Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-29, 16:53   #1051
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Exclamation Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nie wiem czy na to zwracacie uwagę ale Efalock ma tylko 6 miesięcy gwarancji. Ja wybrałam Babyliss Pro - bo gwarancja jest udzielana na 12 miesięcy... Nie wiem czy jest wielka różnica między tymi prostownicami
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 17:10   #1052
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Prostownica została wymieniona w ciagu kilku dni. Dopłaciłam róznice w cenie i Grabcia wymieniła mi champa. U mnie rysa nie była duża ale gołym okiem było widać że ceramika schodzi.
ojej to tak mozna ale super jak tylko dozbieram ta roznice to powaznie sie zastanowie nad ta zamiana tylko mam w zwiazku z tym kilka pytan jak juz uzywalas tych obu prostownic to zapewne umiesz podac miedzy nimi roznice? ktora spelnila w pelni twoje oczekiwania i tym sposobem jest lepsza? czy oprocz tego ze czamp ma cale ceramiczne plytki to efekt prostych wlosow sie czyms rozni czy jest podobny? prosze odpowiedz na moje pytania
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 17:26   #1053
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a tak wogole to chcialam zauwazyc ze efalock flat master ma moc 120w a champ tylko 30w czy robi to jakas istota roznice bo z tego co wiem to lepsza prostownica powinna miec duzo w ani tylko 30w prosze pomozcie i odpowedzcie czy lepiej mic prostownice z plytkami pokrytymi ceramika ale za to majacej 120w czy prostownice z 100% ceramicznymi plytkami ale tylko 30w
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 08:58   #1054
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Anulka14
a tak wogole to chcialam zauwazyc ze efalock flat master ma moc 120w a champ tylko 30w czy robi to jakas istota roznice bo z tego co wiem to lepsza prostownica powinna miec duzo w ani tylko 30w prosze pomozcie i odpowedzcie czy lepiej mic prostownice z plytkami pokrytymi ceramika ale za to majacej 120w czy prostownice z 100% ceramicznymi plytkami ale tylko 30w
Nie robi to zadnej róznicy, po prostu champ jest bardziej oszczędny. To tak jak z zarówkami. Jedna ma 60 W a druga 15W ale swiecą dokładnie tak samo. Po prostu ta druga jest energooszczędna. Efalock flat Finger ma też tylko 40 Watt. Wigo 57mm ma 75 W (o ile dobrze pamietam) a Wigo 25mm ma tylko 30 W. A prostują identycznie.Tu liczą się nie Watty a temperatura do jakiej prostownica się nagrzewa. Mniejsza ilość wattów może jedynie swiadczyć o minimalnie dłuzszym czasie nagrzewania. Nic więcej.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 09:31   #1055
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Nie robi to zadnej róznicy, po prostu champ jest bardziej oszczędny. To tak jak z zarówkami. Jedna ma 60 W a druga 15W ale swiecą dokładnie tak samo. Po prostu ta druga jest energooszczędna. Efalock flat Finger ma też tylko 40 Watt. Wigo 57mm ma 75 W (o ile dobrze pamietam) a Wigo 25mm ma tylko 30 W. A prostują identycznie.Tu liczą się nie Watty a temperatura do jakiej prostownica się nagrzewa. Mniejsza ilość wattów może jedynie swiadczyć o minimalnie dłuzszym czasie nagrzewania. Nic więcej.
dzieki madzia.a za wyjasnienie juz wiem na 100% ze wymienienie flat mastera na champa znacznie mi sie oplaci
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 09:54   #1056
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Eurolux czy Efalock?

Mama pytanie - która prostownica jest lepsza? Efalock flat master czy eurolux? różnica cenowa jest kolosalna, a slyszalam dobre opinie na temat tej drugiej. Proszę o podpowiedź.
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 10:00   #1057
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Eurolux czy Efalock?

Cytat:
Napisane przez patricja
Mama pytanie - która prostownica jest lepsza? Efalock flat master czy eurolux? różnica cenowa jest kolosalna, a slyszalam dobre opinie na temat tej drugiej. Proszę o podpowiedź.
po raz pierwszy slysze o takiej prostownicy a ile ona tak apropo kosztuje? masz moze ikonki jej zdjec ja uzywalam jak narazie tylko efalocka i babyliss a o tej eurolux slysze poraz pierwszy Efaolck flat master kupilam niedawno ok 2-3 tygodni temu ale planuje w najblizszym czasie wyminienie jej a flat champa poniewaz on ma 100% plytki ceramicze a z mastera pomalu zaczyna schodzic ceramika
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 10:19   #1058
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Eurolux czy Efalock?

