Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-24, 21:10   #151
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Moze Ci jeszcze zrzadzieje ten zel. Matko co za slowo, az nie wiem czy takie istnieje, ale chyba wiadomo o co chodzi
wiadomo.Mam nadzieję że zrzadzieje.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 22:45   #152
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ufff moje tez zrobilo sie rzadsze na szczescie a juz sie balam ze nic z tego nie bedzie

tez dostalam dzisiaj mejla z BU z wyjasnieniami

no to wreszcie wyprobuje to serum na buziaku ciekawe jak to bedzie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:13   #153
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę powiedzieć, że moja skóra nigdy nie była w tak świetnej kondycji . Tylko niektóre kosmetyki już mi się pokończyły, a na portalu przerwa wakacyjna...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:42   #154
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Perelko - ja to bym wziela jakis tonik coby bylo szybko na wakacjach, taki tonik co to ma troche jakis antyoksydantow, z Norel sa fajne toniki, ale strasznie ciezko je zdobyc, zachwalano tu tez tonik z Oceanika taki niby do cery tlustej. No bo swoje robione to na pewno nie.
Dziekuje za podpowiedz. Poszukam w necie,moze uda mi sie zamowic. Bardzo zaluje,ze jest ta przerwa wakacyjna. Moj buziak baaardzo polubil sie z serum i tonikiem BHA. W Anglii niestety nie bede miala dostepu do BU i dlatego szukam czegos innego :/

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że moja skóra nigdy nie była w tak świetnej kondycji . Tylko niektóre kosmetyki już mi się pokończyły, a na portalu przerwa wakacyjna...
tez zaluje :/
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 22:35   #155
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ochh to serum z witaminkami jest cudowne!!! rzeczywiscie filtr lepiej sie wchlania (stosuje serum na dzien) i w ogole skora jakas taka.. gladka i promienna
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 16:32   #156
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To ja polecam również hydrolat z zielonej herbaty. Jest świetny! Używałam go też na podrażnione miejsca po depilacji. Skóra jest uspokojona i zniknęło zaczerwienienie. A twarz, jak po każdym innym hydrolacie odświeżona i czysta. Te produkty są niesamowite.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 10:38   #157
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To ja polecam również hydrolat z zielonej herbaty. Jest świetny! Używałam go też na podrażnione miejsca po depilacji. Skóra jest uspokojona i zniknęło zaczerwienienie. A twarz, jak po każdym innym hydrolacie odświeżona i czysta. Te produkty są niesamowite.
Ja właśnie robiąc ostatnie zmówienie zastanawiałam się nad tym hydrolatem
Do twarzy stosuję różany, kocham ten zapach.
Shazney ja ciagle szukam czegoś na podrażnienia po depilacji , koniecznie wypróbuję więc hydrolat z zielonej herbaty.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 16:46   #158
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na podrażnienia po depilacji jest bardzo dobry. Naprawdę, nie wyskoczyły mi żadne krostki, skóra nie swędzi i nie jest czerwona. Mnie pomógł.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 20:43   #159
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zakupilam to i owo:
olejek pomaranczowy do mycia twarzy - bardzo fajny i wydajny
peeling cytrusowo-korzenny - sliczny zapach a jakosciowo lepszy od lirene
hydrolaty (lawendowy i rozany) - jak to hydrolaty
tonik z BHA - nie podraznil a nawet pomogl
kokosowy peeling enzymatyczny - smierdzi, trudno go rozrobic w dloni, bez rewelacji
serum z wit C - mimo wysokiego stezenia nie zrobil mi krzywdy ale bez pielegnacyjnych rewelacji
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 22:11   #160
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja nabyłam po raz pierwszy serum z kwasem hialur. na BU. Chciałam, żeby było takie właśnie żelowe i bardziej nawilżające, bo mam w planie stosować go na noc zamiast kwasów i retinolu, które odstawiłam na lato.

