Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 10:36   #3121
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mi też się podobaja dwa pierwsze, zwłaszcza golf. Może zlistopadowej wypłaty w końcu kupię sobie coś cieplejszego do ubrania.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:45   #3122
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tak na szybko mogę wam wrzucić zdjęcia ze strony, bo nie wiem czy fotki mi wyjdą (dziś mogę wrócić później i będzie ciemno na robienie zdjęć, ewentualnie cyknę w weekend).

Golf: http://www.hm.com/pl/product/92819?a...rticle=92819-A (mam pudrowy)
Sweter-narzutka: http://www.hm.com/pl/product/93995?a...rticle=93995-C (mam granatowy)
Tego 3 sweterka nie mogę znaleźć, ale podobny do tego tylko bez kieszonek: http://www.hm.com/pl/product/92944?article=92944-C

Kozaków niestety nie ma na stronie CCC, ale to zwykłe emu
Pierwszy i drugi bardzo mi sie podobaja Swietne sa. Ostatni nie jest zły wg mnie,ale juz nie robi takiego wrazenia jak dwa pozostałe
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:58   #3123
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bardzo lubię swetry z H&M, są grube i ciepłe Dziś mam na sobie szary golf z zeszłego roku i nawet mi trochę gorąco.
Fajne jest to, że te moje nowe są na tyle długie, że mogę założyć legginsy i nie świecę gołym tyłkiem jak co niektóre osoby widywane na ulicy

Jutro mnie chyba czeka ciężki dzień w pracy, ech Jak ja nienawidzę grzebania w magazynie w starych papierach. To gorsze niż szukanie igły w stogu siana
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:47   #3124
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Fajne jest to, że te moje nowe są na tyle długie, że mogę założyć legginsy i nie świecę gołym tyłkiem jak co niektóre osoby widywane na ulicy
No właśnie też takie lubię: Za to nie mam żadnych legginsów, a chciałaby sobie kupić, muszę się w końcu wybrać do jakiegoś sklepu... Jakiej firmy legginsy/treginsy lubicie?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Isa, jeszcze ciągle zapominam:
Twój blog o transie już nie działa... A bloga kosmetycznego już nie prowadzisz? Bo widzę, że usunęłaś z podpisu...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:58   #3125
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie też takie lubię: Za to nie mam żadnych legginsów, a chciałaby sobie kupić, muszę się w końcu wybrać do jakiegoś sklepu... Jakiej firmy legginsy/treginsy lubicie?
Ja tez własnie lubie takie grube, długie swetry

Jesli chodzi o leginsy dobre sa F&F wg mnie jakosciowo. Materiał w porzadku, nic sie nie dzieje.
Poza tym mam tez takie zwykłe, niefirmowe i tez sa ok. Tyle,ze spora roznica w cenie. Jakis czas temu własnie w H&M ogladałam i były po 39 zł jakos,a w zwykłych sklepach po ok 20.

Mam w sumie tez takie, ze tak powiem rajstopowate 80 den,ale takie tylko do tunik sie nadaja,bo nie kryja jak bawełniane,ktore załozysz do wszystkiego.
Na zime warto ocieplane kupic.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 15:09   #3126
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie ja mam tylko legginsy z Tesco F&F i z H&M, jedne mam też bezfirmowe (mama mi kupiła) i wszystkie się dobrze trzymają. Z tym, że te z Tesco mają na dole taki jakby ściągacz a pozostałe mają zakończenie na dole gładkie

Co do bloga: istnieje, ale usunęłam z podpisu, bo chyba od kwietnia nic nie pisałam. Jakoś opuściła mnie wena, potem nie miałam czasu...ale nie likwiduję go, bo może jeszcze mi się zachce pisać dalej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 16:01   #3127
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, mam nadzieję, że Tobie krzywdy nie zrobi.

A ja mam same podobne lakiery Ale też się przymierzam do czystki i może się skuszę na jakiegoś ładnego Bellka w kolorze innym niż różowy/czerwony, bo te mam już chyba wszystkie z ich palety
Nie wiecie nic czy wejdzie jakaś nowa kolekcja?

Szybko Ci poszło, chociaż w sumie one są dość niewydajne. Skuszę się znowu na któryś jakoś bliżej wiosny, bo teraz muszę jeszcze wykończyć zapasy z AA a po nich chcę wrócić do Palmolive, bo dawno nie miałam.
Który zapach polecasz?
Ale jeszcze połowa Avy

Coś ma wejść na sezon sylwestrowy chyba, ale raczej nie 12 lakierów tylko taka mini kolekcja makijażowa. W sumie jak dla mnie ok, może zdążę uzupełnić mój zbiorek i kilka sztuk z poprzednich- zwłaszcza ten ciemny morski oraz turkus zielonkawy taki intensywny