O euroluxie gdzies tylko przeczytalam ze jest swietna - a cene ma wrecz smiszna - na allegro 36 zl:P wiec troche watpie w jej jakosc. Dlatego sie wlasnie zapytalam co o niej sadza wizazanki
a tak apropo do twojego zakupu - pierwsze slysze ze z flat mastera schodzi ceramika!
a flat champ podobno jakies dziwne dzwieki wydaje wtrakcie uzywania.
Z doswiadczenia nic nie wiem na temat tych prostownic - mi sie ostatnio zepsula taka zwykla metalowa i tez wlasnie czytam cos na temat ceramicznych bo w koncu musze kupic nowa.
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 11:38   #1059
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Eurolux czy Efalock?

Cytat:
Napisane przez patricja
O euroluxie gdzies tylko przeczytalam ze jest swietna - a cene ma wrecz smiszna - na allegro 36 zl:P wiec troche watpie w jej jakosc. Dlatego sie wlasnie zapytalam co o niej sadza wizazanki
a tak apropo do twojego zakupu - pierwsze slysze ze z flat mastera schodzi ceramika!
a flat champ podobno jakies dziwne dzwieki wydaje wtrakcie uzywania.
Z doswiadczenia nic nie wiem na temat tych prostownic - mi sie ostatnio zepsula taka zwykla metalowa i tez wlasnie czytam cos na temat ceramicznych bo w koncu musze kupic nowa.
wiesz ja kilka dni temu zauwazylam jakies dziwne rysy na mojej prostownicy i na poczatku przypuszczalam ze to brud a jak sie niedalo zmyc to pomyslalam ze to nic takiego dopiero kilka dni temu weszlam na wizaz i zapytalam sie co to moze byc od razu na moje pytanie odpowiedzialy uzytkowniczki tej prostownicy ze im tez tak sie dzieje i to schodzi ceramika. Do tamtej pory przez mysl mi nie przeszlo ze flat master nie ma 100% ceramiczych plytek nigdzie nie pisalo ze jest w nim tylko warstwa ceramiki( a zreszta ktory sprzedajacy by tak napisal )
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 11:48   #1060
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Eurolux czy Efalock?

Zwykła metalowa prostownica jest bez porównania, z masterem, czy champem. To jak niebo a ziemia! O euroluxie tez słyszałam wiele dobrego, że jest swietna jak na swoją cene, jednak nie daje takiego efektu co efalock i ponoc efekt wyprostowanych włosów jest znacznie krótrzy. Ale myśle, ze jeśli kogoś nie stac na Efalocka, to eurolux jest dobrym wyborem. Przy champie rzeczywiście słyszy się niewielkie bzyczenie, ale jest one tak małe, że szybko się o tym zapomina przy prostowaniu włosów a przecież właśnie dzięki tej jonizacji włosy się mnej niszczą! Polecam Champa!!!! (w przeciwieństwie do mastera)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 13:24   #1061
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
master czy champ?

No to teraz to już nic nie wiem najpierw chcialam champa : jonizacja, oszczednosc prądu ... a potem jak sie dowiedzialam ze efekt nie jest tak dobry jak po masterzre to zmienilam zdanie :P no a teraz ta schodzaca ceramika!! mętlik w głowie juz mam totalny ?!?!?!?!
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 14:10   #1062
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: master czy champ?

