Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 16:39   #1801
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hexxano a co Ci się w nim nie podoba? Z tego co pamiętam używałaś wcześniej 3xROSE. Mogłabyś porównać te dwa olejki?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:03   #1802
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
a ja olejek vanilowy
To już chyba wiem czemu oddajesz ten olejek Ja właśnie go zrobiłam i użyłam Jego zapach dla mnie to jakaś ropa naftowa Już go nie użyje choćbym miała się piaskiem szorować

Jakby ktoś był chętny na OLEJEK WANILIOWY DO MYCIA TWARZY to zapraszam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:41   #1803
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zrezygnowałam z olejków do mycia, wracam skruszona do micela Biodermy
Za to ukręciłam sobie serum antyoksydacyjne z amlą i zaraz się wysmaruję. Mam jeszcze dwa hydrolaty, rozmaryn jest cuuuudny, a zielona herbata nie pachnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:38   #1804
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja juz od kilku dni testuje serum z amla. i mam mieszane uczucia... nie dodalam do niego alkoholu (przy tej wersji alkohol nie jest wymagany). i jest chyba przez to troche klejace. mam wrazenie ze jest ciut przy ciezkie.
i zastanawiam sie czy teraz moge dodac alkoholu w instrukcji napisano, zeby alkohol dodawac przed dodaniem amli i wit. e. wiec chyba teraz to juz pozamiatane
zobacze, postosuje jeszcze troche i najwyzej wysmaruje maila z zapytaniem do BU.

-> martaboy, zdaj relacje jak sprawuje sie Twoje serum dodawalas do niego alkohol?
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:51   #1805
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
witaj a co szukasz w zamian???
Pozdrawiam .
Nie szukam niczego konkretnego przyda mi sie kazdy pielegnacyjny drobiazg,po prostu chce zeby polecialo w dobre rece

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Hexxano a co Ci się w nim nie podoba? Z tego co pamiętam używałaś wcześniej 3xROSE. Mogłabyś porównać te dwa olejki?
3XRose jest rewelacyjne,koi i goi podraznienia,skora jest przyjemnie nawilzona i rano buzia wypoczeta a granat nie dosc ze mnie sciaga,kombinowalam rozne proporcje z zelem HA bo solo nie ma mowy aby nalozya bo od razu robi sie skorupa to niestety pozapychal mnie bardzo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 22:05   #1806
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

buu to widze już są pierwsze niezadowolone z granatu
ja czekam własnie na moj, leci juz prawie tydzien
a czy inne posiadaczki serum z granatu tez nie odpowiada?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 07:20   #1807
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Ja juz od kilku dni testuje serum z amla. i mam mieszane uczucia... nie dodalam do niego alkoholu (przy tej wersji alkohol nie jest wymagany). i jest chyba przez to troche klejace. mam wrazenie ze jest ciut przy ciezkie.
i zastanawiam sie czy teraz moge dodac alkoholu w instrukcji napisano, zeby alkohol dodawac przed dodaniem amli i wit. e. wiec chyba teraz to juz pozamiatane
zobacze, postosuje jeszcze troche i najwyzej wysmaruje maila z zapytaniem do BU.

-> martaboy, zdaj relacje jak sprawuje sie Twoje serum dodawalas do niego alkohol?
ja mam amla dla mnie własnie za żadki mam bez alkoholu ale ogólnie jestem zadowolona z niego
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie szukam niczego konkretnego przyda mi sie kazdy pielegnacyjny drobiazg,po prostu chce zeby polecialo w dobre rece



3XRose jest rewelacyjne,koi i goi podraznienia,skora jest przyjemnie nawilzona i rano buzia wypoczeta a granat nie dosc ze mnie sciaga,kombinowalam rozne proporcje z zelem HA bo solo nie ma mowy aby nalozya bo od razu robi sie skorupa to niestety pozapychal mnie bardzo
no to mnie załamałaś ja zamówiłam granat teraz
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja zaraz będę kręcić olejek waniliowy, bo rano skończyłam pomarańczowy A co Ci się w nim nie podoba
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To już chyba wiem czemu oddajesz ten olejek Ja właśnie go zrobiłam i użyłam Jego zapach dla mnie to jakaś ropa naftowa Już go nie użyje choćbym miała się piaskiem szorować

