Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud") - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-28, 22:31   #1321
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja zjadłam owsianke z jabłkiem, nie potrafiłabym zacząć dnia bez śniadania.
Cytat:
Napisane przez madzik=) Pokaż wiadomość
Wiki 124 ja akurat z łydkami nie mam problemu (i dlatego za chwilkę zabieram się za 8 minutes abs ) ,ale z tego co wiem, to baaardzo dobre są przysiady i skakanka

I musisz jeść śniadanko- "to najważniejszy posiłek dnia" z duuużą ilością białka jaka ja mądrutka italiaanka i noLQa powinny mieć już pomnik jakiś od Nas
Tak tak wiem, trzeba jesc sniadanka bo to najwazniejszy posilek wciagu dnia ale co zrobic jak rano nie ma nic w lodowce i sie nie chce isc do sklepu
Przysiady robie, ale to pewnie za malo. Chce je umiesnic, zeby byly b.zgrabne
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 22:35   #1322
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Tak tak wiem, trzeba jesc sniadanka bo to najwazniejszy posilek wciagu dnia ale co zrobic jak rano nie ma nic w lodowce i sie nie chce isc do sklepu
Zrobić zakupy dzień wcześniej ?
Odchudzamy się ZDROWO - Wikuś... nie popełniaj takich błędów
Jedz pięknie śniadanka
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 23:17   #1323
Abi81
Raczkowanie
 
Avatar Abi81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
GG do Abi81
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Kup hantle regulowane
Jak coś ciekawego w książce wyczytasz to się podziel Chętnie się dowiem czegoś ciekawego
Jasne ze sie podziele.
A jesli chodzi o te hantle regulowane to masz na mysli takie:
http://www.allegro.pl/item187170100_...odel_db20.html

Ja chcialam sobie kupic takie:
http://www.allegro.pl/item186948682_...am_od_ss_.html
Abi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 06:39   #1324
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Witam.
Postanowilam juz jakis czas temu odchudzic sie zdrowo i skutecznie... Z mniejszymi i wiekszymi wpadkami dalek kontynuluje to co zaczelam...
W kupie razniej i weselej wiec jesli pozwolicie to sie przylacze ...
I teraz pytanie:
Dziewczyny co cwiczycie na biust?? Czy damskie pompki sa dobre?? Cwiczy ktoras moze regularnie je?? Prosilabym o wypowiedzenie sie
pozdrawiam...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 07:14   #1325
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Abi lepiej dołożyc i kupic regulowane bo po jakims czasie przyzwyczisz sie do ciezarku i bedzie trzeba go zmienic a tak to tylko dokupisz a tak bedziesz musiała zaopatrzyc sie w nowe hantle
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 08:00   #1326
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Eeeeh wczoraj waga skoczyła o 0,5kg wrrr myślałam, że dzisiaj znowu będzie 74kg, ale nie!!! Tak efekt ważenia codziennie... każdy skok wagi w góre stresuje. No rozumiem, że bym dużo jadła... ale ja się naprawde ograniczam No nic może się po prostu okres zbliża.
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 08:03   #1327
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Eeeeh wczoraj waga skoczyła o 0,5kg wrrr myślałam, że dzisiaj znowu będzie 74kg, ale nie!!! Tak efekt ważenia codziennie... każdy skok wagi w góre stresuje. No rozumiem, że bym dużo jadła... ale ja się naprawde ograniczam No nic może się po prostu okres zbliża.
Nie przejmuj się To pewnie z powodu zbliżającego się okresu.
A tak w ogóle znacie jakieś skutecznie ćwiczenia na 'boczki' ?
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 08:46   #1328
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Hello, ja właśnie wstałam
Jak myślicie jajko na miękko jest dobre na śniadanie... bo nie wiem, czy zrobić sobie
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:00   #1329
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez szi Pokaż wiadomość
Hello, ja właśnie wstałam
Jak myślicie jajko na miękko jest dobre na śniadanie... bo nie wiem, czy zrobić sobie
1 jajko to ma raczej za mało białka... Lepiej zrób omleta z 3 białek i 1 zółtka
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:16   #1330
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
1 jajko to ma raczej za mało białka... Lepiej zrób omleta z 3 białek i 1 zółtka
Już po wszystkim. Zjadłam. Ale dwa. Właśnie miałam robić omlet, ale nie wiedziałam jednej rzeczy... te dwa zółtka, mam po prostu gdzieś wylać, bo do niczego się chyba nie przydadzą, nie? A czy jak usmaże na oleju roślinnym to się coś stanie, bo olej z pestek winogron skończył się... a byłam pewna, że jeszcze jest
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:39   #1331
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dzień dobry wszystkim.

