Ceny - Allegro a Sklepy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 14:13   #1
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343

Ceny - Allegro a Sklepy !!


Hej Zakladam ten watek z mysla o dziewczynach ktore mieszkaja w mniejszych miastach i nie maja dostepu do sklepow takich jak Promod New Yorker itd .
Często kupując na Allegro okazuje sie ze wiele przeplacilysmy bo np w sklepach rzecyz te są po przecenie a ludzie wystawiajacy je na allegro chca zarobic na nas .
Dlateogo kto nie jest pewny ceny sklepowej a tej z allegro wklejajci tu linki ! Moze tak uda sie troszke zaoszczedzic . Sama mam taki problem niera zastanawiam sie czy lepiej kupic kilka rzecyz na allegro czy moze jechac do Krakowa i tam kupic . Mysle ze ten watek powinien rozwiac wieele wątpliwosci .
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:15   #2
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

sluchaj, nikt nie wystawia na allegro charytatywnie
troche pojechalas z tym "chca zarobic na nas"
prowizje i oplaty za wystawienie to nie jakis grosze, jak ktos wystawia kilkanascie aukcji musi liczyc sie z tym ze zaplaci kilkadziesiat zl allegro za mozliwość wystawienia ciuchow dla "litosciwie nam panujacym kupujacych"

kazdy ma swoj rozum, jak mnie nie stac to nie kupuję na tych "trendi" aukcjach, jak mi nie żal kasy to kupuję ale nie patrzę potem po galeriach ze zdziwieniem ze to jest w sklepie tańsze,bo zawsze sie z tym liczę
zreszta i tak wlasnie osoby z malych miast napedzają koniunkturę na te "wariackie" ceny

jak chcesz zaoszczedzic poczekaj do letniej wyprzedaży- pojedź i zrób jedne wielkie i tanie zakupy
nie da sie przez caly rok kupowac tanio i super modnie
zreszta w kazdym centrum ceny sie różnią

jestem przeciwna udupiania tych, ktorzy na allegro dorabiaja, choc sama nie prowadze sprzedaży
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:21   #3
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

kariera85 - popieram cię, to nie wina sprzedajacych na allegro ze nie masz takich sklepow w swoim miejscu zamieszkania, rownie dobrze moglabys miec pretensje do sprzedajacych w innych sklepach, ze u kogos jest cos drozej albo taniej. Sorki, ale moim zdaniem GLUPI temat!!!
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:48   #4
guerrilla
Raczkowanie
 
Avatar guerrilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 99
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Rolkaa15 rozumiem Twoje intencje doskonalne, ale popieram po części również moich poprzedników.
nikt nikomu nie każe kupować, to jest wolny wybór.. ja pamiętam raz, jak jeszcze nie umiałam dobrze szukać ... kupiłam taką fajną bluze z croppa za 49zł.. i w czasie oczekiwania na paczke przez przypadek znalazłam się w sklepie croppa, kosztowała 39zł... przepłaciłam.. ale nie winiłam sprzedającego że na mnie zarobił , dostał ode mnie pozytywa a ja do tego podeszłam z uśmiechem że przynajmniej ktoś miał pomysł na zarobek a to że ja na to poszłam to moja strata
Takie jest życie.. allegro to kopalnia niesamowitych okazji, rewelacyjnych ciuchów..ale też szmat sprzed 20 lat i rzeczy droższych niż w sklepach...
trzeba umieć szukać i już...
Nie jestem za tym żebyśmy zamieszczali tu linki i robili komuś antyreklame bo to nie w porządku...
Nie mam kompletnie nic do np jakiejś studentki która tak dorabia, chodzi po tych sklpach i myszkuje.. i dodaje te 5 czy tam 10 zł.... a ktoś z jakieś zabitej dechami wioski wcale nie traci kupując, bo i tak wiecej by go kosztował dojazd do sklepu
guerrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:39   #5
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Ale ja nie mowie ze ktos komus cos karze nie chodzi o to zeby "udupic" tych ktorzy chca zarobic . Wiadomo ze kazdy chce jakos dorobic i nie jest w tym nic zlego ja chce tylk opoprostu porownac ceny , zreszta wiele jest allegrowiczow ,zawsze znajda sie tacy, ktorzy kupia na allegro bo nie beda wiedzieli jakie sa ceny w sklepach a mysle ze wizazanki wola jednak zaoszczedzis troche bo przynajmniej mi pieniadze zn ieba nei spadaja i licze sie z kazdym groszem zeby cos kupic . Niestety taki jest swiat kazdy mysli o swoich pieniadzach o tym zeby placic jak najmniej a nie o tym zeby daczarobic allegrowiczowi moze egoistyczne ale same chyba przyznacie mi w tym racje .
Po czesci was rozumiem ale z drugiej strony tez kazdy dba o swoj interes i nie uwazam zeby ten watek byl GLUPI .
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:25   #6
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Mi się podoba ten wątek, bo na allegro czasami naprawdę przesadzają z cenami.

