Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 18:56   #361
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jak byłam w USA to Macys na stoiskach kosmetycznych różnych firm byli makijażyści i mojej koleżance jeden z nich powiedział ,że jak maluje pucki to ma się uśmiechnąć do lustra i malować pucki tam gdzie się uwypuklają jak się śmieje To taki sposób na pucki Diorowski
Na szczęście nie trzeba jechać do USA by się tego dowiedzieć. Jak wspomniała Pastereczka większość osób na YT tak robi. Ale naprawdę nie każdemu to pasuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:24   #362
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na szczęście nie trzeba jechać do USA by się tego dowiedzieć. Jak wspomniała Pastereczka większość osób na YT tak robi. Ale naprawdę nie każdemu to pasuje.
mi na przykład nie wyglądam jak nie obrażając - rosyjska matrioszka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:30   #363
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jak byłam w USA to Macys na stoiskach kosmetycznych różnych firm byli makijażyści i mojej koleżance jeden z nich powiedział ,że jak maluje pucki to ma się uśmiechnąć do lustra i malować pucki tam gdzie się uwypuklają jak się śmieje To taki sposób na pucki Diorowski
Mnie wyjatkowo to pasuję i róz w tym miejscu jest bardzo naturalny- tam sie rumienimy. Nie mowie o modelowaniu twarzy
Ale jak wszystko, nie kazdemu- a juz Adze to na pewno nie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:09   #364
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No własnie, wydaje mi się, że róż nałożony pod kościami wysmukla twarz a nałożony na pućki to chyba nie bardzo ale mi to daleko do znastwa w kewstii makijazu. Natomiast, sprobowałam kiedyś wymodelować twarz brązerem i wtedy róz na pućki i było ok.
Zaraz nas pogonią za OT
__________________
minerałkowe wymianki KLIK
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:55   #365
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Domowa wersja mineralowa makijaz nie jest kompletny poniewaz beda w domu nie siegam po roz/brazer itd.maznelam tylko kreske na oku

Filtr Roc'a Minesol SPF 50+
Kaolin
Joppa Full Med Light #1 wymieszany z silica dla rozjasnienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020100.jpg (140,8 KB, 181 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:01   #366
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Domowa wersja mineralowa makijaz nie jest kompletny poniewaz beda w domu nie siegam po roz/brazer itd.maznelam tylko kreske na oku

Filtr Roc'a Minesol SPF 50+
Kaolin
Joppa Full Med Light #1 wymieszany z silica dla rozjasnienia


śliczne oczka Joasiu
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:02   #367
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Domowa wersja mineralowa makijaz nie jest kompletny poniewaz beda w domu nie siegam po roz/brazer itd.maznelam tylko kreske na oku

Filtr Roc'a Minesol SPF 50+
Kaolin
Joppa Full Med Light #1 wymieszany z silica dla rozjasnienia
Jejku Hexxana, ja po avkach które wybierałaś to zawsze myślałam, że ty jakąś drapieżną urodę masz. A ty taka delikatna i to miękkie i ciepłe spojrzenie. Aż się uśmiecham do Twojego zdjęcia A w ogóle to na zdjęciu bardzo jasno wyglądasz. Raczej na Lightest niż medium
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:07   #368
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

chyba avy rzeczywiście z przekory lub z powodu mrocznej duszy, bo wyglądasz Haxxana jak aniołek
z buffdem bardzo ładnie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:17   #369
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
śliczne oczka Joasiu
Alicjo dziekuje

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Jejku Hexxana, ja po avkach które wybierałaś to zawsze myślałam, że ty jakąś drapieżną urodę masz. A ty taka delikatna i to miękkie i ciepłe spojrzenie. Aż się uśmiecham do Twojego zdjęcia A w ogóle to na zdjęciu bardzo jasno wyglądasz. Raczej na Lightest niż medium
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chyba avy rzeczywiście z przekory lub z powodu mrocznej duszy, bo wyglądasz Haxxana jak aniołek
z buffdem bardzo ładnie!

Z tego wszystkiego wrzucilam zdjecie nie w ten watek co trzeba
Troche Was rozczaruje ale aniolek to bardzo zludne wrazenie choc dawno temu przeszlam okres buntu i zostalo mi uwielbienie dla mrocznych klimatow.

Dominikab musialam sporo rozjasnic Medium bo wzielam go w ciemno a pozniej okazalo sie,ze mega pomarancz wychodzi tymbardziej,ze mam dziwna karnacje o brzoskwiniowym odcieniu i on duzo zmienia-ciezko jest dobrac,co nie zmienia sie na skorze.Generalnie stawiam na neutralne zimne beze.

