Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 10:06   #151
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

miss venflon, tak też mi się wydawało, dzieki
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:44   #152
Cassie007
Raczkowanie
 
Avatar Cassie007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 106
Lowbrets

Czy któraś z Was ma może kolczyka zwanego ''Lowbrets''?
To taki, jak na zdjęciu :
http://pierc-ing.webpark.pl/lowbrets.jpg

Czy możecie mi powiedzieć jakie istnieją zagrożenia przekłucia wargi w tym miejscu.
I czy w ogóle warto?

Pozdrawiam.
__________________
Cassie007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:25   #153
Jagoda EmOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Hej Jesli nie chcecie by osuwały wam się dziąsła kupcie kolczyk z bioplastu nie jest on drogi ale bardzo dobry bo nie szkodzi dziąslom Pozdrawiam serdecznie
Jagoda EmOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:57   #154
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Kolczyk w brodzie

chęć posiadania kolczyka lip ring jest starszna! ale... mam 15 lat i moi rodzice nie chcą mi pozwolic. ;/ . chociaz przez pewien czas miałam 5 kolczyków w uszach (teraz mi sie znudzły) to im nie przeszkadzało to KOLCZYK w wardze jest dla nich niedopomyslenia. nie wiem jak mam ich przekanac do niego.. ;/ bo nie chce robić znów cos przeciwko nim... zrobiłam juz dreda (jakkolwiek sie to pisze) i te kolczyki w uszach. macie jakieś pomysly jak ich przekonac ?
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:51   #155
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Kolczyk w brodzie

są różni rodzice, jedni pozwalają inni nie, poczekaj trochę, rozmawiaj z nimi spokojnie, ale za żadne skarby nie rób tego w tajemnicy, kolczyki na twarzy w przeciwieństwie do kolczyka w języku czy pępku są bardzo widoczne
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:54   #156
kessie
Raczkowanie
 
Avatar kessie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 54
Question Dot.: Kolczyk w brodzie

Witam! Nosze kolczyka w brodzie od ok 5 lat. Chciałabym go wyjąć już na stałe, ale irytuje mnie ta dziura w brodzie po jego wyjęciu i korci mnie, żeby go znowu założyć...
Mam pytanie do dziwczyn, które po długim czasie noszenia wyjeły kolczyka - przez jaki czas po wyjęciu ta dziura jest tak widoczna i da sie kolczyka jeszcze włożyć? I ile trwa całkowite zagojenie? No i czy widać bardzo bliznę po tym?
kessie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:04   #157
longer891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Witam.
Mam do was pytanie.
Chciałbym sobie zrobic kolczyka pod dolną wargą,z lewej strony.
I mam takie pytnie czy mozna sobie to zrobic samemu?
jesli mozecie to wytłumaczcie jak i czym to najlepiej zrbic?
pozdraiwam.
longer891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 23:14   #158
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez longer891 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam do was pytanie.
Chciałbym sobie zrobic kolczyka pod dolną wargą,z lewej strony.
I mam takie pytnie czy mozna sobie to zrobic samemu?
jesli mozecie to wytłumaczcie jak i czym to najlepiej zrbic?
pozdraiwam.
Mi za pierwszym razem robiła kolczyk znajoma wenflonem ale nie podobało mi się miejsce bo było za bardzo na środku a chciałam mieć to dokładnie jak opisujesz więc wzięłam najzwyklejszy kolczyk do ucha i przebiłam i mam idealnie tuż pod dolną wargą z lewej str goiło się ładnie. A przemywałam tylko przez kilka dni spirytusem salicylowym. Lecz Tobie polecam najlepiej zrobić to wenflonem
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:35   #159
longer891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

dzięki bardzo za odpowiedź.
longer891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 14:45   #160
Rosette Christopher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Exclamation Kolczyka w brodzie

