Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-20, 17:13   #1051
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jakiś miesiąc temu dostałam zamówienie z BU i jestem zachwycona wysyłka bardzo szybko do mnie dotarła a teraz moje odczucia na temat produktów które zamówiłam:
Olejek myjący do twarzy ( wersja pomarańczowa ) - bardzo dokładnie oczyszcza moją cerę , a przy tym nie mam uczucia ściągnięcia skóry i jest ładnie nawilżona .
Hydrolant cytrynowy - ślicznie pachnie i idealnie odświeża moją cerę
Hydrolant geraniowy - moja cera jest po nim ładnie odświeżona , ale jakoś zapach jest jak dla mnie zbyt ziołowy .
Tonik z kwasem BHA 2% - jestem nim zachwycona idealnie oczyszcza moją cerę , ale nie wysusza i rano cera jest gładka i zmniejszyły się "niespodzianki" na mojej skórze.
Jeszcze mnie kusi ten żel hialuronowy 1% i hydrolant oczarowy , z kwiatu pomarańczy , lawendy
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 17:52   #1052
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mnie sie marzy olejek do twarzy grapefruitowy, ostatnio kupilam sobie taki peeling i zakochalam sie w tym zapachu musze sie chyba w olejek eteryczny zaopatrzyc
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:12   #1053
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez apsik84 Pokaż wiadomość
dziewczyny BU przeszla sama siebie. Zamówienie złożyłam w niedzielę, kaska przeszła w pon, a paczka juz dziś jest u mnie. Brawo, oby tak dalej. Z nowości zamówiłam amlę i olejek antycel. Niedługo coś napiszę.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam kilka dni temu olejki antycellulitowe, olejek kawowy, olejek do mycia pomarańczowy i almę czekam na paczkę
Dziewczyny dajcie znac jak amla się sprawuje.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:09   #1054
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przeczytałam cały wątek, i jeszcze bardziej nie mogę się doczekać mojej paczki... A dopiero dzisiaj pieniądze wpłynęły... Nawet dziś w nocy śniło mi się, że robię sobie te wszystkie mikstury
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:19   #1055
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie znac jak amla się sprawuje.
Ja stosowałam almę dopiero raz w formie maseczki, ale jestem zadowolona. Włosy były miekkie, błyszczące, zobaczymy czy pomoże na wypadanie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:34   #1056
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja stosowałam almę dopiero raz w formie maseczki, ale jestem zadowolona. Włosy były miekkie, błyszczące, zobaczymy czy pomoże na wypadanie
Miękkie mowisz ..chyba się jednak skuszę.
Ostatnio odkrylam cudowne dzialanie zelu hialuronowego...włosy po nim są super. Moze jak dodam do pielegnacji amle bedzie perfekcyjnie.
Rozrabiałaś z hydrolatem, wodą, dodawałas zel hialuronowy?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:37   #1057
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Miękkie mowisz ..chyba się jednak skuszę.
Ostatnio odkrylam cudowne dzialanie zelu hialuronowego...włosy po nim są super. Moze jak dodam do pielegnacji amle bedzie perfekcyjnie.
Rozrabiałaś z hydrolatem, wodą, dodawałas zel hialuronowy?
Z hydrolatem i dodałam trochę żelu, będę jeszcze testować bo po razie to efekty pewnie nie są duże. Liczę też że trochę przyciemni mi włosy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 16:51   #1058
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Z hydrolatem i dodałam trochę żelu, będę jeszcze testować bo po razie to efekty pewnie nie są duże. Liczę też że trochę przyciemni mi włosy
Wiadomo na efekty trzeba troche poczekać.
Ja dopiero po miesiącu używania olejku antycelulitowego zauważylam ze działa...mile mnie zaskoczył. Myślę jednak ze duży wplywa na działanie ma masaż który dzięki olejkowi zaczęłam robic regularnie.

Amli zabrakło
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:54   #1059
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wiadomo na efekty trzeba troche poczekać.
Ja dopiero po miesiącu używania olejku antycelulitowego zauważylam ze działa...mile mnie zaskoczył. Myślę jednak ze duży wplywa na działanie ma masaż który dzięki olejkowi zaczęłam robic regularnie.

