Zapuszczanie włosów - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 08:35   #1771
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tu jest tani kokos Parachute. Zwłaszcza ten 500ml.
http://www.deesis.com.pl/sklep/index.php?cPath=64_81

okej dzieki jak bym kupywala 2*500ml =50zl bo ten caly 1000l=54zl wiec bym zaoszczedzila te 4 zlote ;D:P
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:22   #1772
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

tzn uważam że nie mam zbyt gęstych włosów
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:05   #1773
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

dołączam po raz kolejny i mam nadzieję, ze ostatni do zapuszczających włosy..

obcięłam wz długości ok 40cm do 26cm na popularnego boba, jednak fryzjerka zrobiła mi z tyłu cos w stylu 'pupy', nie jest to pieczarka ani znany grzybek lecz taki kłabek-coś. Ułozone na szczotce wygląda w porzadku, mnie jest zreszta naprawde dobrze w krótszych włosach. Z przodu długosc mnie nie mierzi, lecz to cos z tyłu nie pozwala spiac włosów. Na dodatek po miesiacu-urosły 2cm i jest 28- fryzura cąłkowicie straciła fason. Chce zapuscic włosy do równej długości, na niespecjalnie długie ok 35cm. Obecnie marze, zeby zejsc z wygryzków z tyłu.. jestem szczezre mowiac nieprzecietnie zła na siebie, ze ciachnęłam takie włosy i to jeszcze nie w linii prostej, ale troche mnie zmydliło oczy zdanie fryzjerki- 'zrobimy bombke to beda sie układac'.

Poniżej efekty mojej decyzji.. nigdy wiecej!!!
przed i po (zaraz po ścieciu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg warkocz.jpg (45,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg polwarkocz.jpg (30,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozpuszczone.jpg (24,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1tył.jpg (35,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:10   #1774
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dołączam po raz kolejny i mam nadzieję, ze ostatni do zapuszczających włosy..

obcięłam wz długości ok 40cm do 26cm na popularnego boba, jednak fryzjerka zrobiła mi z tyłu cos w stylu 'pupy', nie jest to pieczarka ani znany grzybek lecz taki kłabek-coś. Ułozone na szczotce wygląda w porzadku, mnie jest zreszta naprawde dobrze w krótszych włosach. Z przodu długosc mnie nie mierzi, lecz to cos z tyłu nie pozwala spiac włosów. Na dodatek po miesiacu-urosły 2cm i jest 28- fryzura cąłkowicie straciła fason. Chce zapuscic włosy do równej długości, na niespecjalnie długie ok 35cm. Obecnie marze, zeby zejsc z wygryzków z tyłu.. jestem szczezre mowiac nieprzecietnie zła na siebie, ze ciachnęłam takie włosy i to jeszcze nie w linii prostej, ale troche mnie zmydliło oczy zdanie fryzjerki- 'zrobimy bombke to beda sie układac'.

Poniżej efekty mojej decyzji.. nigdy wiecej!!!
przed i po (zaraz po ścieciu)

jeśli mam być szczera dużo lepiej wygladaja zdjecie 1 i 2 , zapuszczaj wytrwale wlosy a co do boba poczekaj kilka miesiecy zacznij zwiazywac nawet w taka mala kitke pozniej ci odrosną naprawde wlosy nie sa zniszczone , konce w swietnym stanie za polroku juz problemu napewno nie bedzie
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:28   #1775
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

no cóz.. wiem jak wygląda takie zapuszczanie, bo zapuszczałam z wizażem:tu-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=291
i gdy osiągnełam zamierzona długosc, to sciełam. Na poczatku cieszyłam się, bo włosy łatwiutkie w ukłądaniu i juz miałam taką fryzurkę, zreszta stwierdziłam, ze po 30stce, to nie wypada zbyt długich nosic, ale minal miesiac i pluję sobie w brode, ze poswieciłam taaaki kawał włosów. Bardzo mi żal. Zawaliłam.