No siostry mam do pomocy właśnie one strasznie sie między sobą różnią gestością, "siłą", wydajnością. Co do zapachu to polubiłam je właściwie wszystkie- wiekszość ma taką delikatną męską nutkę zapachową i mi to bardzo uprzyjemnia prysznic Przez lato zużywałam wszystkie te limonkowo- miętowo- świeże i makadamię. Teraz otwarty eukaliptus, a w kolejce jeszcze dragon fruit, pomarańcza&imbir i kaktus &guarana. Nie polecam Limonkowego (jasnozielony, nieprzezroczysty), bo tak od 1/3 opakowania zrobił się w konsystencji jak woda, nie mam pojecia dlaczego... Ja jakoś za Dove się stęskniłam, fioletowy Fa od dawna w planach i Alterra- bo ciągle nic od nich nie miałam. A, no i zamówiłam żelik z mydełkiem z nowej linii Orifame Discover- Kenia I jeszcze z Avonu podoba mi się zapach Senses Garden
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też jestem na kupnie żeli pod prysznic. Wykończę dziś 500 ml avonowego Senses i dwóch żeli Luksji też mam już mniej niż połowę. Mam teraz ochotę na jakieś ciepłe i jadalne zapachy

Aha, rzyrafko muszę chyba odwołać negatywne opinie, które kiedyś pisałam o kredce Supershock z Avonu. Kilka dni temu się nią pomalowałam i udało mi się zrobić równe kreski. Dziś ponownie jej użyłam i znów ta miękkość nie stanowiła dla mnie problemu jak na początku A kreska trzyma się cały dzień bez rozmazywania i nie odbija się na powiece (no może pod koniec dnia trochę tak, ale mi się powieki pocą, więc to zrozumiałe ).
Mnie do jadalnych nie ciągnie na zimę, zawsze wraca mi tylko faza na ten żółty olejek pod prysznic Nivei (przy całej antypatii do tej marki to jest jak bumerag )

Fajnie, że się do niej przekonałaś Ja z utęsknieniem czekam na jakieś nowe kolory, zdaje się, że wprowadzą coś nowego ale już nie pod nazwą SuperShock- tak wnioskuję ze zdjęć z następnych katalogów. A w ogóle to dalej nie kupiłam jasnobeżowej kredki na linię wodną jak również nastepcy wysłużonego czarnego manhattanu, ciągle coś innego wypada
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
o matko jaki piekny zbior ja kolorówki, lakierów, to raczej nie osiagne w poowie nigdy takiego
równiez kiedys wrzucałam fotki moich zbiorów na watek o zbiorach-tyle,ze pielegnacji (jeszcze pod innym nickiem) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11979719 #post11979719 - to były moje zbiory wtedy wrzucone- własciwie teraz duzo sie nie roznia...zreszta chyba zaraz zrobie foto i wrzuce aktualizacje:ro lleyes:
A od tuszu ja oczekuje,ze bedzie pogrubiał mocno. Ogolnie uwielbiam Maybelline colossal volum express. pierwszy tusz ktorym osiagnełam własciwie to co chciałam. uzywałam tez z oriflame tuszy, avonu, rimmela. z czego oriflame i rimmel dla mnie sa beznadziejne.
Chyba juz osiągnęłam jakieś plateau w kolorówce, jedynie lakiery notują tendencję przyrostową, a reszta ilosciowo stała- jak coś przybędzie to zaraz cos wylatuje lub się zużywa

O, ile Nivei- nadal jesteś fanką? Fuj

Hmm, to tuszowo się nie dogadamy, chociaz ja też pogrubienia oczekuję. Może starym zwyczajem przejrzę kwc od najgorszych i na pewno coś mi przypasuje
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja z tej okazji kupiłam czekoladowy płyn do mycia rąk i smaruję się ostatnio kremem Creme Anglaise Lusha(cudownie pachnie, nietypową wanilią, w dodatku pasuje mi do Addicta, który na tę porę jest idealny). A wczoraj odebrałam zamówienie z tortowni m.in. z blaszką do muffinek, wróciłam do domu i od razu upiekłam - z białą czekoladą i orzechami włoskimi Pyszne, jeszcze dzisiaj na śniadanie zjadłam jednego i zostały nam 3 sztuki z upieczonych 11
Ooo, jaki przepis? Ja jutro zrobię jeszcze raz z orzeszkami arachidowymi, sola i biał a czekoladą. Tylko tym razem nie będę kroić czekolady w drobną kosteczkę tylko po prostu będe kładła do środka każdej muffinki po 2 kostki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy jagoda pachnie gorzej po spienieniu bo mam straszny katar od kilku dni (czyli odkąd używam) i to mi zaburza ocenę. Ale póki co pachnie mi świetnie i mocno.

Przyszłam do pracy, chociaż wczoraj wieczorem czulam się fatalnie, na szczęscie TŻ ma niezłą rękę do wyboru leków w aptece i nie jestem w stanie schyłkowym, tylko katar mi został. Ale fitness chyba dzisiaj odwołam, bo nie wyobrażam sobie co chwilę przerywać ćwiczeń żeby iść po chusteczkę.