Jakby ktoś był chętny na OLEJEK WANILIOWY DO MYCIA TWARZY to zapraszam
mnie zapycha mam wielka gulę pod nosem i mnie nie schodzi a uzyłam go 2 razy zatkany pory nie widocznie olejek nie dla mnie chętnych zapraszam otdam w dobre ręce
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 08:26   #1808
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość

mnie zapycha mam wielka gulę pod nosem i mnie nie schodzi a uzyłam go 2 razy zatkany pory nie widocznie olejek nie dla mnie chętnych zapraszam otdam w dobre ręce
Wiesz co ja miałam podobnie, ale myślę że może to być także wina olejku ylang ylang, który BU dodało do tego myjadła (EDIT: w składzie INCI produktu był zawsze oczywiście podany-zwracam honor BU).
To nie kwestia zapychania porów tylko alergii bądź złego użytkowania olejku- u mnie niestety alergii..także na glyceryl cocoate niestety-więc z olejkami z Bu musiałam się rozstać (szkoda, bo pomarańczowy, którego próbkę miałam okazję przetestować dzięki znajomej, pachniał przepięknie..a ja tak lubię pięknie pachnące kosmetyki..)

Porobiły mi się strasznie czerwone podskórne bolące gule-nie schodziły prez 2 miesiące.. do tego kaszka na czole i szorstka skóra-po 2 tygodniach używania olejku. Tez myślałam,że to przez sam olejek-a tu sie okazało,że to właśnie potworne uczulenie na ylang ylang i glyceryl cocoate (nie toleruję tensydów). Teraz mam inny olejek myjący i jest ok-czyli to nie kwestia zapychania. Dlla mnie wystarczyła zmiana emulgatora. Oczywiście to jest bardzo subiektywna opinia, każdy może inaczje zareagować na ten olejek. Przeważnie tak jest że dla 99% cos jest ok a dla mnie zawsze ten 1% pozostaje na nie..taka juz moja cera stanowi wyjątek od zasady:-(

Może warto zastosować różne techniki mycia? najpierw masaż samym olejkiem a potem zmywanie wacikiem nasączonym wodą? i oczywiście opłukanie twarzy wodą. Ja tak teraz myje i jest ok. Poczytajcie na stronie-widziałam nowe info przy olejkach myjących.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-10-24 o 21:37 Powód: weryfikacja informacji:-)
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 08:37   #1809
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Wiesz co ja miałam podobnie, ale myślę że może to być także wina olejku ylang ylang, który BU wpakowało do tego myjadła (wcześniej nie było nawet info, że tam jest:-(

Porobiły mi się strasznie czerwone podskórne bolące gule-nie schodziły prez 2 miesiące.. do tego kaszka na czole i szorstka skóra-po 2 tygodniach używania olejku. Tez myślalam,że to przez sam olejek-a tu sie okazało,że tio potworne uczulenie na ylang ylang i być może glyceryl cocoate (nie toleruję tensydów). Teraz mmam olejek z ZySK i z każdym dniem cera jest piękniejsza, jaśniejsza i czystszaMam wersje słonecznik-pachnotka.
no własnie widziałam ale juz sie boje brac może jak będe tam robic zamowienie poproszę o próbasa bo po tym wanilowym straszne rzeczy sie dzieja a uzyłam 2 razy tylko
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 08:58   #1810
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
buu to widze już są pierwsze niezadowolone z granatu
ja czekam własnie na moj, leci juz prawie tydzien
a czy inne posiadaczki serum z granatu tez nie odpowiada?
Ja mam granat i nie zauważyłam negatywnych skutków

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
mnie zapycha mam wielka gulę pod nosem i mnie nie schodzi a uzyłam go 2 razy zatkany pory nie widocznie olejek nie dla mnie chętnych zapraszam otdam w dobre ręce

Aaa to jednak nie zapach Mnie zapach zabił i nie wstałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 09:37   #1811
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Ja juz od kilku dni testuje serum z amla. i mam mieszane uczucia... nie dodalam do niego alkoholu (przy tej wersji alkohol nie jest wymagany). i jest chyba przez to troche klejace. mam wrazenie ze jest ciut przy ciezkie.
i zastanawiam sie czy teraz moge dodac alkoholu w instrukcji napisano, zeby alkohol dodawac przed dodaniem amli i wit. e. wiec chyba teraz to juz pozamiatane
zobacze, postosuje jeszcze troche i najwyzej wysmaruje maila z zapytaniem do BU.