Dziekuje za mile slowa tymbardziej,ze makijaz byl robiony z ciezkim okresie kiedy mam spore podraznienie po lekach.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:30   #370
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Dominikab musialam sporo rozjasnic Medium bo wzielam go w ciemno a pozniej okazalo sie,ze mega pomarancz wychodzi tymbardziej,ze mam dziwna karnacje o brzoskwiniowym odcieniu i on duzo zmienia-ciezko jest dobrac,co nie zmienia sie na skorze.Generalnie stawiam na neutralne zimne beze.
Ja nie mam problemów z dobraniem kolorów i też lubię neutralne beże lub idące w kierunku zimnych. Czyste cool zazwyczaj są za chłodne, ale czasami lubię je domieszać do beżów. I co dziwne mam czasem wrażenie, że każdego dnia inny kolor mi pasuje i że moja skóra trochę się zmienia. Nie żeby jakaś wielka rozpiętość między tymi kolorami była, ale dziś np. miałam Prairie Wheat Joppa i dobrze się w nim czułam, a wczoraj Lumiere Light Beige zmieszany z ociupinką cool i też było dobrze. Całe szczęście, że mam przez swoją manię srylion kolorów i mogę sobie codziennie inny zestaw próbować Czasem dobieram też odcień podkładu do ciuchów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:44   #371
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Domowa wersja mineralowa makijaz nie jest kompletny poniewaz beda w domu nie siegam po roz/brazer itd.maznelam tylko kreske na oku

Filtr Roc'a Minesol SPF 50+
Kaolin
Joppa Full Med Light #1 wymieszany z silica dla rozjasnienia
Ale super oczka
Wygladasz tak naturalnie - super!





Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość


dawno temu przeszlam okres buntu i zostalo mi uwielbienie dla mrocznych klimatow.

Dominikab musialam sporo rozjasnic Medium bo wzielam go w ciemno a pozniej okazalo sie,ze mega pomarancz wychodzi tymbardziej,ze mam dziwna karnacje o brzoskwiniowym odcieniu i on duzo zmienia-ciezko jest dobrac,co nie zmienia sie na skorze.Generalnie stawiam na neutralne zimne beze.

Dziekuje za mile slowa tymbardziej,ze makijaz byl robiony z ciezkim okresie kiedy mam spore podraznienie po lekach.
Ja tez mialam okres buntu, ale krotki dosc :} a klimaty moze co prawda nie jakeis mroczne, ale uwielbienie dla rocka/metalu, ubieranie sie na czarno i paski z wielkimi klamrami + lancuchy... zostalo mi to do tej pory

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z dobraniem kolorów i też lubię neutralne beże lub idące w kierunku zimnych. Czyste cool zazwyczaj są za chłodne, ale czasami lubię je domieszać do beżów. I co dziwne mam czasem wrażenie, że każdego dnia inny kolor mi pasuje i że moja skóra trochę się zmienia. Nie żeby jakaś wielka rozpiętość między tymi kolorami była, ale dziś np. miałam Prairie Wheat Joppa i dobrze się w nim czułam, a wczoraj Lumiere Light Beige zmieszany z ociupinką cool i też było dobrze. Całe szczęście, że mam przez swoją manię srylion kolorów i mogę sobie codziennie inny zestaw próbować Czasem dobieram też odcień podkładu do ciuchów
No wlasnie ja tez mam takie wrazenie.. a kurcze musze sprobowac chyba joppe zmieszac z czyms jasniejszym.. myslicie ze moglabym zmieszac z podkladem z innej firmy?

