Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 20:22   #1021
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a wracajac do tej ceramiki to ja jak juz wspomnialam mam efalocka i po kilku prostowaniach zauwazyłam ze na plytkach (ktore z reszta sa chyba w pelni ceramiczne) pojawily sie drobniutenkie poprzeczne rysy ktore maja niebieskawy kolorek. Powiem szczeze ze troche sie tym zmartwilam i w pewnej cwili pomyslalam ze sie ceramika zdziera ale przeciez ten typ efalocka ma cale plytki wykonane z ceramiki. Jesli ktoras z was ma efalock flat master i jej rowniez sie takie cos zrobilo o prosze napiszcie na forum o tym please z gory dzieks
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:46   #1022
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulka14
a wracajac do tej ceramiki to ja jak juz wspomnialam mam efalocka i po kilku prostowaniach zauwazyłam ze na plytkach (ktore z reszta sa chyba w pelni ceramiczne) pojawily sie drobniutenkie poprzeczne rysy ktore maja niebieskawy kolorek. Powiem szczeze ze troche sie tym zmartwilam i w pewnej cwili pomyslalam ze sie ceramika zdziera ale przeciez ten typ efalocka ma cale plytki wykonane z ceramiki. Jesli ktoras z was ma efalock flat master i jej rowniez sie takie cos zrobilo o prosze napiszcie na forum o tym please z gory dzieks
Ja juz nie raz pisalam w tym watku,ze Efalock Flat Master ma plytki pokryte ceramika i ze i ta powloka zaczela mi schodzic po 8 miesiacach,tylko,ze jakos nikt nie chcial mi wtedy uwierzyc...
A tu prosze,coraz wiecej dziewczy sie skarzy,eh...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:50   #1023
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

przeczytałam juz twoja wypowiedz i ja kupowalam ta prostownice u grabci a z tego co wiem to wlasnie ty w tym celu do niej dzwonilas i powidz mi czy gdzies p okolo 3 tygodniach od kupna moge zglosic do niej te zarysowania wystepujace w dosyc sporej ilosci i czy ta reklamacja bedzie miala jekie kolwiek sznse na rozpatrznie prosze powiedz
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:01   #1024
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulka14
a wracajac do tej ceramiki to ja jak juz wspomnialam mam efalocka i po kilku prostowaniach zauwazyłam ze na plytkach (ktore z reszta sa chyba w pelni ceramiczne) pojawily sie drobniutenkie poprzeczne rysy ktore maja niebieskawy kolorek. Powiem szczeze ze troche sie tym zmartwilam i w pewnej cwili pomyslalam ze sie ceramika zdziera ale przeciez ten typ efalocka ma cale plytki wykonane z ceramiki. Jesli ktoras z was ma efalock flat master i jej rowniez sie takie cos zrobilo o prosze napiszcie na forum o tym please z gory dzieks
A moze wyczysc te prostownice wilgotna szmatka. Wiele osob mysli ze to rysy a okazuje sie ze to od prostowania wlosow pozostaje taki nalot.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:01   #1025
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulka14
maja a mozesz podac mi link w ktorym forum pisalas o tym to sobie przeczytam prosze moglabys
W tym watku od strony 21

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:04   #1026
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

tez na poczatku tak myslalam i przetarlam kilka razy bardzo dokladnie i nic nadal sa a z czsem boje sie ze jesli powloka calkowicie zejdzie to kondycja moich wlosow znacznie sie pogorszy
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:04   #1027
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez nafie
nic nie odchodzi ! tez slyszalam takie pogloski ale absolutnie nic sie z nia nie dzieje jest taka sama jak w dniu kiedy ja kupowalam !
heh no wlasnie sama jestem ciekawa co z ta temperatura.. jakos tak za pierwszym razem ustawilam .. chyba na 12-14 cos kolo tego i tak juz zostalo.. heh nawet nie wiem czy 1 to najwyzsza temp czy 25 czy jaka tam jest ta gorna granica.. a jak jest u Ciebie ?
ja nie bardzo mogę się połapać jeszcze z tą



regulacją

temperatury mam ustawione na 17 ale cią

gle zmieniam na inne
nie mogę sobie chyba temperatury dobrać
używasz jakiegoś kosmetyku do prostowania i jak często prostujesz?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 21:08   #1028
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

anulek powiem ci szczerze ze ja mam taka sama sytuacje ciagle przestawiam temp bo do konca nigdy niewiem na jakim jest stopniu
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:10   #1029
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

