Slub w Maju 2008 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 10:45   #661
Marta000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 32
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez atena11 Pokaż wiadomość
To była impreza. Zero nerwów... W Kościele pełen spokój. Wszyscy byli zachwyceni. A ja i mój MĄŻ uśmiechnięci i szczęśliwi. Znajomi twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim byli Powodzenia pozostałym
Super! Ciesze się bardzo, że wszystko sie udało. Gratuluje jeszcze raz i podrawiam
ps. napisz coś więcej, jak odpoczniesz
Marta000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 14:09   #662
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny ja byłam na makijażu próbnym było całkiem ok, jestem zadowolona. Poza tym jakoś zlecia ten weekend i nie mogę uwierzyć ze w tym miesiącu będą żoną
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:57   #663
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Do mnie też nie dociera że to już maj! Boję się o pierwszy taniec-byliśmy niby na kursie I stopnia, potem na jednej lekcji indywidualnej. Chcemy zatańczyć walca angielskiego, ale narzeczony ma problem z nogą, dopiero teraz skończył brać zastrzyki. Nie mam pojęcia KIEDY się tego nauczymy pierwsza lekcja pokazała że dużo jeszcze musimy poćwiczyć... mnie zaczyna się sesja i urwanie głowy z zaliczeniami, juz 16 maja mam poważny egzamin, nie mogę przesunąć wszystkiego na wrzesień bo wyjeżdzamy. Chyba skończy się na tańcu-przytulańcu.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 16:21   #664
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja też mam wątpliwości jak nam wyjdzie pierwszy taniec, bo instruktorka będzie miała dla nas czas dopiero po 11 maja, a to już będą 2 tygodnie do wesela

W tym tygodniu pojedziemy ustalić menu i zarezerwować pokoje dla gości, w sobotę próbny makijaż i wieczór panienski, a jutro jadę zamówić welon Ach, no i dzisiaj musimy zamówić na Allegro podziękowania dla rodziców i księgę gości.
Winietki na stół robicie same?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:31   #665
ulka_j
Raczkowanie
 
Avatar ulka_j
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 69
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Ja będę miał swój wieczór panieński kiedy Ty będziesz mieć wesele
Bardzo ładna ta suknia, na którą się w końcu zdecydowałaś, musisz się czuć w niej dobrze, więc jeśli serce Ci podpowiedziało zmianę to na pewno dobrze zrobiłaś
Moje buty rozciągają się do piątku u szewca.
A jak u Was z pierwszym tańcem?
Pierwszy taniec tańczymy do Universe "Jestem obok Ciebie", do tej samej piosenki tańczyliśmy na naszych zaręczynach i ten sam zespół co u nas bedzie grał ją dla nas wykonywał, wiec wiemy że ładnie ją wykonają, a tańczymy jak nas serducho poprowadzi
Cytat:
To była impreza. Zero nerwów... W Kościele pełen spokój. Wszyscy byli zachwyceni. A ja i mój MĄŻ uśmiechnięci i szczęśliwi. Znajomi twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim byli Powodzenia pozostałym
Gratuluje, oby u nas za 5 dni była taka sama atmosfera
Cytat:
Dziewczyny ja byłam na makijażu próbnym było całkiem ok, jestem zadowolona. Poza tym jakoś zlecia ten weekend i nie mogę uwierzyć ze w tym miesiącu będą żoną
Ja też dzisiaj byłam na próbnej fryzurce i makijażu, wyszło super!!! We środe ide na depilacje twarzy, w piątek pazurki ide robić a w sobote....... to już ten dzień
ulka_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 17:41   #666
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Winietki na stół robicie same?
Mama mi wydrukuje

Wieczór panieński robią mi przyjaciółki, Bóg wie co i kiedy wymyślą!! Dziś T. zamówił transport dla gości.
Fryzura próbna 17 maja, makijażu próbnego nie będzie bo mam znajomą makijażystkę, poza tym chcę naprawdę delikatny makijaż.
Jeszcze trzeba zaplanować jak usadzić 200 gości żeby w miarę każdy był zadowolony. Będzie ciężko zważywszy na stosunki w rodzinie :|
Na serio zaczynam się denerwować, ostatnio do mnie dotarło że ja stresu opanować nie umiem.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:51   #667
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Slub w Maju 2008

Jak patrze na suwaczek to az mi ciarki przechodza, ze zostalo 19 dni tylko. To juz nie pelne 3 tygodnie:Oa jakby wczoraj bylo 9 miesiecy...
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 20:23   #668
Natalia39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Slub w Maju 2008

Ulka J moim zdaniem 2 suienka jest śliczniutka.