Np. te słynne torebki z działu dziecięcego H&M za 14.90, na allegro były sprzedawane za ponad 50 zł
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:31   #7
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez rolkaa15 Pokaż wiadomość
Ale ja nie mowie ze ktos komus cos karze nie chodzi o to zeby "udupic" tych ktorzy chca zarobic . Wiadomo ze kazdy chce jakos dorobic i nie jest w tym nic zlego ja chce tylk opoprostu porownac ceny , zreszta wiele jest allegrowiczow ,zawsze znajda sie tacy, ktorzy kupia na allegro bo nie beda wiedzieli jakie sa ceny w sklepach a mysle ze wizazanki wola jednak zaoszczedzis troche bo przynajmniej mi pieniadze zn ieba nei spadaja i licze sie z kazdym groszem zeby cos kupic . Niestety taki jest swiat kazdy mysli o swoich pieniadzach o tym zeby placic jak najmniej a nie o tym zeby daczarobic allegrowiczowi moze egoistyczne ale same chyba przyznacie mi w tym racje .
Po czesci was rozumiem ale z drugiej strony tez kazdy dba o swoj interes i nie uwazam zeby ten watek byl GLUPI .

Jeżeli chodzi o mnie osobiście w życiu niczego nie kupiłam na allegro, mimo że w moim mieście nie ma takich sklepów jak terranova, cubus etc. a HM, Orsay, Promod otworzyli stosunkowo niedawno- nie mam zaufania niestety do takiego rodzaju transakcji. Nie lubię kupować czegoś "w ciemno" bowiem na allegro dysponuje się tylko zdjęciem, ja muszę ubranko dotknąć, przymierzyć i zobaczyć na żywo. Poza tym każdy kieruje się własnym interesem (na nikogo nie naskakuje) i sugeruje ceny wyższe, bardzo często nieadekwatne do sprzedawanego łaszka.
Wątek ciekawy, można wyrazić opinie
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 17:34   #8
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Dobry pomysł z tym wątkiem ! jestem za
Mieszkam w niewielkim mieście gdzie nie ma większości dobrych sklepów... kupuję na allegro i czasami chciałabym się spytać o poradę. nie lubię przepłacać...
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:35   #9
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

a ja nie lubie przeplacac. zawsze sparwdzam w buutikach ceny, choc czasem zdaje sobie sprawe ze rzeczy z New Looka, Wallisa, Vila pewnie ktos wyszperal w lumpu a ja daje za nie 30-40zl, ale tyle jestem w stanie dac. Nie bije sie do upadlego za ciuszek, raczej wlasnie poluje na okazje.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:35   #10
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

również nie uważam żeby ten wątek był bez sensu
gdyby nie wizażanki sama nie raz przepłaciłabym na allegro
ot chciażby buty,które kupiła mi jedna wizażanka () za 29 zł w sklepie, a na Allegro kosztują ok. 50
wiadamo, każdy chce zarobic ale zawsze wolę się upewnic czy nie mogę czegos kupic takiej poza allegro
i właśnie dla takich osób jest ten wątek
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:38   #11
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Za ile wylicytujesz za tyle kupisz. Sa i tacy ktorzy podbijaja cene mimo ze do zakonczenia aukcji jest np. 9 dni. Totalna paranoja!!!
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 17:41   #12
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

ja nie rozumiem celu tego watku . jak ktos nie chce to niech nie kupuje ..chyba proste ?

a pozatym to zazwyczaj kupujacy tak podbijaja ceny ze wychodzi za torbe 60 zł, a nie 15 mimo, ze tylko jak nie mniej jest warta. A czy to wina sprzedajacego... chyba nie. on sie tylko cieszy i nie widze w tym nic zlego .
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:47   #13
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem celu tego watku . jak ktos nie chce to niech nie kupuje ..chyba proste ?

a pozatym to zazwyczaj kupujacy tak podbijaja ceny ze wychodzi za torbe 60 zł, a nie 15 mimo, ze tylko jak nie mniej jest warta. A czy to wina sprzedajacego... chyba nie. on sie tylko cieszy i nie widze w tym nic zlego .

