Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 14:16   #1471
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawe jak ten krem by mi się sprawdził ale ze względu na cenę chyba najpierw przetestuję ten z serii Flavo C.
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale to serum jest dla mnie warte każdych pieniędzy


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, kalkulatora nie potrzebowałam, bo wszystkie kody w koncernie EL mają tak samo kodowane daty. Druga cyfra to miesiąc, trzecia rok. Ale wolałabym nowsze.
Pewnie, nowsze zawsze lepsze, ale nawet kupując w drogerii można trafić z podobną datą...Ja kiedyś kupiłam tusz Clinique w drogerii i datę przydatności miał jeszcze przez najbliższe pół roku

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie, ale dzisiaj będę w Sephorze to mogę sprawdzić, jeśli wstrzymasz się do wieczora, to dam Ci znać.
Ok
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że uda Ci się wypocząć w najbliższym czasie.
Wypoczywam w pracy A tak serio to faktycznie czasem mam za dużo wolnego czasu i to jest bardzo męczące
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też chcę krem Flavo C, stosowałabym go w komplecie z serum. Ale może potem warto kontynuować kurację Hydracidem, hmm, hmmm.
Jak bym miała wybierać kolejność to zaczęłabym od Svr
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Też jej nie lubię... madziarra tak myślę, że ja Ci ją moge wysłać.
To teraz ja bym musiała dla Ciebie coś wygrzebać w zamian
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:21   #1472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale to serum jest dla mnie warte każdych pieniędzy
Wcale mnie to nie pociesza muszę w końcu wystawić graty na Allegro bo jakiś miesiąc kuszenia się tu zrobił.

Ale sprzedałam dzisiaj mój grzebyczek ślubny, to już na część serum mam.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wypoczywam w pracy A tak serio to faktycznie czasem mam za dużo wolnego czasu i to jest bardzo męczące
Oj potwierdzam nie ma nic gorszego niż mieć za dużo wolnego w pracy. Ja jestem strasznie zmęczona psychicznie jak wracam do domu, najbardziej w takie dni kiedy mam malutko pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:31   #1473
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow, ja jak miałam strasznie wysuszone łydki (tak okropnie suche, że mnie swędziały, nie mogłam się powstrzymać przed drapaniem i było coraz gorzej), to pomógł mi balsam Garnier z mocznikiem (polecam tylko jako ostateczność - lepi się i śmierdzi) i Iwostin Lipidia - ta nie ma właściwie żadnego zapachu i ma ceramidy, które nawilżają podobno skórę na dłużej niż wszystkie inne składniki. Przez pewien czas używałam jej nawet do twarzy zimą, jak mnie złapało jakieś podrażnienie i nawet nie zapychała. Super balsam, jak sobie o nim przypomniałam, to chyba kupię na jesieni znowu
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam w domu dwie sukienki, które biorę pod uwagę, ale są śmietankowe, kiedyś się naczytałam, że nie wypada w jasnych kreacjach nie wiem czy to nadal "wielkie" faux pas założyć jasny kolor panny młodej i tak chyba nikt nie próbuje przyćmić
W maju byłam na weselu, gdzie 3 osoby ubrały się na biało, miały jaśniejsze sukienki niż panna młoda Nie wiem, czy się umówiły tak z PM, jeśli tak to ok, ale np. ja bym wolała, żeby moi goście byli ubrani ciemniej niż ja Jest taka zasada, że biel (lub krem) jest zarezerwowana dla panny młodej - jeśli masz z nią kontakt, to możesz po prostu zapytać, czy nie ma nic przeciwko. A jeśli to jakaś dalsza osoba, to ja bym nie zakładała tak jasnej sukienki, bo jedna PM ma to w nosie, a innej będzie przykro, to po co jej psuć dzień taką głupotą

A krój zależy już od Ciebie, za 20 lat jak zmieni się moda, to na zdjęciach tylko z Twojej sukienki nikt nie będzie się śmiał

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bo w internecie pisza tylko niezadowoleni albo ci których mama/tata/brat/przyjaciel/maż/wujek gdzieś pracowali.
Oj tak, zgadzam się w 100% Tak samo jest z chorobami/lekarzami. Jak ktoś wyzdrowiał, to rzadko o tym napisze, natomiast ludzi płaczących w internecie jest masa - nie ma co czytać takich opinii, bo się można tylko zdołować.


Madziarra, ja zawsze kupowałam bazę AD w Douglasie, kosztuje chyba 35 złotych. Akurat ja ją bardzo lubię, ale ostatnio nie używam - maluję się rano rzadko, a jeśli już to używam kremowego cienia Essence i kredki Nyxa i po całym dniu makijaż w ogóle się nie zmienia - wczoraj wylewałam siódme poty na siłowni i byłam naprawdę zdziwiona po powrocie, że kreski i cień przetrwały nienaruszone


Pomalowałam wczoraj paznokcie Bubble Bath OPI - i u rąk i u nóg - taka odmiana od wszelkich kolorów - i jak mi się to podoba Śliczny jest ten lakier, przede wszystkim malowałam przy bardzo słabym oświetleniu a jest równiutko nałożony, żadnych smug! Tylko na dużych palcach stóp mi się odgniotły skarpetki, bo od razu po malowaniu poszłam na spinning na siłownię
Za to po tych wszystkich treningach w tym tygodniu tak mnie bolą wszystkie mięśnie, że zrezygnowałam z jazdy na rowerze dzisiaj Oczywiście teraz żałuję, bo taka piękna pogoda!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:52   #1474
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow jak byłaś w Stradivariusie, to widziałaś te buty: http://www.stradivarius.com/webapp/w...fr%C4%99dzlami ? Jak wyglądają na żywo?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:05   #1475
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
W maju byłam na weselu, gdzie 3 osoby ubrały się na biało, miały jaśniejsze sukienki niż panna młoda
O kurczę, według mnie to ogromny nietakt
Przypomniało mi się, że na weselu, gdzie byłam wtedy w ten okropny upał była dziewczyna w białej sukience tubie, ale nie takiej eleganckiej tylko w takiej ze zwykłego rozciągliwego materiału. Do tego miała pod spodem czarny stanik z ramiączkami. A najlepsze, że jej ta tuba cały czas podjeżdżała do góry na udach albo się obsuwała na biuście w dół


