Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 11:39   #2641
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Karuzele kupie ale lezaczka nie. A co do ubranek.. masz az po 4 w rozmiarze 56? ja mam tylko 3 body na 62 i 3 pajacyki na 62. Na 56 nie mam nic.
No ja właśnie sama nie wiedziałam jakie kupować bo część osób mówiła żeby nie kupować 56 tylko od razu 62 ale bałam się troszkę że na sam początek będą może za wielkie więc na wszelki wypadek kupiłam..... a poza tym były takie śliczne że nie potrafiłam się powstrzymać
Teraz już jeżeli dokupuję jakieś to tylko rozmiar 62.
A jaką karuzelkę kupujesz??myślałaś już?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 11:49   #2642
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
No ja właśnie sama nie wiedziałam jakie kupować bo część osób mówiła żeby nie kupować 56 tylko od razu 62 ale bałam się troszkę że na sam początek będą może za wielkie więc na wszelki wypadek kupiłam..... a poza tym były takie śliczne że nie potrafiłam się powstrzymać
Teraz już jeżeli dokupuję jakieś to tylko rozmiar 62.
A jaką karuzelkę kupujesz??myślałaś już?
hehe no sliczne sa te ciuszki ale ja z doswiadczenia wiem ze nie ma sensu wydawac kasy na rozmiar 56.

Co do karuzeli to nie wiem... ale podoba mi sie ta co podalas link...mmmm... chyba sie skusze na nia a Ty? jestes na ta zdecydowana?
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:08   #2643
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
hehe no sliczne sa te ciuszki ale ja z doswiadczenia wiem ze nie ma sensu wydawac kasy na rozmiar 56.

