Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 17:02   #2281
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

u mnie też wchodzi bez problemu
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:30   #2282
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Informacja o złośliwym oprogramowaniu ze względu na odnośnik do Lubimy Czytać.
a u Ciebie nadal to samo?

Ma ktoś podobne problemy z wtyczką Lubimy czytać ? I wie jak to usunąć? W sensie problemy bo wtyczkę już wywaliłam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:39   #2283
Mart_91
Rozeznanie
 
Avatar Mart_91
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 996
GG do Mart_91
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

ama09 dokładnie o to złośliwe oprogramowanie chodzi...
__________________
"...Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem..."

18.03Nowa seria na blogu...Tip Tuesday - jak podkreślam swoje brwi?
16.03 Biała brzoskwinia? Fa NutriSkin Rich Body Milk...
12.03
Poprawki w makijażu? You need this in your life!
Mart_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:40   #2284
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a u Ciebie nadal to samo?

Ma ktoś podobne problemy z wtyczką Lubimy czytać ? I wie jak to usunąć? W sensie problemy bo wtyczkę już wywaliłam
Tak, nadal .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:43   #2285
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak, nadal .
No co za bloger ;/

Niech mi ktoś coś na to poradzi
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:51   #2286
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Hej Nati gratulacje
Ja dziś wygrałam paletkę Chanel w rozdaniu u MrMajlajf
Brawo
Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Mam tą turkusową i jest naprawdę fajna, ma ładny zapach i jest skuteczna. Generalnie Gliss Kur ma bardzo dobre te odzywki, ale np. miałam czarną i była bardzo perfumowana, co nie było miłe. Używam do rozczesywania kołtunów, jeśli mi się zdarzą... Na mokre albo suche włosy, działa bardzo dobrze. Ta turkusowa rzeczywiście dodaje blasku włosom, mi nie obciąża.
Dzięki Czyli biorę albo turkusową albo tą do włosów rozdwajających się
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:15   #2287
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Hej Nati gratulacje
Ja dziś wygrałam paletkę Chanel w rozdaniu u MrMajlajf
Gratuluję
Ja też dzisiaj wygrałam rozdanie
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:42   #2288
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Właśnie o niej myślałam
A konkretnie o tych ... trzech :
Załącznik 5581651Załącznik 5581652Załącznik 5581653
I nie mogę się zdecydować
Ta dla rozdwajających końcówek ma kilka olejków na początku składu, ta złota ma keratyne, a niebieska kusi obietnicą połysku
Jak używasz tej odżywki? Na mokre włosy? Zależy mi na zabezpieczeniu włosów przed uszkodzeniami i łamaniem się włosów kiedy nosze je niezwiązane No i oczywiście na wygładzeniu i połysku Byle bez obciążania
Wydaje mi się, że właśnie takie odżywki w sprayu będą lepsze niż serum do końcówek
Mam ta trzecią i tak jak dziewczyny pisały nie obciąża, można kłaść na mokre i suche włosy. Ułatwia rozczesywanie, zapach ma bardzo przyjemny jeśli miałaś kiedyś odżywkę d/s żółtą gliss kur to zapach tej mgiełki jest taki sam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:01   #2289
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Hej Nati gratulacje
Ja dziś wygrałam paletkę Chanel w rozdaniu u MrMajlajf
gratuluje
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:52   #2290
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Same szczęściary dziś widzę Też by mi się przydała jakaś wygrana, bo cały dzień mnie głowa boli i mam zły humor przed samotnymi walentynkami...
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:46   #2291
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Dziewczyny doradzicie mi jakiś fajny aparat do 500zł? Głównie do zdjęć na bloga, ale chciałabym, żeby nadał się też na wycieczki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 21:50   #2292
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzicie mi jakiś fajny aparat do 500zł? Głównie do zdjęć na bloga, ale chciałabym, żeby nadał się też na wycieczki
Jamapi ma chyba aparat w podobnej cenie, ale zobacz sobie u niej na blogu. Kiedyś pisała chyba post zakupowy
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 22:04   #2293
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja się czasami nad nim zastanawiałam, ale nie brałam go na poważnie pod uwagę, bo myślałam, że do mojej tłustej cery się nie nada...