A właśnie dziewczyny, miałam Was pytać już kiedyś: znacie jakiś patent na zmywanie lakieru z paznokci tak, żeby nie pobrudzić sobie skórek? Mój morski Manhattan Buffalo okropnie farbuje i nie mam pojęcia jak go zmywać żeby potem nie mieć zielonych palców
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:08   #1476
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki Estello, ale one właśnie wszystkie mają taki zapach, jakiego nie lubię Przyjrzę się ew. Neutrogenie, chyba jest najbardziej neutralna, a przypomniało mi się, że miałam próbkę jakiegoś balsamu w słoiczku i był fajny.
zobacz Dove w tych smukłych butelkach, bo chyba coś pozmieniali - wg mnie pachną bardzo delikatnie, a nie znoszę klasycznego zapachu Dove, od razu mam migrenę
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A właśnie dziewczyny, miałam Was pytać już kiedyś: znacie jakiś patent na zmywanie lakieru z paznokci tak, żeby nie pobrudzić sobie skórek? Mój morski Manhattan Buffalo okropnie farbuje i nie mam pojęcia jak go zmywać żeby potem nie mieć zielonych palców
nasączony wacik przykładam do paznokcia i chwilę czekam, a potem ściągam wszystko jednym ruchem w dół - nie jeżdżę wacikiem po paznokciu, bo lakier się rozmazuje. To co zostanie na obrzeżach zmywam kolejnym wacikiem.
Możesz tez wykorzystać trick z folią aluminiową jak przy zmywaniu brokatu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:20   #1477
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W tym roku królują zielenie, czerwienie, koral, róż. Mam takie fajne zdjęcie z mojego wesela z koleżankami i one takie strasznie kolorowe są, fajnie to wygląda.
dziękuję za wskazówki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja na każdym weselu, na którym byłam, odróżniałam się, ale dla mnie nie do przyjęcia są typowo weselne fasony, mocno błyszczące satyny itp. Pewnie wyglądałaś lepiej od większości koleżanek w takiej sukience.

Ja raz poszłam na wesele przyjaciółki w waniliowej sukience, nawet skonsultowałam ten wybór z nią i nie miała nic przeciwko, więc ją ubrałam z czerwonymi dodatkami i czułam się ok. Szczerze mówiąc, nie interesowało mnie, co myślą inni goście, zwłaszcza, że znałam jej opinię na ten temat.
ja bym chciała elegancką, ale i w miarę uniwersalną klasykę, żebym mogła ją założyć nie tylko na większe wyjścia
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
I kupiłam w RE ten miętowy sweterek Mama mnie namówiła jak jej wczoraj pokazałam zdjęcie. Do tego wzięłam taką zwykłą luźną bluzeczkę w biało-czarne pasy. Od teraz koniec z ciuchami! Zwłaszcza, że dopóki nie będę mieć pracy nie wiem jak będę musiała się wtedy ubierać, czy elegancko czy byle jak. Wtedy będę się martwić o garderobę.
o, całkiem zapomniałam wczoraj go obejrzeć, a też mnie zainteresował tak samo jak bluzki baskinki, ale ich nie było, bo pojawiły się na jakimś modowym blogu i podobno rozchodzą się jak bułeczki
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też na weselach staram się wyglądać elegancko i ładnie, ale zachowuję umiar i wybieram coś prostego. Chociaż jak oglądam nieraz jakieś zdjęcia to mam wrażenie, że powoli zaczyna jednak królować klasyka, nie ma już sukien jak na bal z tafty itd. Więc może nie wszystko stracone
o, dokładnie o to mi chodzi
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
W maju byłam na weselu, gdzie 3 osoby ubrały się na biało, miały jaśniejsze sukienki niż panna młoda Nie wiem, czy się umówiły tak z PM, jeśli tak to ok, ale np. ja bym wolała, żeby moi goście byli ubrani ciemniej niż ja Jest taka zasada, że biel (lub krem) jest zarezerwowana dla panny młodej - jeśli masz z nią kontakt, to możesz po prostu zapytać, czy nie ma nic przeciwko. A jeśli to jakaś dalsza osoba, to ja bym nie zakładała tak jasnej sukienki, bo jedna PM ma to w nosie, a innej będzie przykro, to po co jej psuć dzień taką głupotą

A krój zależy już od Ciebie, za 20 lat jak zmieni się moda, to na zdjęciach tylko z Twojej sukienki nikt nie będzie się śmiał
dziękuję postaram się podpytać PMkę, ale raczej będę się skłaniać ku innym kolorom
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Pomalowałam wczoraj paznokcie Bubble Bath OPI - i u rąk i u nóg - taka odmiana od wszelkich kolorów - i jak mi się to podoba Śliczny jest ten lakier, przede wszystkim malowałam przy bardzo słabym oświetleniu a jest równiutko nałożony, żadnych smug! Tylko na dużych palcach stóp mi się odgniotły skarpetki, bo od razu po malowaniu poszłam na spinning na siłownię
śliczny jest przypomniałaś mi, że dawno nie malowałam paznokci Better Together, a on też jest super, choć wymaga kilku warstw, żeby był taki jak lubię
szkoda, że nie ma OPI w SP, cena w Sephorze skutecznie zniechęca
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O kurczę, według mnie to ogromny nietakt
Przypomniało mi się, że na weselu, gdzie byłam wtedy w ten okropny upał była dziewczyna w białej sukience tubie, ale nie takiej eleganckiej tylko w takiej ze zwykłego rozciągliwego materiału. Do tego miała pod spodem czarny stanik z ramiączkami. A najlepsze, że jej ta tuba cały czas podjeżdżała do góry na udach albo się obsuwała na biuście w dół
to dopiero atrakcja
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A właśnie dziewczyny, miałam Was pytać już kiedyś: znacie jakiś patent na zmywanie lakieru z paznokci tak, żeby nie pobrudzić sobie skórek? Mój morski Manhattan Buffalo okropnie farbuje i nie mam pojęcia jak go zmywać żeby potem nie mieć zielonych palców
a próbowałaś namoczony wacik przykładać do paznokcia i owijać folią aluminiową? podobno taki sposób skutecznie rozpuszcza lakier
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 17:40   #1478
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki dziewczyny, spróbuję trick z folią Do brokatu jest dobry, więc może i w tym się sprawdzi.

