Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane cz.2! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 18:36   #2491
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Tez dziewczyny dziwie się Wam,że nie rozmawiacie ze swoimi facetami o zareczynach. Same tego oczekujecie, a tak naprawdę nie wiecie jakie plany mają wasi partnerzy. Kilka dni temu okrzyknelyscie niefajnie krótkie związki, a same mimo tylu lat nie rozmawiacie ze swoimi facetami. Ja jestem w związku 1,5 roku i dla nas tez nie ma tematu tabu.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
I tego trochę nie rozumiem. Nie macie czasu widywać się częściej?

Jak zapytałam swojego to teraz mi za dużo mówi.

Tzn co mówi?
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 18:38   #2492
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Tez dziewczyny dziwie się Wam,że nie rozmawiacie ze swoimi facetami o zareczynach. Same tego oczekujecie, a tak naprawdę nie wiecie jakie plany mają wasi partnerzy. Kilka dni temu okrzyknelyscie niefajnie krótkie związki, a same mimo tylu lat nie rozmawiacie ze swoimi facetami. Ja jestem w związku 1,5 roku i dla nas tez nie ma tematu tabu.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------




Tzn co mówi?
Że zamówił pierścionek i niedługo będzie mógł go odebrać. Chyba nie będę mieć niespodzianki.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 18:40   #2493
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Że zamówił pierścionek i niedługo będzie mógł go odebrać. Chyba nie będę mieć niespodzianki.
Mój mi to mówi od pół roku przy okazji każdej imprezy (kiedy się upije), suma sumarum myślę,że nawet ich jeszcze nie oglądał.A ciągle mówi,że to już niedługo.Teraz stwierdził,że do końca miesiąca mi się oswiadczy 😍
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 18:50   #2494
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Że zamówił pierścionek i niedługo będzie mógł go odebrać. Chyba nie będę mieć niespodzianki.

To chyba jakaś kara za bycie ciekawską

Niedawno byliśmy na imprezie, na której przyjaciel TŻta prawie wygadał mi się jakie plany ma mój TŻ co do oświadczyn (trochę mu się za bardzo język rozwiązał pod wpływem % ) - myślałam, że mój chłop go zamrozi wzrokiem ;D
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3

Edytowane przez Agaczok
Czas edycji: 2014-09-15 o 18:53
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 18:54   #2495
Anabelo
Raczkowanie
 
Avatar Anabelo
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 224
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Anabelo, jak fitness?
Dramat Wiedziałam, że z moją kondycją jest kiepsko, ale nie spodziewałam się takiego zmęczenia po zajęciach dla początkujących.
Anabelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 18:57   #2496
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Mój mi to mówi od pół roku przy okazji każdej imprezy (kiedy się upije), suma sumarum myślę,że nawet ich jeszcze nie oglądał.A ciągle mówi,że to już niedługo.Teraz stwierdził,że do końca miesiąca mi się oswiadczy 😍
To może jak mówi tak zrobi.
Cytat:
Napisane przez Agaczok Pokaż wiadomość
To chyba jakaś kara za bycie ciekawską

Niedawno byliśmy na imprezie, na której przyjaciel TŻta prawie wygadał mi się jakie plany ma mój TŻ co do oświadczyn (trochę mu się za bardzo język rozwiązał pod wpływem % ) - myślałam, że mój chłop go zamrozi wzrokiem ;D
Chyba tak. Ale Twój też coś kombinuje widać.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:08   #2497
70b85980c8422d286b7d90abea622f9bb1d75747_6189ba4501cb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 273
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie zemdlał Ja nie miałam jeszcze tyle jaj, żeby spytać wprost
Ale by było, jakby mi zemdlał

Cytat:
Napisane przez mala_ruda_wredna Pokaż wiadomość
Gratuluję odwagi! Zaskoczyłaś go, myślę, że to że zadałaś takie pytanie nie zmieni planów Twojego TŻ-ta. Super, że dość konkretnie odpowiedział, pewnie już o tym myślał.
Ale sama sytuacja zabawna
Już myślał o tym, bo sam mi o tym mówił, ale później temat zanikł. Mam nadzieję, że nie zmieni planów.

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Bo do facetów chyba trzeba bezpośrednio!

