Noworoczna zmiana koloru włosów  - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-24, 22:25   #1
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958

 Noworoczna zmiana koloru włosów 


Dziewczyny, potrzebuję waszej porady w sprawie koloru włosu (ewentualnie fryzury, jeśli miałybyście jakieś pomysły ).
Od dobrych kilku lat wciąż trzymam się koloru rudego, jednak jestem już nim znudzona i doszłam do wniosku, że czas na zmiany, a nowy rok to na to najlepszy czas.

Mój naturalny kolor włosów do brąz (ostatnie zdjęcie). Mam też bladą cerę i zielone oczy.

Macie jakieś pomysły co do koloru?
Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (39,6 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xx.jpg (67,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (45,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (60,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxxxx.jpg (41,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxxx.jpg (47,2 KB, 181 załadowań)
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 02:28   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru włosów 

Jeśli mam być szczera to jesteś jedną z tych osób, którym ciężko dobrać odpowiedni kolor, niby wszystkie pasują, ale ciężko o ten który bez dwóch zdań będzie świetnie pasował i wyglądał idealnie, i tu też nie wiem co mam napisać, na pewno zapuściłabym włosy na twoim miejscu na dość długie, raczej bez grzywki.
Po drugie hm.. ten kolor z przed ostatniego zdjęcia ci nie pasuje, ciemny rudy też niezbyt, chyba wybrałabym coś około naturalnego odcienia na twoim miejscu
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 14:07   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru włosów 

Zapuść włosy i przefarbuj na jasny karmelowy brąz
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 11:34   #4
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru włosów 

W naturalnym kolorze jest ci zdecydowanie najlepiej. Rudy zupełnie ci nie pasuje.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:07   #5
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru włosów 

Ostatni kolor włosów chyba najlepszy.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 16:30   #6
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru włosów 

Na zdjęciach wyglądasz na Pełne Lato. Jesteś mocno chłodnym typem urody. Rudy kolor kompletnie Ci nie pasował. Zażółcał cerę i kłócił się z całą Twoją kolorystyką. Gdybyś była bladym Stłumionym Latem, rudy kolor włosów uszedłby w tłumie, nie kontrastowałby aż tak mocno z urodą. Pełne Lato, którym wydajesz się być, musi trzymać się chłodnych odcieni, zarówno przy doborze koloru włosów, jak i przy garderobie czy makijażu. Twój naturalny kolor jest świetny, perfekcyjny. Na razie spróbuj dojść do czegoś podobnego przy pomocy farb, później, stopniowo wróć do natury. Do farbowania powrócisz kiedy pojawią się pierwsze siwe włosy. Ale to odległa przyszłość... Teraz ucieknij od rudości i wszelakich innych ciepłych odcieni.

Jeśli chodzi o fryzurę, jesteś osobą, której wybitnie pasują długie włosy. Takie, przynajmniej za ramiona. Złagodziłabym efekt cieniowania, tak żeby całość była w miarę równej długości z delikatnie wycieniowanym przodem. Bardzo dobrze wyglądasz w spiętych włosach, spinaj do woli, na milion sposobów.

Pełne Lato fantastycznie wygląda w klasycznej czerwieni (najlepiej ze wszystkich typów urody), tyle, że czerwieni w ubiorze, nie na włosach. Drugim Twoim kolorem jest granat. Np. świetnie będziesz wyglądała w koszuli w czerwono-granatową kratkę.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 17:30:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.