dzieki za pocieszenie znajac moje włoski szybko odrosna.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:02   #1776
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no cóz.. wiem jak wygląda takie zapuszczanie, bo zapuszczałam z wizażem:tu-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=291
i gdy osiągnełam zamierzona długosc, to sciełam. Na poczatku cieszyłam się, bo włosy łatwiutkie w ukłądaniu i juz miałam taką fryzurkę, zreszta stwierdziłam, ze po 30stce, to nie wypada zbyt długich nosic, ale minal miesiac i pluję sobie w brode, ze poswieciłam taaaki kawał włosów. Bardzo mi żal. Zawaliłam.

dzieki za pocieszenie znajac moje włoski szybko odrosna.

mysia przeciez 35cm to nie tak duzo patrzac na to ze rosna ci szybko wlosy a to tylko 7 cm to 3-4 miesiace i spowrotem masz ta sama dlugosc, a pozatym wlosy krotkie szybciej rosna przynajmniej moim skromnym zdaniem

ale glupoty gadasz kobiety po 30-stce sa skazane na krotkie wlosy? gdzies ty sie takich glupot naczytala czy nasluchala :P? strasznie glupie myslenie jak by tak bylo ze tylko mlodym kobietom naleza sie wlosy dlugie to zapewniam cie ze genetycznie dluzsze niz 15 cm by ci nie urosly a skoro genetycznie jest ze moga rosnac powyzej 50cm to dlaczego je nie zapuszczac ? szanuje twoje zdanie ale dla mnie moje 43 cm bo scielam wczoraj jest o wiele wiele za malo ja chce przynajmniej 55 cm a;e chyba mi sie nie uda patrzac na ich strukture i zachowanie i przyzwyczajenia wrrr...;/
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:25   #1777
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

hihihi.. no mam kryzys trzydziestolatki z tym rośnieciem to nie do konca, bo paznokcie tez rosną długie i niekoniecnzie po to, by zapuszczac jakos przesadnie

punkt docelowy pierwszy to te 35cm, potem moze zachce wiecej

masz racje, ze 7cm to mało- z przodu szybko bedzie widac, ale bardzo obawiam się o ten tył.. ze trzeba go bedzie podcinac i podcinac a wiadomo, ze wtedy z długosci nici.

a co masz na mysli piszac o strukturze? ja mam typ 2b ale nosze proste- prostuje na szczotce, nie sprawiały kłopotów przy 40cm. Nie łamały, nie rozdwajały a regularnie rozjasniam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 14:37   #1778
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no cóz.. wiem jak wygląda takie zapuszczanie, bo zapuszczałam z wizażem:tu-> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=291
i gdy osiągnełam zamierzona długosc, to sciełam. Na poczatku cieszyłam się, bo włosy łatwiutkie w ukłądaniu i juz miałam taką fryzurkę, zreszta stwierdziłam, ze po 30stce, to nie wypada zbyt długich nosic, ale minal miesiac i pluję sobie w brode, ze poswieciłam taaaki kawał włosów. Bardzo mi żal. Zawaliłam.

dzieki za pocieszenie znajac moje włoski szybko odrosna.
wg mnie kobiety po 30-stce ładnie wyglądają w długich włosach i te po 40stce, o ile są zadbane. ja tam w wieku 30 i 40 lat będę miała długie włosy i nie mam zamiaru ich ścinać :P
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:43   #1779
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hihihi.. no mam kryzys trzydziestolatki z tym rośnieciem to nie do konca, bo paznokcie tez rosną długie i niekoniecnzie po to, by zapuszczac jakos przesadnie

punkt docelowy pierwszy to te 35cm, potem moze zachce wiecej

masz racje, ze 7cm to mało- z przodu szybko bedzie widac, ale bardzo obawiam się o ten tył.. ze trzeba go bedzie podcinac i podcinac a wiadomo, ze wtedy z długosci nici.

