Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 20:36   #1711
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Jeszcze dodam ta:
http://cgi.ebay.de/198998-BABYLISS-G...QQcmdZViewItem

co myslicie o tej nowej technice z USA?
Czy szklo naprawde lepiej gladzi niz plytki z innego materialu?
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 22:06   #1712
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

farba - pewnie jest trochę takich. moja ma czarne płytki - tondeo active cerion - ok 320 zl) tondeo eco cerion też ma chyba czarne nei znam dokłądnej ceny
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 06:23   #1713
ewik2303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam : ) do tej pory uwazalam sie za secjalistke w prostowaniu wlosow, 2 zarwane noce i przeczytalam cale forum dotyczace prostownic skutecznie przekonaly mnie, ze nie wiem nic : ) Planuje kupno nowej prostownicy. Marze o pelnoceramicznej, moja fryzjerka twierdzi, ze nie dostane takiej ponizej 1000 zl. obled i zupelnie nierealne... mam cienkie wlosy mocno krecone do ramion. Do tej pory uzywalam zamowionej u niej metalowej GA.My
Po przeczytaniu Waszych opinii waham sie miedzy Tondeo, Ga.Mą, Eflalockiem i Kaylook/Kayflat ... w necie rzcila mi sie w oczy prostownica firmy Osmo ale nikt tu o niej nie pisal ... poczekam wiec na Wasze rady
Serdecznie pozdrawiam
ewik2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 06:54   #1714
ewik2303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chomiczko mam do Ciebie pytanie : jaka masz Ga.Me ... ja znalazlam jedyna, ktora wydawala mi sie warta uwagi na stronie www.fryz.com.pl/go/_info/?id=276 kosztuje 286 zł. czarna powloka (podobno) pelnoceramiczna .... pojecia nie mam czy warto ja kupic czy tez poczekac (uzbierac kase) i kupic Osmo za 490 zl.
Jak myslicie ? heh rece opadaja (o wlosach nie wspomne )
ewik2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:03   #1715
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mi sie wlosy faluja tak od spodu i zdecydowalam ze kupuje Efalocka albo MAstera albo Champa zobaczymy jak licytacje wyjda
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:58   #1716
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Madzia.a : kupilam na allegro Efalocka ale Mastera nie champa , ale mysle ze sie spisze
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 16:46   #1717
Coco_Beauty
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Beauty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 108
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja przedchwila wygralam aukcje na Efalock Champa
za 30,00 € na ebayu.
Coco_Beauty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 09:28   #1718
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Bardzo się cieszę, że pomogłam ci dokonać wyboru! Tylko nie zapominaj, że ostrzegałam cię przed masterem!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 10:17   #1719
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

własnie znowu zwalczyłam moje loki metalowym "niszczycielem włosów". Tak sobie myśle ze skoro bubel MPM z supermarketu za 80 zł, zwalcza moje loki, to chyba te wszystkie profesjonalne cuda nie będą miały z nimi problemu, jednak znowu sie zastanwiam, czy może jednak kupić tego Babylissa Pro New Tech 35 mm, czy dołożyć 30 zł i kupić GA.ME bez reg.temp. Co prawda jest tu wielu zwolenników obu tych modeli jednak GA.MA ma mniej tych negatywnych opinii, praktycznie zadnej (chyba ze nieuwaznie czytałam ). Ale za to Babylissa poleciała mi Pani Grazyna. I jak tu sie zdecydować?? Z drugiej strony myślałam zeby moze wstrzymać sie i zainwestować w jeszcze lepszy sprzęt, ale nie wiem czy warto wyrzucać 450 zł, na coś co w gruncie rzeczy moze sie nie wiele róznić od tych poprzednio wymienionych modeli. Coś mnie jednak skłania ku tej " aktywnej jonizacji" jednak nie do końca wierze w to jej cudowne działanie, ale moze to wynika z mojej niewiedzy na ten temat??
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 10:26   #1720
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam!mam prostownice philipsa ale jej nie używam bo fryzjerka spaliła mi włosy ale prostownica ogólnie jest ok
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 10:44   #1721
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam my z żona dalej twierdzimy ze BABYLISS PRO jest najlepszy pracujemy na tym sprzęcie już 2 lata dla tego mamy go sprawdzonego oczywiście nie mówimy ze inne prostownice sa gorsze po prostu znamy naszego BABYLISS PRO sprzedaliśmy już ich setki na Allegro i prywatnie dla tego sie wypowiadamy tylko na ich temat
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 10:58   #1722
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez ewik2303
Chomiczko mam do Ciebie pytanie : jaka masz Ga.Me ... ja znalazlam jedyna, ktora wydawala mi sie warta uwagi na stronie www.fryz.com.pl/go/_info/?id=276 kosztuje 286 zł. czarna powloka (podobno) pelnoceramiczna .... pojecia nie mam czy warto ja kupic czy tez poczekac (uzbierac kase) i kupic Osmo za 490 zl.
Jak myslicie ? heh rece opadaja (o wlosach nie wspomne )
Ewik2303, ja mam dokladnie ten model GA.MY: CP1M HP, jest bez regulacji temperatury, wiec nagrzewa sie do 200st. uzywam jej juz miesiac i nie widze zadnego zniszczenia wlosow, do prostowania uzywam mleczka HOt LISS L'oreala na zmiane z olejkiem Renee Blanche i po tym na koniec serum krystaliczne renee blanche, za prostownice zaplacilam 230zl, warto dolozyc te 30zl (200 zl kosztuja np prostownice Babyliss i Efalock) i miec naprawde dobra, profesjonalna prostownice z jonizacja, ktora b.korzystnie wplywa na wlosy
jesli mialabym sie zastanawiac nad wyborem prostownict, to nie rozwazalabym miedzy ga.ma a babylissem pro, tylko ewentualnie bralabym pod uwage prostownice kaylook/kayflat, ponoc to mercedes wsrod prostowic...
ale ga.me z calego serca Ci polecam
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 12:54   #1723
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Bardzo się cieszę, że pomogłam ci dokonać wyboru! Tylko nie zapominaj, że ostrzegałam cię przed masterem!!!
Wiem madzia.a ze ostrzegalas, ale podobno te zdzieranie sie jest sporadyczne dopiero jutro wplace kase to hmmm mysle ze na piatek, sobote prostownice juz mi przysla
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-05, 20:17   #1724
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

