Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 14:28   #3301
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dotąd zabezpieczałam końcówki olejami ale dane nawet na całą długość są za słabe... ten produkt faktycznie może zabezpieczyć rozważam jeszcze kupno tego produktu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...czesywanie.htm
uwielbiam warkocze...
Ty masz ładne (i co najważniejsze długie) włosy więc warkocz zapewne też super wygląda u mnie to jest bardziej kikut niż warkocz. Ale ochrona włosów jest tak czy tak
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:38   #3302
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2420058 4]dotąd zabezpieczałam końcówki olejami ale dane nawet na całą długość są za słabe... ten produkt faktycznie może zabezpieczyć rozważam jeszcze kupno tego produktu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...czesywanie.htm
uwielbiam warkocze...
Ty masz ładne (i co najważniejsze długie) włosy więc warkocz zapewne też super wygląda u mnie to jest bardziej kikut niż warkocz. Ale ochrona włosów jest tak czy tak[/QUOTE]
ciekawy produkt ale gliceryna do kreconych na drugim miejscu mnie niepokoi moze byc obciazenie albo puszak
wole swoja kuracje mariona bo ma krotki sklad przynajmniejfakt silikony tez
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:05   #3303
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

aa właśnie gliceryna... może lepiej nie ryzykować a potem wywalić do kosza
zdecydowane: kuracja mariona.
dziękuję za poradę.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:39   #3304
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ktos powie ze zalepia moze i owszem ale scinam koncowki tylko raz w roku bo nie mam potrzeby czesciej poprostu mi sie nie rozdwajaja sa zabezpieczone w ten sposob no i warkocz na noc i w wiekszosci dnia tez napewno ma wplyw na stan koncowek...
Ja kocham warkocze, ale wydaje mi się, że jednak ten "kikut", który jest niezapleciony i tak szybciutko się wyciera. Dla mnie to i tak lepiej, niż jak się włosy wycierają na długości lub trzeba je ciągle rozplątywać No i można sobie pozwolić na nałożenie oleju na długość włosów jak się je spina, może nie jakoś dużo, ale zawsze włosy mają okazję trochę go wchłonąć. Na samą końcówkę warkocza warto nałożyć więcej silikonowego serum albo olejku na bazie parafiny.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:46   #3305
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja kocham warkocze, ale wydaje mi się, że jednak ten "kikut", który jest niezapleciony i tak szybciutko się wyciera. Dla mnie to i tak lepiej, niż jak się włosy wycierają na długości lub trzeba je ciągle rozplątywać No i można sobie pozwolić na nałożenie oleju na długość włosów jak się je spina, może nie jakoś dużo, ale zawsze włosy mają okazję trochę go wchłonąć. Na samą końcówkę warkocza warto nałożyć więcej silikonowego serum albo olejku na bazie parafiny.
ja to mam taka manie ze zaplatam warkocza prawie do samego konca zostaje moze 1,5cm kikutka...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:20   #3306
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja to mam taka manie ze zaplatam warkocza prawie do samego konca zostaje moze 1,5cm kikutka...
Przy moim cieniowaniu warkocz się i tak strasznie zwęża i jak go robię do samego końca to tak śmiesznie wygląda Ale twoje włosy są bardziej gęste na końcach, więc na pewno nie masz tego problemu Ale swoją drogą, metoda dobra
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:32   #3307
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

caskado masz mega boskie wlosy! Normalnie sie zakochalam

dziewczyny, moze poradzicie mi jakis szampon nawilzajacy? Myslalam o Herbal Essences (tak to sie pisze?), on jest chyba drogeryjny ale coz... cale zycie takich uzywalam. Dodam ze wlosy myje co dwa dni bo sie przetluszczaja, koncowki mam okropnie rozdwojone, a ogolnie wlosy tak jakby troche suche. No i lamia sie, wypadaja i elektryzuja o matko chyba mam wszystkie problemy dotyczace wlosow
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 18:46   #3308
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
caskado masz mega boskie wlosy! Normalnie sie zakochalam