-> martaboy, zdaj relacje jak sprawuje sie Twoje serum dodawalas do niego alkohol?

Też nie dodałam alkoholu. Fakt, jest kleiste w konsystencji, ale po dwóch smarowaniach mogę stwierdzić, że wchłania się do matu, a po nocy mam ładną, jasną buzię... Mi chyba pasuje
A nie dodałam alkoholu, bo go nie miałam a już chciałam się wysmarować, też się zastanawiałam, czy można dodać alkohol później...
Jak się dowiesz, to koniecznie napisz

Tylko trochę się boję, że z alkoholem może szczypać i wysuszać. Mam skórę tłuściocha wybredziocha. Na szczęście na razie siedzi cicho
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 11:38   #1812
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Też nie dodałam alkoholu. Fakt, jest kleiste w konsystencji, ale po dwóch smarowaniach mogę stwierdzić, że wchłania się do matu, a po nocy mam ładną, jasną buzię... Mi chyba pasuje
A nie dodałam alkoholu, bo go nie miałam a już chciałam się wysmarować, też się zastanawiałam, czy można dodać alkohol później...
Jak się dowiesz, to koniecznie napisz

Tylko trochę się boję, że z alkoholem może szczypać i wysuszać. Mam skórę tłuściocha wybredziocha. Na szczęście na razie siedzi cicho
No mi w sumie tez sie ladnie wchlania, tylko ta kleistosc na poczatku troszke mi przeszkadza. ja uzywam tylko na dzien pod filtry, dlatego zalezy mi na jak najlzejszej formule (nie mam czasu na jakies tam wchlaniania ). pod tym wzgledem najbardziej pasowalo mi tradycyjne serum, bez silikonu.

Moja cera jest mieszana, ale z tendencja do suchej i powiem Ci, ze tez sie balam, ze alkohol wyrzadzi mi krzywde. a tymczasem zuzylam juz 2 albo 3 sera z alkoholem i nie zauwazylam zadnego wysuszenia. takze alkohol wcale nie jest taki straszny

Poczekam jeszcze kilka dni i podejme decyzje czy chce alkoholizowac moje serum czy nie. Jesli bede pisac do BU to na pewno podziele sie informacjami
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:47   #1813
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość

no to mnie załamałaś ja zamówiłam granat teraz

Leano,nie panikuj moze akurat Tobie dobrze posluzy
Przyznam sie,ze jestem bardzo zawiedziona bo duzo sobie obiecywalam po tamanu i granacie-jednak nic z tego,zdarza sie.
Poza tym wpadki zdarzaja sie zawsze i nie ma znaczenia czy to apteczny/drogeryjny czy samorobiony kosmetyk-kazda cera jest inna.
Trzymam kciuki za pozytywne wrazenia i czekam na relacje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 13:24   #1814
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam serum z amla, z alko. Nie wysusza, wchlania sie szybko (mam cere mieszana w kierunku tlustej). Klade rano pod filtr. Lekko tylko podszczypuje po nalozeniu, zwlaszcza miejscu zadrapan czy krostek. W sumie ok ale nie jestem jakos super zachwycona. Po kremie z wit.C Mene&Moy efekty byly bardziej widoczne. Czekam na ostatnie skladniki i zastapie je chyba kremem z wit.C i maceratem z marchewki z ZSK...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 13:39   #1815
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam serum z amla, z alko. Nie wysusza, wchlania sie szybko (mam cere mieszana w kierunku tlustej). Klade rano pod filtr. Lekko tylko podszczypuje po nalozeniu, zwlaszcza miejscu zadrapan czy krostek. W sumie ok ale nie jestem jakos super zachwycona. Po kremie z wit.C Mene&Moy efekty byly bardziej widoczne. Czekam na ostatnie skladniki i zastapie je chyba kremem z wit.C i maceratem z marchewki z ZSK...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 19:33   #1816
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeszcze jedna ważna informacja (jako,że wystąpiły ponoć złe interpretacje mojej wcześniejszej wypowiedzi):
Skład olejku myjącego pod nazwą wanilia/ylang ylang nie uległ zmianie - jest cały czas (od maja tego roku kiedy go zamawiałam) ten sam.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-10-26 o 21:06
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 16:42   #1817
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kobity, wiecie, czy do już gotowego serum flavo-C mogę dodać trochę silikonu na próbę? Mam końcówkę wersji bez silikonu, a teraz dla lepszego poślizgu zamówiłam to z silikonem...

ale boję sie zapychania, więc wolałabym na początek do końcówki starego dodać silikonu, żeby się przekonać, czy mi podchodzi. Mogę tak?