M@rt@ widze ze dlugo zastanawiasz sie nad kupnem prostownicy...Wiem,ze jest to trudny wybor( bo w koncu to tez wydatek rzedu 200-300zl).Ciezko tutaj wybrac jednoznacznie miedzy gama,babylissem a np.tondeo z aktywna jonizacja bo wydaje mi sie ze wszystkie one prostuja bardzo podobnie,moze i tak samo.W koncu opieraja sie na tej samej technologii i rozni je tylko firma.Ja z calego serca polecam Ci tondeo active cerion.Tez dokladnie nie wiem jak dziala ta aktywna jonizacja,ale na pewno dziala na plus a nie na minusGama i zwykla tondeo tez ma jonizacje ale pasywna,tak jak np.jeden philips ale nie sadze zeby spelniala one takie zadanie jak ta aktywna. Jak chcesz to podesle Ci fotki moich wloskow.Trzymam kciuki za decyzje w wyborze,pozdrowienia
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 03:12   #1725
ewik2303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chomiczko dziekuje za odpowiedz Dzis zamowilam Ga.Ma z regulacja temperatury .... poczekamy zobaczymy. Jedno co mnie naprawde niepokoi to czy wlosy beda mi sie elektryzowaly?
Po prostowaniu wlosow u fryzjera (super prostownica- nie pamietam nazwy) wygladaja idealnie...ale za chwile zaczynaja mi sie koszmarnei elektryzowac.... Mam suszarke z jonizacja i na codzien nie mam tego problemu.... prostujac moja metalowa Ga.Ma tez nigdy mi sie nie elektryzowaly. Wlasnie dlatego chcialam kupic Tondeo z aktywna jonizacja .... jednak moje wlosy sa bardzo krecone i trudno je ukladac (choc uwazam, ze doszlam w tym do perfekcji- lata praktyki ) a ten model Tondeo nie rozgrzewa sie do 200 stopni - szkoda . No nic poczekam i zobacze.... powinna przyjsc w tym tygodniu , oczywiscie natychmist zdam Wam relacje .
ewik2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 08:41   #1726
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Madzia.a : kupilam na allegro Efalocka ale Mastera nie champa , ale mysle ze sie spisze
Mysle ze bedziesz zadowolona. Ja uzywam mastera od wrzesnia ubieglego roku, swietnie prostuje, nie widze zadnych rysek, mozna nia nawet (jesli znudza sie ciagle proste wlosinki) robic sliczne loki w postaci skretow . Koniecznie jednak trzeba stosowac jakis dobry kosmetyk pod prostownice, ja uzywam olejku RB i wloski wtedy sa gladziutkie, ale z tego co paietam to ty zdaje sie bylas zwolenniczka Hotlissa no ale mysle ze ta koncepcja tez powinna sie sprawdzic

pozdrawiam i zycze milego prostowania
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 10:48   #1727
meeegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witam

ja w koncu sie zdecydowalam i zamowilam TONDEO z regulacja temperatury.... mam nadzieje ze kolo srody juz bede ja miala. Bede czekac niecierpliwie!