dziewczyny, moze poradzicie mi jakis szampon nawilzajacy? Myslalam o Herbal Essences (tak to sie pisze?), on jest chyba drogeryjny ale coz... cale zycie takich uzywalam. Dodam ze wlosy myje co dwa dni bo sie przetluszczaja, koncowki mam okropnie rozdwojone, a ogolnie wlosy tak jakby troche suche. No i lamia sie, wypadaja i elektryzuja o matko chyba mam wszystkie problemy dotyczace wlosow
jesli ci sie przetluszczaja wlosy to konieczny jest ten szampon nawilzajacypowi nnas zastosowac jakis ziolowy...a postawic wtedy na nawilzajaca odzywke
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:09   #3309
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli ci sie przetluszczaja wlosy to konieczny jest ten szampon nawilzajacypowi nnas zastosowac jakis ziolowy...a postawic wtedy na nawilzajaca odzywke
dziekuje, chyba tak tez zrobie
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:59   #3310
Gagz
Raczkowanie
 
Avatar Gagz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroc:)
Wiadomości: 190
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

.
__________________
Nasze Covery

http://www.youtube.com/user/TheThreeNotes?feature=mhee



Bez prostownicy od:
18.09.2010!!

Edytowane przez Gagz
Czas edycji: 2011-01-07 o 21:03
Gagz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 23:12   #3311
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
caskado masz mega boskie wlosy! Normalnie sie zakochalam

dziewczyny, moze poradzicie mi jakis szampon nawilzajacy? Myslalam o Herbal Essences (tak to sie pisze?), on jest chyba drogeryjny ale coz... cale zycie takich uzywalam. Dodam ze wlosy myje co dwa dni bo sie przetluszczaja, koncowki mam okropnie rozdwojone, a ogolnie wlosy tak jakby troche suche. No i lamia sie, wypadaja i elektryzuja o matko chyba mam wszystkie problemy dotyczace wlosow
Ja miałam ten problem, ziołowy szampon pomógł mi trochę na przetłuszczanie u nasady, ale co do końćów były tak wysuszone, że troszkę bałam sie, że przesuszą się jeszcze bardziej. Teraz robie tak, że aplikuje na suche końcówki mniej więcej od miejsca gdzie zaczynają się przesuszone olejek kokosowy. Potem po jakims czasie myje głowę seboradinem z żeń-szeniem lub jakimś innym ziołowym szamponem. Po umyciu odzywkę nawilżająca trzymam pare minut i spłukuje. Raz w tygodniu maska nawilżająca. Oczywiscie po kazdym myciu spryskuje lotionem seboradin
__________________
Czasem trudno być kobietą...
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 17:29   #3312
Aisza18
Przyczajenie
 
Avatar Aisza18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: zniszczone włosy(pomocy)

Sądze ,że powinnaś udać się do fryzjer na jakieś maseczki lub zabiegi regenerujące w moim mieście kosztują one jakieś 50 zł .
Aisza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:50   #3313
Oliwia_XD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam, może odeślecie mnie do innych wątków, ale sama nie mogę nic znaleźć Otóż, mam włosy za ramiona (niedawno ścinałam końcówki), które są lekko falowane. Prostuję je codziennie (prostowałabym rzadziej, ale myję codziennie włosy) od niedawna. Boję się o ich stan, bo teraz są takie ładne, miękkie i puszyste, ale boję się o działanie prostownicy Myślę, że jest dość dobra (Rowenta 7132), ale wiadomo, prostownica, jak prostownica niszczy włosy. Chcę, abyście doradzili mi jakieś dobre produkty przeciw prostowaniu, odżywcze czyli żeby uchronić je przed złym działaniem prostownicy. Na razie stosuję maskę Treatment z Wax. Proszę pomóżcie mi, nie znam się dobrze na kosmetykach, a chcę mieć dalej ładne włosy
Oliwia_XD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:29   #3314
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Oliwia_XD Pokaż wiadomość
Witam, może odeślecie mnie do innych wątków, ale sama nie mogę nic znaleźć Otóż, mam włosy za ramiona (niedawno ścinałam końcówki), które są lekko falowane. Prostuję je codziennie (prostowałabym rzadziej, ale myję codziennie włosy) od niedawna. Boję się o ich stan, bo teraz są takie ładne, miękkie i puszyste, ale boję się o działanie prostownicy Myślę, że jest dość dobra (Rowenta 7132), ale wiadomo, prostownica, jak prostownica niszczy włosy. Chcę, abyście doradzili mi jakieś dobre produkty przeciw prostowaniu, odżywcze czyli żeby uchronić je przed złym działaniem prostownicy. Na razie stosuję maskę Treatment z Wax. Proszę pomóżcie mi, nie znam się dobrze na kosmetykach, a chcę mieć dalej ładne włosy
skoro codziennie prostujesz pomyśl o prostowaniu keratynowym znajdź wątek -keratynowy cud znajdziesz tam szczegóły jak i zdjecia, polecam również blog koleżanki anwena.blogspot.com gdzie również jest opisany cały zabieg. Każda prostownica niszczy włosy nawet ta dobra a skutki są nieodwracalne.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:29   #3315
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: zniszczone włosy(pomocy)