Nina, sweterek zobacz koniecznie, bo podejrzewam, że może szybko zniknąć ze sklepów. Jest miękki i cieplutki Gdybym mogła wzięłabym drugi taki sam w kolorze intensywnej pomarańczy. W ogóle widzę, że odcienie oranżu będą na jesień atakować z każdej strony tak jak latem pastele i neony A ja mam już parę pomarańczowych ubrań i torebkę, sesese, będę trendy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:00   #1479
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

To Twoje zajęcie musi być ciekawe faktycznie jeśli związane z kosmetykami
Myślę, że najważniejsze, że sprawia mi po prostu przyjemność.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pewnie, nowsze zawsze lepsze, ale nawet kupując w drogerii można trafić z podobną datą...Ja kiedyś kupiłam tusz Clinique w drogerii i datę przydatności miał jeszcze przez najbliższe pół roku
Ja zawsze sprawdzam, kody większości marek nie mają już dla mnie tajemnic.
Ale te bazy są na pewno ok, nie narzekam.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wypoczywam w pracy A tak serio to faktycznie czasem mam za dużo wolnego czasu i to jest bardzo męczące
Ja mam tak w zimie, u nas w firmie jest wtedy "martwy sezon", mało się dzieje i bywają dni, kiedy naprawdę na siłę trzeba znaleźć sobie zajęcie, bo po prostu nie ma żadnych spraw, projektów oprócz rzeczy bieżących, które nie zajmują wtedy zbyt wiele czasu. Psychicznie to wykańcza, czas się tak dłuży...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jak bym miała wybierać kolejność to zaczęłabym od Svr
A dlaczego?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To teraz ja bym musiała dla Ciebie coś wygrzebać w zamian
Nie potrzebuję nic w zamian, baza jest praktycznie nowiutka, bo może dwa razy jej użyłam, więc wystarczy Ci na długo.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wcale mnie to nie pociesza muszę w końcu wystawić graty na Allegro bo jakiś miesiąc kuszenia się tu zrobił.
Ja też będę musiała zrobić przegląd, ale to po fotkach zbiorów. Nie wiem, czy będę w stanie się z czymś pożegnać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale sprzedałam dzisiaj mój grzebyczek ślubny, to już na część serum mam.
To fajnie. A nie chciałaś sobie zostawić na pamiątkę?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Snow, ja jak miałam strasznie wysuszone łydki (tak okropnie suche, że mnie swędziały, nie mogłam się powstrzymać przed drapaniem i było coraz gorzej), to pomógł mi balsam Garnier z mocznikiem (polecam tylko jako ostateczność - lepi się i śmierdzi) i Iwostin Lipidia - ta nie ma właściwie żadnego zapachu i ma ceramidy, które nawilżają podobno skórę na dłużej niż wszystkie inne składniki. Przez pewien czas używałam jej nawet do twarzy zimą, jak mnie złapało jakieś podrażnienie i nawet nie zapychała. Super balsam, jak sobie o nim przypomniałam, to chyba kupię na jesieni znowu
Brzmi bardzo zachęcająco ten Iwostin. Chyba mam za dużo typów, jak ja się zdecyduję?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Pomalowałam wczoraj paznokcie Bubble Bath OPI - i u rąk i u nóg - taka odmiana od wszelkich kolorów - i jak mi się to podoba
Obejrzałam sobie swatche - jaki on ładny i delikatny!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Snow jak byłaś w Stradivariusie, to widziałaś te buty: http://www.stradivarius.com/webapp/w...fr%C4%99dzlami ? Jak wyglądają na żywo?
Na pewno ich nie było, bo przeszłam kilka razy cały sklep, w tym raz pochylona, żeby zajrzeć pod wszystkie półki Były tylko w wersji na koturnie.
Te, które wkleiłaś, pewnie będą bardzo wygodne, jak ze skórki

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
zobacz Dove w tych smukłych butelkach, bo chyba coś pozmieniali - wg mnie pachną bardzo delikatnie, a nie znoszę klasycznego zapachu Dove, od razu mam migrenę
O, to tak jak ja - skoro nowy zapach Ci nie przeszkadza, to i mnie może przypadnie do gustu. Sprawdzę to.


Wybrałam się do Sephory pooglądać korektory pod oczy - chcę się zmieścić w 130 zł, żeby móc sobie go wziąć za bon urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem Shiseido Natural Finish po raz kolejny, wzięłam próbki Diorskin Nude i All About Eyes z Clinique.

Pooglądałam nowe kolekcje, które już się pojawiły. EL okropna, ani jeden produkt mi się nie spodobał Z Givenchy fajne są pomadka i błyszczyk opisane jako "wybór Liv Tyler" czy coś takiego, dopasowujące się do koloru ust - całkiem ładne. Cienie są strasznie metaliczne - kolory nasycone, ale te drobinki to pewnie będą fruwały po całej twarzy Spodobał mi się lakier do paznokci, taki fioletowo-granatowy, ale mam już podobny z którejś z poprzednich kolekcji.

Przetestowałam sobie kilka nowych zapachów, ale szału nie było... Madly Kenzo jest nawet fajny, owocowy, ale to bardziej zapach na wiosnę czy lato.

Kupiłam tylko krem do rąk Nail Tek, bo był w fajnej promocji, zamiast 55 zł - 29 zł.
Edit: Okazuje się, że to żadna promocja, poszukując jego recenzji zobaczyłam, że można go kupić i za 15 zł

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-10 o 21:13
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:31   #1480
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja byłam w Mohito i kupiłam spódniczkę z baskinką i śliwkową bluzkę, która jest do niej w lookbooku, bo była ostatnia XS

może w przyszłym tygodniu nam się uda?
Fajne zakupy. Ja dziś skusiłam się na eleganckie szare spodnie w kant w Zarze. Chciałam do kompletu marynarkę, ale nie mogę się zdecydować czy wziąć xs czy s
Spodobały mi się jeszcze takie grubsze leginsy z zamkami, ale nie dam za nie 170 zł

No właśnie nie wiem, bo przyszły tydzień to ten z wolnym 15tym, ja w czwartek wieczorem wyjeżdżam, więc pasowałby mi tylko poniedziałek lub wtorek.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Termalek używam w celu odświeżenia i tylko gdy sobie o nich przypomnę, czyli raz na sto lat, ale ostatnio mam podrażnioną skórę, chyba się z nimi przeproszę myślałam, że wodę wcześniej chwaliłaś nie znam ich asortymentu, zaraz sobie przejrzę. A w jakiej aptece najczęściej kupujesz?