nie ma takiej mozliwosci, aby z płytki ceramicznej schodzilo cokolwiek.....jezeli tak sie dzieje , oznacza to ze plytki nie sa ceramiczne
z Bbylissem PRO nie ma i nie bylo nigdy takiego problemu
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 09:39   #1030
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulek
ja nie bardzo mogę się połapać jeszcze z tą



regulacją

temperatury mam ustawione na 17 ale cią

gle zmieniam na inne
nie mogę sobie chyba temperatury dobrać
używasz jakiegoś kosmetyku do prostowania i jak często prostujesz?
hehe dobrze ze mam sobie z kim pogadac o wigo 57 mm no wiec po myciu wlosow (szampom Gliss Kur do regenracji) susze je normalnie suszara, potem nakladam jedwab Farouka i prostuje. czasem na wilgotne jescze wlosy nakladam kupiony na allegro balsam do prostowania Kallos - ale jest beznadziejny moze i chroni potem przed temperatura ale wlosy sa po nim szorstkie i wcale nie bardziej proste :P takze jego akurat nie polecam.
teraz chcialabym kupic sobie jakis balsam do prostowania ktory chroni przed wilgocia, slyszlaam ze ten nowy Loreala rozowy jest dobry (hot liss czy jakos tak no i na gwalt potrzebne mi odzywka ktora zregeneruje mi moje suche sianowate i polamane wloski nie znasz takowej ?
a co do temp. jeszcze to nie wiem z ktorej strony jest cieplej :P wciaz wydaje mi sie ze ta temp. jest taka sama hihi
pozdrowionka i czekam na Twoja odp, tez napisz co tam uzywasz!
buziaki !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 11:49   #1031
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez nafie
hehe dobrze ze mam sobie z kim pogadac o wigo 57 mm no wiec po myciu wlosow (szampom Gliss Kur do regenracji) susze je normalnie suszara, potem nakladam jedwab Farouka i prostuje. czasem na wilgotne jescze wlosy nakladam kupiony na allegro balsam do prostowania Kallos - ale jest beznadziejny moze i chroni potem przed temperatura ale wlosy sa po nim szorstkie i wcale nie bardziej proste :P takze jego akurat nie polecam.
teraz chcialabym kupic sobie jakis balsam do prostowania ktory chroni przed wilgocia, slyszlaam ze ten nowy Loreala rozowy jest dobry (hot liss czy jakos tak no i na gwalt potrzebne mi odzywka ktora zregeneruje mi moje suche sianowate i polamane wloski nie znasz takowej ?
a co do temp. jeszcze to nie wiem z ktorej strony jest cieplej :P wciaz wydaje mi sie ze ta temp. jest taka sama hihi
pozdrowionka i czekam na Twoja odp, tez napisz co tam uzywasz!
buziaki !
cześć
też mam niestety sianowate i suche włosy (sAMe problemy z tymi włosami niedługo zbankrutuje przez nie )
używałam wcześniej maski Intense reapair loreal ale nie polecam tylko mi obciążyła włosy a wcale nie były po niej lepsze.Narazie używam pantene złota linia ale też nie jestem zadowolona czekam na przypływ gotówki i pójdę wtedy do hurtowni fryzjerskiej kupić sobie szampon,odżywkę i maske do suchych włosów .Nie
wiem jeszcze jakiej firmy ale napewno można sobie coś tam dobrać tam też kupiłam prostownicę. Jak narazie używam do stylizacji olejku do prostownic renee blanche i jestem bardzo zadowolona, wiem że niektórym dziewczynom nie podszedł ale mi bardzo pasuje (włosy po nim mam super gładkie i są


takie aż do umycia)i serum ale na temat serum narazie się nie wypowiem bo tylko 2 razy użyłam i w sumie dobre jest ale muszę poużywać dłużej żeby stwierdzić konkretnie.Farbujesz sobie włosy? Ja mam jasny balejaż i do tego kręcone suche włosy tragedia ,prostuję sobie średnio raz na tydzień bo jakoś boje się że zniszcze sobie i będę łysa raz chodzę w kręconych a raz w prostych
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 12:06   #1032
Mucia83
Raczkowanie
 
