Cilest - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 08:54   #31
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Śrubka: to ty nie chcesz aby CIlest chronil Cie przed ciąza tak? tylko ejst on jako lekarstwo hormonalne ?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 17:27   #32
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Śrubka: to ty nie chcesz aby CIlest chronil Cie przed ciąza tak? tylko ejst on jako lekarstwo hormonalne ?
Czuczenka glownie on mi zostal przepisany z mysla o leczeniu ale jak to moja lekarka stwierdzila ze bedzie 2 w 1
ale chodzi mi o to wlasnie ze juz sie spotkalam na forum z tym ze mowicie o Cilescie jako o tabletkach o mniejszej zawartosci hormonow wiec stad wlasnie moje pytanie

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:35   #33
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
ja mysle ze skoro został Ci przepisany przez lekarke to najwidoczniej taka dawka hormonow jest dla Ciebie dobra i pewnie nie bedzie leczyl slabiej

Cytat:
Napisane przez czuczenka
a kochalas sie z chlopakiem juz tylko na samych tabletkach??
no tak ja nie taka strachliwa jak Ty ale nie zdazylam do gina :/ zla jestem na siebie okropnie :/ jak poszlam to juz nie przyjmowal :/ musze isc w piatek na razie jestem dobrej mysli. Czuje sie dobrze, tylko to krwawienie mnie martwi :/ no ale zobaczymy co on na to powie.
__________________






Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-19 o 00:59 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:48   #34
slodziutka_a
Raczkowanie
 
Avatar slodziutka_a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ze swojego pokoiku:D
Wiadomości: 40
Dot.: Cilest

No to i ja dolanczam sie do tego watku Co prawda dopiero wzielam dzisiaj 2 tabletke cilestu i sa to moje pierwsze tabsy anty ale mam nadzieje ze nie bedzie zadnych skutkow ubocznych choc zdaje sobie sprawe ze moga jakies wystapic zobaczymy pozniej co z tego wyniknie moja przyjaciolka takze stosuje cilest od ponad roku i dobrze reaguje na nie.Na poczatku ja glowa bolala ale szybko jej przeszlo a poza tym nie miala zadnych innych niepozadanych oddzialywan .Zdziwila mnie cena bo dziewczyny w innych watkach pisaly ze kosztuja cos kolo 30 zl i nastawilam sie na taka cene a tu nagle pozytywny szok kupilam je za niecale 20 zl byle nie drozaly pozdrawiam
slodziutka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:09   #35
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Cilest

no to i ja zadam moze nurtujace mnie pytania....
wlasnie wczoraj skonczylam moje pierwsze opakowanie cilestu
to moje pierwsze tabsy antyterorystyczne
jest calkiem ok... troszke mnie bola jajniki czasem ale poza tym jest w porzadku...
a pytania moje...

-czy jesli teraz przyjmowalam tabsy codziennie o 22 to nastepne opakowanie moge przyjmowac codziennie o 18... to chyba nie robi hm? to juz nastepny cykl wiec moge? ale mi odp please...

-po pierwszym opakowaniu w tej przerwe 7dniowej tez jestem zabezpieczona? kiedys jakos wyczytalam tzn kobitka jedna pisala ze niby po pierwszym opakowaniu nie jest sie zabezpieczonym w tej przerwie ale no przeciez jest sie... ?

ah te watpliwosci
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:18   #36
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

No i ja zaczełam Cilest(3 tabletka dzisiaj) Nawet pierwszego dnia nie wdrapałam sie na kompa żeby poszperać na wizażu bo tak mnie strasznie brzuch od okresu bolał.Tabletkę zazyłam wieczorkiem o 22.30 i nastepnego dnia już obudziłam się bez bólu(no ale wątpię ze to dzięki tabletkom) Narazie dobrze się czuję. Mam nadzieje że nie będe miała żadnych plamień po okresie jak w jakimś wątku przed chwila przeczytałam. I mam do Was pytanie. Czy boli Was brzuszek jeśli zbliża Wam się okres w przerwach między opakowaniami taletek(chodzi mi o kobiety którym Cilest odpowiada)? mam nadzieje, że tak nie będzie bo nie chce znowu cały dzień leżeć na kanapie i płakać z bólu tylko dlatego, że dzień wcześniej byłam na zakupach i mocno grzało słońce:/ Mam taką wielka nadzieje. Słyszałam, że dziewczyny czasami też chodzą po tabletki gdy dokucza im ból brzucha lub mają jakieś przedłużone okresy itp.