Za to jutro idę do fryzjera doprowadzić swoją fryzurę do chociaż minimum kształtu.
Mi też jeszcze się leje z nosa i mam mniejsza przyjemność z jedzenia przez znieczulenie na zapachy

W moich starych geterkach jest kieszonka chusteczkowa

Co ciekawego będziesz miała na głowie?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Golf: http://www.hm.com/pl/product/92819?a...rticle=92819-A (mam pudrowy)
Sweter-narzutka: http://www.hm.com/pl/product/93995?a...rticle=93995-C (mam granatowy)
Tego 3 sweterka nie mogę znaleźć, ale podobny do tego tylko bez kieszonek: http://www.hm.com/pl/product/92944?article=92944-C
ten pierwszy fajny, aczkolwiek nie umiem nosić rzeczy z ciekawymi dekoltami/golfami, bo w większośći niefajnie leżą na dużym biuście
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajne te swetry - najfajniejsze pierwsze dwa, bo takich jak ostatni mam kilka tylko trochę krótsze Muszę się wybrać kiedyś do hm...
Tez poluje na grubszy sweterek, spodobał mi się taki z Re z mailowego newslettera http://www.reserved.com/pl/collectio...eaters/R9527_2 no ale znów w tym dekolcie wyglądam kretyńsko :/
Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Ja tez własnie lubie takie grube, długie swetry

Jesli chodzi o leginsy dobre sa F&F wg mnie jakosciowo. Materiał w porzadku, nic sie nie dzieje.
Poza tym mam tez takie zwykłe, niefirmowe i tez sa ok. Tyle,ze spora roznica w cenie. Jakis czas temu własnie w H&M ogladałam i były po 39 zł jakos,a w zwykłych sklepach po ok 20.
Ja mam te z HM własnie, bardzo fajne są, bo długie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 20:44   #3128
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wczoraj zrobiłam sobie prezent przedurodzinowy i kupiłam karmelowe kozaki typu emu z Lasockiego Ale cieplutkie są, w środku takie miękkie futerko mają. Te z RE, które kupiłam niedawno na zimę się nie nadadzą, bo nie są ocieplane. Poza tym w kozakach z RE źle mi się prowadzi auto: nogi mi w nich sztywnieją i nie czuję pedałów

Spłukałam się też w H&M i wyszłam z 3 swetrami: jeden gruby z golfem (długi trochę jak sukienka ), drugi z dekoltem i z cieńszego materiału, ale też długi i trzeci taki w typie narzutki (też dłuższy).
Fajne zakupy Ja chyba upadłam na głowę, bo przytargałam kolejne buty A poszłam po rękawiczki, bo strasznie zimno rano i wymyśliły mi się jakieś takie zamszowe na jesień a wróciłam z butami i "beretem" i bez rękawiczek

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Masz podobne, ale każdy jest inny Ja nie lubię, jak są tak podobne, że nikt ich nie odróżni na paznokciach Chociaż ostatnio TŻ twierdził, że szaroniebieski i szarofioletowy lakier to to samo
Tak sobie to tłumaczę Ale podobają mi się u innych szarości i granaty na paznokciach i chyba spróbuję jeszcze raz dać im szansę u siebie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale jeszcze połowa Avy

Coś ma wejść na sezon sylwestrowy chyba, ale raczej nie 12 lakierów tylko taka mini kolekcja makijażowa. W sumie jak dla mnie ok, może zdążę uzupełnić mój zbiorek i kilka sztuk z poprzednich- zwłaszcza ten ciemny morski oraz turkus zielonkawy taki intensywny

No siostry mam do pomocy właśnie one strasznie sie między sobą różnią gestością, "siłą", wydajnością. Co do zapachu to polubiłam je właściwie wszystkie- wiekszość ma taką delikatną męską nutkę zapachową i mi to bardzo uprzyjemnia prysznic Przez lato zużywałam wszystkie te limonkowo- miętowo- świeże i makadamię. Teraz otwarty eukaliptus, a w kolejce jeszcze dragon fruit, pomarańcza&imbir i kaktus &guarana. Nie polecam Limonkowego (jasnozielony, nieprzezroczysty), bo tak od 1/3 opakowania zrobił się w konsystencji jak woda, nie mam pojecia dlaczego... Ja jakoś za Dove się stęskniłam, fioletowy Fa od dawna w planach i Alterra- bo ciągle nic od nich nie miałam. A, no i zamówiłam żelik z mydełkiem z nowej linii Orifame Discover- Kenia I jeszcze z Avonu podoba mi się zapach Senses Garden
Połowa to powinna szybko pójść

Czyli tak ja w tamtym roku, też były chyba 2 czy 3 kolory lakierów.

Ja miałam tylko jeden żel z OS, ale natknęłam się na kilka takich opinii, że niewydajne dlatego myślałam, że wszystkie takie są.
Tę "męską" nutkę i ja lubięAle kolejne testy OS zdecydowanie jak się ociepli. Teraz wracam do słodkich Palmolive
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:47
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 05:50   #3129
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy Ja chyba upadłam na głowę, bo przytargałam kolejne buty A poszłam po rękawiczki, bo strasznie zimno rano i wymyśliły mi się jakieś takie zamszowe na jesień a wróciłam z butami i "beretem" i bez rękawiczek

Mogę napisać to samo. Najpierw kozaczki z RE, teraz emu...a mam jeszcze 4 pary innych kozaków na jesień-zimę + mukluksy. Ale usprawiedliwiam się tym, że nie miałam żadnych kozaków na płaskim (dlatego kupiłam te w RE) a mukluksy są już chyba zbyt obciachowe (emu są bardziej normalne, bo nie mają na wierzchu futra i pomponów ).