Ja chyba też zatańczę przytulańca (chciałam walca ) nie mam czasu na lekcje!

Właśnie się dowiedziałam, że Pani, która miała mnie malować idzie na urlop! Co ja zrobie (mieszkam n wsi) a czasu będzie mało żeby jechać gdzieś dalej jeszcze po fryzjerze.

Wszystko zaczyna się komplikować - standardowo w u mnie!

Gratulacje dla wszystkich wizażanek majóweczek, które są już "po".
No i oczywiście trzymam kciuki za czekające na "ten" dzień. Dużo opanowania - mi zaczyna go brakować
pozdrowionka
Natalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:45   #669
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
Jak patrze na suwaczek to az mi ciarki przechodza, ze zostalo 19 dni tylko. To juz nie pelne 3 tygodnie:Oa jakby wczoraj bylo 9 miesiecy...
Też mi się zdaje, że czas szybko przeleciał.. chcieliśmy jeszcze pojechać na działkę się poopalać, lae uświadomiliśmy sobie, że zabraknie nam weekendów już-bo w najbliższy mój wieczór, w następny-TZ, a potem weselicho już
Cytat:
Napisane przez Natalia39 Pokaż wiadomość
Ulka J moim zdaniem 2 suienka jest śliczniutka.

Ja chyba też zatańczę przytulańca (chciałam walca ) nie mam czasu na lekcje!

Właśnie się dowiedziałam, że Pani, która miała mnie malować idzie na urlop! Co ja zrobie (mieszkam n wsi) a czasu będzie mało żeby jechać gdzieś dalej jeszcze po fryzjerze.

Wszystko zaczyna się komplikować - standardowo w u mnie!

Gratulacje dla wszystkich wizażanek majóweczek, które są już "po".
No i oczywiście trzymam kciuki za czekające na "ten" dzień. Dużo opanowania - mi zaczyna go brakować
pozdrowionka
Natalia, a zapytaj fryzjerki czy Ci kogoś poleci, kto mógłby przyjechać Cię umalować do salonu fryzjerskiego. Ja tak właśnie robię-jest to oszczedność czasu dla mnie, a makijażystka polecona przez fryzjera-wiele razy u nich malowała i podono jest super.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:00   #670
atena11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Marta000 Pokaż wiadomość
Super! Ciesze się bardzo, że wszystko sie udało. Gratuluje jeszcze raz i podrawiam
ps. napisz coś więcej, jak odpoczniesz
Póki co jadę jutro na urlop, po powrocie dam znać
atena11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:37   #671
Natalia39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Natalia, a zapytaj fryzjerki czy Ci kogoś poleci, kto mógłby przyjechać Cię umalować do salonu fryzjerskiego. Ja tak właśnie robię-jest to oszczedność czasu dla mnie, a makijażystka polecona przez fryzjera-wiele razy u nich malowała i podono jest super.
Dzięki za pomysł ale właśnie tak miało być - gabinety są w 1 budynku A fryzjerka nie zna nikogo "sprawdzonego". Ale to jest pomysł żeby znaleźć kogoś i "zaciągnąć" ją do fryzjera Dzięki Truheart
Natalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 09:09   #672
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Slub w Maju 2008

Uuuuu... dawno mnie tu nie było, a tu proszę już pierwsze mężatki - Gratuluje kochane i dużo szęścia życzę
Ja mam swój moment 24 maja i powoli zaczynam odczuwać stres, bo jeszcze tyle do zrobienia zostało... Na suknie jeszcze czekam, buty na szczęście mam, gorzej z biżuterią bo nie mogę się zdecydować. Próbna fryzura w sobotę, do kosmetyczki się zapisałam, jeszcze pazruki, makijaż sama robię, aha no i bielizna, ale tu zdaję się na mamę - prowadzi sklep z bielizną więc nie ma problemu
No i jeszcze muszę pozałatwiać takie rzeczy jak tort i ciasta i kwiaty, ale to też koło soboty.
Normalnie doba jest za krótka. A gdzie tu jeszcze ćwiczyć pierwszy taniec?? Trochę poćwiczyliśmy walca angielskiego ale od paru tygodni nic No i strasznie się boję jak to będzie. Muszę narzeczonego zmusić chyba do tych ćwiczeń.
No to chyba tak po krótce.
Trzymam kciuki za następne majówki. Powodzenia w najbliższa sobotę
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:21   #673
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny ja też mam jus stresa. Nie mam jeszcze koszula, pasek, bielizna dla TŻ, dla mnie biżuteria i bielizna na drugi dzień, ni mamy zamówionego tortu, nie mamy kupionych soków i win.
Generalnie jeszcze mamy sporo do obgadana z zespołem kamerzystą, próbna fryzura, rozmowa o kwiatkach, przystrojenie kościoła,ustalenie rodzaju ciast
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:43   #674
hooba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 207
Dot.: Slub w Maju 2008

