Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 16:49   #811
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzjer Warszawa

jennyN1 o co ci w sumie chodzi?przeciez nikt nikogo nie obraza, oprocz tego ze chyba ty to masz zamiar zrobic?i twoje wyrazenie?,...prosze raczej sie opanuj , albo tu poprostu nie wchodz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:01   #812
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez jennyN1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie załamujcie mnie!!! Akadamie to nie salon gdzie wchodzisz z ulicy siadasz na fotel i bez słowa fryzjer zabiera sie do twoich włosów.Zawsze na poczatku rozmawia z Toba i mówi jaka ma koncepcje nawet jak mówisz zeby robił co chce.Wiec nie pierdo lcie mi tutaj farmazonów ze pani podcieła wam tylko koncówki a wy nie swiadome sierotki marysie nie wiedziałyscie co zrobic.Byłam w tym salonie kilka razy i u pani Oli tez byłam wiec wiem jak to wyglada.Dlatego nie wciskajcie ludziom kitu! A jak nie potraficie otworzyc geby u fryzjera i powiedziec ze chcecie radykalnej zmiany to tutaj tez sie nie udzielajcie.Bo to tylko świadczy o tym ze jestescie mało ogarnięte i niezaradne.

Pozdrawiam
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:13   #813
*Owca*
Przyczajenie
 
Avatar *Owca*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Exclamation Fryzjer dla nastolatek w Warszawie

Pomóżcie mi znaleźć dobrego fryzjera dla nastolatek w Warszawie. Najlepiej gdzieś na Ursynowie, Mokotowie czy Kabatach. Z góry bardzo dziękuję
*Owca* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:34   #814
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Fryzjer dla nastolatek w Warszawie

To może najpierw napiszesz czym wg Ciebie różni się zwykły fryzjer od takiego dla nastolatek, bo ja nie mam pojęcia
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:06   #815
mimiKRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wawa-fryzjerzy polecani przez Was..

Krochmalna 3; 652 25 45
mimiKRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:14   #816
mimiKRA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez aga658 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie na temat strzyżenia w Akademii - dużo machania nożyczkami, a ścięte tylko końce. Ja akurat też byłam u p.Oli a także p.Krzysztofa. Korzystam z usług tego salonu jedynie z uwagi na baleyaż, który jest bardzo dobrze wykonany (dobra farba i dobre położenie od samej skóry). A strzyżenie - może ogólnie nie jest źle, ale po tygodniu idę do innego fryzjera na samo strzyżenie. Jeżeli miałabym ocenić całość usługi w Akademii,w skali od 1 do 5, to dałabym 4. Atmosfera w salonie fajna. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie mają swojej strony internetowej? A czytając wcześniejsze posty, mam wrażenie, że część z nich napisali sami zainteresowani(...). Ciekawe jakie będzie wrażenie po dzisiejszej wizycie "yasou"? Pozdrawiam
Zgadzam się z Twoją obserwacja, ze posty sa tworzone przez samych zainteresowanych - to niestety jest smutne oblicze internetu, na którym roi się od moderatorów, tzw. szpiegów, zcy po prostu ludzi wynajętych do wyrażania "opinii" (wiem co mówię, bo pracuje w branzy reklamowej); tylko nasza czujność, podejrzliwość i krytyczny dystans zwiekszą szanse na odzielenie ziarna od plew...
mimiKRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:56   #817
CAMILLA11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: fryzjer Warszawa

"Dziewczyny nie załamujcie mnie!!! Akadamie to nie salon gdzie wchodzisz z ulicy siadasz na fotel i bez słowa fryzjer zabiera sie do twoich włosów."

A dlaczego nie?czym ten salon różni sie od innych?Dobry stylista sam powinien doradzić w czym Ci dobrze a w czym nie,chyba że sie nie zna lub idzie na łatwiznę...a ja własnie najczęściej wchodzę z ulicy i siadam na fotel...nie wyobrażam sobie inaczej.
CAMILLA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 14:13   #818
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

do akademii chyba już nie wrócę. obsluga rzeczywiście przemila i widać że chcą zadbać o nasze włosy.Ale jednak nie mog,e się z nimi dogadać co do koloru włosów.
Dlatego jestem ciekawa gdzie mogę się wybrać po ładny blond balejaż?
__________________
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę...
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:01   #819
pannatutliputli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Freehair warszawa (+ BONUS ;) )

Witaj Myq,
wczoraj wlasnie sie tam ostrzyglam, zaplacilam rowno 80 zl. Bylam tam juz drugi raz i jestem baaardzo zadowolona,
pozdrawiam
pannatutliputli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 13:33   #820
superfryz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer męski WARSZAWA

Ja również poszukuję fryzjera męskiego w Warszawie, w którym mógłbym ostrzyc się. Wakacje zbliżają się więc trzeba zaszaleć i mieć jakąś fajną fryzurę...
Znacie może takiego fryzjera, który podetnie irokeza, może macie inne propozycje na fryzurę wakacyjną. Mam dość krótkie włosy (irokez bez wygolonych boków) i raczej zapuszczanie włosów nie wchodzi w grę.
Pozdrawiam.

