Walczymy z ŁYDKAMI !!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 11:42   #481
OneDream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Hej ja też walczyłam z łydkami (160 cm, 54 kg, łydka 41 cm) Może przy moim wzroście taka "grubość" jest naturalna ale wątpie w to Skończyłam z ćwiczeniami itp. Mam ładny biust, płaski brzuch i kształtny tyłek, często słyszę komplementy na ten temat więc czemu ich nie eksponować? Nóg również nie mam zamiaru ukrywać bo niestety NIKT nie jest idealny. Fasony do połowy łydki wyglądają na mnie fatalnie ale przed łydkę nie jest najgorzej. Poza tym wczoraj byłam na komunii sąsiadki, założyłam sukienkę przed kolana i jeden z obecnych gości (mężczyzna :P) powiedział mi że mam naprawdę ładne i zgrabne łydki bardzo mnie to zdziwiło ale i dowartościowało Na ulicach pełno, nie oszukujmy się tłustych dziewczyn, które abolutnie nie przejmują się wałeczkami na brzuchu, wylewającymi się boczkami lub bardzo, naprawdę bardzo grubymi nogami Uważam że gdy zaakceptujemy siebie to inni również przestaną dostrzegać nasze wady. Ja jeszcze ok. 2 lat temu nie odwazyłabym sie zalozyc nawet rybaczek a teraz myślę o zakupie mini. To dzięki mojemu chłopakowi który "wybił" mi z głowy manię grubych łydek, pokazal "gorsze" przyklady i dał do myślenia, że ludzie mają gorsze problemy, prawdziwe choroby lub nawet brak nóg i trzeba doceniać to co się ma... Także uwierzcie w siebie dziewczyny, Pozdrawiam.
OneDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 12:56   #482
My_self
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Ja mam 173cm, ważę ok 62kg, a w łydkach mam ok. 37-38cm i uważam, że są stanowczo za duże do spódnic czy leginsów, a te uwielbiam nosić. To co mnie dobija, to to, że kiedyś miałam naprawdę szczuplutkie, piękne nóżki, nie wiem co się z nimi ostatnio stało Dużo się rozciągam, pływam, nie obijam się, ale ich rozmiar stoi w miejscu! Może jeszcze za krótko, bo od początku maja, ale to mnie podłamuje.. Planuję kupić jakiś balsam wyszczuplająco-ujędrniający, co by pomógł coś spalić przy tych ćwiczeniach, potem opalę nóżki i tyle, jeśli nie pomoże, to jestem skończona
Nie chcę się odchudzać, bo mi najpierw cycki "pójdą", a nogi na samym końcu znając życie!
My_self jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:21   #483
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Wątek umarł? Widać u was jakieś efekty? ; )
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 16:25   #484
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Mam pytanie do osób, które wyszczupliły łydki dzięki skakance. Część osób mówi, że jest to zły pomysł bo łydki jeszcze bardziej się rozbudują, ale też słyszałam ,że niektórym sie udało stracić parę cm. Wieć jak to jest?? Powiem jeszcze, że przed każdym skakaniem rozciągam sobie przez parę minut łydki i na koniec tak samo.
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:32   #485
olunia234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

A wiecie może jak wyszczuplić kostkę ?
Pomocy !
chciałabym mieć widoczne ścięgno achillesa, jak tego dokonać ?
Będę bardzo wdzięczna ;*
olunia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:11   #486
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które wyszczupliły łydki dzięki skakance. Część osób mówi, że jest to zły pomysł bo łydki jeszcze bardziej się rozbudują, ale też słyszałam ,że niektórym sie udało stracić parę cm. Wieć jak to jest?? Powiem jeszcze, że przed każdym skakaniem rozciągam sobie przez parę minut łydki i na koniec tak samo.
Dodatni bilans kaloryczny + ćwiczenia - umięśnienie.
Ujemny bilans kaloryczny + ćwiczenia - chudnięcie.

Nie ma bata, żeby było inaczej.
Tu, na wizażu, są tacy, co są umięśnieni jak Pudzianowski od wymachów nogą, Pilatesa i wchodzenia po schodach.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez olunia234 Pokaż wiadomość
A wiecie może jak wyszczuplić kostkę ?
Pomocy !
chciałabym mieć widoczne ścięgno achillesa, jak tego dokonać ?
Będę bardzo wdzięczna ;*
Hm. Wyszczuplić kostkę? Może jedynie oszlifować ją z kilku stron .
Rzeźba mięśni łydki uwydatni to i owo, ale każdy jest inny, jeden będzie miał większe wcięcie, drugi mniejsze.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:29   #487
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

larva może to pytanie jest głupie, ale je zadam
Czasami zjem więcej, ale i tak chcę ćwiczyć, więc od takiego trybu mogą z czasem rozbudować mi się łydki?
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 20:29   #488
olunia234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

larva dziękuję za odp.
a jakie ćwiczenia byś mi polecił, aby oszlifować tę kostkę ?
olunia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:50   #489
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
larva może to pytanie jest głupie, ale je zadam
Czasami zjem więcej, ale i tak chcę ćwiczyć, więc od takiego trybu mogą z czasem rozbudować mi się łydki?
Uściślij, proszę.
Czasami zjem więcej - czasami tak się napcham, że wystarczy mi na tydzień i wymiotuje w toalecie?
Czy - czasami zjem 2 kalorie więcej?