Ja jestem chętna na kawę, rzuć jakimś terminem, dostosuję się
Kupuję stacjonarnie zaraz przy wyjściu z metra na Kabatach.I tak jeżdżę tam co jakiś czas, bo się przyzwyczaiłam do kosmetyczki, która rewelacyjnie robi regulację brwi woskiem i już nie chcę zmieniać.
W ogóle mało aptek ma Caudalie. W tej wprawdzie panie farmaceutki nic nie wiedzą o dermokosmetykach, wszystko czytają z opakowań , ale przynajmniej mają pełen asortyment, ceny porównywalne z internetowymi i miłe gratisy

W przyszłym tygodniu mam wolny poniedziałek i wtorek a w następnym od wtorku do końca tygodnia

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Są rzeczywiście wysokie, ale ja jakiś czas temu pokochałam takie szpilki i przyzwyczaiłam się.
Ja noszę 35-36, u nich zawsze kupuję 36, ale mają zazwyczaj bardzo wąskie buty i wtedy rozmiar tez inaczej pasuje, dla mnie to akurat idealnie.
Podziwiam Dla mnie za wysokie nie tylko dlatego, że nie umiem w takich chodzić, ale i sama nie jestem niska, ale poza tym szczupła i jakoś źle się czuję w tak wysokich obcasach.
Za to strasznie mi się podobają niziutkie, drobne dziewczyny w takich szpilach O ile oczywiście nie są zbyt toporne.

Faktycznie bardzo wąskie mają fasony

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać, jak Ci się malinkowa seria spodoba. Jestem ciekawa też tej maseczki w saszetce - ostatnio nie wzięłam, ale właściwie nie wiem, czemu
Ta linia arganowa to chyba do bardzo suchych/zniszczonych włosów, prawda?
Jutro wypróbuję, bo będę miała więcej czasu na wszelkie maseczki do twarzy i włosów.
Tak, do suchych i zniszczonych Moje w sumie nie są ani takie ani takie, ale ja uwielbiam wszelkiego rodzaju psikadła na szybko do rozczesywania włosów a ten spray nie był drogi, więc się skusiłam.
Z takich rozczesywaczy najbardziej lubię Pantene Aqua Light, bo nie obciąża, ale w regularnej cenie jest za drogi przez co jakiś czas temu skusiłam się na Schaumę i strasznie ją męczę

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś mocno nawilżający, ew. lekko natłuszczający balsam lub masło? Mam niesamowicie przesuszone łydki, otworzyłam teraz nawilżające mleczko AA z wygranego na fb zestawu, ale ono właściwie nic nie robi W zapasach mam same lekkie balsamy, a potrzebuję czegoś silniejszego, najchętniej z półki rossmannowskiej, ew. aptecznej.
Musi się szybko wchłaniać i ładnie pachnieć. Nie chcę maseł TBS, mam dwa mini, ale mnie denerwują...
Ja wykończyłam właśnie awokado z Bielendy i było niezłe, ale też mnie zmęczyło, bo nie chciało się kończyć.
Teraz używam Flos Leku z arbuzem i liczi bodajże. Fajnie pachnie, bardzo mocno natłuszcza, ale się nie lepi, zostawia taką przyjemną warstwę, którą bardzo wyraźnie czuć jeszcze rano I nawilża też porządnie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to miałam pisać - przestaję być zadwolona ze sztyftu Rexony tego co go wszystkie prawie mamy. Skóra mi się chyba przyzwyczaja i nie chroni już tak idealnie, a dzisiaj w drodze do pracy wręcz bolała mnie skóra tam gdzie był nałożony.
Jak to?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kiedyś się naczytałam, że nie wypada w jasnych kreacjach nie wiem czy to nadal "wielkie" faux pas założyć jasny kolor panny młodej i tak chyba nikt nie próbuje przyćmić
Tak samo podobno nie powinno się wkładać czerni, ale na ostatnich kilku weselach, na których byłam nikt się do tego nie stosował.
Osobiście uważam, że jeśli do czerni lub kremu założy się wyraziste dodatki typu fuksja, kobalt, chaber etc. to ok, ale typowo białej, śmietankowej sukienki bym nie założyła
Biel zostawmy pannie młodej

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Przeraziłyście mnie trochę tymi postami o kosmetykach z allegro, w pewnym momencie sama zaczęłam się zastanawiać, czy mogłam się tak pomylić i nie zauważyć, że to podróbka, ale wczoraj odebrałam od rodziców paczkę z bazami i wygląda na to, że wszystko z nimi ok
To ja to rozpętałam, ale nie chciałam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, na razie kiepsko. Ofert wciąż jak na lekarstwo, ale ja też na razie trochę wybrzydzam, bo jednak chciałabym coś biurowego i robię ostry przesiew. Często jednak oferty w Krakowie są na drugim jego końcu, więc np. dojazd też by mi nie pasował a marnować ponad godzinę jazdy w jedną stronę dziennie mi sie niezbyt uśmiecha Szukam też coś bliżej, ale tutaj w mniejszym mieście raczej tylko produkcja albo sklepy, do biur nie ma ogłoszeń, no jedynie do banków, ale ja do banku nie chcę
Liczę, że z wrześniem coś ruszy a jak nie to mam pewne informacje, że halę produkcyjną stawiają i będą szukać ludzi. Zawsze to chociaż blisko i darmowy dojazd
Już kiedyś pisałam Rzyrafce, że nie ma co się tak nastawiać, że do korporacji nie, do banku nie. No chyba, że ma się taki komfort, że można siedzieć w domu i przebierać w ofertach.
Co do dojazdu to dobre 6 lat dojazd do pracy zajmował mi 1,5 godz. w jedną stronę i jakoś dawałam radę. Akurat jeździłam pociągiem, więc i tak nie traciłam tego czasu, bo albo się uczyłam, albo czytałam, ale nie zmienia to faktu, że trzeba wyznaczyć sobie jakieś priorytety. Albo poświęcam czas i dojeżdżam, ale mam pracę dochodową i rozwojową, albo decyduję się na byle co, za marne pieniądze, ale jestem w 10 min, w domu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja kupowałam stacjonarnie kiedyś ale nie lubiłam jej okropnie.
Oo a czemu?I czego teraz używasz?
Ja mam tę bazę i może dlatego, że nie mam porównania to wydaje mi się, że jest niezła.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:43   #1481
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja czasami mam już dosyć siedzenia w biurze, po 7,5 roku pracy w korporacji nadszedł kryzys
Czyżby praca zaraz po maturze?
U mnie będzie 8 lat w grudniu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam taką pracę, że aż za dużo czasu, wolałabym mieć go mniej bo się tylko męczę tu.No ale dość. Nie narzekam na pracę z biurowego komputera.
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wypoczywam w pracy A tak serio to faktycznie czasem mam za dużo wolnego czasu i to jest bardzo męczące
Oddajcie trochę Nie pamiętam kiedy ostatnio nudziłam się w pracy

