Chance Chanel :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-02, 23:18   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Chance Chanel :)


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (9,9 KB, 79 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-06, 08:56   #2
magdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: czy ktoś już je wąchał :)

A cóż to za nowe cudo ? No nieźle, ale znając zapachy Chanel na pewno będzie w sobie miał coś z róży i innych kwiatów, zapach trochę taki z myszką. Ale kto wie, może w końcu czymś nas zaskoczą.
magdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:44   #3
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
chance chanel edp

co sądzicie o nowym chance chanel, wersji perfumowanej? Czy tylko mnie sie zdaje, że mimo początkowo mocniejszych akcentów w efekcie są to perfumki mniej trwałe, które utraciły odrobinkę ze swojego czaru???
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:50   #4
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: chance chanel edp

Hymm... Na poczatku jak ich powąchałam i poczułam tą okropną woń pieprzu wcisnęłam je na koniec półki. Ale jakoś dziś z braku natchnienia na inne perfumki popsikałam się nimi i słowo daję, że na skórze pachną w miarę ok. W prawdzie nie znoszę korzennych zapachów, ale ten ma jakąś woń słodyczy na skórze... Akceptuje je. I sa trwałe
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:14   #5
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: chance chanel edp

A mnie sie wydaje, ze chanel traci swą "elitarność" i chance są takie "more popular"...takie jakich wiele - mało skomplikowane i przyjemne...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 21:44   #6
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: chance chanel edp

Ja nigdy nie używałam Chaneli Zawsze gustowałam w D&G i Escadach, czasem Diorach. A to był prezent, który jednak mi nie leży..! Do kuchni z pieprzem..!!
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 06:59   #7
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Czy ktoś już wąchał Chance Chanel? :)

Ja kupiłam te perfumy bo spodobały mi się w sklepie, ale szybko mi się znudzily. WiEcej tego nie kupię.
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 11:01   #8
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Czy ktoś już wąchał Chance Chanel? :)

Zdecydowanie chanel traci elitarność, powoli ale sukcesywnie. O Chance sie nie wypowidam bo nie niuchalem, kiedys dawno ale nie pamietam dokladnie
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:52   #9
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czy ktoś już wąchał Chance Chanel? :)

Rzeczywiście dość często można je "spotkać" na innych. Ja zużyłam już prawie całą seteczkę. Kiedyś używałam ich prawie codziennie (tak mniej więcej przez miesiąc) i szybko je odstawiłam, bo znudziłyby się zbyt szybko. Teraz trzymam tę resztkę na specjalne okazje. Cóż zapach fajny, ale bez zobowiązań. Strasznie dużo ma podróbek, równie dużo to chyba tylko Light Blue, którego szczerze nie lubię.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:39   #10
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy ktoś już wąchał Chance Chanel? :)

ja jestem fanką Chanel Chance - tego starszego wydania i temu pozostanę wierna a propos zapachu - cudowny
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:21   #11
abaco
Raczkowanie
 
Avatar abaco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 59
Dot.: Chance Chanel :)

ja tez jestem fanka sterszego wydania. Jest w moim obowiazkowym zestawie perfum. Wlasnie zuzywam kolejny flakon i nie mam zamiaru wymieniac go na nowego.z tej serii
abaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 19:03   #12
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Chance Chanel :)

ja wole mademosielle, te dwa zapachysą podobne do siebie ale mademosielle są lepsze imho.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 01:04   #13
adriankiller20
Przyczajenie
 
Avatar adriankiller20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
GG do adriankiller20
Chanel Chance... i "prawie" wszystko jasne

witam serdecznie.
zaczne moze od początku. moja kobieta swego czasu miałą perfumy Chanel Chance Eau Fraiche ktore dostałą od ojca. juz jej sie dawno skonczyły wiec postanowiłem zrobić jej niespodzianke i kupić takie perfumy.
problemy wystąpiły kiedy zacząlem szukac ich w sklepach internetowych
mianowicie z tego co wyczytałem to miała wodę odświerzającą ( Eau Fraiche w nazwie ) ale wszędzie pisze że to woda toaletowa i juz się zamotałem strasznie po tym jak to zobaczyłem ponieważ w jednym ze sklepow jest takie coś :
http://tagomago.pl/chance-fraiche-wo...l?cPath=21_183
Chance Eau Fraiche woda toaletowa spray 100ml (to wreszcei woda toaletowa czy odswierzajaca)
nie zwrócił bym na to uwagi gdyby nie to ze w ofercei tegoż sklepu jest również
http://tagomago.pl/chance-woda-toale...l?cPath=21_183
Chance woda toaletowa spray 100ml te są droższe, dlatego moje przypuszczenie chyba jest słuszne że tamto jest woda odświeżająca a nie woda toaletowa, poprostu bezmyślnie dodano do nazwy "woda toaletowa"
chyba że są inne różnice i ja się poprostu myle.
ponoc jest taka reguła :