Myślę ,że autorka założyła ten wątek aby wizażanki mogły uniknąć przepłacania na allegro i daje możliwość porównania i skonsultowania cen sklepowych z tymi oferowanymi na allegro.
P. S. Wystarczy obejrzeć pierwszy post autorki, żeby uzyskać odpowiedź w jakim celu jest ten wątek założony
PODKREŚLAM- ROLKA MIAŁAŚ DOBRA INTENCJE ZAKłADAJąC TEN WąTEK, NIECH KORZYSTAJą Z NIEGO WIZAżANKI KTóRE NIE LUBIą BEZSENSOWNIE PRZEPłACAć!!
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:59   #14
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

e tam jak ktoś ma pieniądze, cos mu sie podoba to kupuje ja tam nie widze w tym nic zlego
sama kupuje buty po 50zł, sprzedaje na allegro po 100zł i ciesze sie, ze mam pare groszy dla siebie a kupujacy ze ma tanie buty (za ktore by zaplacil w sklepie 100zl wiecej)
jezeli ktos chce kupic kupuje i juz. nikt nikogo nie zmusza a jezeli uwazam, ze cos jest nie warte swojej ceny nie biore i juz
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:06   #15
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Każdy chce zarobić.
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:09   #16
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Jeżeli na dane rzeczy jest popyt to osoby sprzedające na Allegro z tego korzystają i podbijają ceny, mając do tego pełne prawo. Skoro Twoje miejsce zamieszkania nie pozwala Ci na odwiedzanie sklepów i kupowanie po sklepowych cenach to nie możesz narzekać na to, że ceny na Allegro są wyższe. Zwłaszcza, że decydując się na zakup jakiejś rzeczy bierzesz pod uwagę czy jesteś w stanie tyle na nią wydać. Jeśli jesteś - kupujesz, jeśli nie to nie, proste.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:15   #17
Bajuśka
Rozeznanie
 
Avatar Bajuśka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 675
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Może wytłumaczę, bo chyba nie wszyscy rozumieją ideę tego wątku, a jest niegłupi: znalazłam świetne buty na allegro, zaglądam na ten wątek i już wiem, że kupię je np. w tesco 4 razy taniej. Uwierzcie, sprzedawcy z allegro na tym nie stracą, a wizażanki zyskać mogą
Bajuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:20   #18
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

No juz myslalam ze nikomu nie spodoba sie ten watek .
Niektore dziewcyzny pisza ze mam pretensje do allegrowiczow ktorzy podaja wysokie ceny ale to nie prawda sama rozumiem ze chca zarobic i nic w tym zlego ale my mozemy na tym tez nie ucierpiec Ja np mieszkam jakies 100 km od Krakowa i nieraz zastanawiam sieczy jest sens tam jechac czy mzoe lepiej kupic na allegro i nie chodzi mi tutaj o jedna rzecz tylko o wiecej bo wiadomo transport tez kosztuje . Załozylam ten watek wlasnie z mysla o takich osobach jak ja . Moze osobom ktore wystawiaja na allegro rzeczy sie to nie spodoba no ale niestety nigdy tak nie ma zeby wszystkim wszystko pasowalo . Mam nadzieje ze ten watek pomoze wielu wizazankom porownac ceny i wybrac lepsza opcje sama napewno bede sie z wami konsultowac
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:24   #19
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

No to moze ja zaczne Chcialabym was zapytac czy wiedzie w jakiej cenie sa te spodnie w h&m ?

http://allegro.pl/item189925179__h_m..._32_nowe_.html
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 18:25   #20
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

mnie sie watek podoba i uwazam, ze dla osob ktore nie maja wlasnie dostepu do 'takich' sklepow bylby bardzo pomocny
czasem cos mi sie spodoba na all i nawet dalabym pewna kwote pieniazkow, ale jak sie dowiaduje ze w sklepie sa o polowe tansze to faktycznie wole wydac 20zl na bilet podskoczyc do wiekszego miasta i tam kupic wiecej rzeczy
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:28   #21
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Jeżeli na dane rzeczy jest popyt to osoby sprzedające na Allegro z tego korzystają i podbijają ceny, mając do tego pełne prawo. Skoro Twoje miejsce zamieszkania nie pozwala Ci na odwiedzanie sklepów i kupowanie po sklepowych cenach to nie możesz narzekać na to, że ceny na Allegro są wyższe. Zwłaszcza, że decydując się na zakup jakiejś rzeczy bierzesz pod uwagę czy jesteś w stanie tyle na nią wydać. Jeśli jesteś - kupujesz, jeśli nie to nie, proste.

