Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 12:39   #511
ilciax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

ile sztuk tych supreme? 28 czy 14?
ilciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:28   #512
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez ilciax Pokaż wiadomość
ile sztuk tych supreme? 28 czy 14?
Przy pierwszym używaniu osobiście radzę 28, dwa razy dziennie czyli kuracja siedmiodniowa.
14 pasków jest bardziej przeznaczone dla osób które po jakimś czasie chcą poprawić efekt.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:24   #513
goofy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Pewnie jutro do mnie dotrą paski supreme, radzisz używać 2x razy dziennie? Wcześniej używałem Białej Perły, i nie bolały mnie dziąsła i zęby po niej, więc raczej nie mam nadwrażliwej paszczy I jeszcze jedno, może trochę głupie pytanie. Po jakim czasie od umycia zębów można je założyć? Trochę też mnie to dziwi, bo w kuracji Białą Perłą zalecali umycie zębów tuż przed założeniem "ustników", a tutaj odwrotnie
goofy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 23:57   #514
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez goofy3 Pokaż wiadomość
Pewnie jutro do mnie dotrą paski supreme, radzisz używać 2x razy dziennie? Wcześniej używałem Białej Perły, i nie bolały mnie dziąsła i zęby po niej, więc raczej nie mam nadwrażliwej paszczy I jeszcze jedno, może trochę głupie pytanie. Po jakim czasie od umycia zębów można je założyć? Trochę też mnie to dziwi, bo w kuracji Białą Perłą zalecali umycie zębów tuż przed założeniem "ustników", a tutaj odwrotnie
W instrukcji jest tak zalecone, żeby używać dwa razy dziennie.
Chyba, że miałbyś duży ból zębów to możesz ograniczyć do jednego razu dziennie, albo w ogóle zrobić sobie jeden, dwa dni przerwy...
Co do mycia zębów, to fakt, że nie powinno się myć zębów zaraz przed nałożeniem pasków oraz chwilę po ich ściągnięciu. Gdzieś już w tym wątku było pisane na ten temat. Można to różnie zrobić, np. rano umyc zeby, zjesc sniadanie, troszke poczekac, wypłukać buzię i założyć paski. Wieczorem zjeść kolację, wypłukać zęby, założyc paski, trochę czasu odczekać i dopiero umyć zęby. Można to robić na odwrót, obojętnie byle by ta przerwa po między paskami i myciem zębów była. A ile konkretnie to chyba nie ma takiego czasu podanego.. Ja ten czas miałam wyznaczony różnie, od godziny do dwóch.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 09:45   #515
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kurcze malłam się i kupiłam Classic ;/ zastanawiam się czy zamawiać supreme, i tu najtaniej jest, myślę, że się opłaca...

http://allegro.pl/crest-whitestrips-...350761086.html
zamawiał juz ktoś u tego sprzedawcy??

Jestem strasznie niecierpliwa ;/ ale myślę, sobie, że może lepiej najpierw wypróbować słabsze jak działaja i czy nie mam nadwarażliwych zębów a pózniej ewentualnie mysleć o supreme, dziewczyny patrzcie na linka ta dziewczyna wybiela crestami 3d vivid słabszymi :
http://www.youtube.com/watch?v=_eIUF...eature=channel
po oglądnieciu tego tak się napaliłam na wybielanie tymi paskami

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-12-07 o 09:55
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:07   #516
claaaaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam,od dzisiaj zaczynam kuracje z paskami crest supreme,ktore kupilam na allegro.za kilka dni napisze jak efekty.
Jak na razie mam je zalozone po raz pierwszy,nie odczuwam mocnego bolu,a mam je juz na zebach ok 20min. Nie wiem,czy to mozliwe ale wydaje mi sie,ze juz widze pierwsze efekty!
claaaaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:01   #517
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

witam rok temu wybielalam ząbki białą perłą i crest supreme. efekty były powalające. jednak minął rok i od dziś zaczynam znów kurację

tym razem padło na crest premium, te co mają stężenie 10% [ ponieważ supreme były dla mnie zdecydowanie za mocne i odczuwałam okropny ból ]
A to moje ząbki sprzed roku po użyciu BP i Crestów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03721.jpg (11,4 KB, 276 załadowań)
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 18:36   #518
claaaaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

mam pytanie odnosnie dalszych zebow,do ktorych pasek nie dosiega. czy widac u Was duza roznice,pomiedzy wybielonymi,a tylnymi? jest to widoczne dla innych osob np. przy usmiechu?
claaaaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 13:19   #519
goofy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kupiłem z tej aukcji
http://allegro.pl/najtaniej-paski-cr...338751987.html
dzisiaj doszły. Jednak bez pudełka i instrukcji, same saszetki wrzucone do koperty... Wieczorkiem zaczynam "kurację"

