i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-16, 09:33   #1
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Cool

i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??


drogie wiza¿anki
zosta³am wczoraj zaproszona na wesele, przez kolege,jako osoba towarzyszaca. wypada isc??
dodam ze mam chlopaka(od 2 miesiêcy), nie wiem co on na to, pewnie powinnam go zapytac o zdanie, co on o tym s±dzi.z drugiej strony to dobry kolega i nie wiem czy wypada odmówiæ?? co o tym sadzicie??
dodam, ze chcialabym isc, bardzo lubie wesela,ale tak sobie mysle ze gdyby moj TZ mial isc na wesele z jakas kolezanka to nie bylabym zadowolona:cool :

P.S. moj kolega chyba nie wie ze ja mam chlopaka, pozatym on cos kiedys do mnie zarywa³...to chyba tez ma znaczenie;/ ale ja go traktuje tylko i wy³±cznie jako kumpla i nigdy nie dawalam mu nadziei na cos wiecej

Edytowane przez teleskop86
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:37
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:38   #2
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
ale tak sobie mysle ze gdyby moj TZ mial isc na wesele z jakas kolezanka to nie bylabym zadowolona:cool :
No to proste, nie rób drugiemu co Tobie nie mi³e...

Powinna¶ poznaæ jego zdanie, ale je¶li by nie by³ zachwycony tym pomys³em, a to jest wesele obcych dla Ciebie ludzi, to moim zdaniem nie powinnas i¶æ. Kumpel jakby by³ my¶l±cy te¿ by zaprosi³ woln± kole¿anke a nie zajêt±.

Poza tym istnieje ryzyko, ¿e kiedy¶ to Twój T¿ bêdzie szed³ na wesele i oczywi¶cie normalnie zaprosi Ciebie, ale co jak z jakiego¶ powodu nie bêdziesz mog³a pój¶æ? Ma i¶æ do kole¿anki?
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:39   #3
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 2 847
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
drogie wiza¿anki
zosta³am wczoraj zaproszona na wesele, przez kolege,jako osoba towarzyszaca. wypada isc??
dodam ze mam chlopaka(od 2 miesiêcy), nie wiem co on na to, pewnie powinnam go zapytac o zdanie, co on o tym s±dzi.z drugiej strony to dobry kolega i nie wiem czy wypada odmówiæ?? co o tym sadzicie??
dodam, ze chcialabym isc, bardzo lubie wesela,ale tak sobie mysle ze gdyby moj TZ mial isc na wesele z jakas kolezanka to nie bylabym zadowolona:cool :

P.S. moj kolega chyba nie wie ze ja mam chlopaka, pozatym on cos kiedys do mnie zarywa³...to chyba tez ma znaczenie;/ ale ja go traktuje tylko i wy³±cznie jako kumpla i nigdy nie dawalam mu nadziei na cos wiecej
Dziwi mnie fakt, ¿e siê w ogóle zastanawiasz czy i¶æ z koleg± maj±c ch³opaka
I w ogóle co to znaczy czy wypada odmówiæ dobremu koledze
A twój ch³opak to co? ¦cierwo jakie¶ ¿eby go tak traktowaæ
__________________
Nie palê
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia cz³owieka


oshinek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:42   #4
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 742
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Nie, nie wypada.

Naprawdê tego nie widzisz?
arrabbiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:43   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 26 228
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
drogie wiza¿anki
zosta³am wczoraj zaproszona na wesele, przez kolege,jako osoba towarzyszaca. wypada isc??
dodam ze mam chlopaka(od 2 miesiêcy), nie wiem co on na to, pewnie powinnam go zapytac o zdanie, co on o tym s±dzi.z drugiej strony to dobry kolega i nie wiem czy wypada odmówiæ?? co o tym sadzicie??
dodam, ze chcialabym isc, bardzo lubie wesela,ale tak sobie mysle ze gdyby moj TZ mial isc na wesele z jakas kolezanka to nie bylabym zadowolona:cool :

P.S. moj kolega chyba nie wie ze ja mam chlopaka, pozatym on cos kiedys do mnie zarywa³...to chyba tez ma znaczenie;/ ale ja go traktuje tylko i wy³±cznie jako kumpla i nigdy nie dawalam mu nadziei na cos wiecej
Dobry kolega i nie wie, ¿e masz ch³opaka?

