Odżywka do rzęs XLASH - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 09:07   #91
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

jutro minie mi 3 tydzień z xlashem,a rzęsy mi nie wypadają-zresztą nigdy nie miałam z tym problemu.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:49   #92
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem odżywki do rzęs, waham się między Revitalash a Xlash. Przeczytałam już wszystkie wątki i nie wiem która kupić, już zgłupiałam. Mam dość skłonną skórę do alergii, często uczulają mnie tusze/eyelinery. A czytałam, że Revi ma często skutki uboczne, ale sama odżywka działa świetnie. Xlash jest naturalny więc nie powinno być problemów, ale nie wiem czy sama "moc" natury wystarczy, mam naprawdę marniutkie rzęsy. Co radzicie? Może któraś z Was stosowała jedną i drugą i może porównać? Pozdrawiam
Jeżeli jesteś alergiczką to ja na Twoim miejscu kupiłabym Xlash. Ja ogólnie mam bardzo wrażliwe oczy nie wspominając o różnych alegriach. Xlah jest przeze mnie bardzo dobrze tolerowany. Zresztą jak sama zauważyłaś Rewitallash ma dosyć sporo skutków ubocznych

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
eternity6dzięki za wyczerpującą odpowiedź, bardzo mi pomogłaśzgadzam się z Tobą w 100% - oczy to oczy i nie ma co ryzykować, chociaż Revi ma takie świetne działanie to chyba jednak kupię Xlash, on też ma mnóstwo pozytywnych opinii. Mam nadzieję, że pomoże, bo ja niestety też mam kompleks krótkich rzęs Trzymam kciuki za Twoje rzęsy i koniecznie daj znać jak efekty po Xlash!
Na pewno pomoże
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:59   #93
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Miarodajną opinię nt alergii i podrażnień wystawię za parę miesięcy, ale w porównaniu do Revitalash początki z Xlash są doskonałe
1. Nie wypadają mi rzęsy (przy Revi po tygodniu leciały jak szalone, aż się zastanawiałam czy to na pewno środek na POROST rzęs)
2. Nie szczypie w oczy, nie mrowi, nie piecze (z Revi był z tym poważny problem)
3. Wydaje mi się jednak, ze mam lekko zaróżowioną linię na powiece, ale to chyba nie do uniknięcia.
Zwłaszcza, że ja mam akurat strasznie wrażliwe oczy, więc jak mnie coś nie podrażni to raczej nikomu krzywdy nie zrobi
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:13   #94
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

mydlana_pani a jak długo juz używasz Xlash? I jak efekty? właśnie boję się tych skutków ubocznych, bo zamiast sobie pomóc to narobię kłopotów

earthpace jesli u Ciebie byla az taka roznica miedzy Xlash a Revi to chyba faktycznie Xlash bedzie lepszy, pisz koniecznie jak efekty za jakis czas
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:43   #95
asioasioasio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny, ja Xlash dopiero stosuję ok 5 tyg. i na prawdę widzę efekty, są na pewno dłuższe z gęstością to róznie bo na początku też jak niektórym z Was wypadło kilka rzęs i nawet miałam w pewnym miejscu taką małą lukę bez rzęs, co po pomalowaniu niestety było widać i nie wyglądało to za fajnie. Ale powiem Wam że zauważyłam z tym miejsu dużo malutkich rzęsków które bardzo szybko rosną Jak już będzie jakas widoczna różnica prześle Wam zdjecie przed i po
asioasioasio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:28   #96
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Mi dokładnie wczoraj minęły 3 tygodnie z ta odżywka, na początku rzeczywiście wypadło mi kilka rzęs więcej niż zwykle ale teraz już jest ok, nie zauwazylam póki co żeby rzęsy były dłuższe ale na pewno są bardziej podkręcone, z natury mam dość proste rzęsy i nawet jak je podkrecilam zalotką to po pomalowaniu wracaly do stanu wyjściowego a teraz bez zalotki sa fajnie podkrecone
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:30   #97
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny, przyłączam się
Używam xlash już trzy tygodnie. W pierwszym tygodniu zauważyłam, że wypadło mi kilka rzęs przy demakijażu. Teraz już jest ok. Wydaje mi się, że są minimalnie dłuższe, wydają się równiejsze i na pewno bardziej podkręcone. Nigdy nie używałam zalotki, bo moje rzęsy z natury łatwo się podkręcają, ale teraz obawiam się, że jak urosną to będą się aż za bardzo wywijały
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 06:02   #98
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