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
S
Jest taka zasada, że biel (lub krem) jest zarezerwowana dla panny młodej - jeśli masz z nią kontakt, to możesz po prostu zapytać, czy nie ma nic przeciwko. A jeśli to jakaś dalsza osoba, to ja bym nie zakładała tak jasnej sukienki, bo jedna PM ma to w nosie, a innej będzie przykro, to po co jej psuć dzień taką głupotą

Pomalowałam wczoraj paznokcie Bubble Bath OPI - i u rąk i u nóg - taka odmiana od wszelkich kolorów - i jak mi się to podoba Śliczny jest ten lakier, przede wszystkim malowałam przy bardzo słabym oświetleniu a jest równiutko nałożony, żadnych smug! Tylko na dużych palcach stóp mi się odgniotły skarpetki, bo od razu po malowaniu poszłam na spinning na siłownię
Zgadzam się w zupełności

Takie delikatne mleczaki kojarzą mi się z zadbaniem i elegancją
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 22:14   #1482
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czyżby praca zaraz po maturze?
U mnie będzie 8 lat w grudniu
Prawie Na II semestrze studiów zaczęłam pracę na pełny etat. Nie było lekko, bo najczęściej wychodziłam z domu o 6:30, a wracałam o 21:30, ale studia skończyłam bez żadnej poprawki, a broniłam się w pierwszym możliwym terminie. W sumie jestem z siebie dumna.

Też masz długi staż.. A tu jeszcze tyle lat do emerytury nam zostało


---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Spodobały mi się jeszcze takie grubsze leginsy z zamkami, ale nie dam za nie 170 zł
Też bym takie chciała, ale za tą cenę i u mnie odpadają

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Podziwiam Dla mnie za wysokie nie tylko dlatego, że nie umiem w takich chodzić, ale i sama nie jestem niska, ale poza tym szczupła i jakoś źle się czuję w tak wysokich obcasach.
Za to strasznie mi się podobają niziutkie, drobne dziewczyny w takich szpilach O ile oczywiście nie są zbyt toporne.
Tak jak Ty jestem szczupła i do niskich też się nie zaliczam, ale szpilki pokochałam i cudownie się w nich czuję. Każda z nas jest inna.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z takich rozczesywaczy najbardziej lubię Pantene Aqua Light, bo nie obciąża, ale w regularnej cenie jest za drogi przez co jakiś czas temu skusiłam się na Schaumę i strasznie ją męczę
A ja mgiełkę John Frieda Full Repair, jest rewelacyjna.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Teraz używam Flos Leku z arbuzem i liczi bodajże. Fajnie pachnie, bardzo mocno natłuszcza, ale się nie lepi, zostawia taką przyjemną warstwę, którą bardzo wyraźnie czuć jeszcze rano I nawilża też porządnie
Arbuz i liczi brzmi bosko! Dziękuję, nie miałam nic z tej marki i nie zwracam na nią uwagi. Za nim na pewno się rozejrzę, chociaż trochę mnie martwi ta warstwa, która nadal jest wyczuwalna rano, ale może warto zaryzykować..
Tylko czy dostanę je w Rossmannie?


Na szybko szukam korektora i biorę próbki, żeby coś wybrać i nie zostać bez niczego, a szukając bazy Artdeco znalazłam w zapasach nowiutki, zapomniany Airbrush Concealer z Clinique Już nawet nie wiem, co mam w zapasach.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:37   #1483
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też masz długi staż.. A tu jeszcze tyle lat do emerytury nam zostało
Dokładnie
Z drugiej strony najbardziej przeraża mnie jak przychodzą do pracy roczniki >90, wtedy zdaję sobie sprawę jak ten czas leci

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też bym takie chciała, ale za tą cenę i u mnie odpadają
Najgorsze, że przymierzyłam je do marynarki i wyglądało to bosko
Ale nie, znajdę na pewno gdzieś co najmniej połowę tańsze

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Arbuz i liczi brzmi bosko! Dziękuję, nie miałam nic z tej marki i nie zwracam na nią uwagi. Za nim na pewno się rozejrzę, chociaż trochę mnie martwi ta warstwa, która nadal jest wyczuwalna rano, ale może warto zaryzykować..
Tylko czy dostanę je w Rossmannie?
W R. nie, ale w SP
W zapasach mam jeszcze truskawkę z poziomką
Generalnie kocham tę serię za balsamy, bo bosko pachną i b. szybką się wchłaniają, nie zliczę ile już tub zużyłam. Ale do przesuszonych łydek lepsze będzie zdecydowanie masło
Ta warstwa to nie jest tłusty film Tylko takie miłe poczucie gładkiej,odżywionej skóry.
Tu recenzja Burn:
http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...body-masa.html


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na szybko szukam korektora i biorę próbki, żeby coś wybrać i nie zostać bez niczego, a szukając bazy Artdeco znalazłam w zapasach nowiutki, zapomniany Airbrush Concealer z Clinique Już nawet nie wiem, co mam w zapasach.
to już się nie mogę doczekać Twoich zbiorów
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-10 o 22:38
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 23:06   #1484
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dokładnie
Z drugiej strony najbardziej przeraża mnie jak przychodzą do pracy roczniki >90, wtedy zdaję sobie sprawę jak ten czas leci
Ja ostatnio poczułam upływ czasu, jak powiedziałam do TŻ, że znalazłam moje super kolczyki, które kupiłam ponad 10 lat temu... Po chwili uznałam, że lepiej brzmi na początku liceum.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Najgorsze, że przymierzyłam je do marynarki i wyglądało to bosko
Ale nie, znajdę na pewno gdzieś co najmniej połowę tańsze
Na pewno wyglądały bosko, ale ta cena jest przesadzona... Jeśli uda Ci się znaleźć tańszy odpowiednik, to daj proszę znać, gdzie i za ile.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W R. nie, ale w SP
W zapasach mam jeszcze truskawkę z poziomką
Generalnie kocham tę serię za balsamy, bo bosko pachną i b. szybką się wchłaniają, nie zliczę ile już tub zużyłam. Ale do przesuszonych łydek lepsze będzie zdecydowanie masło
Ta warstwa to nie jest tłusty film Tylko takie miłe poczucie gładkiej,odżywionej skóry.
Tu recenzja Burn:
http://kosmetyczny-kuferek-burn.blog...body-masa.html
Jeśli nie jest tłusty, to ok. Nie lubię uczucia, że mam coś na skórze
Do SP mi nie po drodze, ale widzę, że burn napisała, że bywają w Rossmannach - jest więc nadzieja, że nawet jutro znajdę Zapragnęłam jeszcze wanilii i czekolady, jeżeli są balsamy, to tym bardziej

