Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-09, 10:35   #241
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

maja79
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 10:01   #242
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zakupiłam ostatnio
-peeling z bromelaina (delikatny a zarazem skuteczny)
-hydrolat różany (stosuje zamiast toniku )
-żel hialuronowy 1% (używam do mieszania z peelingiem, stosowany solo na twarz równiez swietnie sie spisuje-cudownie nawilza i nie zapycha )
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 10:19   #243
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tez zaszalalam, pierwszy moj raz na biochemii. Redermic w mini-tubkach mi się konczy, a nie mam zamiaru wydawac 80zl na cos, co po miesiacu od otwarcia opakowania przestaje dzialac
Nie mam jeszcze odwagi na mazidla.com, wiec gotowce BU na poczatek

1 x Hydrolat oczarowy - 100ml
1 x Hydrolat różany - 100ml
1 x Olejek myjący - pomarańczowy
1 x Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - 40g

Zaluje ze nie wzielam jeszcze tego zelu hilauronowego
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 10:27   #244
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja tez zaszalalam, pierwszy moj raz na biochemii. Redermic w mini-tubkach mi się konczy, a nie mam zamiaru wydawac 80zl na cos, co po miesiacu od otwarcia opakowania przestaje dzialac
Nie mam jeszcze odwagi na mazidla.com, wiec gotowce BU na poczatek

1 x Hydrolat oczarowy - 100ml
1 x Hydrolat różany - 100ml
1 x Olejek myjący - pomarańczowy
1 x Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - 40g

Zaluje ze nie wzielam jeszcze tego zelu hilauronowego
ja w tym żelu hialuronowym sie zakochałam naprawde cudownie nawilża...

psycho -jestes zodowolona z hydrolatu oczarowego? tez miałam na niego ochote ale wziełam jakos rózany..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:21   #245
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja w tym żelu hialuronowym sie zakochałam naprawde cudownie nawilża...

psycho -jestes zodowolona z hydrolatu oczarowego? tez miałam na niego ochote ale wziełam jakos rózany..
Dopiero wczoraj w nocy zlozylam zamowienie, nie wiem co mnie czeka Nigdy nie uzywalam tego typu kosmetyków, nie moge sie juz doczekac przesyłki

Fajnie by bylo, gdyby hydrolaty byly w stanie zastapic mi Sensibio
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:28   #246
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dopiero wczoraj w nocy zlozylam zamowienie, nie wiem co mnie czeka Nigdy nie uzywalam tego typu kosmetyków, nie moge sie juz doczekac przesyłki

Fajnie by bylo, gdyby hydrolaty byly w stanie zastapic mi Sensibio
rozumiem ja akurat na przesyłke czekałam 1,5 tyg, ale nie wiem czy to standard..ja nieawno otrzymałam przesyłke a juz mysle nad nowym zamowieniem
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:40   #247
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj zlozylam zmowienie.Kupilam Tonik BHA 2%,bromelaine,krem roz. i zel hialuronowy.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 13:03   #248
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja planuję zamowienie na:
Hydrolaty - migdałowy , cytrynowy , z zielonej herbaty , geraniowy i neroli
Olejek myjący zwykły,
Żel hial.
Olejek rózany
maseczki wulkaniczną i różaną

Miałam juz serum flavo -c stara wersje , żel hial, i olejek orange
Podobało mi sie wszystko z wyjątkiem olejku.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 14:54   #249
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypisuję wszystko co do tej pory zakupiłam na BU.Kupuje tam od wrzesnia 2007. Moze komuś taka kompilacja pomoże podjąc decyzję, choc wiadomo, że co skóra to inna reakcja. Moja skóra to skóra osoby która 30-stkę ma juz na karku, a jednoczesnie walczy z zanieczyszczeniami i wypryskami po odstawieniu branych przez wiele lat pigułek, jednocześnie posiadając widoczne w kilku miejscach naczynka.

Serum Flavo-C, wersja płynna, stara - nauczyłam sie ją rozkładac na skórze mimo płynnej konsystencji i juz mnie nie ciągnie do wyprobowania nowszych bardziej złozonych wersji, z gorliwościa neofitki nawróconej na droge uproszczonej pielegnacji , twierdze, ze im mnie składników tym lepiej (czy mam rację?nie wiem). Serum dziala w sposób widoczny, dość mocno rozjaśnia (przynajmniej moją skorę), nadaje jej ładniejszego zdrowszego wyglądu (bo w to, ze moja skóra powróci do zupełnej równowagi przestałam juz chyba wierzyć). W tej chwili uzywam co 2, nawet co 3 dni.