znasz może jakiś bardzo dobry puder do tłustej cery? wycofali ten z Essence, a on mi najbardziej odpowiadał, teraz mam bambusowy, ale na pewno nie kupię go ponownie i nie mam pomysłu, na jaki puder zwrócić teraz uwagę
możesz wypróbować, jak będzie w jakiejś promocji
ja myślę o jaśniejszym odcieniu, ale chyba też byłby dla mnie trochę za ciemny

przepraszam, że dopiero odpisuję
u mnie najładniej matuje właśnie bambusowy, ale kupuję mieszanki z (z jedwabiem, owsem, perłą)
ryżowy próbowałam w miniaturce (Paese) ale jakiś taki grubo zmielony, niby dobrze matowił, ale czułam i widziałam go na twarzy, smutna taka szarawa cera się robiła po nim

sama szukam czegoś lepszego, ale mnie nic na dłużej nie matuje tak jak bym chciała
ratuję się bibułkami z Inglota
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 22:41   #2294
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Postanowiłam się wziąć za siebie, skoro taka pogoda (prawie wiosenna, ale nie byłam na nią przygotowana, wciąż nie mam butów ani kurtki lekkiej) i nie mogę biegać, nadrobię dietą.

Już zaczęłam powolutku, wróciłam do ciemnego chleba, eliminuję mleko i słodycze (prawie do minimum), postanowiłam też bardziej świadomie jeść. Kiedyś w ten sposób żyłam i to był najlepszy i najzdrowszy okres mojego życia nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym.

Jednak mój problem polega na tym, że nie mieszkam w domu, w którym bywam max kilka dni w miesiącu, mam ograniczony dostęp do "profesjonalnej" kuchni i sprzętu, nie mogę więc zrezygnować ze smażenia, ale muszę zainwestować w patelnię-grill. Mieszkam blisko Brdy, powinnam więc też powoli zebrać cztery litery, kupić buty do biegania, lekką kurtkę i ruszyć, dopóki nie spadnie znów śnieg i temperatura poniżej 0.

Oby to nie był słomiany zapał, ale męczę się, zero kondycji, dieta fatalna (zabijam się samym jedzeniem), a kiedyś czułam się super dbając o siebie.

Ale długa wiadomość. Musiałam się wypisać
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 22:57   #2295
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Postanowiłam się wziąć za siebie, skoro taka pogoda (prawie wiosenna, ale nie byłam na nią przygotowana, wciąż nie mam butów ani kurtki lekkiej) i nie mogę biegać, nadrobię dietą.

Już zaczęłam powolutku, wróciłam do ciemnego chleba, eliminuję mleko i słodycze (prawie do minimum), postanowiłam też bardziej świadomie jeść. Kiedyś w ten sposób żyłam i to był najlepszy i najzdrowszy okres mojego życia nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym.

Jednak mój problem polega na tym, że nie mieszkam w domu, w którym bywam max kilka dni w miesiącu, mam ograniczony dostęp do "profesjonalnej" kuchni i sprzętu, nie mogę więc zrezygnować ze smażenia, ale muszę zainwestować w patelnię-grill. Mieszkam blisko Brdy, powinnam więc też powoli zebrać cztery litery, kupić buty do biegania, lekką kurtkę i ruszyć, dopóki nie spadnie znów śnieg i temperatura poniżej 0.

Oby to nie był słomiany zapał, ale męczę się, zero kondycji, dieta fatalna (zabijam się samym jedzeniem), a kiedyś czułam się super dbając o siebie.

Ale długa wiadomość. Musiałam się wypisać
Mam nadzieję, że podołasz, będę trzymac kciuki
A jakie "sprzęty" masz do dyspozycji? Może coś Ci tutaj doradzimy?
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 23:04   #2296
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że podołasz, będę trzymac kciuki
A jakie "sprzęty" masz do dyspozycji? Może coś Ci tutaj doradzimy?
Kuchenka turystyczna. KONIEC. Nie chcę zwozić z domu wszystkiego co mam, bo mieszkam w ciasnym miejscu i nie mam tam nawet miejsca na półeczkę dodatkową... myślałam, żeby może przygotować coś w domu i zamrozić, ale nie wszystko da się mrozić, a mi już brakuje pomysłów...
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 23:07   #2297
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Od dzisiaj będzie mnie tu mniej. Zaczęłam praktyki. Ale już po pierwszym dniu mam dość. Tzn nie tyle co dość, bo atmosfera fajna, praca nie jest ciężka, ale mogli by płacić za to
dobre praktyki nie są złe, może coś Ci dadzą, a może się uda już tam zostać
trzymam
Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
Ja jestem na czwartym roku i raczej płakać, że kończę nie będę...chociaż może...teraz to wszystko jest super, ucz się dziecko i zero odpowiedzialności, a po studiach praca i nie ma, że boli...
byleby ta praca była
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha no patrzcie
a ja myślałam, że tu się podniosą głosy protestów, że to nie pasuje albo coś
uwielbiam Waaaas

