Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 20:37   #361
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Ja myslalam nad hulajnoga trzykolowa ale chyba jeszcze za wczesnie...

Dziewczyny, moje dziecko jest takie nerwowe..
Masakra a ja przeciez tak sie staram panowqc nad emocjami przy nim :-(

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny wczoraj mi przyszlo pismo z us ze nie dolaczylam pita 0 na ulge na dziecko:/ do 6 czerwca mieli czas zeby mi wyplacic kase bo zlozylam pita 6 marca. Wczoraj zawiozlam ten brakujacy zalacznik, ale zastanawiam sie czy teraz mi odrocza wyplate... Mialyscie taka sytuacje kiedys ze czegos brakowalo? Po jakim czasie mniej wiecej wtedy dostalyscie zwrot?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 00:21   #362
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Ja myslalam nad hulajnoga trzykolowa ale chyba jeszcze za wczesnie...

Dziewczyny, moje dziecko jest takie nerwowe..
Masakra a ja przeciez tak sie staram panowqc nad emocjami przy nim :-(

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny wczoraj mi przyszlo pismo z us ze nie dolaczylam pita 0 na ulge na dziecko:/ do 6 czerwca mieli czas zeby mi wyplacic kase bo zlozylam pita 6 marca. Wczoraj zawiozlam ten brakujacy zalacznik, ale zastanawiam sie czy teraz mi odrocza wyplate... Mialyscie taka sytuacje kiedys ze czegos brakowalo? Po jakim czasie mniej wiecej wtedy dostalyscie zwrot?
odroczą A kiedy dostaniesz zwrot to nikt nie wie u jednego to będzie po 2 miesiącach a u drugiego po 2 tygodniach
Mój tż w zeszłym roku złożył pit po 3 miesiącach dostał pismo że coś się tam nie zgadza pojechał złożył korekte i czekał znowu 2 miesiące
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 06:53   #363
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
odroczą A kiedy dostaniesz zwrot to nikt nie wie u jednego to będzie po 2 miesiącach a u drugiego po 2 tygodniach
Mój tż w zeszłym roku złożył pit po 3 miesiącach dostał pismo że coś się tam nie zgadza pojechał złożył korekte i czekał znowu 2 miesiące
Oł nooooł :-(
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 07:42   #364
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
tż kupował na składzie gdzie węgiel piasek właśnie różne kamienie itp



o super gdzie kupowaliście ? w jakimś markecie ?
taki plac to chyba droga sprawa ?
wiesz co my mamy drewniany plac to taka wieża ze slizgawką plus dwie hustawki i piaskownica koszt nie maly bo 1360 zł i kupowalismy niedaleko naszej miejscowosci u babki ktorej syn robi takie hustawki

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja jak juz to poluje na plastikowa budowle bo tz mówi ze te kupne drewniane zeby były w miarę wytrzymale to z 3-4tyś trzeba dac. Miał na wiosnę budować sam ale ma tyle innej roboty ze nie da rady. Moze na przyszła wiosnę jak bedzie juz drugi dzieć.
Angelika to wy tam macie tylko zjeżdżalnie i huśtawke?
wieża ze ślizgiem zadaszona pod spodem piaskownica plus dwie huśtawki do tego moge za rok dokupić ścianke wspinaczkową itd po poludniu jak bede mogla wstawie fotke na fb
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 16:27   #365
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
wiesz co my mamy drewniany plac to taka wieża ze slizgawką plus dwie hustawki i piaskownica koszt nie maly bo 1360 zł i kupowalismy niedaleko naszej miejscowosci u babki ktorej syn robi takie hustawki

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------



wieża ze ślizgiem zadaszona pod spodem piaskownica plus dwie huśtawki do tego moge za rok dokupić ścianke wspinaczkową itd po poludniu jak bede mogla wstawie fotke na fb
wstaw tutaj też fotkę cena wydaje się rozsądna z tego co mówisz takie rzeczy są dość drogie.
Jakby nie to że dziś padało to piaskownica byłaby już gotowa mam nadzieję że jutro się uda