Avatar Mucia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 76
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja polecam wszystkim prostownice EFALOCK MASTER, prostuje szybko, nagrzewa sie w 60 sekund, a wlosy po niej sa gladkie i lsniace Wczesniej mialam taka zwykłą prosto za 40 zl, no prawie dwa lata!! i nie narzekalam ale musialam dwa razy dluzej robic wlosy i w krotkim czasie moje wlosy wygladaly tak samo jak przed prostowaniem...a po efalock nie mam mowy o tym Pozdrawiam
Mucia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 12:44   #1033
m1259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja tez mam philipsa duomatric ale rzeczywiście rewelacyujna nie jest.Cchiałabym aby polecono mi jakąś z możliwością usawiania temperatury.Jeden z moich fryzjerów miał swietną prosownice...nawet gdy padał deszcz włosy były jak druty, ale nie mam pojecia co to za prostownica.Prosze o polecenie mi takiej pod której wpływem włosy będą nawet przy dużej wilgotnosci proste.
m1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 13:13   #1034
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

chciałam dodac do mojej poprzedniej wypowidzi na temat ceramicznych plytek w efalocku flat master otoz wczoraj wyciagnelam opakowanie po mojej swiezo co kupionej prostownicy i doczytalam ze jest tam taki napis:ceramic straighteing iron plates 3 cm ceramic straighteing iron' z mijego angielskiego wynika ze powierzchnia caramiki wynosi 3 cm co chyba raczej jest nierealne a juz sama nie wiem
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 13:45   #1035
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulka14
chciałam dodac do mojej poprzedniej wypowidzi na temat ceramicznych plytek w efalocku flat master otoz wczoraj wyciagnelam opakowanie po mojej swiezo co kupionej prostownicy i doczytalam ze jest tam taki napis:ceramic straighteing iron plates 3 cm ceramic straighteing iron' z mijego angielskiego wynika ze powierzchnia caramiki wynosi 3 cm co chyba raczej jest nierealne a juz sama nie wiem
To chyba odnosi się do szerokości płytek. Zresztą nie znam się- na mojej pisze w mm a nie cm.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 13:52   #1036
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Anulko, Efalock flat Master ma na 100% płytki pokryte ceramiką. Mi również z Mastera zaczęła schodzić ceramika z płytek, tyle, że po miesiącu. Kupowałam u Grabci i z reklamacją nie było żadnego problemu. Teraz mam Efalocka Flat Champa, dlatego, że on w przeciwieństwie do Mastera ma pełnoceramiczne płytki, a mi zależało żeby ta prostownica przetrwała kilka lat, bo dla mnie to dużo pieniędzy.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 18:56   #1037
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulek
cześć
też mam niestety sianowate i suche włosy (sAMe problemy z tymi włosami niedługo zbankrutuje przez nie )
używałam wcześniej maski Intense reapair loreal ale nie polecam tylko mi obciążyła włosy a wcale nie były po niej lepsze.Narazie używam pantene złota linia ale też nie jestem zadowolona czekam na przypływ gotówki i pójdę wtedy do hurtowni fryzjerskiej kupić sobie szampon,odżywkę i maske do suchych włosów .Nie
wiem jeszcze jakiej firmy ale napewno można sobie coś tam dobrać tam też kupiłam prostownicę. Jak narazie używam do stylizacji olejku do prostownic renee blanche i jestem bardzo zadowolona, wiem że niektórym dziewczynom nie podszedł ale mi bardzo pasuje (włosy po nim mam super gładkie i są


takie aż do umycia)i serum ale na temat serum narazie się nie wypowiem bo tylko 2 razy użyłam i w sumie dobre jest ale muszę poużywać dłużej żeby stwierdzić konkretnie.Farbujesz sobie włosy? Ja mam jasny balejaż i do tego kręcone suche włosy tragedia ,prostuję sobie średnio raz na tydzień bo jakoś boje się że zniszcze sobie i będę łysa raz chodzę w kręconych a raz w prostych
Daj znać jak coś wybierzesz ciekawego .... Mam na myśli oczywiście jakieś szamponiki i odzywki do znoszczonych i suchych włosów.
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro. REWELACJA )
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 19:05   #1038
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Anulko, Efalock flat Master ma na 100% płytki pokryte ceramiką. Mi również z Mastera zaczęła schodzić ceramika z płytek, tyle, że po miesiącu. Kupowałam u Grabci i z reklamacją nie było żadnego problemu. Teraz mam Efalocka Flat Champa, dlatego, że on w przeciwieństwie do Mastera ma pełnoceramiczne płytki, a mi zależało żeby ta prostownica przetrwała kilka lat, bo dla mnie to dużo pieniędzy.
wlasnie ja ez kupowalam u grabci a jak zareklamowalas u niej ta prostownice to w jakim stopniu byla juz zdarta ta ceramika i czy otrzymalas nowa i po ilu dniach przyslala ci ja?
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 21:18   #1039
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Daj znać jak coś wybierzesz ciekawego .... Mam na myśli oczywiście jakieś szamponiki i odzywki do znoszczonych i suchych włosów.
Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Babyliss Pro. REWELACJA )
jak kupię już jakieś fajne kosmetyki do włosow z których będę zadowolona to oczywiście napiszę
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 21:19   #1040
Acra
Przyczajenie
 
Avatar Acra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hej! Właśnie dzis przyszła mi prostownica EFALOCK FLAT CHAMP. Mam nadzieje,zę nie bedzie z nią takich problemów jakie opisujecie, mam nadzieje tez, ze mnie nie kituja i ze to sa 100% pełne płyty ceramiczne...

