Piersi po karmieniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 13:14   #1
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Cool

Piersi po karmieniu


Witam!Od miesiąca nie karmię piersią moją 11-miesięczną córeczkę i musze z bólem serca stwierdzić ,że moje piersi są w opłakanym stanie .Napewno nie jedna z młodych mam chciałaby "poprawić "wygląd swoich piersiątek ,by choć w niewielkim stopniu wyglądały tak jak przed ciążą.Dlatego mam pytanie i prośbę by Wizażanki które stosowały jakieś kremy czy ćwiczenia wypowiedziały się co im pomogło i po jakim czasie widziały jakieś efekty .Mam jeszcze jedno pytanie: Nie karmie już miesiąc a jednak moje piersi nadal są takie duże jakie były.Czy już takie zostaną?? (mam nadzieje że nie )
Pozdrawiam i z góry dziękuje
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 13:31   #2
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Piersi po karmieniu

To co możesz zrobić to
- masować
- hartować prysznicem
- wklepywac kremy ujędrniające
Z ćwiczeń: zgiąc ręce w łokciach i dłonie ułożyć na płasko jak hm do modlitwy- napierać dłońmi na siebie z 10 razy, zrobić przerwę i następne 2 serie po 10 powtórzeń.
http://www.wizaz.pl/beata_pielegnacja_piersi.php
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwiczeniadlaciebie...,1040,0,0.html
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:12   #3
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Piersi po karmieniu

Słyszałam, że noszenie odpowiedniego biustonosza w czasie ciąży i odrazu po zaprzestaniu karmienia daje dobre rezultaty, jednak z praktyki nie wiem!
Moim zdaniem kobiety często które karmia nie noszą biustonosza np w domy, bo je piersi bolą itd. a to powoduje rociągniecie skóry i wiązadeł.
Na początek biustonosz podtrzymujacy biust (ale juz w czasie ciąży).
A po to chyba nie wiele sie juz zdziała, bo skóra jest już rozciagnieta. Wiem z przykładu mojej siostry (chociaz miała małe A, to teraz nie ma nic).
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:15   #4
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Piersi po karmieniu

Ja po 14 miesięcznym karmieniu mam biust jak nastolatka - tj. co najmniej o rozmiar mniejszy niż przed. Z B na maleńkie A - okropność. Nawet kostiumy kąpielowe musiałam wszystkie zmienić. Nie mogę obecnie uwierzyć, że te z zeszłego roku i z lat poprzednich były moje.

Na szczęście skórę mam na biuście w dobrej kondycji (genetycznie), więc o jędrność i rozstępy nie muszę się martwić. Nowej bielizny nie kupowałam, poprostu chodzę sobie bez stanika , niespecjalnie ma mi co obwisnąć na tę chwilę.
Muszę przyznać, że nóż chirurgiczny przechodzi mi od czasu do czasu przez myśl.
Czy którąś z was też spotkało coś podobnego?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:27   #5
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Piersi po karmieniu

U mnie po pierwszym dziecku piersi miałam takie jak przed ciążą nie widziałam żadnej różnicy. Przez cały okres ciąży i karmienia nosiłam te same biustonosze (w czasie ciąży i karmienia były one nie co bardziej wypełnione) A potem piersi wróciły do dawnego rozmiaru małe B piersi nie były obwisłe Może dlatego że tak nie wiele urosły podczas ciąży i karmienia z małego 75B na duże 75B. Teraz jestem w 9 miesiącu ciąży na razie noszę te same biustonosze które znowu się nie co wypełniają, ale mam już 30 lat i boję się czy po karmieniu uda mi się zachować jędrny biust. Ćwiczę tak jak zaleca Mariqa i smaruje kremami ujędrniającymi i przeciw rozstępom tak jak brzuch ale o rezultacie wypowiedzieć się będę mogła dopiero za rok
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 22:27   #6
zarazaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Piersi po karmieniu

hej,a powiedz mi jak oduczyłas dziecko karmic piersia. Mały / ma 19 miesiecy/ uwielbia ssac, a ja uwazam ze to juz koniec dobroci, zartuje. Ale powioli zbieram sie do oduczania.
zarazaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 05:36   #7
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Piersi po karmieniu

