Nie wiem, co robić w mojej sytuacji. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 22:30   #91
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

oj nie, uwierz, zatrważająco często bywam skoncentrowanym na sobie nierobem.

ale moje wyrzuty sumienia zmniejszają się z każdym przeczytanym postem
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:30   #92
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
Dobra, komentarze pod zdjęciami atrakcyjnych aktorek piszą niespełnione frustratki, to co innego .
Rozumiem,że Tobie się każda uznana piękność podoba?
Po drugie czemu facet, który Cię obraził nie zyskał u ciebie miana frustrata tylko z marszu mu racje przyznałaś?
Kto normalny podchodzi do obcej osoby i komentuje negatywnie jej wygląd?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:31   #93
pozbawiona_nicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

To ciekawe, że pierwsze lepsze wyświechtane forum jest da ciebie wyrocznią do zmiany światopoglądu
Dawidowskasia- mówiłaś, że już się nie wypowiadasz w temacie
Nie, nie podoba mi się niemal żadna z uznanych piękności, ale nie pluję jadem pod każdą fotką ładnej kobiety napotkaną w necie.

Edytowane przez pozbawiona_nicka
Czas edycji: 2012-05-09 o 22:32
pozbawiona_nicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:34   #94
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

no i proszę, szpetota inspiruje
(może nie do zmiany światopoglądu, ale zawsze...)

p.s. tak naprawdę, ten wątek jest dla mnie komiczny, ale chyba autorkę też bawią te dyskusje!

Edytowane przez lilia_pamplemousse
Czas edycji: 2012-05-09 o 22:35
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:37   #95
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
To ciekawe, że pierwsze lepsze wyświechtane forum jest da ciebie wyrocznią do zmiany światopoglądu
Dawidowskasia- mówiłaś, że już się nie wypowiadasz w temacie
Nie, nie podoba mi się niemal żadna z uznanych piękności, ale nie pluję jadem pod każdą fotką ładnej kobiety napotkaną w necie.
tylko krowa nie zmienia zdania
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:41   #96
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Wiele dziewczyn zbacza z tematu przez Ciebie wyznaczonego, bo chce pomóc Ci dostrzec rozwiązanie nadrzędnej przyczyny Twojego problemu, a nie podawać metody na przypudrowanie jego powierzchni.

A wątek zaczyna zmierzać w nieciekawą stronę, bo Ty reagujesz bardzo nerwowo i bardzo agresywnie.

Może to nie jest zamierzone działanie z Twojej strony, może to wynika z tego, że mało przebywasz z ludźmi i nie pamietasz, że nie można ich kontrolować, przykrawać na siłę do swoich oczekiwań. Przemyśl.

...

Nie myślałaś, żeby zacząć się udzielać na jakimś serwisie, zrzeszającym nieprofesjonalnych twórców? Jakimś deviantarcie, czy cuś... widziałam u koleżanki, że grupki ludzi zgadują się na przykład na wysyłanie codziennie prac na jakiś zadany temat, później porównują, co im wyszło, komentują, wymyślają trudniejsze technicznie zadania.. cpś takiego dałoby Ci, myślę, dużego kopa do działania. No i możliwość obcowania z ludźmi bez konieczności wychodzenia do nich .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:50   #97
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

i jeszcze a propos tej brzydoty:

mieszkam w dużym mieście, a nie widziałam jeszcze osoby BRZYDKIEJ.
widziałam tylko ludzi NIEZADBANYCH.

z każdej maszkary można zrobić niczego sobie kobitkę, najlepszym na to dowodem są moje zdjęcia z gimnazjum

