❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-30, 14:15   #2011
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Już za moment Adwent, ależ się cieszę, dla mnie to zawsze najpiękniejszy okres w całym roku dzisiaj usłyszałam pierwszą kolędę i od razu milej się zrobiło, i w środku, ale też u nas w domu.
Wieczorem wybieram się po te świąteczne mydełka Seyo, chcę kupić więcej ojcu do firmy, sobie z tej serii kremy do rąk jeśli będą a wcześniej jeszcze idę na mszę, tym razem standardowo do mojego kościoła katolickiego.
Od niedzieli dłuższe opady śniegu, a za tydzień moje i chłopaka urodziny (mamy je w tym samym dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 16:56   #2012
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Pokażesz ? Bardzo mi się podobają wieńce. Miałam robić sama, ale chyba też kupie bo moja doba jest za krótka

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

To bardzo budujące, kiedy spotykamy kogoś kto nas ciągnie do góry, a nie w dół. Bardzo wartosciowa znajomość. Pielęgnujcie to
Aż mi się ciepło zrobiło na sercu jak czyta się takie historie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Jak dojdzie to na pewno pokaze
Pani mi robi na zamówienie

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Już za moment Adwent, ależ się cieszę, dla mnie to zawsze najpiękniejszy okres w całym roku dzisiaj usłyszałam pierwszą kolędę i od razu milej się zrobiło, i w środku, ale też u nas w domu.
Wieczorem wybieram się po te świąteczne mydełka Seyo, chcę kupić więcej ojcu do firmy, sobie z tej serii kremy do rąk jeśli będą a wcześniej jeszcze idę na mszę, tym razem standardowo do mojego kościoła katolickiego.
Od niedzieli dłuższe opady śniegu, a za tydzień moje i chłopaka urodziny (mamy je w tym samym dniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pierwsza niedziela adwentu już nie była?

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 17:15   #2013
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Chyba poproszę Mikołaja o dobre kosmetyki do twarzy , takie z gornej półki

Ponadto w Pepco kupilam 2 opakowania bialo-czerwonych bombek, bialy kubas na prezent, scierecki swiateczne kuchenne,, te do skladania kartony z papieru a w Rosie- 3 torebki na prezenty i swieczke zimowa Yankee

Jutro 1 grudnia od poniedialku leci juz swiateczna play lista w aucie , a dziiaj swiateczny kubas juz poszedł


Dziewczynki, zaczyna sie ten magiczny czas

Kosmetyki to ja uwielbiam Uriage z dermo-aptecznych

Ja wiem, że dostanę od siostry paletę cieni z wyższej półki-pokazała mi kilka typów(skubana dobrze zna moje gusta) i powiedziałam, aby mnie zaskoczyła. Wszystkie typu piękne



Mnie kuszą świąteczne świece Yankee Candle, bo pojawiły się w Rossmannie Ale na razie muszę ostudzić wydatki, w piątek idę na laser, a zaraz mikołajki, mam stadko siostrzeńców I TŻtowi chciałam sprawić niespodziankę

Na razie wypalam przeuroczy wosk Berry Mocchi, a w kolejce już świąteczny Twinkling Lights-pachnie w opakowaniu trochę kadzidłem kościelnym, a ja lubię ten zapach

Odkąd mam ładny kominek to polubiłam palenie wosków


To ja dzisiaj zaliczyłam pierwszego oficjalnego christmasa w radiu, jak wracałam w pracy to puścili Skaldów Z kopyta kulig rwie, uwielbiam


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Miroku terapia to fajny pomysł zadbania o siebie - fajnie, że dojrzałaś do momentu gotowości. Sama wiem jaki guanem w życiu jest lęk
U mnie cudownie zadziałały leki na ADHD, bo lęk miał głębsze podstawy. One mi zmieniły wszystko o 180* - wychodzenie z domu było koszmarnym zmuszaniem się za każdym razem, jakbym mieszkała w mieście ogarniętym wojną, a teraz łapię się, że może męczę kogoś small talkiem. Zawsze zagaduję taksówkarzy.

