Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 09:32   #331
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No i mi się plany zmieniły, wieczorem idę na urodziny koleżanki. Planowałam ją odwiedzić w przyszłym tygodniu, bo urodziny ma 3 lipca, ale ona postanowiła dzisiaj zrobić małą imprezkę. Trochę mi się nie chce na ten upał ruszać gdziekolwiek, ale wieczorem może będzie ciut chłodniej

Zrobiłam sobie póki małe spa tzn. wymoczyłam stopy, obcięłam pazurki i zrobiłam ze skórkami. Popołudniu muszę pomalować jakoś, ale nie wiem jeszcze na jakie kolory. Ostatnio na stopach miałam ponad tydzień miętę Rimmela, ale już mi się nieco znudziła i chyba tym razem postawię na róż albo pomarańcz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 20:35   #332
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Jednak nie siedziałam w domu do 16. Najpierw pojechaliśmy na stawy, bo tylko tam była gwarancja cienia dla mnie (nad dwoma rzekami w mieście nie bardzo), potem na chwilę u teściów, w domu szybko coś zjedliśmy, odsapnęliśmy chwile i ok 17 pojechaliśmy do moich rodziców na działkę na grilla. O 20.30 wróciliśmy Oczy mi się zamykają, będę spać jak suseł, chyba, że TŻ będzie mi marudził że go skóra piecze - nie dość, że ma ciemną karnację, to jeszcze mu mało Opalał się na oliwce Nivea bez żadnego filtra i teraz ma
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 06:29   #333
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Opalał się na oliwce Nivea bez żadnego filtra i teraz ma

Hardkor!

Ja wróciłam z urodzin o 24.00. Ale było śmiechu a jakie głupie fotki porobiłyśmy. Zaznaczam, że ja byłam trzeźwa, w sumie chyba dlatego wstałam dziś o 7.00 bez problemu

A teraz najlepsze: odebrałam wczoraj moje kosmetyki z Avonu ze stycznia! Zamówiłam je dawno i potem zapomniałam a do koleżanki ciągle miałam nie po drodze. Mam żel Senses (zimowa edycja), w sam raz na lato
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:09   #334
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Aha Kto wie, w zeszłym roku popołudniami albo w pochmurne dni jeździliśmy do Trójmiasta i w okolice
to może się uda

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Flavo C bardzo fajne, niedawno skończyłam bueteleczkę tego mocniejszego i miałam po nim super skórę. Ten słabszy miałam dawno i też sobie chwaliłam.
Dzięki A nakładasz je na noc czy na dzień też? Solo czy pod jakiś krem?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Dzięki dziewczyny i jeżeli komuś obiecałam wysłać a nie wysłałam - proszę się upominać bo mam sklerozę.
Do mnie też doszły, dziękuję. Przyłączam się do zachwytów, pięknie wygłądałaś (wyglądaliście )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale normalnie chyba polubię zakupy z moim mężem, kupiłam sukienkę i bluzke w Mohito i marynarkę i bluzkę w H&M. Ciut jestem spłukana ale zadowolona.
Ja wczoraj, korzystając z wolnego popołudnia, pojechałam na zakupy, ale przeceny wcale mnie nie powaliły, albo po prostu wczoraj to nie był "mój dzień". Wyszłam jedynie z sukienką i bluzką z Vero Mody. Będę musiała jeszcze się przyjrzeć przecenom w Mango i Reserved i szukam butów na lato


Moje pierwsze wrażenia z Lash Explosion Smashboxa są bardzo pozytywne. Pięknie pogrubia i podkręca rzęsy, nie skleja ich. Nie kryszy się pod koniec dnia, a co najważniejsze - rzęsy nie opadają w ciągu dnia, trwają w niezmienionym stanie Jedyne co , to trzeba się trochę pomęczyć przy zmywaniu, ale za taki efekt mogę mu to wybaczyć

No i wczoraj oficjalnie zakonczyłam sesję, rozliczyłam się z pracą zaliczeniową , ta sesja wyjątkowo dała mi w kość