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
to już się nie mogę doczekać Twoich zbiorów
Wszystko przez to, że mam kosmetyki poupychane do różnych pudeł, kosmetyczek, kuferków, na kilku półkach i tak to się kończy.. Do niektórych rzadko zaglądam, a potem dziury w mózgu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:07   #1485
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Ale się pogoda popsuła i leje

Karolina kusisz tym Flos Lekiem, zupełnie zapomniałam o tych masłach. Taka truskawka byłaby super na jesień


Dziewczyny a jak wygląda w ogóle kwestia starania się o pracę w korporacji? Jak Wy zaczynałyście? Przez ofertę pracy czy w ciemno wysyłałyście CV? Tam chyba trochę inaczej wygląda proces rekrutacji niż do małych prywatnych firm?
Moja była szefowa na zakończenie pracy udzieliła mi rady żebym właśnie w korpo czegoś szukała. Ale nie wiem czy samo średnie wykształcenie i średnia znajomość angielskiego wystarczą?
Ja lubię wszelkie prace polegające na robieniu analiz, zestawień, wykresów, szukaniu w liczbach pewnych informacji czy błędów. Mogę cały dzień tak gapić się w Excela i to mi sprawia większą frajdę niż praca wymagająca ciągłego kontaktu z luźmi W poprzedniej pracy nie znając się zbytnio na Excelu i księgowości (parę razy to ja poprawiałam księgową ) sama zamknęłam projekt i rozliczyłam go pod względem merytorycznym i finansowym.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:57   #1486
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina, sweterek zobacz koniecznie, bo podejrzewam, że może szybko zniknąć ze sklepów. Jest miękki i cieplutki Gdybym mogła wzięłabym drugi taki sam w kolorze intensywnej pomarańczy. W ogóle widzę, że odcienie oranżu będą na jesień atakować z każdej strony tak jak latem pastele i neony A ja mam już parę pomarańczowych ubrań i torebkę, sesese, będę trendy
na pewno zobaczę
w ogóle strasznie podobają mi się w tym sezonie jesienne kolory, burgund, fiolet, pomarańcz w stylu dyni
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Fajne zakupy. Ja dziś skusiłam się na eleganckie szare spodnie w kant w Zarze. Chciałam do kompletu marynarkę, ale nie mogę się zdecydować czy wziąć xs czy s
Spodobały mi się jeszcze takie grubsze leginsy z zamkami, ale nie dam za nie 170 zł
niezbyt zachęcająca cena
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czyżby praca zaraz po maturze?
U mnie będzie 8 lat w grudniu
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Prawie Na II semestrze studiów zaczęłam pracę na pełny etat. Nie było lekko, bo najczęściej wychodziłam z domu o 6:30, a wracałam o 21:30, ale studia skończyłam bez żadnej poprawki, a broniłam się w pierwszym możliwym terminie. W sumie jestem z siebie dumna.

Też masz długi staż.. A tu jeszcze tyle lat do emerytury nam zostało
niezłe wyniki, zważywszy na Wasz wiek studiowałyście dziennie czy zaocznie/wieczorowo?

Snow, a ile mi zostało ba, nawet mojej mamie zostało kilkanaście (prawie 20 ) lat - tak sobie myślę, że kiedyś często dziadkowie zajmowali się wnukami, jak teraz patrzę to chyba zacznie się polowanie na żłobki, bo dziadkowie będą wciąż w pracy chyba że kogoś stać na nianię
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale się pogoda popsuła i leje
u nas co prawda jeszcze nie pada, ale od paru dni jest zimno, rano bywa poniżej 10 stopni, jesień, normalnie jesień
choć od środy ma być znowu lato i bardzo na nie liczę
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-08-11 o 07:58
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:03   #1487
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a jak wygląda w ogóle kwestia starania się o pracę w korporacji? Jak Wy zaczynałyście? Przez ofertę pracy czy w ciemno wysyłałyście CV? Tam chyba trochę inaczej wygląda proces rekrutacji niż do małych prywatnych firm?
Moja była szefowa na zakończenie pracy udzieliła mi rady żebym właśnie w korpo czegoś szukała. Ale nie wiem czy samo średnie wykształcenie i średnia znajomość angielskiego wystarczą?
Ja lubię wszelkie prace polegające na robieniu analiz, zestawień, wykresów, szukaniu w liczbach pewnych informacji czy błędów. Mogę cały dzień tak gapić się w Excela i to mi sprawia większą frajdę niż praca wymagająca ciągłego kontaktu z luźmi W poprzedniej pracy nie znając się zbytnio na Excelu i księgowości (parę razy to ja poprawiałam księgową ) sama zamknęłam projekt i rozliczyłam go pod względem merytorycznym i finansowym.
Niestety możesz mieć problem ze znalezieniem pracy w korpo, bo w większości przypadków wymagają wyższego wykształcenia bądź ostatni rok studiów.. ew na jakieś stanowisko recepcjonistki czy coś, wtedy nie zawsze wymagają no i czasem jest możliwość awansować w strukturach firmy, bądź po prostu przejść do innego działu. Ale może być ciężko. W każdym razie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:35   #1488
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć dziewczyny.

Nadrobiłam wszystkie strony , ale wywaliło mi cytaty i niestety już nie pamiętam o czym miałam pisać.

Ktoś napisał, że nie ma problemu bo nie chce wesela i ja mam bardzo podobne nastawienie, na szczęście "mimo-że-daleki-od-narzeczonego-TŻ" ma takie samo zdanie.

W Sandomierzu było bardzo fajnie, choć według mnie miasto przereklamowane, no ale mnie trudno zadowolić po tylu latach w Krakowie. Zastanawiamy się nad kolejnym wakacyjnym wyjazdem, może nad morze.