Ciekawe są takie smaki macie jeszcze jakieś tego typu połączenia? u mnie latem sztandarowe jest takie danie: mizeria z ogórkami i jogurtem (ze względów dietetycznych) + jajko sadzone + młode ziemniaki + fasolka żółta szparagowa z wody. mogłabym jeść dzień w dzień, różnicuję tylko jak M. zaczyna marudzić
nigdy tak nie jadłam chyba rybki z kapustą

aaaaaaaammmmmmmm to połączenie na lato uwielbiam
Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Wymalowalam sie Lily Lolo, doslownie nie czuje, zebym miala cokolwiek na twarzy! Efekt bardzo naturalny i delikatny, nawet TZ sie podoba :P super!
oddawaj
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny jutro pierwszy dzień, chłopak za którego będę pracować ma 2 tygodnie, żeby mnie nauczyć wszystkiego a podobno ma tam straszny bajzel no ale może dam radę to ogarnąć na ten moment jestem przerażona
gratuluję! i powodzenia ze wszystkim
Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
Paulaxw ja dziś użyłam burżuja healthy mix i on jest duzo lepszy od 1,2,3...tamten niby bardziej do mieszanej/tłustej cery, a u mnie HM się dużo ładniej i dłużej trzyma...poza tym jeśli interesują Cię próbki HM to dostaniesz bez problemu w Douglasie
koleżanka odstawiła Revlona CS, właśnie na rzecz Bourjois HM i strasznie mnie kusi żeby spróbować mówi, że kolor fajny, ładnie kryje, ale naturalniej wygląda i dobrze się trzyma
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
W końcu wyszło słońce Poćwiczyłam teraz zbieram sie na zakupy
W ogóle muszę się nieskromnie pochwalić, że po 1-1,5 miesiącu ćwiczeń straciłam po 2cm w talii, biodrach i udach No i 3cm w boczkach moich znienawidzonych Nie jest to jakiś szalony wynik ale dobre i to
to bardzo dużo w miesiąc!
gratuluję! i po cichu zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Hej Nati gratulacje
Ja dziś wygrałam paletkę Chanel w rozdaniu u MrMajlajf

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Gratuluję
Ja też dzisiaj wygrałam rozdanie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 23:20   #2298
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Kuchenka turystyczna. KONIEC. Nie chcę zwozić z domu wszystkiego co mam, bo mieszkam w ciasnym miejscu i nie mam tam nawet miejsca na półeczkę dodatkową... myślałam, żeby może przygotować coś w domu i zamrozić, ale nie wszystko da się mrozić, a mi już brakuje pomysłów...
Coś takiego?

To w sumie nie jest źle Zawsze możesz ugotować jakąś zupę, np na udku z kury. Zupę masz na obiad, udko na kolację i dwa posiłki z głowy Nie wiem co tam do tej pory jadałaś, więc jest mi ciężko cokolwiek doradzać. Ale na takim palniku można spokojnie fajne obiady gotować. Wiem, bo mój TŻ jak jeździł ciężarówką to też miał tylko butlę z gazem i jeden palnik. Jakoś sobie radził, a jak z nim jechałam to też kombinowałam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 23:38   #2299
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Coś takiego?
To w sumie nie jest źle Zawsze możesz ugotować jakąś zupę, np na udku z kury. Zupę masz na obiad, udko na kolację i dwa posiłki z głowy Nie wiem co tam do tej pory jadałaś, więc jest mi ciężko cokolwiek doradzać. Ale na takim palniku można spokojnie fajne obiady gotować. Wiem, bo mój TŻ jak jeździł ciężarówką to też miał tylko butlę z gazem i jeden palnik. Jakoś sobie radził, a jak z nim jechałam to też kombinowałam
Mam taką, ale elektryczną, z gazem jeszcze wysadziłabym się w powietrze Głównie żyłam na kurczaku i paluszkach rybnych (bez komentarza) + makarony i chleb oraz płatki, ale płatki teraz wyrzuciłam, tak samo mleko.

