Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 10:51   #2341
annice
Raczkowanie
 
Avatar annice
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A dlaczego ja dostaję cały czas tą samą ofertę, w dodatku tylko z paczką
annice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:10   #2342
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Złożyłam w poniedziałek zamówienie to z Evidence i tak jak poradziła mi gothika, wklepałam je przez stronę. Wywalało mnie z tej strony kilka razy i w końcu kiedy już potwierdziłam , też jakoś dziwnie wyszło , że sądziłam iż zamówienie przepadło. Zadzwoniłam do BOK i okazało się , że jednak zamówienie dotarło (Pani była mocno zdziwiona, że już jest ,kiedy powiedziałam, że wysłałam je parę minut wcześniej -ponoć zamówienia docierają w ciągu doby). Potwierdzenia na maila nie dostałam ,ale wiem , że zamówienie mają. Gapa jednak ze mnie bo Pani powiedziała , że na chwilę obecną nie mają jednego artykułu i trzeba będzie czekać, a ja nie zapytałam czego brak.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:15   #2343
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Dziewczyny, zamawiałyście może ten nowy tonik 3 herbaty? Mam go od wczoraj, nie powiem, fajnie odświeża, ale jest taki gęsty, jakby żelowy. Dziwnie się go używa, myślę, że będzie mało wydajny. Zawsze miałam toniki płynne, przez co na długo wystarczały. A Wy co o nim myślicie?
U mnie już wiosna, wzięłam wodę kolońską zielona herbata, może ona pomoże odwołać zimę szybciej . Dla mamy wzięłam te nowe miniaturki kremów, zobaczymy, czy będzie zadowolona. Zamówienie złożone 6 lutego (oferta z gratisową Evidence limitowaną i zegarkiem), wczoraj paczucha była już u mnie .
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:34   #2344
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dziewcyzny ale jestem mega szczesliwa ! pameitacie co byly te promocje na rose absolue no i neistety nei zdazylam na zadna wode perfumowana ale obczaiłam w necie ze byla licytacja, no i udalo m isie wygrać, wprawdzie 30 ml ale za niecałe 40 zł, no i wracam do domu po sesji paczuszka juz u mnei jest a to sie okazało ze to perfumy !! w takim gustownym opakowniu itd, a zapach tak sie długo trzyma że magia szkoda ze juz ich nei maja nigdzie w sprzedazy bo chciałam zobaczyc ile kosztuja normalnie, podejrzewam ze ponad 150 zł

zamawiałam tez jak była promocja weekendowa 50% zestaw flower party ( 30 ml woda + mydełko) normalnie kosztował 65 zł wiec i tak nei był drogi a mi wyszlo 32.5 i dobrałam jeszcze arnice zeby za przesyłke duzo nei płacić, i teraz stwierdziłam ze mogłam zamówic jeszcze jeden tkai zestaw na prezent ale juz ich nei widze na stronie chyba ostatni kupiłam... :P
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:33   #2345
odyseja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 69
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

hej!

Mam do Was wtajemniczonych pytanie
Dostałam zniżkę na dowolny kosmetyk minus 40%. Zauważyłam na stronie, że pojawiły się ostatnio nowości w postaci 15ml wód perfumowanych zapachów tj. So elixir w cenie 34.90. Zastanawiam się, czy mogę na to wykorzystać zniżkę?? Nie są oznaczone zielonym punktem, ale jest to nowość i edycja limitowana. Zależy mi na takiej małej pojemności, bo akurat często zdarza mi się wyjeżdżać, a nie zawsze mogę zabrać ze sobą większy flakon.

Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź
odyseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:52   #2346
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
dziewcyzny ale jestem mega szczesliwa ! pameitacie co byly te promocje na rose absolue no i neistety nei zdazylam na zadna wode perfumowana ale obczaiłam w necie ze byla licytacja, no i udalo m isie wygrać, wprawdzie 30 ml ale za niecałe 40 zł, no i wracam do domu po sesji paczuszka juz u mnei jest a to sie okazało ze to perfumy !! w takim gustownym opakowniu itd, a zapach tak sie długo trzyma że magia szkoda ze juz ich nei maja nigdzie w sprzedazy bo chciałam zobaczyc ile kosztuja normalnie, podejrzewam ze ponad 150 zł
Jeśli na tej aukcji, KLIK
to przebiłaś mnie (a właściwie, to sobie odpuściłam bo stwierdziłam że już z zakupami przeginam ) o 1 zł