a co masz na mysli piszac o strukturze? ja mam typ 2b ale nosze proste- prostuje na szczotce, nie sprawiały kłopotów przy 40cm. Nie łamały, nie rozdwajały a regularnie rozjasniam.

ja tez potrzebuje okolo 7cm zebym sie dobrze czula juz z wlasnymi wlosami wiesz ja sama nie wiem jaka mam strkture wlosa jesli chodzi o te 2a 2b itp. ja mam krecone raz bardziej raz mniej i nie przypisze sobie tego do swoich wlosow bo ja sama tego do konca nie wiem


a co do moich wlasnie wlosow ... ich struktura zaczyna sie psuc... byly momenty , tzn... nie mozna to nazwac momentami (2-ce) kiedy wlosy wygladaly jak dla mnie bardzo dobrze koncowki bardzo dobrze sie sprawowaly, bardzo dobrze bo jesli wiadzialam ze koncowki zaczynaja robic sie biale kropeczki nakladalam na nie oleje i pozniej byly ladne przez 2 dni a co dwa dni akurat robilam specjalnie olejowanie wiec je sklejalam i nie zdarzaly odpadac bo sie zlepialy... a teraz mam wiekszy problem ... bo tak jakby olej rycynowy zaczyna na mnie odwrotnie odzialywac;/ wlosy teraz mi sie znow zrobily sianowate ... albo spuszone .... lepiej wygladaja te co sa pod spodem tych wlosow co mam na wierzchu ale nie moge przeciez je zamienic ze soba ;/ ... nie chce scinac bo wczoraj scinalam (2cm)i co zetne 15 cm i dlalej bedzie siano i beda sie kruszyc ? nie rozumiem tego ... zauwazylam po poroscie czyli mam juz ok. 12cm odrostu ze te wlosy ktore sa zdrowe bo ani nie prostowane ani nie suszone nawet nie farbowane a za to nawilzane i olejowane rosna sianowate ...;/ wlosy zaczely mi swiecic od marz spezial ale co z tego jak ja chce zapuszczac a tu siano .... wiem ze nie powinnam wlosow kreconych czesac ale jak je nie czesac jak sie raz kreca a raz nie ... wedle uznania ... raz mi kolezanki zazdroszcza ze mam mega pieknie pokrecone mimo ze sa suche ... a na 2 dzien jak naturalnie znow chce zeby byly pokrecone to one za bardzo tego nie chca i musze rozczesac puch;/ teraz jak czesze wlosy moze od 2 tyg. zauwazylam ze gdy czesze spadaja te kuleczki to nie sa wiesz wlosy zlamane tylko te kuleczki ... prubuje zachamowac je olejami a teraz nie pomagaja;/ nakladam maski odzywki bez sylikonowe i nie wiem co dalej mam robic ;/ tak sobie mysle ze wiesz zetne te wlosy i co dalej;/? dalej sie beda kruszyc tylko ze duzo krotsze bo widze ze te od gory tez sa takie nazbyt suche ... nie iwem moze przecholowalam z olejami ale nie sadze, dziewczyny stosuja codziennie i maja ladne wlosy ... przez 3 lata rozjasnialam ale od pazdziernika juz nie byly wgl farbowane ... tyle co styczen do natrualnych czyli brazowych ... nie chce scinac a tez nie chce miec tej samej dlugosci co na ten temat sadzisz ... ?
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 14:43   #1780
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zreszta stwierdziłam, ze po 30stce, to nie wypada zbyt długich nosic
No nieee, mnie zaraz stuknie 30-tka ale jeśli dobrze pójdzie będę mieć wówczas z 63 cm włosów Po co się samemu postarzać
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:35   #1781
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje okolo 7cm zebym sie dobrze czula juz z wlasnymi wlosami wiesz ja sama nie wiem jaka mam strkture wlosa jesli chodzi o te 2a 2b itp. ja mam krecone raz bardziej raz mniej i nie przypisze sobie tego do swoich wlosow bo ja sama tego do konca nie wiem


