zele do paznokci-jak stosowac? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-31, 18:11   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
moj misio nadal ten "projekt" traktuje serio, i porobil przelewy bankowe specjalnie dla mnie (dla niego ), powiedzial ze moze mi taka zrobic-wiec ja zrobilam krok i zamowilam to co mialam zamowic.

OOOhhh !!!!!!!
Jak ja Ci zazdroszcze !!!!!!!!!
Ło Matko jak ja bym chciala miec Misia co by mi przelewy bankowe robil !!!!!!!

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:12   #32
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Aaaa To niezły talent ten Twoj Pysio
Ty a wez mu powiedz żeby kupił żel do włosów i na UV przerobił
Gratuluje pomysłow
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 19:26   #33
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

A ja kuje i kuje i taki wredny humor mialam Weszlam na forum i az sie poplakalam ze smiechu nawet moja kumpela to przeczytala i ryczala ze smiechu a o tipsach nie ma pojecia - jest tylko klientka
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 20:00   #34
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Proponuje przeniesc watek na Usmiechnij sie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:10   #35
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

nie wiem co jest w tym smiesznego czy to ze zamierzam miec wlasna lampe uv do paznokci po niskich kosztach?bo ja nie rozumiem(chyba ze zazdrosc). i chyba bede wyznawac zasade ze obce jest wredne, bo np moja kumpela spokojnie to przyjela, a chlopak-nie wazne co bym powiedziala-zawsze mnie pocieszy czy poprze.(ewentualnie odradzi w spopsob korzystny dla mnie) ........bo jest moim przyjacielem (jedynym i prawdziwym).
i nie obchodza mnie wasze glupie docinki i mowcie sobie co chcecie. ja swojego chlopaka poprze-w kazdej sytuacji.przynajmniej czegos sie uczy -na bledach moze tez, a nie siedzi na kanapie i dowcipkuje z kolega(mam na mysli tiare) ze jaka to pysiamysia jest slodka idiotka albo cos w tym stylu


mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 21:23   #36
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
i nie obchodza mnie wasze glupie docinki i mowcie sobie co chcecie. ja swojego chlopaka poprze-w kazdej sytuacji.przynajmniej czegos sie uczy -na bledach moze tez, a nie siedzi na kanapie i dowcipkuje z kolega(mam na mysli tiare) ze jaka to pysiamysia jest slodka idiotka albo cos w tym stylu
Czy ktoś wie co autor miał na myśli?
Koleżanko, może ty sie już nie wypowiadaj lepiej.
Żenada.
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:03   #37
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

a moze ty sie nie wypowiadaj, moj chlopak czytal te wypowiedzi i powiedzial zebym sie nie przejmowala (zrobie jak doda-przed docinkami chroni mnie "rodzina"-w tym znaczeniu mojc chlopak) a z was sie smial.
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 22:25   #38
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Słoneczko,czy ty jestes taka głupiutka czy tylko z nas starasz sie wystrugac idiotki,bo czytajac twoje wypowiedzi to mam wielkie wrazenie ze piszesz sobie takie głupoty od tak dla zabawy-"a teraz zobaczymy co panienki odpisza".Bo jezeli nie ,to musze cie uswiadomic ze twój malenki rozumek przysporzył nam dzisiaj wiele zabawy i jak masz cos pisac to sie lepiej zastanów CO TY W OGÓLE PISZESZ!!!!!!!!!Ale jest takie madre powiedzenie"głupich nie sieja,sami sie rodza".......
__________________
zapraszam na mój pazurkowy watek
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:27   #39
loola
Raczkowanie
 
Avatar loola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Talking Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

mysiupysiu, z niecierpilwością czekam na efekty Twojej "pracy" Koniecznie wklej zdjęcia swoich pazurków po zabawie z tą lampą własnej konstrucji. Może jak inne Wizażanki to zobaczą to nie będzie więcej takich wątków na forum.
loola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:29   #40
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Nic dziwnego że Ciebie popiera a nami każe się nie przejmowac-w końcu ma takie samo pojecie o robieniu żeli co TY->zielone. I nie jestem złośliwa. Też byłam zielona i myślałam że to wszystko to takie łatwe i wogóle. Potem sobie poczytałam i już nie jestem zielona

A co do zazdrości... Czego dziewczyny maja zazdrościc? Tego że masz tanią lampe, tanie materiały z czego wyjdą tanie(=kiepskiej jakości) paznokcie?