Gratuluję, bo zapach śliczny
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:41   #2347
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
dziewcyzny ale jestem mega szczesliwa ! pameitacie co byly te promocje na rose absolue no i neistety nei zdazylam na zadna wode perfumowana ale obczaiłam w necie ze byla licytacja, no i udalo m isie wygrać, wprawdzie 30 ml ale za niecałe 40 zł, no i wracam do domu po sesji paczuszka juz u mnei jest a to sie okazało ze to perfumy !! w takim gustownym opakowniu itd, a zapach tak sie długo trzyma że magia szkoda ze juz ich nei maja nigdzie w sprzedazy bo chciałam zobaczyc ile kosztuja normalnie, podejrzewam ze ponad 150 zł
Normalnie kosztowały 190 zł z tego co pamiętam
Daaaaaawno, kiedy była boska promocja na jeden darmowy kosmetyk to się skusiłam
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 11:14   #2348
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez odyseja Pokaż wiadomość
hej!

Mam do Was wtajemniczonych pytanie
Dostałam zniżkę na dowolny kosmetyk minus 40%. Zauważyłam na stronie, że pojawiły się ostatnio nowości w postaci 15ml wód perfumowanych zapachów tj. So elixir w cenie 34.90. Zastanawiam się, czy mogę na to wykorzystać zniżkę?? Nie są oznaczone zielonym punktem, ale jest to nowość i edycja limitowana. Zależy mi na takiej małej pojemności, bo akurat często zdarza mi się wyjeżdżać, a nie zawsze mogę zabrać ze sobą większy flakon.

Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedź
Jeśli ta zniżka dotyczy mailingu z salonu to obawiam się , że niestety nie będzie zniżki. W ubiegłym miesiącu próbowałam kupić w salonie na mailig ze stycznia miniaturę Vanille i niestety pani mi odpowiedziała , że zniżka nie dotyczy ponieważ miniaturki są wyprzedażą limitowanek poświątecznych . Ale co miasto z tego co widzę inne promocje, inne zasady. Natomiast jeśli chodzi o internet trzeba wstukać zamówienie i próbować
inaczej się nie dowiesz jak jest.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:52   #2349
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Jeśli na tej aukcji, KLIK
to przebiłaś mnie (a właściwie, to sobie odpuściłam bo stwierdziłam że już z zakupami przeginam ) o 1 zł

Gratuluję, bo zapach śliczny
taaak, to na tej aukcji, a nawet nie spodziewalam sie ze to perfumy beda bo na obrazku woda perfumowana jest, i tak zalicytowalam i wyszlam na uczelnie i wieczorem przecyztalam maila ze wygralam aukcje
no, dziekuje :P
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:59   #2350
odyseja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 69
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Jeśli ta zniżka dotyczy mailingu z salonu to obawiam się , że niestety nie będzie zniżki. W ubiegłym miesiącu próbowałam kupić w salonie na mailig ze stycznia miniaturę Vanille i niestety pani mi odpowiedziała , że zniżka nie dotyczy ponieważ miniaturki są wyprzedażą limitowanek poświątecznych . Ale co miasto z tego co widzę inne promocje, inne zasady. Natomiast jeśli chodzi o internet trzeba wstukać zamówienie i próbować
inaczej się nie dowiesz jak jest.
Dokładnie: sama zauważyłam, że te promocje przesyłane pocztą są różnie realizowane w innych miastach. Ale z ciekawości pojadę się zorientować. Dziękuję za odpowiedź
odyseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 16:02   #2351
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Hej babeczki
Ja wlasnie zamowilam:
1.Żel pod prysznic Ziarna kawy
2Vanille Noire Woda perfumowana 50ml

A DOSTALAM GRATIS ;-)
Elegancki komplet świąteczno - sylwestrowej biżuterii
Woda perfumowana Comme une Evidence 50ML
Vanile Noir perfum roletka 15ml
I krem pod oczy przywracajacy blask za 74zl

;-) mysle ze sie oplacalo
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 16:59   #2352
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Krusiak, a czy moglabyś napisac czy podoba Ci się ten komplet biżuterii i cos na jego temat? Rozumiem, że to chodzi o ten naszyjnik z bransoletką?
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:12   #2353
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Hej babeczki
Ja wlasnie zamowilam:
1.Żel pod prysznic Ziarna kawy
2Vanille Noire Woda perfumowana 50ml