Skoro masz ch³opaka to powinna¶ odmówiæ i to jak najszybciej, ¿eby kolega znalaz³ sobie osobê towarzysz±c±.
__________________



Fresa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:44   #6
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
drogie wiza¿anki
zosta³am wczoraj zaproszona na wesele, przez kolege,jako osoba towarzyszaca. wypada isc??
dodam ze mam chlopaka(od 2 miesiêcy), nie wiem co on na to, pewnie powinnam go zapytac o zdanie, co on o tym s±dzi.z drugiej strony to dobry kolega i nie wiem czy wypada odmówiæ?? co o tym sadzicie??
dodam, ze chcialabym isc, bardzo lubie wesela,ale tak sobie mysle ze gdyby moj TZ mial isc na wesele z jakas kolezanka to nie bylabym zadowolona

P.S. moj kolega chyba nie wie ze ja mam chlopaka, pozatym on cos kiedys do mnie zarywa³...to chyba tez ma znaczenie;/ ale ja go traktuje tylko i wy³±cznie jako kumpla i nigdy nie dawalam mu nadziei na cos wiecej
Dla mnie takie "problemy" s± dziwne, bo przecie¿ bêd±c z kim¶ mo¿na chodziæ z kumplami na imprezy, czy wesela - je¶li to nie jaki¶ zakochany w Tobie kolega (to, ¿e kiedy¶ zarywa³, co dok³adnie znaczy - w piaskownicy, 5 lat temu, rok temu? na czym polega³o owo "zarywanie"?), tylko naprawdê kolega, to ja nie widzê problemu.

Ale napisa³a¶, ¿e jeste¶ jedn± z tych osób, której takie rzeczy przeszkadzaj±, sama byæ ch³opaka nie "pu¶ci³a" (g³upie to "puszczanie" i "nie puszczanie" doros³ej osoby, ale OK, niektórzy tak maj±), wiêc stosuj siê do tych samych zasad, które chcia³aby¶ narzucaæ jemu. Ja takiego czego¶ nie rozumiem, ale ka¿dy zwi±zek jest inny.

Powinna¶ przemy¶leæ sobie wszystko i zastanowiæ siê, czy zaproszenie kolegi nie ma podtekstu (mo¿e tak poprowad¼ rozmowê, aby mu powiedzieæ, ¿e masz ch³opaka; zobaczysz reakcjê).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:45
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:46   #7
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Fresa Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry kolega i nie wie, ¿e masz ch³opaka?

Skoro masz ch³opaka to powinna¶ odmówiæ i to jak najszybciej, ¿eby kolega znalaz³ sobie osobê towarzysz±c±.
nie wie, ze mam chlopaka, poniewaz przebywa za granica
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 09:46   #8
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo lubie wesela
Tak sobie jeszcze raz Twój post przeczyta³am... i wogóle co to za argument?:/.....


Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
P.S. moj kolega chyba nie wie ze ja mam chlopaka, pozatym on cos kiedys do mnie zarywa³...to chyba tez ma znaczenie;/ ale ja go traktuje tylko i wy³±cznie jako kumpla i nigdy nie dawalam mu nadziei na cos wiecej
O! i Ty siê jeszcze zastanawiasz?....
Dajcie ludzie spokój....
A co to ma za znaczenie jak Ty go traktujesz?
Skoro to taki "dobry kolega" KTÓRY NAWET NIE WIE ¯E KOGO¦ MASZ... to i pewnie Twój T¿ go nie zna.....
A Ty siê jeszcze zastanawiasz czy isæ bo Ty "lubisz wesela"??...

