Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 15:40   #931
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a czy któraś z Was usuwa włoski z policzków za pomocą wosku ?

Edytowane przez CzerwonyKolczyk
Czas edycji: 2009-03-02 o 15:41
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:41   #932
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja używam plasterków z woskiem póki co ,kiedys może laser)
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:37   #933
Olgaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam
Ja raczej na początek spróbowałabym rozjaśnić... Poleciły byście mi coś oprócz Sally Hansen "Creme hair bleach" o którym przeczytałam w jednym z wcześniejszych postów... W jakiej to jest cenie? I co ile takie rozjasnianie sie powtarza?
Olgaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:34   #934
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cześć :P również należę do dziewczyn które posiadają ten owy wąsik ;/ niebawem chciałam go usunąć u kosmetyczki u mnie w Łodzi kosztuje to około 20 zloty ale co tam pieniądze czytałam wasze wypowiedzi i mam pytanie dlaczego tak dużo dziewczyn ma jakieś zaczerwienienia bądź krostki? po owej depilacji ;/
ja nie chce mieć niczego takiego ;/ tez jestem ciemną brunetką i chyba tych podrażnień się najbardziej boje ;/ czy to wszystko zależy od tego jak kosmetyczka przeprowadzi zabieg? czy od cery?
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 08:33   #935
Dayana
Przyczajenie
 
Avatar Dayana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

wyrywam wąsik pęsetą już jakieś pół roku ale ostatnio zauważyłam, że mi włoski zaczęły odrastać tak już po 3 dniach muszę wyrywać jak nie po 2 ;| czy ja może robie coś nie tak? na plastry się nie zdecyduje bo później są te krosteczki okropne ;|

i niestety mam jeszcze jeden problem, po wyrwaniu jak się przyjże jak tylko zaczynają mi odrastać to te co odrastają wyglądają tak jakoś okropnie, jak jakieś czarne kropeczki, tylko że są za krótkie na początku żeby je wyrwać, co mogę z tym zrobić?
__________________
Smak Życia

love
Dayana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:01   #936
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

20 marca ide na pierwszy zabieg żałuje ze nie zdecydowałam sie wczesniej
ma być 5-6 zabiegów rozłożonych w czasie

za pierwszy płace 160zł za kolejne powiedziała że może byc mniej

i najpierw pierwsze 20 marca
nastepne za miesiac (lub dwa)
i odstępy będą sie wydłużać nawt do 4 miesiecy wiec te 160 jakos odłoże

astystentka (czy jak to nazwac :P) w tym gabinecie mowiła ze sama usuwala wasik i ze jest bardzo zadowolona

mam nadzieje ze tez bede
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:47   #937
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Red face Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
20 marca ide na pierwszy zabieg żałuje ze nie zdecydowałam sie wczesniej
ma być 5-6 zabiegów rozłożonych w czasie

za pierwszy płace 160zł za kolejne powiedziała że może byc mniej

i najpierw pierwsze 20 marca
nastepne za miesiac (lub dwa)
i odstępy będą sie wydłużać nawt do 4 miesiecy wiec te 160 jakos odłoże

astystentka (czy jak to nazwac :P) w tym gabinecie mowiła ze sama usuwala wasik i ze jest bardzo zadowolona

mam nadzieje ze tez bede
Asystentka zapewne chciala zareklamowac gabinetZycze powodzenia
A wzielas pod uwage to ze teraz idzie wiosna i lato i nie bedziesz mogla sie opalac
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 18:01   #938
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Też mam z tym problem, ale zaczęłam używać kremów do depilacji twarzy, no i działa. Wszystkie włoski schodzą, nad wargami mam gładko, odrastające wyrywam pęsętą, a czasem, gdy jest ich więcej używam kremu. Używam różnych na zmianę.
illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 09:35   #939
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

moge sie opalać tylko kremami z filtrem
tzn z tego co zrozumiałam to ten ''zakaz'' opalania i uzywania samoopalaczy jest tylko ze wzgledów estetycznych. Bo sie zrobi biała plama...
poza tym mowila ze jesli ktos sie opala to po prostu zmniejszaja ilosc promieni uv zeby nie poparzyc skory

poza tym nie przeszkadza mi to...mam dosyc ciemna karnacje bez opalania wiec dla mnie to nie problem... z reszta...moge byc jak corka mlynarza ale bez wasa
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:31   #940
annniee
Przyczajenie
 