A DOSTALAM GRATIS ;-)
Elegancki komplet świąteczno - sylwestrowej biżuterii
Woda perfumowana Comme une Evidence 50ML
Vanile Noir perfum roletka 15ml
I krem pod oczy przywracajacy blask za 74zl

;-) mysle ze sie oplacalo
z jakiej oferty to wszystko
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:17   #2354
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Hej babeczki
Ja wlasnie zamowilam:
1.Żel pod prysznic Ziarna kawy
2Vanille Noire Woda perfumowana 50ml

A DOSTALAM GRATIS ;-)
Elegancki komplet świąteczno - sylwestrowej biżuterii
Woda perfumowana Comme une Evidence 50ML
Vanile Noir perfum roletka 15ml
I krem pod oczy przywracajacy blask za 74zl

;-) mysle ze sie oplacalo
A jaka to była oferta? W sklepie internetowym - chyba nie w polskim, bo u nas nie są dostępne perfum roletki.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:50   #2355
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

U nas ;-) To nie roletka a perfumetka ;-) takie mini perfumki 15ml
Oferte dostalam na poczte EMAIL i myslalam ze otrzymam tylko perfumy Comme une Evidence 50ML, pomadke z konturowka/wymienilam to na krem/i bizuterie a tu jeszcze mini perfumki
;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:56   #2356
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

faktycznie, roletka jest do zakupu VN.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:03   #2357
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
U nas ;-) To nie roletka a perfumetka ;-) takie mini perfumki 15ml
Oferte dostalam na poczte EMAIL i myslalam ze otrzymam tylko perfumy Comme une Evidence 50ML, pomadke z konturowka/wymienilam to na krem/i bizuterie a tu jeszcze mini perfumki
;-)

Dzięki za odpowiedź - ja też skorzystałam z tej oferty.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:42   #2358
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez garnet Pokaż wiadomość
i jak się sprawuje ta maseczka? bo się zastanawiam czy wziąć tą czy tę z owsem..
Czekałam na przesyłkę 1.5 tygodnia.
Maseczka nagietkowa jest lżejsza, mniej obciąża włosy niż ta owsiana (miałam wcześniej 2 saszetki) i lepiej się sprawdza do delikatnych włosów. Zapach mnie rozczarował- jakiś owocowy? jakby cytrusowo-brzoskwiniowy? nie przypomina zupełnie zapachu szamponu.
Nie nabłyszcza mocno, ale użyłam dopiero raz.

Zamiast gratisowego kremu pod oczy ovalessence ze starej serii dostałam ten nowy serum vegetal 3
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...racajacy_blask
Do tego mini tusz różowy zwiększający objętość rzęs i zestaw jasnoróżowych toreb/kosmetyczek.
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:28   #2359
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
dziewcyzny ale jestem mega szczesliwa ! pameitacie co byly te promocje na rose absolue no i neistety nei zdazylam na zadna wode perfumowana ale obczaiłam w necie ze byla licytacja, no i udalo m isie wygrać, wprawdzie 30 ml ale za niecałe 40 zł, no i wracam do domu po sesji paczuszka juz u mnei jest a to sie okazało ze to perfumy !! w takim gustownym opakowniu itd, a zapach tak sie długo trzyma że magia szkoda ze juz ich nei maja nigdzie w sprzedazy bo chciałam zobaczyc ile kosztuja normalnie, podejrzewam ze ponad 150 zł
:P
Gratuluję Dorko też mam czyste perfumy i żałuję że przegapiłam aukcje byłby boks

Skusiłam się na ofertę ze sklepu internetowego tą samą co Krusiak
Tyle, ze mniej wydałam bo 50zł i w gratisie mam mój ulubiony krem pod oczy oraz Evidence z oferty świątecznej Także jestem zadowolona

Nie wiem czy ktoś tu wpisywał kod gratisowej wody Evidence? Nie? To podam może Wam się przyda: WODA01
pozdrawiam
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 14:50   #2360
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dzisiaj obowiązuje też kod LOVE na czerwony błyszczyk w tubce.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:35   #2361
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