nie jestem pięknością, nie mam regularnych rysów, mam przewlekłe problemy dermatologiczne (poważne), ale dobrze się czuję w swojej skórze, dbam o siebie i wszyscy są zadowoleni.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 23:44   #98
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Nie ma nic gorszego niż powtarzać w kółko, że jest się brzydką, nieatrakcyjną itp. To wcale nie pomaga. Co do urody, to także nie jestem urodziwa, to co wiele dziewczyn zna z autopsji, czyli np pełne podziwu, zalotne spojrzenia czy zaczepki typu "Pójdziemy na kawę", ja po prostu tego nie znam, nigdy tak nie miałam. Też wielokrotnie zazdrościłam wielu dziewczynom, ale tak naprawdę w końcu uwierzyłam w siebie. No bo przecież mnie jako kobietę nie określa to czy podobam się wielu facetom czy nie . No i można o siebie zadbać. Teraz odchudzam się, od razu lepiej czuję się w swoim ciele, jasne, rys twarzy nie zmienię, ale staram się maskować te niedoskonałości dobrym nastawieniem, oczywiście coś w figurze np fajnym ciuchem itp. Wiesz, biadoleniem nigdy się nic nie zdziała, jeden z nas jest na ogół ładniejszy, inny mniej, ale nie przeświadcza to o Twoim życiu . Choć jasne, różne są gusta, dlatego tym bardziej warto zadbać o siebie, nawet jeżeli nie jest się pięknością, która od razu przyciąga wzrok. Ogólnie jednak, większość to złe nastawienie. Ja wiem, że każdy ma z nas w sobie coś pięknego. Ty na pewno też. Ja doceniłam wiele elementów swojego ciała, twarzy. I top warto podkreślać. Piszę to całkiem szczerze. Także wygląd nie jest aż tak istotny jak Ci się wydaje i o niczym nie przesądza.
Co do zajęć, to może właśnie taniec, nawet w domu, ruch wyzwala endorfiny, może rozwiązywanie jakichś zagadek logicznych, nauka obcego języka? Jednak, mimo wszystko uważam, że powinnaś wychodzić. To, że ludzie dziwnie na Ciebie patrzą na pewno siedzi w Twojej głowie. Ludzie zazwyczaj patrzą w przestrzeń, a nie złośliwie na kogoś. Ruch na świeżym powietrzu może dać szczególnie wiele radości.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-05-09 o 23:57
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 00:14   #99
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
Ewolin, nic nie zrównałam z ziemią, nikogo nie zaatakowałam za dobre chęci, co najwyżej cavę, której wypowiedź nic nie wnosi do tematu a tylko obraża bez sensu. Wyjaśniłam tylko, co i jak. Nie proszę o komentarze, czy dobrze robię, czy nie, tylko o konkrety. Poza tym jakie "nie, bo nie"??? napisałam, że próbowałam- czyli podejmowałam konkretne wysiłki ku temu, nie?

Spróbuję jeszcze raz wstawić tu moją odpowiedź do cavy, bo zarzuciła mi kilka rzeczy, które wypadałoby wyprostować

Cava, ty natomiast jesteś frust... przechodzącą kryzys wieku średniego, że musisz się wyżywać na forum? Jak coś nie pasuje, nie wypowiadaj się w moim temacie. Nie proszę o ocenienie, czy jestem zakompleksiona, czy egocentryczna, czy jaka, tylko o KONKRETNE PRZYKŁADY, więc jeśli nie masz nic do powiedzenia w moim temacie- nie wypowiadaj się.

Ludzie nie są ślepi, nie jeden raz miałam jakieś nieprzyjemności z tego powodu. Gdyby tak nie było, nie miałabym problemu z wychodzeniem z domu! Miałam kilka miesięcy temu wypadek, strzaskane biodro, wskutek czego do teraz chodzę o kulach, to zwraca uwagę przechodniów. Gdy już ta ich uwaga jest na mnie zwrócona, zobaczą mnie, to zdarzają się jakieś komentarze.

Studiuję filologię polską, więc.... Tobie niestety czytanie twojej WYSOKIEJ LITERATURY najwyraźniej nie pomogło w opanowaniu ortografii polskiej...


Zanim więc zaczniesz krytykować, zastanów się nad sobą.
wlasnie...
Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
cava, to ty się nie wypowiadaj w tym temacie, frustratko z kryzysem wieku średniego. Idź do swoich WYSOKICH książek
pani studenko polonistiki dostajesz ostrzezenie za chamskie odzywki. jest to najprostsza droga do opuszczenia forum na wieki wiekow...

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 04:52   #100
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Ty, pozbawiona nicka tak strasznie bronisz tej swojej opinii o brzydocie, że chyba nie chcesz uznać, że może być inaczej. Czyżby dlatego, że gdybyś uznała wreszcie, że wcale brzydka nie jesteś, to wyszły by na jaw inne twoje problemy z sobą? A tak - wiadomo - nic nie mogę zrobić, żeby się zmienić, ruszyć z domu, ale to nie moja wina, bo jestem brzydka. I spokój, już nic nie trzeba próbować robić i można spokojnie wrócić do origami.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 07:03   #101
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ty, pozbawiona nicka tak strasznie bronisz tej swojej opinii o brzydocie, że chyba nie chcesz uznać, że może być inaczej. Czyżby dlatego, że gdybyś uznała wreszcie, że wcale brzydka nie jesteś, to wyszły by na jaw inne twoje problemy z sobą? A tak - wiadomo - nic nie mogę zrobić, żeby się zmienić, ruszyć z domu, ale to nie moja wina, bo jestem brzydka. I spokój, już nic nie trzeba próbować robić i można spokojnie wrócić do origami.
a to też prawda.
w ogóle to plujesz się, że czepiamy się brzydoty a nie skupiamy na meritum, czyli podawaniu przykładów spędzania czasu w domu - więc czemu nie napisałaś hej, spędzam ostatnio sporo czasu w domu i mam dużo wolnego czasu, znacie jakieś ciekawe zajęcia, żeby mi się nie nudziło?
a tu najpierw wywód o brzydocie a później agresywne komentarze. przy Twoim charakterze brzydota i brak zajęcia to jest Małe Miki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 08:11   #102
jagodowa90
Raczkowanie
 