Jeśli ktoś o coś mnie pytał to niech się przypomni, bo niestety nie pamiętam, a nie chce mi się jeszcze raz przeglądać tych setek postów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-08-13 o 10:19
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 14:39   #1489
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

bosiak, dzięki za info Tak myślałam, że tak to wygląda.

em witaj Ojej, piekielni. Zawsze lubiłam czytać historie tam i zupełnie o tej stronie zapomniałam

A teraz czytam właśnie o laminowaniu włosów żelatyną, podobno to jakiś nowy hit w blogosferze. Próbowała któraś z Was?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 14:52   #1490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Pokażę Wam mojego czwartkowego dzidziusia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3896.jpg (36,1 KB, 75 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 18:14   #1491
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wrzuciłam na bloga swatche Essie Camera, może którejś z was pomoże w podjęciu decyzji, że koniecznie trzeba go kupić.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...era-czyli.html

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Hosenka, ojej, jak ładnie go widać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:41   #1492
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina, sweterek zobacz koniecznie, bo podejrzewam, że może szybko zniknąć ze sklepów. Jest miękki i cieplutki Gdybym mogła wzięłabym drugi taki sam w kolorze intensywnej pomarańczy. W ogóle widzę, że odcienie oranżu będą na jesień atakować z każdej strony tak jak latem pastele i neony A ja mam już parę pomarańczowych ubrań i torebkę, sesese, będę trendy
Dobrze, w końcu nadejdzie moda na kolor, w którym jest mi do twarzy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To fajnie. A nie chciałaś sobie zostawić na pamiątkę?
E nie jakoś nie czuję się z nim związana, zostawiam sobie na pamiątkę te piekielnie niewygodne buty, kolczyki i lakier do paznokci.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno ich nie było, bo przeszłam kilka razy cały sklep, w tym raz pochylona, żeby zajrzeć pod wszystkie półki Były tylko w wersji na koturnie.
Te, które wkleiłaś, pewnie będą bardzo wygodne, jak ze skórki
Byłam w piątek na moment i u mnie też ich nie było, widziałam te Twoje ale nie chciało mi się mierzyć. Widziałam też śliczne granatowe zamszaki ze skórzanym noskiem, bardzo efektowne.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wybrałam się do Sephory pooglądać korektory pod oczy - chcę się zmieścić w 130 zł, żeby móc sobie go wziąć za bon urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem Shiseido Natural Finish po raz kolejny, wzięłam próbki Diorskin Nude i All About Eyes z Clinique.
AAE jest niefajny z tego co pamiętam, brałam kiedyś próbkę bo chciałam go kupić, ale nie przekonał mnie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak to?
Miałam takie okropne uczucie jakby mnie bolała skórą pod pachami. Jak się to powtórzy to pożegnamy się z Rexoną niestety.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oo a czemu?I czego teraz używasz?
Ja mam tę bazę i może dlatego, że nie mam porównania to wydaje mi się, że jest niezła.
Mi przeszkadzał w niej zapach, moim zdaniem jest intensywny i drażnił mi oczy. Poza tym była skuteczna, ale dla mnie nie do użytku. Teraz najczęściej nie używam nic, mam bazę Lumene ale ona jest średnia w tej nowej wersji i w zasadzie nie mam cieni, które nie trzymałyby mi się bez bazy.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oddajcie trochę Nie pamiętam kiedy ostatnio nudziłam się w pracy
Jest takie powiedzenie - uważaj o co prosisz bo możesz to otrzymać, a uwierz mi - nie chciałabyś. Nikomu nie życzę, naprawdę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na szybko szukam korektora i biorę próbki, żeby coś wybrać i nie zostać bez niczego, a szukając bazy Artdeco znalazłam w zapasach nowiutki, zapomniany Airbrush Concealer z Clinique Już nawet nie wiem, co mam w zapasach.
To chyba przyjemne znalezisko?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[COLOR="Teal"]Dziewczyny a jak wygląda w ogóle kwestia starania się o pracę w korporacji? Jak Wy zaczynałyście? Przez ofertę pracy czy w ciemno wysyłałyście CV? Tam chyba trochę inaczej wygląda proces rekrutacji niż do małych prywatnych firm?
Moja była szefowa na zakończenie pracy udzieliła mi rady żebym właśnie w korpo czegoś szukała. Ale nie wiem czy samo średnie wykształcenie i średnia znajomość angielskiego wystarczą?
Generalnie wykształcenie wyższe i angielski to jest dzisiaj standard w wymaganiach pracodawców. Nie wiem co nazywasz korporacją, bo jeżeli wszelkie te centra rozliczeniowe które są w Krakowie, to większość z nich to kapitał zagraniczny i angielski w takiej pracy jest wymagany. Wiem też na pewno bo widziałam takie ogłoszenia, że w Cap Gemini na niższe stanowiska nie mają takich wymagań, ale ponoć na początek płacą żałosne pieniądze.

Powiem Ci jak moja koleżanka znalazła pracę w takim miejscu - wystawiła na gumtree ogłoszenie że szuka pracy w kierunku ekonomicznym i skontaktował się z nią pracownik tej firmy, bo oni mają system poleceń i jeżeli firma zatrudni pracownika z ich polecenia to dostają za to dużą premię. Więc tak możesz spróbować. Rekrutacja polegała na rozmowie po angielsku i teście kompetencji, ale to był taki test na szybkie myślenie, spostrzegawczość i był i po angielski i po polsku.

Ja natomiast nie pracuję w korporacji tego typu tylko w centrali na Polskę dużej firmy powiedzmy handlowej, która nie zatrudnia praktycznie ludzi z zewnątrz i preferuje rekrutacje wewnętrzne. Jestem tutaj bo zostałam zatrudniona po programie praktyk studenckich w którym wzięłam udział, potem zaproponowano mi zatrudnienie, bo dziewczynie z mojego działu skończyła się umowa. Więc zostałam na beznadziejnym stanowisku, bo wszyscy mówili że potem można się rekrutować wewnętrznie do różnych działów, a miejsce pracy jest fajne i przyjazne. No i tak jestem tu już rok, a wszystkie rekrutacje wewnętrzne były albo na finansistów albo na stanowiska terenowe gdzieś daleko w Polsce. Z perspektywy czasu uważam, że źle zrobiłam zostając tu - nie mam normalnej umowy, moja pensja mnie nie satysfakcjonuje, głupieję w pracy bo mam nieambitne stanowisko i za dużo wolnego czasu, no ale liczyłam że uda mi się tu coś osiągnąć.