Je¶li chcesz sobie pochrzaniæ zwi±zek, to tak id¼.
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:47   #9
Anelll
Raczkowanie
 
Avatar Anelll
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 107
GG do Anelll
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

rowniez uwazam ze nie powinnas isc
hm zastanawiasz sie mimo ze wiesz ze Tobie nie byloby millo gdyby T¯ poszedl z jakas kolezanka.. on bedzie zapewne czul dokladnie to samo..
a co do kolegi i "zarywania to wlasnie zgoda bylaby wysylaniem sygnalu ze na cos tam byc moze szansa jest :P


edit:
chlopak za granica.. hmmm no to podwojnie byloby mu milo gdyby sie dowiedzial (nawet od Ciebie) ze jego nie ma a dziewczyna chodzi na wesela z innymi..
wesele to nie jakas tam impreza, wiec zdecydowanie bym sie nie zgodzila
__________________

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma to jak facet, który przyciska do ¶ciany i ca³uje, bez proszenia - o matko, bo nie zasnê!

Edytowane przez Anelll
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:51
Anelll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:48   #10
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie wypada.

Naprawdê tego nie widzisz?
a czy ty nie widzisz, ze istotnie mam w±tpliwosci co do tej sytuacji
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:49   #11
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 2 491
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

A mi siê tam wydaje, ¿e wypada. Nie popadajmy w paranoje. To ju¿ nigdzie nie mo¿na z nikim i¶æ jak siê ma ch³opaka? Przecie¿ jakby chcia³a go zdradziæ to by to zrobi³a, i nie ma tu znaczenia czy posz³aby na jakie¶ wesele czy nie. Jak tak bêdzie siê od wszystkich izolowaæ to potem gdyby nie daj Bo¿e zerwa³a ze swoim ówczesnym ch³opakiem to potem zostanie zupe³nie sama
__________________
"A ci, którzy tañczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie s³yszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 09:54   #12
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez ever-dream Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê tam wydaje, ¿e wypada. Nie popadajmy w paranoje. To ju¿ nigdzie nie mo¿na z nikim i¶æ jak siê ma ch³opaka? Przecie¿ jakby chcia³a go zdradziæ to by to zrobi³a, i nie ma tu znaczenia czy posz³aby na jakie¶ wesele czy nie. Jak tak bêdzie siê od wszystkich izolowaæ to potem gdyby nie daj Bo¿e zerwa³a ze swoim ówczesnym ch³opakiem to potem zostanie zupe³nie sama
Ca³kiem mylisz pojêcia.
Co innego jak Autorka by posz³a z dobrym kumplem.. ale faktycznie by to by³ dobry kumpel! Takiego którego zna i ona i jej T¿, czy jaki¶ przyjaciel od ma³ego, s±siad którego zna od piaskownicy, kumpel z którym spêdzi³a mase czasu w dzieciñstwie czy jako nastolatka na pogaduchach itp...
A nie ch³opak który j± podrywa³.... który nie wie ¿e ona ma kogo¶.... co dziwniejsze Autorka jako¶ jeszcze go o tym niepoinformowa³a...

wiêc mi powiedz czy on j± zaprasza jako kumpele?
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:54   #13
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez ever-dream Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê tam wydaje, ¿e wypada. Nie popadajmy w paranoje. To ju¿ nigdzie nie mo¿na z nikim i¶æ jak siê ma ch³opaka? Przecie¿ jakby chcia³a go zdradziæ to by to zrobi³a, i nie ma tu znaczenia czy posz³aby na jakie¶ wesele czy nie. Jak tak bêdzie siê od wszystkich izolowaæ to potem gdyby nie daj Bo¿e zerwa³a ze swoim ówczesnym ch³opakiem to potem zostanie zupe³nie sama
no w³asnie, tez tak sobie pomy¶la³am, pozatym moj TZ powtarza mi ze nalezy sobie ufac, a mi na nim bardzo zalezy i nie mam zamiaru go zdradzacpozatym ten kolega nie jest w moim typie
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:56   #14
muuffinka
Raczkowanie
 
Avatar muuffinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin ♥
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

ja bym nie sz³a.
__________________
Cele na 2012:
1. dieta
2. koniec z marnowaniem czasu, na rzeczy które nie maj± sensu
3. dostanê siê na medycynê !!!!
muuffinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:57   #15
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez ever-dream Poka¿ wiadomo¶æ
(...)Nie popadajmy w paranoje. (...)
Dok³adnie.