Co do karuzeli to nie wiem... ale podoba mi sie ta co podalas link...mmmm... chyba sie skusze na nia a Ty? jestes na ta zdecydowana?
Tak , chociaż na coś wreszcie jestem w 100% zdecydowana karuzela jest świetna no i duuuuuzo tańsza niż w sklepie
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:11   #2644
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczynki ja tak apropos ubranek rozmiar rozmiarowi nie równy bo mam w domu ubranka opisane jako 56 a jedne wyglądaja jak 56 a inne jak 62 takze chyba najlepiej na oko kupowac a przynajmniej tak mi sie wydaje
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:15   #2645
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Cool Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
dziewczynki ja tak apropos ubranek rozmiar rozmiarowi nie równy bo mam w domu ubranka opisane jako 56 a jedne wyglądaja jak 56 a inne jak 62 takze chyba najlepiej na oko kupowac a przynajmniej tak mi sie wydaje
Masz rację ale na oko to już raczej po urodzeniu dzidziusia.. bo na razie to nie wiadomo jaki będzie duży. Ale faktycznie niektóre ubranka 56 są bardzo malutkie a niektóre prawie takie jak te 62
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 12:30   #2646
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja wam wkleje jaki mam uklad pokoju pomozecie mi cos doradzic?
http://i166.photobucket.com/albums/u...e/IMG_0547.jpg
i ta mebloscianka jest na cała sciane
jak zauwazycie srodek jest dorabiany byl wlasnie pod komputer x lat temu
a druga taka sciana tez zajeta wlasnie przez szafe i lozko narozne
chociaz wlasnie planujemy przywiesc od tesciowej naszą wersalkę a to narozne wywiesc na miejsce tamtej
ten srodek jest przykrecony do dwoch tych czesci
one sa pojemne sporo rzeczy w nie wchodzi
no i nie wiem co dalej robic nie mam juz pomyslu, bo maz musi miec biurko na ktorym stoi komp (od razu mowie mamy inny monitor niz na tym zdjeciu)
ja juz nie mam pomyslu zadnego dol kompletnie
a myslalam o kolysce ale co ona sporo kosztuje prawie tyle co lozeczko zwykle z materacem
doradzcie cos
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:16   #2647
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Czy myślicie,że warto kupić jeszcze coś takiego?
http://www.allegro.pl/item219692082_..._premiuml.html
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 13:19   #2648
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Cool Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
ja wam wkleje jaki mam uklad pokoju pomozecie mi cos doradzic?
http://i166.photobucket.com/albums/u...e/IMG_0547.jpg
i ta mebloscianka jest na cała sciane
jak zauwazycie srodek jest dorabiany byl wlasnie pod komputer x lat temu
a druga taka sciana tez zajeta wlasnie przez szafe i lozko narozne
chociaz wlasnie planujemy przywiesc od tesciowej naszą wersalkę a to narozne wywiesc na miejsce tamtej
ten srodek jest przykrecony do dwoch tych czesci
one sa pojemne sporo rzeczy w nie wchodzi
no i nie wiem co dalej robic nie mam juz pomyslu, bo maz musi miec biurko na ktorym stoi komp (od razu mowie mamy inny monitor niz na tym zdjeciu)
ja juz nie mam pomyslu zadnego dol kompletnie
a myslalam o kolysce ale co ona sporo kosztuje prawie tyle co lozeczko zwykle z materacem
doradzcie cos
Joasiu myślę że na początek dobrym pomysłem jest ta zamiana waszego łóżka o ktorej pisałaś.
Łóżko narożne z tego co wiem zajmuje bardzo dużo miejsca a jakbyście przywieźli i zamienili go na wersalkę to będzie dużo więcej miejsca??
A ta szafa co stoi obok łóżka jest niezbędna?? może by ją gdzieś przenieść a wtedy na jej miejscu będzie miejsce na łóżeczko dla maluszka?? Bo po tej stronie co jest meblościanka to nie orientuje sie czy można taką meblościankę jakoś rozdzielić? to znaczy np . zostawić tylko tą część z biurkiem?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:23   #2649
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Czy myślicie,że warto kupić jeszcze coś takiego?
http://www.allegro.pl/item219692082_..._premiuml.html
iza , widzę że twardo siedzisz na Allegro i zakupujesz to dokładnie tak samo jak ja .
Ja od rana spisuję na kartce wszystko po kolei co mam kupić i szukam na Allegro.
Już mi wyszły zakupy na 1000 zł a to jeszcze nie koniec masakra.
Ale staram się kupować tak żeby jak już będzie dzidziuś to nie było problemów z lataniem po sklepach i dokupowaniem rzeczy. No oprócz pieluch oczywiście.
A jak Twoja torba do szpitala? masz już coś?? bo widziałam że na czerwcowych mamusiach się dopytywałaś o nią?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:37   #2650
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
iza , widzę że twardo siedzisz na Allegro i zakupujesz to dokładnie tak samo jak ja .
Ja od rana spisuję na kartce wszystko po kolei co mam kupić i szukam na Allegro.
Już mi wyszły zakupy na 1000 zł a to jeszcze nie koniec masakra.
Ale staram się kupować tak żeby jak już będzie dzidziuś to nie było problemów z lataniem po sklepach i dokupowaniem rzeczy. No oprócz pieluch oczywiście.
A jak Twoja torba do szpitala? masz już coś?? bo widziałam że na czerwcowych mamusiach się dopytywałaś o nią?
Dokładnie tak jest
Już cała karta A4 zapisana Jutro idę po:
- koszule,szlafrok,skarpetk i( tu byłam zaskoczona,że podobno nogi marzną podczas porodu (?),biustonosze do karmienia , klapki, ręczniki... w sumie czerwcówki namazały mi całkiem pożyteczną listę:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...196915&page=26
Prawie wszystko zamówione(majtki poporodowe,podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne na allegro)
- ale najważniejsze wózek Nie wiem jaki i koniec
Słuchaj,znalazłam jeszcze coś takiego nie wiem czy nie kupię To już taki kaprys,ale może rzeczywiście coś da po porodzie,a wiadomo,że skóra troszkę obwisła będzie i tak zamawiam u tego sprzedawcy,także chyba wezmę :
http://www.allegro.pl/item219286007_...czarne_xl.html