Żeby nie było że tylko narzekam i nic nie robię - szukam cały czas czegoś nowego, ale wakacje nie sprzyjają zatrudnianiu ani w interesującej mnie branży ani w moim zawodzie. No to się pożaliłam.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pokażę Wam mojego czwartkowego dzidziusia
O jak fajnie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na bloga swatche Essie Camera, może którejś z was pomoże w podjęciu decyzji, że koniecznie trzeba go kupić.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...era-czyli.html
Chyba się jednak mu oprę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 14:49   #1493
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice dziękuję za informację Nie myślałam póki co o wystawieniu swojego ogłoszenia, ale może spróbuję
Trzymam w takim razie też za Ciebie kciuki żebyś znalazła coś co Cię bardziej usatysfakcjonuje

Hosenko, oooo a kopie już?


Wróciłam dzis z Ikei z dwoma białymi krzesłami (chciałam jedno tylko do biurka, ale wyszło tak, że jednak wzięłam drugie), szafką nocną, drugim zestawem zasłon za 16,99 zł (w piątek kupiłam i wyglądają fajnie, taka mgiełka) i różowym kubkiem
I mam wreszcie lampę sufitową z Castoramy. Czyli ogłaszam oficjalny koniec urządzania pokoju
Została mi jeszcze do kupienia wersalka, ale mam póki co na czym spać, więc obejdę się bez nowej przez pewien czas.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:57   #1494
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja jestem po dwóch dniach totalnego przemeblowywania pokoju, już mam trochę dość. Na szczęście nie musiałam nic kupować, po prostu powymienialiśmy się trochę meblami z braćmi i rodzicami, a ja i tak czuję jakbym miała nowe. Zrobiłam sobie taki ładny kącik w pokoju: po lewej przeszklona wysoka szafka (lakiery i inne rzeczy powkładane w różne pudełka), pośrodku komoda i na niej cały mój zbiór kosmetyków w małych komódkach, nad nią duże lustro i po prawej wysoki regał z książkami.

Aż nie chce mi się stąd wyprowadzać. No, ale wkrótce będzie trzeba. Przy okazji uświadomiłam sobie ile ja mam rzeczy... nie mam pojęcia jak to się zmieści w jakiejś kawalerce czy czymś takim.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

isa, podrzucisz linki do tych rzeczy z Ikea?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-08-12 o 15:55
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 16:52   #1495
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pokażę Wam mojego czwartkowego dzidziusia
ale super
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na bloga swatche Essie Camera, może którejś z was pomoże w podjęciu decyzji, że koniecznie trzeba go kupić.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...era-czyli.html
podobnie jak ice mnie aż tak nie kusi

zaczynam malowanie paznokci z odżywką pod spód, nawet niezbyt ciemne essiaki powodują, że po zmyciu mam żółte paznokcie, nieładnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Żeby nie było że tylko narzekam i nic nie robię - szukam cały czas czegoś nowego, ale wakacje nie sprzyjają zatrudnianiu ani w interesującej mnie branży ani w moim zawodzie. No to się pożaliłam.
a zamierzasz robić aplikację? pamiętam kiedyś pisałaś, że planujesz może to by pomogło robić to, co naprawdę lubisz?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 16:54   #1496
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice a co Ty w ogóle robisz w tej pracy?

I o jakim serum mówi madziarra, że jest warte każdych pieniędzy? bo nie mogę się doczytać, ale coś mi się wydaje, że chodzi o EL idealista?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 17:58   #1497
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a zamierzasz robić aplikację? pamiętam kiedyś pisałaś, że planujesz może to by pomogło robić to, co naprawdę lubisz?
To by na pewno pomogło, pytanie czy uda się zdać, bo specjalnych nadziei sobie na dzień dzisiejszy nie robię.

Podchodzę do egzaminu wstępnego w tym roku i to jest powód dla którego nie mam czasu chodzić po sklepach i jestem wykończona.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice a co Ty w ogóle robisz w tej pracy?

I o jakim serum mówi madziarra, że jest warte każdych pieniędzy? bo nie mogę się doczytać, ale coś mi się wydaje, że chodzi o EL idealista?
Upraszczając - jestem asystentką od nieruchomości. Generalnie ta praca nie miała być tak fatalna jak jest, dziewczyna która pracowała przede mną brała udział w fajnych projektach, kilka prowadziła samodzielnie, ale nowy szef przesunął te ważniejsze rzeczy do osób pracujących na etacie...

madziarra pisała o SVR Hydracid.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

snow pytałaś ostatnio o balsamy - w piątek byłam u rodziców i wypatrzyłam u mamy masło oliwkowe Palmers, posmarowałam sobie dłonie i było cudne . Natłuszczenie bardzo delikatne, lekka formuła i super nawilżenie, zapach specyficzny ale delikatny i nie-nieprzyjemny. Tak po jednorazowym teście, ja nie miałam jeszcze nic z tej serii ale zrobiło na mnie wrażenie.

W ogóle to zróbcie mi coś - siedzę i sobie oglądam apteki internetowe i bym już robiła to zamówienie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:26   #1498
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja ostatnio zużyłam próbkę balsamu Palmers, ale nie kupię go na pewno właśnie ze względu na zapach - dla mnie niezbyt przyjemny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:29   #1499
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To by na pewno pomogło, pytanie czy uda się zdać, bo specjalnych nadziei sobie na dzień dzisiejszy nie robię.

Podchodzę do egzaminu wstępnego w tym roku i to jest powód dla którego nie mam czasu chodzić po sklepach i jestem wykończona.
na pewno się uda, skoro tyle na to poświęcasz trzymam kciuki

znajoma mojej mamy jest notariuszem i wygląda to tak, że aplikanci robią za nią wszystko zarabiając tak sobie, ona tylko podpisuje dokumenty, ale jednak daje to większe możliwości "po"
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to zróbcie mi coś - siedzę i sobie oglądam apteki internetowe i bym już robiła to zamówienie.
ja przeglądam też all, trafiłam na tę aukcję i całkiem mocno kusi http://allegro.pl/svr-hydracid-c-kre...542511748.html
w gemini SVR jest za 69,99, ale z ważnością do końca stycznia, nie wiem, czy nie za krótka skoro chciałam zaczynać jesienią
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 18:47   #1500
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Isa: jeszcze nie, ale już za 2-3 tyg powinno się zaczać

Na razie raz tylko 3 dni temu jak położyłam się spać to poczułam takie jedno głuche puknięcie Podobno od tego się zaczyna
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.