Co do kochania się "na samych tabletkach" to raczej bym się bała nie wiem dlaczego musiałabym się moze do nich przekonać. Podziwiam dziewczyny które nie boją się bez.To zawsze jakies 5 zł taniej hehe

bird_of_paradise miałam nie odpowiadać na Twoje pytania bo sama jestem ciekawa odpowiedzi, nie wiem czy dobrze myślę, no ale rzucę to co wiem
-Co do pory przyjmowania to rozmawiałam o tym z panią ginekolog, jeśli z 22.00 chcesz się przestawić na 18.00 myśle że nie ma problemu bo do 12 godzin mozna zmieniać czas ale lepiej zrobić to przeskokami np co kilka godzina jeśli z 22.00 na 18.00 to mozesz pierwszego dnia np wziąć o 21.00 nastepnego o 18.00 lub co godzine przeskakiwać albo od razu się przestawić(czego nie jestem pewna)plis o pomoc
-na ulotce pisze, że jest się zabezpieczonym od pierwszej tabletki przez 21 dni i przez 7 dni przerwy, nic nie pisze o przerwie po pierwszym opakowaniu, wiec pewnie jest się zabezpieczonym, no ale niech może wypowiedzą się tez inne Wizażanki w koncu w kupie siła

..ach te wątpliwości.. pozdrawiam
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:45   #37
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Cilest

Jesteś zabezpieczona w trakcie 7dniowej przerwy (nie ma znaczenia, czy po pierwszym opakowaniu, czy kolejnym)
Nowe opakowanie możesz wziąć spokojnie o 18. Znacznie lepiej jest nowe opakowanie wziąć od razu o 18 niż stopniowo przestawiać godzinę. Tym bardziej, że zmiana nie jest duża.
A co do bólów podczas miesiączki to zależy czym są spowodowane. Moje są skutkiem tyłozgięcia (tak przynajmniej twierdzi moja gin), więc tabsy mi na to nie pomogły. Ale najczęściej redukują ból.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 20:31   #38
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

Dzieki tutusia
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:25   #39
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

DZiewczyny no ja juz jestem na polmetku 3 opakowania i w sumie czuje sie dobrze Czasem sa takie chwile ze mnie bardzo mdli,mam jakies nudnosci,albo bolą mnie piersi,czy jajniki(niby takie typowe dla ciązy) ale juz sie tym nie przejmuje bo wiem ze nic mi raczej nie grozi

No ale dzis TZ wkurzyl sie troszke na mnie bo znowu przypomnial sobie ze mi lekarz nawet nie polecil zadnych badan zrobic przez zaczeciem brania tabletek ze jego kolezanka normalnie miala badania itp... no ale przeciez nie kazdy lekarz chce robic badania jest raczej wiecej dziewczyn ktrym gin przepisauje tabsy bez badan hormonalnych. prawda? Bo ja sie juz o to troszke z nim poklocilam, mowi mi ze sie o mnie martwi i ze to dla mojego dobra... ma racje.. w sumie. No ale po co ja mam robic juz abdania hormonalne, skoro mam dobrze dobrane tabletki? badania hormonalne sie robi by wlasnie zobaczyc ile sie am tam hormonów czy jakos tak?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 22:04   #40
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

A to nie o to chodzi ze jak lekarz nie robi badań to po prostu dlatego, że ma podpisaną umowe np że będzie przepisywal młodym kobietom cilest?Gdzieś mi sie to obiło o uszy.Ale myśle że takie postępowanie jest nieodpowiedzialne ze strony lekarza i dziwie sie że TY sie nie martwisz, jakbym była na Twoim miejscu to poważnie zastanawiałabym sie nad zmianą lekarza. Mi ginekolog tez mogła przepisac od ręki, ale specjalnie nie przepisała żebym przyszła na badania(musiałam dwa razy bo raz miałam okres), no i po wgłębnym wywiadzie, zrobieniu cytologii i ogónym badaniu narzadów wewnętrznych przepisała Cilest.
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 23:05   #41
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Cilest

Ale Czuczenka pisała o badniach hormonów, które nie są potrzebne do tabletek. Bo tak naprwadę co one dają? Pokażą, że masz odpowiednią ilość hormonów i tyle. I jak ma to pomóc w dobraniu odpowiednich pigułek? Tym bardziej, że Cilest okazał się trafiony.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 06:24   #42
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

czajna: tak jak mowi Tutusia, mi te tabletki służąą raczej.. chociaz ostatnio jakos mnie piersi bolą przed przepisaniem CIlestu, mialam badanie piersi, dogłębny wywiad, a nie mialam robionych badan wewnetrznych pochwy bo powiedzialam ze bylam dziewica i lekarz stwierdzil ze nie bedzie mnie męczył..bo to nieprzyjemne badanie (tak mi powiedzial heh)
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:17   #43
slodziutka_a
Raczkowanie
 
