Slub w Maju 2008 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 11:36   #751
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Slub w Maju 2008

Nenah opowiedz cos więcej.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 11:58   #752
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zajrzałam na chwilę, ale mam stresa. Generalnie wszystko idzie chyba zgodnie z planem, ale mam stresa. Pogoda robi się ładna. Byłam na fryzurze próbnej wyszło ok, troche martwię sie o kwiatki, beda frezje(bo tulipany nie dotrwaly). Najbardziej boje się o pierwszy taniec.
Tiffi nie stresuj sie nic! ja jestem straszna panikara a odczuwam dziwny luz i zadowolenie ze wszystkiego. nienerwowo zrobilam wczoraj brakujace zakupy, czyli rajstopy, spinki do mankietow i koszule dla TZ, buty na impreze odbieram dopiero jutro i nie mam pod nie bizuterii do sukienki na zmiane... i wcale mnie to nie rusza. jutro spokojnie sobie wszystko dopozalatwiam albo w piatek, bo juz mam wolne. wczoraj bylismy na pierwszej lekcji tance hihihi pieknie nam idzie. szczesliwie kiedys oboje troche tancowalismy i cos tam sie jeszcze pamieta. w kazdym razie stwierdzilismy, ze nie ma sie czym przejmowac, bo nic nie musimy, a nasz taniec nie musi byc pierwszy, wiec w razie co chlapnie sie po glebszym a potem juz jakos pojdzie hihihi. mam nadzieje, ze to nie cisza przed burza i ze nie okaze sie, ze w sobote rano wpadne w histeryczny dygot. popatrz jaka piekna nam sie szykuje pogoda! bedzie pieknie! a ja kwiatki to chyba zatatwie w piatek dopiero. chcialabym jakis storczyk ladny bez przybrania. jak ja bym chciala zeby taki spokoj juz zostal do konca... o tym teraz marze i o niczym wiecej. aha - w poniedzialek odebralismy obraczki. bardzo mi sie podobaja, tylko ze sa troche grube i trzeba sie bedzie przyzwyczaic... TZ powiedzial 'bardzo ladne, nie bede nosil' i jak tu takiego nie udusic?
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:17   #753
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja się nie denerwuję. Tylko ten ślub jakoś mnie nie cieszy, Jeszcze tydzień temu nie mogłam się doczekać a teraz...smutno mi. Nie wiem skąd ta melancholia.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 13:33   #754
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez katka84 Pokaż wiadomość
Ja się nie denerwuję. Tylko ten ślub jakoś mnie nie cieszy, Jeszcze tydzień temu nie mogłam się doczekać a teraz...smutno mi. Nie wiem skąd ta melancholia.
Nie martw sie Katka84. zobaczcie dziewczyny - caly wachlarz emocji nam te nasze przygotowania u uroczystosci przynosza... a do tego zmeczenie, stres (zawsze jakis jest) to czynniki depresjogenne. w sumie chyba mamy prawo troche pomarudzic i mysle, ze melancholia tez jest dopuszczalna jestem pewna ze wszystkim wszystko sie uda i bedziemy bardzo zadowolone. przeciez majowe mezatki wszystkie z naszego forum zdaja sie byc raczej zachwycone. to wrozy zdecydowanie dobrze chyba, nie?
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:50   #755
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Slub w Maju 2008

dziewczyny głowa do góy, będzie dobrze. Ja też przez 3 dni przed ślubem trzęsłam się z nerwów, wogóle nie miałam nastroju na ślub, już myślałam że te przygotowania mnie przerosły.Ale jak pojechałam w sobotę na salę zobaczyć jak im idzie ustawianie, to wszystko już było ok. Stres sam gdzieś zniknął, została tylko radość i miłość. Już niczym się nie przejmowałam i wszystko było ok. Tak jak tego chciałam.
__________________
Pomóż Martynce - przekaż 1 % podatku dochodowego w zeznaniu PIT wpisując: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" KRS 0000186434 z dopiskiem:
Martyna Biecka nr 117/B,

