Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 21:54   #3301
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Nooo! W końcu wysłali moją paczkę z puderm babmusowym.
Strasznie długo im to szło... mam nadzieje, że poczta teraz nie przedłuży mojego zniecierpliwienia
to jak tylko dostaniesz to napisz nam recenzje
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:04   #3302
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dostałam maila że wysyłka się opóźni o 1-2 dni
A 25 potwierdzili przyjęcie zapłaty.A miałam nadzieje, że mnie ten poślizg czasowy nie dotyczy.Na stronie jest informacja o zamówieniach zapłaconych w okresie 30marca -3 kwietnia, a tu nic z tego
czekam...
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:04   #3303
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ostatnio jakis koles odpadl z Milionerow na pytaniu "co to jest bromelaina"? zostaly 2 odpowiedzi : enzym z ananasa lub wyciag z alg, publicznosc obstawila algi a ziomek odpadl hehe, ale bysmy tam daly czadu
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:06   #3304
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ostatnio jakis koles odpadl z Milionerow na pytaniu "co to jest bromelaina"? zostaly 2 odpowiedzi : enzym z ananasa lub wyciag z alg, publicznosc obstawila algi a ziomek odpadl hehe, ale bysmy tam daly czadu
Oj bromelainy nigdy nie zapomne... tego jak poparzyła mi twarz
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:08   #3305
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ostatnio jakis koles odpadl z Milionerow na pytaniu "co to jest bromelaina"? zostaly 2 odpowiedzi : enzym z ananasa lub wyciag z alg, publicznosc obstawila algi a ziomek odpadl hehe, ale bysmy tam daly czadu
ale publicznośc słabo
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:27   #3306
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a rosyjska publicznosc z milionerow jest znana z tego ze zle podpowiada hehe
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:32   #3307
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a najlepszy byl Urbanski zadajacy pytanie : "co to jest yyyy bromelajjjna eeee hyy yyy eee no to chyba sie czyta bro-me-la-ina ? eee"

sie chlopaki znaja....
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-03-30 o 22:35
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 22:52   #3308
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no znaja sie nieprzeciętnie
doczytalam na bu ze olej tamanu z kocanka i zelem HA z pantenolem zmniejszaja blizny.mam blizne na twarzy,wiec zastanawiam sie czy jest szansa zeby chociaz troszke ja spłycic.wiem ze to zajmie duzo czasu,ale moze warto? co myslicie?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:55   #3309
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zawsze mozna sprobowac, ten olej to pierwsza liga i kto wie? moze nawet na takie "dolegliwosci" pomaga?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 23:07   #3310
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
zawsze mozna sprobowac, ten olej to pierwsza liga i kto wie? moze nawet na takie "dolegliwosci" pomaga?
wezme sobie mniejsza pojemność.rzeczywiscie ten olej taki dobry na wszystko?az wierzyc mi sie nie chce.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 23:12   #3311
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No nie wiem... Dla mnie olej tamanu to był duży zawód Nic nie robił z moją buzią, nie łagodził, nie przyspieszył gojenia ranek.... No i ten zapach maggie :/ Bardzo intensywny i dla mnie osobiście nie do zniesienia. Ale dużo Wizażanek się nim zachwyca, więc to pewnie bardzo indywidualna sprawa czy tamanu na Ciebie podziała czy nie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 23:22   #3312
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
wezme sobie mniejsza pojemność.rzeczywiscie ten olej taki dobry na wszystko?az wierzyc mi sie nie chce.
mam rozne ale ten napewno jest w pierwszej trojce, u mnie spisuje sie dobrze, moze dlatego, ze jest taki gesty i tresciwy a ja lubie jak sie nie wchlaniaja do matu, no i ten obledny orzechowy zapach....

nie wiem jak to jest z wieksza iloscia, ja mam probke z mazidel, w lodowce robi sie z niego galaretka wiec chyba ciezko wytrzasnac z butelki, no chyba ze pakuja go do sloika?
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-03-30 o 23:24
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 07:16   #3313
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Własnie popełniłam mój 1 w zyciu zakup n BU
Moja lista zakupów :

