aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-08, 09:14   #1
ciasteczko 19
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko 19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 165
Lightbulb

aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia


witam
chodze po sklepach i patrze a tu same świecidła: oczo***ne torebki w kolorze srebra, buty jak panienki z domów publicznych: różowa ekoskróak. jejuu jak dla mnie to kicz. i sie zastanawiam czy ktos to nosi? moze ja jestem inna i nie mam gusta, nie umiem sie ubrac


ostatnio na ulicy co raz wiecej zauważam takze takie połaczenia jak: torebka z jakiejs świecacej sie skórki http://allegro.pl/item308729977_swie...rebka_h_m.html i zwykłe buty np kozaki
ALBO turkusowa torebka do czarnej kurtki i jeansów. Pasuje takie cos?
jak dla mnie to to razi troche ale czy tak mozna nosic? ja sama mam buty zamszowe adidasy i nie wiem czy taka "z ekoskóry" torba pasowałaby a one głownie teraz sa w sklepach.



ciekawi mnie zdanie innych osób
ciasteczko 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:02   #2
blue devil
Raczkowanie
 
Avatar blue devil
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 41
GG do blue devil
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Za bardzo niewiem o co Ci choidzi:P torebka która pokazałaś może pasowac do "zwykłych " kozaków, choć niewiem tak naprawde, co dla ciebie oznacza słowo "zwykłe" wg mnie wsyztsko zależy od dodatków i od tego, jak sie o nosi. jeśli dziewczyna jest pewna siebie to na pewno będzie umiała "sie nosić".
__________________
Wierze że ponosimy całkowitą odpowiedzialność za nasze wybory i musimy pogodzić sie z konsekwencjami każdego czynu, słowa i każdej myśli w całym naszym życiu.

Możesz mieć wszystko. Po prostu nie możesz mieć
wszystkiego w tym samym czasie!!!
blue devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:02   #3
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Wiesz, torba torbie nie równa, może być turkusowa przepiekna i tuskusowa okropna (np. coś w stylu jaki prezentuje ta torebka z all).

Ja lubię mocne akcenty kolorystyczne. Moda monokolorystyczna jest strasznie nudna, chociaż bezpieczna. Może to specyfika małych miejscowości (tam skąd pochodzę każdy się za mną oglądał na ulicy jak mialam fioletowe buty, a w Krakowie to norma). Jeżeli nie lubisz lekko zaszaleć z kolorami to nikt Cie do tego nie przekona.

A co do swiecidelek to tez jestem na nie, zlote i srebrne elementy stroju byly modne kilka sezonow temu.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:08   #4
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

ja nie oceniam, niech ludzie noszą najdziwniejsze połączenia - wtedy na ulicach jest ciekawie i kolorowo.

ale jest coś do mnie niesamowicie bawi - watahy identycznie ubranych malutkich dziewczynek, najbardziej wyróżniający się element to czapki typu 'prezerwatywa', do tego rurki... a potem takie małe klony myślące że są tró i oryginalne obdarzają mnie i moje niebieskie skarpetki do czerwonych peep-toe pogardliwymi komentarzami i spojrzeniami

ostatnio, wypróbowywując wysokie buty na słupku usłyszałam rozmowę dwójki czarnych ludzi: 'a i ostatnio taka panienka przy mnie miała problem bo obcas jej się zablokował i się wywaliła na ryj, serio!' miłe

staram się trzymać zasady że każdy nosi to co lubi i to nie moja sprawa, ale przyznaję, czasami się z białych koczaków czy miss pseudo-american girls podśmiewam, pośmiewam.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:09   #5
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

nie bardzo chyba zrozumiałam o co Ci chodzi ?
nie podoba Ci się jak ludzie chodza ubrani i mamy o tym porozmawiać ? dla mnie ludzie mogę chodzic jak chca . te przykłady, które Ty podałaś to tez jakies niejasne. albo ja ślepa jestem bo z takimi torbami to ja nikogo nie widziałam. czy to pasuje, nie wiem bo trudno mi to sobie wyobrazić.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:14   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

No i? Kazdy sie ubiera jak mu sie podoba i tyle. Co to w ogole za pytanie "czy tak mozna nosic"? Jeszcze nikogo do wiezienia nie wsadzili z turkusowa torebke (chociaz ja w opisanym przez Ciebie zestawieniu nie widze nic niezwyklego, sama mam turkusowa torebke i nosze ja w takim zestawieniu). A jak ktos ma chociaz odrobine dobrej woli to znajdzie cos dla siebie w sklepach, bo teraz jest doslownie wszystko - tak samo jak duzo swiecidelek, tak samo duzo jest rzeczy o prostych fasonach i stonowanych kolorach.