Amli zabrakło
Ja zauważyłam efekt po zużyciu połowy butelki, teraz dostałam jeszcze dwie. Masaż faktycznie pomaga i systematyczne stosowanie.
Może uzupełnia niedługo zapasy amli
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:54   #1060
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

doszła moja paczka-olejki antycellulitowe, olejek do mycia twarzy pomarańczowy i amla olejek antycellulitowy będzie miał dziś swój debiut, tak samo olejek kawowy. Amlę przetestuję jutro.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:25   #1061
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moje zamowienie zostalo dzis wyslane, a wczoraj rano zlozylam zamowienie
no bosko
jestem po wrazeniem i dziekuje za szybka realizacje
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 10:35   #1062
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chciałam stanąć w obronie kremu z lukrecją. Wiem, że każdemu pasuje coś innego ale dla mnie naprawdę okazał się rewelacyjny. Używam na noc od 3 tygodni i: rozjaśnił lekko cerę oraz przebarwienia, śmiem twierdzić, że lepiej niż produkty z kwasem, bardzo ładnie uspokaja skórę, zapobiega zaczerwienieniom (co dla mnie było dużym problemem), ujednolica cerę. Stosuję na zmianę z olejkiem Lemon plus żel hial. oraz punktowo tonik z AHA/BHA 10%. Taka mieszanka okazała się dla mnie najlepsza, bo produkty z kwasami zapobiegają zanieczyszczeniu cery, a krem ją uspokaja, rozjaśnia i zapobiega przesuszeniu. Nie wiem jak u innych ale u mnie za duża ilość produktów z kwasami skutkowała podrażnieniem skóry, zaczerwienieniem oraz wypryskami. Tak samo zbyt intensywne stosowanie maseczek oczyszczających. Aha i jeszcze zamiast toniku, hydrolat oczarowy lub neroli. I naprawdę na efekty polecam poczekać co najmniej tydzień, nie zrażajcie się po pierwszym użyciu. I jeszcze taka rada, może ktoś skorzysta: bardzo źle na moją cerę wpływa kwas glikolowy, który jest w wielu kosmetykach do cery mieszanej. Ale się napisałam Uffff
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 10:40   #1063
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Apsiku, w bazie kremowej kremu z lukrecją (jak i wybielającego) są popularne zapychacze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:36   #1064
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Apsiku, w bazie kremowej kremu z lukrecją (jak i wybielającego) są popularne zapychacze
no właśnie to zależy kogo co zapycha. A poza tym z tego co czytałam są tam tylko trójglicerydy. Może mnie nie zapychają. Ja mam problemy po glycolu propylenowym i np wolę tonik AHA/BHA 10 niż AHA 2% bo w 10 jest tego mniej. Zresztą można zamówić próbkę bazy.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:57   #1065
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie wiem czy nie widzę tego, czy tego po prostu nie ma, ale czy na BU jest możliwość kupienia małych buteleczek z atomizerem na hydrolaty? bądź hydrolatów już w tego typu buteleczkach? jakiś czas temu zamawiałam hydrolaty na BU ale byly w tych plastikowych, białych buteleczkach, a teraz potrzebuję buteleki z atomizerem więc jeśli BU nie ma takich, zamówię na mazidłach.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 14:04   #1066
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nie wiem czy nie widzę tego, czy tego po prostu nie ma, ale czy na BU jest możliwość kupienia małych buteleczek z atomizerem na hydrolaty? bądź hydrolatów już w tego typu buteleczkach? jakiś czas temu zamawiałam hydrolaty na BU ale byly w tych plastikowych, białych buteleczkach, a teraz potrzebuję buteleki z atomizerem więc jeśli BU nie ma takich, zamówię na mazidłach.
nie ma niestety na BU takich tez ubolewam
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 14:16   #1067
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Osobiście się na kremach z BU nieco zawiodłam Mama odstawiła krem w kwasem lip. już po pierwszym użyciu, bo okropnie Ją podrażnił. W sumie to bardziej z tego wyszedł peeling, bo pomimo intensywnego mieszania i odstawienia na 48h drobinki nie rozpuściły sie do końca Teraz Mama ma opory nawet przed zużyciem kremu na ciało:P A krem lukrecji jest nieprzyjemny w stosowaniu. Zazwyczaj wązniejszy dla mnie jest efekt, ale w tym przypadku komfort stosowania (wg mnie) jest zbyt niski. Krem jest tłustawy, kiepsko sie wchłania i mam wrażenie jakbym się czymś oblepiła na twarzy. Może dobrze działa, ale niestety chyba nie wytrwam do efektów:P Próbowałam go tez stosować na plamy uczuleniowe na szyji, ale nic nie pomógł
Szkoda, bo z pozostałych produktów z BU jestem b. zadowolona.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:34   #1068
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a powiedzcie mi czy do rozrobienia komsetykow bedzie sie nadawl spirytus ktory kupilam w marcu i od tej pory stoi w lodowce??
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 16:54   #1069
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