wczoraj zrobilam swoje pierwsze zamowienia internetowe, zazwyczaj kupowalam w sklepach stacjonarnych ale widze ze tu sie lepiej oplaca,
kupilam krem nagietkowy, zel do myciia twarzy rumiankowy bodajze, i delikatny peeling do twarzy chyba tez z tej serii, gratis krem pod oczy i evidence (bardzo ladny i mega trwaly zapach
mam pytanie, czy aby otrzymywac te oferty ze znizkami do zamowien internetowych ktore przycodza poczta musze cos jeszcze im wysylac? czy moje zamowienie sprawi ze juz bede te oferty otrzymywala?
wydaje mi sie ze na strone widzialam gdziej jakis wniosek ktory trzeba do nich wyslac faxem badz listem ale raz ze nie moge go ponownie znalesc a dwa ze nie wiem czy w tej sytuacji trezba im to jeszcze wysylac, pomocy
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:17   #2362
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja złożyłam zamówienie przez net z jakiejś oferty powitalnej z gazety, ale nie dostaję ofert ze znaczkami, itp. też się zastanawiam, na jaki konkretnie adres mailowy napisać w tej sprawie? czy to tylko telefonicznie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:18   #2363
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Witam wszystkich uzależnionych od YR! Podglądam Was od jakiegoś czasu i nawet skorzystałam z paru skanów ofert wysyłkowych - za co bardzo dziekuję. YR jakoś o mnie zapomniało, jeśli chodzi o oferty przesyłane pocztą i przez pół roku nic nie dostawałam. Dopiero ostatnio jakimś cudem przyszła oferta na Dzień Kobiet.
Widziałam wyżej pytanie o ten komplet biżuterii z zamówień internetowych. Dostałam go ostatnio - jak na YR to nawet ładny, nie różni się od tego na zdjęciu, złoto-srebrny, z przewagą srebra, wygląda jak bransoletka od zegarka. Ciekawa tylko jestem, czy niedługo to srebro nie będzie odpryskiwać, jak z niektórych pierścionków YR... Dla mnie niestety za duża jest bransoletka - ok. 21 cm - więc nie polecam, jeśli ktoś generalnie ma problemy ze zbyt luźnymi bransoletkami.

Edytowane przez SilverMist
Czas edycji: 2011-02-14 o 19:21
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:45   #2364
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ja złożyłam zamówienie przez net z jakiejś oferty powitalnej z gazety, ale nie dostaję ofert ze znaczkami, itp. też się zastanawiam, na jaki konkretnie adres mailowy napisać w tej sprawie? czy to tylko telefonicznie?
wygrzebalam z kosza link do tej stronki z tym formularzem do wyslania, wyglada na to ze chyba trzeba wyslac takie cos zeby dostawac te oferty z kodami na znizki

ups zapomnialam wkleic
http://staticpl.yves-rocher.com.pl/p...mularz_bok.pdf
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:58   #2365
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

dziękuję. też to znalazłam: http://www.yves-rocher.com.pl/sprzedaz_wysylkowa
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 07:57   #2366
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

hey dziewczyny wczoraj dostałam paczuszke zamówiłam:
spray do układania włosów 74494
żel pod prysznic kawa 28523
żel do mycia rąk 81977
gratis serum pod oczy
gratis czerwona bluza

Nastepnym razem chciałabym zamówić na pewna ta płukanke malinowa pozdrawiam
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 08:58   #2367
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
wygrzebalam z kosza link do tej stronki z tym formularzem do wyslania, wyglada na to ze chyba trzeba wyslac takie cos zeby dostawac te oferty z kodami na znizki

ups zapomnialam wkleic
http://staticpl.yves-rocher.com.pl/p...mularz_bok.pdf

Nie ja nic nie wysylalam i te kody jak i naklejki mi przychodza normalnie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:27   #2368
Pioter28
Raczkowanie
 
Avatar Pioter28
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Chciałem poprzez stronę internetową zamówić kremy Culture Bio i nie są dostępne. Czy są one wycofywane?
Pioter28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 09:39   #2369
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Pioter28 Pokaż wiadomość
Chciałem poprzez stronę internetową zamówić kremy Culture Bio i nie są dostępne. Czy są one wycofywane?
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...io/culture_bio
Jak jest niedostepne tzn ze sie skonczyly i bedea pozniej/tak jak moja woda kokosowa ;-/
Jak bys cos bral/i pow. 50zl/ to wpisz kupon promocyjny WODA01 dostaniesz dla niej wode za darmo ktora kosztuje 135zl ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:20   #2370
Pioter28
Raczkowanie
 
Avatar Pioter28
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 107
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Faktycznie krem na dobranoc jest niedostępny. Ale kremu na dzień dobry w ogóle nie ma...Mam nadzieję, że faktycznie są chwilowo niedostępne.
Pioter28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.