Hey, ja też mam stresa już potwornego, a do tego doszły jeszcze problemy na studiach i mam już kompletnie dość
__________________
hooba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:46   #675
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez hooba Pokaż wiadomość
Hey, ja też mam stresa już potwornego, a do tego doszły jeszcze problemy na studiach i mam już kompletnie dość
Trzymaj się.
Ja teraz przez 1,5 tygodnia jestem wyłączona ze ślubnych organzizacji bo mam dwa wyjazdy z pracy, wiec dopiero od przysżłego czwartku.
jeszcze mini wieczór panieński w piątek jako przerywnik
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:45   #676
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja mam już sesję za pasem :| ale co tam, kto się uczy w juwenalia... ;-) w czwartek na pewno się zresetuję ;-)
a stressss coraz większy, najlepsze że po narzeczonym prawie w ogóle nie widać nerwów...zazdroszczę mu że jest taki spokojny.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:42   #677
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Pewnie zajrzę do was w piątek lub sobotę. Życzę dobrych przygotowań
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:32   #678
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez Natalia39 Pokaż wiadomość
Dzięki za pomysł ale właśnie tak miało być - gabinety są w 1 budynku A fryzjerka nie zna nikogo "sprawdzonego". Ale to jest pomysł żeby znaleźć kogoś i "zaciągnąć" ją do fryzjera Dzięki Truheart
Niezamaco

Nenah! noo zastanawiałam się co tam u Ciebie, bo ślubujemy jednego dnia U mnie jeszcze zostało:
*buty, kosztula, krawat dla TZ, pończochy dla mnie
*moje welony (dziś byłam uzgadniać jak będą wyglądać, no ale zanim będą wyhaftowane to jeszcze minie)
*kupić alkohole, ustalić wszystko z barmanem
*nauczyć się pierwszego tańca
*wydrukować winietki
*dzisiaj wyszedł pomysł, że może załatwić gościom transport z wesela-ale to zwaliłam na tatę (hihi)
*spotkac się z foto i zespołem
*ustalić menu
*zapłacić w kościele, pogadac z siostrami, organistą.
Także nie stresujcie się kochane, wszystko będzie OK
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 18:28   #679
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Slub w Maju 2008

to juz jutro
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 19:09   #680
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Slub w Maju 2008

Wiam wszystkie Panny Młode

Ja juz jestem po tak szybko to przeleciało że wydaje się jakby był to sen.

Był to dla mnie najpiękniejszy dzień w życiu.
Dużo rzeczy poszło nie tak
kilka gaf :/ ale to nie wazne. Ważne było to jak to śię przezywało dla nas samych nie dla gości.
Odziwo nawet nerwów nie było

Nerwy niestety zaczeły się o 3 w nocy.
Zdażyło się straszne nieszczęście ;(
kuzyn męża zmarł na sali w tańcu dostał udar mózgu. Nastąpiła śmierć mózgowa.

Jeszcze 4 tygodnie temu bawiliśmy się na jego weselu.
To było naprawde straszne. W najczarniejszych scenariuszach nikt tego nie przewidział.
Ostatni stolik przy jakim byliśmy to właśnie tego kuzyna. Pewnie tak miało być


Naszczeście zdązyliśmy się nacieszyć weselem. Poprawin oczywiście nie było.

