Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc. Enetha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 18:37   #1
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Red face

Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc. Enetha


Na początku witam serdecznie wszystkich, od jakiegoś czasu przeglądam z wielkim zainteresowaniem forum metamorfoz, no i wreszcie odważyłam się sama poprosić o Waszą pomoc Drogie Wizażystki. Mam nadzieję, że da się coś ze mnie zrobic. Bardzo licze na Wasze wsparcie, ponieważ na początku stycznia mój kochniutki maluszek będzie miał roczek , więc z tej okazji chciałabym co nieco zmienić. Po porodzie niestety bardzo sie zaniedbałam, no i też sporo kilogramów zostało mi do zrzucenia (jak narazie schudłam 16kg, ale w dalszym ciągu walczę z nadwaga i planuję schudnoć jeszcze 10kg). No, ale do rzeczy.
Chciałabym abyście mi doradziły co do włosów, raczej nie chce ich skracać bo dłuuugo je zapuszczałam. Chciałabym, żeby były jeszcze dłuższe, lecz nie wiem czy taka fryzura z tak długimi włosami będzie mi pasować. Kolor włosów też pragnę zmienić, bardzo podobają mi się pasemka i kręcone włosy (spirale) , ale pytanie: czy to dla mnie? Następnie prosze kochane doradźcie mi co mam zrobić z brwiami, nie wiem co z tymi mysimi ogonkami zrobić, nie chodze do kosmetyczki tylko sama je reguluje (dlatego też taki mizerny efekty z tego mojego skubania). No a na koniec Kochane Wizażystki proszę abyście mi napisały jaki mam typ urody no i jak się mam malować.
1. Jak się opalasz - szybko, najpierw na czerwono, a następnego dnia skóra powoli brązowieje. Odcień opalenizny: ciepły brąz.
2. Kolor oczu - oczy zielone z jasnymi plamkami , tęczówka ma ciemną obwódkę. Oprawa oczu jasna.
3. Piegi - złotawe, na policzkach.
4. Cera - chyba jasna wpadająca w róż, trudno mi określić, niestety z trądzikiem. Rumienię się na kolor czerwony.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny odcień brązu ze złotawo-brązowymi przebłyskami.
6. Kolor ust - jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają twoją urodęuwielbiam kolor czarny, a dobrze czuję się w kolorze: beżowym, ciemnym brązie i zieleni. Nie lubię i źle się czuję w: czerwieni, niebieskim, turkusowm i pomarańczowym.

Jeżeli zdjęcia będą nieodpowiednie prześlę inne.
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam z niecierpliwością na Wasze porady
-

A oto moje zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Enetha1.jpg (117,6 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Enetha2.JPG (98,8 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Enetha3.JPG (103,5 KB, 291 załadowań)
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:01   #2
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Ja bym widziała cię w grzyweczce takie troszkę przydługawej na całe czoło. Obawiam się, ze spiralki niezbyt by ci pasowały, ale to jest tylko moje zdanie.
manqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:05   #3
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc


Bez obtazy widac ze jestes kobieta juz zmeczona i nie majaca zbyt wiele czasu dla siebie. Eh ale zapewne jak za paranascie lat zostane matka to nie bede wygladac wcale lepiej.
Makijaz
Generalnie slabo sie na nim znam, ale trzeba by zamaskowac zmeczenie i drobne, male niedoskonalosci cery. Osobscie polecam rozswietlajacy podklad z Rimmela, wydatek okolo, poniezej 30 zl (pasuje szczegolnie na wieczor, ale na dzien tez moze byc). Do tego wytuszuj rzesy najlepiej barzowym tuszem, ktory podklesli oczy, ale do makijazu wprowadzi troche czegos nowego (brak nudy). Zawsze oczy mozesz podkreslic cieniami w kolorze ziemi (ciemna zielen, ciemny braz, bez), mysle ze powinno pasowac to do Twoich oczu. Do tego ulubiona sminka w jasniejszym kolorze lub najlepiej koloryzujacy blyszczyk.
To tylke. Jak pisalam nie jestesm specem od makijazu (nie znam sie na nim) ale mysle ze tak by bylo OK.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (11,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (94,6 KB, 56 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:14   #4
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Fryzura

