Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 16:01   #121
jolusia82
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My mamy swój dzień za miesiąc, tj. 28 czerwca w samo poludnie
Już nie mogę się doczekać...
Mamy już dograne prawie wszystko, najważniejsze że mam sukienkę bo wybór był strrrrasznie trudny...
Jeśli chodzi o mużykę to bierzemy 4-osobowy zespół - za 2.500 tysiąca, więc nie jest to jakiś straszny wydatek, zwłaszcza że grają bardzo fajnie...
Sesję foto będziemy mieć w plenerze, w Ogrodzie Botanicznym, w tygodniu - po ślubie...
Mam nadzieję, że dopisze i pogoda i goście i atmosfera...
jolusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 21:41   #122
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Mam nadzieję, że dopisze i pogoda i goście i atmosfera...

Będzie dobrze
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:28   #123
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Napewno bedzi SUPER!!!!!!!
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 08:34   #124
szczesliwa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

No Moj slub zbliza sie wielkimi krokami.jestem juz tam poddenerwowana tym wszystkim.chciałabym zeby wszystko było w pozadku i nic nam nie popsoło tego szczegolnego dnia i tego tez Wam zycze dziewczyny
szczesliwa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 12:34   #125
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Szczęsliwa, wszystko będzie dobrze ;-)
U nas wszystko poszło dobrze
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 13:40   #126
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

katka84 podpytalas kolezanke o ten hotel Tyniecki?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 14:57   #127
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
katka84 podpytalas kolezanke o ten hotel Tyniecki?
Hotel Tyniecki? mój szwagier tam pracował na kuchni...
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 09:21   #128
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
katka84 podpytalas kolezanke o ten hotel Tyniecki?

Jeszcze nie, wybacz, ale dopiero się otrząsam z wrażeń ślubnych ;-) zaraz wyślę jej smsa
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 11:28   #129
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Już wiem. Płacą 160zł za osobę, w tym mają 4 ciepłe posiłki, hotel nie bierze korkowego. Koleżanka jest dość wybredna więc sala powinna być ładna.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:07   #130
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez katka84 Pokaż wiadomość
Już wiem. Płacą 160zł za osobę, w tym mają 4 ciepłe posiłki, hotel nie bierze korkowego. Koleżanka jest dość wybredna więc sala powinna być ładna.
sale juz wlasnie widzialam mniej wiecej na fotkach. dzieki za info
a nie wiesz na ile osob tam mozna zrobic wesele?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 14:52   #131
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Lain ja miałam ślub w Tyńcu i wesele w hotelu Tynieckim.
byliśmy zadowoleni najogólniej mówiąc.
co do ilości osób to my mieliśmy ok. 80 i było to na jednej sali, ale robią do 150 i wtedy na dwóch salach.
wystrój stołów bardzo ładny, obsługa ok, jedzenie też wszyscy chwalili.
co do ślubu w Tyńcu ja miałam ślub w październiku i jak dzwoniłam we wrześniu rok wcześniej to już 1 godzina była zajęta.
nie wiem co mogę napisać, jak coś to pytaj...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 18:18   #132
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ooo super

ja mysle dopiero o wakacjach 2010 roku, wiec jeszcze nie rezerwuje, ale mam troszke pytan i o Tyniec i o hotel

-czy za slub w Tyncu placi sie jakos wiecej niz za slub w zwyklym kosciele parafialnym?
-czy natrafilas na jakies problemy z zlatawianiem tam slubu?
-czy pod sam kosciol mozna podjechac samochodem? (bylam tam ostatnio i wjazd byl zastawiony, dlatego tak sie zastanawiam)
-jak wyglada sprawa z dekoracja kosciola? mozna sobie go w ogole dekorowac?
-polecasz jakiegos konkretnego ksiedza, ktory ladnie poprowadzilby taki slub?
-czy w hotelu Tynieckim sala do tanczenia i ta w ktorej siedza goscie to jedna sala czy jest to jakos osobno zalatwione?
-czy w cenie jest wszystko oprocz alkoholu czy trzeba sobie samemu zalatwiac ciasta itp?
-czy sa jakies rozne warianty menu za 160zl czy kazdy wariant to poprostu inna/wyzsza cena?
-mozna dokonywac jakichs zmian w menu? robia z tym jakies problemy?
-czy w cenie jest apartament dla nowozencow itp?