No nic, od dzisiaj powoli kompletuję listę, tak aby nie omijać obiadu i zawsze mieć pomysł, bo już widzę, że się odkłada to co zrzuciłam...
__________________
See I’ve spent twenty three years on the earth searching for answers
Til' one day I realized I had to come up with my own.
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 23:53   #2300
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Mam taką, ale elektryczną, z gazem jeszcze wysadziłabym się w powietrze Głównie żyłam na kurczaku i paluszkach rybnych (bez komentarza) + makarony i chleb oraz płatki, ale płatki teraz wyrzuciłam, tak samo mleko.

No nic, od dzisiaj powoli kompletuję listę, tak aby nie omijać obiadu i zawsze mieć pomysł, bo już widzę, że się odkłada to co zrzuciłam...
Jak będziesz w domu rodzinnym, to możesz sobie np leczo do słoiczków zrobić. Zawekować, a potem tylko do garnka, podgrzać i gotowe. Ja właśnie TŻtowi robiłam tego typu dania jak jechał w trasę.
A tak na szybko to np ryż na patelni zalać wodą, dodać przyprawy, podgotować, dodać warzywa z mrożonki, doprowadzić do miękkości, trochę oliwy na to i obiad gotowy.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Aha, a jak mi się wybitnie nie chce gotować, to robię jakąś sałatkę i mam na dwa dni zamiast obiadu.
Ale taką pożywną typu: tuńczyk wsw+wieśniak+cebulka+ogór ek konserwowy+kukurydza z puszki+przyprawy = palce lizać i nie trzeba kuchenki odpalać
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 06:19   #2301
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam ta trzecią i tak jak dziewczyny pisały nie obciąża, można kłaść na mokre i suche włosy. Ułatwia rozczesywanie, zapach ma bardzo przyjemny jeśli miałaś kiedyś odżywkę d/s żółtą gliss kur to zapach tej mgiełki jest taki sam
Dzięki!
Cytat:
Napisane przez paulaxw Pokaż wiadomość
Postanowiłam się wziąć za siebie, skoro taka pogoda (prawie wiosenna, ale nie byłam na nią przygotowana, wciąż nie mam butów ani kurtki lekkiej) i nie mogę biegać, nadrobię dietą.

Już zaczęłam powolutku, wróciłam do ciemnego chleba, eliminuję mleko i słodycze (prawie do minimum), postanowiłam też bardziej świadomie jeść. Kiedyś w ten sposób żyłam i to był najlepszy i najzdrowszy okres mojego życia nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym.

Jednak mój problem polega na tym, że nie mieszkam w domu, w którym bywam max kilka dni w miesiącu, mam ograniczony dostęp do "profesjonalnej" kuchni i sprzętu, nie mogę więc zrezygnować ze smażenia, ale muszę zainwestować w patelnię-grill. Mieszkam blisko Brdy, powinnam więc też powoli zebrać cztery litery, kupić buty do biegania, lekką kurtkę i ruszyć, dopóki nie spadnie znów śnieg i temperatura poniżej 0.

Oby to nie był słomiany zapał, ale męczę się, zero kondycji, dieta fatalna (zabijam się samym jedzeniem), a kiedyś czułam się super dbając o siebie.

Ale długa wiadomość. Musiałam się wypisać
Polecam jeszcze garnek albo tańszą opcję koszyczek do garnka do gotowania na parze Rewelacyjna sprawa gdy się odchudzam

Mocno trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też hehe
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dobre praktyki nie są złe, może coś Ci dadzą, a może się uda już tam zostać
trzymam

byleby ta praca była

nigdy tak nie jadłam chyba rybki z kapustą

aaaaaaaammmmmmmm to połączenie na lato uwielbiam

oddawaj

gratuluję! i powodzenia ze wszystkim

koleżanka odstawiła Revlona CS, właśnie na rzecz Bourjois HM i strasznie mnie kusi żeby spróbować mówi, że kolor fajny, ładnie kryje, ale naturalniej wygląda i dobrze się trzyma

to bardzo dużo w miesiąc!
gratuluję! i po cichu zazdroszczę




Bardzo dziękuję!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 07:51   #2302
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dzięki!

Polecam jeszcze garnek albo tańszą opcję koszyczek do garnka do gotowania na parze Rewelacyjna sprawa gdy się odchudzam
Super pomysł! Właśnie czegoś takiego mi brakowała, od dawna rozglądam się za czymś do gotowania na parze, a zapomniałam o takiej najprostszej rzeczy! Już zamówiłam na Allegro
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 07:59   #2303
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dzięki!