Nigdzie bez ch³opaka, najlepiej prosiæ o pozwolenie na wyj¶cie z kole¿ankami, wszyscy koledzy podejrzani - a potem jest czêsto p³acz i krzyk, czemu facet zrobi³ siê zbyt pewny zwi±zku, przesta³ siê staraæ, czemu siê czujê taka jaka¶ znudzona, czemu rutyna i brak zaufania...

Chcesz i¶æ, to id¼, tylko wybadaj kolegê - jak zareaguje na wie¶æ o ch³opaku i czy nie ma jakich¶ ukrytych intencji. Najlepiej wal kawê na ³awê - idziemy jako kumple i tyle.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:58   #16
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³asnie, tez tak sobie pomy¶la³am, pozatym moj TZ powtarza mi ze nalezy sobie ufac, a mi na nim bardzo zalezy i nie mam zamiaru go zdradzacpozatym ten kolega nie jest w moim typie


..I co to ma do rzeczy, ¿e on nie jest w Twoim typie?
Znaczenie ma czemu mu jeszcze nie powiedzia³a¶ ¿e kogo¶ masz?
W jakiej intencji on Ciebie zaprasza?...

Bo wybaczcie, ale chyba mam z³e pojecie dobrego kumpla...
Bo co¶ mi siê wydawa³o, ¿e dobry kumpel to taki z którym moge sobie pogadaæ o wszystkim, nawet o problemach w moim zwi±zku, którego traktuje jak brata, który mnie taktuje jak siostre...

A tu jest ca³kiem inna sytuacja...
Jak narazie odnosze wra¿enie, ze ch³opak jeszcze nie zosta³ pinfromowany, ¿e Autorka kogo¶ ma, bo to "tak fajnie czuæ siê waznym, i czuæ ¿e kto¶ jest Tob± jeszcze zainteresowany".
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 09:58   #17
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 2 847
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez ever-dream Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê tam wydaje, ¿e wypada. Nie popadajmy w paranoje. To ju¿ nigdzie nie mo¿na z nikim i¶æ jak siê ma ch³opaka? Przecie¿ jakby chcia³a go zdradziæ to by to zrobi³a, i nie ma tu znaczenia czy posz³aby na jakie¶ wesele czy nie. Jak tak bêdzie siê od wszystkich izolowaæ to potem gdyby nie daj Bo¿e zerwa³a ze swoim ówczesnym ch³opakiem to potem zostanie zupe³nie sama
To zupe³nie nie o to chodzi, ¿e nie mo¿na nigdzie bez ch³opaka wyj¶æ
Mo¿e mam paranojê, ale nie wyobra¿am sobie, ¿ebym posz³a na wesele z koleg±, a mój T¯ zosta³ w domu Wam naprawdê nie przeszkadza³oby gdyby wasz facet powiedzia³: "S³uchaj Skarbie, za tydzieñ mam wesele. Krysia mnie zaprosi³a"
__________________
Nie palê
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia cz³owieka


oshinek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:01   #18
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 21 283
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

£oboziu, wychodzi na to, ¿e zdradzi³am mojego faceta bo posz³am z innym na wesele?

Ja zosta³am przez mojego znajomego zaproszona w styczniu czy lutym, a z moim facetem zaczê³am byæ w maju. Wesele w pa¼dzierniku. I by³o dla mnie oczywiste, ¿e pójdê, bo obieca³am (chocia¿ za weselami nie przepadam). I mój T¯ chocia¿ by³ lekko zazdrosny, to jeszcze mnie na to wesele zawióz³ a potem z niego odebra³ Wybadaj jak Twój facet do tego podchodzi, i jak nie ma nic przeciwko, to id¼
cholernarejestracja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:02   #19
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Anelll Poka¿ wiadomo¶æ
rowniez uwazam ze nie powinnas isc
hm zastanawiasz sie mimo ze wiesz ze Tobie nie byloby millo gdyby T¯ poszedl z jakas kolezanka.. on bedzie zapewne czul dokladnie to samo..
a co do kolegi i "zarywania to wlasnie zgoda bylaby wysylaniem sygnalu ze na cos tam byc moze szansa jest :P