Perfumy(parfum) - 30 - 40% olejków zapachowych rozpuszczonych w mocnym czytstm alkoholu (90 - 96%)
Woda perfumowana (eau de parfum, parfum de toilette) - 10 - 15% (max 18%) olejków w alkoholu 80 - 90%
Woda toaletowa (eau de toilette) - 5- 10% (max 12%) olejków w alkoholu 60 - 85%
Woda kolońska (eau de cologne) - 3 - 5% olejków w 80% alkoholu
Woda odświeżająca (eau fraiche) - 1 - 3% olejków w alkoholu 70 - 80%

z ceny wynika ze o to chodzi bo te z dopiskiem uau fraiche sa tańsze.
proszę o skorygowanie mojego wywodu jeśli się myle

proszę również o poradę bo z tego co wkleiłem wynika że woda perfumowana :
http://tagomago.pl/chance-woda-perfu...l?cPath=21_183 ma zdecydowaną przewagę w stężeniu olejków zapachowych(15%) od wody toaletowej(10%) jak i odświerzającej (tylko 3%)
dlatego zastanawiam sie czy jest to duża różnica w zapachu, moja kobieta była zachwycona tamtymi perfumami mimo tego ze teoretycznie była to najbardziej uboga wersja tych perfum. wiec myśle żę jak bym jej zakupił te perfumy w wersji "woda perfumowana" to była by być może bardziej zadowolona. był bym wdzięczny za odpowiedz osoby która miałą do czynienia różnymi wersjami tych perfum.

a i zastanawiam sie również nad tym żeby zaszaleć i zakupić czyste perfumy (7,5ml) ale boję się ze zapach moze sie sporo róznić i że może jej sie nei spodobac tak jak to co miałą kiedyś bo jeśli te statystyki procentowe sa prawdziwe to wynika z nich ze miała wersję z 3% zawartością olejków a czyste perfumy mają 40% więc zakładam że bardzo się różni zapachem a może tylko poprostu trwałością?

wydaje mi się że najlepiej bym zrobił jak bym kupił wodę perfumowaną bo za cenę 350żł było by 100ml już chyba i tak bardzo trwałego zapachu bo trwalsze sa jzu tylko te czyste perfumy,ale odstrasza mnie troche ich mała ilość za dość sporą cene 7,5ml za prawie 300zł...

będę bardzo wdzięczny za pomoc
adriankiller20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 01:37   #14
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Witaj
na Chance sie nie znam, ale z KWC wynika, ze to dwa rozne zapachy

Chanel, Chance Eau Fraiche =>
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...aiche-edt.html

Chanel, Chance =>
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...hance-edp.html
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:53   #15
adriankiller20
Przyczajenie
 
Avatar adriankiller20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
GG do adriankiller20
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

aha czaje dzieki wielkie,dobrze że nie zamowiłem bo zapach z tego co czytam jest troche inny a mógł by się ktoś odpowiedzieć na resztę moich pytań
pozdro
adriankiller20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:18   #16
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Miałam Chanel Chance EDT i mam teraz Chanel Chance Eau Fraiche i ta tez jest EDT Trwałość jest taka sama. Zapach ma jedynie ciut inną nutke. Wydaje mi sie, ze "Eau Fraiche" nie jest dlatego, ze to woda odświezająca czyli coś jeszcze mniej trwałego od EDT, poprostu to taka lżejsza, świeższa wersja od klasycznego Chance EDT. tak więc moim zdaniem rożnica jest tylko w nucie, ale tez nie duża.Miałam takze EDP i nie jest juz tak ładne jak EDT, więc jesli dziewczynie podobało sie Fraiche nie radze kupowac EDP bo jest mocniejsze i delikatnie inaczej pachnie.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-01-25 o 09:21 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:35   #17
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
witam serdecznie.
zaczne moze od początku. moja kobieta swego czasu miałą perfumy Chanel Chance Eau Fraiche ktore dostałą od ojca. juz jej sie dawno skonczyły wiec postanowiłem zrobić jej niespodzianke i kupić takie perfumy.
Bardzo fajnie ze chcesz zrobić niespodziankę swojej partnerce. Napewno powinna sie ucieszyć. Bo zakładam ze jej się ten zapach podobał.

Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
problemy wystąpiły kiedy zacząlem szukac ich w sklepach internetowych
mianowicie z tego co wyczytałem to miała wodę odświerzającą ( Eau Fraiche w nazwie ) ale wszędzie pisze że to woda toaletowa i juz się zamotałem strasznie po tym jak to zobaczyłem ponieważ w jednym ze sklepow jest takie coś :
http://tagomago.pl/chance-fraiche-wo...l?cPath=21_183
Chance Eau Fraiche woda toaletowa spray 100ml (to wreszcei woda toaletowa czy odswierzajaca)
nie zwrócił bym na to uwagi gdyby nie to ze w ofercei tegoż sklepu jest również
http://tagomago.pl/chance-woda-toale...l?cPath=21_183
Chance woda toaletowa spray 100ml te są droższe, dlatego moje przypuszczenie chyba jest słuszne że tamto jest woda odświeżająca a nie woda toaletowa, poprostu bezmyślnie dodano do nazwy "woda toaletowa" chyba że są inne różnice i ja się poprostu myle.
MYLISZ SIĘ:
Na poczatek npisze tak
Chance EDP
Chance EDT
i Chance Eau Fraiche
są zupełnie innymi zapachami.
O ile Chance EDP i Chance EDT sa w miarę do siebie zbliżone tak Chance eau Fraiche jest kompletnie innym zapachem.

Chance Eau Fraiche jest to EDT "Eau Fraiche" jest to część nazwy własnej tego zapachu. Nic nie dodano bezmyślnie, tak ma być bo to jest EDT. Jest to wersja odświeżona na lato stad ten dodatek "woda odświeżająca". Mniej kwiatowo-orientalna a bardziej cytrusowa.

Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
proszę również o poradę bo z tego co wkleiłem wynika że woda perfumowana :
http://tagomago.pl/chance-woda-perfu...l?cPath=21_183 ma zdecydowaną przewagę w stężeniu olejków zapachowych(15%) od wody toaletowej(10%) jak i odświerzającej (tylko 3%)
dlatego zastanawiam sie czy jest to duża różnica w zapachu, moja kobieta była zachwycona tamtymi perfumami mimo tego ze teoretycznie była to najbardziej uboga wersja tych perfum. wiec myśle żę jak bym jej zakupił te perfumy w wersji "woda perfumowana" to była by być może bardziej zadowolona. był bym wdzięczny za odpowiedz osoby która miałą do czynienia różnymi wersjami tych perfum.
Jeżeli była zachwycona wersja Chance Eau Fraiche to tę wersje polecam zakupić. Jak juz pisałam pozostałe dwie wersje to tzw. Klasyczne Chance ma zupełnie inny zapach.
Nie była to wcale uboga wersja tylko zupełnie inna wersja posiadająca takie samo stężenie olejków jak wersja EDT. Z tym ze zupełnie innych bo jak pisałam Chance i Chance eau Fraiche to 2 kompletnie rózne zapachy.


Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
a i zastanawiam sie również nad tym żeby zaszaleć i zakupić czyste perfumy (7,5ml) ale boję się ze zapach moze sie sporo róznić i że może jej sie nei spodobac tak jak to co miałą kiedyś bo jeśli te statystyki procentowe sa prawdziwe to wynika z nich ze miała wersję z 3% zawartością olejków a czyste perfumy mają 40% więc zakładam że bardzo się różni zapachem a może tylko poprostu trwałością?
Wersja perfum istnieje tylko dla klasycznego Chance.
Klasyczny Chance to inny zapach niż Chance Eau Fraiche.
Twoja dziewczyna miała EDT czyli wersję 10%.
Chance Eau Fraiche istnieje tylko w wersji EDT.


Zgadza się zapach się sporo rożni. A dokładniej te zapachy prawie nic nie maja z sobą wspólnego z wyjątkiem firmy i nazwy Chance.



Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
w

wydaje mi się że najlepiej bym zrobił jak bym kupił wodę perfumowaną bo za cenę 350żł było by 100ml już chyba i tak bardzo trwałego zapachu bo trwalsze sa jzu tylko te czyste perfumy,ale odstrasza mnie troche ich mała ilość za dość sporą cene 7,5ml za prawie 300zł...

będę bardzo wdzięczny za pomoc
Jak byś kupił wodę perfumowana to byś zrobił żle.
Kupiłbyś zupełnie inny zapach.

