Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 09:20   #3631
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Witam Można do Pań dołaczyć?

O diecie Dukana usłyszałam pare miesięcy temu, podchodziłam do niej z dystansem- jak do każdej 'diety'. Teraz wszędzie wokół siebie widzę ludzi na tej diecie bądź już po, gdzie efekty zwalają z nóg.
Powiedziałam sobie STOP- jak oni mogą to ty też !

Więc tak od dziś zaczęła się moja pierwsza w życiu dieta. Mam nadzieję, że mi się uda... Nie miałam nigdy zbyt wiele silnej woli żeby sobie czegokolwiek odmówić, tak więc mam nadzieję, że wytrwam

Zgubić chciałabym jakieś 15 kg, choć już 10 by mnie w pełni usatysfakcjonowało


Powodzenia
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:25   #3632
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez coconut87 Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Ja też tak mam, w lustrze wydaje mi się że mam opasłe łydy mimo iż wyszycy mówią: ale jesteś chudaaaa
Nie wiem o co z tym chodzi TZN widzę że chudnę ale nie widzę tego jak inni, a to pewnie dlatego że widzę siebie na codzień i o prostu to jest kwestia przyzwyczajenia
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:26   #3633
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Witam Można do Pań dołaczyć?

O diecie Dukana usłyszałam pare miesięcy temu, podchodziłam do niej z dystansem- jak do każdej 'diety'. Teraz wszędzie wokół siebie widzę ludzi na tej diecie bądź już po, gdzie efekty zwalają z nóg.
Powiedziałam sobie STOP- jak oni mogą to ty też !
Czesc! Test zrobiony? Jaka wage koncowa poleca Ci dr. Dukan?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:33   #3634
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

DUK DUK
Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
dzięki serdecznie za miłę przyjęce dziewczyny;*
ja tam od 2 dni czekam na pw zrobię sobie jutro na obiadek ( tzn na 3 dni) tort nalesnikowo-mięsny mmm mniam, w tortownicy ukladam nalesniki i przekładam miesem mielonym z warzywami ( taki farsz) któraś już robiła? polewam to soosem czosnkowym i klade pieczarki poczy zapiekam mmmm.... niebo w gębie...
no i mam chrapkę na ciasto capuccino ( ostatnio gdzies na necie wyczailam i az mi slinka pociekła)
robilam taki tort nalesnikowy, ale przed dieta, ze zwyklych nalesnikow i byl pycha. teraz na dukanie nie chce mi sie nigdy tak cudowac dla samej siebie, bo musze gotowac osobny obiad dla corki i TŻ....
ktoras dukanka robila to ciasto, pamietam ze jej smakowalo
Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Dobranoc dziewczynki, chyba przekroczylam limit transferu iplusa bo sie wlecze niemilosiernie, nauczka na przyszlosc - mniej siedziec na kompie (szybko poszlo, 10 dni 3giga,a nic prawie nie sciagalam, raz 1 odcinek serialu). Slodkich snow i duzych spadkow
ja mam internet w Play i za 45zl mialam 5gb przez rok, potem 10gb za ta samo cene tez na rok, a zasieg jest super.. lepszy niz np w orange
Cytat:
Napisane przez trutututu Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
dobry wieczór
wiem, że temat się przewijał już, ale nie znalazłam na forum, żadnej dobrej rady, więc bardzo bym prosiła o spokojne cierpliwe do mnie podejście - jakie macie sposoby na porcelankę..? ja już 6 dni nic.. i naprawdę zaczynam sie bardzo niekomfortowo czuc.. dzisiaj połknęłam łyżeczkę oleju parafinowego i wypiłam senes, ale nie pomogło
pomóżcie proszę...
widze ze dziewczyny cos juz radzily, dorzuce od siebie
-makrela (bo jest zdrowo-tlusta)
-wedzony kurczak (ja sie boje surowego wiec obgotowuje zawsze 10minut)
po obu sposobach lece biegiem
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
ja na szybko bo TŻ siedzi obok i się łasi jak kot w rui :"

i co? jak bylo?
Cytat:
Napisane przez rumcia1 Pokaż wiadomość
Alex - super wyniki wydawało by się, że 5 kilo nie da aż tyle centymetrów, a tu proszę. Fajna dieta, bo spada nam najwięcej z tych miejsc gdzie tłuszczyku miałyśmy najwięcej - u mnie też tak poleciało.
dzieki no wlasnie dieta cud-leci nam akurat tam gdzie trzeba