Dziewczyny porobiły kursy-fakt zapłaciły sporo, ale za tą wiedze którą one mają to było warto. I na pewno wszystkim się to zwróciło bo za porządne pazurki klientki porządnie płacą.

I tu chyba zazdrość idzie w inną stronę... Bo jest czego dziewczętom zazdrościć Ja sama zazdroszczę Może jak sobie w wakację dorobie to soie tez kurs zrobie...No no no...Byłoby miło.

Kurs to podstawa-kto sądzi inaczej niech się schowa

PS-nie bijcie jeśli coś nie tak powiedziałam
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:00   #41
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

dagi ale czemu usmiac sie, ja nie widze nic smiesznego w tym co robie. ja poprostu spelniam kolejny swoj kaprys, bo...to jest takie hobby.zrobie cos/wydam pieniadze na cos,odstawie w kat i spelnie kolejny kaprys-czyli kolejne to samo.

poprostu zauwazylam ze jesli "ktos" nie robi czegos jak inny czlowiek-ma inne podejscie do danej sprawy, inaczej wygla jego zycie(niektorym nie odpowiada to co robi dana osoba, ale samej tej osobie to odpowiada) to jest wielkie halo i awantura.

mnie to odpowiada jak zyje z misiem i co robimy i nie musze zmieniac tego jesli ktos ma skwaszona mine


rzeczywiscie mamy zielone pojecie a szczegolnie facet. powiedzialam mu o tej lampie, a on zapytal co to?jak mamy zielone to sie zrobi granatowe-to sie wkoncu nauczymy
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 23:07   #42
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

mysia dziekuje Ci bardzo mi poprawilas humor na wieczor Wklej prosze zdjecia paznokci jak tylko je zrobisz - byle bys tylko zdazyla zrobic fotke zanim sie zapowietrza i poodpadaja

Prosze mi wybaczyc, ale jestem zmeczona i przeuczona
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:07   #43
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

co by ci sie zielony paznokiec a potem granatowy nie zrobil po tych twoich zielonych eksperymentach..

a potem kraza opinie ze od tipsow robia sie grzybice, ze niszcza paznokiec i wogole ze sa rakotworcze- jak ostatnio uslyszalam..
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 09:05   #44
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
nie wiem co jest w tym smiesznego czy to ze zamierzam miec wlasna lampe uv do paznokci po niskich kosztach?
W tym ze chcesz mieć lampę nie ma nic śmiesznego. W tym ze chcesz mieć taniej nie ma tez nic śmiesznego. Zabawne sa natomiast twoje kombinacje i branie się za coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Żałosne jest ze się uparłas na to wszystko bez odpowiedniego przeszkolenia i nie dociera do ciebie nic z rozsądnych i mądrych rad innych osób.
Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
bo ja nie rozumiem(chyba ze zazdrosc). i chyba bede wyznawac zasade ze obce jest wredne, bo np moja kumpela spokojnie to przyjela,
Nie ma czego zad rościć większość z nas ma lampy i żele a także ma to czego ty możesz nam zazdrościć kilka certyfikatów z ukończonych z wyróżnieniem kursów. Nie mówiąc już o tym ze niektóre z nas mają nawet na tle paznokci żelowych czy akrylowych jakieś osiągnięcia.


Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a chłopak- nie ważne co bym powiedziala -zawsze mnie pocieszy czy poprze.(ewentualnie odradzi w spopsob korzystny dla mnie) ........bo jest moim przyjacielem (jedynym i prawdziwym).