Mój syn sam sobie zrezygnował, jak miał 18 m. Ja chciałam szybciej kolo roku ale miał alergie na mleko modyfikowane i utrzymałam jedno karmienie jeszcze 6 m. Myślałam że zakończymy przygodę z karmieniem jak mały dostanie nowy pokoik , który był w trakcie urządzania. Aż któregoś wieczoru mały wziął pierś do buzi i powiedział fuj i wypluł
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 06:31   #8
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Piersi po karmieniu

ja karmie dopiero 4 miesiace z hakiem i cycki juz są nie teges - zrobily si ciezkie i niestety uległy sile grwitacji, az sie boje pomyslec co bedzie jak zakoncze karmienie
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 09:46   #9
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Piersi po karmieniu

Moje po pierwszej ciązy urosłu o 1 rozmiar i nie uległy sile grawitacji. Pozostały jedrne i okrąglutkie. Teraz jestem w 5 miesiącu drugiej ciąży i cycochy mam spooro większe niż w pierwszej! Są ciężki, pełnomleczne jak na to mówię. Zainwestowałam w dobrze podtrzymujący stanik, ostro je kremuję ujędrniającymi paćkami i modlę się aby już nie rosły a po okresie karmienia nie zmieniły się w naleśniki...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 16:14   #10
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Piersi po karmieniu

  • czy komuś piersi po odstawieniu dziecka urosły??<- czy wróciły do normalnego rozmiaru??ja z 75b bede miała teraz ,,zerówke,, ale tylko prawa piers.
  • i czy moje piersi bedą tego samego rozmiaru, znaczy czy jedna moze byc wieksza od drugiej??
Mariqa czy te ćwicze4nia pomagaja zwiekszyc rozmiar piersi??
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:01   #11
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
Mariqa czy te ćwicze4nia pomagaja zwiekszyc rozmiar piersi??
Rozmiar możesz tylko zwiększyć chirurgicznie
Ćwiczenia uaktywniają /ujędrniają/ mięśnie klatki piersiowej, przytrzymujące biust.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 12:20   #12
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Rozmiar możesz tylko zwiększyć chirurgicznie
Ćwiczenia uaktywniają /ujędrniają/ mięśnie klatki piersiowej, przytrzymujące biust.

no tak , ale na to sie zdecyduje.
ale....... pierś, która juz nie karmie od 3miesiecy zaczełam smarowac serum, tak jak zalecaja 2 razy w ciągu dnia i.....widze efekty; wiec dalej smaruje.
no i moze jak przytyje troszke po ,,odstawieniu,, to biust tez przytyje
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:18   #13
asiulek25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 92
Dot.: Piersi po karmieniu

Podczas karmienia piersią biust zaczyna się zmieniać na niekorzyść, staje się bardziej obwisły, mało jędrny, ogólnie nie wygląda za dobrze. Dlatego, aby nie dopuścić do pogarszania się jego staniu należy nosić dobrze dobrany biustonosz. Jeżeli nasz stanik będzie źle dobrany, wtedy wygląd biustu znów ulegnie zmianie i to na niekorzyść, ponieważ rozciągną się więzadła podtrzymujące go i zacznie, kolokwialnie mówiąc "wisieć". Dlatego zainwestujmy w dobra bieliznę. Odpowiednio dobrany stanik nie powinien być za ciasny, ani zbyt luźny, powinien wysoko podtrzymywać piersi, bez wpijania się ramiączek w skórę ciała. Poza tym na rynku dostępne są rożne preparaty do pielęgnacji biusty kobiet w okresie karmienia i w okresie polaktacyjnym, także możesz kupić specyfik tego typu. Poza tym wykonuj ćwiczenia fizyczne poprawiające wygląd swoich piersi. Tu masz stronkę z ich opisem http://powiekszaniepiersi.edu.pl/201...-po-karmieniu/ Może któreś z nich przypadną ci do gustu.Pozdrawiam, trzymaj się.
asiulek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:30   #14
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Piersi po karmieniu

moje po karmieniu nie były takie złe ale kremy i Ćwiczenia na klatkę piersiową i ja brałam 3 razy dziennie ciepło-zimny prysznic i teraz wyglądają lepiej
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:11   #15
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Piersi po karmieniu

Witam Ja karmię dopiero 6 miesięcy, ale mam zamiar jeszcze drugie pół roku karmić W ciąży moje piersi nie urosły za wiele, podobnie jak u Boz - z niepełnych 75B powstały pełne 75B Podczas laktacji jedynie na początku podczas nawału rosły do C, a tak teraz to mam okrąglutkie pełne 75B. I chciałabym żeby takie zostały
Wiem, że obwisające cyce mnie raczej nie będą dotyczyć (nie ma co mnie ciągnąć w dół zg z siłą grawitacji a i geny po mamie ), ale zauważyłam po tym pół roku karmienia, że skóra na piersiach jest jakby "wymęczona", pomięta, swędzieć mnie znów zaczęła jak w ciąży
Po przeczytaniu wątku i artykułu który podesłała Asiulek postanowiłam wziąć się za mój biust spróbuję się zmobilizować do ćwiczeń (10min dziennie napewno da więcej niż nic nie robienie prawda?), ale zastanawiam się jakiego kremu mogę używać podczas karmienia? Przed ciążą używałam Eveline ujędrniającego (ten w różowej tubce) i nie wiem czy mogę go nadal używać?
Czy jakiś składników w kremach należy się wystrzegać podczas laktacji?