Rękawiczki też bym nowe chciała, ale w H&M wszystkie "skórkowe" po 79,90 zł. Nie widziałam tańszych, więc chyba poczekam na jakieś przeceny.
I chciałam też jakiś kaszkiet nowy, ale nie znalazłam odpowiedniego. W C&A mieli jakiś czas temu fajne, chyba muszę tam się przejść przy okazji.



Kusiło mnie jakiś czas temu żeby kliknąć sobie na urodziny Midnight Poison, ale teraz kurczę sama nie wiem. Od dłuższego czasu wolę jakoś lżejsze perfumy. Co prawda używam ostatnio często Love Potion z Oriflame a one są trochę ciężkawe, jednak MP to o wiele cięższy kaliber i tak teraz waham się...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 08:50   #3130
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co ciekawego będziesz miała na głowie?
Ciekawego nic - zapuszczam wciąz po nieudanym cięciu muszę podciąć końcówki i podrównać.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 16:40   #3131
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czyli tak ja w tamtym roku, też były chyba 2 czy 3 kolory lakierów.
2 były, mam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mogę napisać to samo. Najpierw kozaczki z RE, teraz emu...a mam jeszcze 4 pary innych kozaków na jesień-zimę + mukluksy. Ale usprawiedliwiam się tym, że nie miałam żadnych kozaków na płaskim (dlatego kupiłam te w RE) a mukluksy są już chyba zbyt obciachowe (emu są bardziej normalne, bo nie mają na wierzchu futra i pomponów ).
A mi się nic nie podoba, jak ja mam kupić kozaki?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawego nic - zapuszczam wciąz po nieudanym cięciu muszę podciąć końcówki i podrównać.
A mi się właśnie zaczęły podobac moje kudełki po cięciu, które miałam podcfzas wakacji u MagJi pod koniec sierpnia

Pojechałyśmy przed południem z siostrami na otwarcie Futura Park i Factory ale po półgodzinnym krążeniu po totalnie zapchanym parkingu wróciłyśmy nie wysiadając nawet z auta

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

tzn wcześniej też mi się podobało, ale jak teraz trochę podrosły to mi się bardzo podoba
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 05:58   #3132
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko, powidziwiam, że się wybrałyście na otwarcie A co tam za sklepy w ogóle mają być? Chyba takie outletowe?


Wczoraj musiałam zostać 2 h dłużej w pracy. W dodatku dostałam okres i musiałam sobie coś na pocieszenie kupić
Jako, że musiałam być w Bonarce, wylazłam z Auchana z maską Gloria. Wreszcie udało mi się ją dorwać i wzięłam i tak jedno z 2 ostatnich opakowań Pełno masek Lorys i jakieś nowe Nunaat, są nawet w mniejszej pojemności, nie tylko te litrowe.
A Gloria taka malutka, niepozorna, ale po wczorajszym pierwszym użyciu (trzymałam na włosach 2-3 minuty tylko, bo dłużej mi się nie chciało) efekt jest całkiem fajny. Włosy mam dziś na końcach gładkie, nawet nie musiałam na nie używać sprayu Gliss kur ani odżywki bez spłukiwania. Końce nie są suche
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:35   #3133
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kusiło mnie jakiś czas temu żeby kliknąć sobie na urodziny Midnight Poison, ale teraz kurczę sama nie wiem. Od dłuższego czasu wolę jakoś lżejsze perfumy. Co prawda używam ostatnio często Love Potion z Oriflame a one są trochę ciężkawe, jednak MP to o wiele cięższy kaliber i tak teraz waham się...
ja bym wzięła zbliża się zima i takie zapachy są idealne
a w jakiej cenie są w perfumeriach internetowych?

co do swetrów z H&M mierzyłam swego czasu fioletowy golf a'la sukienka ale nie podobało mi się ułożenie tego kołnierza z tyłu, miałam wrażenie, że wygląda jak garb i wtedy nie było tylu kolorów do wyboru.. może wybiorę się jeszcze raz, bo podoba mi się ten pudrowy i brązowoszary


ucieszyłam się strasznie, bo znów na rynku będą produkty Garnier do demakijażu/tonik wcześniej znane jako "Skóra Wrażliwa" dziś "Essentials" uwielbiałam tonik i dwufazę mam nadzieję, że nic nie popsuli
znalazłam to w gazetce SP, która wyjdzie za tydzień http://www.superpharm.pl/images/gaze..._162011_12.jpg
reszta gazetki do obejrzenia po zmianie ostatniej liczby na 1,2 etc.
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2011-10-20 o 08:44
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 08:46   #3134
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja nie lubię Glorii, dla mnie ta maseczka jest nieco przereklamowana.