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:43   #2651
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest
Już cała karta A4 zapisana
Prawie wszystko zamówione - ale najważniejsze wózek Nie wiem jaki i koniec
Słuchaj,znalazłam jeszcze coś takiego nie wiem czy nie kupię To już taki kaprys,ale może rzeczywiście coś da po porodzie,a wiadomo,że skóra troszkę obwisła będzie i tak zamawiam u tego sprzedawcy,także chyba wezmę :
http://www.allegro.pl/item219286007_...czarne_xl.html

wiesz co to bardzo dobry pomysł... Mogą pomóc żeby brzuch się szybciej wstąpił
A zdradzisz co zamawiasz u tego sprzedawcy?? bo ja dużo rzeczy u niego widziałamktóre bym chciała zamówić
enya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 13:47   #2652
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Acha zapomniałam wspomnieć o wózku.
My kupujemy taki który będzie wielofunkcyjny ( gondola, spacerówka, fotelik, nosidełko)
Zastanawiam się albo nad Deltimem albo Emmaljungą .....Mój wózek musi mieć koniecznie pompowane koła bo przy naszych miejskich chodnikach i na grubym śniegu to inaczej nie przejade
Masz już jakieś typy wózków?? albo chociaż wiesz jakie byś chciała żeby miał funkcje?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:02   #2653
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

ja ci zdecydowanie doradzę emmaljungę dla mnie wozek super tylko cena zaporowa niestety
co do pokoju to tak
ta szafa to musi byc bo tam ciuchy wiszą a na gornej polce sa mamy materialy juz jej zapowiedzialam ze ma to sprzatnac
no i jesli wywale naroznik to musze wsadzic gdzies te posciel co jest tam upchana czyli dodatkowe koldry itd...
jesli wywale naroznik miejsca bedzie tyle samo tyle co ten kawalek co naroznik wystaje no i plus ze bedzie wersalka skladana a nie jak to ze stroi caly czas rozlozone bo ciezko go skladac niestety
szafy sie nie da wyniesc bo mamy tylko 3 pokoje a w kazdym sa meble
mebloscianke da sie rozdzielic owszem ale jak zostawie tylko sam srodek to gdzie pochowam te wszystkie rzeczy np ciuchy i inne rzeczy
te dwie czesci lewa i prawa chowaja mnostwo rzeczy jakby nie patrzec
i tu takie buty wlasnie
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:08   #2654
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
Acha zapomniałam wspomnieć o wózku.
My kupujemy taki który będzie wielofunkcyjny ( gondola, spacerówka, fotelik, nosidełko)
Zastanawiam się albo nad Deltimem albo Emmaljungą .....Mój wózek musi mieć koniecznie pompowane koła bo przy naszych miejskich chodnikach i na grubym śniegu to inaczej nie przejade
Masz już jakieś typy wózków?? albo chociaż wiesz jakie byś chciała żeby miał funkcje?
Wózek na bank wielofunkcyjny Podobnie jak ty Co do kół też się zgadza Poza tym tyle. Nawet nie mam pomysłu na firmę Ma być LEKKI
Dobrze,że choć Myszka dziś uświadomiła mnie co do łóżeczka,bo też byłam taka
U tego sprzedawcy właśnie zamawiam rzeczy higieniczne :
-majtki/podkłady poporodowe
-wkładki laktacyjne
-gaziki do pępusia
-zestaw do paznokci małej
i chyba wezmę te FIGI poporodowe KORYGUJĄCE BRZUCH
i jeszcze być może laktator ręczny,ale tu jest duży znak zapytania...