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-19 o 09:46
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:34   #3635
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Acha no i było karaoke zdarłam gardło śpiewając z kumpelą MAŁGOŚKA MÓWIĄ MI i "gdzie jest krzyż" (nie mam tu na mysli nikogo obrażać )
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:36   #3636
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Czesc! Test zrobiony? Jaka wage koncowa poleca Ci dr. Dukan?
Cześć ! Oczywiście, że zrobiony...Dr. Dukan poleca mi 59,2 Ale chciałabym mniej
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:44   #3637
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez trutututu Pokaż wiadomość
wypróbuję jutro z rana kawę rozumiem, że ma byc bez mleka.. a jak nie pomoże, to trudno - zjem coś niedukanowego już w kilku miejscach czytałam, że pomaga.. z bólem serca, ale z drugiej strony będzie okazja, żeby zgrzeszyc - mam imprezę z okazji powrotu siostry z zagramanicy
ja pije tylko z mlekiem i dziala na porcelanke

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Witam, dopiero weszłam na wizaż więc dziś nie jestem na bieżąco
piszę bo udało mi się kupic w LIDLu budynie (puddingi). Pamiętam, że były tu już poruszane tematy czy aby na pewno wolno nam to jeśc, ja wróce do tematu jeszcze raz, bo przeczytałam skład i jest na tym waniliowym: b:2,9g; w:16,4g; t:3,0g czyli zgodności nie ma jak dla nas, ile z Was mimo to go zjada i jak często?
ja dziś się skusiłam, zjadłam na pół z TŻetem, który też jest na dukanie. Na ile możemy sobie pozwolic?
no bo skoro wolno nam lyzke skrobii dziennie to wlasnie w postaci budyniu ja pochlaniamy. ja staram sie ok 1/3 porcji zjesc, chociaz jest trudno.
a tabelka to dla czystej skrobii tez jest dla nas niekorzystna... podobnie mleko w proszku itp.... dlatego te produkty sa mocno ograniczone

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
TŻ mnie zajeżył. Kubko pięknie usypia około19.30-20 codziennie. Do kompletu wstaje koło 5.30. Staram się wstawać z nim, bo TŻ zazwyczaj późno wraca z pracy, żeby mógł trochę odespać. Wczoraj Kuba obudził się 0 4.30 i już był wyspany. Wstałam do niego, mimo, że łzy mi płynęły ze zmęczenia(dzień wcześniej TŻ wrócił z racy wyjątkowo późno). Dziś Kuba obudził się o 5.20 i stuknęłam TŻta żeby wstał. Po 10 min łaskawie wstał z komentarzem "No to się wyspałem." Poleżałam jeszcze pół godziny i wstałam. Łaskawca się położył. Guzik wie o tym jak można być zmęczonym po całym dniu z dzieckiem.
A jak jeszcze do kompletu czasem wspomni z dumą w głosie jak to się poświęca dla mnie i mojej diety i nie je przy mnie słodkiego to mnie trzęsie. Zwłaszcza jak otworzy pudełko ciasteczek pod mom nosem i zapewnia, że zje tylko 5 i już zamyka.

Musiałam się wypisać. Wam mogę, bo mnie wysłuchacie. TŻ jest naprawdę fajnym facetem i go kocham, ale czasem jak mnie strzeli poniżej pasa w aż się odechciewa.

Dziękuję, że jesteście
boze, a ja myslalam, ze tylko ja tak mam nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja mialam dokladnie to samo!!!!
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 09:45   #3638
rumcia1
Rozeznanie
 
Avatar rumcia1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 874
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Witajcie nowe dukanki.