Pierwsze wrażenie OK, chociaż faktycznie baaaardzo długo maź się wchłania. No i zapach nieciekawy. Przed romantyczną nocką bym nie kładła
Dziwne jednak, że serum z BU o stężeniu 15% wydaje mi się łagodniejsze niz 10% które sama przygotowywałam z mazidłowych produktów. Może dodatek glikolu łagodzi?
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 15:57   #161
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja dostalam swoja paczuszke z serum zelowym i olejkiem pomaranczowym i mam takiego lenia,ze lezy juz trzeci dzien,bo mi sie ukrecac nie chce
Naprawde dlugo sie wchlania to serum ? Ja mam zamiar stosowac na dzien pod filtry.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 20:35   #162
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

U mnie serum wchlania sie dobrze, kilka kropelek na wilgotna jeszcze skore i po 5 minutach nakladam filtr i nie czuje sie jakos tlusta. Jak stosuje na noc to nakladam troche wiecej i wtedy mnie nawilza i juz nic wiecej nie nakladam na buzie.

A z tym stezeniem to moze to tez wynika z tego, ze jak sie odmierza miarka to mozna zrobic serum co ma wiecej % tej witaminy niz myslimy, ja sie tak przekonalam, jak kupilam w koncu wage to zobaczylam, ze na miarkach duzo razy sie przejechalam.

Dziewczyny jaki ma zapach ten hydrolat z zielonej herbaty?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 12:27   #163
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zgadzam się, ten peeling do twarzy o zapachu kokosowym strasznie śmierdzi. Wolę już tą wersję bezzapachową. Ale działanie peelingu jest delikatne i skuteczne zarazem. Ja go trzymam dłużej niż to zalecają w ulotce i zauważyłam, że wtedy efekt wygładzenia jest mocniejszy.

A hydrolat z zielonej herbaty ma bardzo delikatny, słabo wyczuwalny zapach.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 14:53   #164
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzieki! Na hydrolat sie skusze.
A ten peeling to smierdzi, bo pachnie kokosem, czy tak w ogole ten zapach kokosowy jest nieladny, no nie wiem jak to zapytac, ale moze ktos zrozumie.
Bo ja uwielbiam kokosowy zapach i jak kiedys wachalam mleko kokosowe to pachnialo pieknie kokosem, ze chcialo sie zjesc. Zapach peelingu normalnego lubie, bo bardzo lubie owsianke i mi ten peeling przypomina zapachem moje sniadanie, ostatnio sie nim ratowalam po podraznieniu Atredermem.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 17:34   #165
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O to chodzi, że peeling w ogóle nie pachnie kokosami. Zwykła wersja pachnie delikatniej, a ten składnik kokosowy powoduje, że ten owsiankowy zapach jest bardziej intensywny i duszący. Przynajmniej mój nos tak czuje.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 18:16   #166
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
O to chodzi, że peeling w ogóle nie pachnie kokosami. Zwykła wersja pachnie delikatniej, a ten składnik kokosowy powoduje, że ten owsiankowy zapach jest bardziej intensywny i duszący. Przynajmniej mój nos tak czuje.
Dzieki za opis, chyba mimo wszystko sprobuje, najwyzej zuzyje szybko do ciala tez albo do kapieli. Opisze potem co moj nos czul
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:31   #167
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
zakupilam to i owo:
olejek pomaranczowy do mycia twarzy - bardzo fajny i wydajny
peeling cytrusowo-korzenny - sliczny zapach a jakosciowo lepszy od lirene
hydrolaty (lawendowy i rozany) - jak to hydrolaty
tonik z BHA - nie podraznil a nawet pomogl
kokosowy peeling enzymatyczny - smierdzi, trudno go rozrobic w dloni, bez rewelacji
serum z wit C - mimo wysokiego stezenia nie zrobil mi krzywdy ale bez pielegnacyjnych rewelacji
Nri mam pytanie do Ciebie, i do wszystkich Wizażanek używających olejku pomarańczowego do mycia twarzy: czy nie macie wrażenia,że on słabo oczyszcza skórę? Ja mam takie odczucie, choc jestem przyzwyczajona do kosmetyków do mycia nie pieniących się tak, jak ten olejek (kiedyś brak piany uważałam za objaw tego,że kosmetyk słabo myje), ale tu wydaje mi się ,że słabo oczyszcza..Nie wiem czy to już moej przewrażliwienie, mam cerę mieszną, skłonną do powstawania zaskórników i bardzo wazne jest dla mnie dokładne oczyszczenia twarzy. Sama juz nie wiem.Jak jest u Was?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 21:20   #168
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wydaje mi się, że olejek ma za zadanie myć twarz, a nie oczyszczać. Zresztą jak i inne żele czy pianki do tego przeznaczone. Natomiast oczyszczać może peeling, ewentualnie maseczka. Używam całej serii, tzn. olejku, hydrolatu i peelingu i skończyły się moje problemy z cerą. Oczywiście, zawsze miałam tendencję do zaskórników i póki żyję moje gruczoły będą pracować pełną parą, ale jednak skóra jest bardziej uspokojona, nie daje tak o sobie znać. Jest nawilżona, nie nafaszerowana chemią i odpoczywa.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 22:26   #169
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Nri mam pytanie do Ciebie, i do wszystkich Wizażanek używających olejku pomarańczowego do mycia twarzy: czy nie macie wrażenia,że on słabo oczyszcza skórę? Ja mam takie odczucie, choc jestem przyzwyczajona do kosmetyków do mycia nie pieniących się tak, jak ten olejek (kiedyś brak piany uważałam za objaw tego,że kosmetyk słabo myje), ale tu wydaje mi się ,że słabo oczyszcza..Nie wiem czy to już moej przewrażliwienie, mam cerę mieszną, skłonną do powstawania zaskórników i bardzo wazne jest dla mnie dokładne oczyszczenia twarzy. Sama juz nie wiem.Jak jest u Was?