chce sobie taki hamak kupić

wiecie na co zwracać uwagę żeby nie kupić badziewia ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 16:44   #366
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Tez mi sie to marzy. Chyba na grubość sznurkow.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 19:56   #367
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Brydzia ale bym taki chcialaaaa świetny. Ale przed blokiem sobie nie powiesze ;p
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 20:08   #368
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mostly_cloudly Pokaż wiadomość
No właśnie chodzilo mi po głowie pytanie kiedy dziecko przestaje całkowicie spać w dzień i czy Wasze dzieci już może nie śpia? Ciągnie tak w nocy przez 12h teraz jak nie śpi w dzień?
To bardzo indywidualna sprawa. Córka koleżanki ma 4 latka i jeszcze śpi w dzień. 2 letnia koleżanka Staśka dzień w dzień śpi po 2-3 h a nasza mała sąsiadka przestała spać jak miała 1,5 roku. O dziś Staśznowu spał ale wczoraj już nie.
Z tym spaniem to jest różnie ale zwykle kładzie się spać o 20 i śpi tak do 7-8 rano z pobudką ok. 5-6 na mleko. Wpełza do nas do łóżka i śpi do rana z nami. Teraz idą mu 5-tki więc czasem się przebudza z płaczem w nocy ale generalnie na jego sen nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Tunel taki materiałowy?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nie wiem czy kupic na dzień dziecka kosiarke robiąca banki czy namiot wlasnie z takim tunelem...
Wy co kupujecie?
Koleżanka kupuje córce pociag puszczajacy bańki. Zaintrygowałyście mnie tym prezentem.
Tunel z IKEA jest fajny, Staś lubi się wygłupiać i się w nim chować. Dodatkowo można dokupić taki jakby namiot do tego tunelu. Fajna zabawka na dwór jak pogoda dopisuje.

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, moje dziecko jest takie nerwowe..
Masakra a ja przeciez tak sie staram panowqc nad emocjami przy nim :-(
Madzia parz melisę. Młodemu pediatra zaleciła melisę 2x dziennie, najlepiej żeby pił gorzką. U nas gorzka nie przeszła, sodzona miodem też tak sobie więc do litrowego dzbanka wrzucam 3 torebeczki melisy i 2 herbaty malinowe i jak przestygną to słodzę łyżką miodu. Herbatka jest minimalnie słodkawa a Młodzian wypija prawie cały dzbanek w ciągu dnia.
Melisa nie na każdego działa ale co ci szkodzi spróbować.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 20:17   #369
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Odebralam dzis kalosze befado i polecam!! Mlody w sklepie mierzwc zwyklej firmy gumuaczki krzyczal nie nie i chciał żeby je zdjac. A befado sa elastyczne i mieciutkie, popoludniu padalo wiec sie ciaplal w kaluzy. Ale byla radocha szkoda tylko ze kalosze nie siegaja pachwin bo zaraz spodnie.po sama pupe byly mokre :-P

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis kalosze befado i polecam!! Mlody w sklepie mierzwc zwyklej firmy gumuaczki krzyczal nie nie i chciał żeby je zdjac. A befado sa elastyczne i mieciutkie, popoludniu padalo wiec sie ciaplal w kaluzy. Ale byla radocha szkoda tylko ze kalosze nie siegaja pachwin bo zaraz spodnie.po sama pupe byly mokre :-P
Tez bym chciala jakis tunel albo namiot ale w naszym malym mieszkaniu w bloku to srednio realne :-(

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis kalosze befado i polecam!! Mlody w sklepie mierzwc zwyklej firmy gumuaczki krzyczal nie nie i chciał żeby je zdjac. A befado sa elastyczne i mieciutkie, popoludniu padalo wiec sie ciaplal w kaluzy. Ale byla radocha szkoda tylko ze kalosze nie siegaja pachwin bo zaraz spodnie.po sama pupe byly mokre :-P

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



Tez bym chciala jakis tunel albo namiot ale w naszym malym mieszkaniu w bloku to srednio realne :-(
Melise? Melise to sama sobie parze zeby miec wiecej do niego cierpliwosci podczas tlumaczenia.
Nie wiem jak u was ale u nas sa chwile w ciagu dnia ze broi i jak mu czegos zakaze to ok, a przychodzi moment ze broi i jak mowie to co zwyklre to na calego smieje mi sie w twarz... Wkurzajace to, ale to chyba ten moment potRz eby jakby wyszalenia sie...
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 20:22   #370
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość

Melise? Melise to sama sobie parze zeby miec wiecej do niego cierpliwosci podczas tlumaczenia.
Nie wiem jak u was ale u nas sa chwile w ciagu dnia ze broi i jak mu czegos zakaze to ok, a przychodzi moment ze broi i jak mowie to co zwyklre to na calego smieje mi sie w twarz... Wkurzajace to, ale to chyba ten moment potRz eby jakby wyszalenia sie...
No to jemu też podawaj melisę. Może wchodzi w ten durny okres buntu dwulatka? Ciekawe jak to u nas będzie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 20:25   #371
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Nam kalosze by nie pomogły bo leo ostatnio usiadł sobie specjalnie w kałuże i zadowolony.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 08:04   #372
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Tunel taki materiałowy?

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nie wiem czy kupic na dzień dziecka kosiarke robiąca banki czy namiot wlasnie z takim tunelem...
Wy co kupujecie?
Materiałowy z namiotem, o taki: http://allegro.pl/namiot-domek-namio...179982773.html

My już chyba nic nie kupujemy, bo dostała niedawno wózek dla lalek. ALE planujemy zabrać ją do zoo do Krakowa i zabierzemy ją do wesołego miasteczka oby się tylko nie rozchorowała

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
wstaw tutaj też fotkę cena wydaje się rozsądna z tego co mówisz takie rzeczy są dość drogie.
Jakby nie to że dziś padało to piaskownica byłaby już gotowa mam nadzieję że jutro się uda

chce sobie taki hamak kupić

wiecie na co zwracać uwagę żeby nie kupić badziewia ?
Mojej znajomej mąż kupił taką huśtawkę i bujała się na tym dosłownie parę razy, bo wiecznie dzieciaki to oblegają. Dzieci to uwielbiają. Oprócz mojej Majusi, bo ona boipupka i bała się do tego włożyć, ale roczna jej kuzynka była zachwycona.
Nie wiem niestety ma co zwrócić uwagę oprócz jakości sznurków i materiału.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Nam kalosze by nie pomogły bo leo ostatnio usiadł sobie specjalnie w kałuże i zadowolony.
Haha masz szoguna w domu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No to jemu też podawaj melisę. Może wchodzi w ten durny okres buntu dwulatka? Ciekawe jak to u nas będzie
Jaką tą melisę podajecie? Majusia w dni kiedy chodzi do żłobka jest taka nieznośna w domu, że szok. Chyba zacznę jej podawać meliskę na uspokojenie

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Macie może szczoteczki elektryczne do zębów dla dzieci? Zastanawiam się, czy nie byłby to dobry sposób na jej niechęć do mycia ząbków.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 10:09   #373
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Kurcze fajne te namioty. Mi sie podoba taki z zamykanym tunelem w ksztalcie slonia. Zniechecilam sie rozmiarami ale na aukcji pisze ze bardzo szybko sie go sklada wiec byloby spoko bo po zabawie bysmy go schowali

Leo dobry agent:-D
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 12:04   #374
mostly_cloudly
Raczkowanie
 
Avatar mostly_cloudly
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver
---[/COLOR]Melise? Melise to sama sobie parze zeby miec wiecej do niego cierpliwosci podczas tlumaczenia.
Nie wiem jak u was ale u nas sa chwile w ciagu dnia ze broi i jak mu czegos zakaze to ok, a przychodzi moment ze broi i jak mowie to co zwyklre to na calego smieje mi sie w twarz... Wkurzajace to, ale to chyba ten moment potRz eby jakby wyszalenia sie...
No ja dziecku czasem parze jak te zęby idą i słabo śpi w nocy, albo dzień wariacki, dużo nowych atrakcji i ciągła zmiana. Ale też głównie pod kątem nocy. Jeszcze nie dawałam w dzień na uspokojenie. Choć może to i dobry pomysł, bo u nas też tak bywa. Zrobił się taki uparty i trudny... np. przed wejściem do mieszkania musi sobie pochodzić po schodach na klatce schodowej. Jak mu nie pozwolisz, to jest awantura na 20-30 minut. Wyje masakrycznie. Ostatnio celowo nie reagowałam i czekałam aż po prostu odpuści. No i po 30 minutach ryku miałam już dość... Jeśli to są dopiero początki buntu dwulatka, to ja nie chce myśleć co będzie się działo w apogeum.
mostly_cloudly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 15:03   #375
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Miłosz np. nie rzuca się na ziemię, ale piszczy przeokropnie, aż bębenki w uszach pękają. Najgorsze, że często nie wiadomo o co.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:41   #376
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

U nas najzwyklejsza melisa z Zielnika Aptecznego ale muszę wypróbować pomarańczową albo cytrynową. Widziałam w ALDI.