Relacja brzmi wspaniale, kciukasy za jej rozwój Po cichu troszkę zazdroszczę, choć jestem z natury samotniczką i koszmarną Zosią Samosią.

Ja uwielbiam zagadywać pacjentki gdy mają ładne paznokcie-zawsze gdy usłyszą komplement to widzę jak im momentalnie pojawia się blask radości w oku i to jest super Albo jak mają jakieś gadżety z kotami, poznałam w ten sposób kilka przesympatycznych kociar.


Ja jestem strasznym introwertykiem, mam specyficzne zainteresowania, do tego podejrzenie Aspergera i zawsze myślałam, że lepiej mi samej, a jeśli już to z kimś podobnym do mnie . Mój obecny TŻ pojawił się nagle i pokazał, że ja potrzebuję w życiu odważnego ekstrawertyka, który czasami mnie kopnie w zad, pokaże jak funkcjonować w społeczeństwie(ja jestem z tych co zrobią wszystko byleby nie musieć rozmawiać przez telefon ), ale też uszanuje to, że potrzebuję codziennej dawki samotności na regenerację.


Jedyne czego boję się w psychoterapii(oprócz kosztów) to tego, że będę musiała wyciągnąć znowu na wierzch traumy z minionych ośmiu lat.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:44   #2014
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

No to pokazuje moje łupy z Sinsay, Rossmanna , Pepco i Lidla i allegro i moje gwaizdy na okna
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 20:50   #2015
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

no teraz zdjecia
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 21:57   #2016
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Misiu nie wiem, bo niestety nie byłam w ostatnią niedzielę na mszy.
Ależ skonana jestem, przyszłam i nie mam siły wypakować zakupów, w drogerii Natura wszystkie te bożonarodzeniowe limitki wyczyszczone, w listopadzie zeszły ale ma być zaraz dostawa (tych serii Wanilia i drugiej Mandarynka).
Dembi, piękne zakupy, trochę się nachodziłaś ale chyba warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 22:19   #2017
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Gwiazdka IKEA Uwielbiam pierdoły z Sinsay. Kupiłam szkolne do notatek na BF, bo przygotowana jak rasowy student - jeden zeszyt na 5 lat, pisałam od października po starych kalendarzach, ale przynajmniej pamietałam robić tytuły zamiast wypisywać np randomowo historię badań, a później się domyśl
Jak mnie najdzie, to poprzepisuję do jednego, dużo tego nie ma, bo jednak prezentacje są obecnie na studiach i inne materiały. Poza tym u mnie to głównie literatura - cegły, a tam zakreślam.

Mój zestaw od kosmetolog wygląda tak, wersja rozbudowana, bo trehaloza, ceramidy i Ta Repair z kwasem transeksamowym w sumie do tego samego, ale wtedy musiałam kupić i wypróbować wszystko Połowa zalecona, połowa opcjonalnie. Tu już z myciem i demakijażem.
COSRX cudownie sprawdza się na biedne kostropate dłonie zimą, ale to opcja luxe patrząc na cenę
Teraz retinal zamienię na Eeeny Meeny, bo złapałam na BF -30%.
Jak już będę kiedyś bogata, to zamienię retinal na Medik8

Mając 38 lat błogosławię łojotokową cerę. Oby była ze mną jak najdłużej, bo dzięki temu prawie nie mam zmarszczek. Niestety na udach mam suchą, więc nad kolanami harmonijka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6E30BFC8-45BD-427C-922A-B3979D49C534.jpg (92,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3193.jpg (230,3 KB, 92 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 08:29   #2018
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Misiu nie wiem, bo niestety nie byłam w ostatnią niedzielę na mszy.
Ależ skonana jestem, przyszłam i nie mam siły wypakować zakupów, w drogerii Natura wszystkie te bożonarodzeniowe limitki wyczyszczone, w listopadzie zeszły ale ma być zaraz dostawa (tych serii Wanilia i drugiej Mandarynka).
Dembi, piękne zakupy, trochę się nachodziłaś ale chyba warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, była juz 1 niedziela adwentu wiec swiecznik u mnie sie swieci

Co do prezentow, to nie było zle. Rossmann i Pepco koło siebie mam a Sinsay Online


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Gwiazdka IKEA Uwielbiam pierdoły z Sinsay. Kupiłam szkolne do notatek na BF, bo przygotowana jak rasowy student - jeden zeszyt na 5 lat, pisałam od października po starych kalendarzach, ale przynajmniej pamietałam robić tytuły zamiast wypisywać np randomowo historię badań, a później się domyśl
Jak mnie najdzie, to poprzepisuję do jednego, dużo tego nie ma, bo jednak prezentacje są obecnie na studiach i inne materiały. Poza tym u mnie to głównie literatura - cegły, a tam zakreślam.