1 x Hydrolat z róży damascena - 100 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Krem z kwasem liponowym - 45 ml (+ konserwant) (27.50 zł) = 27.50 zł
1 x Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml (8.50 zł) = 8.50 zł
1 x Serum-olejek odmładzający RENEW - 30 ml (32.50 zł) = 32.50 zł
1 x Serum-olejek regenerujący 3xROSE - 30 ml (35.50 zł) = 35.50 zł
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10% - 110 ml (16.50 zł) = 16.50 zł
1 x Żel hialuronowy 1% - 100 ml (16.80 zł) = 16.80 zł

Myślicie, że warto coś tu jeszcze dodac/usunąc?
Dla ułatwienia dodam, ze chodzi o stosowanie przez 32-latkę Nie mam aż tak duzych problemów z cerą ale jednak ząb czasu z lekka mnie nadgryza a we wrzesniu wychodzę za mąż !
Dziękuję za wszelkie Wasze cenne rady i porady Jak wspominałam, nigdy nic nie kupowałam jest w tym sklepie
Miałam okazję wypróbować olejki - zarówno pomarańczowy jak i waniliowy. Zresztą oelejk to tylko z nazwy bo jest bardzo wodnisty. Nie spodobały mi się. Miałam uczucie brudnej, niedomytej skóry Zuzyłam je dodajac do zwyklego żelu do mycia twarzy i w tens posób stosowane mi się podobały.
Ja bym go ciachneła z listy, ale z drugiej strony sa tez osoby zachwycone tymi olejkami.
Dorzuciałabym tonik PHA o silnym działaniu nawilżającym, przeciwzmarszkowym i antyoksydacyjnym - tak go opisuja na BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
wezme sobie mniejsza pojemność.rzeczywiscie ten olej taki dobry na wszystko?az wierzyc mi sie nie chce.
Mi bardzo odpowiada To prawda, kiepsko sie wchłania ale mieszając z hialuronem jest lepiej. Na mnie działa błyskawicznie - oczyszcza skórę, a to co wyciagnie w postaci syfków - szybko goi.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 08:03   #3314
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam okazję wypróbować olejki - zarówno pomarańczowy jak i waniliowy. Zresztą oelejk to tylko z nazwy bo jest bardzo wodnisty. Nie spodobały mi się. Miałam uczucie brudnej, niedomytej skóry Zuzyłam je dodajac do zwyklego żelu do mycia twarzy i w tens posób stosowane mi się podobały.
Ja bym go ciachneła z listy, ale z drugiej strony sa tez osoby zachwycone tymi olejkami.
Dorzuciałabym tonik PHA o silnym działaniu nawilżającym, przeciwzmarszkowym i antyoksydacyjnym - tak go opisuja na BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
Bardzo mi miło, że ktoś dostrzegł mojego posta i udzielił złotych raD!!
Dziękuje serdecznie !!!!!!!!!!!!
Nie omieszkam się zastosowac Podoba mi się ten tonik
Btw, czy tonik z kwasami AHA/BHA 10% wywalić czy zostawić i stosowac na zmianę?
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 08:10   #3315
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, że ktoś dostrzegł mojego posta i udzielił złotych raD!!
Dziękuje serdecznie !!!!!!!!!!!!
Nie omieszkam się zastosowac Podoba mi się ten tonik
Btw, czy tonik z kwasami AHA/BHA 10% wywalić czy zostawić i stosowac na zmianę?



Czytałam tez pochwały nt serum z granatu.

Te toniki mają inne działanie, bo PHA ma glównie nawilżać, a AHA/BHA złuszcza, oczyszcza, dobrze się spisze w przypadku tłustej cery, z "niespodziankami" - szybciej się goją.