Podziwiam i gratuluję , ja nie mam odwagi tak bezpośrednio o to pytać.
Trzeba bezpośrednio z facetami. Czasami są bardzo niedomyślni

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja też spytałam "Za mniej niż dwa lata"
Tija, no to już wiemy ile czekać

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Padłam . A tak na poważnie, to i tak dobrze że powiedział konkretny termin, a nie zaczął marudzić, że jak ... to wtedy. Bo te trzy kropeczki oznaczają często nieokreślony termin.

Podeślij do niego RoseClaire, żeby się zapytała w Twoim imieniu. Na pewno z miłą chęcią wyświadczy Ci tę przysługę .
Powiedział konkretnie. Zobaczymy czy się wywiąże

Ja popytam wszystkich Waszych TŻ. Mam nadzieję, że nie zemdleją

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
A mi to wygląda tak, jakby on planował już coś konkretnego i bał się, że się domyślasz.
Myślisz?


Agaczok - już TŻ coś dla Ciebie szykuje ładnego
70b85980c8422d286b7d90abea622f9bb1d75747_6189ba4501cb8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 19:22   #2498
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Agaczok Pokaż wiadomość
nie raz pytałam go kiedy dostanę ten pierścionek, szczególnie kiedy nazywa mnie swoją 'żoną' (dostałam już nawet limit na pokazywanie mu pierścionków, które mi się podobają - mogę to robić raz w miesiącu ) i wciąż żyję!
A nie drażni go to, że tak ciągle marudzisz? Wiem że, dla nas to nie jest marudzenie, ale faceci często tak to odbierają.

A swoją drogą faceci są beznadziejni. Nazywają swoje kobiety żonami, ustalają z nimi termin ślubu, a zaręczyny jakoś zupełnie ich przerastają.

Dzisiaj moja koleżanka z pracy chwaliła się, że została babcią. Ja na to: " I co? Zwariowała babcia?" "Nie no...co Ty. Ja nie, ale mój syn zwariował na punkcie swojej córeczki". I wtedy sobie pomyślałam,że chciałabym, aby mój Tż kiedyś też tak zwariował .... Ahhhh...........:lo ve:.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
I tego trochę nie rozumiem. Nie macie czasu widywać się częściej?
My jak jeszcze nie mieszkaliśmy ze sobą to też widywaliśmy się w weekendy (pt.-ndz.), bo jak często byłam wolna dopiero koło 19.00, czy 20.00, a czasem później to woleliśmy sobie przez godzinę albo i dłużej pogadać przez telefon a spotkanie nadrobić w weekend. Nie powiem, na początku znajomości nasze randki kończyły się o północy, ale z czasem doszliśmy do wniosku, że na dłuższą metę nie da się tak funkcjonować i trzeba trochę zwolnić.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:22   #2499
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Dzięki dziewczyny, ale ja się szybko zaręczyn nie spodziewam podejrzewam, że TŻ ma już jakiś plan jak to miałoby wyglądać wszystko, ale przez przynajmniej najbliższy rok pozostanę gołopalca

Terha nawet jeżeli go to czasem drażni, to tego nie pokazuje albo mówi mi o tym wprost (zależy od humoru ). Absolutnie mnie to nie zraża, ani nie powoduje że temat zaręczyn staje się tematem tabu - w końcu faceci też mogą w kółko gadać na tematy, które czasem nas drażnią i powodują że balansujemy na granicy cierpliwości
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3

Edytowane przez Agaczok
Czas edycji: 2014-09-15 o 19:27
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:29   #2500
mala_ruda_wredna
Raczkowanie
 
Avatar mala_ruda_wredna
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
A mi to wygląda tak, jakby on planował już coś konkretnego i bał się, że się domyślasz. [COLOR="Silver"]
RoseClaire Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, oni zawsze chcą, żeby była niespodzianka (często snują śmieszne intrygi, ślepy by się połapał), myślę, że go "przyłapałaś"

