Panny Młode 2008 cz.II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 19:24   #1651
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A ja już zakupiłam butki ślubne, bardzo wygodne pomimo wysokiego obcasa, który jest idelanie wyprofilowany. Niestety w sklepie nie zauwazyliśmy plamki z boku na skórze i jutro idą do wymiany

Bardzo ładne, to jest właśnie rodzaj butków, tylko koloru czarnego, w których chodzę na co dzień, do pracy. Są bardzo eleganckie .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 19:47   #1652
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A ja już zakupiłam butki ślubne, bardzo wygodne pomimo wysokiego obcasa, który jest idelanie wyprofilowany. Niestety w sklepie nie zauwazyliśmy plamki z boku na skórze i jutro idą do wymiany


piękne butki ))
ja jeszcze zanim zamówię upatrzone z internetu może porozglądam się za takimi z paskiem na piętę *_* mój ideał
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 20:09   #1653
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

czekoladko, bardzo ładne i jak zgrabnie leżą na nodze
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 20:25   #1654
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, to jest właśnie rodzaj butków, tylko koloru czarnego, w których chodzę na co dzień, do pracy. Są bardzo eleganckie .
m.a.r.t.a rówież w takich tylko czarnych biegam do pracy a te ślubne po imprezie przemaluję tzw "czernidłem szewskim" (do kupienia w dobrych sklepach z farbami) - to bardzo mocny barwnik do skóry - moje dwie bratowe w ten sposób z butów ślubnych zrobiły sobie fajne pantofle na codzień

Cieszę się że wam się podobają - jak zawsze prosta klasyka góra
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 21:15   #1655
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość

Cieszę się że wam się podobają - jak zawsze prosta klasyka góra
Dokładnie. Ja nie wiem co ze swoimi zrobię, może je też przefarbuje ?


Dziewczyny wracajcie już z majówek, bo tu tak cichutko . Idę dokończyć sączenie piwa Desperados, szczerze wam polecam, ma pyszny smak tequili. A teraz po mału zbieram się do wanny.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 21:32   #1656
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

jakos nie moge poradzic sobie ze zdjeciami zaproszen. komputer ma focha i nie chce otworzyc zdjec z aparatu;/ buuu Dzisiaj lapalam punkty u tesciowej:P pomoglam jej posprzatac po imprezie nie ma jak lizodupstwo hhehehehhehe
Poxdrowionka a ja niestety jutro do pracy musze isc ;/ wiec zmykam spac
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 21:52   #1657
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Jeszcze nawiaze do tematu dentysty


Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość

Dentysta dajcie spokój mój partner chodzi już od kilku tygodni do stomatologa. Ma m in. martwą jedynkę i dziś jak byliśmy na wizycie dowiedział się, że po majówce będzie chodził bez zęba , lekarz ma w planie zostawić tylko korzeń a później wstawić jakiś implant .
ŻE CO? BEZ ZEBA? Ja 2 tygodnie temu mialam wyrywane trojki (bo mleczne i niestety nic juz za nimi nie ma ) i babka powiedziala, ze juz sie tak nie robi, ze wychodzi sie bez zebow. Wczesniej zrobila odlew i po wyrwaniu wypelnila mi dziury specjalna masa, ktora jest uformowana dokladnie tak jak moj zab poprzednio. Wygladam jakbym nic nie robila teraz miesiac beda sie goic dziasla no i pod koneic maja znow wizyty. Dwie. Zrobia mi piekne zeby Mam potworne kompleksy na ich punkcie :/ kupa kasy pojdzie na to, ale przynajmniej bede mogla sie usmiechac pokazujac zeby!!!!!!!! hehe nie no, az takie szkaradne te zebicha nie sa, ale wiecie jak to z kompleksami

