Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 09:15   #181
Agusca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zakupiłam olejek myjący do twarzy, serum z wit.C+E i tonik BHA.
Pierwszy raz używałam takich "samorobionych" kosmetyków.
Olejek super zmywa makijaż, dokładnie i delikatnie, nie szczypią mnie okolice oczu (co się często zdarzało przy demakijażu różnymi płynami i mleczkami).
Tonik jest świetny na wrastające włoski i podrażnioną skórę po depilacji, znikły moje problemy po depilacji do twarzy boję się go stosować ze względu na alkohol (mam naczynkową cerę).
Serum bardzo mi zmniejszyło cienie pod oczami, ogólnie mi się poprawił stan skóry, ale wolę sobie następnym razem spróbować zrobić sama bez alkoholu.
(W ogóle zachęciłam się do spróbowania zrobienia samej kosmetyków, a jak mi nie wyjdzie, to na pewno wrócę do BU).
Agusca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 10:11   #182
bdan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 43
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zastanawiam się nad zakupem serum z wit. C; proszę o sugestie i porównanie które lepsze - żelowe, czy tez wodne. Uzywam filtr Iwostin emulsja 40.
bdan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:33   #183
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wyciagm watek poniewaz interesuje mnie
-Serum-olejek antyoksydacyjny Orange
-Serum -olejek regulujacy Lemon

moze ktoras z Was skusila sie na zakup i moze podzielic sie wrazeniami?

Bede robic tam swoje pierwsze zakupy bo jednak jest ze mnie leniwieci nie mam czasu na merdanie wlasnoreczne i w sumie wylazie ze mnie wygodnictwo wszystko na gotowo-tylko wymieszac.

Przeczytalam caly watek i odnioslam wrazenie,ze jestescie zadowolone z zakupow na BU wiec mam nadzieje,ze takze dolacze do tego grona
Hexxano pozno, ale odpowiem, po urlopie mialam tyle pracy, ze rzucilam fora.
Moim faworytem jest olejek lemonowy pieknie pachnie i robi cos takiego z moja skora ze trudno mi opisac, ale rano budze sie taka promienna. Mam skore mieszana i ten mi bardziej pasuje i co wazne ladnie goi wypryski a czasem to jak cos mi wychodzi to rano juz nie ma po tym sladu. Uzylam go raz do ciala, ale mi szkoda bo maly, chetnie kupilabym wiekszy.

Serum to nie wiem czy sie zmienilo, ale kiedys wolalam zelowe od plynnego, bo szybciej mi sie wchlanialo i skora byla matowa, ja w tym serum w ogole nie czulam alkoholu, co innego w toniku, ale co skora to skora.
Ide czytac zaleglosci forumowe i robic liste zakupow kosmetycznych, bo sie ostatnio zaniedbalam.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:50   #184
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja też mam olejek Lemon - sam w sobie zostawia warstwę tłustości do której jakoś nie mogę się przekonać, ale za to zmieszany na dłoni z kwasem hiaulrynowym (hialurynowym??) jest GENIALNY. Wchłania się do matu (o dziwo!) a rano skóra jest jasna i promienna, zero śladów po zaczerwienieniach czy wypryskach.
ps: Mam cere skłonną do zapychania i świecenia, ale ostatnio uzywam kwasów i zdarza mi się trochę przesuszyć skórę - mikstura z Lemon jest na to zbawieniem
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:54   #185
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Kika78 Pokaż wiadomość
ja też mam olejek Lemon - sam w sobie zostawia warstwę tłustości do której jakoś nie mogę się przekonać, ale za to zmieszany na dłoni z kwasem hiaulrynowym (hialurynowym??) jest GENIALNY. Wchłania się do matu (o dziwo!) a rano skóra jest jasna i promienna, zero śladów po zaczerwienieniach czy wypryskach.
ps: Mam cere skłonną do zapychania i świecenia, ale ostatnio uzywam kwasów i zdarza mi się trochę przesuszyć skórę - mikstura z Lemon jest na to zbawieniem
Jak zwykle nie napisalam dokladnie. Ja tez na buzie lemon klade tylko w mieszance z hialuronowym zelem, nie lubie klasc czystych olejow na buzie. Olej jest olej i jaki bym nie kladala zawsze jest tlusta warstwa. A na cialo to kladlam sam olejek, bo cialo mam bardziej suche i na taka jeszcze mokra skore wchlania sie pieknie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 11:29   #186
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam sobie wczoraj peeling korzenny i mam mieszane uczucia - tzn. wszystko w porządku, skórę mam gładką, zapach upojny, efekt świetny, ale chyba jednak następnym razem zrobię sobie po prostu peeling kawowy z dodatkami korzennymi. Myślę, że nie warto kupować zestawu, lepiej przygotowac sobie samej taką mieszankę. Natomiast przed chwilą ukręciłam serum z witaminą C (wersja płynna). Zobaczymy...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 22:47   #187
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