confused_girl, o jakim peelingu piszesz? Nie bardzo rozumiem o jakie drobinki, które miały się rozpuścić chodzi.

Polecam amlę na twarz - maxymalnie wygładza, dość ostro peelinguje, ale nie podrażnia, oczyszcza pory. Na włosy jeszcze nie używałam.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 17:41   #1070
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez apsik84 Pokaż wiadomość
no właśnie to zależy kogo co zapycha. A poza tym z tego co czytałam są tam tylko trójglicerydy. Może mnie nie zapychają. Ja mam problemy po glycolu propylenowym i np wolę tonik AHA/BHA 10 niż AHA 2% bo w 10 jest tego mniej. Zresztą można zamówić próbkę bazy.
nie twierdzę że każdego zapcha ale mnie oprócz zapchania też podrażnił i na pewno nigdy już nie kupię kremu z tą bazą

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Polecam amlę na twarz - maxymalnie wygładza, dość ostro peelinguje, ale nie podrażnia, oczyszcza pory. Na włosy jeszcze nie używałam.
a jak ja stosujesz?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 18:13   #1071
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mieszam 1 łyżeczkę amli z 1 łyżeczką wody. Nakładam na twarz na kilka minut, zmywam wacikiem, przy tym wykonując peeling. Zastosowane amli znajduje się na stronie BU w pliku PDF do ściągnięcia.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:31   #1072
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy do rozrobienia komsetykow bedzie sie nadawl spirytus ktory kupilam w marcu i od tej pory stoi w lodowce??
mysle ze jesli tylko byl szczelnie zakrecopny to moze, grunt zeby nie zwietrzal, zeby sie zepsul to raczej neimozliwe
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 22:22   #1073
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
confused_girl, o jakim peelingu piszesz? Nie bardzo rozumiem o jakie drobinki, które miały się rozpuścić chodzi.

Polecam amlę na twarz - maxymalnie wygładza, dość ostro peelinguje, ale nie podrażnia, oczyszcza pory. Na włosy jeszcze nie używałam.

O peelingu, który wyszedł z kremu regenerującego Jeśli chodzi o drobinki to podejrzewam, że to albo lecytyna albo kwas liponowy nie rozpuścił się do końca
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 11:10   #1074
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Po ponad miesiącu używania kosmetyków z BU podzielę się swoimi wrażeniami.

Pierwsze - jak najbardzie pozytywne - przy składaniu zamówienia. Bardzo dobry kontakt, fajna obsługa, bez wątpienia działa na plus dla BU.
Drugi plus, to dla mnie osobiście, przejrzystość samego sklepu. Na mazidłach się gubię, może i więcej tam asortymentu, ale jakoś ciężko jest się poruszać po sronce. Natomiast na BU wszystko zwięźle,zgrabnie, jasno i wyraźnie

Ale do rzeczy. Mam skórę raczej normalną, ale często przesuszoną, z niewielka ilością niedoskonałości. Zamówiłam:
Olejek myjący - wersja pomarańczowa. Jest w porządku, fajny zapach, fajnie oczyszcza i na moment wygładza skórę. Nie powiem, że nie wysusza skóry, bo raczej po myciu zawsze muszę nałożyć cos na twarz. Na korzyść olejka nie zrezygnuję jednak z ulubionej Ziaji Calma HLC, używam tych preparatów na zmianę. I myślę, ze tak zostanie jeszcze przez dłuższy czas.