a co do moich wlasnie wlosow ... ich struktura zaczyna sie psuc... byly momenty , tzn... nie mozna to nazwac momentami (2-ce) kiedy wlosy wygladaly jak dla mnie bardzo dobrze koncowki bardzo dobrze sie sprawowaly, bardzo dobrze bo jesli wiadzialam ze koncowki zaczynaja robic sie biale kropeczki nakladalam na nie oleje i pozniej byly ladne przez 2 dni a co dwa dni akurat robilam specjalnie olejowanie wiec je sklejalam i nie zdarzaly odpadac bo sie zlepialy... a teraz mam wiekszy problem ... bo tak jakby olej rycynowy zaczyna na mnie odwrotnie odzialywac;/ wlosy teraz mi sie znow zrobily sianowate ... albo spuszone .... lepiej wygladaja te co sa pod spodem tych wlosow co mam na wierzchu ale nie moge przeciez je zamienic ze soba ;/ ... nie chce scinac bo wczoraj scinalam (2cm)i co zetne 15 cm i dlalej bedzie siano i beda sie kruszyc ? nie rozumiem tego ... zauwazylam po poroscie czyli mam juz ok. 12cm odrostu ze te wlosy ktore sa zdrowe bo ani nie prostowane ani nie suszone nawet nie farbowane a za to nawilzane i olejowane rosna sianowate ...;/ wlosy zaczely mi swiecic od marz spezial ale co z tego jak ja chce zapuszczac a tu siano .... wiem ze nie powinnam wlosow kreconych czesac ale jak je nie czesac jak sie raz kreca a raz nie ... wedle uznania ... raz mi kolezanki zazdroszcza ze mam mega pieknie pokrecone mimo ze sa suche ... a na 2 dzien jak naturalnie znow chce zeby byly pokrecone to one za bardzo tego nie chca i musze rozczesac puch;/ teraz jak czesze wlosy moze od 2 tyg. zauwazylam ze gdy czesze spadaja te kuleczki to nie sa wiesz wlosy zlamane tylko te kuleczki ... prubuje zachamowac je olejami a teraz nie pomagaja;/ nakladam maski odzywki bez sylikonowe i nie wiem co dalej mam robic ;/ tak sobie mysle ze wiesz zetne te wlosy i co dalej;/? dalej sie beda kruszyc tylko ze duzo krotsze bo widze ze te od gory tez sa takie nazbyt suche ... nie iwem moze przecholowalam z olejami ale nie sadze, dziewczyny stosuja codziennie i maja ladne wlosy ... przez 3 lata rozjasnialam ale od pazdziernika juz nie byly wgl farbowane ... tyle co styczen do natrualnych czyli brazowych ... nie chce scinac a tez nie chce miec tej samej dlugosci co na ten temat sadzisz ... ?
Olejek rycynowy nie nadaje się do dłuzszego stosowania na koncówki, lepszy jest kokosowy a jesli lubisz ponosic maske na włosach, to polecam olejowanie na oliwa z oliwek na godzinę przed myciem. Ja dodaje do niej czasem miod i żołtko oraz sok z cytryny (wteyd zołtko nie zostawia zadnego zapachu)

Na moje oko Twoje włosy krusza sie nie od samego olejowania, ale od braku dodatkowej emolientowej pielegnacji. Olejki usztywniaja włos, który staje sie kruchy, jesli nie wesprzemy go pielegnacja zmiekczająca np Garnier Karite i avocado albo Gloria czy volume restructure z garniera. Spróbuj odstawic proteiny i silikony. Ja od siebie bardzo polecam Glorie własnie i Aleterre Rosmanowską nabłyszczajaca z pszenica i morelą U mnie po glorii moge miec loczki a po xle dobranych odzywkach płaskie sianko. Po silikonahc mam prosciutenkie i gładkie ale i szybciej przetłuszczone.