mam cere mieszana i jestem zadowolna - olejek zmywa dokladnie makijaz i z moja cera radzi sobie swietnie niemniej nie mam sklonnosci do zaskorniakow - skora jest raczej wrazliwa, sklonna do naczynek - na te bardziej problemowe rejony uzywam toniku z kwasem BHA i effaclar k (ew. peeling enzymatyczny tylko na te rejony)
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 19:38   #170
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
mam cere mieszana i jestem zadowolna - olejek zmywa dokladnie makijaz i z moja cera radzi sobie swietnie niemniej nie mam sklonnosci do zaskorniakow - skora jest raczej wrazliwa, sklonna do naczynek - na te bardziej problemowe rejony uzywam toniku z kwasem BHA i effaclar k (ew. peeling enzymatyczny tylko na te rejony)
Dziękuję za opinie Ja używam olejku od niedawna i może mam tylko takie wrażenia,że on niedokładnie myje.Sprawdziłam i płatek kosmetyczny po przetarciu nim buzi po myciu jest czysty.

Edytowane przez karolinkamalinka
Czas edycji: 2007-07-28 o 20:08
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 15:26   #171
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Niestety musze powiedzieć, ze coraz bardziej mnie rozczarowuje serum-żel z kwasem hialur z BU Nie dość że fatalnie się wchłania, lepi, posmarowane nim powieki sklejaja się, nie ładnie pachnie to chyba w dodatku strasznie mnie pozapychało (glikol/ gliceryna?)! Chyba, bo jednoczesnie stosowałam nowy krem samoopaljący YR i może to on jest sprawcą zapchania. Robię w tej sprawie dochodzenie
W każdym razie wracam do kręcenia wodnistego serum na bazie mazidłowych produktów. Dla mnie dużo fajniejsze.
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 14:54   #172
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Raportuje, ze kupilam peeling kokosowy i mi nie smierdzi, ale czuc go kokosami, jak sie zmiesza z woda to owsianka pachnie najmocniej, ale jak wacham w sloiczku to pachnie slodko. Jak na stale uzywanie to dla mnie za slodko, ale tak dla odmiany moze byc.
Za to zapach serum olejkowego jest bardzo swiezy