Tymbardziej mnie dziwi ze pisze to dziewczyna z Warszawy... W 3-miescie chodzi tak duzo dziwnie ubranych osob (i bynajmniej nie jest to zwykly stroj z turkusowa czy lakierowana torebka ) ze mnie osobiscie juz nic nie zdziwi, a pochodze tez z niewielkiego miasta.

A torba z ekoskory do adidasow? Nie! Lepiej zainwestuj w jakies baleriny, a jak nie chcesz, to w jakas sportowa torbe - puma ma ladne Chociaz to jest akurat moja opinia, wiele dziewczyn nosi adidasy i torbe z ekoskory, a do tego jeszcze elegancki plaszczyk co mi sie nie podoba kompletnie.. Ale taki maja styl i nic mi do tego
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:26   #7
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Czasami to co akurat jest "na topie" całkowicie mnie nie przekonuje i nie potrafię znaleźć nic dla siebie. Owszem widzę osoby, które ubrane są w najmodniejsze ubrania i wyglądają bardzo dobrze są i takie, które jak na mój gust wyglądają niezbyt korzystnie, ale same z tym nie mają problemu i dobrze się w tym czują. Też chciałabym umieć połączyć ubrania i stworzyć "coś z niczego", ale ja chyba tego daru nie posiadam
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 10:41   #8
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

myślę identycznie jak Papiszynka i bitter.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:59   #9
ciasteczko 19
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko 19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 165
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

hmm to najwidoczniej kiedys tak chyba było że jesli białe buty to biała torebka. teraz widocznie wszystkie ruchy dozwolone dobrze myśle?
tak samo czy kiedys ktos ubrałby np. fioletowa błuzeczke i żółtą torebke. no chyba nie ... zmienia sie zmienia
ciasteczko 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:00   #10
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

dla mnieproblem jest conajmniej sztuczny...
kazdy ma prawo nosic co chce i jak chce,a torba torbie nierowna..
osobiscie nie przepadam za metalicznymi dodatkami,ale wiem,ze mozna je fajnie zestawic,jesli tylko sie nie przedobrzy i ma sie pomysl jak je polaczyc z reszta ciuszkow...
Tak samo turkusowa torba-moja kolezanka ma torebke w tym kolorze od Batyckiego i jest przesliczna i wyglada rownie swietnie zestawiona z czarna kurteczka...

A adidasy plus torba z ekoskorki...hmm jesli to sa miejskie,zamszowe butki typu Puma to z prosta torba typu banan moga sie niezle prezentowac, choc sama adidasow na codzien nie nosze i nie lubie...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:01   #11
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Niestety nic nie zrozumiałam
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 11:02   #12
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
witam
chodze po sklepach i patrze a tu same świecidła: oczo***ne torebki w kolorze srebra, buty jak panienki z domów publicznych: różowa ekoskróak. jejuu jak dla mnie to kicz.
zastanawiam sie po jakich ty sklepach chodzisz ? Ja w/w rzeczy dawno nie widziałam w żadnej sieciówce

PS. Jak wyglądają buty ,, buty jak panienki z domów publicznych,, ?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:43   #13
Pszczoolka
Przyczajenie
 
Avatar Pszczoolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 25
GG do Pszczoolka
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Na filmach takie panienki noszą skórzane kozaki na metrowych obcasach Wiem, odwala mi xp


A co do tematu, to ja jednak lubię kontrasty Jeśli ktoś umie fajnie łączyć ciuchy, to nawet z byle czego może zrobić coś
__________________
Koozakk! Maślakk! (i purchawa! <3)



;**
Pszczoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:54   #14
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Niestety nic nie zrozumiałam
ja też nie
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:00   #15
dkaszuba
Raczkowanie
 