Nie wiem jak tam Twoja znajomosc forum dla zakreconych, ale to kopalnia wiedzy dla falek i loczków Warto poczytac pigułke i faq a wtedy wsyztsko staje sie oczywiste Ja mam tylko fale, wiec jak rozczesze, to dramatu nie ma, ale dla kreconych to jest postawienie na siebie kreski. Jesli rozczesywac, to tylko na mokro, potem juz najlepiej nie dotykac włosów.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
No nieee, mnie zaraz stuknie 30-tka ale jeśli dobrze pójdzie będę mieć wówczas z 63 cm włosów Po co się samemu postarzać
racja, dlatego jednak zostane przy długich.. na moherowego pudelka mam jeszcze czas
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 15:49   #1782
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

po olejach daje ostatnio wax awokado ... zawsze daje po 1 lub 2 maski albo odzywki a olej rycynowy stosowalam w roznych formach wiem ze olej kokosowy jest bardzo dobry najlepszy a co do oliwy z oliwek wczoraj ja stosowalam na cala noc pozniej rano na 30 min wax avokado odzywka w sprayu mrs potters ... caly czas dbam o nie zeby zawsze mialy duzo nawilzania zwlaszcza po olejowaniu nie susze od maja tamtego roku i nie prostuje nie farbuje juz ich i dalej zaczynaja ... ;/ nie iwem czy to nie przez to ze je rozczesuje mimo ze sie powinny krecic ? widze ze znasz sie na kreconych wiec no nie iwem sama nie chce scinac bo mam male biale kropki... jeszcze rok temu mi sie skruszalo po 2cm z wlosa i pelno ich mialam przy samych czesaniach a teraz tylko czasem te kropeczki odpadaja ... wiec nie warto scinac raczej ... ale byl okres od stycznia do polowy kwietnia ze wlosy ani grama nie pokazywaly ze sa bardzo zniszczone i potrzebuja pomocy ... nic nie odpadalo a teraz pod cien widze taki bialy sniezek jak spada z wlosow przy czesaniu paranoja ;/
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:38   #1783
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

jak ja trzymam oliwe z oliwek dłuzej niz godzine, to mam wysuszone włosy. Musisz sprawdzic, co naprawde lubią Twoje włosy. Te białe kropki to dla mnie temat niezrozumiały, bo nie mam nic takiego. Ale wiem, ze jak sie robi taka kuleczka na koncu, to znaczy, ze włos sie rozczapierza. nalezy podciac powyzej kuleczki, ale nie wiadomo na jakiej długosci włos jest rozdwojony. gdzies czytałam, ze takie rozdwojenie nie siega zwykle wyzje niz max 9cm powyzej kuleczki. Jakbys ścieła 10 cm, to zostałoby Ci zaledwie 30pare centymetrow. A jak piszesz, ze one od czubka suche, to pewnie wina struktury. kreciolki sa z natury suche i narazone na łamanie. Dopasowanie pielegnacji okresla sie po wygladzie loczkow, ogladałas dziennik kreconowłosych? Odpowiednio wypielegnowane beda miesiste i błyszczace. No a odpadanie samiutkich kuleczek, to łamanie sie koncowek, skruszanie sie ich. Zabezpieczasz zawsze loczki po stylizacji? Niektorym potrzebne sa do tego silikony.

Nie znam sie na kreconych, tyle co po sobie i z wizazu. Byłam osobiscie zszokowana, gdy odkryłam, ze nie jestem włascicielka zniszconych włosów, tylko falujacych
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:49   #1784
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jak ja trzymam oliwe z oliwek dłuzej niz godzine, to mam wysuszone włosy. Musisz sprawdzic, co naprawde lubią Twoje włosy. Te białe kropki to dla mnie temat niezrozumiały, bo nie mam nic takiego. Ale wiem, ze jak sie robi taka kuleczka na koncu, to znaczy, ze włos sie rozczapierza. nalezy podciac powyzej kuleczki, ale nie wiadomo na jakiej długosci włos jest rozdwojony. gdzies czytałam, ze takie rozdwojenie nie siega zwykle wyzje niz max 9cm powyzej kuleczki. Jakbys ścieła 10 cm, to zostałoby Ci zaledwie 30pare centymetrow. A jak piszesz, ze one od czubka suche, to pewnie wina struktury. kreciolki sa z natury suche i narazone na łamanie. Dopasowanie pielegnacji okresla sie po wygladzie loczkow, ogladałas dziennik kreconowłosych? Odpowiednio wypielegnowane beda miesiste i błyszczace. No a odpadanie samiutkich kuleczek, to łamanie sie koncowek, skruszanie sie ich. Zabezpieczasz zawsze loczki po stylizacji? Niektorym potrzebne sa do tego silikony.