Mój TŻ tez zawsze mnie pociesza i podtrzymuje na duchu choć bym robiła nawet największe kretyństwo jakie można. taka jest rola TZ-a by wspierała w każdej sytuacji. Nie sadze by którakolwiek z nas pakowała się w związek w którym partner nie jest przyjacielem. Z powodu pięknych oczu i ładnego tyłka żadna z nas nie zaczyna przecież związku.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
i nie obchodza mnie wasze glupie docinki i mowcie sobie co chcecie. ja swojego chlopaka poprze-w kazdej sytuacji. przynajmniej czegos sie uczy -na bledach moze tez,

Nie rozumiem tego wersetu. Ale mnie mój TZ tez w szystkim popiera jak i popieram jego Ja w jego czynach i zamysłach.
Nikt tu tobie niestare się docinać a jedynie wytłumaczyć cokolwiek. jak nie dociera normalną droga wzrokową i idziesz dalej w zaparte w Gó..o to jakoś chcemy ciebie zatrzymać i wtedy stosujemy wszelkie możliwe środki.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a nie siedzi na kanapie i dowcipkuje z kolega(mam na mysli tiare) ze jaka to pysiamysia jest slodka idiotka albo cos w tym stylu

Czy dowcipkuje czy nie to nie wiesz może robić to za Twoimi plecami. Nie sadze tez by jakikolwiek facet powiedział tobie wprost ze jesteś słodka idiotka, podczas gdy tak właśnie myśli.
A pozatym masz strasznie nudnego TZ-a mój to sobie dowcipkuje cały czas tak samo jak i ja sobie często żartuje, to się nazywa poczucie humoru i jest bardzo fajną cechą.
Druga sprawa ze ludzie często dobierają się charakterami i słodkie idiotki dobierają sobie słodkich palantów. A nie sadze by jak facet jest słodkim palantem wiedział co to jest słodka idiotka i je w taki sposób określał bo dla słodkiego palanta słodki idiotyzm jest czymś wręcz normalnym.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a moze ty sie nie wypowiadaj, moj chlopak czytal te wypowiedzi i powiedzial zebym sie nie przejmowala (zrobie jak doda-przed docinkami chroni mnie "rodzina"-w tym znaczeniu mojc chlopak) a z was sie smial.

Jak ktoś na mnie źle mówi mój TZ tez mówi żebym się nie przejmowała.
No to teraz już wiem co o tobie myśleć! Jak DODA jest twoim Idolem i osoba ktrą naśladujesz.. Wyrazy współczucia twojemu TZ-owi. A zastanów się czasem dziewczynko czy on się nie śmiał z Ciebie. Bo mój TŻ to się turlał ze śmiechu po dywanie w salonie (zauważam ze w salonie nie mam dywanu a ma go sąsiad poniżej obaj leżeli ze śmiech na podłodze). Natomiast jeżeli się smieał z tego co myśmy napisały pognębię ciebie jest on niestety z gatunku „słodkich plantów”. A takich to my unikam na kilometr.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
dagi ale czemu usmiac sie, ja nie widze nic smiesznego w tym co robie. ja poprostu spelniam kolejny swoj kaprys,

Ależ to jest bardzo śmieszne. Tak samo jak bym się śmiała z kogoś kto bierze się do naprawiania BMW po tym jak udało mu się naprawić łańcuch w rowerze. No przeciez jest tyle filmów w TV gdzie pokazują jak ktoś grzebie w BMW wiec sciagne sobie film i zacznę naprawiać samochody.
Jako następne marzenie proponuje spełnić zakup słownika ortograficznego i niech ta nowa słownikowa rozrywka potrwa troszkę dłużej.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
bo...to jest takie hobby.zrobie cos/wydam pieniadze na cos,odstawie w kat i spelnie kolejny kaprys-czyli kolejne to samo.

Doradzam zmienić hobby na szydełkowanie lub czytanie książek tylko takich z przedziału 6-10 byś na początku rozumiała o czym one są. Bo jak nie rozumiesz prostych tekstów co my wypisujemy to książki powyżej 10 lat nie zrozumiesz.
I ponawiam to co napisałam o słowniku.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
poprostu zauwazylam ze jesli "ktos" nie robi czegos jak inny czlowiek-ma inne podejscie do danej sprawy, i

Dużo ludzi ma rożne podejścia do rożnych spraw i tak powinno być bo jak by było inaczej nie było by o czym rozmawiać i wszystko było by nudne.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
naczej wygla jego zycie(niektorym nie odpowiada to co robi dana osoba, ale samej tej osobie to odpowiada) to jest wielkie halo i awantura.