Avatar dkaszuba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wariatkowo...
Wiadomości: 171
GG do dkaszuba
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
hmm to najwidoczniej kiedys tak chyba było że jesli białe buty to biała torebka. teraz widocznie wszystkie ruchy dozwolone dobrze myśle?
dokładnie, ale przy tym dobrze jest to zrobić umiejętnie, w dobrym stylu, żeby fajnie wyglądało. Ale i tak to kwestia gustu, bo są różne gusta i guściki, a o tym chyba nie ma co dyskutować
__________________
"Największym nieszczęściem ludzi jest to, że tak niewiele mogą dać tym, których KOCHAJĄ"
dkaszuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:00   #16
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Czarne ubranie i turkusowa torebka to jak dla mnie bardzo normalne i spokojne połączenie. Pod warunkiem, że torebka jest ładna. Różowe buty mogą się dobrze prezentować przy minimalistycznym stroju - również kwestia wykonania i koloru różu. Kontrastowe ubrania typu żółć i fiolet, żółć i zieleń, czerwień i zieleń to norma od kilku lat. Jak dla mnie to nawet związku z modą nie ma. Ktoś kto nakupi sobie bezmyślnie ubrań z najnowszej kolekcji, niekoniecznie będzie wyglądał modnie, a już na pewno nie wiadomo czy dobrze.
Każdy sobie nosi co chce i w Warszawie jest tyle dziwnie ubranych ludzi, że naprawdę nie rozumiem oburzenia kolorem torebki. Są ubrani albo dobrze albo źle, ale zawsze po swojemu. Pewnie jednym się spodoba, innym nie - i trudno.

W każdej sieciówce zazwyczaj jest to co modne i to co klasyczne. Więc nie ma raczej problemu z doborem kolorów i krojów. Natomiast uważam, że znaczna część sklepów stawia na tanie buty, złej jakości i wykonane ze wszystkich materiałów świata poza skórą. Kiedyś można było kupić buty tylko skórzane, teraz trzeba się nachodzić albo skierować się w stronę drogiego sklepu.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:00   #17
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Moim jedynym utrapieniem w aktualnej modzie jest to, że nie mogę znaleźć nic dla siebie. Po prostu wszystko mi się nie podoba, a jak jest fajne, to za wielkie
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:18   #18
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Moim jedynym utrapieniem w aktualnej modzie jest to, że nie mogę znaleźć nic dla siebie. Po prostu wszystko mi się nie podoba, a jak jest fajne, to za wielkie
mam podobnie ;/ lacze sie wiec w bolu.


a co do turkuswej torebki to posiada taka i czesto nosze ja to czarnych szaszków nie widze w tym nic dziwnego, mi sie podoba

ale jak zaloze moje turkusowe kozaczki to wszyscy sie na mnie patrza, a czesto mam do nich ta turkusowa torebke i skad te spojrzenia? heh
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:31   #19
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

To smutne co napisałaś i dziwne...
Przecież jakbyśmy wszystkie chodziły w adidasach i neutralnych kolorach, to byłoby strasznie nudno i buro.
Wszystko zależy od osobowości i wyobraźni. Ważne, żeby czuć się w zgodzie ze sobą.
Modą trzeba się bawić. Ale wiadomo, że wybiera się z niej to, co nam pasuje i co się nam podoba, a nie wszystko.
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 14:39   #20
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

nie czaje za bardzo tego wątku
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:47   #21
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

zalezy, w jakich sklepach kupujesz-takie rzeczy to chyba tylko w new yorkerze.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:00   #22
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
zalezy, w jakich sklepach kupujesz-takie rzeczy to chyba tylko w new yorkerze.
albo w erze...
Przepraszam za oftop
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:20   #23
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

chodziłam wczoraj troszkę po sklepach i myślałam,że dostanę oczopląsów szczególnie w Tally Weil tamtejsze ciuchy wręcz rażą kiczem- na dyskotekę ok, ale nie wyobrażam sobie czegoś takiego na codzień.
no ale... co kto lubi
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:29   #24
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
witam
chodze po sklepach i patrze a tu same świecidła: oczo***ne torebki w kolorze srebra, buty jak panienki z domów publicznych: różowa ekoskróak. jejuu jak dla mnie to kicz. i sie zastanawiam czy ktos to nosi? moze ja jestem inna i nie mam gusta, nie umiem sie ubrac


ostatnio na ulicy co raz wiecej zauważam takze takie połaczenia jak: torebka z jakiejs świecacej sie skórki http://allegro.pl/item308729977_swie...rebka_h_m.html i zwykłe buty np kozaki
ALBO turkusowa torebka do czarnej kurtki i jeansów. Pasuje takie cos?
jak dla mnie to to razi troche ale czy tak mozna nosic? ja sama mam buty zamszowe adidasy i nie wiem czy taka "z ekoskóry" torba pasowałaby a one głownie teraz sa w sklepach.