Szkoda ze nie chcesz za bardzo wloskow scinac Widzialabym Cie w fryzurce lekko za ramiona, co by Cie napewno odmlodzilo. Jednak skoro nie chcesz to trufno. Zdecydowanie pozbadz sie tego koloru ! Dodaje Ci tylko niepotrzebnie lat. Postaw na cos jasniejszego (karmel, braz). Zrobilam Ci symulacje, abys zobaczyla, sama ocenila w jakiej fruzyrce, kolorze Ci lepiej. Na pewno zrob sobie skosna, na bok grzywke co sprawi ze wlosy nie beda takie nudne.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif e1.gif (63,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: gif e2.gif (91,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: gif e3.gif (80,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: gif e4.gif (89,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: gif e5.gif (89,0 KB, 113 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 22:45   #5
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Cool Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

moja propozycja fryzur i makijazy mam nadzieje, ze Ci sie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg enetha.jpg (53,5 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg en.jpg (56,9 KB, 98 załadowań)
iro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 23:32   #6
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Dziewczyny serdecznie dziękuję za wszystkie porady, jesteście SUPER, nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji z waszej strony.
Kiniu cuda robisz , bardzo serdecznie dziekuję za dobranie fryzur . He, he, pierwszy raz widziałam się w blond włosach. Kiedy powiedziałam mojemu mężowi, że robie się na blondi to nie bardzo mu się to uśmiechało, ale gdy pokazałam mu efekt Twojej pracy od razu był na tak, zresztą kiedy poprosiłam go aby pomógł mi wybrać którąś z tych fryzurek, to powiedział że nie wie, bo wszystkie bardzo się mu podobają. Więc jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
Mi osobście podoba się fotografia 3 i 5. Co do grzywki, to kiedyś nawet miałam, ale zapuściłam włoski bo się mi znudziła (jak znajdę zdjęcie to wkleje).
Iro dziękuję bardzo za Twoje propozycje fryzur i makijaży , fajna jest ta pierwsza fotografia. BARDZO DZIęKUJĘ