Jeśli jesz dużo więcej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie, to po prostu nie schudniesz. Aby urosły mięśnie to się trzeba narobić i najeść jak dzika świnia, ale nie samych owoców i warzyw . Tylko białka.

Poza tym łydki bardzo trudno rozbudować, przynajmniej większości ćwiczących. Powód - używamy ich wystarczająco długo każdego dnia .

Cytat:
Napisane przez olunia234 Pokaż wiadomość
larva dziękuję za odp.
a jakie ćwiczenia byś mi polecił, aby oszlifować tę kostkę ?
Poleciłabym ćwiczenia siłowe, jeśli chcesz się rzeźbić albo wycieczkę do Bricomarche w poszukiwaniu szlifierki, co by obciąć tu i tam .
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:05   #490
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Uściślij, proszę.
Czasami zjem więcej - czasami tak się napcham, że wystarczy mi na tydzień i wymiotuje w toalecie?
Czy - czasami zjem 2 kalorie więcej?

Jeśli jesz dużo więcej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie, to po prostu nie schudniesz. Aby urosły mięśnie to się trzeba narobić i najeść jak dzika świnia, ale nie samych owoców i warzyw . Tylko białka.

Poza tym łydki bardzo trudno rozbudować, przynajmniej większości ćwiczących. Powód - używamy ich wystarczająco długo każdego dnia .
No czasami pozwolę sobie na więcej słodyczy, ale nie tak żeby wymiotować w toalecie

Ok dzięki za odpowiedź
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:02   #491
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez olunia234 Pokaż wiadomość
A wiecie może jak wyszczuplić kostkę ?
Pomocy !
chciałabym mieć widoczne ścięgno achillesa, jak tego dokonać ?
Będę bardzo wdzięczna ;*
Nie da się wyszczuplić kości ; / Jeśli masz grubą kostkę, a kostka jak sama nazwa wskazuje to KOŚĆ, więc nie da się nic z tym zrobić.
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 12:51   #492
Trefl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

ja polecam bieganie i rozciąganie
Trefl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 15:22   #493
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 339
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Kochane tak naprawde wiele zalezy od tego jaka budowe ma nasza lydeczka. Niestety ideal jest jeden, a z budowa roznie. Nie mniej jednak jedrne cialo zawsze wyglada pieknie, wiec odpowiednia dieta plus ruch i naprawde moznemy uzyskac piekne ksztalty.

Ja kiedys takze bylam posiadaczka bezksztaltnych , masywnych, kolkowatych wrecz lydek. Pozbylam sie ich podczas odchudzania. Jako forme ruchu polecam taniec. Pieknie rzezbi sylwetke tak "akurat" bez obawy,ze nadmiernie rozbuduje te czesc ciala. I oczywiscie po kazdej aktywnosci fizycznej rozciaganie.

I drogie Dizerwczyny radzilabym nie skupiac sie tylko na tej czesci ciala, w tym sensie,ze chcemy miec ladne lydki i teraz bede skakac do upadlego by osiagnac cel. Lepiej skupic sie na ogolnorozwojowych cwiczeniach co da korzysci dla calego organizmu. Nigdy nie jest tak,ze schodzi z tych partii z ktorych chcemy.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:27   #494
stelcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Witajcie
ja w ciagu miesiaca w lydce spadlam z 40 do 38 (jestem milo zaskoczona bo lydki mam dosyc umiesnione) i przez to odkrylam ze nie tylko rozciaganie dziala
Jestem w ciazy w 1. trymestrze. Mam brak apetytu, nn stop wymiotuje przez co schudlam 5 kg.
I tak sobie mysle ze dieta (dla tych ktorzy jej potrzebuja) i obuwie na plakiej podeszwie (tak zeby miesnie lydek nie pracowaly) tez daja efekt. Bez uprawiania sportu - to dla leniwych
Poza tym uwazam ze pisanie - mam 3.., 4... w lydce MASAKRA jest bez sensu.
Moim zdaniem wazne jest zeby wygladac proporcjonalnie bo miec na przyklad 40 w lydce przy wzroscie 176 to zadna masakra.
Pozdrawiam.
stelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 00:27   #495
klk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Jestem tu nowa . Mam straszne lydki ! Waze 53kg, mam 162 cm , lydki 38;( jestem szczupla , nosze xs/s . Zalozylam konto zeby sie zmobilizowac . Jutro zaczynam !
klk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 08:41   #496
cordellia
Zadomowienie
 