Witam.Mam pytanie odnośnie nowego serum z wit.C z Biochemii Urody. Czy któraś z wizażanek już je próbowała?Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię na jego temat. Pozdrawiam.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 23:10   #188
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Witam.Mam pytanie odnośnie nowego serum z wit.C z Biochemii Urody. Czy któraś z wizażanek już je próbowała?Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię na jego temat. Pozdrawiam.

Watki lacze i prosze korzystac z wyszukiwarki,o wiele latwiej jest podbic watek niz je powielac.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 09:07   #189
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
odnośnie nowego serum z wit.C z Biochemii Urody. Czy któraś z wizażanek już je próbowała?
Zakupiłam i testuję od tygodnia. Mam jedynie porównanie z własnoręcznie robionym serum w domu (takim "cienkim": na wodzie dest. z kwasem askorbinowym i alkoholem, nawet bez tokoferolu).
Biochemiczne mazidło jest dużo przyjemniejsze w użytku. Ma treściwszą (w porównaniu do samej wody ) konsystencję, nie podrażnia - nie piecze, bardzo ładnie pachnie miętą, wchłania się do matu, zostawia satynową powłoczkę, nadaje się pod makijaż. Mojej skórze ze skłonnością do przetłuszczania wystarcza jako jedyny nawilżacz. Efekty w postaci polepszenia kolorytu skóry - jak po domowym serum 15%, czyli dobre
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 11:18   #190
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

melduję że właśnie na biochemii pojawił się nowy produkt - krem rozjaśniający: gotowa baza kremowa, do której dodaje się niacynamid, glukozaminę i olej z ostropestu.
tu link: http://biochemiaurody.com/sklep/cream-bright.html
jako że przymierzam się do złożenia zamówienia na serum i tonik z bha, rozważam też ten krem. wydaje mi się że niacynamid powinien dobrze działać na cerę trądzikową? chociaż powiem szczerze że domowe serum z niacynamide nie dało spektakularnych rezultatów - a przy stężeniu 5% wręcz mnie zburaczyło.
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 15:01   #191
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

Pytanie do tych z Was , które sa juz długo klientkami BU. Czy zauwzyłyście, zeby te same produkty rozniły sie czasem nieco konsystencją ? Gdyby były to produkty wlasnorecznie kręcone (tak jak mazidłowe)nie dziwiłabym sie, ale tutaj mamy przeciez do czynienia z dokładnie odmierzonymi (chyba) zestawami. Ostatnio zamówiłam sobie drugie opakowanie olejku myjacego do twarzy (wersja bezzapachowa) i jestem mocno zdziwona bo jest duzo rzadsze niz poprzednie i mam po zmyciu go uczucie lekkiego sciągniecia co wczesniej nie zdarzało mi sie nigdy. Co więcej równiez żel hialuronowy z nowego opakowania jest o wiele żadszy niz poprzedni, który bardzo trudno wychodził z opakowania (czasem musialam zdejmowac nasadke dozujaca , zeby wydobyc go przez wiekszy otwor)Jestem zaniepokojona, mam nadzieję, że to jakis przypadek i BU nie stosuje polityki "skoro pozyskalismy klientów nie musimy sie juz starac". Bylaby to wielka szkoda, bo do tej pory byłam zachwycona kosmetykami z BU (uzywałam do tej pory oprócz wymienionych równiez serum z wit C-wersja wodnista i przy tej pozostanę , daje widoczne efekty, serum lemon- cudo! hydrolat rozany- dobry, hydrolat z zeilonej herbaty- bardzo dobry, tonik BHA 2% -dobry ale na dekolt i plecy, nowy tonik BHA 1%- super), robiły one z moja skórą cudeńka, na półce stoją niedokonczone [produkty Avene, Annayake i Kanebo, bo po prostu nie umywaja sie do tych z Biochemii.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 18:30   #192
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Nowe serum z wit.C z Biochemii urody