Na wadze zastój i tak dobrze, po tym co wyczyniałam ostatnimi dniami(i nie, nie grzeszyłam, tylko strasznie mało jadłam. Przeważnie tak jest jak TŻ jest więcej w domu i mi pomaga).

TŻ mnie zajeżył. Kubko pięknie usypia około19.30-20 codziennie. Do kompletu wstaje koło 5.30. Staram się wstawać z nim, bo TŻ zazwyczaj późno wraca z pracy, żeby mógł trochę odespać. Wczoraj Kuba obudził się 0 4.30 i już był wyspany. Wstałam do niego, mimo, że łzy mi płynęły ze zmęczenia(dzień wcześniej TŻ wrócił z racy wyjątkowo późno). Dziś Kuba obudził się o 5.20 i stuknęłam TŻta żeby wstał. Po 10 min łaskawie wstał z komentarzem "No to się wyspałem." Poleżałam jeszcze pół godziny i wstałam. Łaskawca się położył. Guzik wie o tym jak można być zmęczonym po całym dniu z dzieckiem.
A jak jeszcze do kompletu czasem wspomni z dumą w głosie jak to się poświęca dla mnie i mojej diety i nie je przy mnie słodkiego to mnie trzęsie. Zwłaszcza jak otworzy pudełko ciasteczek pod mom nosem i zapewnia, że zje tylko 5 i już zamyka.

Musiałam się wypisać. Wam mogę, bo mnie wysłuchacie. TŻ jest naprawdę fajnym facetem i go kocham, ale czasem jak mnie strzeli poniżej pasa w aż się odechciewa.

Dziękuję, że jesteście


Konczita, mam nadzieję, że wesele się udało.

Spaarta wsztskiego najlepszego szczypiorku.
Bidulko - z tym mizianiem w nocy, albo przed świtem, to ja też nie wytrzymuję, ale na szczęście rano mój mąż wstaje do dzieci. W sobotę, czy w niedzielę zawsze. W tygodniu On wychodzi wcześniej niz my. Dlatego mi zostaje cała trójka do wybrania 2 - do szkoły, 1 - do babci.
Gdybyście na zmiany wstawali do maleństwa, to byłoby fajnie. Pogadaj z nim. Bycie w domu z dzieckiem, to wcale nie jest łatwe zadanie - jak często się facetom wydaje. Mój po tygodniu urlopu cieszył się, że idzie już do pracy. Dzieciaki dały mu w kość.

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Oficjalne... 69.9. Magiczna granica przekroczona! Hurra!
Gratuluję. Udało się. Mi ciągle brakuje 2 kilo.
Cytat:
Napisane przez anamoi Pokaż wiadomość
dzięki mam nadzieję, że moje jelita jakoś przyzwyczają się do nowej diety

I znów mam pytanie- bierzecie jakieś witaminki?
Jak już kiedyś pisałam z powodów zdrowotnych od marca mogę jeść tylko białko i warzywa i dużo włosów mi poleciało, tak mniej więcej połowa
Mi zostały jeszcze takie dla kobiet w ciąży i czasami je biorę, ale nie systematycznie - choć chyba powinnam, no i czasami magnez z witaminą B6.
Cytat:
Napisane przez anemik18 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
gratuluję spadków
W końcu udało mi się Was nadrobić;/ miałam problemy z laptopem.
Melduje się z kolejnym spadkiem -200g. Mały ale jak na III to cieszy Tym samym odrobiłam wzrost po grzeszeniu a nawet trochę więcej. Waga jest niższa niż ta z którą przechodziłam na III. Mogę potwierdzić że na III też spada
Fajnie, to słyszeć, że spada. Gratuluję.
Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
było -2,4 kg jest -3 kg! ale jestem szczesliwa juz 53 waże
anemik18, gratuluję! -200 g to nie aż tak malutko! i zawsze mniej!
Juliszka, brawo!
ja własnie zmykam sobie pzygotować sałątke jarzynową, wreszcie na PW
No to tydzień i Trójka.
Cytat:
Napisane przez napoleonka74 Pokaż wiadomość
Witam Was Kobiety!
Życie jest piękne! -700g!!!
Wchodziłam na tę wagę i schodziłam bo nie mogłam uwierzyć!