Co do tlusciocha czerwonego - padłam jak to przeczytalam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:54   #372
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie ja tez mam takie wrazenie.. a kurcze musze sprobowac chyba joppe zmieszac z czyms jasniejszym.. myslicie ze moglabym zmieszac z podkladem z innej firmy?
Z tego co wiem to JMW miesza różne rzeczy tzn. formuły i firmy i u niej to działa, więc w sumie czemu nie
A z tym podkładem do ciuchów to wyjaśniam, jakby co, że po prostu jak ubieram się np. w brązy to wolę troszkę cieplejszy odcień, a jak w np. w szarości to ociupinkę chłodniejszy. Generalnie jestem neutralna, chociaż neutral z Lumiere mnie przeraził ... szarością
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:46   #373
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Typy neutralne tak maja. Ja tez jak cie ubiore w brazy to wole sie "ocieplic" bronzerem, a jak na chlodno, to jasna cera i roz
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 21:16   #374
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to JMW miesza różne rzeczy tzn. formuły i firmy i u niej to działa, więc w sumie czemu nie
A z tym podkładem do ciuchów to wyjaśniam, jakby co, że po prostu jak ubieram się np. w brązy to wolę troszkę cieplejszy odcień, a jak w np. w szarości to ociupinkę chłodniejszy. Generalnie jestem neutralna, chociaż neutral z Lumiere mnie przeraził ... szarością
mały OT przyznaję że mieszam - raz, że lubie, dwa cos trzeba robic z nietrafionymi rzeczami...
Ostatnio doszłam do wniosku że lepsze niz mieszanie podkladów "wzajemne" jest modyfikacja ich koloru korektorami (korektory sa mocniej napigmentowane, wystarczy odrobina), efekt jest bardziej przewidywalny zarówno kolorystycznie jak i jeżeli chodzi o krycie etc.
Miksu podklad+korektor wystarczy 1 warstewka - dla mnie krycie ma wtedy wystarczające.
Własnie to najbardziej kocham w naszych proszkach - róż mozna jako cień i na odwrót, korektor jako rozjasniacz, podkład jako korektor, liner jako puder do brwi - za jasne mozna przyciemnic, za żółte przyróżowic etc raj
koniec OT
miala któras z Was Carribean highlihter, jakos mnie za serce chwyta ostatnio i chętnie bym recenzje uslyszała?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 22:22   #375
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z tego wszystkiego wrzucilam zdjecie nie w ten watek co trzeba
A skąd jest Joppa na buzi? Jest.
I bardzo ładnie wygląda.
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
mały OT przyznaję że mieszam - raz, że lubie, dwa cos trzeba robic z nietrafionymi rzeczami...
Też nie lubię, jak się coś marnuje. Mieszam Ivory z Buttered Tan, Fawn z Multi-Tasking...

Znaczy, khem khem, powracając do Joppy - jej nie miałam jeszcze okazji pomieszać - czekam na sampelki.
Cytat:
miala któras z Was Carribean highlihter, jakos mnie za serce chwyta ostatnio i chętnie bym recenzje uslyszała?
Ja będę miała na pewno zrecenzuję.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:33   #376
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Zamówiłam próbki podczas akcji z darmową wysyłką. Miłe zaskoczenie, bo oprócz zapłaconych próbek dostałam gratisy . Moje kolorki :
FC lightest #1 ( w pudełeczku)
Simple radiance Honey Bisque (w pudełeczku)
Simple radiance Creme Brulee
Simple Radoance Fair linen
Simple radiance Fishing Silk - Sheen ( w pudełeczku)
Multi-purpose bronzing powder Back from the beach
Multi-purpose blush powder - Glowing
Concealer Light
Eyeliner Eyeshadow Raisin

Wielkośc próbek mnie zaskoczyła. Te pudełeczkowe, to jeszcze jeszcze, ale w woreczkach jest ociupinka Mam nadzieje, że podkłady podpasuja mi bardziej jak EDM i że choc w 1 kolor trafiłam
Testy później
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:36   #377
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Joppa chyba zawsze dorzuca darmowe próbki. Niech mnie poprawi ktoś, kto nie dostał od nich gratisów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:23   #378
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
miala któras z Was Carribean highlihter, jakos mnie za serce chwyta ostatnio i chętnie bym recenzje uslyszała?
ja mam Szczerze mówiąc, użyłam go tylko raz..
Na mojej skórze to pięknych chłodny beż z drobinkami. Dość jasny i dla mnie nieco za chłodny odcień, przez co mam wrażenie, że daje lekko sinawy efekt na mojej twarzy. Ale dla chłodniejszych i jaśniejszych cer powinnien być idealny
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:36   #379
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Odebrałam dziś przesyłkę z próbkami.

Na pierwszy ogień poszła formuła SR. Konsystencja bardzo fajna, ale nie najlepiej wybrałam kolory. Ciemne to.
Dla porównania przyłożyłam obok Olive Fair z Everyday Minerals.

Zamieszczam fotki.