Wróblu, miałam podobne spostrzeżenia odnośnie peelingu korzennego - jedna partia dobrze mi się spłukiwała, nie pozostawiając lepkiego osadu na wannie, a druga partia zostawiała tłustszą warstwę. Uznałam jednak, że takie rzeczy mogą się zdarzyć, skoro mamy do czynienia z półproduktami pochodzącymi z różnych partii towaru, odmierzonymi przez człowieka (z biochemii) i zmieszanymi przez człowieka (czyli mnie). Jakoś mnie to nie odstrasza póki co, oczywiście. Pozdrowienia!
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 09:16   #193
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mintle w sumie masz rację chyba. Co do peelingo korzennego to ja miałam tę tlustsza wersje chybaale działał doskonale.
Mialabym tez prosbę, żebys podsumowała efekty stosowania nowego serum z wit C pod katem zapychania, ale po dłuższym czasie uzywania. Przeczytałam , ze na razie jestes zadowolona, ceikawe jak bedzie na dłuższą metę. Ja sie nad nim zastanawiałam, ale jako, że stara wodnista wersja działa na mnie dobrze, a do nowej dodano silikony etc (niby w ilosciach niezapychajacych...)i w ogóle troche skomplikowano skład, to pozostalam przy starym. Ale głupia babska ciekawośc nie daje mi spokoju
Z nowości wypróbowalam tez ostatnio hydrolat geraniowy , muszę przyznać, że jest super, chyba zastapi mi oczarowy z mazideł. jednak dla tych , którzy nie lub ia mocnych , kwiatowo- słodkich zapachów - odpada. To chyba najbardziej pachnący hydrolat jaki do tej pory miałam.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:43   #194
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja do tej pory miałam serum żelowe. Teraz dla eksperymentu zamówię to nowe, silikonowe. No i kusi mnie też krem rozjaśniający... chyba ulegnę
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 14:52   #195
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Ja do tej pory miałam serum żelowe. Teraz dla eksperymentu zamówię to nowe, silikonowe. No i kusi mnie też krem rozjaśniający... chyba ulegnę
zamówiłam ten krem i dziś otrzymałam paczkę, odrazu wskoczyłam na biochemię, czy któraś z wizażanek już go stosowała
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:17   #196
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też dziś dostałam paczkę, tzn. awizo. Odbiorę jutro rano, ale już teraz nie mogę usiedzieć z ciekawości
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:16   #197
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

również stosuję od pewnego czasu produkty z biochemii i jestem zadowolona, bo są tanie a to co robią z bużką jest niebywałe, np serum silikonowe fantastyczne, hydrolaty są super, tonik bha działa cuda rozjaśnia skóra po nim jest gładziutka jak pupcia niemowlaczka, też następnym razem zamówię kremik, i jestem pewna że bedzie dobry bo jeszcze na żadnym produkcie się nie mzawiodłam, co zauważyłam że wszystkie opisy produktów sa prawdziwe jeszcze się nie zawiodłam a nie zmyślone tak jak na tych wszystkich cudkremach
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:44   #198
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
zamówiłam ten krem i dziś otrzymałam paczkę, odrazu wskoczyłam na biochemię, czy któraś z wizażanek już go stosowała

Podłoże tego kremu wydaje mi sie dość konkretne i obawiam sie o zapychanie. Zdaj relację po pierwszym użyciu, bo jestem ciekawa
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 17:31   #199
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Mialabym tez prosbę, żebys podsumowała efekty stosowania nowego serum z wit C pod katem zapychania, ale po dłuższym czasie uzywania.
Wróblu, minęło trochę czasu, a zapychania brak. Do tego stopnia że zdecydowałam się na kupno serum z zieloną herbatą i niacynamidem, które również "silikoni" . Będę używać na zmianę z wit. C.
Pozdrowienia serdeczne, świąteczne.
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 21:43   #200
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zastanawiam sie własnie nad serum z wit C....i sama nie wiem Napalona jestem na active c LRP ale findusze narazie nie pozwalają na zakup Na ile średnio starcza taka mała buteleczka? I czy koniecznie trzeba przechowywać je w lodówce? Nie może być to chłodne zaciemnione miejsce? Kuchnię mam na dole i nie chce mi się tak latać rano do lodówki a potem pokonywać schody pod górę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:42   #201
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Te sera z Wit C trzyma sie w pudeleczku w lodowce nie dluzej niz 3 miesiace..ale dodatkowo jest mala buteleczka z dozownikiem w ktorej trzymasz mala ilosc serum w lazience w temp pokojowej nie dluzej niz tydzien i jak zuzyjesz dolewasz kolejna porcje na tydzien
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:49   #202
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Te sera z Wit C trzyma sie w pudeleczku w lodowce nie dluzej niz 3 miesiace..ale dodatkowo jest mala buteleczka z dozownikiem w ktorej trzymasz mala ilosc serum w lazience w temp pokojowej nie dluzej niz tydzien i jak zuzyjesz dolewasz kolejna porcje na tydzien