A i w nowym zamówieniu zawarłam serum Renew... Będę zdawać relację. Mam nadzieję, że będzie dobre, bo dla niego zrezygnowałam z serum 3xrose, które jest moim absolutnym hitem jak na razie...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 20:09   #1818
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy już ktoś testował maseczkę morską z perłami?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 20:50   #1819
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny czy serum rose czy z granatu można stosować na powieki ? Nie jest zbyt mocne na te część ? Bo wiem, że na powieki nie wszystko można położyć, żeby nie dostać uczulenia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 20:59   #1820
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy serum rose czy z granatu można stosować na powieki ? Nie jest zbyt mocne na te część ? Bo wiem, że na powieki nie wszystko można położyć, żeby nie dostać uczulenia
Ja stosowałam na powieki - i wszystko było ok. Moja cera jest wrażliwa, więc i Tobie nie powinno się nic stać.

Dziewczyny - jest jeszcze jeden powód, za co wielbię biochemię urody... Zadałam to samo pytanie co na forum - czyli czy do już gotowego serum mogę dodać silikonu... No i ? Odpowiedzieli mi w niedzielę - a w sobotę zadałam pytanie. Odpowiedz merytoryczna, z informacją odnośnie zalecanych dla mnie stężeń...

Uwielbiam ten sklep
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 21:12   #1821
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam na powieki - i wszystko było ok. Moja cera jest wrażliwa, więc i Tobie nie powinno się nic stać.

Dziewczyny - jest jeszcze jeden powód, za co wielbię biochemię urody... Zadałam to samo pytanie co na forum - czyli czy do już gotowego serum mogę dodać silikonu... No i ? Odpowiedzieli mi w niedzielę - a w sobotę zadałam pytanie. Odpowiedz merytoryczna, z informacją odnośnie zalecanych dla mnie stężeń...

Uwielbiam ten sklep
Dzięki To wypróbuję na powieki też
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 21:37   #1822
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki To wypróbuję na powieki też
Tak sobie pomyślałam i wymyśliłam jeszcze, że ja stosuję czyste serum - czyli nie mieszam z hialuronowym... Tzn czasem mieszam, i wtedy czuję, że efekt działania jest delikatniejszy.

Z tego co pamiętam to masz wzbogacony żel hialuronowy, może najpierw, zanim położysz czyste serum to kilka razy użyj mieszanki...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 22:39   #1823
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam i wymyśliłam jeszcze, że ja stosuję czyste serum - czyli nie mieszam z hialuronowym... Tzn czasem mieszam, i wtedy czuję, że efekt działania jest delikatniejszy.

Z tego co pamiętam to masz wzbogacony żel hialuronowy, może najpierw, zanim położysz czyste serum to kilka razy użyj mieszanki...
Do serum rose mam żel hialuronowy z 5% panthenolem, a do serum z granatu żel hialuronowy 1%.

Przyznam się, że zawsze je rozcieńczam z żelem, bo wtedy szybciutko się wchłania, chociaż dużo go aplikuję jednorazowo - 2 miarki zakraplacza. Samo serum czasami jeszcze dodatkowo pod oczy daję, dla wzmocnienia efektu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:59   #1824
joann19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do joann19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam,
obserwowałam wątek od dawna i w końcu sama zdecydowałam się na zakup biochemicznych kosmetyków. Do tej pory używałam różnych mazideł ze wssystkich półek, ale nic tak fajnie na mnie nie działało jak BU. Na początek kupiłam maseczki: morską i z czereśni oraz serum z zieloną herbatą. Mało o nim pisałyście... Fajnie się wchłania i jest śweitne pod krem z filtrem. Moja skóra w końcu się nie świeci pod koniec dnia jak żarówka. Troche sie bałam tego alkoholu w składzie - naczytałam sie o tym jak to potrafi on wywołac jakiś stres w skórze i de facto przyczyniac sie do jej starzenia. Na szczescie nie jest go duzo i ja nie zauwazylam zadnego wysuszenia skory ani swedzenia po aplikacji itp... Z czystym sercem polecam wiec nieco zapomniane serum z zielona herbata. teraz przymierzam sie do innych kosmetykow z BU - tj. serum z granatem i kremu z kwasem liponowym. Ciekawe czy zaskocza mnie rownie pozytywnie...
joann19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 13:11   #1825
Bajubajka
Raczkowanie
 