Kubusiu Skarbie w końcu jesteś z nami - 17.02.2009 g. 18:35









Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:15   #756
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziś już lepiej jej, jeszcze tylko dziś i jutro....
jutro czeka nas najgorsze moim zdaniem-rozsadzanie gości...będzie problem, bo moja rodzina jest dość specyficzna, wśródznajomych też są niesnaski
i jak dogodzić każdemu choć troszkę?
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:01   #757
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Slub w Maju 2008

Po prawie tygodniu bycia mezatka, kiedy juz wszystkie emocje powoli opadaja uwazam obiektywnie , ze wszystko sie udalo. Pogoda byla ladna nawet bardzo jak po tygodniu w ktorym bylo po 10 stopni bylo bardzo cieplo, slonko swiecilo ( na szczescie nie za cieplo bo bym sie ugotowala a emocje bardzo rozgrzewaja, ze zimna to by sie nie czulo). Ceremonia sie udala bylo niesamowiecie nawet nie przypuszczalam ze to az takie przezycienawet sie nie da tego opisac slowami. Na pewno kazda ktora ma juz za soba to zrozumie a te z Was co maja przed soba dopiero ocenia Wesele tez sie udalo nie bylo zadnych wpadek. No moze poza jedna... podczas robienia zdjac na tarasie holelu mialam usiasc na jakims stoliku. Wstaje... i pol sukni u dolu pomaranczowe z jakies rdzy z woda ktora po deszczu z wczesniejszego dnia tam bylo. no dramat. Na szczescie wszystko tak gladko zeszlo sama woda ze sladu nie bylo i nie ma Takze wszystko sie udalo i bylo cudownie, tyle ze do dnia dzisiejszego jeszcze nie odespalam do konca
Pozdr5awiam wszystkie Panny Mlode
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:44   #758
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez dorotka08 Pokaż wiadomość
Po prawie tygodniu bycia mezatka, kiedy juz wszystkie emocje powoli opadaja uwazam obiektywnie , ze wszystko sie udalo.
Gratulacje
Mam nadzieję że tak samo będzie u nas...
Jutro jadę odebrać suknię i do spowiedzi (miałam iść dzis ale zapomnialam ).
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 09:17   #759
Marta000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 32
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja czuję to samo. Minął prawie tydzień od ślubu a ja czuję się na nowo zakochana! to jest niesamowite, czuje sie taką wielką odpowiedzialność za drugiego człowieka.
A pogodę macie super! My jutro wybieramy się na drugą sesję zdjęciową w plener. Jeszcze raz będę mogła się cieszyć suknią
Majówkom, które jutro ślubują życzę samych pozytywnych emocji, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i nic nie było w stanie go popsuć! Gorące buziaki
Marta000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 11:58   #760
Natalia39
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja też już po i też było cuudnie! Bez wpadek same mile Na błogosławieństwie łezki pociekły, w kościele wielkie przeżycie ale z uśmiechem na twarzy, kieliszków nie udało się stłuc za pierwszym razem Miła niespodzianka od mam 10 przykazazań małżeńskich z naszymi imionami powieszonymi na ścianie, pierwszy taniec (walc angielski) wyszedł bez pomyłek i ponoć ślicznie bili brawo i krzyczeli zachwytu a tylko godzine mieliśmy z nauczycielką i godzinę ćwiczyliśmy sami. Ogólnie wszytko oki no i mama poplakała się na piosence dla rodziców "Dzięki Wam" i wszyscy mówili że cudowna.

Więc po ślubie już po maju i co koniec wątku??
Będzie mi was brakować, chcialam podziękować za dobre rady i slowa otuchy i za to,ze poprostu byłyście
Natalia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 11:58   #761
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: Slub w Maju 2008

Wszystkim dzisiejszym Pannom Młodym wszystkiego najnajnajlepszego
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 12:25   #762
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

I już po wszystkim Wszystko wyszło znakomicie, nawet nie podejrzewałam że tak będzie. Największy stres przeżyłam kiedy weszliśmy do kościoła, było tylu ludzi... podczas przysięgi załamał mi się glos ale wydusiłam ją do końca ;-) Wszyscy goście smiali się potem że mąz niemal jak w wojsku huknął do mikrofonu "żono", a ja deliktanie "mężu".
Wesele było bardzo udane, zarówno goście jak i my bawiliśmy się świetnie, DJ spisał się rewelacyjnie. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę zdjęcia.