Szykuje się okropny dzień. Mam ochote rzucić wszystko w kąt Nie wiem ile ważę, czy są jakies efekty, jedna waga pokazuje co chce, druga (elektroniczne), wiecej niż ważyłam na początku odchudzania, czyli 2 tygodnie temu. Eee mam dość...nic juz tego nie rozumiem, może za dużo jem... może napisze co dziś zjem i tak wyglądają inne moje dni, proszę o opinie:
rano ok 10 owsianka, na mleku, z jabłkiem i twarogiem (dziś była brzoskwinie-2 połówki z puszki)
ok 13 bułka grahamka z szynką drobiową, serem białym lub jajkiem, sałata, ogórek, pomidor
ok 15.30-16 zupa pomidorowa (dziś będzie kurczak z warzywami)
18- biały ser z activią
ok 1-1,5 przed snem- wieśniak

Tak to mniej więcej wygląda. Co dzień mam jakiś ruch (przeważnie 10-20km na rowerze) lub ćwiczenia od NoLQi (te 20 tylko podzielone na pół i zmniejszona liczba powtórzeń, bo dopiero zaczynam). Musze dodać, że nie pracuję, nie chodzę na uczelnie i większość czasu jestem w domu, bo pisze prace mgr, jeśli coś to jakieś spacery.
Dodam, że wcześniej moje odżywianie to była katastrofa, śniadanie, obiad, kolacja, jakieś czipsy na film, słodkie napoje, do tego obowiązkowo coś słodkiego codziennie, jakieś drożdżówki itd, nigdy nie liczyłam ale pewnie sporo kcal było.
Normalnie mam strasznego doła!
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 09:49   #1332
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Ewcia... miałam niedawno tak samo Ale teraz mi minęło (ciekawe na jak długo) i mam ochotę na wszystko MIMO, że moja dieta wciąż jest niedopracowana ale jakoś naprawiam, naprawiam, mam andzieję, że za jakiś czas będzie cacy Tobie też minie

A ja właśnie wróciłam z porannej kąpieli. Zrobiłam sobie masażyk wysmarowałam się balsamem i od razu chce mi się żyć. Popijam teraz zieloną herbatkę, potem idę rozczestać włosy, przygotować, ogarnąć w pokoju i wychodzę na spacerek

Przez to całe moje zadowolenie zaczęłam pisać zdrobnieniami wybaczcie
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 09:59   #1333
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dzień dobry Dziewczynki

Ja też już wstałam ładnie Teraz 8 minutes, śniadanko i do sklepu po zakupy na obiadek. Buziaki wszystkim
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:06   #1334
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Abi81 Pokaż wiadomość
Jasne ze sie podziele.
A jesli chodzi o te hantle regulowane to masz na mysli takie:
http://www.allegro.pl/item187170100_...odel_db20.html

Ja chcialam sobie kupic takie:
http://www.allegro.pl/item186948682_...am_od_ss_.html
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Abi lepiej dołożyc i kupic regulowane bo po jakims czasie przyzwyczisz sie do ciezarku i bedzie trzeba go zmienic a tak to tylko dokupisz a tak bedziesz musiała zaopatrzyc sie w nowe hantle
Abi - Ania dobrze pisze... kupując takie zwykłe stracisz tylko pieniążki, a z czasem będziesz musiała kupić nowe, a tamte właściwie do niczego się już nie przydadzą. A w regulowanych możesz dokłdać talerze, zdejmować, a tym samym dostosowywać ciężar do swoich możliwości itp., dlatego są praktyczniejsze
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:21   #1335
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez ewcia_marchewcia Pokaż wiadomość
rano ok 10 owsianka, na mleku, z jabłkiem i twarogiem (dziś była brzoskwinie-2 połówki z puszki) - Ok

ok 13 bułka grahamka z szynką drobiową, serem białym lub jajkiem, sałata, ogórek, pomidor - Za mało białka.

ok 15.30-16 zupa pomidorowa (dziś będzie kurczak z warzywami) - Zupa powinna być raczej dodatkiem... nie mamy tutaj białka. Kurczak z warzywami jak najbardziej - jeśli bez ww to dodaj zdrowych tłuszczy, bo u Ciebie tego brakuje.