1. róże
2. cienie i korektory
3. pudry silk
4. simple radiance
5. soft coverage

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Joppa chyba zawsze dorzuca darmowe próbki. Niech mnie poprawi ktoś, kto nie dostał od nich gratisów.
Mnie nic nie wrzucili ponad to, co zamówiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0238 joppa.jpg (97,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0239 joppa.jpg (94,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0241 joppa silk.jpg (88,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0242 joppa sr.jpg (91,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0243 joppa sc.jpg (91,7 KB, 117 załadowań)

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-03-05 o 22:12 Powód: Wykasowanie pierwszego edita. ;)
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 21:41   #380
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Na pierwszy ogień poszła formuła SR. Konsystencja bardzo fajna, ale nie najlepiej wybrałam kolory. Ciemne to.
Dla porównania przyłożyłam obok Olive Fair z Everyday Minerals.
Właśnie problem w tym, że oni nic jaśniejszego nie mają. Też jestem Olive Fair z EDM więc widać, że koloru idealnego dla siebie w Joppa nie znajdę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:15   #381
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie problem w tym, że oni nic jaśniejszego nie mają. Też jestem Olive Fair z EDM więc widać, że koloru idealnego dla siebie w Joppa nie znajdę.
No właśnie
też mi się wydawało, że biorę jasne kolory.

Może uda się je pomyślnie zmieszać z czymś białym innego producenta?

Meldunek z frontu: cienie marne - trudno równomiernie nałożyć, a kolory od czapy w porównaniu ze stroną sklepu.
Takoż marne korektory - skorupieją, bardzo widoczne na twarzy.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:19   #382
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
No właśnie
też mi się wydawało, że biorę jasne kolory.

Może uda się je pomyślnie zmieszać z czymś białym innego producenta?

Meldunek z frontu: cienie marne - trudno równomiernie nałożyć, a kolory od czapy w porównaniu ze stroną sklepu.
Takoż marne korektory - skorupieją, bardzo widoczne na twarzy.
Ooo ja akurat cienie Joppa bardzo lubię - dobrze napigmentowane, nie sypią się i trzymają na oku cały dzień.

Jak chcesz uzyskać kolor najbardziej zbliżony do Olive Fair to zmieszaj odcienie Lightest #1 i #2 w proporcji 1:1. Odcień bardzo podobny, minimalnie ciemniejszy. Zamieszczałam w albumie fotkę takiego miksa porównaną właśnie do Olive Fair.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:14   #383
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

też lubię cienie joppa. Co prawa mam dwa sample i jeden pełnowymiarowy, ale nalezą do moich ulubionych.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:16   #384
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja też lubię cienie Joppa mam cztery pełnowymiarowe i chyba ze dwa sample, ale muszę przyznać, że kolory na fotkach potrafią się różnić od rzeczywistych
Natomiast korektory to rzeczywiście jakaś porażka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:35   #385
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też lubię cienie Joppa mam cztery pełnowymiarowe i chyba ze dwa sample, ale muszę przyznać, że kolory na fotkach potrafią się różnić od rzeczywistych
Natomiast korektory to rzeczywiście jakaś porażka
Fakt, korektory z Joppa to istny tynk, którego nie sposób rozetrzeć ani czegokolwiek nim ładnie zakryć. Umieściłam je nawet w moich KITACH mineralnych.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:44   #386
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Fakt, korektory z Joppa to istny tynk, którego nie sposób rozetrzeć ani czegokolwiek nim ładnie zakryć. Umieściłam je nawet w moich KITACH mineralnych.
Ja też
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:01   #387
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Jestem po kolejnych próbach z podkładami Joppa.

Na połowę twarzy nałożyłam Medium Light #1 (Soft), a na drugą Prairie Wheat (SR) i z efektu obu jestem póki co równie zadowolona.

Formuła Soft jest bardziej matowa, SR daje na mojej buzi leciutki poblask, który wygląda w sumie bardzo ładnie.

Tylko kolorki mogłyby mieć ciut więcej żółci. Czy ktoś miałby może na wymianę kolor Medium Light #2? W zamian mogę oddać Light#1 i Light#2 w słoiczkach.

A w formule SR który kolor mógłby być lekko bardziej żółty, ale nie ciemniejszy niż Praire Wheat?
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:06   #388
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ja mam Medium Light#2 w formule Full i Soft.
Zapraszam na PW

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Tylko kolorki mogłyby mieć ciut więcej żółci. Czy ktoś miałby może na wymianę kolor Medium Light #2? W zamian mogę oddać Light#1 i Light#2 w słoiczkach.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:27   #389
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

przeczytałam pilnie i dzis chciałam zamówic próbki, ale nie wiem czy na Joppa tak jak na EDM zakładamy konto rejestrujac sie , nie moge tego znalezc ?na pierwszej stronie watku, nie ma tej informacji

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-17 o 15:28
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:44   #390
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

powrzucaj do koszyka to, co Cię interesuje, a potem "checkout" i przerzuci Cię do strony, gdzie albo zalogujesz się jako istniejący użytkownik (w przypadku osób, które już się rejestrowały), albo zarejestrujesz się jako nowy klient.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.