Mam nadzieje, że ktoś pośpieszy mi jeszcze na ratunek i pokaże swoje propozycje PROSZĘ DZIEWCZYNY POMÓŻCIE
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 10:57   #7
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Uff... w końcu znalazłam to zdjęcie, gdzie mam grzywkę. No i co myślicie? Trudno mi się zdecydować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0258.JPG (21,1 KB, 282 załadowań)
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 11:19   #8
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Jak zobaczylam Twoje fotki to pomyslalam od razu ze czern to nie odpowiedni kolor dla Ciebie.
Moze takie fotki zamiescilas ktore zle to okazuja.
A potem przeczytalam to co napisalas i widze ze uwielbisz czern.
Jestes strasznie blada poprzez takie ciemne kolory.
Masz inne fotki?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 12:08   #9
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Agaw`a, niestety przeglądałam swoje ostatnie zdjęcia i z przykrością musze stwierdzić, że na wszytkich fotografiach mam włosy czarne!!! A tak w cale nie jest , ja mam ciemny odcień brązu ze złotawo-brązowymi refeksami
Ale specjalnie dla Ciebie zrobiłam zdjęcie ze zbliżeniem na moje włosy, przy świetle dziennym. Nie jest najlepszej jakości, ale mam nadzieję, że choćby torchę Ci pomogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Włosy.jpg (29,6 KB, 159 załadowań)
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 12:28   #10
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1164053352 mnie najbardziej podoba sie ta propozycja tyle ze koniecznie dodalabym grzywke i moze kilka ciemniejszych pasemek, kolor ktory masz bardzo Cie postarza, potrzeba Ci chyba troche jasniejszych akcentow ktore uwydatnia ladny kolor oczu.
Po takie zminie fryzurki proponuje cieply makijaz, przedewszystkim jakis krem koloryzujący i modelowanie twarzy przy pomocy różu/i/lub pudru opalizującego
Jak napisalam masz lady kolor oczy i chyba nalezy go tylko lekko podkreslic, uzywaj tez dobrego korektora pod oczka,
I koniecznie powklejaj fotki jak już coś pokąbinujesz
Pozdrawiam cieplo
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 12:38   #11
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Mi się wydaje, że ciemny kolor włosów sprawia, że Twoja twarz wydaje się smutna, no i dodaje Ci to lat. Bardzo podoba mi się kolor włosków z pierwszego zdjęcia wklejonego przez kingę(kinię). Myślę, że pasowałby Ci Poza tym zgadzam się z dziewczynami co do grzywki - byłoby Ci ładnie w takiej na boczek
No i najważniejsze - uśmiech!! Na fotkach masz strasznie smutną minkę
I gratuluję dzidzi - zdjęcie w avatarku śliczne!! (domyślam się, że to Twój maluszek )
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 12:42   #12
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Nie wiem, czy nie napisałam tego mało jasno - chodziło mi o drugi post kingi(kini) i kolor fryzurki, który dopasowała do Twojej twarzy
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:24   #13
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Kochane dziewczyny SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, za wszystkie porady z Waszej strony
-Kasiu- dziękuję za cenne porady, jak już zdecyduję się na jakąś z fryzurek to zapewniam, że zdjęcie napewno pokaże. Ja również serdecznie Cię pozdrawiam
xyoko, staram się uśmiechać, ale bardzo mi nie do śmiechu jak widze swoje odbicie w lustrze, no ale jestem pełna nadzieji, myślę że to się zmieni. A ten dzidziuś w avatarku to faktycznie moj synuś Kamilek. xyoko bardzo dziekuję i przesyłąm pozdrowionka
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:39   #14
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Enetha czasem nawet mała zmiana wyglądu baaardzo poprawia nam kobietą nastrój, więc już planuj wizytę u fryzjera A Kamilek swoja drogą bardzo do mamy podobny i więcej wiary w siebie, myślę że wystarczy tylko bardziej wyeksponowac Twoje atuty i bedzie naprawde baardzo ładnie
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 15:57   #15
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Enetha Pokaż wiadomość
Kiniu cuda robisz , bardzo serdecznie dziekuję za dobranie fryzur . He, he, pierwszy raz widziałam się w blond włosach. Kiedy powiedziałam mojemu mężowi, że robie się na blondi to nie bardzo mu się to uśmiechało, ale gdy pokazałam mu efekt Twojej pracy od razu był na tak, zresztą kiedy poprosiłam go aby pomógł mi wybrać którąś z tych fryzurek, to powiedział że nie wie, bo wszystkie bardzo się mu podobają. Więc jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI
Mi osobście podoba się fotografia 3 i 5. Co do grzywki, to kiedyś nawet miałam, ale zapuściłam włoski bo się mi znudziła (jak znajdę zdjęcie to wkleje).
prosze bardzo ciesze sie ze pomoglam i dziekuje za komplementy milo uslyszec, ze ktos decenia Twoja prace, starania. Rzeczywiscie musisz przefrabowac sobie wloski na jasniejszy kolor, ale nie skusisz sie na jeszcze krotsze wloski, takie lekko za ramiona (do obojczyku) ? Jak cos to chetnie znow pokombinowalabym z Twoimi zdj w photoshopie. A kiedy maly bedzie mial pierwsze urodzinki?
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 21:03   #16
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

-Kasiu- bardzo się cieszę, że wierzysz w to, iż moge się zmienić, dużo to dla mnie znaczy. Dziekuję Ci za wsparcie

Kiniu, Ciebie moja droga też składam wielki ukłon w Twoją stronę, za to że chcesz poświęcić swój wolny czas, dla mnie. Jeszcze raz dziękuję Możesz śmiało pokombinować z tymi krutszymi wlosami, może akurat się przekonam do nich. Znów taka to ja uparta nie jestem
Kamilek będzie miał 1 urodzinki dokładnie za m-c, czyli 21 grudnia, a w styczniu planujemy małą uroczystość z tej okazji, więc dlatego bardzo pragnę coś zmienić. Mam nadzieję, że to mi się uda z Waszą pomocą. Później pokaże Wam zdjęcie z wielkim uśmiechem na mojej twarzy.
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 22:04   #17
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Witaj.
Wloski powinnas lekko wycieniowac i sprubowac czesac sie na bok,proponowalabym rowniez zmienic kolor na braz lub zrobic balejaz
Moja propozycja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Enetha1.jpg (43,8 KB, 143 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 22:36   #18
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Witaj kaska222,
kolor włosów bardzo przypadł mi do gustu, a fryzurka też niczego sobie Zastanawiam się nad tym balejażem, i tak myśle sobie w jakich odcieniach musiałby być? Dzięki kaska222 za pomoc
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:30   #19
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Enetha Pokaż wiadomość
Kiniu, Ciebie moja droga też składam wielki ukłon w Twoją stronę, za to że chcesz poświęcić swój wolny czas, dla mnie. Jeszcze raz dziękuję Możesz śmiało pokombinować z tymi krutszymi wlosami, może akurat się przekonam do nich. Znów taka to ja uparta nie jestem