Serum olejek regulujący Lemon- juz gdzies pisałam, ze to moje ukochane cudo, pieknie działa na skorę, dzieki niemu jest wypoczęta, nawilżona, czasem wydaje mi sie, ze fajnie działa na wypryski. Przepiekny zapach! Stosuję razem z kwasem hialuronowym. Rzeczony kwas uzywam tez w polaczeniu z krememe na dzień, ale o tym pisałam pare postow do góry.


Tonik BHA 2% dobry, ale trochę mocny więc od kiedy pojawiła sie jego lżejsza wersja uzywam tylko na dekolt i plecy. Dobry, duzo lepszy niz Claryfying Lotion Clinique.

Tonik BHA 1% uzywam na twarz omijając okolice "naczynkowe", świetny, lagodny,zero podraznień, mam po nim wrazenie nawet lekko nawilzonej cery jednoczesnie faktycznie złuszczaja i oczyszcza. Oczywiscie nie uzywam go codziennie.

Hydrolat różany- ze wsyztskich hydrolatow jakie uzywałam najmniej mnie ujął, nie zeby był zły, ale jakos nie miałam po jego uzyciu takiej miłej siweżej skóry jak po innych. Może dam mu jeszcze jedna szanse, ale w wersji z mazideł?

Hydrolaty z zielonej herbaty, oczarowy(uzywalam tez wersje mazidlowa-obie takie same), geraniowy- fajnie odświeżają, oczarowy jakby lekko ściagał pory, nie widze róznicy w działaniu między nimi a drogimi tonikami ktorych do tej pory uzywałam

Olejek do mycia, wersja bezzapachowa- mój ulubiony preparat do oczyszczania twarzy, mimo, że poszczególne buteleczki potrafia róznic sie konsystencja (o czym juz gdzies w tym watku wspominałam)i mimo, ze dla mnie jest bardzo mało wydajny. W sumie i tak wychodzi taniej niz olejek do mycia twarzy Kanebo a afekt ten sam. U mnie sprawdzil sie stosowany zgodnie z sugestiami BU- czyli na SUCHĄ twarz nakładany mokrymi rękoma. Zdecydowanie lepiej wtedy oczyszcza. Tak mi sie przynajmniej wydaje

Peeling do ciała cukrowo-korzenny. Moja pierwsza myśl po jego kupnie- "wywalone pieniądze, bo wszystkie składniki (oprócz emulgatora) mam własciwie w kuchennych szafkach" . Próbowałam potem sama cos takiego sklecić, ale , nie wyszlo mi (chemiczny niedojda ze mnie), tj efekt dla skóry nie była taki sam, czyli skora nie była tak niezrownanie miękka..Jak dla mnie produkt bomba, co prawda nie wypróbowałam wiele peelingów do ciała w swoim zyciu, moze z 4-5 rodzajów. Na razie mój nr 1.

Maseczka wulkaniczna- podoba mi się, działa dla mnie delikatniej niz np. glinka argiletz, ładnie oczyszcza, dodaję do niej serum Lemon i wowvczas cudnie pachnie. Dobra.