Avatar slodziutka_a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ze swojego pokoiku:D
Wiadomości: 40
Dot.: Cilest

Kurde dziewczyny chyba zaczynam zle znosic te tabletki strasznie boli mnie zoladek jestem jakas przymulona wczoraj mialam goraczke i glowa mnie bolala mam nadzieje ze zjadlam cos co mi zaszkodzilo i to nie jest wina tabletek a jesli to juz przez nie to ze mi przejdzie czy wy tez tak mialyscie na poczatku zazywania ?

pozdrawiam
slodziutka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:54   #44
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Cilest

witam Was! to mój pierwszy post na wizazu. Przegladam forum ginekologiczne od dosc dawna i na wiele pytań znalazłam odpowiedzi Postanowiłam jednak byc aktywnym użytkownikiem
Ostatnio byłam u ginekologa, który przepisał mi również Cilest. Nie robil mi badan na hormony, tylko po 2 miesiacach kazal zrobic ASPAT i ALAT zeby sprawdzic jak moja watrona je przyjmie oraz badania na układ krzepniecia.
I dzisiaj jest wielki dzien, ponieważ wieczorem wezme 1 tabletke Cilestu wlasciwie nie moge sie doczekac a z drugiej strony martwie sie o skutki uboczne...nie mowiac juz o tym 1 % mozliwosci zascia w ciąże ehhhhh, straszna panikara ze mnie Ciesze sie ze powstał taki temat konkretnie o cilest bo wygodnie nam bedzie zbierac wszystkie opinie, Pozdrawiam
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 14:44   #45
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Cytat:
Napisane przez slodziutka_a
Kurde dziewczyny chyba zaczynam zle znosic te tabletki strasznie boli mnie zoladek jestem jakas przymulona wczoraj mialam goraczke i glowa mnie bolala mam nadzieje ze zjadlam cos co mi zaszkodzilo i to nie jest wina tabletek a jesli to juz przez nie to ze mi przejdzie czy wy tez tak mialyscie na poczatku zazywania ?

pozdrawiam
hmm nie wiem u mnie tez cos takiego bylo ze mialam jakis atak bolu zoladka prze pare dni a potem jak reką odjął bol zniknał...

Cytat:
Napisane przez cilestka
witam Was! to mój pierwszy post na wizazu. Przegladam forum ginekologiczne od dosc dawna i na wiele pytań znalazłam odpowiedzi Postanowiłam jednak byc aktywnym użytkownikiem
Ostatnio byłam u ginekologa, który przepisał mi również Cilest. Nie robil mi badan na hormony, tylko po 2 miesiacach kazal zrobic ASPAT i ALAT zeby sprawdzic jak moja watrona je przyjmie oraz badania na układ krzepniecia.
I dzisiaj jest wielki dzien, ponieważ wieczorem wezme 1 tabletke Cilestu wlasciwie nie moge sie doczekac a z drugiej strony martwie sie o skutki uboczne...nie mowiac juz o tym 1 % mozliwosci zascia w ciąże ehhhhh, straszna panikara ze mnie Ciesze sie ze powstał taki temat konkretnie o cilest bo wygodnie nam bedzie zbierac wszystkie opinie, Pozdrawiam
fajnie ze kolejna wizazanka zdecydowala sie na ta metode antykoncepcji z tymi tabletkami mam nadzieje ze to ebda trafione tabletki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-19 o 01:00 Powód: Post pod postem.
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:02   #46
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez czuczenka
fajnie ze kolejna wizazanka zdecydowala sie na ta metode antykoncepcji z tymi tabletkami mam nadzieje ze to ebda trafione tabletki
tez mam taka nadzieje o 21 bede chyba łykać wydaje mi sie ze ta pora bedzie odpowiednia kurcze juz sie nie moge doczekac
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 15:12   #47
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez cilestka
tez mam taka nadzieje o 21 bede chyba łykać wydaje mi sie ze ta pora bedzie odpowiednia kurcze juz sie nie moge doczekac
hehe tez bylam strasznie podekscytowana jak zaczynalam brac Ja natomiast biore zawsze o 8 rano
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 21:36   #48
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Cilest

no i wzielam prawie 2 godziny temu 1 pigułkę ehhhh mam nadzieje ze bedzie dobrze
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 22:17   #49
czajna
Raczkowanie
 
