Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 09:13   #391
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

trochę się zmartwiłam bo mam tez z BU tonik BHA 2% a mam płytko unaczynioną skórę i naczynka. Dodatkowo chciałam wprodawdzić diroseal co drugą noc, na zmiane z żelem hialur. wymieszanym z olejkiem lemon. I teraz jestem w kropce.... kiedy ten tonik z BHA?.

Powtórze jeszcze raz olejek LEMON jest super, nakładany z żelem nie jest taki tłusty, nie wypróbowałam jeszcze olejku myjącego i oleju różanego, ale powolutku
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 11:46   #392
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chyba złapałam bakcyla kosmetycznego, właśnie przed chwilą zrobiłam SWOJE PIERWSZE ZAKUPY NA Biochemii Urody
Ale się cieszę Mam nadzieję, że poradzę sobie z wykonaniem. Oto co kupiłam:
Maseczka wulkaniczna
Peeling cukrowy (czekoladowo-miętowy)
Serum antyoksydacyjne C15EF - 2 sz. dla siebie i dla mamy


opiszę wrażenia gdy już otrzymam produkty, trzymajcie za mnie kciuki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:01   #393
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja również nie wytrzymałąm i wkręciłam się w to szaleństwo-złożyłam wczoraj moje pierwsze zamówienie:

serum z witaminą c - stara wersja płynna
serum-olejek Lemon
2 hydrolaty
olejek z płatków róży

A dziś zamiast się uczyć buszuję po mazidłach...
To jest strasznie wciągające i nie mogę się opanować, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi aby się opamiętać...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 15:16   #394
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Chyba złapałam bakcyla kosmetycznego, właśnie przed chwilą zrobiłam SWOJE PIERWSZE ZAKUPY NA Biochemii Urody
Ale się cieszę Mam nadzieję, że poradzę sobie z wykonaniem. Oto co kupiłam:
Maseczka wulkaniczna
Peeling cukrowy (czekoladowo-miętowy)
Serum antyoksydacyjne C15EF - 2 sz. dla siebie i dla mamy

opiszę wrażenia gdy już otrzymam produkty, trzymajcie za mnie kciuki
Moglas dobrac tez zel Hialuronowy 1%, serum z wit C jest b wodniste i np twoja mama moze nie byc nim zachwycona a zmieszany z zelem lekko liftinguje tez buzke i bardzooo polecam zel myjacy z olejkiem...uzywam od ponad miesiaca..wlasnie mi sie skonczyl i musialam wrocic chwilowo do Effaclar zel z LRP..bozzeee jaki mam przesusz na buzi..ten olejek jest rewelacyjny..buzka nawilzona i czysta i nic a nic nie zapycha..wrecz pielegnuje
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 18:21   #395
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hehe ja chyba tez zalapalam bakcyla
przestudiowalam przed chwila biochemie i zastanawiam sie na kupnem takich o to wynalazkow [mam cere mieszana, z bardzo problematyczna strefa T, zaskornikami ma nosie i podskornymi krostkami na czole]

krem lagodzacy z lukrecja
tonik z kwasami aha/bha 10% [w ramach kuracji, czy jak bede stosowac co kilka dni, dwa albo trzy np. to da dobre rezultaty? na zmiane ze zwyklym tonikiem
?]
serum z zielona herbata
co sadzice o tym zestawie?
oczywiscie do tego musze sobie zarzucic jakis lekki filtr [lekki w sensie nietlusty ] przyznaje ze do tej pory nigdy nie uzywalam filtrow osobno [ew. to co znajdowalo sie w kremach], wiec ne bardzo wiem co dobre, ale wyczytalam u was ze do mieszanej avane nadaje sie idealnie, ale cena mnie tak nie nastraja idelanie

przeniose sie z pytaniami dot. cery na inny watek
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA


Edytowane przez lilith1234
Czas edycji: 2008-01-30 o 19:06 Powód: zle wcelowanie w temat ;)
lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:29   #396
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

lilith1234 ja uzywam dokladnie tego toniku 10%, jest dosc mocny i buzka po nim piecze troszke... ja zaczelam od Effaclaru K i dopiero po miesiacu stosowania go co 2 dzien dolaczylam ten tonik z BU - uzywam go 1-2 razy w tygodniu oraz nadal effaclar. w pozostale dni kremy kojaco-nawilzajace zeby nie przesuszyc buziaka i oczywiscie filtr 50 gdy tylko pojawi sie slonko (gdy jest bardzo pochmurnie pozostaje przy kremie z filtrem 15 ale nwiem czy dobrze robie...) powodzonka!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 19:33   #397
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a tak w ogole to straszna mi zrobilyscie Dziewczynki chrapke na olejek do mycia pomaranczowy oraz 3xRose achh i chetnie bym sprobowala tego olejku antycellulitowego - wlasnie robie kuracje przed wiosna hehe kurcze a dopiero co dostalam przesylke niedawno z BU a tu juz nastepna sie szykuje... uwaga, TO UZALEZNIA!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 19:42   #398
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dzieki za odp
ja jestem filtrowym ignorantem poki co, mam nadzieje to zmienic, tego toniku tez mam uzywac wlasie tak 2 razy w tygodniu zeby nie przesadzic, na zmiane z innym

co do olejku na cellulit to tez sie zastanawiam bo wlasnie od wczoraj przystapila do kuracji pod tytulem wkrotce wakacje [ wprawdzie jeszcze sesja ale wszystko tuz tuz] i mysle czy by sie jeszcze wspomoc tym olejkiem

a jako laik mam pytanko, czym nakladacie serum na twarz? wacikiem palcami ?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:34   #399
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja nakladam palcami mam serum z witC, to najnowsze z BU jest cudowne
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:04   #400
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zamowilam wkoncu 4 rzeczy
poza tymi co pisalam dorzcilam olejek do oczyszczania bo raz ze strasznie zachwalacie, a dwa ze sama jestem ciekawa jak to sie bedzie na mojej skorze zachowywac
no i zgodnie z radami zamienilam kwasy 10 na 2 % co by sie nei spalic za pierwszym razem

a najbardziej to sie podjaralam samym tworzeniem tego wszytskiego, zawsze wiedzialam ze mly chemik we mnei siedzi a odpuszczenie sonie kosmetologii lab. bylo bledem...
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:07   #401
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
hehe ja chyba tez zalapalam bakcyla
przestudiowalam przed chwila biochemie i zastanawiam sie na kupnem takich o to wynalazkow [mam cere mieszana, z bardzo problematyczna strefa T, zaskornikami ma nosie i podskornymi krostkami na czole]

krem lagodzacy z lukrecja
tonik z kwasami aha/bha 10% [w ramach kuracji, czy jak bede stosowac co kilka dni, dwa albo trzy np. to da dobre rezultaty? na zmiane ze zwyklym tonikiem
?]
serum z zielona herbata
co sadzice o tym zestawie?
oczywiscie do tego musze sobie zarzucic jakis lekki filtr [lekki w sensie nietlusty ] przyznaje ze do tej pory nigdy nie uzywalam filtrow osobno [ew. to co znajdowalo sie w kremach], wiec ne bardzo wiem co dobre, ale wyczytalam u was ze do mieszanej avane nadaje sie idealnie, ale cena mnie tak nie nastraja idelanie

przeniose sie z pytaniami dot. cery na inny watek
jesli masz cerę skłonna do zapychania trójglicerydy w kremie mogą Cię zapchac i podrażnic
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 21:23   #402
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a chodzi o ten krem z filtrem? co powinnam uzyc w zamian?
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:44   #403
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

towarzystwu tu chodzi nie o krem z filtrem tylko ten z lukrecją.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 07:29   #404
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a chodzi o ten krem z filtrem? co powinnam uzyc w zamian?


Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
towarzystwu tu chodzi nie o krem z filtrem tylko ten z lukrecją.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:00   #405
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czekam na paczkę i jeszcze nic wysłana w piątek 25ego.
a ja już chcę kręcić bo mnie ciągnie do rosmanna po jakąś chęmię
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:20   #406
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moglas dobrac tez zel Hialuronowy 1%, serum z wit C jest b wodniste i np twoja mama moze nie byc nim zachwycona a zmieszany z zelem lekko liftinguje tez buzke i bardzooo polecam zel myjacy z olejkiem...uzywam od ponad miesiaca..wlasnie mi sie skonczyl i musialam wrocic chwilowo do Effaclar zel z LRP..bozzeee jaki mam przesusz na buzi..ten olejek jest rewelacyjny..buzka nawilzona i czysta i nic a nic nie zapycha..wrecz pielegnuje
Żel Hialuronowy wezmę w takim razie następnym razem, póki co nawet nie wiem czy sobie poradzę z przygotowaniem specyfiku. Co do serum z wit. C to wzięłam to ponieważ wyczytałam, żeby kupić podstawową wersję bo może zapychać P) O sama to pisałaś w wątku o ocenie pielęgnacji. My z mamą póki co testujemy, jak się sprawdzi to kupię to drugie skorzystam z Twoich rad
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:23   #407
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No dobra
zaszalałam i zamówilłam mam cere tłustą z tendencją do wyprysków praktycznie na każdą chemię i na każde kosmetyki konwencjonalne, więc mam nadzieję, że w końcu znalazłam swoje produkty

Olejek myjący - pomarańczowy - 100g 8.50 zł 1 8.50 zł
Komplet - Dwufazowy nawilżacz LEMON 21.50 zł 1 21.50 zł
Hydrolat cytrynowy - 200ml (2 x100ml) 11.00 zł 1 11.00 zł
Maseczka wulkaniczna - 50ml 7.00 zł 1 7.00 zł
Tonik z kwasami AHA/BHA 10% - 100g 12.50 zł 1 12.50 zł
Do zapłaty: 68.50 zł


AAaaa, już się nie mogę doczekac.

Wczoraj wieczorem pierwszy raz zrobilam maseczke aspirynową i dzis rano jestem w szoku, buziunia gladka, skóra naprężona, pory zwarte. A ostatnio znów mialam wysyp, bo bylam na 2 dniowym wyjezdzie i nie zabralam swojej wody morskiej w sprayu Thalgo. Niestety, nic innego od jakiegos czasu nie uzywam, bo po wszystkim strasznie mnie wysypuje.

Przeanalizowalam sklady moich kosmetyków, robilam tygodniowy odpoczynek az skóra sie uspokoi i testowalam kolejno kremy z pólki i sypie mnie po wszystkim. To trądzik kosmetyczny, konsentruje sie glównie wokól żuchwy, brody i na szyji.
Odstawilam wszystko, jedynie najlepszy sklad ma woda morska w sprayu Tgalgo, wiec póki co ją stosuje po umyciu zanim nie przyjdzie paczka z Biochemii. Twarz myję Bialym Jeleniem w kostce, bo po innych żelach (Tgalgoskim też) które zawierają LSulfate zaczela mi pękac skóra wokól dziurek nosa i macerowac sie skóra na ustach. Masakra.