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Temat dentysty jest dla mnie tematem tabu Od małego boję się jak ognia tych wizyt, choć nigdy tak naprawdę nie miałam poważniejszych problemów z zębami. Ot, taka fobia
Zębów wybielać nie będę, bo mam wrażliwe dziąsła i nie chcę im zaszkodzić. Jedynie mogę sobie kupić jakąś wybielającą pastę. Z pewnością muszę się kiedyś do zębologa wybrać, bo już chyba z 1,5 roku nie byłam Na pewno skorzystam z usuwania kamienia metodą piaskowania - mam małe przebarwienie, które zostało tą metodą usunięte na długie miesiące, ale znowu "wróciło"
ani mi nie mow.... gdyby nie slub w planach, to nie wiem kiedy poszlabym do stomatologa przed lutym (bo wtedy piersza wizyta po dlugiej przerwie) bylam u dentysty jakies 8-9 lat temu.... MASAKRA wiem, ale to dlatego, ze panicznie boje sie robotek zebowych bez znieczulenia nie ma nawet co dotykac moich zebow

W weekend postanowilam podrukowac zaproszenia. Gdy juz to zrobie - wkleje fote hehe
Dzis na obiadku u tesciow bylam, spisalam wszystkie nazwiska z rodziny TZ (bo moj luby ofkors nie zna nazwisk swoich ciotek i wujow). No i kurczaki, musze kupic jakas piekna wstazeczke do przewiazywania tych zaproszen (beda rulonowe, przypomne).

A teraz ide lulu buziaki dobrej nocy!!!!!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 21:58   #1658
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze nawiaze do tematu dentysty

ŻE CO? BEZ ZEBA? Ja 2 tygodnie temu mialam wyrywane trojki (bo mleczne i niestety nic juz za nimi nie ma ) i babka powiedziala, ze juz sie tak nie robi, ze wychodzi sie bez zebow.
No tak mi przekazał, że lekarz jemu powiedział, że nie chce, aby na majówce był bez zęba, dlatego wpisał go na kolejną wizytę w następnym tygodniu .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:32   #1659
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja sie juz tak stresuje 26 maja jedziemy do Polski na tydzien, mam zrobiony plan co w ktorym dniu musiumy zalatwic, a jest tego masa: ja musze odebrac dowod, po protokol musimy jechac, potem do ksiedza, obraczki kupic, po suknie, garnitur, zaproszenia kupic, zawiesc plytke do zespolu, zaproszenia rozwiesc, ja mam dentysty juz umowionego- takze dziennie bieganina i zalatwianie- az sie boje
Kurcze znam to doskonale tak samo mialam w marcu ... plan na kazdy dzien buty sala fotograf, etc, na szczescie wiekszosc rzeczy udalo sie zalatwic, czesc mam jeszcze ma na glowie, ale garnitur kupimy na tydziej przed slubem juz sie boje. Powodzenie i trzymam za ciebie kciuki


Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja z zębami nie miałam nigdy większych przebojów i zawsze lubiłam zapach panujący w gabinecie.

A ja już za swoją tęsknie, czasem mam takie fazy, żebym sobie w nią ponownie wskoczyła.
Brrr mam okropna fobie dentysty... no ale o tym to juz bylo.
Ja suknie zamowilam w Lutym i do tej pory nie bylo zadnej wiadomosci o niej wiec tez tesknie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Witam

lulu to ja widze ze mamy takie same problemy zdrowotne: slabe zabki, slabe krazenie, zatrzymanie wody no i ta nieszczesna alergia ;( a z tymi zabkami to juz nie wiem co zrobic bo dzis jedzac kanapke ulamalam 4 ;( slub w sierpniu a ja tydzien przed slubem bede dopiero w kraju...mam nadzieje ze nie polame reszty bo bede szczerbata panna mloda
Wiem ze ciezko ale idz koniecznie do dentysty i trzeba przewidziec tez leki na alergie. Swoja droga zabki i alergie to niedobory wapnia w ciazy naszych mam i wszesnym dziecinstwie. Ja jak sie urodzilam to mialam uczulenie na lateksowe smoczki ( jeszcze nie przeszlo ) i od tego mialam egzeme i jeszcze skaze bialkowa . Wiec majac dwa tygodnie mama mnie karmila gotowanymi ziemniakami na wodzie bo mleka modyfikowanego dla dzieci nie mozna bylo dostac. Pozniej w ksiazeczce zdrowia mialam wypisane recepty na ser i maslo...