Avatar annniee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a ja mam takie pytanie .. czy po wyrywaniu "wąsików" pęsetą to jest taki sam efekt jak po goleniu ich maszynką ..? czy jest lepiej.? ; )
annniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:20   #941
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
moge sie opalać tylko kremami z filtrem
tzn z tego co zrozumiałam to ten ''zakaz'' opalania i uzywania samoopalaczy jest tylko ze wzgledów estetycznych. Bo sie zrobi biała plama...
poza tym mowila ze jesli ktos sie opala to po prostu zmniejszaja ilosc promieni uv zeby nie poparzyc skory

poza tym nie przeszkadza mi to...mam dosyc ciemna karnacje bez opalania wiec dla mnie to nie problem... z reszta...moge byc jak corka mlynarza ale bez wasa
No nie mozna sie opalac,bo mozna dostac poparzenJa jednak nie wybiore sie na laser,bylam u kosmetyczki na wosk i juz 2 miesiac nie mam wloskow,odroslo mi kilka ktore wyrwalam pęsetkąNo i nie wyobrazam sobie lata bez opalania się.

annnie nie powinno się golic maszynką,bo mozesz sobie zrobic sobie niezłą krzywdę,wtedy dopiero urosnie Ci WĄS najlepiej wosk albo pęsetką -ale to boli.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-03-14 o 20:22 Powód: dopisek
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 20:31   #942
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hmm tyle się naczyłam, ze po depilacji woskiem na zimno wyskakują krostki mi się to nigdy nie przydarzyło i regularnie depiluję plastrami, chyba mam szczęscie.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:14   #943
annniee
Przyczajenie
 
Avatar annniee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

atomufka dzięki za odp .
annniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:47   #944
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja zawsze te zbedne wloski, ktore doprowadzaja mnie do szalu, wyrywam za pomoca pesety. Te wieksze to pikus, ale jak zabieram sie za te malutkie to az mi lzy naplywaja do oczu, cholernie boli Moze i jakiegos wasika nie mam, ale za to mam obsesje na ich punkcie. Najgorzej jest kiedy swieci slonce, mam wtedy wrazenie ze jeszcze bardziej je widac, a stojac blisko ludzi w autobusie to masakra. Wstydze sie i tyle.
Wiec kupilam sobie wosk w plastrach na zimno do depilacji twarzy Tanita. Moze i one sa bardzo dokladne, bo wyrwaly mi i meszek, ale efekty po byly dla mnie okropne. Przez 2-3 dni jak sie dotykalam powyzej ust to doslownie nic nie czulam. Jakbym miala znieczulenie. Po drugie mialam 2 jasniejsze paski-slad po tych plastrach. I nijak sie nie dalo tego zatuszowac pudrem.
Mam po prostu niemile doswiadczenie z plastrami. Chyba juz jestem skazana na pesete.
Ale moze przeczytam caly ten watek i dowiem sie czegos nowego

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2009-03-15 o 11:15 Powód: literowki
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:30   #945
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ja zawsze te zbedne wloski, ktore doprowadzaja mnie do szalu, wyrywam za pomoca pesety. Te wieksze to pikus, ale jak zabieram sie za te malutkie to az mi lzy naplywaja do oczu, cholernie boli Moze i jakiegos wasika nie mam, ale za to mam obsesje na ich punkcie. Najgorzej jest kiedy swieci slonce, mam wtedy wrazenie ze jeszcze bardziej je widac, a stojac blisko ludzi w autobusie to masakra. Wstydze sie i tyle.
Wiec kupilam sobie wosk w plastrach na zimno do depilacji twarzy Tanita. Moze i one sa bardzo dokladne, bo wyrwaly mi i meszek, ale efekty po byly dla mnie okropne. Przez 2-3 dni jak sie dotykalam powyzej ust to doslownie nic nie czulam. Jakbym miala znieczulenie. Po drugie mialam 2 jasniejsze paski-slad po tych plastrach. I nijak sie nie dalo tego zatuszowac pudrem.
Mam po prostu niemile doswiadczenie z plastrami. Chyba juz jestem skazana na pesete.
Ale moze przeczytam caly ten watek i dowiem sie czegos nowego
Ja poszlam na wosk na goraco do salonu i tez mialam potem takie wrazenie jakbym nic nie czulapoza tym Pani byla bardzo niemiła.Mialam zaledwie kilka wloskow a ona ze WĄS to WĄS i to trzeba usuwaćpoczułam się jakbym maiala wąsy do pasa,co za baba....Jak tak mozna do klientajuz wiecej do niej nie pojde...
Ale teraz juz prawie 3 miesiace od tej wizyty tylko poprawiam sobie pęsetką,bo jakos nie odrastaja