dziekuje raz jeszcze jak tylko zobaczylam Twoj post to zaczelam cos kombinowac, no i dodajeto co mi wyszlo. Zdecydowalas sie juz do czegos (wlosy) ?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif eh1.gif (65,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: gif eh2.gif (96,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: gif eh3.gif (28,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: gif eh4.gif (91,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: gif eh5.gif (48,5 KB, 76 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-22, 17:50   #20
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Kiniu, no, no niezła jesteś. Wieeeelki buziak dla Ciebie A więc tak, mnie samej trudno cos wybrać, zawsze lepiej jak ktoś inny doradzi, wiadomo że bedzie to bardziej obiektywne, niestety człowiek zabardzo się przyzwyczaja do pewnych rzeczy i później trudno cokolwiek racjonalnie samemu wybrać.
Dzisiaj pokazałam wszystkie propozycje mojej mamie i siostrze, w sumie razem uznałyśmy że włosy muszą być jaśniejsze, więc zdecydowałyśmy że bedzie to coś na wzór zdjęcia od kaski222, a z Twojego Kiniu 1 postu kolorki z 1 i 2 fotografi, natomiast z 2 postu fotografia nr: 2,3,5. Może jakiś mix tych kolorów
A co do fryzurki to zdania były podzielone w sumie podobało się zdjęcie od kaski222, a od Ciebie z 1 postu: 1 i 3 zdjęcie, z drugiego postu wszystkie
Tak wię sama nie wiem co robić. Trudny orzech do zgryzienia Może coś mi zasugerujesz? Pozdrawiam

Zwracam się z gorącym apelem do innych dziewczyn, proszę bardzo powiedzcie mi jaka fryzura i kolor włosów najbardziej mi poasuje ?
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:03   #21
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

To ostatnie zrobione przez kingę(kinię) ----> fryzurka śliczna pięknie moim zdaniem by ci pasowała
manqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:36   #22
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

hm rzeczywiscie teraz trudno bedzie cos wybrac heh
Moim zdaniem najlepszymi kolorkami jakie do Ciebie moga pasowac sa(kojenosc przypadkowa):

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1164209404

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1164053352

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1164053352

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1164209404

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1164209404

trudny wybor :/
A w czym sie bedziesz lepiej czula w cieplym brazie czy raczej w blondziku ??
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:53   #23
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Pomyślałam jeszcze, że mogłabyś się wybrać do dobrej (!) kosmetyczki na regulację brwi. Mam wrażenie, że obecny kształt również nadaje twarzy smutny wygląd. Nie wiem do końca, jaki kształt byłby dla Ciebie najlepszy, ale specjalistka na pewno by Ci coś doradziła
No i ciekawa jestem, na co sie zdecydujesz odnośnie fryzurki
Pozdrawiam
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 09:51   #24
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

manqt, mi ta frzyurka się też bardzo podoba, ale nie wiem czy dam rade skrócić włosy do takiej dlugosci, jak dla mnie jest ona bardzo odważna. Ale jest extra!!! Dzieki za pomoc. Pozdrawiam

Kiniu, z tym kolorem to mam mętlik niezły w głowie, strasznie mnie kusi blondzik, ale boje się. Jednak przejście z takiego koloru jak teraz mam będzie trudne.
Czas mija nieubłagalnie a ja się zdecydować nie umię. Chcę wybrać się do fryzjerki w przyszłym tyg., albo za dwa tyg. Więc czas mnie nagli już bardzo.
Pozdrawiam

xyoko, z tymi brwiami to faktycznie trzeba coś zrobić. Muszę się doinformować, gdzie jest dobra kosmetyczka, żeby ją za bardzo nie poniosło i kaszany nie odwaliła. A co do włosów to sama widzisz..., mam niezły dylemat. A ty co sądzisz która fryzura i jaki kolor będą najodpowiednijsze?
Pozdrawiam
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 10:23   #25
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Enetha Pokaż wiadomość