Serum Lemon. Całkiem niespodziewanie baaaardzo przypadł do gustu mojemu TŻowi Na swoje skórze nie widze jakiegoś rewelacyjnego efektu, ale nie zapycha, nie powoduje porażnień, nic mi po nim nie wyskakuje. Ogólnie nie powiem że zrobił cos extra z moją cerą, ale lubie go i solo i w zestawie z żelem hialuronowym. Po uzyciu skora jest miękka, gładka, nawilżona. Zapach mnie nie zachwyca.

Żel hialuronowy. Solo - sciąga. Łączę go z serum Lemon, z wit. E w oleju, z olejem kokosowym, nakładam czasem pod filtr czy podkład. Fajny jest.

Hydrolaty. Różany, oczarowy, geraniowy. Fajne zamiast tonika rano. Z tym że różany lekko ściąga, oczarowy brzydko ( jak dla mnie ) pachnie, geraniowy - brrr. nie znosze zapachu geranium. Przy następnym zamówieniu będę testować inne.

Tonik 2% BHA. Wow. Bezpośrednio po użyciu nie wysusza skóry, a spodziewałam sie najgorszego. Łuszczę się po jednym użyciu. TO jest mój pierwszy preparat z kwasami, po Efaklarze. Liczę, że pomoże mi zlikwidować czarne kropki na nosku, ale poki co nie widzę spektakularnych zmian. Używam sporadycznie.

Tyle z moich spostrzeżeń. Jestem zadowolona, że moge spokojnie prawie zrezygnować z drogeryjnej i aptecznej pielęgnacji. I mimo, że w moim przypadku nie ma jakiejś zdecydowanej różnicy pomiędzy efektem "przed" i "po", będę korzystać z kosmetyków z BU bo mam i komfort kupowania, na dodatek w korzystnej cenie, i używania, i radochę z własnoręcznie robonych kosmetyków
Jak trochę zużyje tego co mam, to zamówie na pewno jeszcze serum z vit. C, serum rose, tonik AHA/BHA, jakieś hydrolaty i inne cuda
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 12:14   #1075
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zbieram się właśnie do pierwszego zamówienia na BU
Potrzebuję jednak Waszej pomocy...
Mam skórę raczej tłustą, porowatą, nieliczne naczynka, czasami pojawiają się niespodzianki, średnia tendencja do zapychania (ale silikonom mówię NIE, ostatnie przejścia z Idealistem EL to tragedia)

Nie stosuję filtrów, nie mam do nich siły, choć próbowałam i to długo... nie mogę
I teraz pytanie: chcę zamowić serum z wit. C bez silikonów. Czy mogę stosowac je pod krem bez filtra (obecnie Effaclar nawilż-matujący a w kolejce czeka Rilastil Deliskin na naczynka)? Jest jakiś sens je tak używać? Chcę trochę poprawić koloryt cery i uszczelić naczynka.

Do tego zaplanowałam zamówić jeszcze hydrolat oczarowy zamiast toniku i oczywiscie któryś olejek myjący.
Czy coś jeszcze dorzucić? (oprócz maseczek i peelingu bo wykańczam drogeryjne)
Pomóżcie, bo czuję się jak dziecko we mgle...
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:56   #1076
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a mi jeszcze nie wysłali...
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 15:04   #1077
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypróbowałam już:
- olejek myjący - super zmywa makijaż, bardzo delikatny i wydajny. Skóra wydawała się jakby gładsza;
- olejek antycellulitowy - przyjemny w użyciu, wydajny, idealny do masażu. Ciekawe, czy byłby efektywniejszy bo zmieszaniu z olejkiem kawowym?
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:14   #1078
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
a mi jeszcze nie wysłali...
pospieszyłam się z rozpaczą, właśnie dostałam mejla, że dzisiaj wysłali
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 17:56   #1079
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
pospieszyłam się z rozpaczą, właśnie dostałam mejla, że dzisiaj wysłali
mnie dzisiaj doszlo, tylko oczywiscie musialo mnei nie byc w domu ;/
i znowu dymanie na poczte ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 18:51   #1080
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
mnie dzisiaj doszlo, tylko oczywiscie musialo mnei nie byc w domu ;/
i znowu dymanie na poczte ;/
heh, ja pewnie gdzieś za tydzień najwcześniej ujrzę moją przesyłkę tak to jest mieszkać na zapyziałej wsi, książki z księgarni już mi tydzień idą i oczywiście nadal ni widu, ni słychu listonosza...

Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2008-05-23 o 19:24
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.