18- biały ser z activią - Nio powiedzmy ok

Posiłek o 18, a kolejny 1,1-5h przed snem????? A o której chodzisz spać? Chyba nie ok. 19 Zmieści Ci się tutaj jeszcze jeden posiłek z pewnością.

ok 1-1,5 przed snem- wieśniak - Ok

---

Czy ten biały ser to twaróg ? Za dużo go tutaj... już pomijając fakt, że dieta musi być urozmaicona, to on wolno się wchłania, a to raczej jako posiłek nocny.

Po drugie: za mało warzyw, zdrowych tłuszczów nie widać. Białko (czepiam się go ciągle, wiem, ale na redukcji ani rusz bez niego) - staraj się, by było w KAŻDYM posiłku, chociaż te minimalne 20g, czyli...

komponując posiłke na talerz leci po pierwsze białko, później warzywa i dodajesz zdrowe tłuszcze... gdy masz ww, zdrowe tłuszcze odejmujesz i w ten sposób komponuj posiłki.

Tak to mniej więcej wygląda. Co dzień mam jakiś ruch (przeważnie 10-20km na rowerze) lub ćwiczenia od NoLQi (te 20 tylko podzielone na pół i zmniejszona liczba powtórzeń, bo dopiero zaczynam). Musze dodać, że nie pracuję, nie chodzę na uczelnie i większość czasu jestem w domu, bo pisze prace mgr, jeśli coś to jakieś spacery.
Dodam, że wcześniej moje odżywianie to była katastrofa, śniadanie, obiad, kolacja, jakieś czipsy na film, słodkie napoje, do tego obowiązkowo coś słodkiego codziennie, jakieś drożdżówki itd, nigdy nie liczyłam ale pewnie sporo kcal było.
Normalnie mam strasznego doła!
A tak poza tym... wiek, waga wzrost, poproszę... może być na PW
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:30   #1336
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dzień dobry.
Taki ładny dzień, a ja mam tak strasznie podły nastrój. Od rana płaczę, znowu nie mogę na siebie patrzeć. Weszłam na wagę i po dwóch tygodniach, w których naprawdę się starałam widzę tylko 2 kg mniej .
Moja przemiana materii nadal sama nie jest w stanie zadziałać Ale czego tu się spodziewać, kiedy od najmłodszych lat leciałam na tabletkach/herbatkach
Już sama nie wiem, co robię nie tak . Dlaczego to nie działa tak, jak powinno Ćwiczę, nie podjadam, jem regularnie i staram się zgodnie z zasadami zdrowego żywiania..
Ech.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:41   #1337
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Taki ładny dzień, a ja mam tak strasznie podły nastrój. Od rana płaczę, znowu nie mogę na siebie patrzeć. Weszłam na wagę i po dwóch tygodniach, w których naprawdę się starałam widzę tylko 2 kg mniej .
Moja przemiana materii nadal sama nie jest w stanie zadziałać Ale czego tu się spodziewać, kiedy od najmłodszych lat leciałam na tabletkach/herbatkach
Już sama nie wiem, co robię nie tak . Dlaczego to nie działa tak, jak powinno Ćwiczę, nie podjadam, jem regularnie i staram się zgodnie z zasadami zdrowego żywiania..
Ech.
2kg mniej, a nie więcej... dlaczego płaczesz Słońce... ?
Jak z wymiarami?

Aby podkręcić metabolizm
- odpowiednia kalorycznoścdiety
- białko
- HIIT
- trenign siłowy

Poza tym... do wszystkich:

Jeśli mimo starań efektów nie widać, to znaczy, że coś kuleje... i niestety, ale na 100% będzie to pewnie dieta... Przeanalizujcie dokładnie co robicie źle...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:44   #1338
sieweczka
Rozeznanie
 
Avatar sieweczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nibylandia...
Wiadomości: 566
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Witajcie dziewczynki

Ja dzis ot tak, postanowiłam wziaść cm i zlookać jak tam moje biodra biust brzuszek pas i udo Nooo i jest w sumie 15 cm mniej Waga mi sie popsułam Ale na allegro przyczaiłam elektryczną Wiec kupię Przyda się również do ważenia bagażu przed wylotem z Moim ukochanym TŻ
__________________
Jestem jaka jestem....