Avatar Bajubajka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 76
GG do Bajubajka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joann19 Pokaż wiadomość
Witam,
obserwowałam wątek od dawna i w końcu sama zdecydowałam się na zakup biochemicznych kosmetyków. Do tej pory używałam różnych mazideł ze wssystkich półek, ale nic tak fajnie na mnie nie działało jak BU. Na początek kupiłam maseczki: morską i z czereśni oraz serum z zieloną herbatą. Mało o nim pisałyście... Fajnie się wchłania i jest śweitne pod krem z filtrem. Moja skóra w końcu się nie świeci pod koniec dnia jak żarówka. Troche sie bałam tego alkoholu w składzie - naczytałam sie o tym jak to potrafi on wywołac jakiś stres w skórze i de facto przyczyniac sie do jej starzenia. Na szczescie nie jest go duzo i ja nie zauwazylam zadnego wysuszenia skory ani swedzenia po aplikacji itp... Z czystym sercem polecam wiec nieco zapomniane serum z zielona herbata. teraz przymierzam sie do innych kosmetykow z BU - tj. serum z granatem i kremu z kwasem liponowym. Ciekawe czy zaskocza mnie rownie pozytywnie...
Miła Joasiu-testuję od paru tygodni serum z zieloną herbatą i krem liponowy. Zachwycona jestem jednym i drugim. I co najistotniejsze-poprawił mi się wygląd cery-i to widocznieTo będą moje pielęgnacyjne pewniaki. Czekam jeszcze trochę i potestuję tonik z kwasem migdałowym-niestety, mam co rozjasniac
Pozdrawiam wszystkie maniaczki kręcenia kremów
Bajubajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 13:23   #1826
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jest jeszcze jeden powód, za co wielbię biochemię urody... Zadałam to samo pytanie co na forum - czyli czy do już gotowego serum mogę dodać silikonu... No i ? Odpowiedzieli mi w niedzielę - a w sobotę zadałam pytanie. Odpowiedz merytoryczna, z informacją odnośnie zalecanych dla mnie stężeń...

Uwielbiam ten sklep
podpisuje się obiema rękoma!
jestem zachwycona BU, mam juz za soba trzy zamówienia
i szykuje się kolejne

zadałam mailem pytanie odnoście dotychczasowego stężenia silikonów w serum flavo i odpowiedź dostałam po godzinie. szczęka mi z wrażenia opadła

a co najważniejsze moja cera teraz wygląda cudnie
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 19:40   #1827
IDaria
Raczkowanie
 
Avatar IDaria
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

W końcu po długim studiowaniu tego wątku także skusiłam się na zakup kilku cudeniek z BU Mam nadzieję, że będą mi dobrze służyły Jak dostanę paczkę i przetestuję to oczywiście zdam relację Pozdrawiam wszystkie biochemiczki
__________________




IDaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 06:53   #1828
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj otrzymałam serum granat i kolejne Rose dziś będę kręcić
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 07:27   #1829
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam Wczoraj zamówiłam na BU tonik AHA/BHA 10%. Czy mam jakos przygotować skórę przed jego zastosowaniem? Używam teraz AD (ale nie pomaga) nie wiem czy mam go odstawić i nawilżać skórę? czy mogę dalej używać AD dopóki nie przyjdzie ten tonik?
I mam jeszcze pytanie do tych, którzy używają ten tonik z kwasami AHA/BHA 10% działa??
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:31   #1830
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja już prawie kończę olejek myjący pomarańczowy (i zmieszam olejek waniliowy ) i codzienie stosuję serum rose i z granatu. Moja buzia również jest o niebo lepsza, a skóra pod oczami nawet o 2 nieba lepsza Pod oczy póki co jest to najlepszy zestaw, który poi na cały dzień i wygładza skórę
dziewczyny, a to serum rose nie podrażnia wam oczek? ja zawsze jak posmaruję skore pod oczami, to mam takie pieczenie i czerwone oczy rano, jak krolik...
a i powiem Wam, że też mam jakąś gulę ostatnio, ale nie pomyślam, zeby połaczyć jej wykwit ze stosoawaniem olejku waniliowaego do mycia muszę to zbadać...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.