I zastanawia mnie również kwestia od czego zależy, że niektórym kobietom piersi po zakończeniu karmienia maleją? Boję się tego, bo i tak za dużych nie mam...
Ja wiem, że rozchodzi się głównie o temat czy po zakończeniu laktacji piersi są jędrne czy obwisłe, ale jak jest zazwyczaj z wielkością po zakończeniu zazwyczaj maleją, zostają? od czego to zależy? W ogóle długość karmienia ma znaczenie?
Może banalne dla kogoś pytania, ale mnie to dość nurtuje... (w rodzinie TŻta zaobserwowałam, że kobiety które wykarmiły dwójkę dzieciaków mają ledwo A, a kobieta która przed ciążą miała A i z karmienia zrezygnowała sama po 3m-cach teraz ma ładne pełne B - nie wiem od czego to zależy???)
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 07:44   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
I zastanawia mnie również kwestia od czego zależy, że niektórym kobietom piersi po zakończeniu karmienia maleją? Boję się tego, bo i tak za dużych nie mam...
Ja wiem, że rozchodzi się głównie o temat czy po zakończeniu laktacji piersi są jędrne czy obwisłe, ale jak jest zazwyczaj z wielkością po zakończeniu zazwyczaj maleją, zostają? od czego to zależy? W ogóle długość karmienia ma znaczenie?
Może banalne dla kogoś pytania, ale mnie to dość nurtuje... (w rodzinie TŻta zaobserwowałam, że kobiety które wykarmiły dwójkę dzieciaków mają ledwo A, a kobieta która przed ciążą miała A i z karmienia zrezygnowała sama po 3m-cach teraz ma ładne pełne B - nie wiem od czego to zależy???)
Jednym zostają jakiej wielkości jakiej były, niektórym (jeśli mocno rozbuduje się tkanka gruczołowa) się powiększają, jednakże większości maleją...


Na pewno nie zależy od czasu karmienia i nagłego odstawienia jak sugeruje przykład z Twojej rodziny. Ja odstawiłam małego po 5 tygodniach i dupa - piersi mam mini. A wcześniej miałam całkiem spory biust.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:18   #17
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jednym zostają jakiej wielkości jakiej były, niektórym (jeśli mocno rozbuduje się tkanka gruczołowa) się powiększają, jednakże większości maleją...


Na pewno nie zależy od czasu karmienia i nagłego odstawienia jak sugeruje przykład z Twojej rodziny. Ja odstawiłam małego po 5 tygodniach i dupa - piersi mam mini. A wcześniej miałam całkiem spory biust.
Yhmm... no więc dlaczego zazwyczaj większości maleją? ja nie chce mniejszych
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:44   #18
petronelax
Przyczajenie
 
Avatar petronelax
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi po karmieniu

Dziewczyny a powiedzcie mi czy obie piersi macie takie same, ja jeszcze karmię, mój synuś je częściej z lewej piersi ( zawsze miałam ją trochę większą), kiedyś usłyszałam że dziecko powinno jeść z obu piersi tak samo, żeby były one jednakowe, nie wiem czy jet to prawda - trochę ciężko mi w to uwierzyć - poradźcie
petronelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 00:09   #19
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Piersi po karmieniu

Moja, lewa pierś jest większa, w 70b lewa się nie mieści, a prawa do 70 b jest za mała. Długo karmię piersią, bardzo długo. Po zakończeniu karmienia piersi się nie wyrównały.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 17:30   #20
siwa126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi po karmieniu