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg


Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1287584942
sieweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:46   #1339
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Taki ładny dzień, a ja mam tak strasznie podły nastrój. Od rana płaczę, znowu nie mogę na siebie patrzeć. Weszłam na wagę i po dwóch tygodniach, w których naprawdę się starałam widzę tylko 2 kg mniej .
Moja przemiana materii nadal sama nie jest w stanie zadziałać Ale czego tu się spodziewać, kiedy od najmłodszych lat leciałam na tabletkach/herbatkach
Już sama nie wiem, co robię nie tak . Dlaczego to nie działa tak, jak powinno Ćwiczę, nie podjadam, jem regularnie i staram się zgodnie z zasadami zdrowego żywiania..
Ech.
Ale przecież 2kg mniej w 2 tygodnie to najlepszy wynik jaki mógłby być Jakbyś chudła więcej to mogłabyś sie obawiać efektu jojo, a tak możesz być pewna że odchudzasz sie zdrowo. Także nie martw sie, jesteś na najlepszej drodze to pięknego, szczupłego ciała

Cytat:
Napisane przez madzik=) Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczynki

Ja też już wstałam ładnie Teraz 8 minutes, śniadanko i do sklepu po zakupy na obiadek. Buziaki wszystkim
A ja chyba dziś nie poćwicze, w niedziele zwykle robie sobie przerwy. Może po południu pójde pograć w piłke.

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Abi - Ania dobrze pisze... kupując takie zwykłe stracisz tylko pieniążki, a z czasem będziesz musiała kupić nowe, a tamte właściwie do niczego się już nie przydadzą. A w regulowanych możesz dokłdać talerze, zdejmować, a tym samym dostosowywać ciężar do swoich możliwości itp., dlatego są praktyczniejsze
Stwierdziłam, że też potrzebuje hantelków. Ale nie stać mnie na takie za 90zł, jakbym miała kupić, to chyba takie zwykłe. A co sądzicie o butelkach wypełnionych kaszą, czy czymś innym? Może takie coś robić za hantle?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 10:47   #1340
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Taki ładny dzień, a ja mam tak strasznie podły nastrój. Od rana płaczę, znowu nie mogę na siebie patrzeć. Weszłam na wagę i po dwóch tygodniach, w których naprawdę się starałam widzę tylko 2 kg mniej .
Moja przemiana materii nadal sama nie jest w stanie zadziałać Ale czego tu się spodziewać, kiedy od najmłodszych lat leciałam na tabletkach/herbatkach
Już sama nie wiem, co robię nie tak . Dlaczego to nie działa tak, jak powinno Ćwiczę, nie podjadam, jem regularnie i staram się zgodnie z zasadami zdrowego żywiania..
Ech.
Przeciez minus 2 kg w ciagu 2 tygodni to przeciez jest swietny wynik !!! Nic tylko sie cieszyc ... To sie nazywa racjonalna dieta... Nie sztuka schudnac 8 kg w tygodniu a na nastepny tydzien przytyc to spowrotem...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 10:47   #1341
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sieweczka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki

Ja dzis ot tak, postanowiłam wziaść cm i zlookać jak tam moje biodra biust brzuszek pas i udo Nooo i jest w sumie 15 cm mniej Waga mi sie popsułam Ale na allegro przyczaiłam elektryczną Wiec kupię Przyda się również do ważenia bagażu przed wylotem z Moim ukochanym TŻ
Gratuluję

---

Miłego dnia dziewczynki...
ps. Ewciu odpiszę za jakąś godzinkę/dwie... teraz muszę uciekać
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:01   #1342
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

kasia mozesz cwiczyc treningi wykorzystuajc swoj cieraz ciała... albo wziasc butelki napełnione wodą
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:05   #1343
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