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja bym nie mogła w zno, bo potrzebuję tej drugiej osoby codziennie.
Ja też nie, chociaż często TŻ wyjeżdża i pozostaje skype, ale gdy wraca to prawie codziennie się widujemy i nie mamy dość, dlatego nie mogę się doczekać wspólnego mieszkania.
__________________
I'm chocoholic! And I proud of it!
mala_ruda_wredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:36   #2501
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Agaczok Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, nie rozumiem czego tu się bać - chyba chcecie z Nimi spędzić resztę swojego życia i boicie się zapytać wprost o zaręczyny? Czy tylko dla mnie nie ma żadnych tematów tabu jeżeli chodzi o rozmowy z TŻ nie raz pytałam go kiedy dostanę ten pierścionek, szczególnie kiedy nazywa mnie swoją 'żoną' (dostałam już nawet limit na pokazywanie mu pierścionków, które mi się podobają - mogę to robić raz w miesiącu ) i wciąż żyję!
To nie chodzi o banie się, bo takie luźne rozmowy to wszystkie zaliczamy To bardziej strach przed tym, że po bezpośrednim pytaniu chłop a) zemdleje ze stresu lub b) co gorsza odpowie coś stylu za tydzień o 14.35 w knajpie itd. A my byśmy chciały nic nie wiedzieć, mieć niespodziankę i wiedzieć, że jednak coś szykuje

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Tez dziewczyny dziwie się Wam,że nie rozmawiacie ze swoimi facetami o zareczynach. Same tego oczekujecie, a tak naprawdę nie wiecie jakie plany mają wasi partnerzy. Kilka dni temu okrzyknelyscie niefajnie krótkie związki, a same mimo tylu lat nie rozmawiacie ze swoimi facetami. Ja jestem w związku 1,5 roku i dla nas tez nie ma tematu tabu.
Jak wyżej. Zaręczyny to nie tyle temat tabu, co mało chodliwy dla faceta, bo jak już się za coś zbierze i zaplanuje to liczy, że damy mu odetchnąć i ogarnąć to w spokoju. I szczerze mówiąc nie wiem, co ma do tego długość związku....
A nagonki na krótkie związki nigdy nie było, jedynie stwierdzenie, że ślub po mniej niż 2 latach, które zostały określone nawet naukowo jako czas "różowych okularów" to loteria. Nikt nikogo nie okrzyknął "niefajnym".

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Mój mi to mówi od pół roku przy okazji każdej imprezy (kiedy się upije), suma sumarum myślę,że nawet ich jeszcze nie oglądał.A ciągle mówi,że to już niedługo.Teraz stwierdził,że do końca miesiąca mi się oswiadczy 😍
No to z jednej strony super jeśli spełni, z drugiej się zapowiedział bez sensu Mój ma w telefonie kupę zdjęć pierścionków i przez to nie pozwala mi go używać, bo myśli, że ich jeszcze nie widziałam Chociaż trochę ma rację, bo widziałam jedynie, że w galerii pełno kółeczek, ale nie widziałam jakich konkretnie


A z innej beczki... Moi rodzice ostatnio mówią, że mam się sprężyć ze ślubem, bo chcą meble zmienić, a im się nie opłaci, jak za kilka lat mają zrobić z mojego pokoju swoją sypialnie Także czuję się wykopana z gniazda Tata już nawet TŻ-ta pytał kiedy się w końcu z tym tematem ogarnie

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

mala_ruda_wredna Najlepsze jest to, że oni myślą, że są wtedy tacy ultra dyskretni I że np jak w przypadku mojego, łapanie nagle za telefon i krzyczenie "od dzisiaj Ci do niego nie wolno" nie zwróci naszej uwagi
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 19:36   #2502
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Tez dziewczyny dziwie się Wam,że nie rozmawiacie ze swoimi facetami o zareczynach. Same tego oczekujecie, a tak naprawdę nie wiecie jakie plany mają wasi partnerzy. Kilka dni temu okrzyknelyscie niefajnie krótkie związki, a same mimo tylu lat nie rozmawiacie ze swoimi facetami. Ja jestem w związku 1,5 roku i dla nas tez nie ma tematu tabu.
:conf used:

To nie chodzi o temat tabu. Chodzi o niestawianie ultimatum. My z Tż rozmawiamy na temat ślubu, ale nie pytam się go za ile będzie chciał mnie poślubić. Dla mnie to dziwne i musiałabym być naprawdę zdesperowana, żeby zadać to pytanie. W poważnej rozmowie jest to takie stawianie faceta pod ścianą zwłaszcza, jak się jeszcze doda, że druga strona tego bardzo pragnę i że jest na to gotowa. Można powiedzieć tak raz, czy dwa, ale przecież nie można marudzić codziennie albo raz w tygodniu. Moim zdaniem nie można dzielić kobiet, wyłącznie na te, które nie rozmawiają z facetem o ślubie i o wspólnych planach na przyszłość oraz te które pytają kiedy zamierza się oświadczyć. A z Twojej wypowiedzi wysnułam wniosek że tak to właśnie widzisz. Albo czarne, albo białe.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:38   #2503
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Terha, no my się od początku widywaliśmy często i intensywnie, więc do tego jestem przyzwyczajona. Ale ok, rozumiem, że nie wszyscy mają czas.

PannaBlack, to już wiem, czemu TŻ od początku twierdził, że po dwóch latach spokojnie będzie mógł się oświadczać.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:38   #2504
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Agaczok Pokaż wiadomość
To chyba jakaś kara za bycie ciekawską

Niedawno byliśmy na imprezie, na której przyjaciel TŻta prawie wygadał mi się jakie plany ma mój TŻ co do oświadczyn (trochę mu się za bardzo język rozwiązał pod wpływem % ) - myślałam, że mój chłop go zamrozi wzrokiem ;D
Ale nie domyśliłaś się, co miał na myśli?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:39   #2505
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Oj tam!! Takimi szczegółami nie ma się co przejmować . Na pewno sosik będzie Ci smakował
Smakował Zaczęłam od razu chwalić. TŻ po chwili mówi czemu nie mówię, że dobry. "Przecież mówiłam.". TŻ "No ale miałaś dłużej"

[1=70b85980c8422d286b7d90a bea622f9bb1d75747_6189ba4 501cb8;48151148]
Tija, no to już wiemy ile czekać [/QUOTE]

Ale bym wolała krócej


Byłam z TŻtem w zno przez rok. Co tydzień której wsiadało w pociąg i 4h jechało na weekend. Pamiętam jak odrabiałam lekcje w pociągu Najdłużej się nie widzieliśmy prawie 3 tygodnie i to było związane z moimi maturami. Ale zdecydowanie nie jest dla nas związek na odległość. Teraz dla nas za dużą odległością są trzy bloki, chcemy już razem mieszkać

Oglądaliśmy dzisiaj w witrynie kruka biżuterie. TŻ stwierdził, że te pierścionki z wystającymi oczkami są niebezpieczne Z kolei takie plecionki to się ciężko czyści
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:56   #2506
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

[1=70b85980c8422d286b7d90a bea622f9bb1d75747_6189ba4 501cb8;48151148]
Już myślał o tym, bo sam mi o tym mówił, ale później temat zanikł. Mam nadzieję, że nie zmieni planów.[/QUOTE]

O to się nie martw. Na pewno się nie spłoszy .

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Agaczok, w pewnym momencie już nawet mnie zaczął drażnić ten temat ślubu. I to nie dlatego, że on go zaczynał, tylko dlatego że ja go ciągle i ciągle chciałam wałkować. W końcu odpuściłam i jest ok .

A tak z innej beczki to uświadomiłam sobie dzisiaj, że ładujecie mnie baaaardzo pozytywną energią. Dzięki Wam nie martwię się, czy mi się W KONCU () oświadczy, bo wiem że to po prostu nastąpi. Jakieś mam takie dobre przeczucia . Po prostu chodzę i się ciągle w duchu uśmiecham.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
To nie chodzi o banie się, bo takie luźne rozmowy to wszystkie zaliczamy To bardziej strach przed tym, że po bezpośrednim pytaniu chłop a) zemdleje ze stresu lub b) co gorsza odpowie coś stylu za tydzień o 14.35 w knajpie itd. A my byśmy chciały nic nie wiedzieć, mieć niespodziankę i wiedzieć, że jednak coś szykuje
Otóż to.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:57   #2507
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Terha nie obraź się, ale co dziwnego i desperackiego jest w tym, że w trakcie poważnej rozmowy z TŻtem zapytam czy zastanawiał się, kiedy chciałby wziąć ślub? Skoro planujemy wspólną przyszłość, temat ślubu się pojawia to nie widzę nic złego w tym, że chciałabym mieć również wpływ na to, kiedy ten ślub będzie miał miejsce i nie odbieram tego jako stawianie go pod ścianą, przecież nie jest to rozmowa w stylu 'podajesz mi konkretny rok albo się rozstajemy' no litości i nie rozumiem też tego cackania się z TŻtami jak z jajkiem 'bo nie jest gotowy', mój chłop nie jest jakiś wyjątkowo dojrzały, zachowuje się czasem jakby miał wciąż naście lat, ale kiedy trzeba nie chowa głowy w piasek i nie ucieka od rozmowy - szczerze sam ucieszył się, kiedy go zapytałam o to, bo widocznie jemu ciężko było samemu rozpocząć taką rozmowę ;D wiem, że nie uderzałaś do mnie, ale tak na własnym przykładzie było mi łatwiej wytłumaczyć