Peeling enzymatyczna z bromelainą- jedyny z produktów , który w tej chwili nie do końca mnie zadowala. Na poczatku bardzo mi sie podobał, ale w miare upływu czasu zmieniłam zdanie. W chwili obecnej nie odczuwam efektów jego działania, tak jakby nie "peelingował" dostatecznie, po jego uzyciu skóra twarzy nie jest taka super gładka i ...wydaje sie być bardziej skłonna do wyprysków. Trudno jest mi to zwerbalizowac...po prostu obecnie mi nie odpowiada i nie wiem czy sie z nim kiedys przeproszę.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 17:03   #250
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wróblu, na jak długo wystarcza Ci olejek do mycia twarzy? Próbowałaś wersji zapachowej?
Własnie robię zamówienie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 11:21   #251
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wydałam prawie 8 dych
Kocham mieszanie i robienie kosmetyków, mam całe pudło w lodówce półproduktów z mazidel ale ostatnio zarzuciłam to bo wkurza mnie strasznie odmierzanie. Dlatego kupiłam na Biochemii te kilka rzeczy, może zapał wróci i pudło z mazidel przeżyje reaktywację.
Zamówiłam z BU:
krem rozjaśniający, zestaw (kw. hialuronowy plus serum-olejek Lemon), hydrolat z neroli, olejek myjący bezzapachowy (pomarańczowego nie ma) i serum żelowe z wit. C
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 11:30   #252
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wydałam prawie 8 dych
Kocham mieszanie i robienie kosmetyków, mam całe pudło w lodówce półproduktów z mazidel ale ostatnio zarzuciłam to bo wkurza mnie strasznie odmierzanie. Dlatego kupiłam na Biochemii te kilka rzeczy, może zapał wróci i pudło z mazidel przeżyje reaktywację.
Zamówiłam z BU:
krem rozjaśniający, zestaw (kw. hialuronowy plus serum-olejek Lemon), hydrolat z neroli, olejek myjący bezzapachowy (pomarańczowego nie ma) i serum żelowe z wit. C
To ja jeszcze poczekam na recenzje i Twoją, Aga, chociaż te wróbla są bardzo zachęcające. Ostatnio nic mnie nie zadowala w pielęgnacji, mam ciągły przesusz.
Mam ogromną ochote na jakiś olejek hydrolat, serum z witaminką. 5% w active C to już dla mnie "za cienko".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 15:15   #253
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chciałam złożyć swoje pierwsze zamówienie na BU. Co prawda miałam zamawiać na mazidłach, ale jako iż jestem początkująca w tej "zabawie", to myślę, że BU, będzie łatwiejsze

Mam cerę mieszaną, mocno przesuszoną i wrażliwą na policzkach i przetłuszczającą w strefie T, ale bez zbędnych niespodzianek
Coś na zmarszczki pewnie też by się przydało, bo 30-tka puka i już twarz nie jest taka jak dawniej , zmarszczki już są ...
Czy mogłybyście mi doradzić jakie produkty nadawałyby się do mojej cery? Wstępnie kuszą mnie poniższe pozycje, ale jako iż jestem laikiem w tym temacie, będę strasznie wdzięczna za Waszą pomoc .
Z góry bardzo Wam dziękuję

Ja myślałam o następujących produktach:
*hydrolat cytrynowy
*hydrolat oczarowy
*hydrolat z zielonej herbaty
*żel hialuronowy, są dwa rodzaje i nie wiem, który jest lepszy... (czy przy stosowaniu tego żelu konieczne jest stosowanie filtrów?)
*olejek myjący do twarzy
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 20:46   #254
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wróblu, na jak długo wystarcza Ci olejek do mycia twarzy? Próbowałaś wersji zapachowej?
Własnie robię zamówienie
Na bardzo krótko, myslę, ze jakiś miesiąc? Ale ja uzywam równiez rano. prosze nie krzyczećja po prostu nie wyobrazam sobie przetarcia skory rano tylko hydrolatem/tonikiem.Po za tym uzywam. bardzo nieoszczędnie

Nie używałam nigdy wersji zapachowej, ale widze, że zamówilaś już normalną. jestem bardzo ciekwa Twojej opinii nt. kremu rozjasniającego, myslalam o nim, ale boje sie zapychania...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:00   #255
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam złożyć swoje pierwsze zamówienie na BU. Co prawda miałam zamawiać na mazidłach, ale jako iż jestem początkująca w tej "zabawie", to myślę, że BU, będzie łatwiejsze

Mam cerę mieszaną, mocno przesuszoną i wrażliwą na policzkach i przetłuszczającą w strefie T, ale bez zbędnych niespodzianek
Coś na zmarszczki pewnie też by się przydało, bo 30-tka puka i już twarz nie jest taka jak dawniej , zmarszczki już są ...
Czy mogłybyście mi doradzić jakie produkty nadawałyby się do mojej cery? Wstępnie kuszą mnie poniższe pozycje, ale jako iż jestem laikiem w tym temacie, będę strasznie wdzięczna za Waszą pomoc .
Z góry bardzo Wam dziękuję

Ja myślałam o następujących produktach:
*hydrolat cytrynowy
*hydrolat oczarowy
*hydrolat z zielonej herbaty
*żel hialuronowy, są dwa rodzaje i nie wiem, który jest lepszy... (czy przy stosowaniu tego żelu konieczne jest stosowanie filtrów?)
*olejek myjący do twarzy
na pewno hydrolaty stosowane zamiast toników działają cuda.
Nie używasz filtrów? Bo jesli byś używała to doradziłabym serum z wit. C , moim zdaniem to podstawa w pielęgnacji każdej trzydziestki, ale wymaga fotostabilnych filtrów