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Jestem brunetką.Od roku czasu farbuje włosy na blond.Robie to farbami
firmy Wella co 3 miesiace.Wydaje mi sie że mojewłosy wyglądaja coraz
gorzej.Myje włosy szamponami tylko renomowanych firm.Nie chcę
rezygnowac z koloru blond.Moje włosy bardzo reaguja na wilgoc i
wyglądają jak "siano".Podcinam końce regularnie,używam preparatu na
końcówki.Nie susze ich suszarką od miesiąca,nawet zarzywałam przez pół
roku witaminy na włosy.Co jest z nimi nie tak?Nie są ani proste ani kręcone.
Nie chcę ich obcinać bo zawsze miałam krótkie włosy.Zapuszczam włosy juz od trzech lat.


Doradzcie mi coś bo nie daje sobie z nimi rady.

Zrozpaczona mailto:krzysztoft2a@wp.pl
Tez mam ciemne wlosy ktore farbuje na b. jasny blond... co 2 tygodnie!!!! bo nie wyobrazam sobie chodzic 3 miesiace z czarnym odrostem;> i nie amm zniszczonych wlosow..farbuje tylko odrost(0,5-0,7cm) oczywiscie byly okresy w ktorych narzekalam na kondycje wlosow ale to bardziej ze wzgledu na to ze uzywalam prostownicy. Niby w maire dobrej, bo GHD ale i tak troszke niszczy wlosy. Dlatego w czerwcu ubieglego roku zdecydowalam sie na prostowanie keratynowe efekt byl super.. mialam tylko pozniej problem z wypadaniem wlosow... teraz wszytsko wrocilo do normy... Uwazam ze lepiej jest wydac wiecej aksy na lepsza farbe i podzilic ja na pol niz kupowac palette wella schwarzkopf etc.. bo zdarzylo mi sie kilak lat temu siegnac po tego typu farbe(skusilam sie obrazkiem na opakowaniu) i wlsoy miaalm jak siano...
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:02   #3316
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

powiedzcie mi, czy kosmetyk nie zawierający żadnego silikonu np. taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21364 może dobrze zabezpieczyć końcówki przed rozdwajaniem?
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:36   #3317
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2474707 4]powiedzcie mi, czy kosmetyk nie zawierający żadnego silikonu np. taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21364 może dobrze zabezpieczyć końcówki przed rozdwajaniem?[/QUOTE]
To chyba od włosów zależy tylko, moje bez silikonu nie dają rady
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:44   #3318
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To chyba od włosów zależy tylko, moje bez silikonu nie dają rady
a moje dają
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:50   #3319
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

moje wlosy rowniez dostaja w ostatnim kosmetyku zabezpieczajacym silikony ale oczywiscie bez przesady i patrze co tam sie kryje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 14:39   #3320
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Oliwia_XD Pokaż wiadomość
Witam, może odeślecie mnie do innych wątków, ale sama nie mogę nic znaleźć Otóż, mam włosy za ramiona (niedawno ścinałam końcówki), które są lekko falowane. Prostuję je codziennie (prostowałabym rzadziej, ale myję codziennie włosy) od niedawna. Boję się o ich stan, bo teraz są takie ładne, miękkie i puszyste, ale boję się o działanie prostownicy Myślę, że jest dość dobra (Rowenta 7132), ale wiadomo, prostownica, jak prostownica niszczy włosy. Chcę, abyście doradzili mi jakieś dobre produkty przeciw prostowaniu, odżywcze czyli żeby uchronić je przed złym działaniem prostownicy. Na razie stosuję maskę Treatment z Wax. Proszę pomóżcie mi, nie znam się dobrze na kosmetykach, a chcę mieć dalej ładne włosy
nie prostuj! jezeli chcesz aby były tak piękne jak moje po długim kontakcie z prostownicą , prosze bardzo, patrz:zdjęcie,
mam nadzieje ze się obudzisz w czas pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fffff.jpg (166,2 KB, 185 załadowań)
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:48   #3321
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