moja historia zaczyna się jak Wasze.
zaszłam w ciążę i wszystko wyło ok. niewiele ni biust urósł. za to jak zaczęłam karmic pierwsze dziecko to z B zrobiło mi się D (ależ byłam zadowolona) z czasem jednak trochę zmalał ale nie dużo.
Karmiłam 16 mies. bo po tym czasie znowu zaszłam w ciążę i zaczęło brakować mi mleka.
biust wrócił do rozmiaru pełnego B, ale zaczęłam karmić drugie dziecko to miałam rozmiar C i tym razem karmiłam 15 mies.
Lekarz ginekolog zalecił odstawienie od piersi z powodu powstałych na jajnikach torbieli. ( im dłużej karmisz tym gorzej dla Twoich jajników i całego cyklu- rok to max.).
minęło około 3 tygodni (może wiecej) i mój biust jest malutki (około A) ale nadal szeroko rozstawiony co powoduje że ciężko mi dobrać stanik.
Piersi są jakby puste ale nadal mają dużo skóry
nie bardzo wiem jak poprawić ich wygląd.
siwa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 01:46   #21
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez siwa126 Pokaż wiadomość
( im dłużej karmisz tym gorzej dla Twoich jajników i całego cyklu- rok to max.)..
Coś takiego (pierwsze słyszę, myslałam, że karmienie piersią wręcz chroni przed np. nowotworem jajnika w przyszłości, moja gin wręcz namawiała do długiego karmienia piersią)
Przy zdiagnozowanej torbieli, leczeniu, często trzeba odstawić dziecko od piersi (choć nie zawsze), ale żeby karmienie było przyczyną powstawania torbieli?

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-02-08 o 02:05
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:09   #22
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
Coś takiego (pierwsze słyszę, myslałam, że karmienie piersią wręcz chroni przed np. nowotworem jajnika w przyszłości, moja gin wręcz namawiała do długiego karmienia piersią)
Przy zdiagnozowanej torbieli, leczeniu, często trzeba odstawić dziecko od piersi (choć nie zawsze), ale żeby karmienie było przyczyną powstawania torbieli?
moj gin tez twierdzi,ze czym dluzej tym lepiej Logicznie mysląc ,karmienie do torbieli nie ma nic
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 22:16   #23
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez siwa126 Pokaż wiadomość
Lekarz ginekolog zalecił odstawienie od piersi z powodu powstałych na jajnikach torbieli. ( im dłużej karmisz tym gorzej dla Twoich jajników i całego cyklu- rok to max.).
Słucham? To żart, czy prowokacja?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:08   #24
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Piersi po karmieniu

Młody się odstawił jakoś po 7 miesiącu, biust taki sam jak przed ciążą. 70 B, żadnych zmian
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:57   #25
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Piersi po karmieniu

Ja teraz, dopiero w połowie ciąży a już mam piersi jak podczas nawału 4 lata temu Jak tak dalej pójdzie, to chyba nie mam co marzyć, że będą wyglądać tak jak po wykarmieniu pierwszej córy...
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 08:43   #26
Kalista24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 154
Dot.: Piersi po karmieniu



Mam do mam które skończyły karmic pytanie czy piersi po zakonczeniu karmienia wygladaja tak jak po zjedzeniu całego mleczka z nich przez dziecko??
Kalista24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 11:49   #27
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Piersi po karmieniu

U mnie przez jakieś 3 lata były większe o co najmniej 2 rozmiary czyli z 75D do 75F. Niedawno zauważyłam, że znów powróciły do D, co mnie cieszy, wielkie cycki to udręka, głębokie dekolty odpadają a teraz znowu mogę je nosić. Tyle, że są zdecydowanie mniej jędrne, widać że skóra się rozciągnęła, choć nie można ich nazwać naleśnikami.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:31   #28
siwa126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
  • czy komuś piersi po odstawieniu dziecka urosły??<- czy wróciły do normalnego rozmiaru??ja z 75b bede miała teraz ,,zerówke,, ale tylko prawa piers.
  • i czy moje piersi bedą tego samego rozmiaru, znaczy czy jedna moze byc wieksza od drugiej??
Mariqa czy te ćwicze4nia pomagaja zwiekszyc rozmiar piersi??
nie ma możliwości żeby po laktacji piersi miały różne rozmiary.
ja miałam taki sam problem w trakcie karmienia ale jak już zakończyłam to piersi się zmniejszyły ale obie mają taki sam rozmiar
siwa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 20:04   #29
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez siwa126 Pokaż wiadomość
nie ma możliwości żeby po laktacji piersi miały różne rozmiary.
a niby to dlaczego?
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 08:27   #30
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Piersi po karmieniu

Cytat:
Napisane przez siwa126 Pokaż wiadomość
nie ma możliwości żeby po laktacji piersi miały różne rozmiary.
ja miałam taki sam problem w trakcie karmienia ale jak już zakończyłam to piersi się zmniejszyły ale obie mają taki sam rozmiar
moje piersi pozostały w dwóch rozmiarach

lewa większa, prawa mniejsza - niż 70 B
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 10:30:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.