Co do krazenia to nie wiem mam slabe cisnienie ok 90/60 pamietam kiedy sie udalam d lekarza bo bardzo mdlalam to bylo juz na studiach we francji. Tutaj mierzy sie normalnie ale podaje sie tylko jedna cyfre ( ) wiec 90/60 to powiedza ze masz cisnienia 9 , jak lekarz mnie zbadal to sie pytal jak ja chce byc w pionie skoro mam cisnienienia 7 bylam wowczas wycienczona

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Jeszcze nawiaze do tematu dentysty

ŻE CO? BEZ ZEBA? Ja 2 tygodnie temu mialam wyrywane trojki (bo mleczne i niestety nic juz za nimi nie ma ) i babka powiedziala, ze juz sie tak nie robi, ze wychodzi sie bez zebow. Wczesniej zrobila odlew i po wyrwaniu wypelnila mi dziury specjalna masa, ktora jest uformowana dokladnie tak jak moj zab poprzednio. Wygladam jakbym nic nie robila teraz miesiac beda sie goic dziasla no i pod koneic maja znow wizyty.
!!!!!
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
No tak mi przekazał, że lekarz jemu powiedział, że nie chce, aby na majówce był bez zęba, dlatego wpisał go na kolejną wizytę w następnym tygodniu .
Jak mi sie ostatnio ukruszyl to na miejscu babka mi zrobila wlasnie taka dwojke w godzinke i w sumie zmienialam dopiero kiedy zakladala nowa koronke wiec wiecie ona ma racje ze teraz sie bez zeba nie wypuszcza, ale dawniej niestety tak bylo.

Mialam kolezanke ktora miala leczona kanalowo 1 ukruszyla jej sie i kilka tygoni tak chodzila, w podstawowce.

Swoja droga widzisz tobie nie wypadly mleczne a mi tak tylko ze mam miejsca ze zab nie wyrosl , poprostu... bedzie wiecej luzu na ewentualne ( nie daj Boze ) osemki
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:34   #1660
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Idę dokończyć sączenie piwa Desperados, szczerze wam polecam, ma pyszny smak tequili.
Potwierdzam smak rewelacyjny
Nie wei mjak u was,ale u mnie dzis pogoda do du.. ja jeszcze wczoraj tak orobiłam sie na działce,że dzis ledwo co ręką mogę ruszyć
Co do butów slubnych to ja zamierzam sobie kupic takie,żebym potem mogła je do czegoś założyc,bo wywalanie kasy na jakieś cudeńka z koroneczkami czy cyrkoniami to dla mnie głupota,bo co ja potem z takimi butami zrobie?sprzedam?
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:35   #1661
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A ja już zakupiłam butki ślubne, bardzo wygodne pomimo wysokiego obcasa, który jest idelanie wyprofilowany. Niestety w sklepie nie zauwazyliśmy plamki z boku na skórze i jutro idą do wymiany
P-I-Ę-K-N-E!!!

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
jakos nie moge poradzic sobie ze zdjeciami zaproszen. komputer ma focha i nie chce otworzyc zdjec z aparatu;/ buuu Dzisiaj lapalam punkty u tesciowej:P pomoglam jej posprzatac po imprezie nie ma jak lizodupstwo hhehehehhehe
Poxdrowionka a ja niestety jutro do pracy musze isc ;/ wiec zmykam spac
Dasz rade-musisz dac rade
Punkty trzeba bic

Jade szukac butow
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 12:28   #1662
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Potwierdzam smak rewelacyjny
Nie wei mjak u was,ale u mnie dzis pogoda do du.. ja jeszcze wczoraj tak orobiłam sie na działce,że dzis ledwo co ręką mogę ruszyć
U mnie ok. 20 stopni w cieniu. Na zewnątrz jeszcze nie byłam. A mnie coś kręgosłup nawala i kość ogonowa (kiedyś miałam na nim ogromnego siniaka, w podstawówce biegałyśmy z dziewczynami po korytarzu i nagle jedna się poślizgnęła ciągnąc w ten sposób resztę osób i jak rąbnęłam kręgosłupem i pupą o kant ściany, ajajaj). Siniak nie schodził kilka miesięcy, a teraz mam od czasu do czasu bóle w tym miejscu.