Jutro ja pierwszy raz uzyję i zobaczymy jaki efekt. Tylko czy mógłby mi ktos powiedziec jak to jest z ta tegulacja w flat champie? Nie ma nigdzie napisane na tej prostownicy jak mozna ustawic daną moc...Kręcic kółeczkiem moge jedynie na wyczucie...
Acra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 00:38   #1041
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja znowu musze napisac....
plytki ceramiczne, to nie to samo co plytki pokryte ceramika, czyli warstwami ceramicznymi.....
z plytek ceramicznych nigdy nie zejdzie zadna warstwa... nie ma takiej mozliwosci
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 09:03   #1042
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja mam pytanhie: jakie suszarki są najlepsze?
Suszarki równie ważne są dla włosów
Czekam na odpowiedzi
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:20   #1043
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez gaga
ja znowu musze napisac....
plytki ceramiczne, to nie to samo co plytki pokryte ceramika, czyli warstwami ceramicznymi.....
z plytek ceramicznych nigdy nie zejdzie zadna warstwa... nie ma takiej mozliwosci
Ostatnio podejrzliwie przyglądałam się mojemu Babylissowi (pro, new tech 24mm).
Mogę być 100% pewna , że nigdy mi nic nie odpadnie, tak? (:
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:22   #1044
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

jesli chcesz sie dowiedziec jakie sa najlepsze to sprobuj wpisac haslo w wyszukiwarce wizazu na forum np mozesz wpisac najlepsze suszarki lub tylkko suszarki jestem przekonana ze bedzie pelno watkow na ten temat sprobuj
pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67472 wejz na totam jest cos o najlepszych suszarkach
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:43   #1045
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Prostownica została wymieniona w ciagu kilku dni. Dopłaciłam róznice w cenie i Grabcia wymieniła mi champa. U mnie rysa nie była duża ale gołym okiem było widać że ceramika schodzi.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:45   #1046
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Anulko, Efalock flat Master ma na 100% płytki pokryte ceramiką. Mi również z Mastera zaczęła schodzić ceramika z płytek, tyle, że po miesiącu. Kupowałam u Grabci i z reklamacją nie było żadnego problemu. Teraz mam Efalocka Flat Champa, dlatego, że on w przeciwieństwie do Mastera ma pełnoceramiczne płytki, a mi zależało żeby ta prostownica przetrwała kilka lat, bo dla mnie to dużo pieniędzy.
wlasnie ja tez kupowalam u grabci a jak zareklamowalas u niej ta prostownice to w jakim stopniu byla juz zdarta ta ceramika i czy otrzymalas nowa i po ilu dniach przyslala ci ja?Prosze odpowiedz
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 10:54   #1047
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Po 3 dniach dostałam nową (tzn. wymieniona juz na Champa). Rysa była niewielka, ale widoczna gołym okiem!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 12:29   #1048
Acra
Przyczajenie
 
Avatar Acra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Efalock Flat Champ to rewelacja. Mam bardzo grube włosy, co prawda tylko lekko poskręcane, ale on na najnizszej mocy radzi sobie z nimi w pare sekund. Zobaczymy jak tam jezcze na dworze sie potrzymają...
Acra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 13:31   #1049
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja też polecam champa, a wiem co mówie, bo przez miesiac uzywałam mastera, a teraz mam champa!!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 15:35   #1050
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja czekam z niecierpliwością na Champa i zacieram rączki aby jej już użyć mam sny po nocach że przychodzi mi prostownica ja ją podłaczam i zapominam i jest spalona hehe. Ale mam obawy takie... A mianowicie najbardziej to się boję zniszczonych włosów bo widzę że z prostowaniem sobie radzi champ a moje włosy są raczej podatne na ukłafdanie. Tylko jeszcze jak się będą trzymać bo teraz mam zwykłą to jak mi się rozwalą na dworku to wyglądają jeszcze gorzej niż przed prostowaniem :/ no a teraz pytanie do dziewczyn które używają już dłuższy czas champa czy zauważyłyście zniszczenie włosów ? to mnie trapi...
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.