Powtarzam Chance Eau Fraiche to jest woda toaletowa. Ten zapach istnieje tylko jako woda toaletowa.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 09:45   #18
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Zgadza się zapach się sporo rożni. A dokładniej te zapachy prawie nic nie maja z sobą wspólnego z wyjątkiem firmy i nazwy Chance.
Jak byś kupił wodę perfumowana to byś zrobił żle.
Kupiłbyś zupełnie inny zapach.
Powtarzam Chance Eau Fraiche to jest woda toaletowa. Ten zapach istnieje tylko jako woda toaletowa.
Wiesz co ja z początku też tak myślałam, ze Chance EDT i Chance Eau Fraiche nie maja ze soba nic wspólnego oprócz nzawy i firmy Ale pod dluzszym stosowaniu jednak stwierdzam, ze coś jednak je łaczy - ta charakterystyczna nutka Chance. Z tym, ze fraiche jest jakby bardziej gorzkawy( tak jak napisałaś- bardziej cytrusowy ), czasem mam wrazenie ze czuje w nim skórke od grejfruta


A ja bym jednak zaryzykowała i kupiła dziewczynie Chance EDT , nie Fraiche wdg mnie klasyczny Chance EDT jest ladniejszy
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 10:57   #19
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Wiesz co ja z początku też tak myślałam, ze Chance EDT i Chance Eau Fraiche nie maja ze soba nic wspólnego oprócz nzawy i firmy Ale pod dluzszym stosowaniu jednak stwierdzam, ze coś jednak je łaczy - ta charakterystyczna nutka Chance. Z tym, ze fraiche jest jakby bardziej gorzkawy( tak jak napisałaś- bardziej cytrusowy ), czasem mam wrazenie ze czuje w nim skórke od grejfruta


A ja bym jednak zaryzykowała i kupiła dziewczynie Chance EDT , nie Fraiche wdg mnie klasyczny Chance EDT jest ladniejszy
1. Zapachy rożnie na skórze się rozkładają na mojej to sa 2 różne zapachy. Wspólnej nutki bym moze i sie doszukała ale jest ona bardzo nikle wyczuwalna i wtedy kiedy zapach juz prawie ze Mnie ucieka.

2. A ja bym nie ryzykowała. Rożnica jest zbyt duża i mogło by klasyczne się nie podobać.
Mi Chance w wersji Eau Fraiche sie podoba natomiast klasyk już nie (delikatnie go okreslajac dla Mnie jest FUJ!).

Rożnicę i podobalnosć niektórych zapachów zostały przeze mnie sprawdzone empirycznie.
I niektóre zapachy EDT mi sie podobają natomiast EDP kompletnie juz nie (lub odwrotnie).

Przykładowo:
- NR EDT podoba mi sie EDP juz Mniej
- Shalimar EDP podoba mi sie EDT juz Mniej
- Theorema EDP jest boska Theorema Lagerro ujdzie w tłumie
- NU EDP uwielbiam wersja EDT jest srednia
- Eternity klasyczne jest cacy a Moment i Purple są FUJ!
i tak przykładów mogło by sie mnożyć
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 11:24   #20
adriankiller20
Przyczajenie
 
Avatar adriankiller20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
GG do adriankiller20
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

dziękuję za pomoc zastanawiam sie teraz już tylko miedzy tymi fraiche a czystymi perfumami te 7,5ml... jak myślicie co lepsze zakładając że by jej sie te perfumy podobały
adriankiller20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:47   #21
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
dziękuję za pomoc zastanawiam sie teraz już tylko miedzy tymi fraiche a czystymi perfumami te 7,5ml... jak myślicie co lepsze zakładając że by jej sie te perfumy podobały
Ja bym wzięła opcje sprawdzoną. I szczerze przyznam ze 100 ml wody toaletowej starcza mi na dłużej niż 7 ml. perfum.

Jak jeszcze weźmie się do tego ceny.
To do EDT jeszcze by mogło się dorzucić jakaś bizuteryną błyskotkę.