Eeee to elegancko Myślałam że będę skazana na bieganie rano po schodach w ramach rozbudzenia
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 10:53   #203
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no właśnie dziewczyny. ja po zużyciu tygodniowej porcji myję dokładnie buteleczkę z "kroplówką" w zmywarce a potem ręcznie, ale przez to tracę etykiety i mam bezimienne buteleczki na półce (co bywa mylące). wy po prostu dolewacie świeże porcje? trochę się boję że to tam sobie jełczeje

madzia, nie umiem określić na ile starcza porcja serum. zależy od wielkości twarzy a tak na poważnie to przypuszczam że zależy czy stosujesz także na szyję i pod oczy, czy stosujesz codziennie czy na zmianę z innymi preparatami, wreszcie - czy zdecydujesz się na serum wodniste czy z silikonem. mimo wszystko w porównaniu do active c zakup się raczej opłaca
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:02   #204
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Szukalam, szukalam, ale znalezc odpowiedzi nie moge. Bardzo chcialabym "ukrecic" serum z witamina C, ale jak czytalam to 15% to moze byc za ostre stezenie. Czy Wy to sobie regulujecie?
A moze 15 z mazideł raczej nie powinna podraznic? z góry dziekuje za odpowiedź..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 11:02   #205
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczyny. ja po zużyciu tygodniowej porcji myję dokładnie buteleczkę z "kroplówką" w zmywarce a potem ręcznie, ale przez to tracę etykiety i mam bezimienne buteleczki na półce (co bywa mylące). wy po prostu dolewacie świeże porcje? trochę się boję że to tam sobie jełczeje

madzia, nie umiem określić na ile starcza porcja serum. zależy od wielkości twarzy a tak na poważnie to przypuszczam że zależy czy stosujesz także na szyję i pod oczy, czy stosujesz codziennie czy na zmianę z innymi preparatami, wreszcie - czy zdecydujesz się na serum wodniste czy z silikonem. mimo wszystko w porównaniu do active c zakup się raczej opłaca

No właśnie chciałam coś kupić w zamian za active c na który teraz obecnie nie mam funduszy CHociaż swoją drogą uważam że 65 zł za 30 ml to trochę zdzierstwo
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:40   #206
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
Wróblu, minęło trochę czasu, a zapychania brak. Do tego stopnia że zdecydowałam się na kupno serum z zieloną herbatą i niacynamidem, które również "silikoni" . Będę używać na zmianę z wit. C.
Pozdrowienia serdeczne, świąteczne.
Dzieki za info A w ogóle masz skłonna do zapychania skórę?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:16   #207
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

troche tak, np active C mi jakoś nie służy, podkłady mocno silikonowe podobnie. z drugiej strony, półtłust kremy w stylu dermosan znoszę świetnie. każdego chyba zapycha coś innego
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 00:07   #208
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja wlasnie zamowilam duza paczuszke z BU, miedzy innymi to nowe serum poprzednie mi bardzo sluzylo i jestem teraz ciekawa tego nowego ojj zeby tylko nie zapychalo
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 06:45   #209
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

orenda, mi się wydaje, że warto, zwłaszcza kręcąc samemu, zacząć od niższego stężenia i zobaczyć, co się stanie. wg badań 15% (czy nawet 20%?) to najefektywniejsze stężenie, ale jeśli należysz (oby nie! ) do niewielkiego procenta uczulonych na wit.C to lepiej zacząć od bezpiecznego 5% i sukcesywnie zwiększać stężenie. powodzenia
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 13:25   #210
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Podłoże tego kremu wydaje mi sie dość konkretne i obawiam sie o zapychanie. Zdaj relację po pierwszym użyciu, bo jestem ciekawa
Więc nic mnie nie zapycha
stosuje krem na noc i rano buzia jest ładnie nawilżona, i co dla mnie najważniejsze nie ściągnięta (bo zawsze miałam z tym problem).
Efektów rozjaśniania nie zauważyłam wiem jestem niecierpliwa
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.