Jak ktoś inaczej wygląda zaczynam się zastanawiać co to mogło spowodować. Jaka tragedia lub jakie problemy ma ta osoba. Jeżeli wygląda jak ksero gwiazdeczek typu Doda czy Britney a to już jest głupota tej osoby ze uwstecznią się umysłowo. No chyba ze ma tak niski poziom własnej osoby ze dla niej jest to pięcie się w górę. Współczuje takim osobom. Nikt tu się nie awanturuje tylko staramy się wytłumaczyć „jak tłumokowi” sytuacje realną.
Nie zawsze jak ktoś myśli inaczej jest to nieakceptowane. Nieakceptowane jest wtedy jeżeli dane myślenie jest totalnym kretynizmem i totalnym brakiem wiedzy na dany temat a ktoś próbuje usilnie zabłysnąć i przekonać do swoich racji.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
mnie to odpowiada jak żyje z misiem i co robimy i nie musze zmieniac tego jesli ktos ma skwaszona minę



Jak Tobie to odpowiada to dobrze. Pytanie jak długo jeszcze jemu będzie odpowiadac?
Jak ktoś ma skwaszoną mine jak na ciebie patrzy, słucha co mowisz, lyb czyta co piszesz to niestety ale w Tobie musi być coś nie tak. Krzywych i skwaszonych min nie ma się bez powodu.

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
rzeczywiscie mamy zielone pojecie a szczegolnie facet. powiedzialam mu o tej lampie, a on zapytal co to? jak mamy zielone to sie zrobi granatowe-to sie wkoncu nauczymy


Ha ha ha. Obawiam się ze po tylu postach logicznych które do Ciebie zostały napisane i nic nie dotarło to raczej zielone na granatowe się nie zmienni. Lub proces będzie długotrwały i bardzo żmudny. Nie wiem czy starczy wam obojgu na to cierpliwości.

PODSUMOWANIE!!
Im bardziej w to się wczytuje tym bardziej jestem przekonana ze to jest PROWOKACJA!!
No jak Boga kocham nie sadze by tak „Ęteligentne” osoby były w stanie funkcjonować samodzielnie. Nie sadze ze z takim stopniem „tumanstwa” były by zdolne normalnie funkcjonować a tym bardziej obsługiwać internet. Choć może jak się patrzę ba błędy to jednak czasem tumany potrafią obsługiwać NET.
Nie istnieją chyba naturalnie takie „tabularazy” ze jak im się powie 20 razu to i tak niedotrze. Toż mój „Sucharek” w wieku 4 lat jak mu się powiedziało coś 2 razu to do niego docierało. Tym bardziej nie sadze by nie docierało do osoby już starszej.

SLOWEM PROWOKACJA JAK NIC!!! NO BO AZ TAK GLUPIE OSOBY CHYBA NIE ISTNIEJA.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 11:51   #45
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
dagi ale czemu usmiac sie, ja nie widze nic smiesznego w tym co robie. ja poprostu spelniam kolejny swoj kaprys, bo...to jest takie hobby.zrobie cos/wydam pieniadze na cos,odstawie w kat i spelnie kolejny kaprys-czyli kolejne to samo.
Fajnie masz1
też bym chciała rozwalac pieniądze na kolejne kaprysy...
rozumiem, ze juz wydałas wszystkie pieniądze rodziców i teraz wywalasz swjego misia?
A miso, to rozumiem ten, z tych wiekszych, co Ci krzywdy nie da zrobic?
to co mam juz zakładac nowy zamek w drzwiach?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 13:39   #46
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Wyrazy współczucia twojemu TZ-owi.

jemu nie trzeba wspolczuc. zreszta uwielbia dode bo nosi mini wiec chyba chce abym taka byla.a co wy ****a kwestionujecie moje pieniadze, i to od kogo dostaje.ja o waszych kieszonkowych/pensji nie rozmawiam wiec ****a zamknijcie te mordy.

eanax-to super ze masz kolegow ktorzy sie wiecznie smieja, bo ja mam takich ktorzy nie nawidza smiechu.