Pozdrawiam
goofy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:09   #520
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dziś przyszły do mnie moje classic, stanowczo nie polecam! te paski są takie liche, schodzą z zębów, ślizgają się i są krótkie, posmak okropny wybielacza i myślę, że nie warto w nie inwestować, chociaż nie wiem jak wybielają, wiadomo ja po jednym użyciu rezulatów nie zauważyłam.
Czekam na supreme zamówiłam z tej aukcji za 64 zł.
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 17:21   #521
goofy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Wczoraj założyłem paski supreme. Nie jeździły po zębach jak to niektórzy piszą Miałem mały problem z założeniem dolnego paska, ale jakoś dałem radę. Dzisiaj rano jednak troszkę bolały mnie zęby, w skali 1-10 powiedzmy że 0,5 Ranie nie zakładałem gdyż nie miałem czasu, ale od jutra zaczynam używanie ich dwa razy dziennie
goofy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 19:49   #522
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

z kolei ja jestem po 3 dniu crestów premium [ 10% ] jest super i już widzę świetne efekty)
kupiłam pastę ELMEX, bo mam wyjątkowo wrażliwe zęby i ból jest minimalny)
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:41   #523
goofy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Po 4 saszetkach Supreme już widzę różnicę Nie mogę doczekać się końcowego efektu, szkoda że wcześniej o nich nie wiedziałem tylko z Białą Perłą się męczyłem... I tym samym chyba mam rozwiązany problem prezentu na gwiazdkę dla mamuśki Zawsze narzekała na brak skutków wybielania pastami itp, więc od gwiazdora dostanie Crest Advanced Seal
goofy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 09:56   #524
ponda69usiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

We wrześniu wybielałam zęby paskami crest supreme 28 sztuk. Była to zatem niepełna kuracja. W styczniu mam studniówkę i chciałabym zabłysnąć olśniewająco białym uśmiechem ( nie ukrywajmy że ząbki troszeczkę ciemnieją ). Czy wobec tego mogę kupić przykładowo 14 sztuk, kurację na 7 dni, aby troszeczkę je rozjaśnić?
ponda69usiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:01   #525
Nester
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez ponda69usiek Pokaż wiadomość
Czy wobec tego mogę kupić przykładowo 14 sztuk, kurację na 7 dni, aby troszeczkę je rozjaśnić?
Możesz, choć nie potrzeba tylu pasków do tego.
Nester jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:49   #526
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

czy w jakimś sklepie typu Super Pharm czy Rossman jest teraz promocja na któreś z tych paskow?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:15   #527
Natalia175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 67
GG do Natalia175
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy w jakimś sklepie typu Super Pharm czy Rossman jest teraz promocja na któreś z tych paskow?
W polskich drogeriach nie dostaniesz pasków firmy crest. Dostępne są tylko paski wybielające firmy Blend-a-med, a te jak ostatnio widziałam były po około 60 zł.
Natalia175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:59   #528
Malutqa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam Przyznam ze mam niemaly problem;/ zastanawiam sie nad zakupem paskow crest supreme, ale pojecia nie mam czy kupic 7 saszetek czy 14;/moje zeby nie sa tragicznie zołte ale biale tez nie pale i pije duzo kawy. Dziewczyny pomozcie
Malutqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 15:45   #529
zakochanaana789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

hey! ja też właśnie się zastanawiam czy kupic 7 pasków czy 14. Ale myśle na kupnem Crest supreme, czyli tych najmocniejszych. Rok temu wybielałam paskami blend a med , był bardzo fajny efekt. wiecie moze jakie jest stężenie nadtlenku wodoru w Blend a med ??? Czy ktos próbował crestów przez 7 dni a nie 14? czy są dobre efekty??
zakochanaana789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 18:20   #530
ivparis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

witam wszystkich
od 4dni uzywam paskow crest pro,dzisiaj odczuwam nadwrazliwosc zebow ale sie nie poddam.Efekty juz widze chociaz,ze pale i pije kawe.W aptece powiedziano mi,ze sa to b.dobre paski i duzo ludzi je chwali.Ciekawa jestem pelnych efektow.Bede zdawala relacje
ivparis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 18:45   #531
Malutqa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