Takie jest moje zdanie.
Ty musisz sam zadecydować jaka opcje wybierzesz.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:00   #22
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

nie ryzykuj z 7 ml czystych perfum. Naprawde roznica jest duża miedzy samym edt a edp. A czysty perfum to juz wogole
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:16   #23
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: chanel chance...i "prawie" wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez adriankiller20 Pokaż wiadomość
witam serdecznie.
zaczne moze od początku. moja kobieta swego czasu miałą perfumy Chanel Chance Eau Fraiche ktore dostałą od ojca. juz jej sie dawno skonczyły wiec postanowiłem zrobić jej niespodzianke i kupić takie perfumy.
Ah, szczerze powiem, że tej wybrance pozazdrościłam:P Też miałam Chanel Chance i wspominam bardzo milo....ale to poświęcenie przy kupnie i taka chęć ich rozwiązania jest niesamowicie sympatyczna

Trzymam kciuki żeby się spodobało
__________________
Marzenia są po to by je spełniać


k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:43   #24
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Chance Chanel :)

Dziś odebrałam swoją 50-tkę EDP i już czuję że to będzie miłość.
Wcześniej znałam EDT,których od dłużeszgo czasu używała moja mama.Na początku niezbyt mi się podobały,wydawały się wytrawne,ostre i pachnące lasem(żywicą)jednak miesiąc po miesiącu zaczęłam zmieniać zdanie i doszło do tego że co jakiś czas pożyczałam je,testowałam,kontemplowa łam i w końcu bardzo polubiłam.Zdecydowałam sie jednak na wodę perfumowaną,jest bardziej esencjonalna,odrobinę miej cytrusowa i nieco słodsza.Pięknie się rozwija.Czuję gorzką cytrusową skórkę,pieprz(którego zazwyczaj nie lubię ale tu brzmi wyjątkowo),łagodną "niepiwniczną" paczulę i irysa.Co do trwałości to nie mam pod tym względem szczęścia do zapachów Chanel ale mam wielką nadzieję że Chance będzie na mnie trwać jak najdłużej
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:57   #25
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Chanel Chance eau Fraiche

Testowałam dość dawno ale pamiętam że był przyjemny i nie mydlany,jak większość świeżaków. Nie pamiętam natomiast czy czuć w nim herbacianą,cierpką nutkę? Mam akurat ochotę na taki zapach,CEF tak mi się skojarzył ale nie jestem pewna - a rozleniwiłam się ostatnio i nie wiem czy warto się wybrać do Sephory

Możecie też napisać co sądzicie o tym zapachu,może któraś z was go posiada? Jak z trwałością?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:13   #26
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Chance eau Fraiche

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Testowałam dość dawno ale pamiętam że był przyjemny i nie mydlany,jak większość świeżaków. Nie pamiętam natomiast czy czuć w nim herbacianą,cierpką nutkę? Mam akurat ochotę na taki zapach,CEF tak mi się skojarzył ale nie jestem pewna - a rozleniwiłam się ostatnio i nie wiem czy warto się wybrać do Sephory

Możecie też napisać co sądzicie o tym zapachu,może któraś z was go posiada? Jak z trwałością?
Wybrać do Sephory sie możesz ale chyba po to by przetestowac inne zapachy. Chance eau Fraiche jest limitowanką zeszłego lata i juz jej na półkach Sephory nie ma.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:16   #27
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Chance eau Fraiche

Hmm...widziałam je niedawno w Douglasie więc myslałam że w Sephorze też jeszcze są...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:18   #28
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chance eau Fraiche

Wiesz co jak w perfumerii 1 raz je testowałam na nadgarstku to miałam bardzo podobne wrazenie do Ciebie. Czułam w nim ta herbacianą nutkę. Jednak teraz jak je mam juz tej herbatki nie czuje Moze to kwestia przyzywczajenia Czasem czuje w nich jakby skóre od cytrynki Najbardziej swieża nutka jest na samym początku, gdy zapach sie rozwija zaczyna sie pojawiać klasyczna nuta Chance edt + delikatna gorycz cytrusków. generalnie bardzo ciekawy zapach, wdg mnie trwały
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:40   #29
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Chance eau Fraiche

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Wybrać do Sephory sie możesz ale chyba po to by przetestowac inne zapachy. Chance eau Fraiche jest limitowanką zeszłego lata i juz jej na półkach Sephory nie ma.
W Sephorze dawno nie byłam, ale w naszej Galerii Centrum i Douglasie Chance Fraiche stoi jak byk.

Ja w nim herbaty nie czuję - są cytrusy, jakieś zielska i wspomnienie po szyprach. Na wiosnę dość miły.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:08   #30
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Chance eau Fraiche

Fraiche to bardzo ładna,zgrabna wersja Chance.Już zaczyna mi się marzyć flakonik
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.