Tatuaż część II- wątek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 23:51   #1831
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Świetna jest ta strona. Aż chciałoby się mieć kilka ciał....
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:54   #1832
marcelkowa
Raczkowanie
 
Avatar marcelkowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: z miasteczka
Wiadomości: 407
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość

fiasco - chyba coś dla Ciebie?

finn i jake
wymiatają, mój syn jak zobaczył to od razu powiedział żebym taki sobie zrobiła
__________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Przekaż swój 1% z podatku na rehabilitację dziecka:www.marcel.mlody.pl
marcelkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 09:36   #1833
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peppies Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, wiem że ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale ile mniej więcej kosztowałby tatuaż 5cm x 5cm z tym, że kolorowy(biało, różowo, czarny) w Lublinie? Może ktoś wie od jakiej kwoty zaczynają się ceny?
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
robiłam w maniacu, tak, jestem zadowolona


fiasco - chyba coś dla Ciebie?
ja też robiłam w maniacu w lublinie mój wzór na stopie ma 10 cm na 2cm. czarno biały, zapłaciłam za niego 200 zł ale ponad 5 lat temu...
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 13:34   #1834
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
fiasco - chyba coś dla Ciebie?
widziałam to już, razem z moim bratem (starszym) oglądaliśmy te tatuaże bo się fascynujemy tą kreskówką i nawet myśleliśmy zeby sobie nie walnąć takiego
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 00:29   #1835
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Co tu taka cisza?

Może któraś z Was robiła sobie tatuaż u Irona (w-wa)? Zastanawiam się nad tym, a Dereniową.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ptak.jpg (57,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72499_1306381478037_1785552521_577470_7233657_n.jpg (12,9 KB, 74 załadowań)
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 01:17   #1836
palisiewmiescie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Witam moje drogie,
Planuję zrobić sobie tatuaż, napis mam gotowy niestety z czcionką jest mały problem... upodobałam sobie tę czcionkę ale za nic w świecie nie wiem jak się nazywa;/ błagam pomóżcie mi ją zidentyfikować! może któraś z was bardziej się orientuje? szukałam juz chyba wszędzie i nic;/ zdjęcie z tatuażem jest dość znane, prosze pomóżcie!

Ps. jeśli znajdą się tutaj białostoczanki co sądzicie o studio tatuażu East Side Ink w Białymstoku, na ul warszawskiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 281898_148236671919892_1787516_n.jpg (36,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CZCIONKA.jpg (16,3 KB, 139 załadowań)
palisiewmiescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:25   #1837
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

dafont.com, poszukaj tam
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 13:03   #1838
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

East Side Ink polecam jak najbardziej ale zapisz się do Daniela a nie do Piotrka. Daniel jest bardziej dokładny jeśli chodzi o mniejsze tatuaże :P
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:28   #1839
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

ja juz wybralam wzor i robie pod koniec wrzesnia ale mieczy mnie miejsce lopatka czy miedzy lopatkami
jest to motyl w stylu ondrasha

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2012-08-17 o 10:37
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:57   #1840
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

postanowione, teraz odliczam już niecierpliwie tygodnie i dni mam zaklepany termin w Sigilu w łodzi u Jarka.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:38   #1841
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Ale wam zazdroszczę! Pochwalicie się potem?

Ja chyba do ostatniej chwili będę zastanawiała się nad całym 40wyrazowym cytatem a samym wersikiem.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 12:55   #1842
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
postanowione, teraz odliczam już niecierpliwie tygodnie i dni mam zaklepany termin w Sigilu w łodzi u Jarka.
jak do Jarka to ja zazdroszcze stęskniłam sie już
ja koniec września następny ale nie Sigil bo znalazłam dziewczyna co bardziej stylem pasuje
no i to bedzie mój pierwszy kolorowy
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 10:13   #1843
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Ja w końcu doczekałam się mojego maleństwa
Tatuator wspomniał mi o jakieś nowej metodzie gojenia, tj. przez pierwsze dwa dni mam tylko foliować i przemywać bez smarowania maścią. Dopiero potem zaczynam smarować. Słyszałyście coś o tym?
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:07   #1844
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

http://www.facebook.com/events/407044899343084/
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:41   #1845
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Ja w końcu doczekałam się mojego maleństwa
Tatuator wspomniał mi o jakieś nowej metodzie gojenia, tj. przez pierwsze dwa dni mam tylko foliować i przemywać bez smarowania maścią. Dopiero potem zaczynam smarować. Słyszałyście coś o tym?
Dla mnie to jakieś podejrzane. Przecież bez smarowania strup zrobi się jak nic.