Fryzjerkę jednak nieco poniosło, mam za krótkie włosy i znowu będę zapuszczać miesiącami. I za bardzo mi wycieniowała chyba z przodu.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:04   #3135
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ninuś, kliknęłam w Dolce za 172 zł. Na Pedecie były za coś ponad 190 zł (30 ml w obu przypadkach). Innych perfumerii nie sprawdzałam, bo zawsze w Dolce wychodziły mi zapachy najtaniej

Super informacja o tych Garnierach Ja ostatnio na jednej niemieckiej TV widziałam reklamę czegoś takiego jak BB Cream Garnier. Ciekawe czy do nas wejdzie


ice, widziałam Twoją recenzję. Współczuję z włoskami, wiem ile to męczarni z zapuszczaniem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 12:44   #3136
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wczoraj zrobiłam sobie prezent przedurodzinowy i kupiłam karmelowe kozaki typu emu z Lasockiego Ale cieplutkie są, w środku takie miękkie futerko mają. Te z RE, które kupiłam niedawno na zimę się nie nadadzą, bo nie są ocieplane. Poza tym w kozakach z RE źle mi się prowadzi auto: nogi mi w nich sztywnieją i nie czuję pedałów

Spłukałam się też w H&M i wyszłam z 3 swetrami: jeden gruby z golfem (długi trochę jak sukienka ), drugi z dekoltem i z cieńszego materiału, ale też długi i trzeci taki w typie narzutki (też dłuższy)
Ja też sie ostatnio spłukałam, myslę nawet o schowaniu sobie karty płatniczej Ale na każdy zakup znalazłam sobie usprawiedliwienie:brzydal : potrzebowałam koszuli, spodni i marynarki do pracy, poza tym jakis sweterek i spódnica, i takim sposobem ciężko zarobiona premia znikneła szybciej niż sie pojawiła...
Potrzebuję jeszcze oficerek, zaczęłam się już rozgladać ale kupię dopiero w listopadzie. Szukam takich prostych, bez niepotrzebnych klamerek, sprzączek, paseczków i innych niepotrzebnych dekoracji. Polecicie jakis sprawdzony sklep/firmę?

A mi się swetry z h&m coraz mniej podobają, jakość nie najlepsza i o wiele łatwiej jest mi znaleść coś fajniejszego w Mango, Re.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie też takie lubię: Za to nie mam żadnych legginsów, a chciałaby sobie kupić, muszę się w końcu wybrać do jakiegoś sklepu... Jakiej firmy legginsy/treginsy lubicie?
Mam dwie pary z h&m, raczej zwykłe, czarne ale nie prześwitujące, sprawują sie bardzo dobrze. Ostatnio widziałam fajne w Zarze, grubsze, typowe treginsy, mają spory wybór.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ucieszyłam się strasznie, bo znów na rynku będą produkty Garnier do demakijażu/tonik wcześniej znane jako "Skóra Wrażliwa" dziś "Essentials" uwielbiałam tonik i dwufazę mam nadzieję, że nic nie popsuli
znalazłam to w gazetce SP, która wyjdzie za tydzień http://www.superpharm.pl/images/gaze..._162011_12.jpg
reszta gazetki do obejrzenia po zmianie ostatniej liczby na 1,2 etc.
Essentials jest już w Rossie, ale tylko te różowe i zielone. Myślę, że ta nowa seria będzie jednak zmieniona, szkoda by było bo uwielbiałam poprzedni tonik i dwufazę. Niedawno znalazłam w małej drogerii kilka sztuk i już miałam zrobić sobie zapas ale spojrzałam na datę ważności- był już 6miesięcy po terminie...
Na nowy tonik na pewno się skuszę w przyszłym tyg, szczególnie że obecnie używany Bourjois jakoś nie zachwyca.

Ice, skusiłam się na Xemose. Myślę, że się polubiliśmy od pierwszego użycia Podoba mi się ta śmietankowo-piankowa konsystencja i łatwość z jaką się rozsmarowuje.
Niestety zauważyłam pare suchych skórek więc będę musiała go stosować na zmianę z czymś mocniejszym, tłustszym(ciągle myślę co nowego wybrać)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:40   #3137
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Szukam takich prostych, bez niepotrzebnych klamerek, sprzączek, paseczków i innych niepotrzebnych dekoracji. Polecicie jakis sprawdzony sklep/firmę?
Widziałam bardzo ładne i zgrabne w CCC. mają wąską kostkę i w ogóle wąskie w łydce. naprawde ładne. są skorzane z firmy Quazi za 399zł. Może tam zerknij?