Edytowane przez superfryz
Czas edycji: 2007-06-26 o 11:29
superfryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:23   #821
rozdział_zero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 166
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny ja swego czasu (teraz mieszkam w innym miejscu) chodziłam do pani. Ewy Obarewicz, ktora ma swoje własne studio na Pradze na przeciwko szembeka. Byłam strasznie zadowolona.
Doradzi, porozmawia. Świetnie obcina
W jej ofercie jest także doczepianie włosow.
Za każdy m razem kiedy u niej byłam wychodziłam zadowolona.
strzyżenie - 50zł
rozdział_zero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 13:53   #822
superfryz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Jestem facetem i mam pytanie czy znacie dobrego i niedrogiego fryzjera?Chciałbym przystrzyc irokeza lub zrobić sobie jakąś inną "wakacyjną" fryzurę.
Pozdrawiam.
superfryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:28   #823
rozdział_zero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 166
Dot.: fryzjer Warszawa

przeczytaj moj [powyższy post.
Udaj się do tego zakładu a nie pożałujesz. Tylko do pani Ewy
To szalona kobieta ucieszy się jak poprosisz ją o jakieś odważne cięcie
rozdział_zero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:59   #824
snowwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

witam ponownie!
Tym razem wybieram sie do salonu Kristof (Krochmalna 3) na zmiane koloru - od tego slonca troche sie rozjasnilo na tej mojej glowinie (jestem szatynka) i taki ten kolor nijaki...

Tym razem, aby uniknac nieprzemyslanych decyzji wybralam sie najpierw do 2 salonow na "konsultacje":

konsultacja nr 1 - salon na Jana Pawla II - u pana Szymanskiego we wlasnej osobie - mily sympatyczny czlowiek, choc troche sie zdziwil jak powiedzialam ze tylko na konsultacje przyszlam - mowilam o tym pani, ktora mnie zapisywala przez tel., ale chyba wpisala mnie od razu na wizyte. Mial nawet ciekawy pomysl - czekoladka + jasniejsze refleksy gdzieniegdzie - co by ze mnie blondynki nie robic . Z tym ze dziewczyna, ktorej zaczal tlumaczyc jak te refleksy ma zrobic miala takie przerazenie w oczach (chyba go nie zrozumiala), ze nie zdecydowalam sie aby tam pojsc - cena - jak to pani na recepcji ujela ok 200-300pln (moge sobie na luzie pozwolic na taki wydatek, ale 100pln roznicy przy takiej cenie to nie jest OKOLO, przynajmniej dla mnie...)

konsultacja nr 2 (a wlasciwie nr 2 i nr 3) - salon Kristof na wspomnianej Krochmalnej. Najpierw trafilam do jakiegos milego mlodego czlowieka, z tym ze mieli natlok tego dnia i nawet nie specjalnie obejrzal mi glowe! Propozycja, ktora zaproponowal srednio mi pasowala - bo chcial isc w czerwnienie - vel dokladniej - miedziano podobne czerwienie. Dla mnie srednio - mam jasna karnacje i na dodatek cere naczynkowa z czestymi (szczegolnie w lecie) rumieniami - do tego czerwien we wlosach tylko spotengowalaby juz czerwono-blada twarz . Wiec umowilam sie na nast dzien do wlasciciela - Krzysztofa - bardzo mily czlowiek, wypytal czy chce zapuszczac wlosy czy nie, w czym dobrze sie czuje itp - Podoba mi sie takie podejscie - pytajcie a znajdziecie rozwiazanie Poza tym cenowo wypada pozytywnie - max 180pln Wprawdzie tez mi cos o tych czerwieniach opowiadal, ze mnie w nich widzi itp, ale w czwartek wyprowadze go troche z tych czerwieni malym szantazem - ze jak zobacze jakies bordo w kropki miedziane na glowie to bedzie robil jeszcze raz

Czwartek tuz tuz a ja znowu mam watpliwosci czy isc do Kristofa czy moze jednak do p. Szymanskiego - o obu czytalam/slyszalam dobre rzeczy, wiec moze ktos chce dodac jakies witalne info zanim (uchowaj boze) popelnie jakas tragedie na glowie?!?!?