a ja w końcu widzę efektWstałam,spojrz ałam w lusto na rzęsy i szok!Pierwszy raz mam takie podkręcone rzęsy-wczoraj takich nie miałam.Normalnie wyglądają tak jakbym je pół nocy zalotką męczyła.
Niech no tylko jeszcze podrosną,ściemnieją i ja będę zadowolona
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:33   #99
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja używam od tygodnia i jak na razie nie wypadają mi rzęsy. Nic nie piecze, nic nie szczypie, nie mam różowej linii na powiece - jest ok!
Gdzieś na zagranicznej stronie przeczytałam, że XLash może powodować ciemnienie tęczówki. Jakieś obserwacje na ten temat?
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:55   #100
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Ja używam od tygodnia i jak na razie nie wypadają mi rzęsy. Nic nie piecze, nic nie szczypie, nie mam różowej linii na powiece - jest ok!
Gdzieś na zagranicznej stronie przeczytałam, że XLash może powodować ciemnienie tęczówki. Jakieś obserwacje na ten temat?
To nasze xlash jest chyba polskie
Ja też używam jakoś 10 dni i póki co nic się nie dzieje w każdej kwestii. Może troszkę mniej rzęs zaczęło wypadać, lepiej się trzymają
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:56   #101
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Ja używam od tygodnia i jak na razie nie wypadają mi rzęsy. Nic nie piecze, nic nie szczypie, nie mam różowej linii na powiece - jest ok!
Gdzieś na zagranicznej stronie przeczytałam, że XLash może powodować ciemnienie tęczówki. Jakieś obserwacje na ten temat?
ehe,ciekawe jak? chyba,że ktoś do oka sobie wkrapla xlasha....
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 11:32   #102
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Wydawało mi się, że XLash jest szwedzki?
Mi od dawna nie wypadają rzęsy, bo używam olejku rycynowego od prawie roku, a teraz wymarzyły mi się włoski gęstsze i bardziej podkręcone - moje naturalnie są dość długie, ale jasne i proste jak druty, nawet zalotka nic nie daje.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:23   #103
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że XLash jest szwedzki?
Mi od dawna nie wypadają rzęsy, bo używam olejku rycynowego od prawie roku, a teraz wymarzyły mi się włoski gęstsze i bardziej podkręcone - moje naturalnie są dość długie, ale jasne i proste jak druty, nawet zalotka nic nie daje.
Kurcze, pewnie masz racje, coś pokręciłam. Pewnie chodziło o to, że ponoć to inny xlash niż ten amerykański, który doczekał się złej sławy. A może znowu coś pokręciłam..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:41   #104
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Hm, amerykańskiego na pewno nie mam, ale możliwe, że to o nim czytałam te negatywne opinie i skutki uboczne.
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 17:44   #105
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

i jak efekty ? mam wielka ochote na ta odzywke kiedys uzywalam lumiganu ale zaprzestalam z obawy o oczy . szukam teraz jakiegos zamiennika ktory nie podraznia i co najwazniejsze !- rownie skutecznego jak lumigan. ktos juz jest po miesiacu stosowania i moze sie wypowiedziec?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:15   #106
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

ja jestem po miesiącu, niestety pozytywnych skutków używania na razie nie zauważyłam, wręcz przeciwnie - wypada ich więcej, po jednej stronie znacznie się przerzedziły, dosłownie dziura wśród rzęs. mimo to nie poddaję się, a nuż ich stan się poprawi
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:33   #107
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
ja jestem po miesiącu, niestety pozytywnych skutków używania na razie nie zauważyłam, wręcz przeciwnie - wypada ich więcej, po jednej stronie znacznie się przerzedziły, dosłownie dziura wśród rzęs. mimo to nie poddaję się, a nuż ich stan się poprawi
Ja bym chyba spanikowała i przestała używać ;P
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:12   #108
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