Kurcze,dość na dziś.Jadę na działkę
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:11   #2655
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
ja ci zdecydowanie doradzę emmaljungę dla mnie wozek super tylko cena zaporowa niestety
co do pokoju to tak
ta szafa to musi byc bo tam ciuchy wiszą a na gornej polce sa mamy materialy juz jej zapowiedzialam ze ma to sprzatnac
no i jesli wywale naroznik to musze wsadzic gdzies te posciel co jest tam upchana czyli dodatkowe koldry itd...
jesli wywale naroznik miejsca bedzie tyle samo tyle co ten kawalek co naroznik wystaje no i plus ze bedzie wersalka skladana a nie jak to ze stroi caly czas rozlozone bo ciezko go skladac niestety
szafy sie nie da wyniesc bo mamy tylko 3 pokoje a w kazdym sa meble
mebloscianke da sie rozdzielic owszem ale jak zostawie tylko sam srodek to gdzie pochowam te wszystkie rzeczy np ciuchy i inne *******y
te dwie czesci lewa i prawa chowaja mnostwo rzeczy jakby nie patrzec
i tu takie buty wlasnie
Joasiu a masz może Emmaljungę? Jaki model? mi się ona bardzo podoba i słyszałam że jest bardzo praktyczna i wygodna
Kurcze....to z tym pokojem to naprawde kpeisko wygląda. Oczywiście nie chce mówić że nic się nie da zrobić bo jak znam życie to coś na pewno wymyślicie . Nie ma to jak potrzeba- wtedy wszystko jakoś musi się ułożyć i już. Dzidziuś w drodze więc pokój musi się dostosować do tego . Zobaczysz że coś wymyślicie. Może pogadajcie i doradźcie się rodziców?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:13   #2656
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
Smile Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Wózek na bank wielofunkcyjny Podobnie jak ty Co do kół też się zgadza Poza tym tyle. Nawet nie mam pomysłu na firmę Ma być LEKKI
Dobrze,że choć Myszka dziś uświadomiła mnie co do łóżeczka,bo też byłam taka
U tego sprzedawcy właśnie zamawiam rzeczy higieniczne :
-majtki/podkłady poporodowe
-wkładki laktacyjne
-gaziki do pępusia
-zestaw do paznokci małej
i chyba wezmę te FIGI poporodowe KORYGUJĄCE BRZUCH
i jeszcze być może laktator ręczny,ale tu jest duży znak zapytania...

Kurcze,dość na dziś.Jadę na działkę
To miłego działkowania . Pogoda śliczna więc na pewno miło spędzisz czas.
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 07:24   #2657
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Niecałą dobę mnie nie było, a tyle naskrobałyscie . Ja hurtem się wypowiem .


Cytat:
Napisane przez enya Pokaż wiadomość
A ja od rana już z zapytaniem do Was..
Czy kupujecie karuzelę i leżaczek dla Waszych maleństw już teraz??
bo ja karuzelkę to raczej tak ale nie wiem czy ten leżaczek przydaje się tak od początku czy dopiero po jakimś czasie....
wklejam linki do karuzelki i leżaczka
http://www.allegro.pl/item220763224_...ibracjami.html
http://www.allegro.pl/item221650350_..._pilot_gw.html

Leżaczek tak, karuzela zdecydowanie nie.
Dla noworodka taka karuzela to uważam, że to zupełnie niepotrzebna rzecz. A starszego też nie zamierzam przywyczajać do takich "rozpraszaczy" snu. Chyba będę wyrodną matką, ale zaufam tutaj psychologom, a nie modom, jest pora snu, dziecko ma spać, a nie rozpraszać się na jakiś karuzelach i innych pierdołach.
Potem nagle okaże się, że mam problem z uśpieniem dziecka, bo będzie uzależnione od karuzeli.

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Ja od razu łóżeczko wstawiam do innego pokoju i będziemy wstawać co by doglądać księżniczki.
Miłego dnia dla wszystkich.

No to ja Ci współczuję... Latać co 2-3 godziny do innego pokoju, zwłaszcza po porodzie? Zresztą na początku i tak ciągle będziesz wstawać, bo to sprawdzić, czy śpi, a może ma mokro ... Nie chcę być złą wróżbitką, ale czuję, że skończy się na tym, że prawie zamieszkasz w pokoju dziecka.