U mnie to chyba wogóle jakieś przesilenie dzisiaj nastąpiło i stąd ten kryzys W sumie przez miesiąc zleciało mi 3 kg, z ud - 6 cm, z bioder - 8 cm, talii - 6 cm i biustu - 8 cm. Rączek nie mierzyłam, ale na oko wygladają na troszkę szczuplejsze. W każdym razie nadal pozostaje mi jeszcze sporo do zrzucenia (164cm/67kg ). Pociesza mnie troszkę fakt, że bluzki L-ki są już na mnie za duże, ostatnie spodnie kupiłam 38 więc już calkiem ładnie, ale nadal te okropne nogi i uda blee
Nigdy nie należałam do osób bardzo szczupłych, zawsze byłam zaokrąglona tu i tam, ale nigdy mi to tak bardzo nie przeszkadzało, jak teraz.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:25   #1344
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
U mnie to chyba wogóle jakieś przesilenie dzisiaj nastąpiło i stąd ten kryzys W sumie przez miesiąc zleciało mi 3 kg, z ud - 6 cm, z bioder - 8 cm, talii - 6 cm i biustu - 8 cm. Rączek nie mierzyłam, ale na oko wygladają na troszkę szczuplejsze. W każdym razie nadal pozostaje mi jeszcze sporo do zrzucenia (164cm/67kg ). Pociesza mnie troszkę fakt, że bluzki L-ki są już na mnie za duże, ostatnie spodnie kupiłam 38 więc już calkiem ładnie, ale nadal te okropne nogi i uda blee
Nigdy nie należałam do osób bardzo szczupłych, zawsze byłam zaokrąglona tu i tam, ale nigdy mi to tak bardzo nie przeszkadzało, jak teraz.
Można wiedzieć ile cm masz w udzie i łydce? jestem tego samego wzrostu i moją zmorą są właśnie nogi
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:37   #1345
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Można wiedzieć ile cm masz w udzie i łydce? jestem tego samego wzrostu i moją zmorą są właśnie nogi
Jasne, tylko się nie przeraź
Udo - 58 cm
Łydka (pod kolanem) - 32 cm
Łydka (w połowie/najszerszym miejscu) - 36 cm
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 11:51   #1346
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Jasne, tylko się nie przeraź
Udo - 58 cm
Łydka (pod kolanem) - 32 cm
Łydka (w połowie/najszerszym miejscu) - 36 cm
nie przerażam się, bo mam podobne...udo gdzieś 2 cm mniej, łydka tyle samo, a pod kolanem to nawet nie wiem, bo nigdy nie mierzyłam
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:28   #1347
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

czesc dziewcznki

wszystkim, ktore zrzucily kg i cm gratuluje
zaraz sprzatam w pokoju i biore sie za cwiczenia czas przeprosic sie ze skakanka, bo w tym tygodni skakalam tylko raz
ale od dzisiaj wszystko bedzie tak jak byc powinno
zwazylam sie dzisiaj i pomierzylam. Waga mnie az tak nie przerazila, myslalam, ze bedzie wiecej, ale z wymiarani nie jest ok
zobaczymy jak bedzie za 2 tygodnie
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:29   #1348
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
nie przerażam się, bo mam podobne...udo gdzieś 2 cm mniej, łydka tyle samo, a pod kolanem to nawet nie wiem, bo nigdy nie mierzyłam
Więc tym bardziej mnie rozumiesz
Chciałabym mieć zwłaszcza szczuplutkie uda, z łydek jak by troszkę zeszło to tez bym się nie obraziła
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:31   #1349
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Miłego dzionka dziewczyny, ja idę na obiadek. Okropny ten dzień Może mi dziś żużel poprawi humor, trzymajcie kciuki za FALUBAZ kobietki

-------
Italiaanko czekam na odpowiedź, bo w niej nadzieja Serdeczne dzięki, bo bez Ciebie chyba poległabym całkiem
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:38   #1350
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
U mnie to chyba wogóle jakieś przesilenie dzisiaj nastąpiło i stąd ten kryzys W sumie przez miesiąc zleciało mi 3 kg, z ud - 6 cm, z bioder - 8 cm, talii - 6 cm i biustu - 8 cm. Rączek nie mierzyłam, ale na oko wygladają na troszkę szczuplejsze. W każdym razie nadal pozostaje mi jeszcze sporo do zrzucenia (164cm/67kg ). Pociesza mnie troszkę fakt, że bluzki L-ki są już na mnie za duże, ostatnie spodnie kupiłam 38 więc już calkiem ładnie, ale nadal te okropne nogi i uda blee
Nigdy nie należałam do osób bardzo szczupłych, zawsze byłam zaokrąglona tu i tam, ale nigdy mi to tak bardzo nie przeszkadzało, jak teraz.
3kg, ale zobacz ile cm poleciało - świetnie Ci idzie, serio! I nie piszę tylko po to, by pocieszać... Co z tego, że waga pokazałabym np. - 10kg, a byłaby to głównie woda? To nie tak... wymiary są ważniejsze. I zamias się smutać powinnaś sie cieszyć!

Poza tym.. niestety... im mniej do zrzucenia tym będzie trudniej... ja już o każdy cm mniej w talii, czy ud musze walczyć 3x ciężej... To samo z dietą, pilnuję jej bardziej niż kiedyś...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.