Dziewczyny, bardzo dziękuję za ten wątek
wszystkim Wam życzę mnóstwo szczęścia!
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:56   #763
hooba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 207
Dot.: Slub w Maju 2008

Super że się wszystko udało . Ja też życzę wszystkim majowym mężatką wszystkiego najlepszego i aż łezka się w oku kręci że to już po Pozdrawiam
__________________
hooba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:32   #764
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny,
To parę słow ode mnie.
Czasem słyszę jak moje koleżanki opowiadają: wszystko fajnie, ale.... fryzura trochę nie taka, albo to bym zobiła inaczej itp. Gdybym miała powtórzyć uroczystość wszystko byłoby tak samo.
Miałam super fryzurę, idealny makijaż, śliczne kwiaty, sukienka i welon tworzyły piękną całość (tylu komplementów nie słyszałam nigdy). Ślub był piekny (było pięcu księży), moi znajomi śpiewali, rozina nisła dary, wzruszająco,a wesele udane na 102 ;-)
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 14:47   #765
Tygrynio
Raczkowanie
 
Avatar Tygrynio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
To parę słow ode mnie.
Czasem słyszę jak moje koleżanki opowiadają: wszystko fajnie, ale.... fryzura trochę nie taka, albo to bym zobiła inaczej itp. Gdybym miała powtórzyć uroczystość wszystko byłoby tak samo.
Miałam super fryzurę, idealny makijaż, śliczne kwiaty, sukienka i welon tworzyły piękną całość (tylu komplementów nie słyszałam nigdy). Ślub był piekny (było pięcu księży), moi znajomi śpiewali, rozina nisła dary, wzruszająco,a wesele udane na 102 ;-)
Ja mam identyczne odczucia.
Dla mnie mó ślub i wesele były idealne!
__________________
Kici kici, bądźmy nieprzyzwoici! Klik

Są tylko dwa sposoby przejścia przez życie.
Jeden, jakby nic nie było cudem, i drugi, jakby wszystko było cudem.
A.Einstein
Tygrynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 16:51   #766
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Co do fryzury mogłabym trochę ponarzekać bo grzywka nieraz zachowywała się nie tak jak trzeba ;-) ale .... poza tym nie zmieniłabym nic. Suknia była piękna i wszyscy się nią zachwycali, bukiet najwspanialszy jaki widziałam
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 16:45   #767
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny ale było fajnie, a tu trzeba wracać do rzeczywistości
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 19:00   #768
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale było fajnie, a tu trzeba wracać do rzeczywistości

Niestety :|
Po błogostanie wróciłam na uczelnie, sesja,nerwy.
Nie przeprowadziłam się całkowicie więc połowę rzeczy mam u rodziców. Resztę trzeba będzie przewieźć po egzaminach.
Jak się budzę, męża już nie ma, jak ja wracam on już zasypia. Życie... ;-)
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 13:07   #769
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Witajcie to jeszcze kilka słów ode mnie W dzień slubu jakoś w ogóle się nie stresowaliśmy, jedynie martwiła mnie pogoda, bo w Łodzi było dość chłodno tego dnia. Ślub poszedł gładko, przysięgi bez pomyłek czy przejęzyczeń, czytaliśmy List do Koryntian, moja świadkowa modlitwę powszechną, a na koniec były podziękowania dla gości. Wesele udało się tak, że chyba lepiej nie mogło, szkoda tylko, że mało pojadłam tych wszystkich dobrych rzeczy potem była dwutygodniowa podróż poślubna, a teraz wracamy do rzeczywistości, dzis jestem pierwszy dzień w pracy
Zmieniłyście już dokumenty?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 12:10   #770
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja nie wymienilam jeszcze nic. Mało tego, wszystkie egzemplarze aktu zostały w kościele, wiec nie mam na papierze potwierdzenia że jestem żoną ;-) na uczelni używam jeszcze panieńskiego żeby nie robić zamieszania w sesji
zajme sie dokumentami w wakacje
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:47   #771
Tygrynio
Raczkowanie
 
Avatar Tygrynio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja też nie wymieniłam dokumentów, a co do nazwiska - najczęściej zapominam dodać drugie gdy się przedstawiam.

