na wesele w sandałko - japonkach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 20:59   #1
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97

na wesele w sandałko - japonkach ?


hej,
Jak myslicie? wypada? w weekend ide na wesele..jak same wiecie sa upaly..nie zaloze wiec zakrytych pantofli bo po 1. nie mam takich, po 2. od razu odpazylabym sobie stopy. Na codzien w ogóle nie chodzę w obcasach..
Jestem osoba okrągłą więc źle wygladam w sandalkach na malutkich obcasach z cieniutkimi paseczkami..
Czy wypada założyć na wesele w upał w miare eleganckie sandałko-japonki? wysylam dwa zdjecia.
Domyslam sie zemozeciemidoradzac inne buty..zebym zalozyla chociazby bardziej eleganckie baleriny,ale takowych nie mam teraz..
Czekam na Wasze zdanie.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-29 21.43.29_resized.jpg (156,2 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-07-29 21.43.11_resized.jpg (93,7 KB, 122 załadowań)
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:35   #2
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

bardzo bardzo Was prosze o radę...mam nadzieje ze ktos tu zajrzy
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:44   #3
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Moim zdaniem takie buty zupełnie odpadają na wesele...

Jeżeli nie obcasy to może jakieś delikatne sandałki na koturnie? Wysmuklą nogi i będą wyglądać bardziej elegancko/
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:44   #4
ichigo99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 45
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Jeżeli bardzo nie chcesz iść na obcasach, to możesz iść na płasko. Właściwie dlaczego nie? Mi osobiście nie podobają się te sandałki ze zdjęcia, wybrałabym jakieś bardziej ozdobne. Ale jeżeli nie chcesz kupować butów specjalnie na tę okazję, to można w nich iść
__________________

ichigo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:44   #5
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Jeśli na codzien nie chodzisz w obcasach to raczej na weselu nie wytrwasz, wiec myślę ze na płaskich możesz założyć, ja bym założyła obcasy do kościoła a później przebrala no ale jak i tak nie masz obcasów no to kładź te, nie sa jakieś plażowe wiec chyba będzie dobrze
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:50   #6
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

koturny mam czarne,które nie bardzo pasuja do sukienki..
slub cywilny jest w ogrodzie, w dworku gdzie odbedzie sie wesele..sama panna mloda zalozy krotka sukienke i podobnozlote baleriny
moge zalozyc na poczatek te koturny, a jak zaczna sie tance to zmienie buty..oby mi tylko nikt stopek nie podeptal
wysle Wam jeszcze zdjecie rozowych sandałkow..i ogolnie sukienki
P.S. sukienka przed skróceniem bo w ramionach jest za duza,przez co dekolt nie ladnie ywglada.
p.s. dzieki ze odpowiedzialyscie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (39,4 KB, 208 załadowań)
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:24   #7
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
Jeśli na codzien nie chodzisz w obcasach to raczej na weselu nie wytrwasz, wiec myślę ze na płaskich możesz założyć, ja bym założyła obcasy do kościoła a później przebrala no ale jak i tak nie masz obcasów no to kładź te, nie sa jakieś plażowe wiec chyba będzie dobrze
Zgadzam się
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 22:29   #8
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

dziewczyny a jesli juz mialybyscie wybierac z tych sandalkow toktore sa lepsze? te z blachą czy rózówe? wiem ze słabowidaćrózowe na zdjeciu..ale zdjecie robione bylo mojego odbicia w lustrze rozowe sandlaki sa z takich jak gdyby falbanek ze "skóry" zebyscie nie myslaly ze tam jakis materiał lata
sukienka przed kolanko - nie minówa i zwiwny material szaro-niby srebrny ale sie nie swieci..ma tylko jakies malusie drobinki ;P
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:40   #9
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Odp: na wesele w sandałko - japonkach ?

rozowe lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 23:46   #10
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Sandały to też buty, wcale nie są zarezerwowane na plażę. Załóż takie, jakie masz i w których jest ci wygodnie. Wiadomo, że można wymyślać cuda niewidy, ale z drugiej strony nie widzę powodu, żeby z okazji czyjegoś wesela kupować sobie wszystko nowe specjalnie na tę okazję.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:25   #11
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Sandałki, sandałkami, ale nie japonki . Nie wyobrażam sobie nawet iść do pracy do biura w japonkach, a co dopiero na wesele. A co do balerin to masz racje, polecam. W tej chwili z łatowścią można dostać niedrogie balerinki. Albo pełne, albo ażurowe, albo open toe.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 08:17   #12
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Sandałki, sandałkami, ale nie japonki . Nie wyobrażam sobie nawet iść do pracy do biura w japonkach, a co dopiero na wesele. A co do balerin to masz racje, polecam. W tej chwili z łatowścią można dostać niedrogie balerinki. Albo pełne, albo ażurowe, albo open toe.
Zgadzam się. Na górze masz elegancką sukienkę, a na dole jakieś ciapy.
Japonki absolutnie odpadają.
Kup baleriny open toe. W Cento, Czasie Na Buty, czy nawet CCC kupisz teraz parę i za 20 zł - więc wydatek w sumie niewielki, a wyglądać będziesz zdecydowanie lepiej.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 09:10   #13
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Japonki na co dzień, tak do latania ale nie na wesele. Żebyś nie wiem, jak miała seksowną stopę i kształtne paznokcie to po prostu nie wypada i źle wygląda. Jest tyle ładnych i ciekawych sandałków, nie muszą być na obcasie, mogą być na lekkim koturnie albo i płaskie ale nie japonki - plissssss
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:15   #14
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Japonki na co dzień, tak do latania ale nie na wesele. Żebyś nie wiem, jak miała seksowną stopę i kształtne paznokcie to po prostu nie wypada i źle wygląda. Jest tyle ładnych i ciekawych sandałków, nie muszą być na obcasie, mogą być na lekkim koturnie albo i płaskie ale nie japonki - plissssss
Tu chyba zachodzi jakaś pomyłka - mocowanie sandała pomiędzy wielkim palcem a resztą to jeszcze nie japonka. Japonki to klapki w stylu japońskim - dwa paski łączące się między palcami i podeszwa. Sandał zapinany z paskami łączącymi się między palcem to sandał jak każdy inny. Jeśli nie jest jakoś szczególnie plażowy (plastik, guma itp.) czy sportowy, to się nadaje.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:21   #15
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Moim zdaniem takie japonki nie są odpowiednie na wesele, tak, jak mówią dziewczyny, za grosze kupisz łądne, eleganckie płaskie buty.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:44   #16
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