A jeżeli chodzi o to czy się domyślałam - kiedy się zorientowałam, ze to może być scenariusz moich zaręczyn szybko przestałam słuchać i serio już nie pamiętam nic (prawdopodobnie przez to, że sama już miałam trochę % ;D )
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3

Edytowane przez Agaczok
Czas edycji: 2014-09-15 o 19:59
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 20:04   #2508
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Kurde no!!! Nie cytują mi się Wasze wypowiedzi !! Wcześniej udało mi się za trzecim razem, kiedy ponownie otworzyłam okienko i pokazał się tekst. Teram mimo cytowania pojawia mi się ciągle puste okno.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Mi się właśnie te pierścionki z wystającymi oczkami (te typowo zaręczynowe) zupełnie się nie podobają .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 20:06   #2509
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Mi też nie działa cytowanie.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 20:09   #2510
70b85980c8422d286b7d90abea622f9bb1d75747_6189ba4501cb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 273
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Też nie pojawia mi się cytowanie

PannaBlack - oj taak. Faceci są baaardzooo dyskretni:brzydal :

Zgadzam się z Agaczok


My z TŻ też jesteśmy teraz w zno i jeszcze tak zostanie przez 2 lata ze względu na moje studia.
70b85980c8422d286b7d90abea622f9bb1d75747_6189ba4501cb8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 20:14   #2511
Agaczok
wredna wizażanka
 
Avatar Agaczok
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 751
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Myślałam, że z tym cytowaniem to tylko mój problem, też się namęczyłam
__________________
<3 01.01.2011 <3
<3 13.02.2017 <3
<3 30.06.2018 <3
Agaczok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 20:23   #2512
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

"Terha nie obraź się, ale co dziwnego i desperackiego jest w tym, że w trakcie poważnej rozmowy z TŻtem zapytam czy zastanawiał się, kiedy chciałby wziąć ślub? Skoro planujemy wspólną przyszłość, temat ślubu się pojawia to nie widzę nic złego w tym, że chciałabym mieć również wpływ na to, kiedy ten ślub będzie miał miejsce i nie odbieram tego jako stawianie go pod ścianą, przecież nie jest to rozmowa w stylu 'podajesz mi konkretny rok albo się rozstajemy' no litości i nie rozumiem też tego cackania się z TŻtami jak z jajkiem 'bo nie jest gotowy', mój chłop nie jest jakiś wyjątkowo dojrzały, zachowuje się czasem jakby miał wciąż naście lat, ale kiedy trzeba nie chowa głowy w piasek i nie ucieka od rozmowy - szczerze sam ucieszył się, kiedy go zapytałam o to, bo widocznie jemu ciężko było samemu rozpocząć taką rozmowę ;D wiem, że nie uderzałaś do mnie, ale tak na własnym przykładzie było mi łatwiej wytłumaczyć "

Nie uderzałam do nikogo i wcale nie potępiam takiego pytania. Dla mnie jest po prostu różnica między zapytaniem (cytując Ciebie) "czy zastanawia się, kiedy chciałby wziąć ślub" a pytaniem: "kiedy chcesz się ze mną ożenić". Moim zdaniem to dwie różne rzeczy i choć tak naprawdę chodzi o to samo, to jednak zupełnie to inaczej brzmi i ma zupełnie inny wydźwięk. Nie potępiam żadnego z tych pytań, ale to drugie na miejscu faceta odebrałabym własnie na zasadzie stawiania pod ścianą.