Nina, gratulacje Jakie masz teraz plany? Moja siostra broni się w najbliższą środę.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 08:26   #335
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina: zapach FW to mięta+aloes Bardzo przyjemny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 09:53   #336
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziękuję za gratulacje tak się bałam, że mogę mieć rok w plecy..
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Zrobiłam sobie póki małe spa tzn. wymoczyłam stopy, obcięłam pazurki i zrobiłam ze skórkami. Popołudniu muszę pomalować jakoś, ale nie wiem jeszcze na jakie kolory. Ostatnio na stopach miałam ponad tydzień miętę Rimmela, ale już mi się nieco znudziła i chyba tym razem postawię na róż albo pomarańcz
ja teraz chyba też postawię na miętę na stopach, albo błękit u rąk mam esiakową malinkę

dobrze, że urodziny się udały
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oczy mi się zamykają, będę spać jak suseł, chyba, że TŻ będzie mi marudził że go skóra piecze - nie dość, że ma ciemną karnację, to jeszcze mu mało Opalał się na oliwce Nivea bez żadnego filtra i teraz ma
auć, boli mnie na samą myśl
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i wczoraj oficjalnie zakonczyłam sesję, rozliczyłam się z pracą zaliczeniową , ta sesja wyjątkowo dała mi w kość

Nina, gratulacje Jakie masz teraz plany? Moja siostra broni się w najbliższą środę.
to Tobie też należą się gratulacje

teraz czeka mnie rekrutacja na mgr, kierunek raczej bez zmian, a potem chciałabym wyjechać i porządnie odpocząć po tym wszystkim

jakoś źle znoszę takie upały, nigdy nie miałam z tym problemu, a teraz czuję się strasznie zmęczona
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 10:28   #337
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i wczoraj oficjalnie zakonczyłam sesję, rozliczyłam się z pracą zaliczeniową , ta sesja wyjątkowo dała mi w kość


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
teraz czeka mnie rekrutacja na mgr, kierunek raczej bez zmian, a potem chciałabym wyjechać i porządnie odpocząć po tym wszystkim

jakoś źle znoszę takie upały, nigdy nie miałam z tym problemu, a teraz czuję się strasznie zmęczona

Wypoczynek Ci się należy zdecydowanie

Ja się jakoś trzymam w te upały, ale wczoraj popołudniu mnie straszna senność ogarnęła. Ciekawe jak będzie dzisiaj.
Jutro z kolei na 14.30 mam dentystę i jechać do miasta w taki upał to będzie masakra.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 22:15   #338
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też jadam ciepłe śniadania, teraz zazwyczaj owsianki w różnych konfiguracjach. Wcześniej zawsze w weekendy jadłam jajka, ale póki co nie ma takiej opcji.
Tak się nagadałam o tych regularnych porcjach, a wczoraj jak głupek zjadłam zamiast obiadu lody, zamiast kolacji słodkie frappuccino, pomiędzy oczywiście nic i po 22 miałam cukier 50, cała się trzęsłam i myślałam, że zejdę

Ja ciągle używam suchego Syossa, w sumie jestem zadowolona, ale może wypróbuję Fructisa, skoro mówisz, ze fajny

A ja wczoraj przez przypadek kupiłam w Esotiq dwa staniki w rozmiarze - uwaga uwaga - 65C Obwód jest naprawdę wąski i leżą po prostu idealne, a co najfajniejsze, oba były przecenione, z 85 zł i 69 zł na... 19,99 zł
Ja męczę tę pastę jajeczną dalej- tak mi zasmakowała, że co dzień 2 jajka rozgniatam
Ale zauważyłam też, ż eodkąd jem bardziej pikantnie (chilli, curry, garam masala) i praktycznie codziennie cebulę i czosnek to nie mam ciśnienia na słodycze. dziś się skusiłam na lody z okazji finału

Jak na 1-wszy raz to fajny, zobaczymy jak dalej.

Super okazja
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A teraz najlepsze: odebrałam wczoraj moje kosmetyki z Avonu ze stycznia! Zamówiłam je dawno i potem zapomniałam a do koleżanki ciągle miałam nie po drodze. Mam żel Senses (zimowa edycja), w sam raz na lato
Dobre
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki A nakładasz je na noc czy na dzień też? Solo czy pod jakiś krem?