pozdr dla all
snowwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:58   #825
superfryz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez rozdział_zero Pokaż wiadomość
przeczytaj moj [powyższy post.
Udaj się do tego zakładu a nie pożałujesz. Tylko do pani Ewy
To szalona kobieta ucieszy się jak poprosisz ją o jakieś odważne cięcie
Dzięki za pomoc... Ale niestety na Pragę mam za daleko, a do tego korki w miescie sa ogromne i dlatego szukam niedrogiego fryzjera po tej stronie Wisły.
Pozdrawiam
superfryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 08:24   #826
eebb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

Cześć dziewczyny!
A może któraś z was chodzi albo ma opinie na temat fryzjera For You na ulicy Wolskiej. Strzyga tam podobno sami mężczyźni. Słyszałam już kilka dobrych opinii ale chiałabym się jeszcze czegoś dowiedzieć zanim się zdecyduję.
eebb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 19:15   #827
Bella72
Raczkowanie
 
Avatar Bella72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: fryzjer Warszawa

Hello! To ile teraz koszuje strzyżenie u pani Maryli w APH? Czy dobrze wyczytałam, że już 120? Ja ostatnio byłam w lutym i zapłaciłam 100 zł. Ze strzyżenia jestem bardzo zadowolona. Ale odkąd przestałam chodzić na baleyage do Laurenta, mam suche i zniszczone włosy. Z moich delikatnych włosów zrobił mi się puch i kołtunią się po umyciu, bardzo cieżko je rozczesać. Nie wiem, czy to jest kwestia samej farby czy sposobu jej kładzenia. U Laurenta miałam farbę kładzioną tylko na odrosty, natomiast w APH i wcześniej jeszcze gdzie indziej, kładziono mi ją nieomal na całą długość... A propos, kto ma dobre opinie o Laurencie? Ja chodziłam do Saszy, baleyage robi super, strzyżenie so so...
Bella72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:01   #828
snowwhite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

witam!
Juz po wizycie u Kristofa Bylo fantastycznie i nadal jest!!! Pelen profesjonalizm i w koncu, chyba pierwszy raz w zyciu jestem zadowolona
Ciecie(niewielkie bo zapuszczam wlosy) razem z koloryzacja + refleksami = 160 pln!!! A na dodatek dostalam na wyjsciu odzywke Kolorek fantastyczny, ciepla czekoladka z jasniejszymi refleksami tu i owdzie, co ogolnie daje bardzo naturalny kolorek a jednak widac ze cos sie zmienilo, bo wlosy blyszcza sie jak marzenie! Poza tym uzyte kolory zostaly dopisane do bazy i teraz za kazdym razem jak sie pojawie i bede chciala to samo to nie bedzie grzebania, szukania i zastanawiania sie, co bylo robione wczesniej. W koncu znalazlam swojego fryzjera i juz tylko tam bede chodzic
pozdr dla all
snowwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:10   #829
leangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam
Jestem na razie poszukującą idealnego fryzjera . W czwartek idę do MilekDesign troch czytałam o tym salonie mam nadzieje, że będzie dobrze (DUŻĄ NADZIEJE)
leangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 20:00   #830
Moonsun
Przyczajenie
 
Avatar Moonsun
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej,
Ja też polecam serdecznie P. Krzysztofa właściciela salonu Kristof mieszczącego się na ul. Krochmalnej. Chodzę do niego od kilku lat i uważam że nie ma lepszego kolorysty w Warszawie - nigdy nie miałam złego koloru na głowie a kolory zmieniam od ciemnej czekolady do letnich blondów - zawsze P. Krzysztof świetnie mi doradzi, bo jestem z tych co to nigdy nie wiedzą co by chciały. Chodzą do niego również moje koleżanki i też są bardzo zadowolone - oczywiście mam też takie, które nie były zadowolone ale jak czytałam dzisiaj w wywiadzie z Niną Terentiew jedyną rzeczą którą lubią wszyscy ludzie są dolary Czasami zdarza się, że nie od razu jestem zadowolona z fryzury a dopiero po tygodniu, dwóch tak ostatecznie fryzura jakby nabierała ostatecznego kształtu ale już sie do tego przyzwyczaiłam. Zawsze fryzura zwraca na siebie uwagę - choć nie jestem typem awangardowym. Trzyma się w miarę rośnięcia włosów czasem - 2,3 miesiące - co nie jest bez znaczenia i kolor też ładnie się wypłukuje nie dając efektu odrostów. Także serdecznie polecam - atmosfera tam jest na prawdę bardzo miła, ceny przystępnę - strzyżenie ok 50-60 zł, koloryzacja ok 150-160 zł.
Moonsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:56   #831
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: fryzjer Warszawa

a ktoś w wie, gdzie w warszawie można rozjaśnić włosy i położyc na nie nietypowy kolor jakim jest niebieski?
za przystępną cenę.. : )
jakieś namiary czy cós ;D
asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:27   #832
chica
Raczkowanie
 
Avatar chica
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Varsovia
Wiadomości: 143
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam,

Ja mam pytanie skierowane bardziej do blondynek. Poszukuje salonu (najchetniej Ursynow/Piaseczno/Mokotow) gdzie ładnie rozjasniaja wlosy do jasnego blondu (nie żółtego). Po prostu fryzjera ktory umie to robic, bez zadnych wpadek.