Mój zestaw od kosmetolog wygląda tak, wersja rozbudowana, bo trehaloza, ceramidy i Ta Repair z kwasem transeksamowym w sumie do tego samego, ale wtedy musiałam kupić i wypróbować wszystko Połowa zalecona, połowa opcjonalnie. Tu już z myciem i demakijażem.
COSRX cudownie sprawdza się na biedne kostropate dłonie zimą, ale to opcja luxe patrząc na cenę
Teraz retinal zamienię na Eeeny Meeny, bo złapałam na BF -30%.
Jak już będę kiedyś bogata, to zamienię retinal na Medik8

Mając 38 lat błogosławię łojotokową cerę. Oby była ze mną jak najdłużej, bo dzięki temu prawie nie mam zmarszczek. Niestety na udach mam suchą, więc nad kolanami harmonijka
Bioderma moja ukochana, uwielbiam ten balsam do ciala. Bardzo mi pomoga w mojej atopowej skorze


No i mamy 1 grudnia

Kocyki, kubasy, pizamki, sciereczki, mydełka i inne pierdołki powyciagane

Dzissiaj ide do pracy w swiatecznej bluzie

A maz ma kupic choinke dzisiaj
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 08:47   #2019
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Gwiazdka IKEA Uwielbiam pierdoły z Sinsay. Kupiłam szkolne do notatek na BF, bo przygotowana jak rasowy student - jeden zeszyt na 5 lat, pisałam od października po starych kalendarzach, ale przynajmniej pamietałam robić tytuły zamiast wypisywać np randomowo historię badań, a później się domyśl
Jak mnie najdzie, to poprzepisuję do jednego, dużo tego nie ma, bo jednak prezentacje są obecnie na studiach i inne materiały. Poza tym u mnie to głównie literatura - cegły, a tam zakreślam.

Mój zestaw od kosmetolog wygląda tak, wersja rozbudowana, bo trehaloza, ceramidy i Ta Repair z kwasem transeksamowym w sumie do tego samego, ale wtedy musiałam kupić i wypróbować wszystko Połowa zalecona, połowa opcjonalnie. Tu już z myciem i demakijażem.
COSRX cudownie sprawdza się na biedne kostropate dłonie zimą, ale to opcja luxe patrząc na cenę
Teraz retinal zamienię na Eeeny Meeny, bo złapałam na BF -30%.
Jak już będę kiedyś bogata, to zamienię retinal na Medik8

Mając 38 lat błogosławię łojotokową cerę. Oby była ze mną jak najdłużej, bo dzięki temu prawie nie mam zmarszczek. Niestety na udach mam suchą, więc nad kolanami harmonijka
Odkąd odkryłam ten olejek z Biodermy wreszcie po 30 latach przestałam drapać się po kąpieli. Kocham Tę emulsję do mycia z Cerave też mam - zamówiłam ostatnio zamiast Cethapilu do mycia twarzy i póki co sprawdza się całkiem fajnie, a przy testowaniu nowych kosmetyków zawsze boję się jakiegoś wysypu na twarzy.