Dopiero teraz powracam do siebie. Emocje troche opadły. To wydarzenie uświadomiło chyba wszystkim że trzeba się cieszyć z tego co się ma póki jest jeszcze czas życie jest tak krótkie. Kuzyn miał 28lat. Zostawił na tym świecie swoją żone

W noc o ślubie strasznie się bałam mój ukochany chyba też. Zasneliśmy przytuleni do siebie tak mocno jak nigdy z chodzącą myślą po głowie że może zabraknąć któregoś z nas tak szybko.
Nie wyobrażam sobie życia bez niego
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-10 o 21:05 Powód: post pod postem
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:25   #681
Natalia39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Slub w Maju 2008

Właśnie powinniśmy doceniać to co mamy kochaną osobę bo nigdy nie wiemy kiedy przyjdzie koniec ("śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...") gooha3 gratuluje i współczuje. No i oczywiście gratulacje dla wszytkich Majóweczek już żon - następna porcja jutro
Natalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:22   #682
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Gooha, to straszne ja dowiedziałam się wczoraj że znajoma para nie przyjdzie na nasze wesele, bo kobieta miała 2 dni temu wyciętego guza mózgu! nie powiedzieli nam wcześniej, że musi iść do szpitala...

trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze panny!
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:50   #683
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

To strasznie smutne co piszesz i sama sobie tego nie mogę wyobrazić. Ja wczoraj oglądałm kasetę z wesela mojego brata. Moi rodzice się bawili ( a dzisiaj ich juz nie ma).
Cieszmy się każda chwilą.

Z nieco innych klimatów, wczoraj miałam panieński było nas 5 (dziewczyny sie nie znały), fajne bylo to, że posiedziałyśmy pogadałyśmy, było bardzo miło
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:16   #684
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Slub w Maju 2008

gooha3 to straszne, aż mi się łza zakręciła w oku . Od razu przypomniała mi się historia mojej ciotki, która straciła męża na Sylwestra. Wujek czuł się tego dnia dobrze, bawił się tańczył jak zwykle tryskał humorem i nagle upadł na ziemie.... Cioci wydawało się, że może potknął się....niestety to był zawał, zmarł na jej rękach. Incydent ten miał miejsce w latach 80-tych od tamtej pory nie miała żadnego partnera, postanowiła samotnie wychowywać córkę.


Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
To strasznie smutne co piszesz i sama sobie tego nie mogę wyobrazić. Ja wczoraj oglądałm kasetę z wesela mojego brata. Moi rodzice się bawili ( a dzisiaj ich juz nie ma).
Cieszmy się każda chwilą.
Ja jeszcze nie potrafię oglądać mojego Tate w ruchu, popatrzeć na zdjęcia mogę, jeszcze do Niego coś powiem, często tak sobie rozmawiamy. Ale jakbym miała obejrzeć film ze ślubu mojej siostry...pękłoby coś we mnie. Dla mnie to jeszcze świeża rana.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:22   #685
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Slub w Maju 2008

gooha3 po prostu brak mi słów...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 08:12   #686
Magducha78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Slub w Maju 2008

Drogie przyszłe i obecne żony, gratuluję i trzymam kciuki za piękne przyszłe chwile Ja mam w tej chwili ogromnego stresa, martwię się, że goście od strony Pana Młodego upiją się (lubią wypić) i będą się beznadziejnie zachowywać Poza tym 2 ciotki (nie znałam wcześniej) nie mają zębów i jak się uśmiechają wygląda to strasznie. Moja rodzina będzie w ciężkim szoku. Wiem, że życie spędza się z ukochaną osobą, a nie z jej rodziną, ale nękają mnie różne czarne scenariusze. Mojego narzeczonego rodzice nie żyją, więc zbytnio nie obcowaliśmy z jego rodziną i tym bardziej boję się, jak się zachowają na weselu...wiem, że może być nawet awantura. Poza tym mamy też problem, kto ma siedzieć przy naszym stole i czy zrobić karteczki, a co Wy na to?
Magducha78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:55   #687
Natalia39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Slub w Maju 2008

Mam bardzo podobny problem tylko rodzice TZ żyją i mam wątpliwości jak to wyjdzie też lubią wypić do tego są kłutliwi i boje się czy nie wyskoczą w jeansach i koszulce. Mam nadzieję, ż eobejdzie się bez awantur i niepotrzebnych stresów No i jeszcze chrzesna TZ i mój chrzesny też nie omijają okazji to wypicia praktycznie codziennie a to są osoby, które koniecznie trzeba było zaprosić teraz naprawdę mam stresa. Matka TZ jest złośliwa i jak wypije to ją ponosi (krzyczy wyzywa próbuje startować do bójki) - na moje szczęście oglądam ją bardzo rzadko i to tylko wtedy kiedy jest trzeźwa no ale cóż wesele trzeba będzie jakoś przeżyć Więc Magducha 78 nie jesteś sama też boje sie reakcji mojej rodzinki. 3majcie kciuki
Pozdrowionka
Natalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:40   #688
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny nie macie wpływu na to jak będą sie zachowywać goscie to zależy od indywidualnej kultury. Poza tym nie każda ciocia, babcia wujek codziennie ogląda tvn style i programy o urodzie i modzie. Nie macie na to wpływu. Jedyne na co macie wpływ to na to by dobrze się bawić
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:14   #689
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Slub w Maju 2008