edit:
chlopak za granica.. hmmm no to podwojnie byloby mu milo gdyby sie dowiedzial (nawet od Ciebie) ze jego nie ma a dziewczyna chodzi na wesela z innymi..
wesele to nie jakas tam impreza, wiec zdecydowanie bym sie nie zgodzila
to kolega jest za granica a nie moj TZ!!
prosze czytac ze zrozumieniem
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 10:03   #20
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 742
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy ty nie widzisz, ze istotnie mam w±tpliwosci co do tej sytuacji
istotnie widzê. Zapytaj swojego ch³opaka to o tym my¶li, to ci rozwieje w±tpliwo¶ci
arrabbiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:05   #21
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez oshinek Poka¿ wiadomo¶æ
Wam naprawdê nie przeszkadza³oby gdyby wasz facet powiedzia³: "S³uchaj Skarbie, za tydzieñ mam wesele. Krysia mnie zaprosi³a"
Pamiêtaj±c ¿e nie znacie tej owej Krysi, tylko T¿ Wam mówi "no to taka dobra kumpela"...


cholernarejestracjaAle Ty te¿ masz ca³kiem INN¡ sytuacjê,
Po pierwsze zaproszenie otrzyma³a¶ przed tym jak by³a¶ ze swoim T¿.
Po drugie Twój T¿ nawet Was zawióz³, czyli Twój kumpel wiedzia³ ¿e kogo¶ masz.
A mo¿e i Twoj T¿ mia³ go wczesniej okazje poznaæ.

A tu jest inaczej...
Autorka ju¿ z kim¶ jest od pewnego czasu.
Kolega nie wie, ¿e Autorka kogo¶ ma a nawet by³a jego obiektem zainteresowania.
T¿ Autorki widocznie go nie zna, ale nie wiem czy Autorka ma zamiar ich poznaæ.
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:05   #22
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod s³oñcem Toskanii...
Wiadomo¶ci: 634
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Jaki tam z niego dobry kolega, skoro nawet nie wie , ¿e masz ch³opaka? I dlaczego odrazu nie powiedzia³a¶ mu, jak Cie zaprosi³ na wesele ¿e masz kogos?
__________________
"Najlepsz± metod± przewidywania przysz³o¶ci jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:06   #23
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ¯ory
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Wiem jakby to u mnie wygl±da³o :
1 opcja) nie powiem ch³opakowi, ¿e ide na wesele z koleg± i wymy¶le inne k³amstwo - po jakim¶ czasie, nie ma bata, dowie sie !
2 opcja) powiem ch³opakowi, ¿e ide na wesele z koleg± - nie pozwoli mi, albo conajmniej bêdzie mu przykro, a ca³a rozmowa bêdzie prowadziæ do k³ótni.
Do tego dodaj sobie fakt, ¿e byæ mo¿e bêdzie Ci to wypomina³ ( ¿e chcia³a¶ i¶c na wesele z koleg± ) . Do tego dodaj sobie równie¿ fakt, ¿e potencjalny kolega dalej sie w Tobie kocha i tym bardziej nie wiedz±c, ¿e masz kogo¶ bêdzie chcia³ siê jako¶ zbli¿yæ.
Przemy¶l lepiej 3 razy zanim co¶ zrobisz. Postaw siê choæby przez chwilê w sytuacji Twojego T¯-ta.
__________________
Ka¿dego dnia dziêkujê Bogu, za to ¿e Ciê mam...
<3



Szukam ksi±¿ek mo¿e masz?
klik
Axunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:06   #24
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 6 409
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

By³am w podobnej sytuacji. Z tym, ¿e ja chodzi³am z ch³opakiem wtedy 4 miesi±ce, i zaprosi³ mnie kuzyn. Mój ch³opak wtedy ZABRONI£, niewa¿ne z kim, czy to brat, kuzyn, ktokolwiek, nie mia³am prawa i¶æ na wesele. Wtedy pamiêtam sobotni wieczór spêdzi³am z nim w domu, po czym o 22 on poszed³ spaæ.....