Mnie na szczęście omija jeszcze w tym roku zakup butów, ale w przyszłym już nie ma zmiłuj.
Teraz 4 rok będę nosiła takie brązowe oficerki, całe ze skóry, tyle, że z góry skóra nubukowa jakby, ale nie do końca. w środku też jest skóra. całe są solidne, zapłaciłam za nie wtedy ok 900zł i tutaj cena idzie w parze z jakością, bo nie wyglądają na swoje "lata". naprawdę jestem zaskoczona, bo wyglądają na pierwszy lub drugi sezon.

mam też jedne z firmy Bronx, te teraz będę miała 3 rok (3 sezon), też skórzane na zewnątrz i wewnątrz, takie typowe oficerki, ciężkie i luźne. (te brązowe są węższe, takie delikatniejsze), a te takie bardziej buciory ale je b.lubię za nie zapłaciłam chyba 400zł

Mam też kozaki na obcasie, z solidnej zamszowej skóry, w środku lekko ocieplane. i też chyba 2 lub 3 rok teraz będzie a wyglądają jak nowe - jak tylko im wymienię startego fleka! za te zapłaciłam 790zł

no i na mrozy i snieg mam zeszłoroczne śniegowce z decathlonu, które kocham i uwielbiam, bo od zeszłego roku nie wiem co to znaczy mieć przemarznięte i przemoczone stopy. no i w porównaniu do reszty były tanie bo za 280zł

Więc w tym roku odpuszczam buty. Ale chyba przydałby się płaszczyk.. Mam b.fajny z vero mody z kaczym pierzem, ale od kiedy mama mi wyprała go w pralce (pod moją nieobecność!) to kaczy pierz zdechł :-D i cienka się zrobiła. Ale bardzo ją lubię. Choć też już 4 rok jakoś (kupiłam razem z tymi pierwszymi kozakami) i już trochę po niej widać, że starawa..

chociaż chciałabym bardzo sobie kupić jeszcze 2 pary butów :-D ale w związku z tym, że to widzimisię, a nie potrzeba, to nie wiem czy kupię. A mianowicie chciałabym:
- takie a'la motocyklowe krótkie do kostki lub ledwo za kostkę
- 12 cm szpilki kozaki :-D mocno dopasowane do kostki i łydki, takie koty :-D

a w sumie w domu mam jeszcze jedne buciki takie brązowe na mniejszym obcasie słupku, z marszczoną cholewką. też skóra, i one mają z 4 lata i też wyglądają jak nowe. ale przyduże się zrobiły. choć do grubej skarpetki idealne.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2011-10-20 o 13:43
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:05   #3138
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ucieszyłam się strasznie, bo znów na rynku będą produkty Garnier do demakijażu/tonik wcześniej znane jako "Skóra Wrażliwa" dziś "Essentials" uwielbiałam tonik i dwufazę mam nadzieję, że nic nie popsuli
znalazłam to w gazetce SP, która wyjdzie za tydzień http://www.superpharm.pl/images/gaze..._162011_12.jpg
reszta gazetki do obejrzenia po zmianie ostatniej liczby na 1,2 etc.
Fajnie, oby był tak fajny jak poprzednia wersja bo to był świetny produkt. A gazetkę obejrzę sobie w domu.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Potrzebuję jeszcze oficerek, zaczęłam się już rozgladać ale kupię dopiero w listopadzie. Szukam takich prostych, bez niepotrzebnych klamerek, sprzączek, paseczków i innych niepotrzebnych dekoracji. Polecicie jakis sprawdzony sklep/firmę?
Ja też potrzebuję płaskich kozaków i zaczynam się powoli przekonywac do oficerek, z tymże ja bym chciała właśnie z jakimiś klamerkami czy paskami, najlepiej takimi, którymi da się zwęzic cholewkę. I też nie wiem, co kupić, tym bardziej że mam wysokie wymagania - chciałabym się zmieścić w cenie w 350 zł, koniecznie skóra, przydałoby sie też, żeby były ocieplone.

Ja polecam sklep butyk.pl, może znajdziesz coś dla siebie, wybór jest duży, ale ja jakoś nie moge się na nic zdecydować. Lubię marki Bronx i Buffalo London, ale dla każdego chyba co innego jest wygodne.

W zeszłym sezonie wykończyłam prawie wszystkie pary moich zimowych butów. Rozpadły mi się ciepłe sniegowce na mrozy (kupione za szalone 69 zł w CCC ), płaskie kozaki, właśnie z Bronxa, które były genialnie wygodne, beżowe kozaki, takie lekko kowbojskie pamiętające jeszcze czasy prosperity Galerii Centrum. Zostały mi tylko kozaki na wysokiej szpilce z Buffalo, ale też mimo całego dbania o nie, są już podniszczone przez sól i przeciekają czasem.