Już od miesiąca mam kolczyk w brodzie. Od pewnego czasu mam z dziurką pewien problem. Kiedy przestałam, przemywać dziurkę wodą utlenioną, zrobiła mi się taka narośl. Nie wiem co to jest. Jest to białe, nie boli, nie jest to pryszcz. To jest zwykła skura, ale wygląda jak duży pryszcz. Czy woda utleniona, albo spirytus salicylowy, tu pomogą? Jeżeli nie to czy są jakieś inne sposoby na usunięcie go?
Rosette Christopher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 09:37   #161
mahusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kolczyka w brodzie

Proponuje wizyte u piercera, ktory Ci to cacko zamontowal. Jesli jest to osoba o odpowiednich kwalifikacjach, powinien/powinna pomoc. Jako alternatywa zawsze pozostaje lekarz. Nie kombinuj nic sama, ja za mlodu kombinowalam i mam blizny. Nie warto.
mahusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 14:55   #162
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

widzę, że temat nieco ucichł ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na nurtujące mnie pytanka :P no więc, we wtorek zapisałam się do kosmetyczki na zrobienie kolczyka pod dolną wargą no i właśnie nie wiem czy z prawej czy z lewej powinno się go mieć, czy to w ogóle nie ma znaczenia, czy tą odległość pomiędzy ustami a miejscem przebicia sama odmierza kosmetyczka? (mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodziło :P), ja płacę za cały zabieg + kolczyk 60 zł, na pytanie czy to boli pani odpowiedziała, że nie hehehe aż szok strasznie mi się podoba kolczyk właśnie w tym miejscu długo się nad nim zastanawiałam no i wyszło na to, że jednak będę posiadaczką owego "labreta" hehe mam nadzieję, że szczęśliwą posiadaczką pozdrawiam
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:02   #163
longer891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez extasy89 Pokaż wiadomość
widzę, że temat nieco ucichł ale mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na nurtujące mnie pytanka :P no więc, we wtorek zapisałam się do kosmetyczki na zrobienie kolczyka pod dolną wargą no i właśnie nie wiem czy z prawej czy z lewej powinno się go mieć, czy to w ogóle nie ma znaczenia, czy tą odległość pomiędzy ustami a miejscem przebicia sama odmierza kosmetyczka? (mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodziło :P), ja płacę za cały zabieg + kolczyk 60 zł, na pytanie czy to boli pani odpowiedziała, że nie hehehe aż szok strasznie mi się podoba kolczyk właśnie w tym miejscu długo się nad nim zastanawiałam no i wyszło na to, że jednak będę posiadaczką owego "labreta" hehe mam nadzieję, że szczęśliwą posiadaczką pozdrawiam



Jak ci juz zrobi ten kolczyk,to powiedz czy rzeczywiście nie boli
A to czy z lewej czy z prawej to raczej tylko twój wybór..
ja zamierzam zrobic z lewej,bo z tej strony zwykle ustawiam sie do zdjęcia
i wogole jakoś taka bardziej fotogeniczna strona
Pzdr
longer891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 23:39   #164
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

A ja mam kolczyka w brodzie (nie tuż pod dolną wargą, ale trochę niżej, wiecie o co chodzi, nie? ) i powiem Wam szczerze, że nie taki diabeł straszny. Przekłucie samo w sobie nie było jakoś wyjątkowo bolesne. Wiadomo... Czuć to ukłucie, ale to chwilka, dosłownie! Mi kolczyka robiła pewna dziewczyna, która co prawda nie pracuje w salonie piercingu, ale zna się na rzeczy, naprawdę!

Noszę kolczyka od trzech tygodni a tam praktycznie nic mi nie spuchło (może tak minimalnie, ale to na pewno nie rzucało się jakoś specjalnie w oczy, ba... ja z bliska nie widziałam żadnej opuchlizny!). Nie robiły mi się żadne strupki (oczywiście po przebiciu tak, ale to chyba nornalne :P), nic mi się nie babrało... Ewa (bo tak ma na imię dziewczyna, która przekłuwała mi brodę) poinstruowała mnie jak o to dbać. Ja, posłuchawszy się jej rad aktualnie jestem szczęśliwa posiadaczką labreta. Ha! Dziewczyny, jeśli Wam się ten kolczyk podoba to róbcie, nie patrzcie na to czy boli czy też nie, to jest na serio fajna sprawa . A... No i ważna kwestia. Najlepiej zapytajcie kogoś czy owy kolczyk będzie Wam w ogóle pasował, bo to też bardzo ważne. Fajnie jeśli Ci się podoba, ale co z tego skoro na przykład nieciekawie będzie wyglądał? Jeśli jednak uważacie, że będzie ok, to róbcie! Jeśli zauważycie, że dziąsła Wam opadają w dolnych jedynkach to po prostu wyjmijcie kolczyk. Kilka postów wcześniej czytałam, że ząbki wracają do normalnego stanu.