W temacie świątecznym to ja niezbyt przepadam za samymi świętami, ale za to uwielbiam robić bliskim prezenty i słuchać świątecznych piosenek. Już odpaliłam parę razy RMF Święta. Prezenty na mikołajki kupione, na gwiazdkę też już prawie ogarnięte. Może wiecie gdzie dostać małe rózgi dla niegrzecznych niekoniecznie małych dzieci? Chciałabym dodać do prezentu

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2022-12-01 o 08:50
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 09:49   #2020
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tak, była juz 1 niedziela adwentu wiec swiecznik u mnie sie swieci

Co do prezentow, to nie było zle. Rossmann i Pepco koło siebie mam a Sinsay Online




Bioderma moja ukochana, uwielbiam ten balsam do ciala. Bardzo mi pomoga w mojej atopowej skorze


No i mamy 1 grudnia

Kocyki, kubasy, pizamki, sciereczki, mydełka i inne pierdołki powyciagane

Dzissiaj ide do pracy w swiatecznej bluzie

A maz ma kupic choinke dzisiaj
A wlasnie ogladalam twoje swiateczne zakupy i chcialam pytac czy juz cos dzialasz ,ta pizamka i skartpety ,cudowne i widze ,ze lubisz czerwien na swieta ,ja tez chociaz choinka bedzie stonowana ,to calkiem z czerwieni nie rezygnuje ,kubeczki ,dziadki do orzechow ,czerwone gwiazdy w donicach i czerwone sztuczne jagody sa ,kubaski ,paizama i kilka drobiazgow juz sa w uzyciu od pierwszej niedzieli adwentowej i tak mnie kusi juz sypialnie udekorowac,wyjac moje mini choinki i jadna mam do ubrania tez mala
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:55   #2021
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzień dobry wszystkim czy mogę dołączyć do grona święto-grudnio maniaków ?
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 11:01   #2022
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witaj
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 11:14   #2023
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Witaj
też chętnie pochwalę się moimi zakupami okołoświątecznymi, nie miałam do tej pory zbytnio ozdób z powodu stylu życia więc miałam co nadrabiać dlatego proszę nie posądzajcie mnie o zakupoholizm bo naprawdę nic poza tym co kupiłam nie mam.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------


konik na biegunach do postawienia koło choinki



dziadek do orzechów 90 cm

domki z radera róznego rodzaju


domki drewniane podświetlane rustykalne


Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 17:46   #2024
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim czy mogę dołączyć do grona święto-grudnio maniaków ?
Witaj

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Odwołali mi zajęcia w sobotę, więc zakasuje rękawy i mam misję udekorować dom zrobić likier piernikowy i w sumie upieklabym coś świątecznego
Sąsiedzi już odpalają dekoracje na zewnątrz robi się klimacik.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 18:22   #2025
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Witaj

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Odwołali mi zajęcia w sobotę, więc zakasuje rękawy i mam misję udekorować dom zrobić likier piernikowy i w sumie upieklabym coś świątecznego
Sąsiedzi już odpalają dekoracje na zewnątrz robi się klimacik.


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Prowadzisz, czy studiujesz?

Ja znowu pociagnelam 11dniowy tydzień i jestem już 3 dzień zmęczona. Odpoczywam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 19:34   #2026
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Prowadzisz, czy studiujesz?

Ja znowu pociagnelam 11dniowy tydzień i jestem już 3 dzień zmęczona. Odpoczywam.
Robie kurs- uczę się

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 19:36   #2027
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Znalazłam taki kalendarz adwentowy na pinterescie. Myślę, że z niego skorzystam . Nie mam żadnego, a jakoś tak brakuje mi tego elementu w grudniu Screenshot_20221201-180837_Pinterest.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 21:53   #2028
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Rozkręcam klimacik
Na backstage jest taki sajgon, że nie pytajcie. 2h szukałam tych światełek
20221201_224815.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 22:56   #2029
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Też mam kurtynę, tylko długą - 3m, bo okno w kamienicy. Robi mega klimat <3

Chyba już pytałam co to za kurs, ale mam sklerozę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 23:05   #2030
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Oglądacie jakieś vlogmasy?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 06:13   #2031
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
A wlasnie ogladalam twoje swiateczne zakupy i chcialam pytac czy juz cos dzialasz ,ta pizamka i skartpety ,cudowne i widze ,ze lubisz czerwien na swieta ,ja tez chociaz choinka bedzie stonowana ,to calkiem z czerwieni nie rezygnuje ,kubeczki ,dziadki do orzechow ,czerwone gwiazdy w donicach i czerwone sztuczne jagody sa ,kubaski ,paizama i kilka drobiazgow juz sa w uzyciu od pierwszej niedzieli adwentowej i tak mnie kusi juz sypialnie udekorowac,wyjac moje mini choinki i jadna mam do ubrania tez mala
Dekoruj sypialnie

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim czy mogę dołączyć do grona święto-grudnio maniaków ?
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś vlogmasy?
Hey, witamy

Mąż wczoraj kupił piekna choinke Przytargał i krzyczy w drzwiach : Ho, ho, ho ! Czy jest tu jakas grzeczna dziewczynka ?