Moje pierwsze wrażenia z Lash Explosion Smashboxa są bardzo pozytywne. Pięknie pogrubia i podkręca rzęsy, nie skleja ich. Nie kryszy się pod koniec dnia, a co najważniejsze - rzęsy nie opadają w ciągu dnia, trwają w niezmienionym stanie Jedyne co , to trzeba się trochę pomęczyć przy zmywaniu, ale za taki efekt mogę mu to wybaczyć

No i wczoraj oficjalnie zakonczyłam sesję, rozliczyłam się z pracą zaliczeniową , ta sesja wyjątkowo dała mi w kość
Ja używałam na noc solo.

Ooo, tusz ideał

Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje tak się bałam, że mogę mieć rok w plecy..

teraz czeka mnie rekrutacja na mgr, kierunek raczej bez zmian, a potem chciałabym wyjechać i porządnie odpocząć po tym wszystkim

jakoś źle znoszę takie upały, nigdy nie miałam z tym problemu, a teraz czuję się strasznie zmęczona
Jeszcze jaa! Gratulacje

A przypomnisz jaki? Bo już mi się zapomniało

Ja z domu nie wychodzę, błogosławię rolety zewn. Dobre kilka stopni mniej jest dzięki nim. Wybrałam się o 20 na krótką trasę rowerkiem, jechałam spokojnie a wróciłam po niecałej godzinie mokra jak mysz
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się jakoś trzymam w te upały, ale wczoraj popołudniu mnie straszna senność ogarnęła. Ciekawe jak będzie dzisiaj.
Jutro z kolei na 14.30 mam dentystę i jechać do miasta w taki upał to będzie masakra.
Wczoraj jak wyjeżdżalismy do babci po 7 to już był upał, siostry z mamą poszły zbierać owoce a ja z tatą do pszczółek= koszula flanelowa, długie spodnie, każdy wywietrznik musiałbyć zatkany i jeszcze dym z miecha szedł prosto na mnie bo tak wiatr się układał, masakra
No ale dałam radę, jak nie znajdę roboty to się w pasiece zatrudnię

Jednak muszę jeszcze coś doliczyć do zakupów siostry robiły drugie zamówienie w mazidłach, wzięłam sobie ekstrakt z granatu, hydrolat oczarowy, olej z jeżyn i ekstrakt z papai i przyszło jeszcze w piątek Tylko nie wiem jak to liczyć, bo małe pojemności i można dodawac do wielu rzeczy przecież
Wypróbowałam już granat- dorzuciłam do maseczki z perły proszkowej, fajnie się masowało twarz tymi mielonymi pestkami na końcu

Wąchałam też w YR te nowe serie kokos-ananas i mango-marakuja, są obłędne chociaż za ananasem generalnie nie przepadam Jakby mi się udało wykorzystać z książeczki promocyjnej 4 kupony to bym musiała kupić tylko jedną wodę, bo jedną za to mają dawać gratis

No i Hiszpanie wygrali euro Ale żal mi było Włochów odkąd musieli grać w 10, wyraźnie ich to psychicznie osłabiło
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 06:23   #339
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Matulu, pół nocy nie spałam przez ten upał. Nie umiem spać odkryta a pod kołdrą było mi ciągle za gorąco.
Koło południa jadę do Krk., przy okazji muszę nawiedzić Naturę albo Rossmanna (chyba jednak wybiorę N., bo dawno nie byłam). Skończył mi się żel do golenia i muszę kupić.
Może jeszcze na szybko zajrzę na jakieś przeceny ubrań.

Hiszpania 4-0, wow! Sądziłam, że to może być nudny mecz i że obie drużyny będą robiły raczej wszystko żeby zmęczyć przeciwnika i nie stracić piłki. A tu od samego początku właściwie cały czas ostre ataki.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:37   #340
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jeszcze jaa! Gratulacje