Cytat:
Napisane przez myycha Pokaż wiadomość
Karuzele kupie ale lezaczka nie. A co do ubranek.. masz az po 4 w rozmiarze 56? ja mam tylko 3 body na 62 i 3 pajacyki na 62. Na 56 nie mam nic.
Nie martw się myycha i co z tego, będą najwyżej trochę za duże. Zresztą jak między nogi wsadzi się podwójną pieluszkę, no to ja oglądając te na 56, to mam wrażenie, że jednak będą za małe...


Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
ja wam wkleje jaki mam uklad pokoju pomozecie mi cos doradzic?
http://i166.photobucket.com/albums/u...e/IMG_0547.jpg
i ta mebloscianka jest na cała sciane
jak zauwazycie srodek jest dorabiany byl wlasnie pod komputer x lat temu
a druga taka sciana tez zajeta wlasnie przez szafe i lozko narozne
...
U mnie była taka sama meblościanka... Normalnie identyczna, tylko inny kolor.
My wywaliliśmy tę całą meblościankę, wstawiliśmy szafy przesuwane i biurko. W ten sposób pół długości pod ścianą zostało wolne, a rzeczy w szafy weszły wszystkie z meblościanki i jeszcze dodatkowe.
Była też wersja bez wywalania meblościanki do końca. No więc chcieliśmy ją po części rozkręcić (wywalić tę część, gdzie nie ma zbyt dużo ubraniowych szafek) i w to miejsce wstawić łóżeczko.


Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Czy myślicie,że warto kupić jeszcze coś takiego?


http://www.allegro.pl/item219692082_..._premiuml.html

Ja kupuję, bo to różnie może być, a potem nie zamierzam ganiać po sklepach męża (bo i tak będzie przejęty nową rolą i zamieszaniem wokół jego rodziny). Tylko, że ja chcę z Aventu.

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
...Słuchaj,znalazłam jeszcze coś takiego nie wiem czy nie kupię To już taki kaprys,ale może rzeczywiście coś da po porodzie,a wiadomo,że skóra troszkę obwisła będzie i tak zamawiam u tego sprzedawcy,także chyba wezmę :
http://www.allegro.pl/item219286007_...czarne_xl.html

Iza dziewczyny z wakacyjnych pisały, że takie coś podobnego kupiły (pasy poporodowe) i ich nie używały. Nam w szkole rodzenia położne wprost ZABRONIŁY ich używać. A jeżeli już któraś był uparta, to powiedziały, że najwcześniej po 4 tygodniach od porodu.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 07:47   #2658
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

tylko widzisz ivy ja nie chce nic tu inwestowac bo ja nie wiem ile czasu bede mieszkala
wiecie co tak sie pozarlam wczoraj z mamą ze hoho
mowi mi ze moge robic co chcę a jak chce juz pomalu zaczynac to mowi ze w goracej wodzie jestes kapana to przepraszam bardzo kiedy mam zaczac to robic po porodzie?
mowie ze lozeczko i materac musi wywietrzec a ona ze to wstaw do tesciowej niech sie wietrzy
albo ze poszukamy dla was mieszkania do wynajecia tylko ze u nas taka sytuacja ze nie wiem jak to bedzie z meza praca bo teraz idzie szala o jego zdrowie
wiecie co czuje sie jak intruz we wlasnym domu juz
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 08:29   #2659
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
tylko widzisz ivy ja nie chce nic tu inwestowac bo ja nie wiem ile czasu bede mieszkala
wiecie co tak sie pozarlam wczoraj z mamą ze hoho
mowi mi ze moge robic co chcę a jak chce juz pomalu zaczynac to mowi ze w goracej wodzie jestes kapana to przepraszam bardzo kiedy mam zaczac to robic po porodzie?
mowie ze lozeczko i materac musi wywietrzec a ona ze to wstaw do tesciowej niech sie wietrzy
albo ze poszukamy dla was mieszkania do wynajecia tylko ze u nas taka sytuacja ze nie wiem jak to bedzie z meza praca bo teraz idzie szala o jego zdrowie
wiecie co czuje sie jak intruz we wlasnym domu juz
Szczerze mówiąc nie zazdroszczę sytuacji, bo najgorsze, to być od kogoś uzależnionym.
Ja też czułabym się podobnie na Twoim miejscu. Cóż może na spokojnie spróbuj z nią pogadać, może uda się dojść do jakiegoś porozumienia.
Z tym inwestowaniem, to u nas było podobnie. Nie chcieliśmy wsadzać dużo kasy w remonty i urządzanie, ale przecież mieszkać też jakos trzeba, więc trochę kasy wydaliśmy na te szafy.
Wiesz może ona boi się remontów i zmian w mieszkaniu. Ja mam podobnie, jeżeli tylko mała rzecz zmienia się z mojego otocznia, to dostaje ataku paniki. Dużo czasu zajmuje mi przyzwyczajenie się do nowego otoczenia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 10:36   #2660
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cześć wszystkim fajne dni są teraz nie za ciepło i nie za zimno w sam raz na wycieczki i właśnie wczoraj na takowej byłam. Dziś rano moja musia mnie obudziła bo wpadła na kawkę pogadałysmy moment o mojej dzidzi i widzę strasznie po niej że też nie może się doczekać tego dzieciątka.