Avatar cordellia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 064
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

ja od zawsze nienawidziłam moich łydek. przy całej mojej posturze wyglądały komicznie, sprawiały wrażenie "ciężkich" nóg. od lutego zaczęłam systematycznie je rozciągać, niedługo, maks. 15 min dziennie. teraz widzę poprawę - spadło mi i w kostkach, i łydkach. w lydkach mam już po 33/34, wcześniej było 35/36. niby niewielka roznica, ale widze, ze nabraly jakiegos takiego wyrazniejszego ksztaltu i zarysowaly sie po bokach
__________________

november smoke and your toes go numb
a new colour on the globe
it goes from white to red
a little voice in my head says oh oh oh

bloguję sobie
cordellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:49   #497
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Jeżeli chodzi o kostkę, to faktycznie ciężka sprawa podobno. Jeżeli masz tam trochę tłuszczyku, spróbuj masaży i ćwiczenia:
Leżymy prosto, nogi proste w górze i robimy wymachy stóp, do góry i do dołu. Gdzieś na forum czytałam, że to może pomóc.

A ja znowu zaczynam od nowa he . Dziś był pilates i będzie tak co dwa dni+ rozciąganie+ ćwiczenie ww.

Pozdrawiam.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 00:38   #498
klk3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Mam problem z mobilizacja . Straszny ! I nie moge przestac jesc ;( kupilam balsam eveline - termoaktywne spalanie tluszczu , smaruje sie nim i po cichu licze na cud
klk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:37   #499
Flamka
Raczkowanie
 
Avatar Flamka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: kraina baśni
Wiadomości: 34
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

dołączam się do walki z łydkami. Moje mają po 38/39 cm.
Ostatnio schudłam i moje łydki też - miały po 40/41 ale nadal nie wyglądają tak jak powinny.. Także zaczynam walke poprzez rozciąganie!
__________________
"Wierz w miłość bo ona naprawde jest"

zapuszczam włosy od 06.2011
Flamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 11:43   #500
Bizonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 54
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

hej dziewczyny. Tez mam problem z łydkami. Odkąd przeprowadziłam sie pol roku temu na 6 pietro ciagle musze chodzic na nogach bo winy nie ma. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale zazwyczaj po schodzach wchodze na palcach i przy bieganiu tez zauwazylam ze zaczynam od palcow...nie klade calej strony tylko jakos biegam na placach. Czy to moglo miec wplyw na to, że nagle rozbudowala mi sie łydka? Oczywiscie przytylam tez swoje prawie 10 kg w ciagu ostatniego roku, ale teraz potrzebuje porad jak zmnaijszyc łydke??;/
Bizonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 14:29   #501
niuskaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Hej. Też miałam problem z łydkami. Jakieś takie grubaśne po zimie się zrobiły. Słyszałam, że obuwie Reebok Easy Tone mogą mi w tym pomóc. Nie miałam nic do stracenia więc zaryzykowałam. Od razu po zimie zakupiłam sobie nowiuśkie buciki. Teraz trochę się złużyły więc planuje zakup kolejnej pary w ładniejszym kolorze po 2 miesiącach 3,5cm mniej w obwodzie łydki. Zawsze to coś. Polecam naprawde warto, tym bardziej, że wszędzie można w nich wyskoczyć.
Podczas poszukiwania bucików trafilam na stronkę http://pupkultura.onet.pl/fotokonkurs/ Jak widać nie tylko ja jestem z tą marką obuwia związana. Jak nie macie swojego typu prosze oddajcie swój głos na mnie http://pupkultura.hypermedia.pl/imag...b8c8a73f18.jpg z góry dziękuje.
niuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:54   #502
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

fajna reklama
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:11   #503
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

I ja się przyłączę

Zaczynam rozciąganie od dzisiaj

Moje wymiary:
Wzrost: 163
Waga: 55kg
Udo: 54
Nad kolanem: 39
Łydka: 36
Biodra/pupa: 97
Talia: 69
Biust: 86

Te 36 w łydce może nie wydaje się dużo ale przy mojej drobnej budowie łydki są naprawdę masywne (dośc umięsnione więc teraz czas na rozciąganie)

Edytowane przez Bryzejda
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:03
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:40   #504
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Bryzejda Pokaż wiadomość

Moje wymiary:
Wzrost: 163
Waga: 55kg
Udo: 54
Nad udem: 39
Łydka: 36
Biodra/pupa: 97
Talia: 69
Biust: 86

eeeee a gdzie to jest "nad udem"?