annnie nie ma sprawy
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:10   #946
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cześć przeczytałam trochę postów i zastanawiam się czy jak pójdę na depilacje wąsika do kosmetyczki to czy po tym zabiegu będę miała takie krostki jak tutaj większość z was pisze ;/ nie chce ich mieć ;/ mam się jeszcze czegoś obawiać w związku z taka depilacja? (są jeszcze jakieś skutki uboczne?)
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:47   #947
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez 16Bella16 Pokaż wiadomość
Cześć przeczytałam trochę postów i zastanawiam się czy jak pójdę na depilacje wąsika do kosmetyczki to czy po tym zabiegu będę miała takie krostki jak tutaj większość z was pisze ;/ nie chce ich mieć ;/ mam się jeszcze czegoś obawiać w związku z taka depilacja? (są jeszcze jakieś skutki uboczne?)
Mi wyszly niestety te krostki,ale dopiero po kilku dniach.W ogole dlugo mi sie to jakos goiło.Nie wiem czy to wina tej kosmetyczki ,bo bylam tylko jeden raz i juz wiecej nie pojdena pewno nie do tej baby...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:59   #948
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Mi wyszly niestety te krostki,ale dopiero po kilku dniach.W ogole dlugo mi sie to jakos goiło.Nie wiem czy to wina tej kosmetyczki ,bo bylam tylko jeden raz i juz wiecej nie pojdena pewno nie do tej baby...
kurcze to nie fajnie nie chce tak ;/ chyba nie pójdę do tej kosmetyczki te krostki bardzo się rzucały w oczy? ile tak mniej więcej się trzymały u Ciebie?
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:52   #949
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

a co sądzicie o rozjasnianiu srodkiem Sally Hansen ?? Pomaga?
poszlabym do kosmetyczjki ale nie chce wygladac jak bym sie golila maszynka ...;/
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 16:59   #950
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez 16Bella16 Pokaż wiadomość
kurcze to nie fajnie nie chce tak ;/ chyba nie pójdę do tej kosmetyczki te krostki bardzo się rzucały w oczy? ile tak mniej więcej się trzymały u Ciebie?
Wiesz raczej nie były jakoś widoczne,bardziej pod skórą i bolesne;/
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:15   #951
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cześć,
Ja mam dość widoczne wąsiki...
jak się je "wydepiluje" u kosmetyczki to one już nie odrosną?
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:18   #952
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Ja poszlam na wosk na goraco do salonu i tez mialam potem takie wrazenie jakbym nic nie czulapoza tym Pani byla bardzo niemiła.Mialam zaledwie kilka wloskow a ona ze WĄS to WĄS i to trzeba usuwaćpoczułam się jakbym maiala wąsy do pasa,co za baba....Jak tak mozna do klientajuz wiecej do niej nie pojde...
Ale teraz juz prawie 3 miesiace od tej wizyty tylko poprawiam sobie pęsetką,bo jakos nie odrastaja
Jakie trzeba?! Mam ochote je usunac, a nie ze musze Wredna baba. Swoja droga kiedys ogladalam reportaz o kobiecie z broda i ona za nic w swiecie nie chciala jej zgolic. Na dodatek miala krzaczaste brwi i wygladala jak mezczyzna, ale dobrze jej tak bylo, pomimo iz uchodzila w spoleczenstwie za dziwadlo.
Na codzien tez widuje panie, ktore maja widoczny wasik, ale go nie gola. Wolna wola, skoro im nie przeszkadza to ok

A wracajac do krost. Mi tez pare wyskoczylo. Byly malutkie. Zeby je wysuszyc przetarlam je amolem, a potem nakladalam alantan plus. Na dzien normalny makijaz i nie bylo ich widac. Po ok 5 dniach juz bylo ok.
Bardziej one przypominaly male ranki.

Ja od pierwszego razu z plastrami dalej uzywam pesety. Bezpieczniejsza Moich wloskow ogolnie nie widac tylko jak przekrece glowe cos a'la profil to widze, ze cos tam sterczy i to mnie denerwuje.

Cytat:
Napisane przez Kiciunia85 Pokaż wiadomość
Cześć,
Ja mam dość widoczne wąsiki...
jak się je "wydepiluje" u kosmetyczki to one już nie odrosną?
Odrosna.
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:54   #953
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

I pewnie odrosną dłuższe, ciemniejsze i/lub grubsze...
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 14:09   #954
Fju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ostatnio używając plastrów z zimnym woskiem zdarłam lekko skórę. Teraz jest to zagojone, ale została jakby plama. Co ja mam zrobić? Tragicznie to wygląda.
Fju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:09   #955
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
No nie mozna sie opalac,bo mozna dostac poparzenJa jednak nie wybiore sie na laser,bylam u kosmetyczki na wosk i juz 2 miesiac nie mam wloskow,odroslo mi kilka ktore wyrwalam pęsetkąNo i nie wyobrazam sobie lata bez opalania się.