Nie znam sie na kreconych, tyle co po sobie i z wizazu. Byłam osobiscie zszokowana, gdy odkryłam, ze nie jestem włascicielka zniszconych włosów, tylko falujacych

wlasnie zastosowalam metode OMO czytalam czasem ale nie bardzo sie wglebialam ... raczej potrzebna mi byla regenracja i to nie wazne czy sie krecily czy nie byle skuteczna a co do tuch kropeczek to wlasnie o to mi chodzilo ze one sa na koncach ... nie chce ich scinac ... bo jak mi wytlumaczysz to ze scielam 12cm i nadal sie pojawialy te kropeczki ? przeciez to nie 9cm bylo sciete tylko 12 cm wiec nie oplaca sie scinac ... zrobie sobie zel lniany i bede starala sie zeby sie krecily wkoncu taka ich natura a stopien ich krecenia jest mysle wysoki ... nie sa to fale tylko loki ... tym nie jestem zszokowana ze mam krecone odkrylam to w 2 gimnazjum byc moze dlatego sa takie suche i puszyste bo je rozczesuje przy suszeniu naturalnym 2-3razy i moze dlatego pozniej sie pusza bo wola sie krecic w sobote dostane jakas kase pojde i poszukam czegos na te wlosy krecone na skret i chyba masz racje ze nie powinnam oliwy z oliwek trzymac cala noc bo to chyba ona byla powodem mojego wysuszenia ostatnio czesciej ja stosowalam niz inne oleje i stosowalam ja solo wiec to moglo tez byc w jakims stopniu przyczyna



Mysia mialas racje
nie czesalam zostawilam same wyschly i wyglada to swietnie ! wgl nie widac zeby byly spuszone czy suche b.ładnie mi tak tylko czy mi sie bedzie chcialo tak czekac az same wyschna i w ogole kurcze musze sie zmobilizowac juz zapomnialam ze mi sie wlosy kreca
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel

Edytowane przez NelluSiIa
Czas edycji: 2011-05-05 o 18:35
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:09   #1785
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witajcie Czy mogę do was dołączyć? Od lutego 2011 zapuszczam włosy. W chwili obecnej są do ramion (zdjęcie jest w podpisie). Jednocześnie staram się zejść z cieniowania, którego zostało mi tylko kilka centymetrów.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:21   #1786
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

no pewnie że możesz ja też schodzę z cieniowania, zostało mi z 5 cm
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:38   #1787
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
no pewnie że możesz ja też schodzę z cieniowania, zostało mi z 5 cm
Mi już nie przeszkadzają moje pocieniowane końcówki, bo prawie ich nie widać Około rok temu miałam tak pocieniowane włosy, że najkrótsze włosy były do ucha.

mysia m bardzo mi się podobają twoje dłuższe włosy. Są takie gęste.