W blend a med jest 6,5 % stężenia ndtlenku wodoru, a w crestach az 14%, poza tym wiele osob poleca wlasnie paski crest, bo ponoc sa najlepsze. Ja rok temu rowniez przed sylwestrem wybielalam zeby paskami crest, ale multicare, one maja bodajze 6,5%. Efekt był:P nie zebym swiecila swoim uzebieniem ale zabki wyraznie sie rozjasnily, przede wsyztskim zniknely przebarwienia, nalot i kamieni wtedy zamowilam 14 saszetek, czyli 28 paskow, ktorych uzywalam przez dwa tygodnie. Dlatego teraz mysle zeby zakupic tych 7 saszetek crest supreme skoro maja w sumie dwa razy wiecej stezenia nadtlenku wodoru, poza tym sa tansze a przyznam szczerze ze szkoda jest mi wydac prawie 80 zl:P:P z drugiej strony bardzo zalezy mi na efekcie i dlatego nie wiem sama co mam robica czasu coraz mniej

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

ivparis a gdzie ty zamowilas te paseczki crest pro? bo na allegro nie ma, (a przynajmniej jeszcze dzisiaj rano nie bylo) i na polskim rynku rowniez??
Malutqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:51   #532
zakochanaana789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

no właśnie czasu coraz mnie ;p;p;p
ja sie w koncu chyba zdecyduje na 14v pasków crest supreme, one są najmocniejsze i mysle ze tygodniowa kuracja mi wystarczy. A pozatym 28 pasków jest dosyć drogie.
zakochanaana789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:08   #533
ivparis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

mieszkam od 6lat w Paryzu,tutaj wszystkie paski cerest sa w aptekach.Duzo francuzow je uzywa.Tylko martwie sie troche bo zaczynaja mnie zabki rwac,zaczyna sie nadwrazliwosc.Mam nadzieje,ze nie popsuja mi one zebkow,ale rezultaty sa super
ivparis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 14:15   #534
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja jestem po 4 dniach crest supreme i naprawdę ząbki się wybieliły jeszcze 6 saszetek mi zostało, zobaczymy ) polecam te paski
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 17:24   #535
Malutqa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

skoro rezultaty byly po crestach multicare, to po supreme, ktorych stezene jest dwa razy wieksze, efekt musi byc zniewalajacy!a zwlaszcza po calym zestawie! a tak swoja droga to fajnie macie w tym Paryzu:

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Monisia ale uzywasz raz czy dwa razy dziennie?
Malutqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:09   #536
zakochanaana789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

podłączam sie pod pytanie: Monisia , używasz raz czy dwa razy dziennie paski????
zakochanaana789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:07   #537
Malutqa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

a zegar tyka...

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

aaaaaa tam zamawiam 14!! dokupie sobie jakas paste wybielajaca i bedzie nie dam teraz 80 zl za paski moze kiedys-jak uzbieram no...to chyba decyzja podjeta
Malutqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:24   #538
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

2 razy dziennie używałam, ale teraz robię przerwę jedno dniową lub 2 bo trochę mam dziąsła podraznione
ja zamówiłam 14 saszetek-czyli 28 pasków, a tak w ogóle to ile powinna trwać kuracja supreme??

miejsami mam na zębach jasniejsze paski, nie wiem czemu tak wyszło, mam nadzieję, że to sie jeszcze wyrówna ;/

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:36
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:13   #539
Malutqa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

musial ci tak jakos dziwnie chwycic zel;/moze nie w kazdym miejscu dokladnie przylegal, nie wiem, ale tez mam nadzieje ze ci to zejdzie;/kup sobie jeszcze jakas dobra paste wybielajaca, to tez powinno pomoc a cala kuracja, wedlug wikipedii, powinna trwac 21 dni ale wiele dziewczyn na tym forum pisze ze po 14 saszetkach mialy swietne rezultaty
Malutqa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 19:44   #540
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

a ja znalazlam tanie paski ale ten ktos nie ma komentarzy i boje sie ze ani paskow ani kasy nie zobacze http://allegro.pl/crest-supreme-14-p...368670510.html
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.