Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 08:44   #361
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Edit: JUz znalazłam odpowiedź
__________________


Edytowane przez aako
Czas edycji: 2008-11-27 o 09:26
aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:59   #362
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja byłam w końcu na dwóch zabiegach, mam mieszane uczucia- jak zaczynałam to miałam kilka zaskórników na czole i dwa prosaki na policzku, a później zrobił się straszny wysyp na czole, dobre jest to kosmetyczce udało się usunąć te prosaki. Może jakbym poszła jeszcze na kilka zabiegów nie było tak źle, no ale zraziłam się. Sam zabieg mile wspominam, ale oczyszczenie u mnie było powierzchowne.

Może wrócę do tego po oczyszczaniu manualnym bo nie obejdzie się bez tego.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:00   #363
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Niestety skóra po kawitacji sie oczyszcza i dlatego was wysypało...to normalne i nie zrażajcie sie.
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:25   #364
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
to ja pytanie do obu - jak długo miałaś te wągry i jak duże... no i gdzie robiłaś?
ja na kawitacji byłam raz, wrażenia przyjemne, ale nie zanotowałam spektakularnego działania... nie zniknęły mi wągry (nawet nie liczyłam), ale też nie było poprawy kolorytu skóry (a na to miałam chrapkę)...
więc jak Ci się udało...?
pomóż proszę
ponawiam pytanie powyżej i ... stawiam jeszcze jedno....
co mam zrobić, jak wygląda na to, że nic mi się nie oczyszcza?
po czym poznać, że pory są "tylko" powiększone, a nie jeszcze dodatkowo zanieczyszczone?
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:35   #365
FenixMaxx
Raczkowanie
 
Avatar FenixMaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Question Dot.: peeling kawitacyjny

Był ktoś może w STUDIO KOSMETYKI MONLIFE MONIKA OŚKO na ul. Szmaragdowej 24 w Lublinie.
Proszę o jakieś recenzje tego salonu i może jakie ceny oni mają bo nigdzie nie mogę tego znaleść?

W lublinie Oczyszczanie ultradźwiękowe twarzy - peeling kawitacyjny + maska kosztuje 40 zł (Gabinet Kosmetyki Nowoczesnej
Edyta Trzcińska)

Edytowane przez FenixMaxx
Czas edycji: 2008-11-27 o 21:39
FenixMaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:16   #366
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: peeling kawitacyjny do p.Beaty Krajnik

tak peeling kawitacyjny jest bardzo dobry - rozjasnia przebarwienia , nawilza oraz dotlenia skórę , zwieksza produkcje kolagenu , elastyny oraz kwasu hialuronowego , gleboki mikro- masaż , oczyszcza skore ale jedynie powierzchownie.
wiec nie oczyscisz skrory tak dobrze jak przy manulanym oczyszczaniu .

jednak jesli masz powierzchowne , nie glebokie zanieczyszczenia , zaskorniki ktrorych chcesz sie pozbyc to polecam wlasnie peeling kawitacyjny.

powinno sie wykonac 6 serii zabiegu peelingu kawitacyjnego (2-3 razy w tygodniu )
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:22   #367
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

jestem świezo po kawitacji narazie buzke mam lekko zaczerwieniona ale gladka i gładka zobaczymy jak bedzie dalej
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 07:55   #368
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Gładką w sensie?
brak zaskórników, brak porów?
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 09:04   #369
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

tzn ja nie mialam z tym problemów przed kawitacja ale buzia jest wygładzona
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:42   #370
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez tiarus Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie powyżej i ... stawiam jeszcze jedno....
co mam zrobić, jak wygląda na to, że nic mi się nie oczyszcza?
po czym poznać, że pory są "tylko" powiększone, a nie jeszcze dodatkowo zanieczyszczone?
pisałam wyżej że potrzeba kilku zabiegów bo po jednym czy dwóch niczego nie zauważysz

Efekt utrzymał się ze trzy miesiące zupełnie oczyszczona z płytkich zaskóników twarz. Zupełnie. Podejrzewam że musiałabym pilnować comiesięcznych wizyt, ale z pewnością do tego wrócę jak jakoś czas wygospodaruję na cokolwiek.



porów nie da się pozbyć, to naturalne i nie zejdzie nigdy, możesz je jedynie zmniejszać, ale nie sądzę że akurat kawitacja jakoś na to wpływa. Może je za to pięknie oczyścić.
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2008-12-15 o 18:43
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:33   #371
tiarus
Raczkowanie
 