ciekawi mnie zdanie innych osób
Nie rozumiem co w tym niekonwencjonalnego czy dziwnego? Ja czasem nosze czerwoną torbę do czarnej kurtki i jeansów i nikt mnie jakoś palcami nie wytyka...

Uważam, że lepiej wygląda "inna torebka" jako detal niż od góry do dołu człowiek ubrany w jeden kolor...

Ale to moje zdanie.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:39   #25
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez ciasteczko 19 Pokaż wiadomość
hmm to najwidoczniej kiedys tak chyba było że jesli białe buty to biała torebka. teraz widocznie wszystkie ruchy dozwolone dobrze myśle?
tak samo czy kiedys ktos ubrałby np. fioletowa błuzeczke i żółtą torebke. no chyba nie ... zmienia sie zmienia
No właśnie - kiedyś Teraz mówi się, że takie zestawienie jest wręcz mało gustowne. I ja się z tym zgadzam.

A co do tego co piszesz o dzisiejszej modzie, to jest ona tak różnorodna, że nie wierzę, że nic ci się nie podoba. Najwyraźniej chodzisz do niewłaściwych sklepów - sieciówki to nie wszystko co moda nam oferuje.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:00   #26
ciasteczko 19
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko 19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 165
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Moim jedynym utrapieniem w aktualnej modzie jest to, że nie mogę znaleźć nic dla siebie. Po prostu wszystko mi się nie podoba, a jak jest fajne, to za wielkie
mam dokładnie tak samo

ale myśle że zrozumieja mnie osoby które mieszkaja w mniejszych mieścinach i widok żółtych butów robi PLOTE na cała WIOCHE
ciasteczko 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:16   #27
Eve^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 191
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

ja tez nie rozumiem ;d nawet smieszy mnie ten wątek
Eve^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:29   #28
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Mnie najbardziej przerazaja ogromne torby!!! np te z reserved!!

Ostatnio widziałam bardzo chudziutką dziewczynę miała na sobie rurki, rozowe botki na wielkim obcasie, krociutką rozowa kurteczke dwurzedowa i ogromna czarna torbe!!! myslalam ze padne bo torba byla wieksza od niej spokojnie moglaby sie w niej schowac. Takiego stylu zupelnie nie rozumiem
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 18:47   #29
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Ciesze sie, ze na ulicach widac mnogosc stylow, przynajmniej coraz bardziej jest kolorowo. Ale to, co mnie - zwolenniczki minimalizmu i umiarkowanej elegancji, denerwuje w obecnych trendach to:

- zolto zlote dodatki w paskach i torebkach - imituje to zloto, ale moglo by tak nie dawac po oczach ) - traci tandeta
- kokardki, broszki z trupia czaszka na ciekawych bluzkach (w River Island mozna znalezc ciekawe ciuchy, ale czesto cos, co mialo byc akcentem na nich, jest przesada)
- wielkie kolczyki, przesada w sztucznej bizuterii
- fasony bluzek i sukienek, ktore najlepiej leza na wysokich chudych modelkach bez piersi ( w wiekszosci takich bluzek wygladam jakbym byla w ciazy), w ogole moda, ktora zmierza (odnosze czesto takie wrazenie) do zakrycia chudosci modelek (np. sukienki-worki), a nie podkreslenia ksztaltow kobiety
- szary kolor - szarosc jest trudnym dla mnie kolorem, bo "odbiera" ze mnie zycie
- groszki na wszystkim (butach, spodniach, moim zdaniem grochy wygladaja dobrze tylko na sukienkach i bluzkach)

Chyba tyle
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:26   #30
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: aktualna moda jest dla mnie śmieszna- dziwne połaczenia

Mnie akurat workowatość ubrań calkiem odpowiada, bo zakrywa pewne niedoskonałości typu wystający brzuch A co do szarości to się zgadzam - za dużo jej i w sklepach i na ulicach.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.