mowcie sobie co chcecie.guzik mnie to czy uwazacie czy jestem dzieckiem czy nie.najwazniejsze ze mam chlopaka ktory chroni mnie przed takimi docinkami i mnie pociesza

i nie musze zazdroscic jakis certyfikatow jesli macie pieniadze i hobby to malujcie paznokcie innym osoba i robcie takie kursy jakie chcecie. mnie to nie rajcuje. chlopak stwierdzil ze nie jestem zadbana wiec czas to zmienic i zajas sie na poczatku pazurkami.
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:09   #47
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

ja skomentuję to tak "Polka/Polak potrafi" i każdy o tym wie.Misio pysio 18 cieszę się ,że inwencja twórcza rozwija się u ciebie,bo faktycznie na "chłopski rozum" to można samemu złożyć taką lampę i utwardzać żel.Jeżeli chodzi wykonanie czegoś więcej w postaci tipsów to trzeba wiedzieć więcej,w przypadku żeli trzeba się na nich znać na tym jak je nakładać,formować itp.Oczywiście ,że można to zrobić samemu za nieduże pieniądze bo odpada robocizna i dodatkowe rzeczy,ale czy uda się tobie zrobić to w taki sposób aby ładnie wyglądało ,trzymało się i nie zniszczyło paznokci.Jeżeli tak to dobrze i z czystej ciekawości chętnie bym twoją pracę zobaczyła na zdięciach tu na forum.Jednak co mi się nie podoba to to,że czasami obrażałaś się z powodu komentarzy i niestosowne były pewne słowa ,które użyłaś np ,że mamy "zamknąć mordy" to akuta było niemiłe.dobrze rózwnież ,że chłopak cię wspiera ,w tym co zamierzasz zrobić w sprawie paznokci.I trochę dziwne było wypisywanie ,że dla ciebie jest najważniejsze posiadanie chłopaka.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:38   #48
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Misiupysiu, fakt, dziewczyny były dosyć uszczypliwe, ale to jeszcze nie powód żeby tu "rzucać mięsem". Trzeba było zakończyć dyskusję a nie brnąc w to coraz bardziej. Dziewczyny sobie drwiły, bo sie znają na tym co robią i wiedzą, że zabawa z tipsem to poważna sprawa.
Zrób sobie ten żel na paznokciach, nie wiem jak go potem usuniesz bez zniszczeń naturalnej płytki, ale to już nie nasz problem. Nie sądzę żebyś tu, na wizazu długo egzystowała. Za wszelkie wulgaryzmy i epitety Złoś wywala z hukiem.

Pozdrowienia


spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:36   #49
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Brak slow...
skoro wszystko wiesz lepiej to po co zakladalas ten watek?
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 15:47   #50
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
jemu nie trzeba wspolczuc. zreszta uwielbia dode bo nosi mini wiec chyba chce abym taka byla
czy ty wogole wiesz jaka ty stwierdzeniem sobie i swojemu facetowi ocene wystawilas ?


Cytat:
chlopak stwierdzil ze nie jestem zadbana wiec czas to zmienic i zajas sie na poczatku pazurkami

to wspiera cie i tak pieknie cie podsumowywuje ?

zreszta masz racje to twoja sprawa

sadze ze nie ma sensu ciagnac tego tematu dalej bo to jest bez sensu
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:48   #51
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
chlopak stwierdzil ze nie jestem zadbana wiec czas to zmienic i zajas sie na poczatku pazurkami.
CO???

'Siem' już nie wypowiadam...
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:20   #52
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

TRAGEDIA!!!!
Jabym takiego faceta za drzwi wyrzucila...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:30   #53
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18

zreszta uwielbia dode bo nosi mini wiec chyba chce abym taka byla.
Gdyby mó facet porownywał mnie do innych lub chciał aby wyglądała jak , to dokładnie jak przedmówczyni "wyrzuciłabym go za drzwi" (łagodnie mówiąc )
Ja rozumiem, że daba o Ciebie Fakt faktem powinien zaakceptowac Cię takaa jaka jesteś, a nie oczekiwac dod, czy innych

MisiuPysiu18 jak Twoj facet chce o Ciebie tak bardzo zadbać, to zamiast skazywać Cię na "wielkie kuku" po zrobieniu tipsów, przy lampie własnej roboty;zamiast tego może powinien zafundowac Ci wizyte u Stylistki Paznokci