Przydałyby mi się też ciepłe śniegowce, ale je ewentulnie kupię w czasie wyprzedaży.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ice, skusiłam się na Xemose. Myślę, że się polubiliśmy od pierwszego użycia Podoba mi się ta śmietankowo-piankowa konsystencja i łatwość z jaką się rozsmarowuje.
Niestety zauważyłam pare suchych skórek więc będę musiała go stosować na zmianę z czymś mocniejszym, tłustszym(ciągle myślę co nowego wybrać)
Cieszę się, że ci się podoba. Ja też będę musiała kupić coś mocniejszego, ale mam nadzieję, że najwcześniej za miesiąc. Na razie Xemose się u mnie sprawdza.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:33   #3139
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice zobacz też tę kolekcję w CCC. może Ci się akurat spodobają, są naprawdę zgrabne
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 17:03   #3140
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko, powidziwiam, że się wybrałyście na otwarcie A co tam za sklepy w ogóle mają być? Chyba takie outletowe?
A nawet nie wiem co dokładnie tam miało być, zamiast rozwozić CV to dołączyłam do siostrzanej wycieczki
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ucieszyłam się strasznie, bo znów na rynku będą produkty Garnier do demakijażu/tonik wcześniej znane jako "Skóra Wrażliwa" dziś "Essentials" uwielbiałam tonik i dwufazę mam nadzieję, że nic nie popsuli
znalazłam to w gazetce SP, która wyjdzie za tydzień http://www.superpharm.pl/images/gaze..._162011_12.jpg
reszta gazetki do obejrzenia po zmianie ostatniej liczby na 1,2 etc.
W innych europejskich krajach od dawna te serie do twarzy nazywają się essentials, miłe że u nas tłumaczyli tylko szkoda, że znikło z rynku myśle, że składu nie ruszali, bo po co skoro to to samo?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR=Teal]Super informacja o tych Garnierach Ja ostatnio na jednej niemieckiej TV widziałam reklamę czegoś takiego jak BB Cream Garnier. Ciekawe czy do nas wejdzie
Czytałam kilka recenzji z blogów i chyba ten produkt ma się nijak do oryginalnych bb-kremów
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja też sie ostatnio spłukałam, myslę nawet o schowaniu sobie karty płatniczej Ale na każdy zakup znalazłam sobie usprawiedliwienie:brzydal : potrzebowałam koszuli, spodni i marynarki do pracy, poza tym jakis sweterek i spódnica, i takim sposobem ciężko zarobiona premia znikneła szybciej niż sie pojawiła...
Potrzebuję jeszcze oficerek, zaczęłam się już rozgladać ale kupię dopiero w listopadzie. Szukam takich prostych, bez niepotrzebnych klamerek, sprzączek, paseczków i innych niepotrzebnych dekoracji. Polecicie jakis sprawdzony sklep/firmę?

A mi się swetry z h&m coraz mniej podobają, jakość nie najlepsza i o wiele łatwiej jest mi znaleść coś fajniejszego w Mango, Re.
Ja też szukam prostych, ale dla mnie większość z nich wygląda jak meble z ikei Moje muszą mieć ładny krój, no muszą mnie rzucić na kolana

Mój ostatni zakup w HM to dżinsy- jedne są strasznie szmaciaste, drugie jak się rozchodziły to w ogóle nie leżą na mnie :/
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Widziałam bardzo ładne i zgrabne w CCC. mają wąską kostkę i w ogóle wąskie w łydce. naprawde ładne. są skorzane z firmy Quazi za 399zł. Może tam zerknij?
Byłam ostatnio w chyba największym CCC u nas (Tesco Kapelanka) i nic, z kącika Quazi też wyszłam zawiedziona...

Ja też lubię solidne buty, moje ulubione płaskie kozaki kupiłam pod koniec podstawówki za 375 zł (jak na tamte czasy to cenowe szaleństwo) Gino Rossi, były rewelacyjne, przechodziłam do drugiego roku studiów i płakałam jak zobaczyłam dziury w podeszwach Potem do zeszłego roku miałam takie a'la motorowe właśnie i ostatni sezon przechodziłam w trzewikach lekko trekingowych Badury. Zanosi się, że ten też tak przechodzę. Szkoda, że na obcasie też mi się nic nie podoba
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 06:07   #3141
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Skoro tak przy butach jesteśmy to ja też mam takie skórzane kozaki z Deichmanna, z jednej z tych droższych marek. Kupiłam je w liceum też za coś ok 300 zł i są wciąż dobre. Co prawda mają kwadratowy nosek i przez to wydają mi się takie już staromodne, ale czego te buty nie przeżyły: śnieżyce, roztopy...ani mi nie przemokły nigdy, ani nic się z nimi złego nie działo

Marzą mi się takie kozaki gładkie, bez ozdób i klamerek, na platformie i wysokiej szpilce (tak ze 12 cm), dopasowane idealnie do łydek Ale ostatnio stawiam raczej na wygodę, poza tym do auta muszę mieć płaskie.
Czarne kozaki z RE, które kupiłam rok temu (na obcasie i lekkiej platformie z przodu) zimą trzymałam w pracy i przebierałam je (autem jeździłam w mukluksach). Innego wyjścia nie widzę, bo w samochodzie to ja zaraz zdzieram obcasy, a poza tym ciężko mi się prowadzi w takich butach z wysokim obcasem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 07:42   #3142
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa, wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim dużo zdrowia, bo to przyda Ci się szczególnie szczęścia, zadowolenia z pracy, radości, spełnienia marzeń i wora kosmetyków