pouzywam jeszcze trochę, w koncu tania nie była. może akurat sytuacja się odwróci
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:08   #109
Xmima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem odżywki do rzęs, waham się między Revitalash a Xlash. Przeczytałam już wszystkie wątki i nie wiem która kupić, już zgłupiałam. Mam dość skłonną skórę do alergii, często uczulają mnie tusze/eyelinery. A czytałam, że Revi ma często skutki uboczne, ale sama odżywka działa świetnie. Xlash jest naturalny więc nie powinno być problemów, ale nie wiem czy sama "moc" natury wystarczy, mam naprawdę marniutkie rzęsy. Co radzicie? Może któraś z Was stosowała jedną i drugą i może porównać? Pozdrawiam
Witam, ja mam doświadczenie z obiema odżywkami, jeśli chodzi o Revitalash to efekty faktycznie były takie jakich oczekiwałam,z tymże jakim kosztem..przez pierwszy miesiąc oczy miałam bardzo podrażnione, zaczerwienione powieki, później na szczęście nieprzyjemne objawy mineły, ale pojawił się kolejny problem, po 3 miesiącach stosowania tej odżywki rzęski zwyczajnie mi się wykruszyłu Postanowiłam spróbować XLASH , poleciła mi go znajoma, no i na pierwszy efekt musiałam poczekać troszeczkę dłużej niż w przypadku Revi ( tak około miesiąca), ale za to żadnych podrażnień, chociaż przyznam że nie oszczędzałam produktu , no i dziś mija 4 i pół miesiąca jak używam cudownego Xlash-a i rzęski ani drgną, a do tego zdecydowanie dłuższe i gęstsze..
Xmima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 21:17   #110
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
ja jestem po miesiącu, niestety pozytywnych skutków używania na razie nie zauważyłam, wręcz przeciwnie - wypada ich więcej, po jednej stronie znacznie się przerzedziły, dosłownie dziura wśród rzęs. mimo to nie poddaję się, a nuż ich stan się poprawi
dla pocieszenia powiem ze ja po lumiganie mialam podobnie. na poczatku masowe wypadanie - byly to wloski ktore tylko siedzialy w skorze bo ich faza wzrostu minela juz wczesniej zanim zaczelam uzywac "wspomagacza" pozniej pobudzily sie do wzrostu cebulki i wpychaly "stare" rzesy tez mialam wylysiale ale pozniej jak zaczely rosnac to konca nie bylo widac;D

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

ma moze juz jakies udokumentowanie ze xlash dziala rownie skutecznie jak revitalash i rapidlash? moze jakies foteczki?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:39   #111
asioasioasio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

[QUOTE=olkie;39472009]i jak efekty ? mam wielka ochote na ta odzywke kiedys uzywalam lumiganu ale zaprzestalam z obawy o oczy . szukam teraz jakiegos zamiennika ktory nie podraznia i co najwazniejsze !- rownie skutecznego jak lumigan. ktos juz jest po miesiacu stosowania i moze sie wypowiedziec?[/QUO





Mi dokładnie jutro mija miesiąc z Xlash, tak jak wcześniej pisałam w pierwszych kilku dniach wypadło mi kilka- które bardzo szybko odrosły, czy działa? Jasne ze tak wydłużyły się i tak samo miałam proste a teraz z każdym dniem coraz bardziej się podkręcają )
asioasioasio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:02   #112
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Xmima a czy po Xlash masz tak samo długie i gęste rzęsy jak po Revi? wstawisz zdjęcie?
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:19   #113
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
Xmima a czy po Xlash masz tak samo długie i gęste rzęsy jak po Revi? wstawisz zdjęcie?
dokladnie . jakies fotki????

nie uwiezycie pewnie ale jakies 2 lata temu jak uzywalam lumiganu po jego odstawieniu zbieralam moje wypadajace rzesy-chyba po to by miec dokumentacje jakie byly dlugie obecnie leza sobie w malenkim sloiczku po blyszczyku. jak zaczne stosowac xlash to przynajmniej bede miec porownanie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-02-27 o 16:31
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:42   #114
itomaszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 88
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dokladnie . jakies fotki????