Polecam jeszcze garnek albo tańszą opcję koszyczek do garnka do gotowania na parze Rewelacyjna sprawa gdy się odchudzam

Mocno trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też hehe

Bardzo dziękuję!
o, fajny pomysł, jak znajdę, to sobie kupię

cześć Dziewczyny . U mnie dzisiaj ponuro, ale pachnie przedwiośniem
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 08:07   #2304
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Super pomysł! Właśnie czegoś takiego mi brakowała, od dawna rozglądam się za czymś do gotowania na parze, a zapomniałam o takiej najprostszej rzeczy! Już zamówiłam na Allegro

Koszyczek ma taki plus, że bardzo mało miejsca zajmuje w przeciwieństwie do garnka
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
o, fajny pomysł, jak znajdę, to sobie kupię

cześć Dziewczyny . U mnie dzisiaj ponuro, ale pachnie przedwiośniem
Szukaj w hipermarketach i na allegro
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 08:11   #2305
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Koszyczek ma taki plus, że bardzo mało miejsca zajmuje w przeciwieństwie do garnka

Szukaj w hipermarketach i na allegro
Dokładnie, zmieści się w mojej studenckiej szufladzie, hehe :P
Kiedyś myślałam o parowarze, ale jednak wielkość, cena i w ogóle cała ta zabawa jakoś mnie odstraszały :P a tak to może będzie okej
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:22   #2306
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

A macie jakieś dobre przepisy na jedzonko z garnka parowego? Bo ja mam, ale nie używam, bo nie wiem co można gotować. Wydaje mi się, że wszystko będzie takie rozmiękłe i bez smaku :P
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:30   #2307
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Hej Nati gratulacje
Ja dziś wygrałam paletkę Chanel w rozdaniu u MrMajlajf
Gratuluję
Pochwalę się, ze i mi udało się wygrać serum do twarzy Babuszki Agafii, tylko przegapiłam konkurs Sylveco,a miałam chrapkę na ich nowości

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziewczyny sprawdźcie proszę czy możecie normalnie wejść na mojego bloga ?
Mi wchodzi normalnie.

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Gratuluję
Ja też dzisiaj wygrałam rozdanie
Oo gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
możesz wypróbować, jak będzie w jakiejś promocji
ja myślę o jaśniejszym odcieniu, ale chyba też byłby dla mnie trochę za ciemny

przepraszam, że dopiero odpisuję
u mnie najładniej matuje właśnie bambusowy, ale kupuję mieszanki z (z jedwabiem, owsem, perłą)
ryżowy próbowałam w miniaturce (Paese) ale jakiś taki grubo zmielony, niby dobrze matowił, ale czułam i widziałam go na twarzy, smutna taka szarawa cera się robiła po nim

sama szukam czegoś lepszego, ale mnie nic na dłużej nie matuje tak jak bym chciała
ratuję się bibułkami z Inglota
Ja też zawsze biorę mieszanki, sam puder bambusowy nie rozprowadza się dobrze po mojej skórze. dodatek pudru jedwabnego i jest ok Chyba moja skóra znormalniała - zaskórniki są nadal, ale w ogóle się nie przetłuszcza i wygląda całkiem ok
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 09:39   #2308
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, zmieści się w mojej studenckiej szufladzie, hehe :P
Kiedyś myślałam o parowarze, ale jednak wielkość, cena i w ogóle cała ta zabawa jakoś mnie odstraszały :P a tak to może będzie okej
Mam jeszcze garnek i też się super sprawdza, ale zajmuje dużo miejsca
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
A macie jakieś dobre przepisy na jedzonko z garnka parowego? Bo ja mam, ale nie używam, bo nie wiem co można gotować. Wydaje mi się, że wszystko będzie takie rozmiękłe i bez smaku :P
Zajrzyj tu
To nie prawda, że wszystko będzie rozmiękłe Chyba, że coś przegotujesz Trzeba pamiętać, że na parze warzywa gotują się szybciej i ich pilnować
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:08   #2309
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mam jeszcze garnek i też się super sprawdza, ale zajmuje dużo miejsca

Zajrzyj tu
To nie prawda, że wszystko będzie rozmiękłe Chyba, że coś przegotujesz Trzeba pamiętać, że na parze warzywa gotują się szybciej i ich pilnować
Dzięki na pewno skorzystam z przepisów.

A jak Wam mijają Walentynki?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 10:23   #2310
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XX

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Dzięki na pewno skorzystam z przepisów.

A jak Wam mijają Walentynki?
nie obchodzę

dzień dobry
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 22:47:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.