A przypomnisz jaki? Bo już mi się zapomniało

Ja z domu nie wychodzę, błogosławię rolety zewn. Dobre kilka stopni mniej jest dzięki nim. Wybrałam się o 20 na krótką trasę rowerkiem, jechałam spokojnie a wróciłam po niecałej godzinie mokra jak mysz
dziękuję
stosunki międzynarodowe

ja wczoraj wyszłam, ale na krótko, bo nie dałabym rady.. ciężko mi się oddycha i w ogóle funkcjonuje..
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Matulu, pół nocy nie spałam przez ten upał. Nie umiem spać odkryta a pod kołdrą było mi ciągle za gorąco.
Koło południa jadę do Krk., przy okazji muszę nawiedzić Naturę albo Rossmanna (chyba jednak wybiorę N., bo dawno nie byłam). Skończył mi się żel do golenia i muszę kupić.
Może jeszcze na szybko zajrzę na jakieś przeceny ubrań.
mnie dzięki burzy dobrze się spało, wieczorem się zaczęła i koło 23 już było chłodno, przyjemnie
nad ranem też padało, dzięki temu teraz jest ok.20 stopni i da się żyć, słońce też wychyla się rzadko
byle nie padało więcej, bo też chciałam iść obejrzeć co ciekawego na wyprzedażach

muszę pochwalić różowy żel Ayurituel, naprawdę relaksuje, a ostatnio było to u mnie ciężkim wyzwaniem - jemu się udawało, do tego pięknie pachnie podczas kąpieli
za to na Melona Nivei nie mogę patrzeć, została mi 1/3 butelki i nie mogę zmęczyć, bardzo lubiłam ten zapach, ale chyba to już o jedna butelka za dużo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:16   #341
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice śliczna kłódka, szkoda, że jacyś idioci ją zniszczyli
We Wrocławiu też mamy most, na którym pozostawia się kłódki, ale przyznam, że nigdy nie wpadliśmy z TŻ, żeby zawiesić tam naszą.
My też byśmy nie wpadli na to gdyby nie sesja. Jakiś pomysł był potrzebny.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co to za zwyczaj z tymi kłódkami?Pierwszy raz coś takiego widzę, fajne
Generalnie zwyczaj chyba wziął sie z Rzymu? W każdym razie we Wrosławiu i Krakowie są mosty na których zakochani na znak swojej miłości wieszają kłódki i wrzucają klucze do rzeki.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, śliczne zdjęcia choć po Twoich niektórych (gdybym nie wiedziała) powiedziałabym, że to dwie różne osoby
Też się nie mogłam przyzwyczaić do siebie jak wstałam z fotela u fryzjerki. Ale jednak w dniu ślubu chciałam wyglądać ciut inaczej niż na co dzień, chociaż jak tak patrzę to bardziej się sobie podobam w tej wersji naturalnej z prostymi włosami.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pytać ice, jaki to kolor tego lakieru? Też mi się bardzo spodobał
Essie Eternal Optimist bardzo polecam ten kolor, niby pastelowy róż, ale taki fajny, nie cukierkowy.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki A nakładasz je na noc czy na dzień też? Solo czy pod jakiś krem?
Ja używałam kwasów, to nakładałam je na dzień, a jak je odstawiłam to na noc. Zawsze pod krem/filtr, fajnie się nosi w każdej konfiguracji, zupełnie bezproblemowo i makijaż na nim dobrze leży.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Do mnie też doszły, dziękuję. Przyłączam się do zachwytów, pięknie wygłądałaś (wyglądaliście )
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Moje pierwsze wrażenia z Lash Explosion Smashboxa są bardzo pozytywne. Pięknie pogrubia i podkręca rzęsy, nie skleja ich. Nie kryszy się pod koniec dnia, a co najważniejsze - rzęsy nie opadają w ciągu dnia, trwają w niezmienionym stanie Jedyne co , to trzeba się trochę pomęczyć przy zmywaniu, ale za taki efekt mogę mu to wybaczyć
Dzięki za opinię będę mieć go na uwadze.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jakoś źle znoszę takie upały, nigdy nie miałam z tym problemu, a teraz czuję się strasznie zmęczona
Ja też fatalnie zniosłam weekend, spędziłam sobotę na leżaku pod parasolem z nogami w wodzie, a niedzielę do połowy dnia w domu, popołudnie w cieniu pod drzewem, a i tak było ciężko. Naprawdę. Kiedyś lubiłam wysokie temperatury, a teraz mi słabo i cała puchnę.