Avatar jagodowa90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 465
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Spuszcz*nie się nad tym tematem wg mnie nie ma już żadnego sensu.
Jak chce niech gnije w domu i układa bierki.
Współczuję tylko facetowi, bo ja bym się zamęczyła z partnerem nudziarzem.

Cytat:
przy Twoim charakterze brzydota i brak zajęcia to jest Małe Miki.
A to fakt. Wiesz, może to frustracja? heh.
__________________
Klik, Klik !
[reebok_a]863331[/reebok_a]
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

Edytowane przez jagodowa90
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:14
jagodowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 08:47   #103
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
Wasabi- jego rodzice mnie w końcu poznali, po wielotygodniowych namowach i podstępnych persfazjach i agitacjach. Omal przypłaciłam to zawałem serca, ale całe szczęście zaliczyłam tą misję...
nie wiem jakim cudem, ale nie widziałam tego posta o tym, że studiujesz polonistykę, dopóki ktoś go nie zacytował. ale po tym komentarzu trudno mi w to uwierzyć (tą? persfasjach?)

Cytat:
Napisane przez pozbawiona_nicka Pokaż wiadomość
Nie przerwałam nauki, miałam przez pierwszy semestr indywidualne, a potem mogłam wrócić do szkoły, teraz idę na studia, o czym już też pisałam. Pisząc, że osoba po wypadku jest darmozjadem kompromitujesz siebie.
1. jeśli edytujesz komentarze po wysłaniu, nie dziw się, że do wielu ludzi ich treść nie dociera.
2. to a propos czytania ze zrozumieniem: napisałam, że jeśli PO PROSTU NIC NIE ROBISZ (a NIE masz przerwę po wypadku), to jesteś darmozjadem. polecam ponowne przeczytanie mojego komentarza.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 08:52   #104
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

A ja mam pytanie czy stan, w którym jesteś trwa od zawsze czy pojawił się po wypadku?
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:17   #105
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

mam podobnie. Jesli mam sprawe do zalatwienia to wyjde ale sama z sie juz nie np na basen. Ide do psychologa bo mam kompleksy, niskie poczucie wartosci, moj swiat to internet.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:20   #106
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
mam podobnie. Jesli mam sprawe do zalatwienia to wyjde ale sama z sie juz nie np na basen. Ide do psychologa bo mam kompleksy, niskie poczucie wartosci, moj swiat to internet.
no i brawo, przynajmniej się nie oszukujesz, wiesz, że masz coś nie halo w głowie i próbujesz coś podziałać.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:54   #107
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

tak, tylko boje sie ze bede zaprzeczac wszystkiemu. napisalam sobie na kartce problemy zeby porozmawiac z psychologiem.

mialam isc jedna sprawe zalatwic i sie ociagam bo siedze przed komputerem, a przede mna jeszcze sprzatanie i gotowanie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:59   #108
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

A ja patrzę na to z drugiej strony , nie spotkałyście nigdy osoby na ulicy o której pomyslałyście że jest zwyczajnie brzydka?
Albo pary brzydkich ludzi?
Ja widziałam takich ludzi i nie była to kwestia zaniedbania- mam taką dziewuchę w pracy jest umalowana włoski zrobione i bardzo fajnie ubrana ale co z tego skoro i tak mimo całego dbania o siebie jest nie atrakcyjna wręcz odrzucająca?
Nie rozumiem takiego tłumaczenia na siłe że osoba X i tak jest na pewno ładna bo ma faceta, co to z tłumaczenie?
Tak samo jak całe gadanie że autorka marnuje swoją młodośc- chce siedzieć w domu niech siedzi co to kogo interesuje? Myślicie że po tych par postach nagle wstąpi w Nią życie i wyjdzie na dwór?
Nie wiecie jacy ludzie są okrutni? I ja wierze autorce ze mogła się spotkać z przykrymi komentarzami bo ludzie potrafią być podli , przecież sobie tego nie uroiła chyba?

Sorry za tak długi off.