Cytat:
Napisane przez patricja
No to teraz to już nic nie wiem najpierw chcialam champa : jonizacja, oszczednosc prądu ... a potem jak sie dowiedzialam ze efekt nie jest tak dobry jak po masterzre to zmienilam zdanie :P no a teraz ta schodzaca ceramika!! mętlik w głowie juz mam totalny ?!?!?!?!
Gdzie przeczytałaś ze po champie jest gorszy efekt ja slyszalam ze taki sam a nawet lepszy ze wzgledu na ta jonizacje poniewaz proste wlosy dluzej sie utrzymuja nawet a wilogci Ja szczerze mowiac dalam sie nabrac na te niby pelnoceramiczne plytki w masterze i teraz zaluje ale juz niedlugo to sie zmieni poniewaz zamieniam mastera na czampa i mam nadzieje ze niebede zalowac
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 16:49   #1063
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Anulko chciałam rozwiać twoje wątpliwości co do Champa. Czy zastanawiałaś się co by było, gdyby np. po ośmiu miesiacach używania mastera zaczęła schodzic ci powłoka? Wtedy juz gwaranacji nie bedziesz miała i nikt ci prostownicy na nową nie wymieni.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 17:07   #1064
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Podsumowując: lepsze zepsuta jonizacja ( w champie ) niz schodząca ceramika ( w masterze). tak ? ( to tak na wszelki wypadek pytam :P bo wcale tak sie stac nie musi przeciez :P )
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-30, 18:19   #1065
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wydaje mi się, że tak. Bo jeśli zepsuje się jonizacja w champie, to wielkiej szkody to nie zrobi, bo jest to dodatkowa rzecz, której master nie posiada. A jak zejdzie u mastera powłoka ceramiczna z płytek, to już sprawa dużo gorsza....
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 07:06   #1066
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jak ja dokonywałam zakupu prostownicy, to wcześniej radziłam się Grabci. Oczywiście najbardziej polecała tondeo, zaraz potem efalocka. Na moje pytanie czy champ czy master - poleciła mastera, ponieważ stwierdziła, że mają najmniej reklamacji, zaś champ jest bardzo awaryjną prostownicą . Ale tak jak mówi madzia.a - co zrobić gdy ceramika zacznie schodzić po 8 miesiącach, a gwarancja jest tylko na 6.
Dlatego ja z czystym sumieniem mogę polecić Babyliss Pro. Nie dość że gwarancja jest na 12 miesięcy, płytki są z pełnej ceramiki a nie tylko z powłoczki, to jeszcze Grabcia stwierdziła, że w Babyliss Pro mają znikomą ilość reklamacji. A efekt ... miodzio
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 08:17   #1067
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Grabci?? Hmmm... Któż to??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 09:37   #1068
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wlasnie przegladalam prostownice Tondeo na allegro. Sa 2 bez jonizacji. Tansza Tondeo (ok 250) nie ma regulacji temperatury?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 09:51   #1069
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Grabci?? Hmmm... Któż to??
Sprzedawczyni na allegro. Specjalizuje sie chyba glownie w prostownicach . Dokladny nick - grabcia78
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 10:11   #1070
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

tak szczerze to już pogubiłam się z tym prostownicami, myślałam nad champem, potem przyszedł mi do głowy remington no a teraz to juz nie wiem ....
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 11:29   #1071
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Jak ja dokonywałam zakupu prostownicy, to wcześniej radziłam się Grabci. Oczywiście najbardziej polecała tondeo, zaraz potem efalocka. Na moje pytanie czy champ czy master - poleciła mastera, ponieważ stwierdziła, że mają najmniej reklamacji, zaś champ jest bardzo awaryjną prostownicą . Ale tak jak mówi madzia.a - co zrobić gdy ceramika zacznie schodzić po 8 miesiącach, a gwarancja jest tylko na 6.
Dlatego ja z czystym sumieniem mogę polecić Babyliss Pro. Nie dość że gwarancja jest na 12 miesięcy, płytki są z pełnej ceramiki a nie tylko z powłoczki, to jeszcze Grabcia stwierdziła, że w Babyliss Pro mają znikomą ilość reklamacji. A efekt ... miodzio
Dla mnie to jakas dziwna sprawa z 6cio miesieczna gwarancja
Niba dlaczego jest tak krotka skoro producent(Efalock) przyjmuje reklamacje do roku czasu(wiem,bo mojego efalocka reklamowalam po prawie 9 mies i uznali mi bez problemu).
Mysle,ze to sa zbyt duze koszty przesylki do Niemiec dla takich sprzedawcow z allegro i dlatego gwarancja na mastera jest 6 miesieczna...