Mam ambitny plan biegać wieczorami, bo coś ostatnio na fitness mi się nie chce chodzić. TŻ mi kupił buty do biegania w Lidlu, mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry i że wytrzyma bieganie ze mną.

A poza tym byłam dzisiaj na beznadziejnej rozmowie kawilifkacyjnej i jeszcze się trzęsę z nerwów.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Nina ja też gratuluję, nie wiem gdzie mam głowę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:18   #342
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Generalnie zwyczaj chyba wziął sie z Rzymu? W każdym razie we Wrosławiu i Krakowie są mosty na których zakochani na znak swojej miłości wieszają kłódki i wrzucają klucze do rzeki.
W Paryżu też jest taki most
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:22   #343
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Paryżu też jest taki most
To nawet nie wiedziałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:51   #344
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja męczę tę pastę jajeczną dalej- tak mi zasmakowała, że co dzień 2 jajka rozgniatam
Ale zauważyłam też, ż eodkąd jem bardziej pikantnie (chilli, curry, garam masala) i praktycznie codziennie cebulę i czosnek to nie mam ciśnienia na słodycze. dziś się skusiłam na lody z okazji finału
Ja zawsze bardzo lubiłam pikantne jedzenie, ale też musiałam odstawić. Wczoraj skusiłam się na lody na deser po obiedzie, a wieczorem zjadłam po raz pierwszy od ok. roku chipsy solone - do tej pory mnie po nich suszy, zupełnie się odzwyczaiłam od takich przekąsek.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja z domu nie wychodzę, błogosławię rolety zewn. Dobre kilka stopni mniej jest dzięki nim. Wybrałam się o 20 na krótką trasę rowerkiem, jechałam spokojnie a wróciłam po niecałej godzinie mokra jak mysz
My mamy klimatyzację w mieszkaniu, ale się zagapiliśmy z jej oczyszczeniem itp., więc na wszelki wypadek w weekend nie uruchamialiśmy, a byłoby na pewno zdecydowanie przyjemniej... Ja dość dobrze znoszę wysokie temperaury, ale mój TŻ męczył się strasznie :/

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wąchałam też w YR te nowe serie kokos-ananas i mango-marakuja, są obłędne chociaż za ananasem generalnie nie przepadam Jakby mi się udało wykorzystać z książeczki promocyjnej 4 kupony to bym musiała kupić tylko jedną wodę, bo jedną za to mają dawać gratis
Są cudowne Skusiłam się na mango-marakuja, jest taki soczysty, że mogłabym go wypić. Kokosa póki co odpuściłam, ale nie wiem, jak długo wytrzymam. Muszę przejrzeć te promocje książeczkowe.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie dzięki burzy dobrze się spało, wieczorem się zaczęła i koło 23 już było chłodno, przyjemnie
nad ranem też padało, dzięki temu teraz jest ok.20 stopni i da się żyć, słońce też wychyla się rzadko
byle nie padało więcej, bo też chciałam iść obejrzeć co ciekawego na wyprzedażach
We Wrocławiu też była burza i straszna ulewa w nocy, powietrze się trochę oczyściło, ale mnie nie spało się najlepiej - kilka razy się budziłam, było za ciepło, żeby zamknąć okno, a jednocześnie straszna wilgoć, czego nie znoszę