A mnie w tattoosa ostatniej nocy ugryzł... komar. I to jeszcze jakiś chyba pijany bo kuł w kilku miejscach. Swędzi jak jasna choroba, staram się nie drapać ale jest ciężko. Okropne uczucie.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:55   #1846
Sjanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

zostałam pouczona, że na zły wątek trafiłam, więc grzecznie zapytam jeszcze raz tutaj:

a ja mam takie pytanie czy te trzy okręgi (kiedyś niewypełnione) mają jakąś symbolikę? bardzo proszę o odpowiedź.
To jest tatuaż jakiejś modelki..
http://melikenurgezgin.tumblr.co m/po...tion-and-three
Sjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 23:53   #1847
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny , pomalu sie przymierzam do kolejnego tatuazu Tym razem pod piersia chcialabym miec wytatulowana grupe krwi, znag dawcy organow oraz puzelka fundacji DKMS. Mysle ze jednak ze wzgledu na te upaly i to ze skora bardzo szybko sie poci lepiej poczekac na ta jesien zeby napisowi nic zlego nie bylo. Tym bardziej ze to miejsce jest bardziej narazone na jakiegos typu obtarcia . Co do wykonania tatuazu to moj tatuator jest perfekcjonista z bardzo fajnym podejsciem. Juz na wejsciu jak bylam umowic wizyte dal mi dekalog tatulowania z ktorym sie mialam zapoznac , odradzal mi zrobienie motywu , ktory juz wykonywal pare razy. Bylam do niego przekonana w 100 % , ale jednak to co on zaproponowal bylo strzalem w 10 i wyglada znacznie lepiej niz wzor do ktorego bylam przez te pare lat przekonana . No i najwazniejsze powiedzial mi zebym sie nie nastawiala na bol bo glownie wlasnie od mojego nastawienia zalezy jak bardzo bedzie bolalo. I jak dal mnie depilacja depilatorem boli bardziej :P Mam jeszcze na mysli zrobienie 3 tatuazu ale to tez musze poczekac na odpowiedni moment zeby tatuaz mial jeszcze wieksze znaczenie

A jeszcze takie male pytanko co mysliecie o takiej sytacji kiedy osoba postanawia sobie zrobic tatuaz jednego dnia i drugiego dnia jedzie do studia ktore od reki robi jej ten tatuaz ??

Edytowane przez maudy
Czas edycji: 2012-08-22 o 23:54
maudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:02   #1848
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakieś podejrzane. Przecież bez smarowania strup zrobi się jak nic.

A mnie w tattoosa ostatniej nocy ugryzł... komar. I to jeszcze jakiś chyba pijany bo kuł w kilku miejscach. Swędzi jak jasna choroba, staram się nie drapać ale jest ciężko. Okropne uczucie.
no to nieźle - ja miałam też "wesoło", mnie w czerwcu w świeżo wygojony tatuaż użarła mnie mucha końska, co prawda w sam koniuszek, i na szczęście nic się nie stało, ale 2 tygodnie pod częścią tatuażu miałam obolałą i napuchniętą bułę...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:33   #1849
unblabla
Raczkowanie
 
Avatar unblabla
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łomża/ Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Nie wiecie może jak jest z tatuażami na nogach z wahaniami wagi o 10-15kg ? pisałyście ostatnio o 5kg, a ja niestety boję się, że jeżeli schudnę chociaż te 10kg, zrobię sobie tatuaż i znowu przybiorę na wadze, później znowu schudnę, to na tatuaż nie będzie można już patrzeć wiem, że z brzuchem byłoby ciężko, ale jednak skóra na nodze zachowuje się inaczej

na razie to jest tylko gdybanie, bo pewnie i tak ze względu na wagę się nie zdecyduję, ale jestem ciekawa czy macie jakąś wiedzę/doświadczenie z tym związane.

I jeszcze jedno pytanie- jak się ma wasze gojenie tatuaży do gojenia kolczyków? Mi się kolczyki goją strasznie długo i strasznie ciężko, nieważne czy dbam o przekłucie czy nie dbam, słyszałam że to się przekłada na tatuaże- tzn. jeżeli komuś się szybko i łatwo goją kolczyki to i z dziarką nie będzie problemu.