Wracając do pytania: miałam koleżanke która przez bardzo długi czas była uziemiona w domu z powodu choroby
i z tego co dziewczyny pisały również puzzle, do tego założyła hodowlę bonsai, potem zainteresowała się stworzeniem super akwarium - kupiła mnóstwo książek o tej tematyce urządzała to akwarium itd to zajęło jej sporo czasu( choc nie wydaje mi się to szczególnie pasjonujące), do tego hodowla kotów, szydełkowanie. Moje koleżanki z nudy domowej lubią coś piec - babeczki, ciasta.
A pamiętam jeszcze szydełkowanie- choć mówiłaś że nie masz w tym szczeólnych zdolności, To ja pamiętam że ta koleżanka miała taiego gotowe proste obrazki do wyszywania kiedyś pokazała mi jak to się robi i to na prawdę było proste.
A myślałaś o jakieś płycie z gimnastyką aerobikiem żebyś mogła sobie to ćwiczyć w domu?
Wiem że do konsoli są fajne gry ale to już wiąze się z większym wydatkiem- te wszystkie maty do tańczenia
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:19   #109
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Pieczenie wydaje się być bardzo dobrym zajęciem ale do tego chęci nie wystarczą, trzeba mieć też troszeczkę pasji, bo co klientowi po zwykłym cieście? Ciasto musi być z odrobiną finezji ale to moje zdanie.
Podobnie jak z gotowaniem - nie wystarczy ładnie podany schaboszczak. Jeśli masz trochę kasy i będziesz mieć kogo żywić - spróbuj założyć bloga kulinarnego. Super zdjęcia, ładny układ strony itd. może staniesz się dla kogoś inspiracją? a jak się rozkręcisz - to i wpływy z tego będą

A może, jeśli masz ochotę, kupić zestaw do robienia biżuterii (kolczyki na przykład) i sprzedawać ją na allegro?
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 10:54   #110
pozbawiona_nicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
pani studenko polonistiki dostajesz ostrzezenie za chamskie odzywki. jest to najprostsza droga do opuszczenia forum na wieki wiekow...
To ona pierwsza się do mnie rzuciła, zresztą nie zamierzałam tutaj przebywać zbyt długo- chyba przeceniasz to forum. Zadałam tylko pytanie i dostałam odpowiedź, którą zresztą musiałam wydobyć z morza... co najmniej niepotrzebnych wypowiedzi, więc nie zamierzam się tu dłużej udzielać. Prosiłam TYLKO I WYŁĄCZNIE o wypowiedzi na temat tego, co można robić w domu, a nie opinii na mój temat, co wnosi taki post np. cavy do tematu?? A potem to już wszyscy zaczęli sobie pozwalać po mnie jeździć ile chcą, nie odnosząc się do tematu. Osty powinny polecieć za nietrzymanie się tematu, o co wielokrotnie prosiłam, ale do nich nie docierało, zrobili z mojego tematu jakiś śmietnik i pole do pokazania się, jakie to z nich erudytki, które tylko potrafią się pluć na lewo i prawo- to nic dziwnego, że rozdrażniły mnie takie odpowiedzi

A plujcie się dalej, oprócz pojedynczych normalnych użytkowników, którzy bez problemu potrafią odpowiedzieć na pytanie, jest tu cała masa jakichś niespełnionych życiowo babiszonów, które myślą, że coś znaczą, bo mają tu kilka tysięcy postów, z których większość pewnie reprezentuje sobą taką mieliznę, jak tu zaprezentowały uwierz, że wcale mi nie żal jakiegoś marnego ostrzeżenia, bo to było kompletnie niesprawiedliwe, gorzej, gdybym to ja zaczeła i to ja zawiniła. A NIE ZAWINIŁAM, dałam się sprowokować, owszem- ale to JA zostałam tutaj zwyzywana pierwsza od rozmamłanych megalomanek, a reszta postów to debilny poklask dla tej nic nie wnoszącej do tematu wypowiedzi.