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Essie Eternal Optimist bardzo polecam ten kolor, niby pastelowy róż, ale taki fajny, nie cukierkowy.
Wygląda ślicznie, muszę się mu bliżej przyjrzeć, bo już wymyślam, jakiego Esiaka kupić w lipcu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam ambitny plan biegać wieczorami, bo coś ostatnio na fitness mi się nie chce chodzić. TŻ mi kupił buty do biegania w Lidlu, mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry i że wytrzyma bieganie ze mną.
Ja w zeszłym roku zaczęłam biegać w jakiś zwykłych butach, szło mi nawet nieźle i podobało mi się, więc kupiłam buty do biegania i... jeszcze ich nie założyłam Ale muszę zacząć się ruszać, chociaż nie bardzo mam na to siłę.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A poza tym byłam dzisiaj na beznadziejnej rozmowie kawilifkacyjnej i jeszcze się trzęsę z nerwów.
Oj a czemu wróciłaś taka roztrzęsiona?
Zmieniasz pracę?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:58   #345
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wygląda ślicznie, muszę się mu bliżej przyjrzeć, bo już wymyślam, jakiego Esiaka kupić w lipcu.
Też wymyślam powoli, skoro już lipiec zawitał.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku zaczęłam biegać w jakiś zwykłych butach, szło mi nawet nieźle i podobało mi się, więc kupiłam buty do biegania i... jeszcze ich nie założyłam Ale muszę zacząć się ruszać, chociaż nie bardzo mam na to siłę.
Ja nigdy nie lubiłam biegać, ale chce się przełamać. A niestety moje jedyne buty sportowe są w kiepskim stanie i nie ryzykowałabym biegania w nich, więc skusiłam się na te lidlowskie. TŻ ma od roku i chwali sobie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oj a czemu wróciłaś taka roztrzęsiona?
Zmieniasz pracę?
Chciałabym, gdybym znalazła coś lepszego...
Generalnie było niefajnie - jakas taka nieprzyjemna atmosfera, a potem TŻ mnie zrugał za wygórowane oczekiwania i negatywne nastawienie.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Dziewczyny z których zagranicznych stron zamawiacie Essie?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:16   #346
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziewczyny z których zagranicznych stron zamawiacie Essie?
klik albo klik ale widzę transdesign chwilo stronka padła

tzn. Izka zamawia ()
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-07-02 o 11:18
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:44   #347
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

ja używałam kwasów, to nakładałam je na dzień, a jak je odstawiłam to na noc. Zawsze pod krem/filtr, fajnie się nosi w każdej konfiguracji, zupełnie bezproblemowo i makijaż na nim dobrze leży.
Dziękuję za informację


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A poza tym byłam dzisiaj na beznadziejnej rozmowie kawilifkacyjnej i jeszcze się trzęsę z nerwów.
Szukasz czegoś nowego?

Ja zrobiłam wczoraj kolejne podejście do wydrzedaży, ale wróciłam z niczym
Zrobiłam za to zakupy z Lidlu i wieczorem upichciłam pyszny ryż z krewetkami i warzywami
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:08   #348
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
klik albo klik ale widzę transdesign chwilo stronka padła

tzn. Izka zamawia ()
Dzięki chyba się tym zainteresuję. Nie mogę się tylko doszukać kosztów przesyłki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:16   #349
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie lubiłam biegać, ale chce się przełamać. A niestety moje jedyne buty sportowe są w kiepskim stanie i nie ryzykowałabym biegania w nich, więc skusiłam się na te lidlowskie. TŻ ma od roku i chwali sobie.
Ja też nigdy nie lubiłam, generalnie byłam w tych "nieruchliwych", kardiolog nakazał mi bezwględne zwolnienie z wf i nie ruszałam się od dziecka... W zeszłym roku mnie wzięło na bieganie, bo to przynajmniej jest na świeżym powietrzu.
Ogólnie było super, chociaż same przekleństwa cisną mi się na usta, jak myślę o ludziach, którzy puszczają psy luzem np. w parku albo po prostu na chodnikach i ich tekstach w stylu "oj to taki łagodny piesek, co mam go męczyć w kagańcu". To mnie trochę zniechęcało.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chciałabym, gdybym znalazła coś lepszego...
Generalnie było niefajnie - jakas taka nieprzyjemna atmosfera, a potem TŻ mnie zrugał za wygórowane oczekiwania i negatywne nastawienie.
Czyli chyba jak większość ludzi w obecnych czasach Ja czasami z ciekawości przeglądam ogłoszenia, ale nigdy nie widzę nic interesującego dla siebie. Mój TŻ twierdzi za to, ze ja siebie nie doceniam i za mało wymagam. Może coś w tym jest...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:37   #350
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Matulu, pół nocy nie spałam przez ten upał. Nie umiem spać odkryta a pod kołdrą było mi ciągle za gorąco.
Koło południa jadę do Krk., przy okazji muszę nawiedzić Naturę albo Rossmanna (chyba jednak wybiorę N., bo dawno nie byłam). Skończył mi się żel do golenia i muszę kupić.
Może jeszcze na szybko zajrzę na jakieś przeceny ubrań.