¯a³ujê, ¿e nie posz³am, mój kuzyn wtedy poszed³ sam, i wiem, ¿e by¶my siê wybawili.

My¶lê, ze ¼le podesz³am do sprawy wtedy. Powinnam inaczej porozmawiaæ z ch³opakiem, zw³aszcza, ze on i tak nie umia³ spêdziæ ze mn± weekendu jak tylko w domu. A skoro by³ zmêczony nic by mu siê nie sta³o gdyby poszed³ spaæ, a ja z bratem na wesele do kolegi. Z tym, ¿e chyba w naszym zwi±zku brakowa³o ZAUFANIA.
Mocny Akcent jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:09   #25
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 2 847
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Poka¿ wiadomo¶æ
£oboziu, wychodzi na to, ¿e zdradzi³am mojego faceta bo posz³am z innym na wesele?

Ja zosta³am przez mojego znajomego zaproszona w styczniu czy lutym, a z moim facetem zaczê³am byæ w maju. Wesele w pa¼dzierniku. I by³o dla mnie oczywiste, ¿e pójdê, bo obieca³am (chocia¿ za weselami nie przepadam). I mój T¯ chocia¿ by³ lekko zazdrosny, to jeszcze mnie na to wesele zawióz³ a potem z niego odebra³ Wybadaj jak Twój facet do tego podchodzi, i jak nie ma nic przeciwko, to id¼
A czy kto¶ mówi o jakiej¶ zdradzie Ty akceptujesz pewne rzeczy, a inni nie i tyle - nikt nie mówi o ¿adnej zdradzie.

Sytauacja, któr± opisujesz jest zupe³nie inna, wiêc nijak siê to ma do postu autorki.
PS. Ten Twój kolega zapobiegliwy - zapraszaæ w styczniu na wesele, które odbêdzie siê w pa¼dzierniku - niez³e Do tej pory Para M³oda mog³a siê jeszcze rozmy¶liæ
__________________
Nie palê
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia cz³owieka


oshinek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:09   #26
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez oshinek Poka¿ wiadomo¶æ
To zupe³nie nie o to chodzi, ¿e nie mo¿na nigdzie bez ch³opaka wyj¶æ
Mo¿e mam paranojê, ale nie wyobra¿am sobie, ¿ebym posz³a na wesele z koleg±, a mój T¯ zosta³ w domu Wam naprawdê nie przeszkadza³oby gdyby wasz facet powiedzia³: "S³uchaj Skarbie, za tydzieñ mam wesele. Krysia mnie zaprosi³a"
Nie, absolutnie. Nawet by¶my pojechali na jakie¶ zakupy z tej okazji. Oczywi¶cie chcia³abym znaæ t± "Krysiê", ale na ogó³ znamy swoich znajomych lub d±¿ymy do przedstawienia ich sobie na wzajem. O informowanie na tydzieñ przed bym siê wkurzy³a - o takich rzeczach wie siê na miesi±c przed. Na pewno bym ¿a³owa³am tego, ¿e siê te¿ nie pobawiê, nie pojem dobrych rzeczy. Poza tym prosi³abym o to, aby zapraszaj±ca go osoba poinformowa³a pozosta³e osoby, ¿e idzie z dobrym koleg±, który ma ¶liczn± ¿onê (dobra, marzenia ) i aby ludzie nie tworzyli jakich¶ dziwnych sytuacji. Mój facet swój rozum ma. Pewnie jaka¶ tam ma³a zazdro¶æ by by³a, ale to jest mój problem, nie mojego faceta. No i musia³by siê kilka razy "zameldowaæ" na telefon, nie przesadziæ z piciem, uwa¿aæ na siebie.