No i cały czas myślę nad tatuażem, mam już w głowie kilka motywów i wzorów, ale znowu, pewnie zanim się zdecyduję, wybiorę odpowiedniego tatuatora i odważę miną wieki
unblabla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 11:48   #1850
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Witam Jestem jak na razie posiadaczką jednego tatuaża ( napis po łacinie ) na wewnętrznej stronie ręki biceps. Następny planuję już w październiku na ramieniu z przodu,różę.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:54   #1851
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez unblabla Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie- jak się ma wasze gojenie tatuaży do gojenia kolczyków? Mi się kolczyki goją strasznie długo i strasznie ciężko, nieważne czy dbam o przekłucie czy nie dbam, słyszałam że to się przekłada na tatuaże- tzn. jeżeli komuś się szybko i łatwo goją kolczyki to i z dziarką nie będzie problemu.
Ja z kolczykami mam problemy, ciągle coś mi ropieje, goi się długo, za to tatuaż - bajka Zero strupków ani nic, po prostu goił się super. Także myślę, że te dwie rzeczy rzadko idą w parze
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 12:18   #1852
Jaskolka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

To ja się swoim też pochwale, zrobiony jakiś miesiąc temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (119,2 KB, 269 załadowań)
Jaskolka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:15   #1853
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Jaskółka - świetny!!!
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:32   #1854
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny , pomalu sie przymierzam do kolejnego tatuazu Tym razem pod piersia chcialabym miec wytatulowana grupe krwi, znag dawcy organow oraz puzelka fundacji DKMS. Mysle ze jednak ze wzgledu na te upaly i to ze skora bardzo szybko sie poci lepiej poczekac na ta jesien zeby napisowi nic zlego nie bylo. Tym bardziej ze to miejsce jest bardziej narazone na jakiegos typu obtarcia . Co do wykonania tatuazu to moj tatuator jest perfekcjonista z bardzo fajnym podejsciem. Juz na wejsciu jak bylam umowic wizyte dal mi dekalog tatulowania z ktorym sie mialam zapoznac , odradzal mi zrobienie motywu , ktory juz wykonywal pare razy. Bylam do niego przekonana w 100 % , ale jednak to co on zaproponowal bylo strzalem w 10 i wyglada znacznie lepiej niz wzor do ktorego bylam przez te pare lat przekonana . No i najwazniejsze powiedzial mi zebym sie nie nastawiala na bol bo glownie wlasnie od mojego nastawienia zalezy jak bardzo bedzie bolalo. I jak dal mnie depilacja depilatorem boli bardziej :P Mam jeszcze na mysli zrobienie 3 tatuazu ale to tez musze poczekac na odpowiedni moment zeby tatuaz mial jeszcze wieksze znaczenie

A jeszcze takie male pytanko co mysliecie o takiej sytacji kiedy osoba postanawia sobie zrobic tatuaz jednego dnia i drugiego dnia jedzie do studia ktore od reki robi jej ten tatuaz ??
a co myślec? ja bym tak chciała,zazwyczaj postanawiam i sie zapisuje następnego lub nawet tego samego to na jedno wychodzi.było raz tak ze studio miało wolne terminy za 2 dni i za miesiąc wybrałam miesiąc bo nie miałam wolnego wcześniej.Bywa że są osoby zdecydowane,bywa że studio ma wole bo ktoś odpadł albo sie akurat na ten dzień do danej osoby nikt nie umawiał różnie sie układa przecież

Cytat:
Napisane przez unblabla Pokaż wiadomość
Nie wiecie może jak jest z tatuażami na nogach z wahaniami wagi o 10-15kg ? pisałyście ostatnio o 5kg, a ja niestety boję się, że jeżeli schudnę chociaż te 10kg, zrobię sobie tatuaż i znowu przybiorę na wadze, później znowu schudnę, to na tatuaż nie będzie można już patrzeć wiem, że z brzuchem byłoby ciężko, ale jednak skóra na nodze zachowuje się inaczej

na razie to jest tylko gdybanie, bo pewnie i tak ze względu na wagę się nie zdecyduję, ale jestem ciekawa czy macie jakąś wiedzę/doświadczenie z tym związane.