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Na bardzo krótko, myslę, ze jakiś miesiąc? Ale ja uzywam równiez rano. prosze nie krzyczećja po prostu nie wyobrazam sobie przetarcia skory rano tylko hydrolatem/tonikiem.Po za tym uzywam. bardzo nieoszczędnie

Nie używałam nigdy wersji zapachowej, ale widze, że zamówilaś już normalną. jestem bardzo ciekwa Twojej opinii nt. kremu rozjasniającego, myslalam o nim, ale boje sie zapychania...
to na krótko miesiąc...ja też nie wyobrażam sobie rano nie umyc buzi więc pewnie też szybko mi się skończy.
Krem rozjaśniający bardzo mnie kusi i jestem ciekawa jak działa, dlatego zamówiłam. W sumie nie jest taki drogi miejmy nadzieję że podziała.
Jak tylko będę mogła coś więcej o nim napisac to dam znac

Ciekawa jestem kiedy dostanę paczkę. Status zamówienia się nie zmienił odkąd je złożyłam i od razu zapłaciłam. Pewnie sobie poczekam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:08   #256
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O kurcze, Wroblu szybka jestes, mnie taki olejek idzie w 3 - 3 cos miesiaca i teraz wychodzi, ze jestem brudas.... Ja go używam tylko wieczorem, a rano zlewam się hydrolatami, które za to idą mi szybciej niż olejek.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:14   #257
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem kiedy dostanę paczkę. Status zamówienia się nie zmienił odkąd je złożyłam i od razu zapłaciłam. Pewnie sobie poczekam.
Agabil1, ja swoje zamówienie złożyłam 6.01, wczoraj dostałam maila, ze opóźni się wysyłka, bo pracownik chory, ale przed chwilką dostałam maila, ze juz wysłane paczką priortetową
Też zamówiłam ten krem rozjaśniający - ciekawe czy skuteczny
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:17   #258
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Agabil1, ja swoje zamówienie złożyłam 6.01, wczoraj dostałam maila, ze opóźni się wysyłka, bo pracownik chory, ale przed chwilką dostałam maila, ze juz wysłane paczką priortetową
Też zamówiłam ten krem rozjaśniający - ciekawe czy skuteczny
oo chyba wyzdrowiał już , miejmy nadzieję.
Dostaniesz pierwsza przesyłkę więc wiesz... pisz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 21:22   #259
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
oo chyba wyzdrowiał już , miejmy nadzieję.
albo szefowa poleciała na pocztę
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dostaniesz pierwsza przesyłkę więc wiesz... pisz
wrazenia opiszę na pewno
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 21:25   #260
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

od siebie polecam serum olejek - jednak od razu napisze - lepiej zamowic kwas hialuronowy, sam olejek sie niezbyt wchlania, a z zelem inna sprawa, przyjemny w stosowaniu i w ogole nic nie zapycha. Po zmyciu makijazu uzywam, nie moge na noc bo wtedy nakladam cos innego

A olejek do mycia twarzy to cudo jak dla mnie!!! Nic tak nie oczyszcza mojej buzki! wszytskie mleczka sie przy nim chowaja. A co do wystarczalnosci... starczy napewno na dlugo bo wystarczy odrobinka olejku po nim przecieram tawrz hydrolatem zeby pozbyc sie tlustej warstwy na skorze po olejku do mycia twarzy. Pieknie zmywa makijaz - na oczy nie probowalam. Ale polecam

Juz jakis czas temu odstawilam zel do mycia twarzy, oczyszczalam mleczkiem i tonikiem ale skora byla jakas taka... hmm mialam wrazenie ze nie do konca oczyszczona. A po olejku odswiezona, nawilzona, zero podraznien.

A teraz ide do kapieli i peeling na buźke, swietny jest

Mam jeszcze tonik z BHA 2%, a wolalabym 1 teraz tak mysle, no trudno zrobie ten, mam nadzieje ze nie bedzie za mocny.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 19:12   #261
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja na razie zamówiłam 4 produkty:
1) olejek do mycia twarzy bezzapachowy
2) serum flavo C
3) tonik BHA 2%
4) peeling z bromelainą

Na razie nie testowałam peelingu, ale przyjdzie na niego czas - ale obawiam się że nic nie pobije mojego ukochanego peelingu enzymatycznego Guinot.

Serum z witaminą C jest cudne - wyraźnie wygładza, rozjaśnia
Z toniku jestem także zadowolona, choć używam ostrożnie - boję się, że za bardzo przesuszę twarz.