Avatar tiarus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Sincity
Wiadomości: 155
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziękuję side85 może się zmobilizuję i zacznę taki maraton kawitacyjny, bo po jednym zabiegu nie zauważyłam właściwie większej różnicy...
tylko że mnie zapchane pory tak nie męczą jak to ich rozkraterowienie.... :/
ale spróbuję - jeszcze raz dziękuję
__________________
Jedna czysta owca może zatruć życie całej parszywej owczarni.
tiarus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 13:53   #372
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziewczyny, a te zabiegi ultradźwiękami, na których byłyście, to były aparatem Ultrasonic? Bo mam szansę pójść na taki zabieg i nie wiem, czego się spodziewać? Czy efekty są już po jednym zabiegu? Czy po ilu? To podobno aparat do "peelingu, sonoforezy i mikrostymulacji".
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:44   #373
pekul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

witam
czy któras z was zna moze dobry salon kosmetyczny w Poznaniu w okolicach grunwaldu? kilka dni temu wybralam sie na pierwsze w zyciu oczyszczanie manualne w przypadkowo wybranym salonie i niespecjalnie jestem zadowolona z efektow. abstrahuje od tego, ze twarz nie jest dokladnie oczyszczona - to zrzucam na karb tego, ze rzeczywiscie moja cera nie jest w najlepszym stanie. bardziej martwi mnie fakt, ze po oczyszczaniu pojawily sie ropne wypryski - zupelnie, jakby skora nie zostala odpowiednio zdezynfekowana; ze o czerownych plamach nie wspomne...
za jakis czas chcialabym powtorzyc zabieg (sama jeszcze nie wiem, czy oczyszczanie manualne, czy kawitacja), ale gdyby ktoras z was moglaby polecic sprawdzona, znajaca sie na rzeczy kosmetyczke, bylabym szalenie zobowiazana
pekul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 07:37   #374
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a te zabiegi ultradźwiękami, na których byłyście, to były aparatem Ultrasonic? Bo mam szansę pójść na taki zabieg i nie wiem, czego się spodziewać? Czy efekty są już po jednym zabiegu? Czy po ilu? To podobno aparat do "peelingu, sonoforezy i mikrostymulacji".
efekt jest juz po jednym zabiegu , skora jest gladsza, rozjasniona , usuwa zanieczyszczenia jedynie powierzchownie , wiec nie usuniesz glebszych zaskornikow itp
Zaleca sie stosowania ultradzwiekow w serii od 6 do kilkunastu co 2-3 tygodnie.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:36   #375
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
efekt jest juz po jednym zabiegu , skora jest gladsza, rozjasniona , usuwa zanieczyszczenia jedynie powierzchownie , wiec nie usuniesz glebszych zaskornikow itp
Zaleca sie stosowania ultradzwiekow w serii od 6 do kilkunastu co 2-3 tygodnie.
Dziękuję za odpowiedź 6 czy nawet kilkanaście to sporo... ale skoro efekt jest już po jednym zabiegu, to chyba spróbuję Nie mam większych problemów z cerą, chciałabym ją tylko gruntownie oczyścić i odświeżyć. Wygląda na to, że ten zabieg powinien spełnić to zadanie
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:51   #376
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź 6 czy nawet kilkanaście to sporo... ale skoro efekt jest już po jednym zabiegu, to chyba spróbuję Nie mam większych problemów z cerą, chciałabym ją tylko gruntownie oczyścić i odświeżyć. Wygląda na to, że ten zabieg powinien spełnić to zadanie
wow a ja słyszałam, że tak wystarczy 3-5! A nie kilkanaście! Tak około 3 -5 co tydzień, a potem raz na jeden - dwa miesiące!!
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:54   #377
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

to zalezy od stanu skóry oraz od efektu jaki chcemy uzyskac
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:51   #378
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam,

Planuję się wybrać na zabieg mikro, ale słyszałam, że świetne efekty daje mikro w połączeniu z ultradźwiękami... Mam w związku z tym pytanie. Czy lepiej wykonać te 2 zabiegi osobno w odstępach czasu? Czy lepiej dwa na raz? Dodam, że miałam już kiedyś robione chyba z 6 zabiegów mikro. Skórę mam delikatną, cienką. Zależy mi na pozbyciu się blizn potrądzikowych i niewielkich przebarwień.
Jeszcze takie pytanko - spotkałam cenniki na różnych stronkach salonów i było tam napisane: peeling kawitacyjny - podstawowy - xxzł
peeling kawitacyjny +ultradźwięki + ampułka - xxzł

czy peeling kawitacyjny, to nie to samo co ultradźwięki? bo już sie pogubiłam.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:46   #379
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

azzis ja Ci polecam mikrodermabrazję + sonoforezę (wprowadzenie za pomocą ultradźwięków do głębszych warstw skóry substancji aktywnych
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 00:06   #380
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

w poniedzialek ide na ultradzwieki, zdam relacje jak bylo i czy cosik sie zmienilo
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 06:23   #381
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
efekt jest juz po jednym zabiegu , skora jest gladsza, rozjasniona , usuwa zanieczyszczenia jedynie powierzchownie , wiec nie usuniesz glebszych zaskornikow itp
Zaleca sie stosowania ultradzwiekow w serii od 6 do kilkunastu co 2-3 tygodnie.

to zostalam podlamana
mam zanieczyszczona skore (w dalekiej przeszlosci przetluszczajaca sie w strefie t), naszczescie dzis sie unormowala. i wlasnie interesuje mnie czy te wszystkie cuda o jakich wypisujecie sa w stanie oczyscic zanieczyszczone pory (mam zaskorniko-potwory na nosie i brodzie, niektore otwarte niektore zamkniete).
prosze niech mi ktoras odpisze obiecuje sumiennie, ze przeczytam caly watek... po sesji
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:19   #382
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Kawitacja - gdzie we Wrocławiu?