Pozdrawiam
chica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:59   #833
hardblond
Przyczajenie
 
Avatar hardblond
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: fryzjer Warszawa

uwaga!!
Byłam w tym PERFECT HAIR u p. MARYLI ..... Obcięcie świetne,natomiast chciałam przestrzeć przed koloryzacją w tym salonie!!!chciałam zafarbować odrost, mam blond włosy a odrost zafarbowała mi tak , że wyszłam z salonu zółta jak kurczak!! zero profesjonalizmu!! Jak na drugi dzień poszłam do pracy,i jak zobaczyły mnie koleżanki to myślały, że sama sobie nieudolnie zafarbowałam!... na drugi dzień poszłam do reklamacji: a pani Maryla , mówi: "wiedziałam, że wrócisz - założyłam się o flaszkę z drugim fryzjerem"!! !!po prostu żenada!! Nałożyła mi na głowę płukankę aby zniwelować żółty kolor...ale o czym to świadczy???wcześniej pół godziny gadki o tym co b ędę miała na głowie z podkreśleniem , że nie chcę "rumuńskich" blondów a tu wychodzę z salonu żółta jak kurczak!!!!
soryy ale wynik taki , że cena fryzjera ma się nijak do jakości!!!!
Pozdrawiam całą ekipę z Perfect Hair, ale sorki już nie skorzystam!
hardblond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 13:52   #834
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: fryzjer Warszawa

Jean Louis David w centrum Mokotów możecie powiedzieć coś o tym zakładzie czy jest dobry? Moja siostra mówi że jest świetny ale chcę sie upewnić ścięcie i umodelowanie kosztuje 75 zł ale to też zależy od jakiego ścięcia może być taniej ??? Słyszeliście o nim?
ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:32   #835
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej! Czy któraś w wizażanek była w salonie MILORD na ul. Waszyngtona???Jakie wrażenia??? Chce iść w przyszłym tygodniu aby wyczarować na swojej głowie super fryzurkę i nie wiem czy akurat tam warto zajrzeć??????Za każdą odpowiedź będe bardzo wdzięczna
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:46   #836
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: fryzjer Warszawa

W Milordzie robiłam upięcie slubne - bardzo fajnie wyszło, ale ja miałam tylko czesanie, bez cięcia.
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:50   #837
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez rozdział_zero Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja swego czasu (teraz mieszkam w innym miejscu) chodziłam do pani. Ewy Obarewicz, ktora ma swoje własne studio na Pradze na przeciwko szembeka. Byłam strasznie zadowolona.
Doradzi, porozmawia. Świetnie obcina
W jej ofercie jest także doczepianie włosow.
Za każdy m razem kiedy u niej byłam wychodziłam zadowolona.
strzyżenie - 50zł
Mogę prosić o jakieś dokładniejsze namiary - choćby nazwa salonu. Gdzie dokładnie na Szembeku to jest?
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:01   #838
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: fryzjer Warszawa

szkoda ze w MILORDZIE robiłaś tylko czesanie bo jestem bardzo ciekawa jak tam strzygą
a co do salonu na przeciwko Szembeka to jeżeli nie myle miejsca to byłam w nim i prosiłam o podcięcie i wycieniowanie a wyszłam tak wściekła jak nigdy w życiu! Z tyłu głowy miałam jakieś straszne schody nie cieniowanie a na koniec pani zrobiła mi natapirowany hełm na głowie choć prosiłam zeby tak nie robiła!Jeśeli to ma być modelowanie to ja dziękuje-postojeWstydziłam sie z tym czymś wracać do domu. Ja mam cienkie włosy więc dobre cieniowanie to podstawa a ja po wizycie tam miałąm o połowe mniej włosów wyglądałam jakby żywcem z lat 60-ych w tym tapirzenigdy więcej.
Zaznaczam ze nie ścinała mnie właścicielka tylko jakaś młoda dziewczyna, ja nie polecam
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:04   #839
MYSZKA-MISIACZEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Salon "Hest" Warszawa

Uwazam ze Krzysztof z salonu HEST w Warszawie jest THE BEST
MYSZKA-MISIACZEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:37   #840
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: fryzjer Warszawa

A czy ktoś orientuje się, jakie ceny są u p. Maryli w Akademii Perfect Hair? Mam zamiar wybrać się tam na obcięcie grzywki..Czy wszyscy pracownicy są tam dobrzy, czy może macie kogoś,kogo nie polecacie? Co myślicie na temat p. Krzysztofa?
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.