A budyń Lidlowy jadłam wczoraj i jak widać mi nie zaszkodził

Powodzenia dla Was
Zazdroszczę pozytywnie. Oby tak dalej.
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Ulcia, Twinsplus dziękuję wam moje bobsaki

No i Siostra Sparta zgrzeszła! Piła colę light i wódkę, zjadła białą bułeczkę kromkę razowego chleba, sałatki 3 rodzaje, z oliwą, z ziemniakami itd i ziemniaczki z grilla na pikantno w jakimś sosie

A teraz męczy mnie kac, jestem zapuchnięta i nie mogę się łogarnąć i spionizować piję kawę i roztelepało mnie jak pijaka hahahaha
Ale w pracy się nadziwić nie mogli jaka ja chuda a jedna laska powiedziała że "wyglądam sexy"

Dziś po alko ważę pewnie z 55kg a jutro będzie 70kg
A tak tańczyłam że mam zakwasy nawet na brzuchu hahahaha
Oj nie żałuję
Raz na urodzinki należało Ci się Spadnie niedługo.
__________________
rumci robótki ręczne

rumcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:45   #3639
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
No i Siostra Sparta zgrzeszła!
No i, kurdę, na urodziny raz można, no.... I nie żałuj tylko teraz się za odrabianie strat bierz


Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Witam Można do Pań dołaczyć?
Więc tak od dziś zaczęła się moja pierwsza w życiu dieta. Mam nadzieję, że mi się uda... Nie miałam nigdy zbyt wiele silnej woli żeby sobie czegokolwiek odmówić, tak więc mam nadzieję, że wytrwam
Zgubić chciałabym jakieś 15 kg, choć już 10 by mnie w pełni usatysfakcjonowało
Powodzenia
No haj, siostro. Witamy w naszym gronie szczypioreczków.
Książka przeczytana? Teścik zrobiony?
O, już widzę, że zakładasz za długą uderzeniówkę - 9 dni to stanowczo za długo. Ile w teście CI wyliczył doktorek?


Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Acha no i było karaoke zdarłam gardło śpiewając z kumpelą MAŁGOŚKA MÓWIĄ MI i "gdzie jest krzyż" (nie mam tu na mysli nikogo obrażać )
Ja cie... ALe bym pośpiewała....

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Cześć ! Oczywiście, że zrobiony...Dr. Dukan poleca mi 59,2 Ale chciałabym mniej
O, to jak teścik zrobiony to ile dni U wyliczył doktorek? Nie należy przedłużać uderzenióki, bo można sobie zaserwować zastój lub wzrost na II fazie. Moim zdaniem 5 dni to max. Doktorek nawet 3 dni wyliczał dziewczynom. Pomyśl nad tym jeszcze...
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:45   #3640
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Mój tż też mnie wkurzył.. wczoraj chyba byłam taka przejęta dietą, że nie spałam do 4:00.. położyłam się a ten mnie zaczyna miziać..odburknęłam coś i się odwróciłam olewając go zupełnie no bo przecież mały może wstać lada chwila i warto się zdrzemnąć choć trochę.. no to mały wstał o 4:30.. tyrpnęłam małża coby on wstał skoro ma wolne i chciałam zamknąć oko.. ale.. mleko w butli trzepie i ubija zamiast mieszać.. komentuję.. wziął małego i do niego gada i go zabawia - komentuję bo jest pora spania a nie zabaw.. łażąc zahaczył o kabel od lapka i zrzucił kubek na panele - tylko burknęłam czy się nie potrzaskał.. jak postawił butlę na stoliku to musiałam sprawdzić czy nie za gorące mleko.. więc lepiej by było jakbym sama wstała
O 7 mały znów zrobił pobudkę.. no to wstałam nakarmiłam że mały nawet oka nie otworzył, pomyłam butelki i wysterylizowałam, zanim się położyłam to była już 8:00 ... 8:30 pobudka małego na dobre i darcie się o zabawę no i co? Ja wstaję bo małż się nakrył poduszkami i ma w doopie.
Więc od tamtej pory ciągle się spinamy co chwila o coś.. z fochem o godz. 9:30 oświadczył że idzie z małym na spacer a ja niech se pośpię.. teraz to ja dziękuję jak się rozbudziłam a poza tym mamy jechać do teściowej p o11:00
Jeszcze wczoraj jak wspomniałam o diecie oczekując wsparcia i zrozumienia.. to co? Wyśmiał mnie i tyle. Bezpodstawnie bo nigdy na żadnej diecie przy nim nie byłam i nie wie nic o mojej konsekwencji, zapale i wytrwałości.. co innego jakby to była moja 15 dieta kończąca się po 3 dniach.
o prosze
Agnese miala racje mowiac o PODGATUNKU
(no dobra, moze sa wyjatki, tylko czemu nie zdarzyly sie nam? )