Jak bym była po drugiej stronie(sprzedająca) to może i bym się cieszyła gdyby udało by mi sie zarobić kilkadziesiąt złotych więcej niżeli dany ciuch jest wart. Wątek przecież nie dezaprobuje sprzedających i nie ocenia faktu, zawyżania cen- jedynie jest dla osób, które maja do wyboru 2 warianty- kupno na allegro i w sklepie tyle, że nie maja bezpośredniego dostępu do danego sklepu aby sprawdzić, który rodzaj nabycia danej rzeczy bardziej sie opłaca i w ten oto sposób mogą skorzystać z tego wątku!!rzucić hasło czy cena danego produktu nie jest horrendalnie zawyżona i uzyskać odpowiedź od wizazanek, które się w temacie orientują

Widzę, Bajuśka doskonale zorientowała sie w temacie, nie myląc pojęć że ten wątek to naskok na sprzedających.
<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:32   #22
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez rolkaa15 Pokaż wiadomość
No to moze ja zaczne Chcialabym was zapytac czy wiedzie w jakiej cenie sa te spodnie w h&m ?

http://allegro.pl/item189925179__h_m..._32_nowe_.html
Na pewno droższe. Coś ponad 100zl. Chyba, ze o czyms nie wiem
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:35   #23
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

no te spodnie napewno dojda do ceny przynajmniej 100 zł ale zawsze to lepiej sie upewnic jak w sklepach bo slyszalam naj akism watku ze byly przecenione rurki ale pewnie nie takie
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:48   #24
^OrchiDe^
BAN stały
 
Avatar ^OrchiDe^
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 809
GG do ^OrchiDe^
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

mi sie ten watek podoba a jak ktos bedzie chcial kupowac na allegor to i tak to bedzie robil. sama czasami kupuje tam cos. Bo czasami mozna tam znalesc rzeczy, ktorych w naszych sklepach wogole nie ma, wiec wtedy jak najbardziej sie oplaca kupic. Mysle, ze ten watek jest bardzo dobry, bo po co przeplacac, skoro identyczne rzeczy sa w sklepie o polowe taniej
^OrchiDe^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:49   #25
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez rolkaa15 Pokaż wiadomość
No to moze ja zaczne Chcialabym was zapytac czy wiedzie w jakiej cenie sa te spodnie w h&m ?

http://allegro.pl/item189925179__h_m..._32_nowe_.html
o ile sie nie myle kosztuja 119 zl

jak dla mnie ten watek jest fajny czesto widze,ze ceny sa pozawyzane a jak ktos nie ma dosetpu do jakiegos sklepu kupuje nawet dwa razy drozej np.Kiedys widzialam aukcje kolczykow z h&m ktore kosztowaly 9,90 a ktos wystawil je za ponad 50 zl i poszly albo torebki z h&m ktore jeszcze jakis czas temu widzialam za 79 zl -->http://www.allegro.pl/item194032091_...em_gratis.html a widzialam wczesniej aukcje gdzie byly wystawione za 139 zl przesada
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 19:31   #26
martusieńka
Raczkowanie
 
Avatar martusieńka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 263
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Mi się podoba ten wątek, bo na allegro czasami naprawdę przesadzają z cenami.

Np. te słynne torebki z działu dziecięcego H&M za 14.90, na allegro były sprzedawane za ponad 50 zł
ja taką torbke sprzedałam za 56 zł ale wystawiłam ją od złotówki. nie stałam nad nikim z pistoletem i nie kazałam mu licytować ;]
martusieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:08   #27
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

ooj to ci sie udalo ;] tez bym chciala tak srpzedawac na allegro heh
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:10   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez rolkaa15 Pokaż wiadomość
ludzie wystawiajacy je na allegro chca zarobic na nas .
.
o to chodzi w handlu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:12   #29
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
o to chodzi w handlu

wiem wiem i nie mam o to wcale pretensji ale mozna tez czasem uniknac zbednych kosztow .
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:19   #30
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Ceny - Allegro a Sklepy !!

mi rownierz podoba sie ten wątek
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.