Choina jest ogromna, piekna, rowna Teraz musze jej miejsce zrobic bo maz odrazu ja osadził w stojaku i stoi wcisnieta w rogu


Jeju, niech ta praca sie konczy bo chce choinke ustawic i zarzucic lampki
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 07:50   #2032
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś vlogmasy?
Tak

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:22   #2033
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś vlogmasy?
Tak ale wybiórczo, jak wjeżdża jakaś reklama to mi się odechciewa oglądania
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 12:52   #2034
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dekoruj sypialnie





Hey, witamy

Mąż wczoraj kupił piekna choinke Przytargał i krzyczy w drzwiach : Ho, ho, ho ! Czy jest tu jakas grzeczna dziewczynka ?

Choina jest ogromna, piekna, rowna Teraz musze jej miejsce zrobic bo maz odrazu ja osadził w stojaku i stoi wcisnieta w rogu


Jeju, niech ta praca sie konczy bo chce choinke ustawic i zarzucic lampki
Zadzro ,wstawisz zdjcia jak bedzie gotowa ?

Ja mialam dzisiaj czas dla siebie ,posprzatalam (odkurzac mi padl musze kupic nowy )i udekorowalam sypialnie duzo dekoracji nie bedzie ,przebralam dekoracje latem,zrobilam odgruzowanie ,prawie niczego nie dokupilam ,teraz zostalo tylko kupic choinke jakis tydzien przed swietami i wystawic dziadki do orzechow i konika na biegunach to bedzie stalo na naszym parapecie w pokoju ,do kuchni mam zamiar kupic gwiazde w doniczce i to wszystko ,zostana mi tylko renifery,ktorych chyba w tym roku nie bede wystawiala ale zostawie je ,nie bede sie ich pozbywala moze jeszcze kiedych sie przydadza ,ogolnie to chcialam wszystkich swiatecznych dekoracji sie pozbyc a postawic na male choineczki sztuczne lub cyprysiki i zielony wianek swiateczny ale moj maz juz marudzi ze wszystkiego sie pozbyalam i teraz juz prawie nic nie mamy
Vlogmasy mam zamiar ogladac ,jeszcze nie zaczelam ale nadrobie jak bede miala czas jeszcze nie wiem od kogo,moze od kreci zawsze miala fajne ,vlogow codziennych od nikogo nie ogladam ale vlogmasy bym chciala ,znacie kogos fajnego ?
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:31   #2035
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja zastanawiam się kogo oglądać w tym roku z vlogmasów. Paulina Kuczyńska może mieć obiecujące i nie wiem co tam Andziaks uszykowala. Tylko, że w tych dwóch będzie "na grubo".
Ale szukam jakiś takich ciepłych, klimatycznych które mnie zrelaksują.
Na story oglądam otwieranie kalendarzy u Gosi Skowrońskiej

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 16:41   #2036
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Co to są vlogmasy?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 17:00   #2037
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89428099]Co to są vlogmasy?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Filmy codzienne z kontentem świątecznym

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:55   #2038
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziś tz przyniósł ta mała choinkę. Postawiłam w kuchni, przy oknie teraz jeszcze ta wlasciwa w salonie

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 20:34   #2039
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Moje pierwsze skojarzenie, oraz w sumie bardzo natrętne, to Masa z Pruszkowa A kolejne - pakowanie na odzywkach białkowych

Co jest na takich wideo? Tylko content zakupowy?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-03, 06:29   #2040
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Oglądacie jakieś vlogmasy?
Co to jest?


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.