Buziaki dla wszystkich
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 13:38   #1663
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
U mnie ok. 20 stopni w cieniu. Na zewnątrz jeszcze nie byłam.
Buziaki dla wszystkich
ile?? u nas pogoda taka, że lepiej nosa nie wystawiać dobrze, że chociaż wczoraj słoneczko swieciło.

Buziak
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:13   #1664
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

sie rozjechaly kobity na majowki i ciesza sie a my tu zostalysmy...no ja niestety nie zbieram punktow u tesciowej wrecz przeciwnie
w czwartek tzn wczoraj mielismy isc dac na zzapowiedzi ale co sie bedziemy speiszyc
jutro jedziemy w bieszzcady....tak przynajmniej mi obiecal TZ przed dzisiejsza klotnia
w niedziele re-wizyta u tesciowej.,..ciekawe jakie znowu fantastyczne pomysly przyjda jej do glowy
odezwe sie jutro kobiety
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:22   #1665
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
P-I-Ę-K-N-E!!!



Dasz rade-musisz dac rade
Punkty trzeba bic

Jade szukac butow
A dzieki serdecznie, właśnie dzisiaj TŻ pobiegł je wymienić i udało się bez problemu, a kosztowały jedyne 155 zł i są znacznie wygodniejsze niż buty z kolekcji ślubnej Ryłko czy Arte di Roma - czasem cena niekoniecznie idzie w parze z jakością
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:38   #1666
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

ja we wtorek byłam zamówić swoją suknię i przyuważyłam w salonie fajne buciki,ale kosztowały 260 zł,to trocha za dużo jak dla mnie....
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:28   #1667
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ale u mnie burza się rozpętała, grzmi i pada cały czas.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:59   #1668
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Hej Dziewczyny

Nie dawno odnalazłam to forum-prawdziwa perełkai śledzę Wasze wątki. biorę ślub 30 sierpnia 2008 iduzo rzeczy już załatwionych ale jeszcze maks przede mną, ostatnio kupiłam buciki, są śliczne i potem będę mogła ubierać je do innych strojów np do pracy.musze jeszcze pomyśleć o jakiś bucikach na 2 dzień.mam różową sukienkę Apart-Heinz ichcę srebrne dodatki tak więć buty raczej srebrne co myślicie?
i jeszcze fryzurka-mam kręcone wlosy.podoba się Wam taka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010.jpg (245,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie040.jpg (197,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie041.jpg (210,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (22,4 KB, 39 załadowań)
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:07   #1669
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Nie dawno odnalazłam to forum-prawdziwa perełkai śledzę Wasze wątki. biorę ślub 30 sierpnia 2008 iduzo rzeczy już załatwionych ale jeszcze maks przede mną, ostatnio kupiłam buciki, są śliczne i potem będę mogła ubierać je do innych strojów np do pracy.musze jeszcze pomyśleć o jakiś bucikach na 2 dzień.mam różową sukienkę Apart-Heinz ichcę srebrne dodatki tak więć buty raczej srebrne co myślicie?
i jeszcze fryzurka-mam kręcone wlosy.podoba się Wam taka:
Witamy na forum
Buciki i fryzurka jak najbardziej mi się podobają
A rózowa sukienka to na drugi dzień tak?
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 21:14   #1670
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziekuję bardzo katia0117 za przywitanie i odpowiedź
tak różówiutkana drugi.na pierwszy to tradycyjnie biała, szyje się gdzieś daleko
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:15   #1671
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

LilStar Super butki i fryzura
A jaka sukienka?
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:18   #1672
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