Hiszpania 4-0, wow! Sądziłam, że to może być nudny mecz i że obie drużyny będą robiły raczej wszystko żeby zmęczyć przeciwnika i nie stracić piłki. A tu od samego początku właściwie cały czas ostre ataki.
Ja też nie umiem odkryta spać, i stopy muszą być zawinięte w całości w kołderkę

Miałam jechać po borówki z rana, ale zaspałam i już był środek upału

W sumie szkoda, że to już koniec, teraz znowu wyjdą na pierwszy plan polityczne bzdury w mediach, a nawet nie ogladając tv ciężko to omijać.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję
stosunki międzynarodowe

muszę pochwalić różowy żel Ayurituel, naprawdę relaksuje, a ostatnio było to u mnie ciężkim wyzwaniem - jemu się udawało, do tego pięknie pachnie podczas kąpieli
za to na Melona Nivei nie mogę patrzeć, została mi 1/3 butelki i nie mogę zmęczyć, bardzo lubiłam ten zapach, ale chyba to już o jedna butelka za dużo


A mi przybędą dziś 3 żele YR- siostra pojechała po perfumy dla siebie i dla memy to jeszcze to przytacha Mam tylko nadzieję, że się nie pogubi z tymi zasadami i zniżkami z książeczki i ulotki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam ambitny plan biegać wieczorami, bo coś ostatnio na fitness mi się nie chce chodzić. TŻ mi kupił buty do biegania w Lidlu, mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry i że wytrzyma bieganie ze mną.

A poza tym byłam dzisiaj na beznadziejnej rozmowie kawilifkacyjnej i jeszcze się trzęsę z nerwów.[COLOR="Silver"]
U mnie bieganie odpada, nie znoszę tego na równi z basenem. Powinnam się do skakanki zmobilizować albo chociaż do rolek. Może dziś mi się uda skoczyć na błonia, zobaczyć czy się miejsca więcej zrobiło po studentach

jak już rozmowa beznadziejna to moze lepiej żeby Cię nie przyjęli?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zawsze bardzo lubiłam pikantne jedzenie, ale też musiałam odstawić. Wczoraj skusiłam się na lody na deser po obiedzie, a wieczorem zjadłam po raz pierwszy od ok. roku chipsy solone - do tej pory mnie po nich suszy, zupełnie się odzwyczaiłam od takich przekąsek.

Są cudowne Skusiłam się na mango-marakuja, jest taki soczysty, że mogłabym go wypić. Kokosa póki co odpuściłam, ale nie wiem, jak długo wytrzymam. Muszę przejrzeć te promocje książeczkowe.
Chipsy mi się przejadły chyba, jestem w stanie zjeść typy fromage albo właśnie solone- zwłaszcza jak w składzie mają tylko olej, ziemniaki i sól

Oj, nie kuś. Postaram się powstrzymać przynajmniej do połowy sierpnia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki chyba się tym zainteresuję. Nie mogę się tylko doszukać kosztów przesyłki.
Jakbyś zamawiała to daj znać, może bym się dołożyła czasem