Edytowane przez aniaamelia
Czas edycji: 2011-05-05 o 20:53
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:42   #1788
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

też miałam ten problem, miałam tak mocno pocieniowane, że najkrótsze miałam przed ucho.... juz nie popełnię tego błędu hehe już zaczynam zapuszczać, zostawie narazie te 5 cm w spokoju, jak mi urosną i będą długie to wtedy wyrównam już jest mała różnica, nie z 15 cm a tylko 5 może mniej
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:43   #1789
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Witajcie Czy mogę do was dołączyć?
Witaj
Śliczne masz włosy, takie zdrowe.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
racja, dlatego jednak zostane przy długich.. na moherowego pudelka mam jeszcze czas
Słusznie, słusznie
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 22:20   #1790
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
o kurcze to nie dobrze odkupila bym go od Ciebie tyle ze ja za 2m-ce bede miala kase;/ wiec nic z tego a szkoda ... dzis sciela mi kolezanka wlosy masakra mam nadzieje ze wyszlo wszystko okej akurat jest w zawodowce na fryzjerce ponoc scina klientom ma profesjonalne nozyczki wiec postanowilam sie dac sciac ale ok.2cm niewielka roznica w sumie wyszla a pozatym to dzialo sie u mnie widzialam ile pozostalo na podlodze
Z chęcią bym Ci go sprzedała, ale ważny jest tylko do lipca. Cena 40zł a podcięcie włosków dobrze im zrobi
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 06:41   #1791
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
Z chęcią bym Ci go sprzedała, ale ważny jest tylko do lipca. Cena 40zł a podcięcie włosków dobrze im zrobi
spoko może wczesniej skoluje kase to sie zgadamy co i jak chyba ze mnie cos innego nie podkusi kupic

ja tez mam cieniowane wlosy najkrotsze mam do brody ;/ i strasznie bym chciala z tego cieniowania zejsc mimo ze mam krecone wlosy i lepsze dla ich skretu jest ceniowanie mi nie pasuje to bo sie wydaja bardziej wysuszone;/
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:11   #1792
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Mysia mialas racje
nie czesalam zostawilam same wyschly i wyglada to swietnie ! wgl nie widac zeby byly spuszone czy suche b.ładnie mi tak tylko czy mi sie bedzie chcialo tak czekac az same wyschna i w ogole kurcze musze sie zmobilizowac juz zapomnialam ze mi sie wlosy kreca
mysia rulez ciesze się! Kluczem do absolutnego sukcesu jest tez to, co zastanie nałozone jako ostatnie. Pianka piance nie równa Np u mnie sprawdza sie wyłącznie pianka wellaflex i to tylko 'stylizacja i odnowa' poziom 2. Masa innych włosy zlepia, wysusza itd albo puszy, ze wygladaja oookropnie. Podobno najlepsze sa kremy stylizacyjne i zel lniany. Mnie żel nie słuzy
Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Mi już nie przeszkadzają moje pocieniowane końcówki, bo prawie ich nie widać Około rok temu miałam tak pocieniowane włosy, że najkrótsze włosy były do ucha.

mysia m bardzo mi się podobają twoje dłuższe włosy. Są takie gęste.
to prawda, jest ich naprawde duzo, przy takim krótkim cieciu nie ma efektu. Ale jeszze 7 cm i bedzie całkeim nieźle
Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
spoko może wczesniej skoluje kase to sie zgadamy co i jak chyba ze mnie cos innego nie podkusi kupic

ja tez mam cieniowane wlosy najkrotsze mam do brody ;/ i strasznie bym chciala z tego cieniowania zejsc mimo ze mam krecone wlosy i lepsze dla ich skretu jest ceniowanie mi nie pasuje to bo sie wydaja bardziej wysuszone;/
moje obecnie wcale sie nie kreca, bo zostały obciete powyzej miejsca, gdzie sie skrecają Moje włosy tez wola ciecie pod linijke i ewentualne wycieniowanie na samiutkich koncach.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:16   #1793
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Zapuszczanie włosów

to tak jak moje ;/ nie kreca sie na czubku glowy tylko nizej a te krotkie to tylko troche sie kreca wiiec nie rozumiem po co mi ta glupia fryzjerka tak scieniowala jak to nawet sie pokrecic nie chce a co do pianek lakierow i innych dziwactw ... mi sie wlosy same pokrecona bardzo ladnie nie potrzebne mi sa pianki i tego typu zeczy ten zel lniany sprubuje na te wlasnie krotkie nalozyc moze to cos da zobacze ale takto nie mam po co takich rzeczy uzywac
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:00   #1794
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Zapuszczanie włosów