LilStar witamy wśród Panien Młodych . Ja też jestem sierpniowa tyle, że ślubuje tydzień przed Tobą.
Model buta ciekawy, fryzura jak dla kręconych włosów też, a będziesz miała upięty w nie jakiś kwiat (tak jak na fotce)? Co do sukni na poprawiny, wydaje mi się że srebrne będą w sam raz pasowały do różu.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:20   #1673
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Panny Młode 2008 cz.II

Dziękuję
sukienka cosmobella 7187-zawsze o takiej marzyłam, i to byla pierwsza jaką przymierzyłam, wiedziałam że to ta ale skusiłam się jeszcze żeby obejrzeć inne.jednak tęsknie wracałam do mojej cosmotakże zaliczka wpłacona, przymiarka ok 10 sierpnia.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
LilStar witamy wśród Panien Młodych . Ja też jestem sierpniowa tyle, że ślubuje tydzień przed Tobą.
Model buta ciekawy, fryzura jak dla kręconych włosów też, a będziesz miała upięty w nie jakiś kwiat (tak jak na fotce)? Co do sukni na poprawiny, wydaje mi się że srebrne będą w sam raz pasowały do różu.
m.a.r.t.a to gratulujęi ściskam serdecznie. w kościele będę mieć welon za ramiona żeby się troszkę osłonić bo nie mam bolerka, ale chcę taki na grzebyku żeby można go było na weselu odpiąć i wpiąć kwiat-mam bukiet z cantedesek bordowych i taki chce mieć wpięty.na szczęście moja fryzjerka będzie przy mnie węc mi go upmie i w razie czego poprawi
__________________

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-02 o 23:40 Powód: post pod postem
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:57   #1674
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Wklejam zdjęcia naszych zaproszen. Sa skromne ale takie nam sie podobaly cena 2,5 za sztuke. mysle ze niezbyt wygorowana.
Ale mam inne zmartwienie.............. ......................... .....................
chyba jakies fatum jest nad Nami Pannami Mlodymi 2008. Moja babcia jest w krytycznym stanie zdrowia. jest coprawda w domu ale nie wiedomo jak dlugo taki stan sie utrzyma, lekarze nie daja juz zadnych rokowan na poprawe. wiem napewno ze nie bedziemy przekladac slubu jesli wydarzy sie najgorsze, moze ktos powie ze jestem zimna, wyrachowana egoistka ale babcia mi powedziala ze nie wiedomo czy bedzie mogla byc na moim slubie(obecny stan zdrowia jej na to nie pozwoli) ale cieszy ja mysl ze wychodze za mąż, Kurcze chodzi mi o to biorac czarny scenariusz pod uwage ze nie daj boze gdyby babcia umarla to napewno nie chcialaby zebysmy przekladali wesele bo gdyby zyla to by sie z nami bawila. Oczywiscie to jest tylko zalozenie. Mam ogromna nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i babcia bedzie mogla byc z nami chociaz w kosciele. Przepraszam moze to jakos nieskladniowo napisalam ale emocje biora gore w tym momencie i mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzilo. Pozdrowonka bardzo serdeczne

przepraszam za jakosc zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (26,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie2.JPG (29,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie3.JPG (31,2 KB, 26 załadowań)
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:59   #1675
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Dziękuję
sukienka cosmobella 7187-zawsze o takiej marzyłam, i to byla pierwsza jaką przymierzyłam, wiedziałam że to ta ale skusiłam się jeszcze żeby obejrzeć inne.jednak tęsknie wracałam do mojej cosmotakże zaliczka wpłacona, przymiarka ok 10 sierpnia.
A wiem,która to suknia Będziesz w niej wyglądac iście królewsko
Ja pierwszą przymiarkę swojej sukni mam 20 sierpnia(całe wieki),nie mogę się doczekać
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 22:26   #1676
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia naszych zaproszen. Sa skromne ale takie nam sie podobaly cena 2,5 za sztuke. mysle ze niezbyt wygorowana.
Ale mam inne zmartwienie.............. ......................... .....................
chyba jakies fatum jest nad Nami Pannami Mlodymi 2008. Moja babcia jest w krytycznym stanie zdrowia. jest coprawda w domu ale nie wiedomo jak dlugo taki stan sie utrzyma, lekarze nie daja juz zadnych rokowan na poprawe. wiem napewno ze nie bedziemy przekladac slubu jesli wydarzy sie najgorsze, moze ktos powie ze jestem zimna, wyrachowana egoistka ale babcia mi powedziala ze nie wiedomo czy bedzie mogla byc na moim slubie(obecny stan zdrowia jej na to nie pozwoli) ale cieszy ja mysl ze wychodze za mąż, Kurcze chodzi mi o to biorac czarny scenariusz pod uwage ze nie daj boze gdyby babcia umarla to napewno nie chcialaby zebysmy przekladali wesele bo gdyby zyla to by sie z nami bawila. Oczywiscie to jest tylko zalozenie. Mam ogromna nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i babcia bedzie mogla byc z nami chociaz w kosciele. Przepraszam moze to jakos nieskladniowo napisalam ale emocje biora gore w tym momencie i mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzilo. Pozdrowonka bardzo serdeczne