nie uwiezycie pewnie ale jakies 2 lata temu jak uzywalam lumiganu po jego odstawieniu zbieralam moje wypadajace rzesy-chyba po to by miec dokumentacje jakie byly dlugie obecnie leza sobie w malenkim sloiczku po blyszczyku. jak zaczne stosowac xlash to przynajmniej bede miec porownanie
Hahaha rozwaliłaś mnie tym Ale swoją drogą nie głupi pomysł
itomaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:29   #115
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

[QUOTE=asioasioasio;394865 69]
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
i jak efekty ? mam wielka ochote na ta odzywke kiedys uzywalam lumiganu ale zaprzestalam z obawy o oczy . szukam teraz jakiegos zamiennika ktory nie podraznia i co najwazniejsze !- rownie skutecznego jak lumigan. ktos juz jest po miesiacu stosowania i moze sie wypowiedziec?[/QUO





Mi dokładnie jutro mija miesiąc z Xlash, tak jak wcześniej pisałam w pierwszych kilku dniach wypadło mi kilka- które bardzo szybko odrosły, czy działa? Jasne ze tak wydłużyły się i tak samo miałam proste a teraz z każdym dniem coraz bardziej się podkręcają )
A więc jest nadzieja dla moich prostych i długich rzęs, ave! Już nie będę musiała męczyć się z zalotką, po której włoski mam podkrecone na 15 min.? Byłoby super
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 06:52   #116
Xmima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez itomaszek Pokaż wiadomość
Xmima a czy po Xlash masz tak samo długie i gęste rzęsy jak po Revi? wstawisz zdjęcie?
Jeśli chodzi o długość to na moje rzęski obie odżywki zadziałały tak samo.Z tymże po Xlash są przede wszystkim równe, po Revi były troche takie "dzikie". Zostaje przy Xlash
Xmima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 00:07   #117
ewelinkaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
GG do ewelinkaa08
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny ja ta odżywke stosuje od grudnia, efekty zobaczycie na zdjęciach, polecam gorąco !!!
Tutaj zdjęcie sprzed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (123,1 KB, 401 załadowań)

Edytowane przez ewelinkaa08
Czas edycji: 2013-03-04 o 00:17
ewelinkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 00:22   #118
ewelinkaa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
GG do ewelinkaa08
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

A tu zdjęcie po ( dodam ze było robione jakies 3 tygodnie temu)
Sorki ze tak rozdzielilam na 2 posty ale nie chciało mi dodać dwóch zdjec
Efekt jest a Rzesy nadal rosną, wyrastają nowe i coraz bardziej sie podkrecaja, na zdjęciach bez grama tuszu, jak je wytuszuje sa świetne, dłuższe niż niektóre połówki rzes które do niedawna doklejalam ale przestal bo nie ma efektu skoro moje sa dłuższe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (154,0 KB, 388 załadowań)
ewelinkaa08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:05   #119
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

ewelinka jest efekt u Ciebie


u mnie też jest po 4 tygodniach używania rzęsy są znacznie dłuższe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2013-03-04 o 07:15
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 07:11   #120
Samanta79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez ewelinkaa08 Pokaż wiadomość
A tu zdjęcie po ( dodam ze było robione jakies 3 tygodnie temu)
Sorki ze tak rozdzielilam na 2 posty ale nie chciało mi dodać dwóch zdjec
Efekt jest a Rzesy nadal rosną, wyrastają nowe i coraz bardziej sie podkrecaja, na zdjęciach bez grama tuszu, jak je wytuszuje sa świetne, dłuższe niż niektóre połówki rzes które do niedawna doklejalam ale przestal bo nie ma efektu skoro moje sa dłuższe
Woow ale śliczne! No to chyba jednak działa Ja swój Xlash stosuję od lutego (minął mi miesiąc) i tak coś marnie u mnie z efektem - ale pewnie to za wcześnie, zobaczymy Napisz proszę na jak długo wystarcza 1 opakowanie Xlash? pozdrawiam
Samanta79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.