poszukaj czegoś odpowiedniejszego na taką okazję, byłam dzisiaj w ccc i tam znajdziesz dość eleganckie sandałki na płaskim lub balerinki-od przecenionej ceny jest dodatkowo -40%, więc wychodzi bardzo tanio
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:17   #17
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tu chyba zachodzi jakaś pomyłka - mocowanie sandała pomiędzy wielkim palcem a resztą to jeszcze nie japonka. Japonki to klapki w stylu japońskim - dwa paski łączące się między palcami i podeszwa. Sandał zapinany z paskami łączącymi się między palcem to sandał jak każdy inny. Jeśli nie jest jakoś szczególnie plażowy (plastik, guma itp.) czy sportowy, to się nadaje.
Kwestia semantyki - autorka sama nazwała buty sandałko-japonki.
Przód jest jak w japonkach i to według mnie nie wygląda zbyt ciekawie na taką okoliczność jaką jest wesele, no chyba, że na plaży to ok
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:20   #18
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Kwestia semantyki - autorka sama nazwała buty sandałko-japonki.
Przód jest jak w japonkach i to według mnie nie wygląda zbyt ciekawie na taką okoliczność jaką jest wesele, no chyba, że na plaży to ok
Bo chciała zaznaczyć, że mają mocowanie między palcami. Takie mocowanie jest bardzo dobre, o ile jest wygodne, bo zwiększa stabilność sandałów. Samo to mocowanie nie określa butów jako plażowe i to chciałam powiedzieć.


Osobiście mam duże problemy z "pozyskiwaniem" butów - mam wrażliwe stopy w dużym rozmiarze, w takie upały jak teraz mi puchną. Dlatego rozumiem, że ktoś nie chce eksperymentować, kupować nowych butów ani wkładać niewygodnych. Umiem sobie wyobrazić sandały bardziej eleganckie niż pokazane przez autorkę wątku, ale te które ma tez nie są złe. Wesele znajomej to nie ślub rodziny królewskiej. Skoro sama panna młoda ogłosiła, że wkłada strój mniej formalny, to chyba nie ma się co spinać. Szczególnie, jak ma ochotę tańczyć.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 20:31   #19
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Bo chciała zaznaczyć, że mają mocowanie między palcami. Takie mocowanie jest bardzo dobre, o ile jest wygodne, bo zwiększa stabilność sandałów. Samo to mocowanie nie określa butów jako plażowe i to chciałam powiedzieć.


Osobiście mam duże problemy z "pozyskiwaniem" butów - mam wrażliwe stopy w dużym rozmiarze, w takie upały jak teraz mi puchną. Dlatego rozumiem, że ktoś nie chce eksperymentować, kupować nowych butów ani wkładać niewygodnych. Umiem sobie wyobrazić sandały bardziej eleganckie niż pokazane przez autorkę wątku, ale te które ma tez nie są złe. Wesele znajomej to nie ślub rodziny królewskiej. Skoro sama panna młoda ogłosiła, że wkłada strój mniej formalny, to chyba nie ma się co spinać. Szczególnie, jak ma ochotę tańczyć.
Jak zwał tak zwał. Dla mnie sandały typu "japonkowatego" tj. z paskiem między dużym palcem a pozostałymi są nie do przyjęcia na taka okazję. Stopa zawsze będzie wyglądać w nich rozczłapanie i nieelegancko, niezależnie od tego z czego są wykonane.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 20:36   #20
marikamabzika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 97
Dot.: na wesele w sandałko - japonkach ?

dziewczyny wielkie dzieki za wypowiedzi co do ccc i tym podobnych..chodzilam dzis troche po sklepach i uwierzcie mi nic nie znalazlam w swoim rozmiarze 39..sa wyprzedaze owszem, ale zostaly ostatnie sztuki.nic nie kupilam slub mam w piatek a zostaje mi tylko czwartek na kupienie czegokolwiek...szukalam czegos w odcieniach rozu..bo mam rozowe dodatki , od pudrowgo rozu po ciemniejszy...ogolnie zalamuje mnie to..chyba ze mam zalozyc czarne koturny open toe..ale wydaje mi sie ze nie pasuja..widze cos w odcieniach rozu. ostatnia moja szansa to jakis bazarek, ale okolo 18-19 nie wiem na jakim moge szukac...jest ktos z wawy? moze podpowie ? przy marymoncie znajde? na banacha?o godz 18?
marikamabzika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.