pozdrawiam
meeegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 14:21   #1728
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Bethi wysłałam Ci mojego maila! Bede wdzięczna jezeli podeślesz mi te fotki , jak bedziesz miała chwilke czasu. Jeżeli prostownica za 200 zł (np. Babyliss New Tech 35 mm) uzyskam taki sam efekt jak sprzętem za 300 zł ( np. GA.MA, Tondeo) to po co przepłacać. A z drugiej strony wole zainwestować raz a dobrze. Jejku, jejku, ja sie chyba nigdy nie zdecyduje .
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 14:33   #1729
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Mysle ze bedziesz zadowolona. Ja uzywam mastera od wrzesnia ubieglego roku, swietnie prostuje, nie widze zadnych rysek, mozna nia nawet (jesli znudza sie ciagle proste wlosinki) robic sliczne loki w postaci skretow . Koniecznie jednak trzeba stosowac jakis dobry kosmetyk pod prostownice, ja uzywam olejku RB i wloski wtedy sa gladziutkie, ale z tego co paietam to ty zdaje sie bylas zwolenniczka Hotlissa no ale mysle ze ta koncepcja tez powinna sie sprawdzic

pozdrawiam i zycze milego prostowania
Tak bylam zwolenniczka Hot Lissa ale mialam zwykla prostownice wtedy teraz bede miec wreszcie profesjonalny sprzet

A co do tego olejku RB to hmmm tak wiele o nim dziewczyny piszą.. ze moze sie skusze i go kupie , ale w normalnych sklepach moge go kupic czy ejdynie przez internet??
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 21:24   #1730
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Bethi bardzo Ci dziękuje za fotki . Ogólnie mam włoski podobnej grubości, z tym wyjątkiem ze mam burze loków . Włoski takie jakie ty masz bez prostwonicy , ja osiagam po wysuszeniu i próbie rozprostowania na szczotce. Efekt po metalowcu mam podobny. Ale jestem zachwycona efektem na dwóch ostatnich zdjęciach. PIękne włoski!!!! A długo sie utrzymują w takim idealnym stanie??
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 10:19   #1731
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Bethi bardzo Ci dziękuje za fotki . Ogólnie mam włoski podobnej grubości, z tym wyjątkiem ze mam burze loków . Włoski takie jakie ty masz bez prostwonicy , ja osiagam po wysuszeniu i próbie rozprostowania na szczotce. Efekt po metalowcu mam podobny. Ale jestem zachwycona efektem na dwóch ostatnich zdjęciach. PIękne włoski!!!! A długo sie utrzymują w takim idealnym stanie??
Witam!!Wloski po wyprostowaniu trzymaja sie do nastepnego mycia.Wiadomo ze pierwszego dnia sa najlepsze (bo najbardziej swieze),tymbardziej ze musze je myc co dwa dni niestety,ale jezeli chodzi o wilgotne powietrze,czy calonocna zabawe wsrod tlumu ludzi to ich nic nie ruszaTak sie zastanawiam,piszesz ze masz burze lokow.Mam kuzynke ktora ma cienkie dosyc wlosy i kedziorki na glowie i ostatnio mi opowiadala ze jej kolezanka wyprostowala jakas prostownica za 1000 zl(!!!)i efekt byl cudny dopoki siedziala w domu.Niestety to czy wlosy zaczna sie krecic po jakims czasie pod wplywem rozych zewnetrznych czynnikow zalezy chyba nie od prostownicy ale od wlosow.Radze Ci poradz sie Pani Ani(grabci) to ona Ci podpowie
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 15:33   #1732
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witajcie Wczoraj dostałam prostownicę Tondeo eco cerion z jonizacją za 289 zł na allegro kupiłam u Ani Efekt jest cudny nawet dziś moje włoski są niemal idealnie proste, sypkie i ślicznie błyszczą. Na razie używam do prostowania jedwabiu Farouka, ale chciałabym kupić coś co nie tylko nabłyszczy ale i utrwali fruzurkę, żebym nie musiała już później używać lakieru. Zastanawiam sie nad sprayem Welli High Iron wiecie coś może na temat tego specyfiku ??
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 15:46   #1733
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Luna83
Witajcie Wczoraj dostałam prostownicę Tondeo eco cerion z jonizacją za 289 zł na allegro kupiłam u Ani Efekt jest cudny nawet dziś moje włoski są niemal idealnie proste, sypkie i ślicznie błyszczą. Na razie używam do prostowania jedwabiu Farouka, ale chciałabym kupić coś co nie tylko nabłyszczy ale i utrwali fruzurkę, żebym nie musiała już później używać lakieru. Zastanawiam sie nad sprayem Welli High Iron wiecie coś może na temat tego specyfiku ??
Najlepszy produkt przeznaczony i wymyślony do prostownic to " IRON FINISH"
L`OREAL PROFESSIONNEL -chroni i utrwala prostowane włosy. Infolinia salonów gdzie można go nabyć 0 801 200 800 / kosztuje 50.00 zł stzrcza na bardzo długo /
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 21:33   #1734
joskaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 21
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witajcie Dziewczyny Od 3 tygodni czytam ten wątek i w końcu wczoraj zdecydowałam sie na prostownicę. Zamówiłam u Grabci Ga.mę z regulacja temp. Ona polecała mi Tondeo eco cerion, ale ja chciałam regulacje temp. wiec doszłysmy do wnisku, ze bedzie dobra własnie Ga.ma. Mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania, a najbardziej zależy mi na sypkości włosków i trwałości fryzurki. Grabcia zapewniała mnie, że dokonałam dobrego wyboru...Jutro pewnie dotrze do mnie przesyłka, już nie moge sie doczekać Niedługo pochwale sie Wam efektami, jak będzie czym ...
joskaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 14:05   #1735
iza2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 60
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witm serdecznie czy któraś z was dziewczyny używała może albo ma porównanie co do prostownicy tondeo eco ceiron i efalock flat champ, albo ma może zdjęcia na których widnieją fryzury zrobione dzieki tym prostownicom. Ja mam dośc cienki włosy i bardzo poddatne, dlatego przedewszsytkim potrzebuje prostownicy z regulacją temperatury. i chcialam wybrać między tymi dwoma.
iza2313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 15:54   #1736
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez iza2313
Witm serdecznie czy któraś z was dziewczyny używała może albo ma porównanie co do prostownicy tondeo eco ceiron i efalock flat champ, albo ma może zdjęcia na których widnieją fryzury zrobione dzieki tym prostownicom. Ja mam dośc cienki włosy i bardzo poddatne, dlatego przedewszsytkim potrzebuje prostownicy z regulacją temperatury. i chcialam wybrać między tymi dwoma.
Prostownica z regulacja lepsza jest do wlosow grubych,bo mozesz ustawic na wyzsza temp.a na cienkie wloski wystaczy np.tondeo active cerion(taka jak ja mam) a oto efekt po niej(juz gdzies zamiescilam to zdjecie ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj3.jpg (68,5 KB, 1061 załadowań)
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 17:56   #1737
iza2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 60
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