Idę zrobic tonik aspirynowy i czekam na paczke
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:51   #408
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aaa sorki ja nie znaju
hmm... no zobaczymy co z tego bedzie
ciekawi mnie ta maseczka wulkniczna, zmawiala ktoras z was? wiem, ze pewnie gdzie sto sie w watku przewinelo, ale sama objetosc tego wszytskiego mnie przeraza i przebrnalam tylko przez kilka stron
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 09:02   #409
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zamawiałam maseczkę wulkaniczną ale jeszcze jej nie otrzymałam. Myślę, że dojdzie w przyszłym tygodniu. Dam znać co i jak i jak zachowuje się na mojej twarzy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 09:21   #410
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
aaa sorki ja nie znaju
hmm... no zobaczymy co z tego bedzie
ciekawi mnie ta maseczka wulkniczna, zmawiala ktoras z was? wiem, ze pewnie gdzie sto sie w watku przewinelo, ale sama objetosc tego wszytskiego mnie przeraza i przebrnalam tylko przez kilka stron
Ja mam i wczoraj sobie zrobiłam po peelingu z bromeliną. Duet sprawdził się znakomicie, cera gładka i miła w dotyku.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 09:43   #411
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Żel Hialuronowy wezmę w takim razie następnym razem, póki co nawet nie wiem czy sobie poradzę z przygotowaniem specyfiku. Co do serum z wit. C to wzięłam to ponieważ wyczytałam, żeby kupić podstawową wersję bo może zapychać P) O sama to pisałaś w wątku o ocenie pielęgnacji. My z mamą póki co testujemy, jak się sprawdzi to kupię to drugie skorzystam z Twoich rad
Tez zamowilam dla mamy przed swietami, ale nie byla zadowolona, miala to flavo czyli tlustsza wersje ale ona ma cere sucha dojrzala i twierdzila ze czuje wysuszenie twarzy...takze od cery duzo zalezy no i nie mozna sie zrazac po tyg. moze 2ch uzywania tego serum najlepiej na dzien pod filtry zauwazy sie poprawe kolorytu cery
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 09:55   #412
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Tez zamowilam dla mamy przed swietami, ale nie byla zadowolona, miala to flavo czyli tlustsza wersje ale ona ma cere sucha dojrzala i twierdzila ze czuje wysuszenie twarzy...takze od cery duzo zalezy no i nie mozna sie zrazac po tyg. moze 2ch uzywania tego serum najlepiej na dzien pod filtry zauwazy sie poprawe kolorytu cery
My z mamą mamy obie cery mieszane ale wiadomo mamy jest już lekko zwiotczała no i dojrzała.
Ja chciałabym używać to serum na noc, nie lubię tłustości na twarzy no chyba, że dobrze wchłonie w skórę, na to filtry i powinno być OK.
Jejku gdyby mi tak przebarwienia poznikały to byłoby super
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 10:31   #413
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
Ja mam i wczoraj sobie zrobiłam po peelingu z bromeliną. Duet sprawdził się znakomicie, cera gładka i miła w dotyku.
a dlugo czekalas na paczke? od mimentu przelewu of korz
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 10:52   #414
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
a dlugo czekalas na paczke? od mimentu przelewu of korz
Z tego co zauważyłam (zamawiałam już chyba 4 razy) biochemia wysyła paczki w 3 dni po wpłynięciu należności na ich konto.
Na początek dostałam informację że otrzymali zapłatę, następnie mijały 3 dni i dostawałam informację o wysyłce. Reszta zależy już od poczty...niestety.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 14:27   #415
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam wolny dzień, więc testuję specyfiki z Biochemii w różnych kombinacjach. Serum antyoksydacyjne flavo C14EF z rana to strzał w dziesiątkę, natomiast po kilku godzinach nałożyłam żel hialuronowy z pantenolem (dzień w domu to zrezygnowałam z filtra ) i niestety nie wchłonął mi się tylko zaczął się "łuszczyć". Na początku myślałam, że to skutek już 2 krotnego użycia toniku BHA, ale zmyłam to wszystko olejkiem i zastosowałam hydrolat geraniowy i jest OK. Może za dużo go nałożyłam - tak bardzo chciałam się "dowilżyć" . Żel hialuronowy w połączeniu z serum na noc to dla mnie dobra kombinacja.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:00   #416
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak sobie dzisiaj chciałam złożyć zamówienie, to się okazało, że nie ma żelu hialuronowego, będzie po 10 lutym A już sie tak cieszyłam...
A możecie mi jeszcze napisać, które hydrolaty są lepsze, te z mazideł czy z BU?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:48   #417
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktoś używał kremu rozjaśniajacego z Biochemii Urody? Przeszukałam watek ale nie znalazłam nic na ten temat.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:03   #418
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał kremu rozjaśniajacego z Biochemii Urody? Przeszukałam watek ale nie znalazłam nic na ten temat.
Było, było I Agabil pisała i ja również U mnie na razie stoi i chyba czeka na zmiłowanie, do pięt go chyba zuzyję przez te trójglicerydy... a tak się fajnie zapowiadał
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:39   #419
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj to przepraszam za niedopatrzenie. W takim razie nie będę ryzykować i ten krem sobie daruję.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:18   #420
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Oj to przepraszam za niedopatrzenie.
a nie ma za co
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.