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 13:49   #1072
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Doszłam do wniosku ze jednak zareklamuje efalocka dopiero wtedy gdy ceramika bardzo sie zedrze a do tego czsu bede zbierac kaske na tondeo z regulacja temperatury i pelnoceramicznymi plytkami wole dodac jeszcze troche kasy i kupic cos naprawde pozadnego,bo z tego co slysze od was drogie wizazystki to tondeo jest o wiele lepsza prostownica o champa. Mysle ze za kilka miesiecy zanim sie skonczy gwarancja efalocka flat mastera uzbieram ta roznice w cenie dobrze ze chociaz nie bede musiala placic za przesylki w obie strony
Pzdrowionka i dzieki za rady
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 18:23   #1073
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Maju, ja nie wiem nic na temat gwarancji producenta . Tak mnie poinformowała Grabcia. Szkoda, że dokładnie się nie dpoytałam, bo chyba bym wolała Efalocka . Zresztę nie wiem, czy jest różnica między Babyliss Pro a Efalockiem ???
Baaardzo dziwne ....
A reklamację załatwiałaś u sprzedawcy z allegro czy u producenta?
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 19:39   #1074
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Maju, ja nie wiem nic na temat gwarancji producenta . Tak mnie poinformowała Grabcia. Szkoda, że dokładnie się nie dpoytałam, bo chyba bym wolała Efalocka . Zresztę nie wiem, czy jest różnica między Babyliss Pro a Efalockiem ???
Baaardzo dziwne ....
A reklamację załatwiałaś u sprzedawcy z allegro czy u producenta?
Ja kupowalam przez ebay a reklamacje wyslalam prosto do Efalocka (tak mi radzil sprzedawca)z listem reklamacyjnym i po tygodniu przyslali mi nowego.

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 14:15   #1075
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

to ja już teraz nic nie wiem... przeczytałam cały wątek i jestem w rozterce... Błagam jednym słowe, która najlepsza, którą mam kupić?
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 15:40   #1076
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a ja mam bardzo krecone wlosy, wydawalo mi sie ze nie bede w stanie ich sama wyprostowac ale pewnego dnia poszlam sobie na taki smieszny targ w moim miescie i kupilam taka zabawna szczotke obrotowa do prostowania wlosow.
Od paru dni stosuje ja z calkim dobrym efektem, wlosy sa proste, nie pusza sie chociaz kręcone naturalnie sa suche. Jedyne co stosuje to pianke i taki olejek przeciwko puszeniu sie na wilgotne wlosy, po wysuszeniu sie wygladzam je brylnatyna joanny i mimo wilgosci w powietrzu nie widze zeby prostowanie bylo nietrwale.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 18:20   #1077
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Exclamation Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja polecam Babyliss Pro !!! Ma 12 miesięcy gwarancji. Płytki są z pełnej ceramiki. Pozytywnie wypowiada się o niej Gaga. Dla mnie jest super . Jeśli oczywiście stać Cię na droższą - to weź pod uwagę Tondeo ale musisz się liczyć z wydatkiem ok. 300,00 zł.
A tak naprawdę zależy to od rodzaju włosów, częstotliwości prostowania i zasobności portfela .
Pozdrawiam !
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:55   #1078
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam pytanie do Maji. Z tego co czytałam, to masz Mastera oraz Champa. Powiedz czy po wyprostowaniu Champem, ale bez grzebyczka efekt nadal jest gorszy niż u mastera? Bo mnie grzebyczek zupełnie się nie spodał. Włosy miałam po nim bardzo naelektryzowane i oczywiście dużo gorzej mi się z nim prosowało.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 06:09   #1079
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Nierika
Wlasnie przegladalam prostownice Tondeo na allegro. Sa 2 bez jonizacji. Tansza Tondeo (ok 250) nie ma regulacji temperatury?
To rzeczywiście dziwne ... Nic już nie wiem, ale Tondeo polecają chyba wszyscy z allegro. Może tylko ze względu na cenę ?
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-02, 12:40   #1080
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anciaahk
To rzeczywiście dziwne ... Nic już nie wiem, ale Tondeo polecają chyba wszyscy z allegro. Może tylko ze względu na cenę ?
Sa w sumie trzy rodzaje tego typu tondeo 1 z pelnoceramicznymi plytkami ale bez regulacji(ok 250 zl),2 z tez pelnoceramicznymi plytkami ale za to z regulacja (ok300 zl)natomiast nowoscia jest tondeo z pelnoceramicznymi plytkami, regulacja i jonizacja ale ten kosztuje juz ponad 300 zl
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.