enya łóżeczko chcę takie do 150 zł bo raz że na droższe mnie nie stać a po drugie moja mała może "olać" spanie w nim i wtedy ból a tak to nie będzie mi tak przykro. Wogóle zastanawiem się nad głębokim wózkiem...
Może kupię porządną, dużą, lekką spacerówkę i dam radę. Naprawdę jeszcze nie wiem nie wiem i już znów głowa mnie boli jak o tym myślę!

poissonivy popieram w całości nie kupowanie karuzeli nad łóżeczko. Niemowlaczek za mały żeby skumał a większe i tak mają gdzieś to urządzenie a do tego te melodie.....brzmią brzydko
Leczo za mną chodzi więc na obiadek dziś będzie leczo choć w moim wykonaniu z racji tego że nie lubię i nie umiem gotować może wyjść coś zupełnie innego ale na szczęście mam męża, który w tej jednej kwestii kłamie zawsze że obiadek pychota. A czasami to pies by tego się nie chycił ale uczę się to mnie chyba trochę tłumaczy???
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:41   #2661
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

I jeszcze ja 4.10.2007r
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:46   #2662
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
I jeszcze ja 4.10.2007r
Ale jak wiesz to płeć dzidzi też napisz. Fajnie że masz dzień po mnie ciekawe jak to w realu wyjdzie
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 10:49   #2663
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Nie wiem co mamy nie chcemy wiedzieć. Taki suprajs hihi
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 11:09   #2664
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Hej dziewczynki

Przyznaję nie czytałam postów, wybaczcie nadrobię jutro

Pisze tylko byście wiedziały że żyjemy z pysiatkiem, u nas od wczoraj remont centralnego ogrzewania i zmiana grzejników (mimo że były nowe teraz mamy nowsze + nowe rury i piony)

W dodatku tylko siwy dym i czarne chmury, no ale cóż wytrzymam do dziś, a od piątku mam eksmisję do mamy a w domku u nas będzie MEGA malowanko i odświeżanko na przyjście Kubusia ...

Jutro pewnie poczytam wasze posty i napiszę na temat
Buziaki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 11:24   #2665
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
I jeszcze ja 4.10.2007r

Witamy nową mamusię. A imionka już wybraliście dla dzidziusia niespodzianki?

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Przyznaję nie czytałam postów, wybaczcie nadrobię jutro

Pisze tylko byście wiedziały że żyjemy z pysiatkiem, u nas od wczoraj remont centralnego ogrzewania i zmiana grzejników (mimo że były nowe teraz mamy nowsze + nowe rury i piony)

W dodatku tylko siwy dym i czarne chmury, no ale cóż wytrzymam do dziś, a od piątku mam eksmisję do mamy a w domku u nas będzie MEGA malowanko i odświeżanko na przyjście Kubusia ...