ufff na razie tyle
alez pytan mi sie klebi w glowie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 21:50   #133
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

no więc po kolei:
-za ślub co łaska i proboszcz nie chciał podać konkretnej kwoty
-żadnych problemów, musieliśmy mieć licencję na pozwolenie na ślub w innej niż własna parafia, ale to chyba zawsze tak jest
-pod sam kościół podjechaliśmy samochodem, goście samochody zostawiali na dole
-dekoracja kościoła: jest Pani odpowiedzialna za to. już nie pamiętam ile jej się płaciło, ale ubierała kościół na wszystkie śluby jednakowo w danym dniu. ładnie wyszło nie powiem...
-konkretnego księdza nie mogę polecić bo nie znam, nie pamiętam nawet jak się nazywał ten, który nam ślubu udzielał, ale fajne kazanie miał
-jeżeli jest dużo gości to wtedy na jednej sali się siedzi i je a na drugiej gra i tańczy, ale one są bliziutko.my mieliśmy wszystko na 1 sali bo mało gości mieliśmy
-w cenie w hotelu bylo menu + szampan, tort i ciasta we wlasnym zakresie tak jak i alkohol, napoje itp
-menu w jednej cenie i kilka wariantów do wyboru
-zmiany dozwolone, ale nie wiem na ile bo my skorzystaliśmy z ich propozycji
-nie wiem czy każdemu dają apartament, my mieliśmy pokój bo apartamentem to bym tego nie nazwała, ale ładnie i czyściutko
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:32   #134
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

wielkie dzieki za wszystkie informacje jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to bede pytac

tak sie zastanawiam jak to jest z braniem papierka ze swojej parafii ze zgoda na slub w innym kosciele. ksieza wypytuja czemu nie chce sie brac slubu w rodzimej parafii? chetnie wydaja takie zgody?
tak mi troche glupio bedzie powiedziec, ze nie chce slubu u siebie, bo kosciol przywodzi mi na mysl hangar czy tez samolot jeszcze sie ksiadz obrazi
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 22:57   #135
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

u mnie z proboszczem byłby niemały problem z załatwieniem licencji, ale wcześniej po kolendzie chodził bardzo sympatyczny ksiądz i zagadałam do niego odnośnie tego tematu. zaprosił mnie do kancelarii na swój dyżur i bez problemu załatwiłam. dałam 20zł w kopercie i odrazu dostałam zaświadczenie o bierzmowaniu.
wiem, że nieraz jest tak, że w swojej parafii każą sobie słono płacić za licencję, ale to różnie bywa.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 16:44   #136
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Czesc dziewczyny .

Ja i mój tż planujemy slub na 2009 rok - narazie jestesmy na etapie szukania sali i co mnie przeraża ze wszytskie sale które mi sie podobaja sa zajete do konca 2009 roku Mam tu na mysli Margarite, Fokwark Zalesie, Emilia wieczorkowska załamałam sie no !!!!

W koncu wybralismy ale teraz czekamy bo Pan ma nam sparwdzic czy termin ktory nam podał jest napewno wolny ( ale tak do konca nie jestem przekonana co do tej sali)

Bardzo chcialam tez miec wesele w witku ale tam sa wysokie koszta

Aha jeszcze czekam na tel od pani z hotelu lech bo terminy sa zajete ale sa dwie pary ktore jeszcze nie wplacily zaliczki a termin im mija wiec zobaczymy.


Ogólnie jestem z krakowa ale obecnie siedze w UK i przeraza mnie to wszystko.
Martwie sie tez o suknie bo znalazłam w internecie dwa modele -- piekne !!! ale salonu w krk nie ma i nie wiem czy np te dwa modele gdzies w jakims salonie krakowskim dostane , żeby przymierzyć ( bo nawet nie wiem czy byloby mi w takiej sukni ładnie) no i jak znam zycie to pewnie bedzie trzeba ja uszyc od nowa bo ja drobna jestem.

Jak juz bede miec zaklepana sale to pewnie pozadaje tu kilka pytan , może któras z was bedzie mogla mi udzielic kilku odp.


Pozdrawiam
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:06   #137
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny .

Ja i mój tż planujemy slub na 2009 rok - narazie jestesmy na etapie szukania sali i co mnie przeraża ze wszytskie sale które mi sie podobaja sa zajete do konca 2009 roku Mam tu na mysli Margarite, Fokwark Zalesie, Emilia wieczorkowska załamałam sie no !!!!

W koncu wybralismy ale teraz czekamy bo Pan ma nam sparwdzic czy termin ktory nam podał jest napewno wolny ( ale tak do konca nie jestem przekonana co do tej sali)

Bardzo chcialam tez miec wesele w witku ale tam sa wysokie koszta

Aha jeszcze czekam na tel od pani z hotelu lech bo terminy sa zajete ale sa dwie pary ktore jeszcze nie wplacily zaliczki a termin im mija wiec zobaczymy.