ja mam 164cm, ważę 62-63 kilo i mam dość masywne łydki do tego skłonności do opuchnięć więc chyba powinnam się dołączyć, ale pomalutku zaczynam kochać swoje ciałko, tylko jak mam złe dni, to jest z tym bardzo ciężko

a dla dziewczyn ćwiczących siłowo/aerobowo i rozciągających się:
1-rozgrzewka jest PRZED TRENINGIEM
2-rozciągnie jest PO TRENINGU (lub w trakcie)

nie wolno rozciągać się przed treningiem, bo jest wtedy zwiększone ryzyko kontuzji

no ja mam 38cm prawie ciekawostka
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-08-18 o 15:57
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:02   #505
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Sorki miało byc nad kolanem

Już poprawiam
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:18   #506
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez Bryzejda Pokaż wiadomość
Sorki miało byc nad kolanem

Już poprawiam
nie szkodzi, tylko trochę zdurniałam jak to przeczytałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:49   #507
niuskaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Nigdy jeszcze nie udało się połączyć skutecznego ćwiczenia pośladków ze zwykłym spacerem. Aż do teraz. EasyTone to genialne buty, które przy każdym kroku wzmacniają najważniejsze mięśnie nóg i pośladków. Idąc, dokąd chcesz, zamieniasz swoje pośladki w ósmy cud świata. Każda kobieta pragnie zawsze czuć się dobrze w swoim ciele. Sekret seksownych pośladków to m.in. zestaw odpowiednich ćwiczeń. Jednak wypełniony po brzegi program dnia nie zawsze pozwala spędzać godziny na siłowni. Idealnym rozwiązaniem tego dylematu jest rewolucyjna technologia EasyTone. Umożliwia ona modelowanie sylwetki bez nadmiernego wysiłku. Reebok EasyTone kształtują i ujędrniają uda i pośladki już w czasie zwykłego spaceru, czy wyjścia na zakupy.

Może warto spróbować ? Jak już pisałam wczesniej mi powoli sie udaje ... tylko ze nogi mnie bolą :/
niuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 10:18   #508
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez niuskaaa Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie udało się połączyć skutecznego ćwiczenia pośladków ze zwykłym spacerem. Aż do teraz. EasyTone to genialne buty, które przy każdym kroku wzmacniają najważniejsze mięśnie nóg i pośladków. Idąc, dokąd chcesz, zamieniasz swoje pośladki w ósmy cud świata. Każda kobieta pragnie zawsze czuć się dobrze w swoim ciele. Sekret seksownych pośladków to m.in. zestaw odpowiednich ćwiczeń. Jednak wypełniony po brzegi program dnia nie zawsze pozwala spędzać godziny na siłowni. Idealnym rozwiązaniem tego dylematu jest rewolucyjna technologia EasyTone. Umożliwia ona modelowanie sylwetki bez nadmiernego wysiłku. Reebok EasyTone kształtują i ujędrniają uda i pośladki już w czasie zwykłego spaceru, czy wyjścia na zakupy.

Może warto spróbować ? Jak już pisałam wczesniej mi powoli sie udaje ... tylko ze nogi mnie bolą :/
Wizaż to nie miejsce na reklamy chyba
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 10:52   #509
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

Cytat:
Napisane przez niuskaaa Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie udało się połączyć skutecznego ćwiczenia pośladków ze zwykłym spacerem. Aż do teraz. EasyTone to genialne buty, które przy każdym kroku wzmacniają najważniejsze mięśnie nóg i pośladków. Idąc, dokąd chcesz, zamieniasz swoje pośladki w ósmy cud świata. Każda kobieta pragnie zawsze czuć się dobrze w swoim ciele. Sekret seksownych pośladków to m.in. zestaw odpowiednich ćwiczeń. Jednak wypełniony po brzegi program dnia nie zawsze pozwala spędzać godziny na siłowni. Idealnym rozwiązaniem tego dylematu jest rewolucyjna technologia EasyTone. Umożliwia ona modelowanie sylwetki bez nadmiernego wysiłku. Reebok EasyTone kształtują i ujędrniają uda i pośladki już w czasie zwykłego spaceru, czy wyjścia na zakupy.

Może warto spróbować ? Jak już pisałam wczesniej mi powoli sie udaje ... tylko ze nogi mnie bolą :/
Producent Reebok EasyTone NIE OPŁACIŁ REKLAMY NA WIZAŻ.PL
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:26   #510
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: Walczymy z ŁYDKAMI !!!

A ja właśnie myślę o zakupie tych bucików, ale niekoniecznie Reeboka. Myślę nad New Balance bo są trochę tańsze

Taki dodatek do cwiczeń na siłowni i fitnessu, spacerek w nich nie zaszkodzi
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.