Ostatnio by³ z kole¿ank± z pracy na kebabie i coli - posiedzieli sobie na rynku, pod parasolami i mi³o spêdzili czas.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:10   #27
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 597
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Poka¿ wiadomo¶æ
..I co to ma do rzeczy, ¿e on nie jest w Twoim typie?
Znaczenie ma czemu mu jeszcze nie powiedzia³a¶ ¿e kogo¶ masz?
W jakiej intencji on Ciebie zaprasza?...

Bo wybaczcie, ale chyba mam z³e pojecie dobrego kumpla...
Bo co¶ mi siê wydawa³o, ¿e dobry kumpel to taki z którym moge sobie pogadaæ o wszystkim, nawet o problemach w moim zwi±zku, którego traktuje jak brata, który mnie taktuje jak siostre...

A tu jest ca³kiem inna sytuacja...
Jak narazie odnosze wra¿enie, ze ch³opak jeszcze nie zosta³ pinfromowany, ¿e Autorka kogo¶ ma, bo to "tak fajnie czuæ siê waznym, i czuæ ¿e kto¶ jest Tob± jeszcze zainteresowany".
ze co prosze!!!!!!!!!!:confused :to tylko kolega i nie interesuje mnie jako kandydat na partnera... co ja mam mu powiedziec ze sory adam, ale ja mam chlopaka, wiec wiesz, jesli zapraszasz mnie bo na cos liczysz to nie lud¼ sie bo nic z tego on sie popuka palcem w czolo i pomysli ze jestem wariatka lol i wyjde na glupi±
teleskop86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:11   #28
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w podobnej sytuacji. Z tym, ¿e ja chodzi³am z ch³opakiem wtedy 4 miesi±ce, i zaprosi³ mnie kuzyn. Mój ch³opak wtedy ZABRONI£, niewa¿ne z kim, czy to brat, kuzyn, ktokolwiek, nie mia³am prawa i¶æ na wesele. Wtedy pamiêtam sobotni wieczór spêdzi³am z nim w domu, po czym o 22 on poszed³ spaæ.....
Ja nie wiem czemu ka¿dy daje przyk³ad, z dobrymi kumplami <faktycznie>, kuzynami, braæmi itp...
Bo w takich wypadkach zachowanie ch³opaka jest chore... Nie mo¿e powiedzieæ "masz siedzieæ w domu"... bo przecie¿ to kumpel którego zna, albo rodzony brat czy kuzyn.. CO W TYM Z£EGO? Nic!

Ale nie znajomy, który jest Autork± zainteresowny a on nie wie o jej T¿-cie a i T¿ go¶cia wogole nie zna
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:11   #29
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod s³oñcem Toskanii...
Wiadomo¶ci: 634
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Posz³abym na wesele tylko pod jednym wzgledem, gdyby moj luby przyjaznil sie z moim kumplem i ze mna wtedy ok, w twoim wypadku jednak odpada.
__________________
"Najlepsz± metod± przewidywania przysz³o¶ci jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-16, 10:14   #30
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 118
Dot.: i¶æ czy nie i¶æ i czy wypada??

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Poka¿ wiadomo¶æ
ze co prosze!!!!!!!!!!:confused :to tylko kolega i nie interesuje mnie jako kandydat na partnera... co ja mam mu powiedziec ze sory adam, ale ja mam chlopaka, wiec wiesz, jesli zapraszasz mnie bo na cos liczysz to nie lud¼ sie bo nic z tego on sie popuka palcem w czolo i pomysli ze jestem wariatka lol i wyjde na glupi±

Wariatka ¿e powiesz, ze kogo¶ masz?
A co w tym dziwnego?
Mo¿esz nawet w trakcie rozmowy o tym powiedzieæ,
Np. jak bêdziecie sobie omawiaæ kwestie czy pójdziesz czy nie, to powiedzieæ "Adam jak przyjedziesz do kraju to znajd¼ wczê¶niej jeden dzieñ, pójdziemy na kawê poznasz mojego T¿-ta, pogadamy o starych czasach"..

Sprawa jasna i ch³opak zostaje poinformowany, ¿e wolna nie jeste¶
__________________
.
marta1210 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.