Polecam tez biochemiczne KWC: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109

I zapomniałam napisać wcześniej: gratuluje ślubu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-03-31 o 08:12
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 09:21   #3316
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, mam pytanie - ile czasu maksymalnie przechowywałyście gotowe serum z wit. C (ew. z amla) w lodówce? Ja zawsze ok miesiąca, bo zdążhyłam je zuzyć w tym czasie, ale ostatnio miałam przerwę w używaniu i styało w lodówce prawie 2 miesiące. Posmarowałam się wczoraj serum z amlą i skończyło się to czerwoną wysypką i napuchniętymi oczami. Czy to może być wina tego serum? Raczej nie powinna, bo BU informuje, że gotowy produkt można przechowywac w lodówce do 3 miesięcy... Czy możliwe jest, że nagle zaczęło mnie ucuzlac serum, które wcześniej świetnie tolerowałam? Jestem lekko skołowana.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 10:35   #3317
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hihi, od alergologa oraz z autopsji wiem, że zazwyczaj uczulasz się na coś po jakimś czasie stosowania, niekoniecznie przy pierwszym kontakcie z daną substancją; to, że wcześniej dany kosmetyk (czy też cokolwiek innego) Ci służył, nie oznacza, że tak będzie zawsze
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 10:41   #3318
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Hihi, od alergologa oraz z autopsji wiem, że zazwyczaj uczulasz się na coś po jakimś czasie stosowania, niekoniecznie przy pierwszym kontakcie z daną substancją; to, że wcześniej dany kosmetyk (czy też cokolwiek innego) Ci służył, nie oznacza, że tak będzie zawsze
To ja wiem, jestem alergiczka, na lekach i kremach, atopowcem, podczas odczulania, więc zasady działania znam... chciałam tylko wiedzieć czy innym serum po jakimś czasie nie szkodzi, bo sama witmina C mi krzywdy nie robi.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:52   #3319
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Widzę, że zwiększyły się koszty wysyłki - 11,50zł

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat hydrolatu cytrynowego z drzewa herbacianego?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 14:56   #3320
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Widzę, że zwiększyły się koszty wysyłki - 11,50zł

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat hydrolatu cytrynowego z drzewa herbacianego?
Właśnie go zamówiłem, paczkę pewnie dostanę jutro - to zdam relacje z pierwszego wrażenia, a po pewnym czasie pełną recenzję

No i kurcze ten puder bambusowy...
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:04   #3321
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hydrolat z cytrynowego drzewka herbacianego mnie zawiódł i to bardzo (( Bardzo lubiłam serum lemon, zwłaszcza jego zapach, a hydrolat pachnie jakoś tak sztucznie :/ Przypomina mi Fervex rozpuszczony w wodzie A z buzią, przynajmniej moją, nie robi kompletnie nic Dobrze, że za to kocanka czyni cudza
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:22   #3322
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ostatnio jakis koles odpadl z Milionerow na pytaniu "co to jest bromelaina"? zostaly 2 odpowiedzi : enzym z ananasa lub wyciag z alg, publicznosc obstawila algi a ziomek odpadl hehe, ale bysmy tam daly czadu
dobre, dobre
nic tylko zgłaszac sie do Milionerów!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:11   #3323
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Hydrolat z cytrynowego drzewka herbacianego mnie zawiódł i to bardzo (( Bardzo lubiłam serum lemon, zwłaszcza jego zapach, a hydrolat pachnie jakoś tak sztucznie :/ Przypomina mi Fervex rozpuszczony w wodzie A z buzią, przynajmniej moją, nie robi kompletnie nic Dobrze, że za to kocanka czyni cudza
i jak za każdym razem prawie, co osoba to inna opinia bo ja jestem z hydrolatu z cytrynowego drzewka herbacianego zadowolona, podoba mi sie zapach przyspiesza gojenie, skóra się po nim nie błyszczy

według mnie aloesowy nie robi nic- to był pierwszy który kupiłam, potem kupiłam w/w i od razu zobaczyłam różnicę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:20   #3324
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość




I zapomniałam napisać wcześniej: gratuluje ślubu
Dziekuje Kochana
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:23   #3325
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

niestety przed chwilą dostałam maila, że moje zamówienie też się opóźni - no trudno, ale liczyłam na ten puder, bo nie mam czym zmatowić filtra
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:28   #3326
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mnie juz tydzien temu przyszla paczka z 1 zamowieniem.. hydrolat geraniowy - tak sobie spryskuje nim twarz bo ladnie pachnie, dzialania nie zauwazylam jakiegos jeszcze.
No i zel hialuronowy z panthenolem i alantoina.. mieszam z kremem i czuje nawilzenie ale nie jakies spektakularne. Od razu po nalozeniu mam sciagnieta twarz, choc daje wiecej kremu. Rano jak sie budze to nie mam az tak suchej twarzy, ale pewnie jeszcze musze pouzywac troszke i sie rzetelniej wypowiedziec moze za miesiac..
Bynajmniej krzywdy mi te rzeczy nie wyrzadzily, co jest in plus.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:12   #3327
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Hydrolat z cytrynowego drzewka herbacianego mnie zawiódł i to bardzo (( Bardzo lubiłam serum lemon, zwłaszcza jego zapach, a hydrolat pachnie jakoś tak sztucznie :/ Przypomina mi Fervex rozpuszczony w wodzie A z buzią, przynajmniej moją, nie robi kompletnie nic Dobrze, że za to kocanka czyni cudza
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
i jak za każdym razem prawie, co osoba to inna opinia bo ja jestem z hydrolatu z cytrynowego drzewka herbacianego zadowolona, podoba mi sie zapach przyspiesza gojenie, skóra się po nim nie błyszczy
No i tak to jest . Dzięki dziewczynki.

A czy ktoś ma porównanie masła mango z masłem shea? Z tego drugiego jestem bardzo zadowolona i w ramach urozmaicenia panuję teraz zakup mango. Z tego co czytam na stronie BU powinien być równie dobry, ale w praktyce różnie to bywa .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:29   #3328
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Widzę, że zwiększyły się koszty wysyłki - 11,50zł
Nasza "kochana" Poczta Polska podniosła ceny paczek, listów i kartek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:06   #3329
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nasza "kochana" Poczta Polska podniosła ceny paczek, listów i kartek
A ostatnio list polecony nadany 2 marca, otrzymałam 21... i ponowne awizo, choć pierwszego moje oczy nie ujrzały nigdy...A wyczekiwałam tego listu jak zbawienia bo to były wyniki egzaminu Ciekawe za co każą sobie płacić, bo napewno nie za jakość usług...

Stwierdzam, że to hydrolat migdałowy wywołuje u mnie uczucie pieczenia, trochę się go boję teraz używać bo nie wiem czy tak ma być? Lipowy spisuje mi się bardzo fajnie i przyjemnie pachnie miodem ^^ Aloes jako jedyny mogę zostawić bez niczego i nie ściąga mi skóry, ale ten migdał... no nie wiem. Może spróbuję jeszcze kilka razy i zobaczę...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:37   #3330
Stokrotka z Dolin
Przyczajenie
 
Avatar Stokrotka z Dolin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam, mam takie pytanko.
Na wstępie chcę się usprawiedliwić - jestem w tym nowa

czy jeśli kupuję tonik, to czy warto kupować hydrolat?
konkretnie mam na myśli BU i tonik PHA 6% i hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego. warto kupować obydwa?
(chodzi o to że wybrałam za dużo rzeczy do kupna i muszę skrócić swoją listę...)

z BU wybrałam:
Czysty Żel hialuronowy 1%
Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6%
Hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego
Zestaw - Puder bambusowy z jedwabiem
Zestaw - Maseczka wulkaniczna ze skrzypem (ale myślę nad zrezygnowaniem z niej)

z ZSK wybrałam:
Lekki krem nawilżający dla cery tłustej i trądzikowej 3 x 50g
Przeciwtrądzikowy krem na noc z liposomami 45 g
Mikrozłuszczanie - L.H.A. 3 x 50 g wybrałam to ze względu na to że nie chcę używać kwasów BHA i szukałam bezpiecznego zamiennika.

Co o tym myślicie?
A tak poza nawiasem... te zakupy to wasza wina! (dziękuję!)

Edytowane przez Stokrotka z Dolin
Czas edycji: 2009-04-01 o 07:03
Stokrotka z Dolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.