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Essentials jest już w Rossie, ale tylko te różowe i zielone. Myślę, że ta nowa seria będzie jednak zmieniona, szkoda by było bo uwielbiałam poprzedni tonik i dwufazę. Niedawno znalazłam w małej drogerii kilka sztuk i już miałam zrobić sobie zapas ale spojrzałam na datę ważności- był już 6miesięcy po terminie...
Na nowy tonik na pewno się skuszę w przyszłym tyg, szczególnie że obecnie używany Bourjois jakoś nie zachwyca.
ja też będę chciała zobaczyć, czy to dalej tak dobre kosmetyki
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W innych europejskich krajach od dawna te serie do twarzy nazywają się essentials, miłe że u nas tłumaczyli tylko szkoda, że znikło z rynku myśle, że składu nie ruszali, bo po co skoro to to samo?
oby, bo naprawdę mi odpowiadały


pomalowałam wczoraj paznokcie Mint Candy Apple obłędny kolor, strasznie mnie rozwesela jak patrzę
wąchałam też jagodowy żel pod prysznic na pewno skuszę się na niego przy najbliższej okazji nie sądziłam, że będzie tak realistyczny!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 08:19   #3143
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice zobacz też tę kolekcję w CCC. może Ci się akurat spodobają, są naprawdę zgrabne
Dzięki, zobaczę, chociaż tak prawdę mówiąc to poza moimi sniegowcami, to nie mierzyłam tam jeszcze nigdy wygodnych butów.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 11:30   #3144
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ninuś, dziękuję
Ach, starość nie radość...to już 25 lat
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:19   #3145
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa: 100 lat!!

Też chodzę za kozakami. 2 lata temu kupiłam fajne w CCC, ale są już mocno schodzone Chcę wpodobnym stylu, czyli na małym szerokim obcasie, a wszystkie jakie widzę są albo zupełnie płaskie, albo na wysokim obcasie Płaskich nie mogę mieć, bo wyglądam jak kaczka, a na wysokim już mam. Potrzebuję takich na co dzień.
Kupiłam za to inne, takie bardziej na jesień - na koturnie (tylko pod piętą), do kostki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 14:48   #3146
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa wszystkiego najlepszego.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:26   #3147
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hosenko raz jeszcze dziękuję
ice
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:29   #3148
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Skoro tak przy butach jesteśmy to ja też mam takie skórzane kozaki z Deichmanna, z jednej z tych droższych marek. Kupiłam je w liceum też za coś ok 300 zł i są wciąż dobre. Co prawda mają kwadratowy nosek i przez to wydają mi się takie już staromodne, ale czego te buty nie przeżyły: śnieżyce, roztopy...ani mi nie przemokły nigdy, ani nic się z nimi złego nie działo
Sto lat!!! Życzę zdrówka i szybkich pozytywnych zmian w życiu

Siostra sobie dizś kupiła w D. takie żółtki sznurowane za 99 zł, fajne ale ja takich nie potrzebuję :/ Bo uderzyłyśmy drugi raz do tego sklepu w Modlniczce, tym razem zaparkować się udało bez problemów W częsci outletowej wypatrzyłam sobie idealne kozaczki w Intershoe, co z tego jak zostały tylko 36 a nawet nie były drogie bo ok 290 zł. Superpharm ze 3 razy większy od tego w Kaziu, Douglas też przyjemny- niuchałam Versace Yellow. Pachnie jak wiosenny poranek i Pradę Candy- bardzo ciekawa słodycz jakby z brazowym cukrem Testy skórne poczynię jak mi się nos odkatarzy
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też będę chciała zobaczyć, czy to dalej tak dobre kosmetyki
oby, bo naprawdę mi odpowiadały
Mi też spasowała i dwufaza i tonik, chociaż woda różana go bije, ale została mi tylko 1 butelka już.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też chodzę za kozakami. 2 lata temu kupiłam fajne w CCC, ale są już mocno schodzone Chcę wpodobnym stylu, czyli na małym szerokim obcasie, a wszystkie jakie widzę są albo zupełnie płaskie, albo na wysokim obcasie Płaskich nie mogę mieć, bo wyglądam jak kaczka, a na wysokim już mam. Potrzebuję takich na co dzień.
Kupiłam za to inne, takie bardziej na jesień - na koturnie (tylko pod piętą), do kostki.
Jak tam remoncik?
Ostatnio u kolegi w pracy widziałam fajny patent w kuchni- zamiast płytek ceramicznych na ścianie była taka jedna wielka szklana płyta malowana jednym kolorem od spodu. Bardzo mi się spodobało jak to wygląda i kuchnia wcale nie traci na "domowości"

Utnę sobie małą drzemkę, potem pazurki + makijaz i dubowa imprezka do rana
Zatęskniłam za porządnym smokey, ostastnio tylko megakolorowe kreski "uprawiałam". Będzie się kręcło wokół granatu, jak zdążę to cyknę i wstawię jesli oczywiście mi wyjdzie makijaż

Miłego wieczorku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:56   #3149
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

rzyrafko
Jej, ja jeszcze nie niuchałam Yellow Diamond, ale Twój opis brzmi kusząco
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 16:06   #3150
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zatęskniłam za porządnym smokey, ostastnio tylko megakolorowe kreski "uprawiałam". Będzie się kręcło wokół granatu, jak zdążę to cyknę i wstawię jesli oczywiście mi wyjdzie makijaż
Ja za to idę w bardziej naturalny makijaż, ale z porządnym cieniowaniem

Isa wszystkiego dobrego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.