Ogólnie jestem z krakowa ale obecnie siedze w UK i przeraza mnie to wszystko.
Martwie sie tez o suknie bo znalazłam w internecie dwa modele -- piekne !!! ale salonu w krk nie ma i nie wiem czy np te dwa modele gdzies w jakims salonie krakowskim dostane , żeby przymierzyć ( bo nawet nie wiem czy byloby mi w takiej sukni ładnie) no i jak znam zycie to pewnie bedzie trzeba ja uszyc od nowa bo ja drobna jestem.

Jak juz bede miec zaklepana sale to pewnie pozadaje tu kilka pytan , może któras z was bedzie mogla mi udzielic kilku odp.


Pozdrawiam
Cześć Sysunia widze że jesteś w podobnej sytuacji jak ja, tzn. ja również mieszkam w UK, ślub mamy w 2009 roku w Folwarku Zalesie szukaliśmy dosyć długo, strasznie podobał nam się Dworek Emilii, ale pierwszy wolny termin był na pażdziernik buuuu i teraz ciesze się bardzo z Folwarku ponieważ pięknie tam jest...klimat, kwiaty, zieleń mamy już fotografa i teraz czekamy na orkiestre.
Może zobacz sobie na oferte Tynieckiego, lub grubych ryb. Myśle że też jest tam fajnie
Tak się wydaje, ale sale warto zarezerwowac duuużo wcześniej. A na kiedy ustaliliście date ślubu???
Co do sukien, ja mam już cały folder zapełniony w swoim komputerze hehe i jeżeli pojade do Polski wiem gdzie pójdę w pierwszej klejności
Będzie dobrze zobaczysz, moi znajomi brali ślub tak własnie na odległość i wszystko było wporządku, teraz dwie pary biora ślub w czerwcu także my też damy rade!!!!
Pozdrawiam cieplutko
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 02:38   #138
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Tzn w poniedziałek mam dzwonić do motelu jurajskiego bo Pan mi ma sprawdzić czy data 22 sierpnia jest faktycznie wolna ( wiec jesli cos to byłby ten termin)

Ewentualnie mam jeszcze dzwonic do lecha bo tam sa dwa terminy niby zajete maj i wrzesien ale te terminy byc moze sie zwolnia bo sa dwie pary ktore nie wplacily jeszcze zaliczki a niby juz im sie termin konczy do ktorego mieli wplacic

Wiec zobaczymy



Mnie tez sie podobał dworek emili ale nie ma juz miejsc Folwark tez zajety na caly rok

jeszcze bede dzwonic do restauracji ślaskiej ale watpie by cos tam mieli.



Ciekawa jestem jakie sa opinie na temat tego JUrajskiego Motelu .


Myslałam tez o sheratonie ale tam pewnie bedzie znowu bardzo drogo ( ale chyba tez zadzwonie )
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 08:15   #139
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Tzn w poniedziałek mam dzwonić do motelu jurajskiego bo Pan mi ma sprawdzić czy data 22 sierpnia jest faktycznie wolna ( wiec jesli cos to byłby ten termin)

Ewentualnie mam jeszcze dzwonic do lecha bo tam sa dwa terminy niby zajete maj i wrzesien ale te terminy byc moze sie zwolnia bo sa dwie pary ktore nie wplacily jeszcze zaliczki a niby juz im sie termin konczy do ktorego mieli wplacic

Wiec zobaczymy



Mnie tez sie podobał dworek emili ale nie ma juz miejsc Folwark tez zajety na caly rok

jeszcze bede dzwonic do restauracji ślaskiej ale watpie by cos tam mieli.



Ciekawa jestem jakie sa opinie na temat tego JUrajskiego Motelu .


Myslałam tez o sheratonie ale tam pewnie bedzie znowu bardzo drogo ( ale chyba tez zadzwonie )
A myślałas o Qubusie, tym hotelu nad wisła???? Mój szwagier jest tam szefem kuchni i mówił że wesela robia cudne tylko koszt menu jest porażający i jeszcze Pałac w Paszkówce, też piękne miejsce
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 18:20   #140
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Wiesz - co do Pałacu Paszkówka byłam na weselu kolegi i to było najgorsze wesele na jakim kiedykolwiek byłam. Mam wiec uraz do tego miejsca. Goscie byli podzieleni na dwie sale a w trzeciej sie tanczyło . Jedzenia było bardzo bardzo mało , a kelnerzy nawet łaske robili w rozlewaniu alkocholu -- Tak wiec nigdy w zyciu bym tam swojego wesela nie zrobiła.

A co do Qubusa hmmm tzn ile kosztuje tam menu?