Natomiast olejek....
Pierwsze wrażenie na nie - przyzwyczaiłam się do pianek myjących (np. z Vichy) i płynów micelarnych, dlatego złorzeczyłam na olejek. Miałam wrażenie, że jednak niedokładnie oczyszcza.
Po którymś razie powoli się do niego przekonuję, ale faktycznie trzeba go używać tak, jak w instrukcji z Biochemii.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 21:16   #262
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na pewno hydrolaty stosowane zamiast toników działają cuda.
Nie używasz filtrów? Bo jesli byś używała to doradziłabym serum z wit. C , moim zdaniem to podstawa w pielęgnacji każdej trzydziestki, ale wymaga fotostabilnych filtrów
Aguś bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
No właśnie nie używam filtrów...
A możesz mi jeszcze napisać, który z dwóch żeli hilauronowych dostępnych na BU będzie lepszy? I czy do nich jest konieczne stosowanie filtrów?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 23:09   #263
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

W koncu sie zdecydowalam i zlozylam zamowienie,wzielam hydrolat rozany,serum olejek renegeracyjny Rose,zel hialuronowy z pantenolem 5% oraz olej z platkow rozy.
Mam nadzieje,ze przesylka dotrze szybko i bede mogla zdac relacje na goraco
Ciekawi mnie jeszcze krem z lukrecja ale poki co mam zapas kremow i wole zuzyc to,co mam.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 07:10   #264
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hexanno, witamy w gronie domorosłych producnetów kosmetyków i czekamy na relację
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:37   #265
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Aguś bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
No właśnie nie używam filtrów...
A możesz mi jeszcze napisać, który z dwóch żeli hilauronowych dostępnych na BU będzie lepszy? I czy do nich jest konieczne stosowanie filtrów?
ten czysty to wesja podstawowa a druga jest z ''dopalaczem'' czyli pantenolem, na pewno bardzej nawilża.
Ja wzięłam wersję czystą, może na początek też weź
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:03   #266
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zastanawiam się nad kupnem dwóch rzeczy z BU, a mianowicie
toniku BHA 2% i
serum z wit.C

ale mam pytanie odnośnie stosowania - jestem na kuracji izotretioniną (doustnie) i nie wiem czy mogę te produkty stosować Dermatolog pozwoliła na używanie Effaclaru K (a to przecież też kwas BHA), więc chyba toniku mogłabym używać. Ale nie wiem jak z serum z wit. C.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:53   #267
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Hexanno, witamy w gronie domorosłych producnetów kosmetyków i czekamy na relację

Dluugo sie zbieralam bo mimo wszystko nie lubie miec w zapasie ZA duzo pielegnacji i tez licze,ze bede zadowolona-tymbardziej ze to gotowce a ja nie mam czasu ani cierpliwosci na wlasnoreczne mikstrury
Zdam relacje na pewno bo uwielabiam wszelkie rozane wariacje w pielgnacji i nie tylko
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-13 o 16:23
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:39   #268
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hexxanko
jak już przetestujesz to serum różane to koniecznie daj znać bardzo jestem nim zainteresowana i czekam na wszelkie opinie na jego temat

a może któraś z pozostałych dziewczyn już je testowała?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 14:07   #269
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie ja też się skusiłam na kilka kosmetyków z BU mam nadzieję, że przesyłka dojdzie szybko, bo jestem niecierpliwa zamówiłam:

Hydrolat różany
Hydrolat migdałowy
Hydrolat z zielonej herbaty
Olejek myjący - pomarańczowy
Peeling enzymatyczny
Serum-olejek regulujący LEMON
Peeling cukrowy (korzenno-cytrusowy)

Opiszę wrażenia bo zastosowaniu tych cudeniek
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:11   #270
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja dzisiaj dostałam w swoje ręce

- Hydrolat oczarowy
- Hydrolat geraniowy
- Hydrolat z zielonej herbaty

Krem łagodzący z lukrecją - właśnie ukręciłam, teraz ma odstać 12 h i będzie gotowy do użytku.

-Olejek myjący (bezzapachowy)- już po raz drugi, polecam. Dla mnie jest rewelacyjny.

Polecam również maseczkę jesienną (dyniowa) oraz peeling enzymatyczny, pięknie łagodzą podrażnienia.


Oczekuję jeszcze przesyłki z
- Maseczką morską
- Maseczką wulkaniczną
- Hydrolatem migdałowym
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.