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Oficjalne... 69.9. Magiczna granica przekroczona! Hurra!
gratulacje
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:50   #3641
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

DUKdobry wszystkim

Jak na huśtawce z tym dukaniem, raz góra, raz dół ..........dzisiaj na wadze po wczorajszym PW poleciałam w górę i to +0,5kg.
Ale luzik, jak się poleciało w górę to na mur beton się spadnie, dukanowa grawitacja

Na śniadanko zjadłam prawie pół sernika
__________________

missines jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 09:52   #3642
rumcia1
Rozeznanie
 
Avatar rumcia1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 874
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Witam Można do Pań dołaczyć?
Witaj!

No i poganiają mnie, bo chcą jechać do obu babć. Kończę na teraz.

U mnie zastój. Od wczoraj to samo na wadze. Może na PP upadnie.

Konczita jak się wyśpisz, to napisz, jak tam u Was.
__________________
rumci robótki ręczne

rumcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:56   #3643
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Okk ja spadam bo wszystkie posty widzę podwójnie, jak się spionizuję to do Was zajrzę
Najgorsze że kac morderca nie ma serca, a ja jutro zaczynam pracę a nie mam jedzenia zrobionego na jutro a do sklepu teraz iść do no comment hahahahahaha przewrócę się i zasnę w krzakach jak menel
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:58   #3644
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

no i mam za swoje!
na wadze 59kg....
nauczka jest, teraz trzeba wyciągnąć wnioski i już tak niegrzeszyć...

co do witamin, ja biorę, ale musze, bo moj organizm jakis dziwny jest i je wyplukuje magnez, wapn tez biore.
no i bym musiala znowu suplementy diety na stawy, ale moj zoladek juz i tak jest przez nie zmasakrowany, a stawy i tak bola...

no nic, jakieś śniadanko musze zjesc.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:00   #3645
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
A teraz męczy mnie kac, jestem zapuchnięta i nie mogę się łogarnąć i spionizować piję kawę i roztelepało mnie jak pijaka hahahaha
Ale w pracy się nadziwić nie mogli jaka ja chuda a jedna laska powiedziała że "wyglądam sexy"
no i brawo
a dobrze Ci z tym kacem, kara jakas musi byc
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:02   #3646
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
no i brawo
a dobrze Ci z tym kacem, kara jakas musi byc
Na Ciebie zawszę mogę liczyć, dziękuję
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:03   #3647
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Okk ja spadam bo wszystkie posty widzę podwójnie, jak się spionizuję to do Was zajrzę
Najgorsze że kac morderca nie ma serca, a ja jutro zaczynam pracę a nie mam jedzenia zrobionego na jutro a do sklepu teraz iść do no comment hahahahahaha przewrócę się i zasnę w krzakach jak menel
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:05   #3648
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dzień Dobry Dukaneczki w niedzielę
Leniwą niedzielkę dla mnie jak co drugi tydzień wolny weekend, ah ah wczoraj imprezka ze znajomymi i spadeczek ... uwielbiam się najeść, mieć wydęty brzuchal a rano spadeczek !!!