WILKEI DZIĘKI bethi. A MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE DO JAKIEJ TEMPERATURY NAGRZEWA SIE TWOJA PROSTOWNICA.
iza2313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 18:59   #1738
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez bethi
Prostownica z regulacja lepsza jest do wlosow grubych,bo mozesz ustawic na wyzsza temp.a na cienkie wloski wystaczy np.tondeo active cerion(taka jak ja mam) a oto efekt po niej(juz gdzies zamiescilam to zdjecie ).
Piękne włoski .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 19:28   #1739
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja już nie mogę z tymi prostownicami... Miałam już taką zwykłą za 45 zł kupioną w supermarkecie, Babylisa na pare za 200 zł kupionego w media markt i Babylissa Pro 24 mm za 350 zł kupinego w profesjonalnym sklepie fryzjerskim. A teraz nie mam żadnej prostownicy, bo.. pierwszej pozbyłam się od razu, drugiej po pół roku, a trzecia zepsuła się drugi raz w ciągu roku i nie mam zamiaru już wydawać kasy na jej naprawe- wole kupić coś nowego. Nie mogę się tylko zdecydować między Tondeo za 239 i 309. kupie którąś jak się w końcu dowiem czy jest jakaś istotna różnica w efekcie końcowym po wyprostowaniu włosów, bo nie mam zamiaru więcej przepłacać
Tym bardziej, że wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka ktora zawsze przychodzi na uczelnie w idealnie prostych wlosach (przez pół roku efekt zawsze ten sam) ma tak na prawde burze loków(widziałam na własne oczy ) a do ich wyprostowania używa prostowicy Wigo za niecałe 150 zł
Niżle co?
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 07:15   #1740
meeegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mi wczoraj wieczorem przyszla Tondeo z regulacja od pani Ani z allegro, a tez sie zastanawialam nad ta z aktywna jonizacja - ale ona nie ma regulacji temperatury na ktorej mi zalezalo. Dzis mam nadzieje ze bede prostowac tylko musze zakupic jeszcze preparat jakis... Wstawie pozniej fotki.
meeegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.