Jutro pewnie poczytam wasze posty i napiszę na temat
Buziaki

Pysia współczuję, ja już zostałam wykopana z domu i od mężusia . Mam nadzieję, że do piątku wrócę...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 13:18   #2666
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
Nie wiem co mamy nie chcemy wiedzieć. Taki suprajs hihi
Jak to przeczytałam to śpiewam .....jedna na milion....ale może i dobrze mnie by zrzarło ale naprawdę podziwaim wytrwałość
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 14:27   #2667
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Nie kuś bo jutro kolejne USG heh nie no żartuje, już tyle wytrzymałam
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:37   #2668
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziewczyny widze , ze u wiekszosci z Was sa przeprowadzane mniejsze lub wieksze remonty. Podziwiam Was ,ze znajdujecie sile aby to wszystko doprowadzic do porzadku. Ja ostatnio dostalam strasznego lenia i czuje , ze nie mam na nic sily. Najchetniej zaraz po obiadku poszlabym spac Cale szczescie moj maz ma w przyszlym tygodniu urlop i juz mu ustalilam plan zajec na 6 dni. Niby nic takiego ale ma pozmywac okna no i zrobic generalne porzadki w piwnicy i garazu. W sobote kupilismy fotelik od 0 do 13 kg z baza firmy Peg Perego. Nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego ale udalo mi sie kupic go w promocji tylko za 50 euro normalnie kosztuja w sieci sklepow Prenatal 112. Kupilam rowniez sterylizator elektryczny Mulinexu na 6 butelek.

Lipinka witaj na watku
Mamaczkowa, Pysia, Ivy trzymajcie sie podczas tych remontow
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 16:03   #2669
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

No właśnie, tak tu wpadłam i się nie przywitałam No wiec się witam z mamusiami, tymi przyszłymi, które się starają też Imionka to: dziewczynka: Gabrysia, Wiktoria a chłopczyk: Piotruś lub Adaś ale coś po kościach czuje że chłopczyk będzie
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 16:26   #2670
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widze , ze u wiekszosci z Was sa przeprowadzane mniejsze lub wieksze remonty. Podziwiam Was ,ze znajdujecie sile aby to wszystko doprowadzic do porzadku. Ja ostatnio dostalam strasznego lenia i czuje , ze nie mam na nic sily. Najchetniej zaraz po obiadku poszlabym spac Cale szczescie moj maz ma w przyszlym tygodniu urlop i juz mu ustalilam plan zajec na 6 dni. Niby nic takiego ale ma pozmywac okna no i zrobic generalne porzadki w piwnicy i garazu. W sobote kupilismy fotelik od 0 do 13 kg z baza firmy Peg Perego. Nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego ale udalo mi sie kupic go w promocji tylko za 50 euro normalnie kosztuja w sieci sklepow Prenatal 112. Kupilam rowniez sterylizator elektryczny Mulinexu na 6 butelek.

Lipinka witaj na watku
Mamaczkowa, Pysia, Ivy trzymajcie sie podczas tych remontow
Oj u mnie to nie tak strasznie, bo mnie nie ma tam , ale dzisiaj Pysi z tymi grzejnikami, to nie zazdroszczę .
Ja mam Motylku to samo, około 14 łapie mnie taka śpiączka, że tylko położę się i już odpływam...


Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
No właśnie, tak tu wpadłam i się nie przywitałam No wiec się witam z mamusiami, tymi przyszłymi, które się starają też Imionka to: dziewczynka: Gabrysia, Wiktoria a chłopczyk: Piotruś lub Adaś ale coś po kościach czuje że chłopczyk będzie
Jak Sylwia pojawi się na wątku, to przypomnę o dopisaniu Ciebie Lipinko i imionkach też, oczywiście jeżeli sobie tego życzysz. Gabi jak pięknie, lubię to imię bardzo... A gdyby przytrafił mi się syn, to nazywałby się właśnie Piotruś.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.