Gratuluję wszystkim porannych spadeczków

Zakupiłam łososia w puszce, i za ... żadne skarby nie wiem co z niego wyczarować??!! Ma może któraś pomysł na danie z łososia w puszce ? (coś a'la tuńczyk w puszce, ale nie mam pojęcia jak smakuje :P) Pomóżcie
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:07   #3649
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
No tak będzie dlatego z doma nie wychodzę hahahaha a mam czerwoną buzię od alko i usta że normalnie jak Heniek Czerowny Nos spod Sklepa wyglądam
Ale mnie humor ogarną na kacu normalnie padam hahahahahaha
smieję się do siebie jak oślica-głupio mi
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 10:16   #3650
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Spalam 12 godzin ! I to już chyba z 6-7 dzień z rzędu, niby dobrze korzystac z ostatnich wolnych dni, ale zaczynam sie zastanawiac, czy to normalne.
Waze sie jutro, bo po PW za bardzo boje sie wzrostow. Na sniadanie probowalam zrobic placuszki serowe ale wyszedl mi roztopiony ser na patelni, wiec wrzucilam wszystko do piekarnika i bedzie sernik Glodna jestem a on sie wolno piecze!
Wszystkie uciekacie na III, zostane sama
A co do budyniu, kurcze, mi zawsze z calej paczki wychodzila raptem mala miseczka. Jakbym ja miala podzielic na 3, zjadlabym moze 2-3 lyzki. Chyba robie cos nie tak.

Spartuś! - spełnienia marzen i zawsze pieknej sylwetki P.S Karaoke swietna sprawa


Cytat:
Napisane przez anamoi Pokaż wiadomość
Ja też zawsze okupuję się w biedrze- mam bardzo blisko
odnośnie transferu iplusa-łączę się w bólu, u mnie w domu na wiosce też mam iplusa z limitem dopiero w Poznaniu mogę poszaleć z nielimitowanym internetem
Ledwo w ogóle wczytuje mi sie wizaz, wszystko bez obrazkow. Dobrze, ze wiekszosc dziewczyn kojarze z nickow

Aleksandra_M - mi rodzice zakladali, rok temu mialam jakies stale lacze, ale w tym roku juz nie bylo mozliwosci, wiec cokolwiek, byle miec kontakt ze swiatem. Poczekam do 1szego, w koncu bede mogla normalnie korzystac a tym czasem bede Was ogladala wkurzajac sie ze strona wczytuje sie godzine i bez avatarow

Variance - bez witamin bym nie przezyla, ciagle sie boje o paznokcie ktore i tak sa slabe, wlosy, cere (moja najwieksza zmora). Nawet w pazdzierniku mam zamiar sobie jakis specjalny zestaw kupic, bo te ktore teraz pije mam wrazenie ze za malo pomagaja



Milego dnia i gratki spadkow bede was czytac na tyle na bierzaco na ile net pozwoli

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dukaneczki w niedzielę
Leniwą niedzielkę dla mnie jak co drugi tydzień wolny weekend, ah ah wczoraj imprezka ze znajomymi i spadeczek ... uwielbiam się najeść, mieć wydęty brzuchal a rano spadeczek !!!

Gratuluję wszystkim porannych spadeczków

Zakupiłam łososia w puszce, i za ... żadne skarby nie wiem co z niego wyczarować??!! Ma może któraś pomysł na danie z łososia w puszce ? (coś a'la tuńczyk w puszce, ale nie mam pojęcia jak smakuje :P) Pomóżcie
Kupilam go w wakacje jak bylam u kolezanki i wybralysmy sie na spacer, a mnie zlapal glod, ale mi w ogole nie smakowal. Wole zwyklego. Zrob sobie salatke albo nadziej nalesniki
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:16   #3651
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Spartuś! - spełnienia marzen i zawsze pieknej sylwetki P.S Karaoke swietna sprawa
Dziękuję bałdzooo
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:18   #3652
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

szykujcie swoje biedne oczy.
TŻ ŁASKAWIE zrobil foty, poczym powiedzial ze nie wiem czym chce sie chwalic, bo nic nie widac, ze mam nie wklejac zdjec bo mnie wysmiejecie, jak mu rzucilam twarz kartka gdzie mam zapisane cm, to mi powiedzial ze sama siebie oczukuje i tak sobie tylko zapisalam, bo gdybym tyle cm zrzucila to byloby widac.....
nie pisze tego, zebyscie mnie pocieszaly, bo widze po spodniach, majtkach jak schudlam, wiec w dupie mam jego zdanie na ten temat.... robie to dla siebie.
w pracy wszyscy widza i chwala.
napisalam to, bo moze ktoras z Was tez kiedys trafila na taki durny przypadek
wredna kreatura no...
ide obrobic zdjecia, bo on nawet aparatu nie umie trzymac.....
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:20   #3653
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość



No haj, siostro. Witamy w naszym gronie szczypioreczków.
Książka przeczytana? Teścik zrobiony?
O, już widzę, że zakładasz za długą uderzeniówkę - 9 dni to stanowczo za długo. Ile w teście CI wyliczył doktorek?
Przeczytana, nawet półtora raza Teścik zrobiony też

Kochana uderzeniówkę mam zamiar tydzień prowadzić[ chyba, że może 5 dni...].
Doktor wyliczył mi 3 dni, co wydaje mi się, za krótkie





Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
O, to jak teścik zrobiony to ile dni U wyliczył doktorek? Nie należy przedłużać uderzenióki, bo można sobie zaserwować zastój lub wzrost na II fazie. Moim zdaniem 5 dni to max. Doktorek nawet 3 dni wyliczał dziewczynom. Pomyśl nad tym jeszcze...
Chyba faktycznie postawię na 5 dni, bo chyba więcej bez warzyw nie wytrzymam
Dzięki za pomoc
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:22   #3654
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Aleksandra_M Dawaj zdjęcia, TZ kwasi, napewno widac. Ja pamietam, ze moje 5kg tez widzialam, ba, nawet wykladowcy mowili ze cos mnie zmalalo

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Paulinax123 - jak doktorek wyliczyl 3, to 3. Zwolnisz sobie niepotrzebnie metabolizm stosujac wiecej, jesli nie ma takiej potrzeby (a pewnie nie na, no chyba ze musisz zrzucic 20kg). Sluchaj sie madrzejszego czyli tego kto to ukladal
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:30   #3655
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

raz kozie smierc
tak wygladam w ubraniu jak zaczynalam ta diete, spodnie nie chcialy sie nawet na wciagnietym brzuchu dopiac
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:31   #3656
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

w bialych majtkach przed, w niebieskich majtkach po.
jak widac skora nie jest zbyt jedrna, po ciazy mialam lepsza....
ale pracuje nad tym codziennie wieczorem
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:34   #3657
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

zaznaczam, ze nie jest to koniec
zaledwie 1/3 drogi do wymarzonego cialka
dalam sobie czas do swoich urodzin (maj), najpierw utrwalam co spadlo, potem swieta, potem znowu grzeczna dieta
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:34   #3658
olka0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Pz
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

cześć wszystkim
muszę się pochwalić, że po moim tgodniowym wypoczywaniu w Egipcie zanotowałam spadek -300g
a myślałam,że zobacze coś na + . wielka ulga

gratuluje wszystkim spadków i życzę dalszej determinacji

uciekam szykować pierzaka na obiadek.
__________________
Start : 30.08.2010.
66,7kg .

66,7-65,2-64,2-63,1-62,8-...-55
olka0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:36   #3659
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez olka0412 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
muszę się pochwalić, że po moim tgodniowym wypoczywaniu w Egipcie zanotowałam spadek -300g
a myślałam,że zobacze coś na + . wielka ulga
no to super
balam sie ze poplyniesz w Egipcie...
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:40   #3660
olka0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Pz
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
no to super
balam sie ze poplyniesz w Egipcie...
zdarzyło mi się zgrzeszyć, ale nadrabiałam to bardzo dużą ilością ruchu.
teraz już bez grzeszenia do samych świąt

mam nadzieje,że już niedługo na moim brzucholu będzie widać taką zmianę jak na Twoim <zazdrości>
__________________
Start : 30.08.2010.
66,7kg .

66,7-65,2-64,2-63,1-62,8-...-55
olka0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.