przepraszam za jakosc zdjec

Rób tak jak dyktuje Ci serce i sumienie-pamiętaj, że Babcia chce żebyś była szczęśliwa, a zawsze może znaleźć się ktoś kto powie coś niemiłego co zaboli ale warto wtedy zacisnąć zęby. wcale nie jesteś egoistką świadczy o tym ten post. jestem z Tobą
a zaproszenia podobają mi się

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
A wiem,która to suknia Będziesz w niej wyglądac iście królewsko
Ja pierwszą przymiarkę swojej sukni mam 20 sierpnia(całe wieki),nie mogę się doczekać
troszkę się martwiłam że cosmo taka duża i taka księżniczkowata jak ówi moja Mamcia ale jak ją zobaczyłam to wszystkie wątpliwości poszły w siną....
a Ty jaką wybrałaś?
__________________

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-02 o 23:39 Powód: post pod postem
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 07:30   #1677
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
troszkę się martwiłam że cosmo taka duża i taka księżniczkowata jak ówi moja Mamcia ale jak ją zobaczyłam to wszystkie wątpliwości poszły w siną....
a Ty jaką wybrałaś?
Ja bedę mieć Ginę z Mariees de Paris
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 09:38   #1678
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

LilStar
Dzieekuje za wypowiedz. troszke mnie pocieszylas. Mimo wszystko mam nadal nadzieje ze babcie bedzie mogla byc z nami chocia w kosciele, to jest jedyna babcia jaka mi zostala na świecie. Tż ma babcie i dziadka.

Serdeczne pozdrowionka na ten weekend. Moj tż niestety musi dzisiaj pracowac;/ i bede sie nudzic;/
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 09:51   #1679
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
LilStar
Dzieekuje za wypowiedz. troszke mnie pocieszylas. Mimo wszystko mam nadal nadzieje ze babcie bedzie mogla byc z nami chocia w kosciele, to jest jedyna babcia jaka mi zostala na świecie. Tż ma babcie i dziadka.

Serdeczne pozdrowionka na ten weekend. Moj tż niestety musi dzisiaj pracowac;/ i bede sie nudzic;/
Dziękuję mój tż też pracuje niestety i zobaczymy się dopiero za tydzień bo on jest poważnym panem Oficeremi jakoś muszę sobie poradzic z tęsknotą. dzisiaj spotykam się z przyjaciółmi na grilku-tylko żeby pogoda wytrzymała

i myśl pozytywnie-babci to bardzo pomoże.
ściskam mocno

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
Ja bedę mieć Ginę z Mariees de Paris

na pewno będzisz ślicznie wyglądać,
pozdrawiam

mi teraz sen z oczu spędza protokół-będziemy go spisywać, niby wszystko wiem a jakoś się stresuję
__________________

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-03 o 19:24 Powód: post pod postem
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 10:22   #1680
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
mi teraz sen z oczu spędza protokół-będziemy go spisywać, niby wszystko wiem a jakoś się stresuję
Nie ma co się martwić protokołem, zajmuje to godzinę i po sprawie
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.