Aaaaaa..........zapomniał am dodać odnośnie tego, co pogrubiłam w Twoim cytacie, że mama mi to samo kilka dni temu powiedziała. Jakby nie patrzeć coś w tym jest i dlatego rozmawiamy z Tż o naszej przyszłości i mówię mu, że ja jestem gotowa i że mi na tym zależy. To też na pewno ma jakiś wpływ na decyzję faceta, bo jak sam będzie gotów (a zmuszanie do niczego dobrego nie prowadzi) to będzie miał pewność, że Ty też tego pragniesz.


---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agaczok Pokaż wiadomość

Kiedy się zorientowałam, ze to może być scenariusz moich zaręczyn szybko przestałam słuchać i serio już nie pamiętam nic
Nikt mi nie wmówi, że niespodzianki są niefajnie . Nawet mój Tż, który próbuje mnie do tego przekonać odkąd się poznaliśmy.

P.S. Chyba cytowanie wróciło.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Tiaaaa.........się pochwaliłam odnośnie cytowania ......
Współczuję parom, które są ze sobą na odległość. Ja sobie tego nie wyobrażam. Ostatnio Tż pojechał na 3 dni w delegacje i jak wrócił do domu, to cieszyłam się jak głupi do sera .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2014-09-15 o 20:28
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 20:41   #2513
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Ja też nie nadaję się do zno. Jestem przytulakiem i potrzebuję duuużo czułości
A co do rozmowy o ślubie - to cholernie delikatny temat. Jedne nie chcą o nim gadać przed zaręczynami i wolą żeby chłop wyszedł z inicjatywą, inne same najchętniej by sobie wybrały pierścionek (facet może mieć inny gust). Jak nie podejdzie się do niego odpowiednio, to można wyjść na desperatkę (chociaż uważam, że gorsze są podchody), szczególnie jak dziewczyną targają emocje. Po wcześniejszych sprzeczkach i moich głupich uwagach bałam się, że on nie będzie chciał ze mną rozmawiać na ten temat. Okazało się że jest inaczej! Ale każdy chłop może reagować inaczej i chociaż znamy się jak łyse konie, to nie wiedziałam jak zacząć temat. Co śmieszne mój facet dużo i często myślał o naszej przyszłości, zawsze byłam obecna w jego planach, ale na ślubie nie zależy mu tak bardzo jak mi (kiedyś w ogóle go nie chciał) i dlatego nie fantazjował o nim. Nawet do głowy mu nie przyszło (mimo głupich uwag), że mi bardzo zależy i jestem gotowa. Sam też uważa, że jesteśmy wystarczająco starzy, ba po ostatnich rozmowach łazi i chwali się znajomym, że za rok będzie impreza (taaa, to chyba ważniejsze niż ceremonia w USC :P ).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 21:46   #2514
PannaBlack
Rozeznanie
 
Avatar PannaBlack
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;48152164]Ja też nie nadaję się do zno. Jestem przytulakiem i potrzebuję duuużo czułości
A co do rozmowy o ślubie - to cholernie delikatny temat. Jedne nie chcą o nim gadać przed zaręczynami i wolą żeby chłop wyszedł z inicjatywą, inne same najchętniej by sobie wybrały pierścionek (facet może mieć inny gust). Jak nie podejdzie się do niego odpowiednio, to można wyjść na desperatkę (chociaż uważam, że gorsze są podchody), szczególnie jak dziewczyną targają emocje. Po wcześniejszych sprzeczkach i moich głupich uwagach bałam się, że on nie będzie chciał ze mną rozmawiać na ten temat. Okazało się że jest inaczej! Ale każdy chłop może reagować inaczej i chociaż znamy się jak łyse konie, to nie wiedziałam jak zacząć temat. Co śmieszne mój facet dużo i często myślał o naszej przyszłości, zawsze byłam obecna w jego planach, ale na ślubie nie zależy mu tak bardzo jak mi (kiedyś w ogóle go nie chciał) i dlatego nie fantazjował o nim. Nawet do głowy mu nie przyszło (mimo głupich uwag), że mi bardzo zależy i jestem gotowa. Sam też uważa, że jesteśmy wystarczająco starzy, ba po ostatnich rozmowach łazi i chwali się znajomym, że za rok będzie impreza (taaa, to chyba ważniejsze niż ceremonia w USC :P ).[/QUOTE]

Bo faceci mają do tego inne podejście i grunt to się dogadać, żeby spotkać się gdzieś pośrodku.