hej
ja dziś zaczęłam dzień od... podcięcia końcówek. wkurzyły mnie zniszczone piórka na końcu, więc ciach po centymetrze
Ale za ile miesięcy z cieniowania zejdę (minimum z 10cm)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (70,4 KB, 108 załadowań)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-05-06 o 09:02
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:10   #1795
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
hej
ja dziś zaczęłam dzień od... podcięcia końcówek. wkurzyły mnie zniszczone piórka na końcu, więc ciach po centymetrze
Ale za ile miesięcy z cieniowania zejdę (minimum z 10cm)...

Kurczę. Piękny kolor i cudowna długość. Nie powiedziałabym, że czegoś im brak .

P.s.: Piękny kawałek masz w podpisie.
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:16   #1796
kasia2277
Raczkowanie
 
Avatar kasia2277
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 81
Dot.: Zapuszczanie włosów

Maju, masz przepiękne te włosy !

Widzę, że sporo z nas schodzi z cieniowania. Ja postanowiłam najpierw zapuścić i co 2-3 miesiące ścinać po 1cm włosów, a jak już będę miała dłuugie włosy to wtedy zetnę już na równo i jak będzie brakowało do wymarzonej długości to pozapuszczam jeszcze . Bardzo bym chciała kupić coś dla włosów, ale narazie jakoś tego nie robię, bo odkładam kasę na inny cel, ale może coś tam dla włosów się znajdzie .

Aaa dziś mierzenie !!!
__________________
Rób to co robisz brat, świat jest dziki, nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim.
kasia2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:20   #1797
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
hej
ja dziś zaczęłam dzień od... podcięcia końcówek. wkurzyły mnie zniszczone piórka na końcu, więc ciach po centymetrze
Ale za ile miesięcy z cieniowania zejdę (minimum z 10cm)...
Jak zawsze
To będzie 70 cm do ciastla czy ten 1 cm był kluczowy?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:28   #1798
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Kurczę. Piękny kolor i cudowna długość. Nie powiedziałabym, że czegoś im brak .

P.s.: Piękny kawałek masz w podpisie.
dzięki kolor na czubku głowy własny ciemny brąz, niżej się czarna farba wymywa i mam pasemka (choć na zdj. nie widać)
a piosenka zaiste piękna
Cytat:
Napisane przez kasia2277 Pokaż wiadomość
Maju, masz przepiękne te włosy !
dzięki

ja dążę do takiej fryzury
http://www.gotwear.boo.pl/gotwear1/i...009/Lina_2.jpg
proste, grube włosy ścięte na równo wyglądają wspaniale

po co ja sobie rok temu tak mocno pocieniować pozwoliłam
ale teraz zapuszczam najpierw na wymarzoną długość (jeszcze ze 2-3cm i luz), a potem będę stopniowo co miesiąc końce po troszku ciapać
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak zawsze
To będzie 70 cm do ciastla czy ten 1 cm był kluczowy?
a jest jakieś 66-68, zależy gdzie centymetr przyłożę
w 3 miesiące spokojnie dorosną. A na jesienny koncert będę już miała taką czuprynę do machania, że hoho!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-05-06 o 09:52
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:49   #1799
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

hehe ja też ubolewam nad tym, że je rok temu w wakacje strasznie mocno pocieniowałam, tak to bym miała długie do zapięcia stanika gdzieś, a tak to mam do ramion bo co miesiąc ścinam i ścinam po cm ;p
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:22   #1800
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ja dążę do takiej fryzury
http://www.gotwear.boo.pl/gotwear1/i...009/Lina_2.jpg
proste, grube włosy ścięte na równo wyglądają wspaniale
A ja do takiej:
http://members.tripod.com/~aaron_nei...ges/gspeed.jpg
lub:
http://rlburns.files.wordpress.com/2...n_accolade.jpg
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.