A poza tym właśnie minął miesiąc odkąd jestem żoną
__________________
Kici kici, bądźmy nieprzyzwoici! Klik

Są tylko dwa sposoby przejścia przez życie.
Jeden, jakby nic nie było cudem, i drugi, jakby wszystko było cudem.
A.Einstein
Tygrynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:04   #772
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Ja czekam az urząd dośle mi akt małżeństwa już powinno byc a tu na razie nic, staram sie przestawiać na nowe nazwisko, a dokumentami zajmę sie jak będę miała te z urzędu
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 10:00   #773
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Wczoraj pierwszy raz mówiono do mnie oficjalnie nowym nazwiskiem kiedy załatwialiśmy różne papierki u notariusza odnośnie nowego mieszkanka. Za pierwszym razem w ogołe nie zareagowałam jak kobita zwróciła się do mnie nowym nazwiskiem potem uświadomiłam sobie, że nie umiem się podpisywać, bo odruchowo ręka prowadzi mnie do napisania panieńskiego nazwiska
Dopiero za jakieś 2 tygodnie, kiedy będziemy mieć klucze, zmienię dokumenty-nazwisko i miejsce zamieszkania za jednym razem.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:11   #774
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Slub w Maju 2008

dziewczyny co za odjazd... dopiero wracam do rzeczywistosci. wszystko udalo sie tak, ze sami nawet nie marzylismy o takim biegu wydarzen. w kosciele krotkotrwale palpitacje, ale potem juz spokoj iblogostan... pogoda byla przepiekna z reszta same wiecie. slubem wszyscy zachwyceni, obiad udal sie bardzo, a na imprezie bawilismy sie do bialego rana. mialam piekne przygody kiedy okazalo sie, ze mija piekna bielizna w postaci majtek swieci najprzebielsza biela spod spodnicy i rajstopoponczochy robia to samo, ale i temu udalo sie zaradzic. o dziwo nie wyprowadzilo mnei to z rownowagi. a jesli chcecie zobaczyc kilka zdjec z imprezy i slubu wlasciwego zajzyjcie pod ten link...
http://nasza-klasa.pl/school/170029/1/photos
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:48   #775
hooba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 207
Dot.: Slub w Maju 2008

Cześć dziewczyny, ja na szczęście nie muszę przyzwyczajać się do nowego nazwiska, także ten mały problem z głowy . Do roli żony też jakoś się nie musiałam przyzwyczajać, bo już dwa i pół roku razem mieszkaliśmy i za wiele się nie zmieniło. Ale żeby nie obyło się tak całkiem bez zmian to pochwalę się że będę mamą . Najlepsze jest to że termin poczęcia przypada na noc poślubną więc wszystko wydarzyło się po bożemu .
Pozdrawiam wszystkie majowe żony
__________________
hooba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:55   #776
ulka_j
Raczkowanie
 
Avatar ulka_j
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 69
Dot.: Slub w Maju 2008

No dawno mnie tu nie bylo, maj się już dwano skoncyl, ale postanowiłam jeszcze tu zglądnąć i widze że śluby się wszystkim udły, u nas tez wszystko było ok, pogoda super i wogole wszystko poszło w jak najlepszym porządku. Od miesiąca mamy remont mieszkania i jeszcze z dwa tyg do końca zostało, wiele czasu na nacieszenie się sobą nie mieliśmy, ale w nocy za to się działo jak mielismy tylko sily po całym dniu pracy przy remontach i są teraz rezultaty tego. Hooba gratuluje dzidziusia, nam też od razu się udało - chyba, test od razu wykazał wynik pozytywny, sle jutro ide dopiero do lekarza się upewnić trzeba bedzie przejść chyba na nowy wątek dla "przyszłych mam" pozdrawiam wszystkich papa
ulka_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:20   #777
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Slub w Maju 2008