W ogóle to się dziwię jak tu dziewczyny się czasem oburzą, że są "napadnięte" i nie napadam tym nikogo Po prostu na innych forach naprawdę jest mnóstwo takich przepychanek i udowadniania sobie kto ma lepsze zdanie i kogo jest bardziej słuszne, a tu tego nie czuję. Właśnie odpowiada mi ta nasza atmosfera, że jest z kim pogadać i zawsze się ktoś dzieli innym zdaniem. To pomaga złapać inne spojrzenie na dany temat i nie jęczeć ciągle TŻ-towi na tematy, których nie rozumie
__________________
13.05.10 r.
27.03.15 r.
1.10.16 r.
PannaBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 21:56   #2515
Aurencja
Rozeznanie
 
Avatar Aurencja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 543
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam problemu z tym, żeby facet za mnie płacił.
na początku znajomości z tż jakbym się miała kierować tym, że ja nie mam kasy na wyjście więc nigdzie nie wychodzimy, to nie wiem, chyba byśmy się w ogóle nie spotykali, no bo w sumie jak tu się umówić nie wydając pieniędzy?
No nie mogę pozostawić tego bez komentarza. Jest wiele form spędzania wspólnie czasu bez wydawania pieniędzy no sorry, ale uważasz że jak ktoś nie ma pieniędzy to nie może też się z nikim umawiać?? My z tż poznaliśmy się bardzo wcześnie, w wieku szkolnym i ani on ani ja nie zarabialiśmy, a jednak udało nam się zorganizować randki, wspólne spacery, wycieczki na rowery, oglądanie filmów...
Aurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 22:08   #2516
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Zgadzam się z Aurencją My się spotykaliśmy np u mnie i oglądaliśmy filmy
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 22:24   #2517
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez PannaBlack Pokaż wiadomość
W ogóle to się dziwię jak tu dziewczyny się czasem oburzą, że są "napadnięte" i nie napadam tym nikogo Po prostu na innych forach naprawdę jest mnóstwo takich przepychanek i udowadniania sobie kto ma lepsze zdanie i kogo jest bardziej słuszne, a tu tego nie czuję. Właśnie odpowiada mi ta nasza atmosfera, że jest z kim pogadać i zawsze się ktoś dzieli innym zdaniem. To pomaga złapać inne spojrzenie na dany temat i nie jęczeć ciągle TŻ-towi na tematy, których nie rozumie
Zgadzam się co to joty
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 22:37   #2518
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Cytat:
Napisane przez Aurencja Pokaż wiadomość
No nie mogę pozostawić tego bez komentarza. Jest wiele form spędzania wspólnie czasu bez wydawania pieniędzy no sorry, ale uważasz że jak ktoś nie ma pieniędzy to nie może też się z nikim umawiać?? My z tż poznaliśmy się bardzo wcześnie, w wieku szkolnym i ani on ani ja nie zarabialiśmy, a jednak udało nam się zorganizować randki, wspólne spacery, wycieczki na rowery, oglądanie filmów...
Dokładnie. My poznaliśmy się będąc na początku studiów i żadne z nas nie miało dochodów, dopiero po ok. 2 latach się trochę rozluźniło bo TŻ miał stypendium, a pracuje dopiero od roku i może sobie na więcej pozwolić.
To facet bez kasy nie ma prawa sobie dziewczyny znaleźć?
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 04:38   #2519
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Zgadzam się z Aurencją i Smerfetką. My bardzo sporadycznie wydajemy kasę w trakcie naszych spotkań...
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 06:18   #2520
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny- zniecierpliwione,zdespero wane,wyluzowane c

Co innego, gdy związek rozpoczyna się w wieku, gdy nie ma się zarobków, a co innego umówić się z facetem w wieku produkcyjnym i nie oczekiwać chociaż przez kilka pierwszych spotkań czegoś, co wymaga pieniędzy, kino, kawa czy piwo... wiadomo, że gdy para jest już w związku to znajduje sobie wiele nie wymagających wkładu finansowego rozrywek. Ale na początku trzeba się jakoś poznać, pogadać i to najlepiej nie przy wodzie z kranu
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.