Zastanawiam się nad zakupem fotela obrotowego z IKEA -> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30264216/
Może znajdę na OLX używany? Młody nie jest dzieckiem zabawkowym to może by mu się taki fotel spodobał
Niedawno kupiłam Staśkowi policyjne autko Little Tikes, też używka z olx i bardzo je lubi. Przez pierwsze dwa dni to z niego nie wychodził https://static1.tradoro.pl/4191/1601004851.jpg
A tak to używa codziennie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:50   #377
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
U nas najzwyklejsza melisa z Zielnika Aptecznego ale muszę wypróbować pomarańczową albo cytrynową. Widziałam w ALDI.

Zastanawiam się nad zakupem fotela obrotowego z IKEA -> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30264216/
Może znajdę na OLX używany? Młody nie jest dzieckiem zabawkowym to może by mu się taki fotel spodobał
Niedawno kupiłam Staśkowi policyjne autko Little Tikes, też używka z olx i bardzo je lubi. Przez pierwsze dwa dni to z niego nie wychodził https://static1.tradoro.pl/4191/1601004851.jpg
A tak to używa codziennie.
Jak wyszukać taki pojazd na olx? Ile cie ono wyniosło?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 21:33   #378
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jak wyszukać taki pojazd na olx? Ile cie ono wyniosło?
Wpisywałam ogólnie little tikes i zaznaczyłam, że chcę oferty ze śląska. Oglądałam wszystkie oferty, w sumie aż tak wielu ich nie ma, może ze 3 strony. Akurat sprzedawała babeczka z sąsiedniej wioski. Autko kosztowało coś 150 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 21:40   #379
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wpisywałam ogólnie little tikes i zaznaczyłam, że chcę oferty ze śląska. Oglądałam wszystkie oferty, w sumie aż tak wielu ich nie ma, może ze 3 strony. Akurat sprzedawała babeczka z sąsiedniej wioski. Autko kosztowało coś 150 zł.
Fajna rzecz tez bym to dla niego chciala bo w różnych bajkolandach lubi tym jeździć. Wyszukałam taka ciężarówke ze ma tez pake. A używacie to w domu czy w ogrodzie?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 08:33   #380
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

poziomkowa - ja od neny dostałam spodnie takie nieprzemakalne i jak ma kalosze i te spodnie to żadna woda jej nie straszna

nati nie umie w takim pojezdzie jezdzic. stoi w nim i pcha za to trampoline to kocha i nei wiem czy nie zrobic jakiejs zrzuty np. na boze narodzenie i nei kupic wielkiej trampoliny
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2015-05-16 o 08:35
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 08:44   #381
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
poziomkowa - ja od neny dostałam spodnie takie nieprzemakalne i jak ma kalosze i te spodnie to żadna woda jej nie straszna