annnie nie powinno się golic maszynką,bo mozesz sobie zrobic sobie niezłą krzywdę,wtedy dopiero urosnie Ci WĄS najlepiej wosk albo pęsetką -ale to boli.
mam przestac sie opalac na 3,4tyg przed zabiegiem!!!
w piatek mam pierwszy czyli koniec marca
nastepny za ok. 2 miesiace czyli koniec czerwca
a nastepny za trzy czyli wakacje mam do opalania =)
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:50   #956
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hej a nie mial ktoras z was tak jak ja..po uzyciu czy to pastrów do debilacji joanny czy tez kremu do debilacji belindy, zaczelam dostawac takich pryszczy nad gorna warga, niektore bolace;/ zanim je wylecze, wasik odrasta i trzeba od nowa debilowac i za kilka dni znouw cos mi wyskakauje, i to klka w jednym miejscu/ nie wiem czy to wlasnie po tych srodkach, ale tak mysle, bo przedtem jak nie debilowalam nie mialam nic. co robic;/;/
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:18   #957
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Fju Pokaż wiadomość
Ostatnio używając plastrów z zimnym woskiem zdarłam lekko skórę. Teraz jest to zagojone, ale została jakby plama. Co ja mam zrobić? Tragicznie to wygląda.
Jest lekko brązowawa? Mi zostało coś takiego po zdarciu paska skóry podczas depilacji nóg... to chyba... blizna... tylko, że ciemniejsza od skóry...
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:55   #958
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Też rośnie mi ten uciążliwy wąsik...mimo że jestem blondynką, jest ciemny i z tego co widzę w lustrze - widoczny Usuwam go plastrami Tanita, a pojedyncze włoski traktuję pensetą, niestety nigdy mi się nie udało jeszcze usunąć włosków idealnie do 'czysta' ale są prawie niewidoczne. Wiele z Was pisało, że wolno odrastają, są słabsze, bledsze itp. u mnie żaden z powyższych objawów nie występuje;P Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki..ehh
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:18   #959
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez PastelowaKredka Pokaż wiadomość
Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki..ehh
Przykro mi to pisać, ale nie wierz w cuda i kosmetyczka to nie cudotwórca. Ona po prostu : depiluje pryz pomocy profesjonalnych środków i wprawną {choć nie zawsze ręką. Jeśli zostało gdzieś tam ... przed Twoim urodzeniem postanowione, że będziesz miała wąsik, to będziesz miała. Tak jak i ja.
Ale się nie przejmuj, są na świecie gorsze rzeczy. Ja na depilację chodzę do kosmetyczki co cztery tygodnie już przez wieeeele lat i nie zauważyłam żeby coś uległo zmianie. Tak jak z depilacją brwi.
Już pisałam w tym wątku : doprawdy, chciałabym być na tyle psychicznie silna, żeby sobie sama - tak jak większość z Was - wąsik depilować ... Brrrry ! Przecież to koszmar . No tak, ale ja mam niską granicę bólu i nawet zabieg u kosmetyczki to dla mnie jakieś tam przeżycie. Życzę dalszego samozaparcia w procesie zrywania plastrów. To nie ironia, to pewnego rodzaju podziw.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:51   #960
SamaSamotna
Raczkowanie
 
Avatar SamaSamotna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
hej a nie mial ktoras z was tak jak ja..po uzyciu czy to pastrów do debilacji joanny czy tez kremu do debilacji belindy, zaczelam dostawac takich pryszczy nad gorna warga, niektore bolace;/ zanim je wylecze, wasik odrasta i trzeba od nowa debilowac i za kilka dni znouw cos mi wyskakauje, i to klka w jednym miejscu/ nie wiem czy to wlasnie po tych srodkach, ale tak mysle, bo przedtem jak nie debilowalam nie mialam nic. co robic;/;/
jest sposób na pozbycie się krostek po depilacji zanim zacznę działać to przecieram miejsca depilowane spirytusem salicylowy żeby zdezynfekować skórę, a po wyrwaniu pęsetką zbędnych włosków nakładam patyczkiem oliwkę. pod żadnym pozorem nie dotykam palcami, chociaż bardzo swędzi. od momentu jak tak robię nie pojawiła mi się ani 1 krostka. pęsetkę również przemywam spirytusem! polecam takie działania bo miło mieć nie tylko gładziutką skórę na wargach ale i bez białych krostek
__________________
Dalej i dalej na paraboli czasu, wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno. Z roślin trujących bukietem idę w garści …wszystko najlepsze co mogło być przepadło...
SamaSamotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.