Pantene-pomaga czy szkodzi???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 16:55   #31
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Ja używałam szamponu i odzywek Pantene. Byłam bardzo zadowolona od początku. Po żadnym szamponie nie miałam tak fajnych włosów. Jednak wszystko do czasu. Niestety zaczęły mi bardzi intensywnie wypadać. Nie wiem czy po farbach (przestałam już farbować-dwa lata właśnie minęło), czy po tych cudeńkach Mimo,że wypadanie- dopiero teraz! udało mi się zahamować (straciłam połowe włosów) do pantene mam uraz...Ale moja mama używa takiego samego szamponu jak ja kiedyś i jest bardzo zadowolona. Nic jej nie wypada.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 12:15   #32
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

uzywam szamponu i odzywek Pantene i wlasnie dzieki nim wloski mi sie ladnie odbudowuja i odzywiaja nie narzekam na ta firme podobaja mi sie te produkty bo mam fajne wloski w dotyku pozniej
dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 13:13   #33
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

moje wlosy pantene obiciaza... po kilku zastosowaniach je odstawialam, ale kilkakrotnie wracalam... jednak sytuacja sie powtarzala. nie lubie ich.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:09   #34
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Po pierwsze: nie ma takiej możliwości żeby po jakimkolwiek szamponie, a nawet po najsilniejszej farbie, zaczęły wypadać włosy! Dziewczyny nie wypisujcie proszę takich herezji! Ani farba, ani tym bardziej szampon nie działają na cebulkę włosa, nie mogą więc powodować wypadania włosów. Po użyciu środków chemicznych włosy mogą się co najwyżej łamać i kruszyć, ale to doptyczyć może wyłącznie silnych farb, z całą pewnością nie szamponów!
Po drugie: tego typu informacje bardzo często rozpowszechnia konkurencja, puszcza się plotkę lub sieje zamęt na forach internetowych, zawsze ktoś to "kupi" i pusci dalej w obieg. Nie dajmy sie ogłupic! Oczywiście inna sprawa, czy komuś dany szampon "podchodzi" czy nie, ale to już zupełnie inna kwestia.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:00   #35
GoodGirl
Przyczajenie
 
Avatar GoodGirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Moim skromnym zdaniem szkodzi
__________________
Kilka indywidualnych i uniwersalnych prawd...
***
O mój Boże.. !!! Aaaa!!
GoodGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 09:50   #36
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Po pierwsze: nie ma takiej możliwości żeby po jakimkolwiek szamponie, a nawet po najsilniejszej farbie, zaczęły wypadać włosy! Dziewczyny nie wypisujcie proszę takich herezji! Ani farba, ani tym bardziej szampon nie działają na cebulkę włosa, nie mogą więc powodować wypadania włosów. Po użyciu środków chemicznych włosy mogą się co najwyżej łamać i kruszyć, ale to doptyczyć może wyłącznie silnych farb, z całą pewnością nie szamponów!
Po drugie: tego typu informacje bardzo często rozpowszechnia konkurencja, puszcza się plotkę lub sieje zamęt na forach internetowych, zawsze ktoś to "kupi" i pusci dalej w obieg. Nie dajmy sie ogłupic! Oczywiście inna sprawa, czy komuś dany szampon "podchodzi" czy nie, ale to już zupełnie inna kwestia.

No niestety, ja jestem żywym dowodem na to,ze po farbie wypadają włosy i nie dam się przekonać,że tak nie jest.
Już ponad rok próbuję dojść z nimi do ładu. Co do pantene to mam tylko do niego uraz, bo wypadanie nałożyło się z jego używaniem. Włosy są po nim piekne.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:25   #37
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Dla mnie Pantene to rewolucja i rewelacja Uzywam od ok. roku, od pierwszego zastosowania efekt na plus byl wyraznie widoczny-jak nigdy po zadnym produkcie. Wiele osob zaczelo sie mnie pytac, jakie magiczne preparaty stosuje, zebym zdradzila sekreto czyms to musi swiadczyc. Jesli komus wypadaja wlosy,to raczej nie od Pantene, moze byc wiele przyczyn,a szampon czy odzywka chyba najmniej prawdopodobne.
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 15:06   #38
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

echhhhh....no ja już nie wiem. Podczas mycia włosy mi wychodzą, nie mam pojęcia z jakiego powodu. Włosy po pantene przeciwłupieżówym mam super. Do tego maska gęste i mocne i mam burzę włosów, czyli efekt o jakim marzę. Poszamponie włosy błyszczące, puszyste. Ale podczas mycia wychodzą. a {odczas mycia rzepą Joanny prawie nie wychodzą...no nie wiem, może to tylko subiektywne wrażenie, jakieś działania podświadome, bo gdzieś usłyszałam, że pantene może szkodzić....nie chcę rezygnować z tej firmy...wypróbowałam już całą gamę szampnów i odżywek i te służą mi najlepiej do tej pory. Także na łupież, z którym mam problem nie pomogły nizorale, vichy , ocerin, itd, a pantene działa. hmmmm
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:09   #39
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Ja z Pantena jestem bardzo zadowolona, nic mi włosy wiecej nie wypadały niz trzeba.

Nie rezygnuj tylko dlatego, że gdzies przeczytał, ze szkodzi, jesli Tobie słuzy to nie rezygnuj
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 20:19   #40
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

Ostatnio kupilam sobie odżywke pantene gęste i mocne i co sie okazało cała wanna we włosach ;/ przestałam jej używać i użyłam szamponu i odżywki z gliss kura do suchych i zniszczonym i tylko kilka wlosków mi wypadło, więc to chyba po pantene moze wkrótce spróbuje jeszcze raz i zobacze
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 08:20   #41
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Pantene-pomaga czy szkodzi????

ech...no..mam poobne wrażenie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.