Ja sie zastanawiam jeszcze nad ta sala santorini
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 08:58   #141
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Wiesz - co do Pałacu Paszkówka byłam na weselu kolegi i to było najgorsze wesele na jakim kiedykolwiek byłam. Mam wiec uraz do tego miejsca. Goscie byli podzieleni na dwie sale a w trzeciej sie tanczyło . Jedzenia było bardzo bardzo mało , a kelnerzy nawet łaske robili w rozlewaniu alkocholu -- Tak wiec nigdy w zyciu bym tam swojego wesela nie zrobiła.

A co do Qubusa hmmm tzn ile kosztuje tam menu?


Ja sie zastanawiam jeszcze nad ta sala santorini
Kurcze nie orientuje się w cenie menu w Qubusie pamiętam że mówił o weselu gdzie płacili 1000zł za osobe, ale to pewnie jacyś bogacze hehe jażeli będe dzwonic do siostry zapytam Nie słyszałam o sali santorini zaraz zobacze na necie - ładnie, bardzo nawet i meny mają też fajne do wyboru tylko nie mogę otworzyć tych małych zdjęć na dole hehe widze, że szukasz ma maxa!!! daj znać jak już coś zarezerwujesz Pozdrawiam
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:08   #142
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Lain ja miałam ślub w Tyńcu i wesele w hotelu Tynieckim.
Iwa_iw czy mogłabyś wkleić jakieś fotki z wesela, chodzi mi o wystrój stołu.
Również mam w siepniu ślub w Tyńcu i przyjęcie w hotelu Tynieckim dlatego jestem ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądało.
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 11:31   #143
gosiabarmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ja już jestem po a chciała bym jeszcze raz było cudnie
gosiabarmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 12:16   #144
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez gosiabarmanka Pokaż wiadomość
ja już jestem po a chciała bym jeszcze raz było cudnie
Gosia czekamy na zdjęcia
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 13:05   #145
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Diorissimo z fotkami nie byłoby problemu gdybym nie miała remontu w mieszkaniu.
co prawda już końcówka, ale dopóki nie będę mieć mebli to wszystko trzymam w kartonach i nawet nie mam pojęcia w którym mogłyby być.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:35   #146
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Diorissimo z fotkami nie byłoby problemu gdybym nie miała remontu w mieszkaniu.
co prawda już końcówka, ale dopóki nie będę mieć mebli to wszystko trzymam w kartonach i nawet nie mam pojęcia w którym mogłyby być.
OK, w takim razie jeśli uporasz się z remontem i znajdziesz chwilkę na wklejenie fotek to ja bardzo chętnie zobaczę
Mam nadzieję, że sala hotelowa będzie pięknie przystrojona.
Całuję
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:06   #147
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Szczerze mówiąc to oprócz dekoracji stołów nic innego nie pamiętam, ale jak dla mnie było to wystarczająco jak najbardziej. Sala sama w sobie nas urzekła a że jesteśmy raczej minimalistami w kwestii dodatków itp to pięknie ubrane stoły wystarczyły w zupełności. zresztą ja jakoś tam nie widzę nic więcej bo kurcze niby co, balony tam jak dla mnie nie pasują i zupełnie nie w moim guście jeżeli chodzi o wesele...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:18   #148
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Kurcze nie orientuje się w cenie menu w Qubusie pamiętam że mówił o weselu gdzie płacili 1000zł za osobe, ale to pewnie jacyś bogacze hehe jażeli będe dzwonic do siostry zapytam Nie słyszałam o sali santorini zaraz zobacze na necie - ładnie, bardzo nawet i meny mają też fajne do wyboru tylko nie mogę otworzyć tych małych zdjęć na dole hehe widze, że szukasz ma maxa!!! daj znać jak już coś zarezerwujesz Pozdrawiam
Zarezerwowałam sale w restauracji Santorini ale cieszyc bede sie dopiero po wplaceniu zaliczki , bo wtedy bede wiedziala ze ten termin juz jest moj w 100% a to ma nastapic w piatek

Kurcze mam tylko nadzieje ze ta sala nam sie spodoba bo na razie to widziałam ja na zdjeciach a zdałam sie na moja mama i siostre bo one ja ogladały w naszym imieniu. Ciężko tak na odległość W każdym badz razie relacja była taka ze sala jest piękna a opnie też ma bardzo dobre wiec wierze ze nie bede żałować !!!!
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:56   #149
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Super, ciesze się bardzo teraz po malutku reszta!!! aha napisz jaki to dzień, będzie tym jedynym
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 12:20   #150
gosiabarmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

kilka moich fotek dziewczyny
gosiabarmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.