gooha3 szczerze ci współczuję. Takich rzeczy nigdy nie da się przewidzieć i pokazują jak kruche jest wszystko co mamy i czym jesteśmy. Fajnie że zdążyliście się pobawić na swoim wesleu, aczkolwiek, podejżewam że teraz nie specjalnie ma to znaczenie. Życze ci dużo szczęścia i miłości, wszystkie bierzcie jak najwięcej z życia

Ja ten tydzień miałam zalatany - praca, załatwianie, a że pracuję na zmiany z 5 dni załatwiania czegokolwiek, zrobiły sie 3 i wszędzie biegiem i wszędzie spóźnieni.
W zeszły weekend szukałam sukienki na drugi dzień i jestem załamana bo nic nie znalazłam
No ale pewne sprawy już zamknięte - torty zamówione, kwiaty też, próbne strojenie samochodu (robimy to same z koleżanką i po raz pierwszy).

No a wczoraj był mój panieński - i jak pisałam bielizne od mamy dostałam i nie tylko na tą okazję. Wogóle panieński to macha mojej siostry - świadkowej i muszę jej podziękować bo świetnie sobie poradziła, zabawa była super i duuuuużo śmiechu, ale drinki to mnie wykończyły

Gratulacje na tegoweekendowych świeżych mężatek
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 22:30   #690
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Wiam wszystkie Panny Młode

Ja juz jestem po tak szybko to przeleciało że wydaje się jakby był to sen.

Był to dla mnie najpiękniejszy dzień w życiu.
Dużo rzeczy poszło nie tak
kilka gaf :/ ale to nie wazne. Ważne było to jak to śię przezywało dla nas samych nie dla gości.
Odziwo nawet nerwów nie było

Nerwy niestety zaczeły się o 3 w nocy.
Zdażyło się straszne nieszczęście ;(
kuzyn męża zmarł na sali w tańcu dostał udar mózgu. Nastąpiła śmierć mózgowa.

Jeszcze 4 tygodnie temu bawiliśmy się na jego weselu.
To było naprawde straszne. W najczarniejszych scenariuszach nikt tego nie przewidział.
Ostatni stolik przy jakim byliśmy to właśnie tego kuzyna. Pewnie tak miało być


Naszczeście zdązyliśmy się nacieszyć weselem. Poprawin oczywiście nie było.

Dopiero teraz powracam do siebie. Emocje troche opadły. To wydarzenie uświadomiło chyba wszystkim że trzeba się cieszyć z tego co się ma póki jest jeszcze czas życie jest tak krótkie. Kuzyn miał 28lat. Zostawił na tym świecie swoją żone

W noc o ślubie strasznie się bałam mój ukochany chyba też. Zasneliśmy przytuleni do siebie tak mocno jak nigdy z chodzącą myślą po głowie że może zabraknąć któregoś z nas tak szybko.
Nie wyobrażam sobie życia bez niego
To strasznie Gosiuskąd bierze się taki udar u młodego, zdrowego człowieka? współczuję jedo żonie, 4 tygodnie po ślubie jest juz wdową
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie potrafię oglądać mojego Tate w ruchu, popatrzeć na zdjęcia mogę, jeszcze do Niego coś powiem, często tak sobie rozmawiamy. Ale jakbym miała obejrzeć film ze ślubu mojej siostry...pękłoby coś we mnie. Dla mnie to jeszcze świeża rana.
Jesteś bardzo silna, wiesz?
Najbardziej właśnie obawiam się śmierci rodziców, niczego innego się tak nie boję.
Cytat:
Napisane przez Nenah Pokaż wiadomość
No a wczoraj był mój panieński - i jak pisałam bielizne od mamy dostałam i nie tylko na tą okazję. Wogóle panieński to macha mojej siostry - świadkowej i muszę jej podziękować bo świetnie sobie poradziła, zabawa była super i duuuuużo śmiechu, ale drinki to mnie wykończyły

Gratulacje na tegoweekendowych świeżych mężatek
Mój też był wczoraj dziewczyny zaprowadziły mnie do wróżki na początek, potem siedzialyśmy w domu u koleżanki, a na koniec pojechałyśmy jeszcze do miasta potańczyć-było bardzo miło
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.