A blizny po labrecie prawie w ogóle nie widać, dopiero po przyjrzeniu się. Nawet jak wyjęłam kolczyka to sama dziurka była ledwo zauważalna.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:18   #165
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mi za pierwszym razem robiła kolczyk znajoma wenflonem ale nie podobało mi się miejsce bo było za bardzo na środku a chciałam mieć to dokładnie jak opisujesz więc wzięłam najzwyklejszy kolczyk do ucha i przebiłam i mam idealnie tuż pod dolną wargą z lewej str goiło się ładnie. A przemywałam tylko przez kilka dni spirytusem salicylowym. Lecz Tobie polecam najlepiej zrobić to wenflonem

ale zdajesz sobie sprawe ze doroadzasz komus jak zrobic sobie krzywde?
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 00:25   #166
anyyy5
Raczkowanie
 
Avatar anyyy5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 63
Dot.: Lowbrets

miałam w zeszłym roku, ale ściągnęłam z przyczyn szkolnych ;P teraz znów będe przebijać.
zagrożeniem moga byc na przykład cofające się dziąsła albo to , ze sciera sie szkliwo (na to jest sposob, kupic kolczyka z bioplastu :P).. chociaz i tak uważam, ze jest mniej szkodliwy , niż w języku :P
ogólnie kolczyka bardzo sobie chwalę, przekłucie nic nie bolało, jednak przez tydzien rano mnie troche pobolewał :P
anyyy5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:19   #167
SlodkaLejdi
Przyczajenie
 
Avatar SlodkaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Arrow kolczyk w wardze .

Mam takie pytanie . tzn kilka pytań
Chciała bym sobie zrobić kolczyk w wardze ( czyli po lewej stronie pod ustami ) .
Ile sie goi?
Po ilu dniach schodzi opuchlizna i juz wszystko normalnie można jesc ?
Czy trzeba ten pierwszy kolczyk mieć z taka dużą kulką i długą sztangą ?
opłaca sie zrobić taki kolczyk czy np. lepiej w jęxyku ( chociaż mi mama nie pozowala )
Może macie jakieś strony z kolczykami do warg ?
__________________
SlodkaLejdi
SlodkaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:23   #168
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: kolczyk w wardze .

Cytat:
Napisane przez SlodkaLejdi Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie . tzn kilka pytań
Chciała bym sobie zrobić kolczyk w wardze ( czyli po lewej stronie pod ustami ) .
Ile sie goi?
Po ilu dniach schodzi opuchlizna i juz wszystko normalnie można jesc ?
Czy trzeba ten pierwszy kolczyk mieć z taka dużą kulką i długą sztangą ?
opłaca sie zrobić taki kolczyk czy np. lepiej w jęxyku ( chociaż mi mama nie pozowala )
Może macie jakieś strony z kolczykami do warg ?
To wątek na Kosmetyczke
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 21:24   #169
SlodkaLejdi
Przyczajenie
 
Avatar SlodkaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w wardze .

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
To wątek na Kosmetyczke
okej pierwszy razm pisze więc nie jestem obcykana w tym xD
__________________
SlodkaLejdi
SlodkaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 21:26   #170
SlodkaLejdi
Przyczajenie
 
Avatar SlodkaLejdi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
kolczyk w wardze .