Podnoszę temat
Gdzie i za ile teraz najlepiej zrobić peeling?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:30   #383
kleooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

KaVi Wellness Zaprasza studentki na peeling kawitacyjny w cenie 50 zł
0722 160 760
www.kavi.com.pl
kleooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:45   #384
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Peeling kawitacyjny we Wrocławiu gdzie i za ile??

Dzięki za odpowiedź. Już wcześniej wybrałam się do Zakątka Piękna i jestem b. zadowolona. Gabinet tuż pod moim domkiem, miła pani kosmetyczka i pracują na Thalgo czekam na efekty.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:26   #385
łysa_lama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Witam
Wpadłyśmy z koleżanką na genialny pomysł zakupu profesjonalnego urządzenia do peelingu kawitacyjnego i robienia go samodzielnie w domu. Żadna z nas nie jest wykwalifikowaną kosmetyczką, ale zabieg wydaje się mało skomplikowany.
Tak wygląda urządzenie:
http://www.activeshop.com.pl/am232-u...er-p-1075.html
Przy zakupie firma oferuje bezpłatne szkolenie.
Czy ktoś już próbował czegoś takiego?
Prosimy o wszelkie komentarze...
łysa_lama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:52   #386
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

a ktoraś z was byla w salonie na takim zabiegu? Ja bym sie cichaczem zapisala na taki zabieg do salonu i zobaczyla jak to wyglada przy okazji podpytala o kilka informalcji odnosnie sprzetu.
Ale moim skromnym zdaniem to zbyt czesto z takij maszyny to sie chyba nie kozysta, no chyba ze zamierzacie ja wykorzystac do zarobku to moooze
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:21   #387
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Cytat:
Napisane przez łysa_lama Pokaż wiadomość
Witam
Wpadłyśmy z koleżanką na genialny pomysł zakupu profesjonalnego urządzenia do peelingu kawitacyjnego i robienia go samodzielnie w domu. Żadna z nas nie jest wykwalifikowaną kosmetyczką, ale zabieg wydaje się mało skomplikowany.
Tak wygląda urządzenie:
http://www.activeshop.com.pl/am232-u...er-p-1075.html
Przy zakupie firma oferuje bezpłatne szkolenie.
Czy ktoś już próbował czegoś takiego?
Prosimy o wszelkie komentarze...

Nie polecam.... Taki zabieg wykonuje sie w gabinecie kosmetycznym, kosmetyczka dokładnie wie jak przebiegają mięsnie, i wzdłuż nich wykonuje sie ten zabieg. nie lepiej iśc do kosmetyczki i miec PRAWIDŁOWO wykonany zabieg...?
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:20   #388
łysa_lama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Obydwie byłyśmy na zabiegu po kilka razy w różnych salonach kosmetycznych, tylko dlatego w ogóle przyszło nam to do głowy. Ja ostatni raz byłam właśnie parę dni temu i kosmetyczka zaleciła mi peeling kawitacyjny raz na dwa tygodnie.
łysa_lama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:10   #389
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

Ja myślę, że warto spobie sprawić takie urzadzenie jeżeli wiemy ,że cena nam się zwróci. Nie przesadzajmy ,ze jest to nie wiadomo jak skomplikowane! A skoro do urządzenia dorzucają szkolenie to już wogóle extra!
Warto by było przed tym dorwać jakis atlas anatomii by sprawdzić co tam nam się naprawdę pod skórą kryje, gdzie mięśnie mają swój przyczep początkowy, a gdzie końcowy i do dzieła! Z resztą jak byłyscie obie na tym peelingu to świetnie wiecie w którą stronę pani kosmetyczja jeździła
Sama nawet przeglądałam allegro , tylo zastanawiałam się nad tymi małymi, przenośnymi urządzeniami.
Moze ktoś zna sie na firmach, parametrach i umiałby coś polecic???
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:20   #390
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Peeling kawitacyjny samodzielnie w domu - co o tym sądzicie?

No wydaje mi się , że szkolenia w firmie ACTIVE przy zakupie sprzętu są tylko dla kosmetyczek...ale mogę się mylić Ponadto urządzenia tej firmy (co sugeruje cena również) mają bardzo kiepskie parametry.

Mam jednak nadzieje, że znacie przeciwskazania i zasadę działania ultradźwieków i wiecie, że pełną serię zabiegów można powtarzać TYLKO raz w roku, nie jest to bowiem zabieg zupełnie bezinwazyjny jak mogłoby sie to komuś wydawać.





DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.