Karolinko olejkiem myje sie od ponad pol roku i niczym wiecej i czuje sie czysta i w ogole cera mi sie poprawila i prawie wcale jej nie musze nawilzac, chyba sie wzmocnila.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:22   #173
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Karolinko olejkiem myje sie od ponad pol roku i niczym wiecej i czuje sie czysta i w ogole cera mi sie poprawila i prawie wcale jej nie musze nawilzac, chyba sie wzmocnila.
Już się do niego przyzwyczajam Faktycznie skóra jest po nim nawilżona, gładka - zero ściągnięcia. Mój problem jest w mojej głowie li tylko, bo olejek faktycznie dobrze zmywa zanieczyszczenia.Pierwszy raz używam do mycia olejku.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 15:45   #174
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Już się do niego przyzwyczajam Faktycznie skóra jest po nim nawilżona, gładka - zero ściągnięcia. Mój problem jest w mojej głowie li tylko, bo olejek faktycznie dobrze zmywa zanieczyszczenia.Pierwszy raz używam do mycia olejku.
Chyba Cie rozumiem, ja tez mialam wpojone, ze jak nie ma piany to nie ma mycia, ale juz mi przeszlo
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 16:00   #175
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Unhappy Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja od 3 tygodni uzywam serum z wit. C z biochemii urody (wersję żelową) i powiem szczerze że nie jestem nim zachwycona - nie chce mi się wchłonąć, tzn niby się wchłania ale czuję i widzę taką dziwną warstewkę na twarzy, skóra jest po nim trochę podrażniona - zaróżowiona i pory sa bardziej widoczne
Przyczyny mogą być takie że a) piewszy raz bawiłam się w "młodego chemika" i może coś źle wymieszałam? (chociaż tam jest wszystko odmierzone i trudno źle wymieszać)
b) pierwszy raz uzywam też czegoś "na serio" z wit. C i może ona po prostu nie jest dla mnie?
w każdym razie gdyby ktoś chciał na spróbowanie (serum przechowuję w lodówce, ma ważność 3 miesiące, zrobione 18 lipca) to chetnie prześlę bo mi najwyraźniej nie służy
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:51   #176
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wyciagm watek poniewaz interesuje mnie
-Serum-olejek antyoksydacyjny Orange
-Serum -olejek regulujacy Lemon

moze ktoras z Was skusila sie na zakup i moze podzielic sie wrazeniami?

Bede robic tam swoje pierwsze zakupy bo jednak jest ze mnie leniwieci nie mam czasu na merdanie wlasnoreczne i w sumie wylazie ze mnie wygodnictwo wszystko na gotowo-tylko wymieszac.

Przeczytalam caly watek i odnioslam wrazenie,ze jestescie zadowolone z zakupow na BU wiec mam nadzieje,ze takze dolacze do tego grona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 21:40   #177
bea-01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: **
Wiadomości: 60
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć dziewczyny!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu nabyłam na BU serum-żel antyoksydacyjny C15EF i hydrolat z zielonej herbaty.
Stosuje 2 razy dziennie od 2 tygodni. Hydrolat zamiast toniku, natomiast serum mieszam z kremami- na dzień i na noc. Przyznam, że początkowo serum mnie drażniło- wodniste i o intensywnym zapachu. Jednak robi ze skórą coś niesamowitego. Skóra jest wypoczęta, napięta (ale nie ściągnięta!), o zdrowym i równomiernym kolorycie. I jeszcze co zauważyłam, choć nie umiem tego wytłumaczyć- dłużej sie trzyma opalenizna. Tak więc ostatecznie jestem z produktów bardzo zadowolona i polecam je z czystym sumieniem. A w poniedziałek zamówię olejek do mycia i peeling czekoladowo-miętowy
bea-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 22:43   #178
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do oferty BU zostały dodane nowe produkty. Masło kawowe ma zachęcające właściwości, ale ciekawi mnie bardzo jego zapach. Nie chciałabym pachnieć jak kawa, nawet ta świeżo zmielona. Jeśli jest delikatny, to chyba się skuszę przy najbliższym zamówieniu. No i hydrolaty - cytrynowy i pomarańczowy. Muszą być cudne.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:55   #179
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dołączam do grona klientek Biochemii Urody Właśnie złożyłam zamowienie na płynne serum z witaminą C, peeling korzenny i hydrolat z zielonej herbaty. Chodziło mi głównie o serum, bo nie mam już zamiaru płacić strasznych pieniędzy za Flavo C, a w pewnym wieku bez witaminy C ani rusz...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 08:20   #180
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Doszła do mnie paczuszka Zabieram się za kręcenie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.