Mam takie pytanie . tzn kilka pytań
Chciała bym sobie zrobić kolczyk w wardze ( czyli po lewej stronie pod ustami ) .
Ile sie goi?
Po ilu dniach schodzi opuchlizna i juz wszystko normalnie można jesc ?
Czy trzeba ten pierwszy kolczyk mieć z taka dużą kulką i długą sztangą ?
opłaca sie zrobić taki kolczyk czy np. lepiej w jęxyku ( chociaż mi mama nie pozowala )
Może macie jakieś strony z kolczykami do warg ?
__________________
SlodkaLejdi
SlodkaLejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 22:21   #171
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: kolczyk w wardze .

Polecam udac sie do profesjonalnego salonu piercingu i tam Ci wszystko z najmniejszymi szczegolami wytlumacza.,
Pojecie "oplaca" jest wg mnie zupelnie pomylone. Albo chcesz albo nie.
polecam skle i strone wildcata. Tam duzo sie dowiesz.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 15:33   #172
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez longer891 Pokaż wiadomość
Jak ci juz zrobi ten kolczyk,to powiedz czy rzeczywiście nie boli
A to czy z lewej czy z prawej to raczej tylko twój wybór..
ja zamierzam zrobic z lewej,bo z tej strony zwykle ustawiam sie do zdjęcia
i wogole jakoś taka bardziej fotogeniczna strona
Pzdr

nooo już mam kolczyka swego labrecika hehe z dnia na dzień co raz bardziej go uwielbiam (nie to żeby wcześniej jakoś go nie lubiła ale to takie specyficzne uczucie hehe). no więc przekłucie nie boli - bo co to za ból hehehe tego bym nie nazwała jakimś masakrycznym bólem jest OK więc nie ma się czego bać a zrobiłam sobie po prawej na drugi dzień mi lekko opuchło a tak to już looz, nic się nie babra, nie puchnie przemywam trioboticem (tak jakoś się pisze hehe) i jest elegancko polecam ! hehehe
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:09   #173
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: kolczyk w wardze .

a ja polecam skorzystac z wyszukiwarki
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:17   #174
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: kolczyk w wardze .

Jest juz tutaj taki watek...wystarczyloby poszukac a nie znow tym samym zasmiecac forum. Po to jest tutaj wyszukirawka aby jej uzywac....

Powracajac do twojego pytania...jesli pojdziesz do salonu to wszystko ci wytlumacza.
Sztanga najpierw musi byc dluzsza bo przeciez warga puchnie..po ok 2 tyg.mozna wymienic kolczyk na krotszy. Jezeli zabieg przebijania jest przeprowadzony przez profesjonaliste to nie boli. Czas gojenia to kwestia indywidualna,jezeli przestrzega sie zalecen ktore dokladnie poda ci pan/pani ktora ci robila kolczyk to powinno zagoic sie w ok 4-7 dni.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:57   #175
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: kolczyk w wardze .

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Jest juz tutaj taki watek...wystarczyloby poszukac a nie znow tym samym zasmiecac forum. Po to jest tutaj wyszukirawka aby jej uzywac....

Powracajac do twojego pytania...jesli pojdziesz do salonu to wszystko ci wytlumacza.
Sztanga najpierw musi byc dluzsza bo przeciez warga puchnie..po ok 2 tyg.mozna wymienic kolczyk na krotszy. Jezeli zabieg przebijania jest przeprowadzony przez profesjonaliste to nie boli. Czas gojenia to kwestia indywidualna,jezeli przestrzega sie zalecen ktore dokladnie poda ci pan/pani ktora ci robila kolczyk to powinno zagoic sie w ok 4-7 dni.
nie goi sie w 4-7 dni
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 17:36   #176
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w wardze .

warga goi się 'przepisowo' 1,5 miesiąca, ale to oczywiście taki czas przybliżony. to, ile sięgoi, zależy od tego, jak dbasz o kolczyk, no i od organizmu. jak kolczyka będzie robić Ci ktoś, kto sięna tym zna i tym zajmuje, to sam dobierze Ci długość kolczyka. na początku musi byc dłuzszy, bo warga zazwyczaj puchnie. później się wymienia na krótszy. grubość, to zwykle 1,2mm, albo 1,6mm {częściej to pierwszy chyba } rozmiary kulki także wahają się od 3mm - 6mm, ale to też zazwyczaj każdy sam sobie dobiera.
a co lepiej? hmm.. to, co Ci się bardziej podoba
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:25   #177
czarna17
Przyczajenie
 
Avatar czarna17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
GG do czarna17
Dot.: kolczyk w wardze .