Cytat:
Napisane przez czarymary Pokaż wiadomość
dziewczyny co za odjazd... dopiero wracam do rzeczywistosci. wszystko udalo sie tak, ze sami nawet nie marzylismy o takim biegu wydarzen. w kosciele krotkotrwale palpitacje, ale potem juz spokoj iblogostan... pogoda byla przepiekna z reszta same wiecie. slubem wszyscy zachwyceni, obiad udal sie bardzo, a na imprezie bawilismy sie do bialego rana. mialam piekne przygody kiedy okazalo sie, ze mija piekna bielizna w postaci majtek swieci najprzebielsza biela spod spodnicy i rajstopoponczochy robia to samo, ale i temu udalo sie zaradzic. o dziwo nie wyprowadzilo mnei to z rownowagi. a jesli chcecie zobaczyc kilka zdjec z imprezy i slubu wlasciwego zajzyjcie pod ten link...
http://nasza-klasa.pl/school/170029/1/photos
Bardzo fajne zdjęcia a jak spisała się Cytryna jako mojesce na imprezę?
Cytat:
Napisane przez hooba Pokaż wiadomość
Ale żeby nie obyło się tak całkiem bez zmian to pochwalę się że będę mamą . Najlepsze jest to że termin poczęcia przypada na noc poślubną więc wszystko wydarzyło się po bożemu .
Pozdrawiam wszystkie majowe żony
Cytat:
Napisane przez ulka_j Pokaż wiadomość
nam też od razu się udało - chyba, test od razu wykazał wynik pozytywny, sle jutro ide dopiero do lekarza się upewnić trzeba bedzie przejść chyba na nowy wątek dla "przyszłych mam" pozdrawiam wszystkich papa
Kochane gratulacje!!!
Ja też chcę, ja tez chcę jeszcze ze 2 tygodnie i tez bierzemy się do dzieła
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:29   #778
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Slub w Maju 2008

Dziewczyny,
fajnie, że wam się udało wszystko. Ja tez jestem bardzo zadowolona, echh miło powspominać.
A co do dzidziusia, my zaczniemy starania po wakacjach.
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 18:33   #779
Marta000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 32
Dot.: Slub w Maju 2008

Ale super! Niebawem powinniśmy założyć wątek "dzieciaczki majówek 2008/2009' Gratuluje przyszłym mamom! My jeszcze troszkę zaczekamy, ale myślę, że nie wytrzymamy dłużej jak do końca wakacji Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich!
Marta000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 08:48   #780
czarymary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: lodz
Wiadomości: 127
Dot.: Slub w Maju 2008

[QUOTE=truheart;7936790]Bardzo fajne zdjęcia a jak spisała się Cytryna jako mojesce na imprezę?
Cytryna spisala sie wspaniale. swietna organizacja, przemila obsluga - dostalismy nawet piekne kwiaty i bilety do kina! super miejsce na organizowanie imprez. z reszta wszyscy goscie byli zachwyceni i namawiaja nas, zebysmy zorganizowali tam rocznice slubu. bardzo polecam! jedyny mankament to podworko, ktore jest bardzo kamieniste i nie za rowne, przez co chodzenie po nim w obcasach bylo nie lada wyzwaniem, ale to taki szczegol, ze nie mozemy pozwolic zeby minusy przyslonily nam plusy ;-)
ciesze sie, ze zdjecia sie podobaly ;-) nam tez sie podobaja. wlasnie jestesmy w trakcie robienia albumu. musze powiedziec, ze ogladajac wszystkie zdjecia (dostalismy od znajomych cale mnostwo zapelnionych nimi plyt) bardzo sie wzruszam.
gratulacje dla przyszlych mam! ja cos czuje ze u nas nie pojdzie tak szybko, bo oboje chyba jeszcze nie mamy parcia na dzidziusia. ale jesli powstanie nowe forum o majowych mamusiach bede je sledzic z wypiekami!
czarymary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.