Do nieprzeczytania (mi was również nie będzie brakować ;] ) baj.
pozbawiona_nicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 11:46   #111
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez spritfire Pokaż wiadomość
A ja patrzę na to z drugiej strony , nie spotkałyście nigdy osoby na ulicy o której pomyslałyście że jest zwyczajnie brzydka?
Albo pary brzydkich ludzi?
Ja widziałam takich ludzi i nie była to kwestia zaniedbania- mam taką dziewuchę w pracy jest umalowana włoski zrobione i bardzo fajnie ubrana ale co z tego skoro i tak mimo całego dbania o siebie jest nie atrakcyjna wręcz odrzucająca?
Nie rozumiem takiego tłumaczenia na siłe że osoba X i tak jest na pewno ładna bo ma faceta, co to z tłumaczenie?
Tak samo jak całe gadanie że autorka marnuje swoją młodośc- chce siedzieć w domu niech siedzi co to kogo interesuje? Myślicie że po tych par postach nagle wstąpi w Nią życie i wyjdzie na dwór?
Nie wiecie jacy ludzie są okrutni? I ja wierze autorce ze mogła się spotkać z przykrymi komentarzami bo ludzie potrafią być podli , przecież sobie tego nie uroiła chyba?
spotkałam, ale mijam ich na ulicy i nie myślę o tym, a autorka zachowuje się, jakby przez swoją brzydotę była pępkiem świata i wszyscy którzy ją mijają podniecali się, że spotkali żeńskiego Quasimodo.
tak naprawdę nikogo to nie obchodzi może ludzie zwracają uwagę, ale szybko o tym zapominają, więc czym się tu przejmować?
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:17   #112
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Jeśli chodzi o przykre i chamskie komentarze ludzi to naprawdę nie warto się tym przejmować. Ja też niejednokrotnie słyszałam na swój temat niewybredne komentarze czy obelgi i wiem jak do boli, dołuje czy obniża samoocenę, ale to swiadczy li i jedynie o ludziach którzy to robią, nie o mnie. Cytując klasyka Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi.

A jeśli chodzi o bieganie, to naprawdę nikt się na osobę biegnącą głupio nie patrzy czy nie komentuje. Nie jesteś centrum wszechświata i gwiazdą na firmamencie nieba, że wszystkie oczy są skupione na tobie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 12:59   #113
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Nie wiem, co robić w mojej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez spritfire Pokaż wiadomość
A ja patrzę na to z drugiej strony , nie spotkałyście nigdy osoby na ulicy o której pomyslałyście że jest zwyczajnie brzydka?
Albo pary brzydkich ludzi?
Ja widziałam takich ludzi i nie była to kwestia zaniedbania- mam taką dziewuchę w pracy jest umalowana włoski zrobione i bardzo fajnie ubrana ale co z tego skoro i tak mimo całego dbania o siebie jest nie atrakcyjna wręcz odrzucająca?
Nie rozumiem takiego tłumaczenia na siłe że osoba X i tak jest na pewno ładna bo ma faceta, co to z tłumaczenie?
Tak samo jak całe gadanie że autorka marnuje swoją młodośc- chce siedzieć w domu niech siedzi co to kogo interesuje? Myślicie że po tych par postach nagle wstąpi w Nią życie i wyjdzie na dwór?
Nie wiecie jacy ludzie są okrutni? I ja wierze autorce ze mogła się spotkać z przykrymi komentarzami bo ludzie potrafią być podli , przecież sobie tego nie uroiła chyba?

Sorry za tak długi off.

Wracając do pytania: miałam koleżanke która przez bardzo długi czas była uziemiona w domu z powodu choroby
i z tego co dziewczyny pisały również puzzle, do tego założyła hodowlę bonsai, potem zainteresowała się stworzeniem super akwarium - kupiła mnóstwo książek o tej tematyce urządzała to akwarium itd to zajęło jej sporo czasu( choc nie wydaje mi się to szczególnie pasjonujące), do tego hodowla kotów, szydełkowanie. Moje koleżanki z nudy domowej lubią coś piec - babeczki, ciasta.
A pamiętam jeszcze szydełkowanie- choć mówiłaś że nie masz w tym szczeólnych zdolności, To ja pamiętam że ta koleżanka miała taiego gotowe proste obrazki do wyszywania kiedyś pokazała mi jak to się robi i to na prawdę było proste.
A myślałaś o jakieś płycie z gimnastyką aerobikiem żebyś mogła sobie to ćwiczyć w domu?
Wiem że do konsoli są fajne gry ale to już wiąze się z większym wydatkiem- te wszystkie maty do tańczenia
Tak, dlatego ja nie wmawiam na siłę, że jest piękna. Tego samego nie wmawiam sobie. ALE wiem, że nie od tego zależy życie i nawet nie będąc tak wizualnie atrakcyjną można być w szczęśliwym związku i dawać sobie świetnie radę w życiu. Trzeba chcieć i wyjść do ludzi, a nie zamykać się w swoim świecie i tylko narzekać.
Jednak, u autorki może być to przesadzone, bo pisała chyba, że jest brzydka, bo ma trądzik. Ojeju, ja bym mogła wyliczyć więcej takich "szpecących" mnie rzeczy. Dlatego wygląd to chyba nie główny problem.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:00
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.