Avatar czajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: SkądInąd
Wiadomości: 86
Dot.: Cilest

hehehe ojej ja bym nie mogłabym brać tabletek o 8.00 rano z 5 razy przespałabym tą godzinęNo chyba, że byłby rok szkolny Witamy nową cilestowiczkę. Też byłam na początku podekscytowana, a teraz boje sie tylko skutków:/ A co do bólów to nie miałam żadnych bólów żołądka, jestem teraz przy 8 tabletce i jak narazie mam tylko(??brrr) plamienia mam nadzieje ze to sie wreszcie skonczy bo w koncu na cos te tabletki łykam
__________________
* Bądź gotów przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę
* Bądź odważny. A jeżeli nie jesteś, udawaj, że jesteś. Nikt nie zauważy różnicy
* Bądź równie uprzejmy dla woźnego jak dla prezesa rady nadzorczej
* Dawaj innym drugą szansę, ale nie trzecią.
* .......
czajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 08:40   #50
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Cilest

mnie bolal jakis czas zoladek podczas 2giego opakowania ale tylko jak cos zjadlam - znaczy mdlilo mnie pozniej ;/ ale potem juz bylo wszystko ok



Cilestka witamy na forum nick rozumiem od naszych ukochanych , watkowych tabletek Cilest ?
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 09:12   #51
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Cilest

ja brałam Cielst prawie 4 lata potem ponad rok przerwy( bez żadnych tabletek) i teraz już 2 opakowanie- raz się pokusiłam i spróbowałam jedno opakowanie Logestu ale mój organizm zastrajkował i Cilest wygrał- po nich czuje się dobrze - nie mam żadnych ubocznych skutków - i mam nadzieję , że nigdy ich nie będzie
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:42   #52
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

No ja biore o 8 no bo tak zaczelam jakos rano brac to juz biore tak caly czas i jakos mi pasuje ta goidzna... zawsze budzik sobie anstawiam lykam tabse i ide dalej spac heh bo wieczorami to bym znowu zapominala brac

Ahh dzis w pracy taka bylam zaganiana ze dopiero wzielam tabletke o 8:45 ponad pol godziny spoźnienia... nigdy tak jeszcze nie mialam zawsze punktualish bylam a teraz?? kurde ale wszystko jest ok no nie?? anti koncepton zachowane no nie?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 15:58   #53
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Cilest

czuczenko! nie przesadzaj juz! 45 minut to zadne spoznienie! regularne branie to branie w przeciagu 2h (tzn. mozesz brac 1hwczesniej i 1h pozniej i jest to zupelnie regularne zazywanie, a nie spoznienie)
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:06   #54
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cilest

dzieki Tutuś wiesz... ja niby to wiem... a jak co do czego to znowu sie pytam by sie upewnic i uspokoic
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:05   #55
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Cilest

Lepiej pytac niz żyć w błędzie.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:21   #56
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez cilestka
tez mam taka nadzieje o 21 bede chyba łykać wydaje mi sie ze ta pora bedzie odpowiednia kurcze juz sie nie moge doczekac
Cilestka ja tez sie nie moglam doczekac az wezme pierwsza tabletke stwierdzilam ze bede brala ok godz. 23 tak zeby przespac ew. jakies bole brzucha czy cos w tym stylu ale sie nie moglam doczekac i wzielam o 21 no i teraz biore o 21.
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:45   #57
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Cilest

ehhhh dzieki za mile przyjecie dziewczyny !
jestem juz prawie dobe od pierwszej tabletki, troszke mnie boli dzisiaj glowa ale moze to przez ta pogode. Na razie wydaje sie byc wszystko okej...ale zauwazylam ze jakby okres mi zmizernial od wczoraj...dzisiaj to jest jakby juz plamienie, wlasciwie jedna podpaska by mi wystarczyła gdybym nie zmieniała. Czy to normalne?
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:21   #58
Gizelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Cilest

Ja właśnie jestem w trakcie przerwy ,czekam na okres To moje pierwsze opakowanie Cilestu,na początku było mi troche niedobrze,ale teraz czuję się super, żadnych doleglowości Piersi mi troche urosły,ale poza tym nic nie przytyłam, w ogóle nie czuję , że biore tabletki, aż sie boję czy działają
__________________
Gizmo
Gizelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:05   #59
cilestka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Cilest

Gizelka a czy po pierwszej tabletce okres skrocil sie??
cilestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:22   #60
Gizelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Cilest

Okres miałam normalnie jakieś 2,3 dni(tak miałam zanim zaczęłam przygode z tabletkami) i niezbyt obfity.Po przygodach z Yasmin po którym miałam okraz dwa tygodnie bylam zachwycona Poźniej nie mialam nawet żadnych plamień,nic. Jak już pisalam prawie w ogóle nie czuję , że biorę tabletki
__________________
Gizmo
Gizelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.