Odnośnie pazurków, chyba nie zrozumiałaś co chiałysmy Ci przekazac
Zrobisz jak chcesz, powodzenia
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:40   #54
mysiapysia18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

dla niego styslistka to naprawde szkoda kasy.on nawet na antykoncepcje-10 zl nie chcial sie zlozyc, ale co tam. ja poprostu jego teksty olewam-caly czas sie gapi na jakas w mini-to prosze umawiaj sie znia.odrazu mieknie i mi prawi komplementy


on mnie akceptuje-inaczej bylabym przy plastyce piersi(dla niego chyba sa ciut za male-jak mam 97 cm w obwodzie), usuwaniu celulitu i zrzut 10 kg.(waze z 65 kg/170 )
mysiapysia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:25   #55
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Że tak zapytam. To jest forum paznokciowe tak? Więc mysiupysiu18 daruj sobie charakterystykę Twojego związku i samej siebie bo nie sądzę żeby to było na temat.
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:27   #56
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
on nawet na antykoncepcje-10 zl nie chcial sie zlozyc
Ręce opadają.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:06   #57
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

ja powiem tak jak kiedyś moja nauczycielka od polskiego... WIęc: "opadło mi WSZYSTKO co tylko możliwe " po przeczytaniu p[ostów owej dziewczyny :| Toż to jest PORAŻKA ! i jeszcze te texty o antykoncepcji... no comment
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:35   #58
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Thumbs down Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Wiecie, co dziewczyny?
Skończym ten żałosny watek!

Są dwie mozliwości- albo jest to prowokacja, a my jak stadko baranków dałysmy sie w to wciągnąc i czas juz zmykac, albo .... tu sobie same dospiewajcie

Panna mysia, jak widze, nie tylko przeze mnie została juz nakarmiona odpowiednio i mam nadzieje, po osiagnięciu odpowiedniej ilosci punktów negatywnych zniknie sama....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:07   #59
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Hej kobietki- dajcie juz sobie spokoj z ta malolata, chociaz ciort wie czy to facet czy baba...domyslam sie ze jakas kobitka z zoltymi papierami...albo pisarka z niesamowita wena tworcza...Bo ulozyc takie teksty to tez trzeba umiec A tak wogole to panna , podejrzewam ze w przedziale wiekowym od 10 do gora 12-stu lat,ma jakies bardzo powazne kompleksy i zazdrosci Wam, szpeciarom od robienia pazurkow talentu I ma przy tym niezla zabawe. Dlatego mysle ze watek powinien zostac zamkniety bo panna zaczyna rzucac obelgami co nie bardzo pasuje do "doroslej, majacej juz chlopaka". PS. Czy Twoj chlopak pociesza Cie z przymusu???Bo tak mi sie wydaje...(...glupiemu trzeba ustapic...)

Zamiast pazurkow czy antykoncepcji zafunduj sobie glupiutka dziewczynko kurs dobrych manier, bo od tego przede wszystkim powinnas zaczac...Pozdrawiam i zycze "entuzjastycznego pilowania pazurkow"
Wraz z pozostalymi Wizazankami czekamy z niecierpliowscia na efekty utwardzania pazurkow np suszarka do wlosow....Solarka tez moze byc, ale nie zapomnij posmarowac ich najpierw "aktywatorem ". Moze zel szybciej stwardnieje????
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 08:20   #60
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: zele do paznokci-jak stosowac?

Dostałam wiadomość na BO, że moderatorki mają problem jak postąpić. Prawdę mówiąc jak to przeczytałam to ręce mi opadły.

Mysiupysiu po co w takim razie pytasz, jeśli Ty wiesz lepiej????
Chcesz ryzykować swoim zdrowiem - Twój wybór, ale przestań wciągać w ten absurd osoby, które jednak wiedzą duuuużo więcej na ten temat niż ty czy twój Misio.

Ja jednak uważam, że to prowokacja.

Tak czy inaczej dostajesz ode mnie tygodniowego bana za ten tekst:

Cytat:
Napisane przez mysiapysia18
a co wy ****a kwestionujecie moje pieniadze, i to od kogo dostaje.ja o waszych kieszonkowych/pensji nie rozmawiam wiec ****a zamknijcie te mordy
Takiego chamstwa nie tolerujemy na forum Dostajesz tylko na tydzień, bo można uznać, że zostałaś sprowokowana. W innym przypadku dostałabyś na dłużej.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.