Hej. Ja mam kolczyk w języku, brwi, nosie, brodzie i uszach standard.
A więc : Przede wszystkim czas opuchlizny i gojenia zależy od organizmu. Po zrobieniu kolczyka w języku nie jadlam nic 4 dni, potem juz ok. Kolczyk w brodzie - centralnie na srodku pod ustami.
Przez kilka dni jest spuchnięty (ok 4) mozna jesc normalnie tylko nie gorace napoje i nie zimne (jak np lody). Jesli bedziesz chciala przekluc brode lub jezyk to przygotuj sobie kostki lodowe z rumianku. Jak sie je ssa, opuchlizna szybciej schodzi. Polecam kupic w aptece tantum werde, poniewaz dzuala znieczulajaco. Niestety trzeba miec dluga sztange, ale w profesjonalnym salonie powinnas juz miec wymiane gratis bo jesli sama mialabys to robic, moze byc Ci ciezko, poniewaz ciezko zakrecic kulke. Przez ok 5 dni dluga, potem wymiana. Zarowno w jezyku jak i w brodzie / wardze. Jesli mialabys jakies pytania to pisz.

Pozdrawiam
czarna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 08:29   #178
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: kolczyk w wardze .

hej
mam dokladnie taki kolczyk jak Ty bys chciala, po lewej stronie w wardze. ile sie goi - kwestia wzgledna. ja robilam w profesjkonalnym salonie, fakt - troche zaplacilam ale nic mi sie nie babralo. nie spuchlo mi, moglam normalnie jesc i mowic.
pierwszy kolczyk musisz miec labret, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje i ile Ci spuchnie. potem chyba po 2 tyg dostalesz krotszy labret a po kolejnych 2 tyg mozesz juz miec co chcesz ale na poczatku ciezko Ci bedzie przekladac inne kolczyki, ja opiero chyba po 3 -4 mies moglam normalnie przekladac kolczyki.
czy lepiej w jezyku? zalezy co Ci sie bardziej podoba, mi sie moj podoba i reczej bym sobie w jezyku nie zrobila.
powodzenia
[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7905957]nie goi sie w 4-7 dni [/quote]
a to niby czemu? wszystko zalezy od organizmu mi sie zagoilo chyba w 3.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 09:28   #179
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w wardze .

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
hej
mam dokladnie taki kolczyk jak Ty bys chciala, po lewej stronie w wardze. ile sie goi - kwestia wzgledna. ja robilam w profesjkonalnym salonie, fakt - troche zaplacilam ale nic mi sie nie babralo. nie spuchlo mi, moglam normalnie jesc i mowic.
pierwszy kolczyk musisz miec labret, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje i ile Ci spuchnie. potem chyba po 2 tyg dostalesz krotszy labret a po kolejnych 2 tyg mozesz juz miec co chcesz ale na poczatku ciezko Ci bedzie przekladac inne kolczyki, ja opiero chyba po 3 -4 mies moglam normalnie przekladac kolczyki.
czy lepiej w jezyku? zalezy co Ci sie bardziej podoba, mi sie moj podoba i reczej bym sobie w jezyku nie zrobila.
powodzenia

a to niby czemu? wszystko zalezy od organizmu mi sie zagoilo chyba w 3.

nie robi się wymiany po dwóch tygodniach-minimum to ok.4 tygodnie
nie goi się po 4-7 dniach a tym bardziej po 3
proszę sobie poczytać troszkę chociaż o cyklu regeneracji naskórka,ziarninowaniu ran itp.

ps.ogłaszam,że padł wizażowy rekord(obiegane w temacie dziewczyny wiedzą o co chodzi)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:43   #180
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w wardze .

miss ma rację. ok, może i wygląda na 'zagojone' w co troszkę wątpię, ale skąd wiesz jak kanał przekłucia od wewnąrz wygląda? gwarantuję Ci, że nie jest zagojony.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.