nati nie umie w takim pojezdzie jezdzic. stoi w nim i pcha za to trampoline to kocha i nei wiem czy nie zrobic jakiejs zrzuty np. na boze narodzenie i nei kupic wielkiej trampoliny
A co to za spodnie? Tez by sie nam przydaly takie nieprzemakalne...
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 15:15   #382
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
A co to za spodnie? Tez by sie nam przydaly takie nieprzemakalne...
Wiecie co, tak puszecie o tej melisie... Ale wydaje mi sie ze normalne sa takie napady zlosci u takiego dziecka. Zwlaszcza jak cos jest nie po jego mysli i nie docieraja do niego nasze tlumaczenia.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 22:10   #383
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Masakryczny dzien dzisiaj mielismy. Jasiek mi spadl z lawki na chodnik. Wspial sie na lawke, stanal na niej i spadl prosto na glowe, wygladali to okropnie ;( juz myslalam ze kark sobie skrecil, no masakra poprostu najdziwniejsze to to ze bardzo krotko plakal, jakby nigdy nic (?) niby mial czapke z daszkiem ale ona niewiele go chyba uchronila. Poza tym zachowuje sue normalnie. Nie wiedziałam czy jechac z nim na jwkies przeswietlenie. Ale wszystko wskazywali na to ze jest ok, zsraz po upadku poszedl sie dalej bawic. Az sie boje zasnac, co bedzie :-(
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 08:43   #384
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Masakryczny dzien dzisiaj mielismy. Jasiek mi spadl z lawki na chodnik. Wspial sie na lawke, stanal na niej i spadl prosto na glowe, wygladali to okropnie ;( juz myslalam ze kark sobie skrecil, no masakra poprostu najdziwniejsze to to ze bardzo krotko plakal, jakby nigdy nic (?) niby mial czapke z daszkiem ale ona niewiele go chyba uchronila. Poza tym zachowuje sue normalnie. Nie wiedziałam czy jechac z nim na jwkies przeswietlenie. Ale wszystko wskazywali na to ze jest ok, zsraz po upadku poszedl sie dalej bawic. Az sie boje zasnac, co bedzie :-(
O matko. Wspolczuje
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 10:46   #385
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Madzia i jak tam Jasiu?

Kalosze z befado polecasz? Podeszwa się łatwo zgina? Bo też je pewnie zamówię tylko nie wiem jaki rozmiar. Teraz będą dzieci chodziły w nich bez tych ocieplaczy a do nich trzeba prawie centymetr doliczyć. Jaki Jaś ma rozmiar innych butów i jaki wzięłas kaloszy?

Takim dzieciom można dawać melise? Nie wiedziałam
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 11:19   #386
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Madzia, obserwuj Jasia, jeśli zacznie wymiotować to natychmiast do szpitala.

Z melisy polecam np gruszkową, ja daje dziewczynom wieczorem jak w dzień było dużo atrakcji

Co do spania w dzień, to Marysia spała do 3,5 roku a i teraz czasami jej się zdarzy Hania śpi około 2h w dzień i nie widzę w ogóle szansy żeby nie spała. zresztą, mnie to też pasuje

Ile taki hamak pokazywałyście kosztuje?
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 13:42   #387
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Natala hejjjj
Dawno Cie nie było
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:50   #388
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
A co to za spodnie? Tez by sie nam przydaly takie nieprzemakalne...
kurcze, nei wiem co to za firma. ale nena kiedyś pisała że w No to na porzadku dziennym są. wyglądają takie jak nosza rybacy
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 20:22   #389
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

MADZIA takie cóś http://www.stormberg.com/no/barn-1-7/regntoy.html ale nie wiem gdzie to w pl kupisz. Tutaj są wszędzie. .. popatrz na allegro może. ..
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 20:50   #390
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
MADZIA takie cóś http://www.stormberg.com/no/barn-1-7/regntoy.html ale nie wiem gdzie to w pl kupisz. Tutaj są wszędzie. .. popatrz na allegro może. ..
Aaa czyli cos na zasadzie peleryny przeciwdeszczowej poprostu





Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Madzia i jak tam Jasiu?

Kalosze z befado polecasz? Podeszwa się łatwo zgina? Bo też je pewnie zamówię tylko nie wiem jaki rozmiar. Teraz będą dzieci chodziły w nich bez tych ocieplaczy a do nich trzeba prawie centymetr doliczyć. Jaki Jaś ma rozmiar innych butów i jaki wzięłas kaloszy?

Takim dzieciom można dawać melise? Nie wiedziałam
Dzieki, Jasko w nocy budzil sie czesto z placzem ale nie inaczej niz zwykle i procz tego nie zachowuje sie inaczej wiec chyba jest ok.

Befado kalosze sa super, naprawdę warto. Nie sa takie drogie a sa leciutkie i podeszwa b.elastyczna. Jasko nosi zazwyczaj 24 ale wzielam mu nr 23 tak ze z wkladka sa za male a bez wkladki sa dobre. Na jesien mu kupie jeszcze jedne tak czy siak i zeby byly z wkladka dobre rozmiarowo. Tak czy siak jak polujesz na kalosze to sie nie zastanawiaj dla mnie najlepszym dowodem na to ze sa wygodne jest to ze Jasko nie chcial ich z nog zdjac

Dziewczyny puszczacie dzieciom bajki?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 15:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.