I jeszcze jedno pytanie- jak się ma wasze gojenie tatuaży do gojenia kolczyków? Mi się kolczyki goją strasznie długo i strasznie ciężko, nieważne czy dbam o przekłucie czy nie dbam, słyszałam że to się przekłada na tatuaże- tzn. jeżeli komuś się szybko i łatwo goją kolczyki to i z dziarką nie będzie problemu.

No i cały czas myślę nad tatuażem, mam już w głowie kilka motywów i wzorów, ale znowu, pewnie zanim się zdecyduję, wybiorę odpowiedniego tatuatora i odważę miną wieki
noga zależy gdzie łydka pewnie lepiej z udem różnie bywa.
a co do gojenia mi sie kolczyki goją masakrycznie długo w dodatku strasznie mnie przebijanie boli,kolczyk w pępku to mój najgorszy koszmar i bół nieporównywalie większy od 3 godzinnego dziarania żeber.Tatuaże za to goją mi się dobrze,na zasadzie jak dbasz tak masz co przy kolczykach mi się nie sprawdzało,jedynie intymny szybko i ładnie się goił

Edytowane przez jasnosz
Czas edycji: 2012-08-23 o 13:35
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 01:01   #1855
palisiewmiescie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

czcionke znalazłam (tą ze zdjęcia) i umówiona jestem juz z Danielem na 31 tylko na moje nieszczęście, albo i szczęście? Daniel powiedział, że może zrobić tą czcionką, ale ale odradza bo tatuaż zleje się i będzie ciężko go rozczytać w sumie dobrze.. patrzy również na efekty swojej pracy niż na zbieraniu hajsu:P otóż.. moje drogie, znalazłam 2 bardzo podobne czcinionki, dafont juz przeszukałam i nie znalazłam.. zdjęcia jak poprzednio dość słynne w internecie, może któraś z was kojarzy..? byłabym wdzięęęęęczna i normalnie skłonna jestem całować nóżki;p bo tatuaż lada chwila a ja jeszcze bez czcionki :<<
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popkorn.pl_moda-damska_forever-young_203447.jpg (26,6 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56565.jpg (9,1 KB, 26 załadowań)
palisiewmiescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 08:50   #1856
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez palisiewmiescie Pokaż wiadomość
czcionke znalazłam (tą ze zdjęcia) i umówiona jestem juz z Danielem na 31 tylko na moje nieszczęście, albo i szczęście? Daniel powiedział, że może zrobić tą czcionką, ale ale odradza bo tatuaż zleje się i będzie ciężko go rozczytać w sumie dobrze.. patrzy również na efekty swojej pracy niż na zbieraniu hajsu:P otóż.. moje drogie, znalazłam 2 bardzo podobne czcinionki, dafont juz przeszukałam i nie znalazłam.. zdjęcia jak poprzednio dość słynne w internecie, może któraś z was kojarzy..? byłabym wdzięęęęęczna i normalnie skłonna jestem całować nóżki;p bo tatuaż lada chwila a ja jeszcze bez czcionki :<<
tatuaz na zdjęciu jest spierdzielony koncertowo - brzuszki w y i g się różnią i to bardzo się rzuca w oczy - wykonanie również kiepskie - poszrpane linie jakby je ktoś zrobił struną do gitary.
Dobra czcionka to połowa (mniejsza) tatuażu - jeszcze tatuażysta musi nie skopać roboty.

Ja już mam tatuaż na biodrze - trochę zahacza o żebra - nie bolało - poza finalnym wbijaniem białego koloru - to było rzeźnia....
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:28   #1857
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja już mam tatuaż na biodrze - trochę zahacza o żebra - nie bolało - poza finalnym wbijaniem białego koloru - to było rzeźnia....
jak to przeczytałam moja chora wyobraźnia od razu zadziałała i w mojej głowie pojawił się obraz mocno zdeformowanej istoty, której biodro się łączy z żebrami, albo nie ma odcinka brzucha, że żebra się łączą od razu z miednicą

pochwalisz się?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 09:38   #1858
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

przepiękna jaskółeczka, uwielbiam ten motyw
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:10   #1859
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy



powiedzcie mi dziewczyny, że to specjalnie...

lov.jpg
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:28   #1860
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaż część II- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vectraa Pokaż wiadomość


powiedzcie mi dziewczyny, że to specjalnie...

wygląda na celowy zabieg.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 19:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.