Kiniu, z tym kolorem to mam mętlik niezły w głowie, strasznie mnie kusi blondzik, ale boje się. Jednak przejście z takiego koloru jak teraz mam będzie trudne.
Czas mija nieubłagalnie a ja się zdecydować nie umię. Chcę wybrać się do fryzjerki w przyszłym tyg., albo za dwa tyg. Więc czas mnie nagli już bardzo.

Nie rób się na blond od razu, bo może się to skończyć małą katastrofą. Masz bardzo ciemne włosy- przejdź na jaśniejszy brąz, następnie na jeszcze jaśniejszy i dopiero potem blond. W ten sposób będziesz miała często nowy wizerunek, odmiana dobrze robi, a ten blond nie będzie szokiem.

Odradzam loki (pasemka też-niemodne) twarz robi się jeszcze bardziej 'rozmyta'.


Moim zdaniem, tak wyglądałabyś najlepiej, bardzo odmładzająca fryzura i idealny kolor
Pozdrawiam

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1164053352
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 11:38   #26
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez rzastin
Nie rób się na blond od razu, bo może się to skończyć małą katastrofą. Masz bardzo ciemne włosy- przejdź na jaśniejszy brąz, następnie na jeszcze jaśniejszy i dopiero potem blond. W ten sposób będziesz miała często nowy wizerunek, odmiana dobrze robi, a ten blond nie będzie szokiem.
Dzięki za pomoc rzastin, myślę że własnie tak zrobię. Faktycznie lepiej stopniowo przechodzić z tak ciemnego koloru, jednak jest to radykalna zmiana o 180 st.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 12:00   #27
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1164209404 tu mi sie bardzo podobasz no i ostatnia fotka tez super)
Wedlug mnie blond w 100% nie jest dla Ciebie w brazie jest Ci tak hmm.....dostojne..z klasą...sexy...masz większy "pazur" i wydajesz się byc bardziej pewna siebie...bląd zupełnie się nie nadaje
pozdrawiam
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:38   #28
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Enetha Pokaż wiadomość

xyoko, z tymi brwiami to faktycznie trzeba coś zrobić. Muszę się doinformować, gdzie jest dobra kosmetyczka, żeby ją za bardzo nie poniosło i kaszany nie odwaliła. A co do włosów to sama widzisz..., mam niezły dylemat. A ty co sądzisz która fryzura i jaki kolor będą najodpowiednijsze?
Pozdrawiam

http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=670360&d=1164053352

Mi się wydaje, że w tym kolorku byłoby Ci ślicznie Fryzurkę też bym doradziła w tym stylu, tylko dodała grzywkę na bok. Bardziej podobasz mi się w prostych włosach, niż w falowanych czy kręconych.
Te jasne blondy też są ciekawe, ale może byłby to za duży szok Poza tym z tak ciemnych włosów chyba nie łatwo zrobić platynę
No i możesz sobie zostawić możliwości na dalsze zmiany Życzę powodzenia
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:39   #29
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Nie rób się na blond od razu, bo może się to skończyć małą katastrofą. Masz bardzo ciemne włosy- przejdź na jaśniejszy brąz, następnie na jeszcze jaśniejszy i dopiero potem blond. W ten sposób będziesz miała często nowy wizerunek, odmiana dobrze robi, a ten blond nie będzie szokiem.
po malym zastanowieniu popieram ! Enetha zrob sie na brazik. Teraz musimy tylko wymyslic jaki ten fryz! Eh wizazystki, doradzcie heh
Pozdrawiam



A moze mi cos wizazystki doradziccie w kwesti makijazu? --> tutaj z gory dziekuje
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 19:04   #30
Enetha
Przyczajenie
 
Avatar Enetha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 28
Dot.: Drogie Wizażystki baaaardzo proszę o pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=670360&d=1164053352
Kurcze, dziewczyny mi się nic na tym zjęciu nie wyświetla , dlaczego? Może robie coś nie tak?
Enetha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.