Kolejne testy mojego wysuszacza INM wypadły dobrze- to chyba była wina jednego z lakierów, że mi tak wtedy zeszło płatkiem z paznokcia.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Ja się najbardziej boję rozmowy o pieniądzach, wiem tylko, ze w moim zawodzie ma się na starcie max 2000 brutto w firmie prywatnej, w szpitalu jeszcze mniej. A na innych stanowiskach to kompletnie się nie orientuję jak jest
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:44   #351
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki chyba się tym zainteresuję. Nie mogę się tylko doszukać kosztów przesyłki.
hm, też nie widzę, ale z tego co pamiętam trzeba zamówić 9 lakierów żeby się opłacało i koszt przesyłki = 20$
ale niech może Iza potwierdzi
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:50   #352
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czyli chyba jak większość ludzi w obecnych czasach Ja czasami z ciekawości przeglądam ogłoszenia, ale nigdy nie widzę nic interesującego dla siebie. Mój TŻ twierdzi za to, ze ja siebie nie doceniam i za mało wymagam. Może coś w tym jest...
Ja ostatnio zintensyfikowałam przeglądanie, zobaczymy. Teraz sezon ogórkowy jest trochę z ofertami. Mój TŻ mówi różne rzeczy żeby mnie zmotywować do rozwoju, ale nie zawsze mu się udaje, dzisiaj na przykład miałam go dość jak mi dogadał.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem odkryta spać, i stopy muszą być zawinięte w całości w kołderkę
Ja muszę byc przykryta od kolan do pasa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakbyś zamawiała to daj znać, może bym się dołożyła czasem
Będę zamawiać na pewno z koleżanką, ale nie wiem czy w tym miesiącu czy dopiero w sierpniu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się najbardziej boję rozmowy o pieniądzach, wiem tylko, ze w moim zawodzie ma się na starcie max 2000 brutto w firmie prywatnej, w szpitalu jeszcze mniej. A na innych stanowiskach to kompletnie się nie orientuję jak jest
Ja teraz byłam przygotowana bo sobie wyguglałam sporo informacji płacowych, ale zazwyczaj ciężko coś wyczuć jak się nie ma informacji od osób wewnątrz firmy.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, też nie widzę, ale z tego co pamiętam trzeba zamówić 9 lakierów żeby się opłacało i koszt przesyłki = 20$
ale niech może Iza potwierdzi
Dzięki za info
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:02   #353
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja trochę wyżej Klatkę piersiową muszę mieć chociaż minimalnie przykrytą kołdrą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:51   #354
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, Rzyrafko a czy miałyście może serum z wit c z biochemii i jesteście w stanie porównać je do flavo-c? ja miałam z bu kilka razy i byłam zadowolona, i zastanawiam się nad flavo czy jest sens "przepłacać"?

Isa przegapiłam wątek, i nie mogę dojść do początku - dlaczego szukasz pracy?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:57   #355
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Bosiak ja nie miałam serum z BU, więc niestety nie porównam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:58   #356
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ok to poczekam na Rzyrafkę bo to z BU jest większe 40ml, i tańsze, coś ok 30zł. A też ma chyba 15%.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:07   #357
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ok to poczekam na Rzyrafkę bo to z BU jest większe 40ml, i tańsze, coś ok 30zł. A też ma chyba 15%.
Ja nigdy nie kupiłam tego z BU, bo zdaje się że je chyba trzeba w jakiś mocnym alkoholu rozpuszczać? I się bałam, ale Flavo C też na alkoholu, więc mogą być w sumie podobne, a w Flavo C ten alkohol niewyczuwalny - ani nie drażni, ani nie wysusza, ani go nie czuć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:17   #358
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice no teraz z ofertami pracy kicha na prawdę. Ja liczę, że po okresie wakacyjnym coś ruszy

Bosiak Szukam pracy, bo szefowa wzięła i zamknęła firmę. Pracowałam do tego piątku i od dziś jestem już bezrobotna. Jeszcze tylko nie byłam w PUP, ale czekam aż się może nieco ochłodzi ta temperatura. Wróciłam właśnie od dentysty i czuję jakby mi się cała skóra topiła

Z zakupów ciuchowych nic nie wyszło, ani jedna szmatka z wyprzedażowych wieszaków nie wpadła mi w oko. Za to w Naturze grzecznie kupiłam tylko żel do golenia i 2 lakiery: żółty Catrice i brokatowy top z Essence
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:32   #359
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice chyba można zrobić bez, w sumie nie pamiętam obecnie zamówiłam kw.migdałowy.

Isa aha to 3mam kciuki za poszukiwania
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:12   #360
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rzeczywiście z pracą jest teraz ciężko, kilkoro moich znajomych od kilku miesięcy bezskutecznie czegoś szuka. Myślałam, że pójdzie im to łatwiej. Najbardziej mnie rozwala podejście potencjalnych pracodawców do mojego kolegi, który szuka tak naprawdę czegokolwiek, żeby popracować trochę szukając lepszej pracy i wprost słyszy, że ma za wysokie kwalifikacje...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Kojarzy mi się to z kabaretem: http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-...oparki/3153545
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.