a moje po silikonach, jakichkolwiek wyglądają jakby je ktoś przykleił do głowy
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 14:52   #3322
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2475122 4]a moje po silikonach, jakichkolwiek wyglądają jakby je ktoś przykleił do głowy[/QUOTE]
przeciez cos z silikonami dajemy jako zabezpieczenie czyli na same koncowki i jak maja sie przykleic do glowy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:26   #3323
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przeciez cos z silikonami dajemy jako zabezpieczenie czyli na same koncowki i jak maja sie przykleic do glowy
Właśnie. To oczywiste, ze one obciążają włoasy i przetłuszczają, a jak nałożysz na końcówki to nie będą się tak szybko rozdwajać, no i nie wiem jak u innych, ale u mnie trzymają się wtedy we względnym ładzie, nie elektryzują się, nie puszą.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:16   #3324
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

haha
drobne nieporozumienie. Daję (dawałam) silikony na prawie same końce ale wtedy włosy klapneły do szyi.
trudno, nie wszystkim pasują takie kosmetyki.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 18:04   #3325
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2474707 4]powiedzcie mi, czy kosmetyk nie zawierający żadnego silikonu np. taki http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21364 może dobrze zabezpieczyć końcówki przed rozdwajaniem?[/QUOTE]

To zależy, ale powinien. Ja akurat stosuję teraz na końcówki odżywkę d/s Marks&Spencer miód i kokos czy jakoś tak. Nakładam ją na końcówki i nie spłukuję. Tylko, że wcześniej ją nieco rozrzedzam Ona zawiera akurat silikon, ale jakiś lekki. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb Twoich włosów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:11   #3326
Oliwia_XD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
nie prostuj! jezeli chcesz aby były tak piękne jak moje po długim kontakcie z prostownicą , prosze bardzo, patrz:zdjęcie,
mam nadzieje ze się obudzisz w czas pozdrawiam serdecznie
ehh. wiesz, bardzo chciałabym ich już nie prostować i gdy mam okazję, że nie wychodzę nigdzie to tak robię, ale wiadomo teraz szkoła. co mam zrobić? już sama nie wiem. Może to wszystko przez te cieniowanie? zauważyłam, że tak mi się dziwnie wywijają i sterczą, a to jest najgorsze. Teraz zapuszczam włosy, ale nadal nie mam ich tej samej długości. co może mi choć w małym stopniu zastąpić prostownicę? lub żeby włosy ? (szczególnie z przodu przy buzi) mi nie stawały każdy w inną stronę). aha, a co do tego prostowania kreatynowego, to rodzice się nie zgodzą, więc odpada.
Oliwia_XD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:29   #3327
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

oliwia, ale kto powiedział, ze włosy mają byc idealnie proste? co jest złego w wywijaniu się? moze spróbuj podbić skręt stosując sie do zasad z wątku dla zakręconych? szkoda włosków, naprawde.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:57   #3328
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Oliwia_XD Pokaż wiadomość
. Może to wszystko przez te cieniowanie?
Nie chcę Cię martwić, ale pewnie po części też. Moje włosy są naturalnie falowane i zawsze po cieniowaniu puszyły się dwa razy mocniej. Kiedyś próbowałam to załagodzić prostownicą i w ten sposób od pięciu lat zmagam się z połamanymi i jeszcze bardziej puszącymi się włosami...
Prostowanie na szczotkę nic nie daje, rozumiem?
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:40   #3329
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cieniowanie to największa zmora, na szczęście pozbyłam się tego cholerstwa 2 lata temu i od tego czasu dużo łatwiej mi zadbać o włosy.
Tylko bardzo mnie kusi lokówka na moje proste druty
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:38   #3330
Oliwia_XD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Prostowanie na szczotkę nic nie daje, rozumiem?
a jak prostować włosy na szczotkę?
wiem głupia byłam z tym cieniowaniem, ehh, mam nadzieję, że szybko powrócą do takiej samej długości, bo cieniowałam jakieś 5 miesięcy temu.
Oliwia_XD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.