Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 17:38   #1021
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Kaskaderko a zkąd wiesz, ze miałaś tak szybko owulacje? Miałaś monitorowane? Ja jak na razie niemam żadnego śluzu bo mi się wczoraj dopiero okres skończył więc chyba niemożliwe żeby mi się już owulacja zaczynała chyba. No ale nic będziemy się sexić ;]
Ja od jutra zaczynam serie 10 zabiegów akupunktury bo mam tak straszne ataki migreny już co dziennie dosłownie, że się żyć nie da a jeszcze to migrena z aurą Już raz mi pomogło więc może i teraz pomoże.
Współczuje migren ja mojemu mężowi i sąsiadce lata temu robiłam "akupunkturę" palcami,dużego palca u nogi(kupiłam książkę,żeby się tego nauczyć)i pomagało ale oczywiście dorywczo,więc polecam tą tanią metodę
Monitorowania nie miałam ale znam swoje ciało już tak dobrze,że wiem kiedy mam te dni Jakieś trzy lata temu miałam podobną sytuację i wpadłam wtedy(też szybsza ow.którą wyczułam na drugi dzień po przytulanku bez g.... i już wiedziałam,że będe w ciąży)
Byłam dzisiaj u mojej psycholożki powiedziała,że jak się okaże,że jestem będe musiała odstawić leki od razu a okres końcówki zimy nie najlepszy do tego,dopiero wiosną jak się słoneczko pokaże i rzucę palenie i przejdę rozwód przy którym mogę się posypać
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:43   #1022
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Czytałam już właśnie o tym mikroskopie, zakupię go w przyszłym cyklu (a może już mi nie będzie potrzebny). Moje najlepsze dni to podobno 0d 8 do 12 dnia cyklu...a dziś dopiero 6, także sama się chyba nakręcam
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:47   #1023
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

w takim razie owul. tuż tuż zbliża się dużymi krokami
a mikroskop oby ci juz nie był potrzebny

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Współczuje migren ja mojemu mężowi i sąsiadce lata temu robiłam "akupunkturę" palcami,dużego palca u nogi(kupiłam książkę,żeby się tego nauczyć)i pomagało ale oczywiście dorywczo,więc polecam tą tanią metodę
Monitorowania nie miałam ale znam swoje ciało już tak dobrze,że wiem kiedy mam te dni Jakieś trzy lata temu miałam podobną sytuację i wpadłam wtedy(też szybsza ow.którą wyczułam na drugi dzień po przytulanku bez g.... i już wiedziałam,że będe w ciąży)
Byłam dzisiaj u mojej psycholożki powiedziała,że jak się okaże,że jestem będe musiała odstawić leki od razu a okres końcówki zimy nie najlepszy do tego,dopiero wiosną jak się słoneczko pokaże i rzucę palenie i przejdę rozwód przy którym mogę się posypać
faktycznie koniec zimy to nie ciekawy okres jeśli chodzi o samopoczucie ale jak bym wiedziała że jestem w ciąży to od razu by mi się humor poprawił na kolejne 9 miesięcy
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:51   #1024
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

U mnie nie ciekawie....
okazało sie po wizycie u gina że z pechęrzyka zrobiła torbiel, kurcze a tak się już nastawiałam że dni płodne przede mną i będzie szansa na bejbi

Diagnoza- konieczna laparoskopia
muszę przeszkukac forum co o tym piszecie, która z Was to przeszła

Bardzo się boję ale cóż ......
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:54   #1025
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez greyday Pokaż wiadomość
LISTA WTAJEMNICZONYCH UTWORZONA CZEKAM NA WIADOMOŚCI
greyday a może by dodać jeszcze który cykl się dana para stara

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mogru Pokaż wiadomość
U mnie nie ciekawie....
okazało sie po wizycie u gina że z pechęrzyka zrobiła torbiel, kurcze a tak się już nastawiałam że dni płodne przede mną i będzie szansa na bejbi

Diagnoza- konieczna laparoskopia
muszę przeszkukac forum co o tym piszecie, która z Was to przeszła

Bardzo się boję ale cóż ......
czytałam o tym na jakimś forum jak nie znajdziesz tutaj to wpisz w google bo nie pamiętam na którym forum to czytałam ale wypowiadały się dziewczyny które starają sie o dziecko właśnie po laparoskopii
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:43   #1026
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Greyday bo właśnie ja zasugerowałam i mam nadzieję że dziewczyny się wypowiedzą, jak nie są za tym zeby dodać który cykl starań to spoko .
olapaziczek jest na pierwszej stronie więc myślę że dobrze by było żeby skopiowała i wstawiła listę w swoim poście na pierwszej stronie, tak jak powiedziała; co o tym myślicie?
Mogru to nieciekawie z tym torbielem, mam nadzieję że po tym zabiegu szybko będziecie mogli zacząć starania, nie znam się na tym i nie mam pojęcia czy trzeba odczekiwać jakiś czas ale trzymam kciuki zeby bylo po Twojej myśli.

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2011-02-22 o 18:46
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:53   #1027
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

faktycznie koniec zimy to nie ciekawy okres jeśli chodzi o samopoczucie ale jak bym wiedziała że jestem w ciąży to od razu by mi się humor poprawił na kolejne 9 miesięcy
A wiesz nie pomyślałam o tym! Może uda mi się bardziej cieszyć niż martwić w razie czego.W pn.zrobię sobie betę,bo na zwykły test będzie za wcześnie.


mogru trzymamy kciuki za ciebie!!! Napisz kiedy masz zabieg i po nim jak się czujesz i kiedy będziesz mogła się starać o dzidzię.Trzymaj się mocno,torbiel to nie wyrok i na pewno później będziesz mogła zostać mamą
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 19:24   #1028
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

ja to chyba będę tylko podczytywać, bo nie mam czasu na pisanie w ciągu dnia, jutro lecę na badanie drożności, mam nadzieję, że nie będzie boleć za bardzo
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:31   #1029
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Gospelka trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki za szybkie II grubaśne krechy

WSZYSTKIM NA TYM WĄTECZKU ŻYCZĘ TŁUSTYCH II KRESEK!!!! I to jeszcze w tym roku
Wystarczy odpuścić i zobaczycie,że się uda.
POWODZENIA!
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:32   #1030
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

dzięki Lisku
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:18   #1031
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ja to chyba będę tylko podczytywać, bo nie mam czasu na pisanie w ciągu dnia, jutro lecę na badanie drożności, mam nadzieję, że nie będzie boleć za bardzo
To fajnie kochana,bo będziesz już krok na przód w dążeniu do celu Będzie dobrze a jak się nazywa to badanie?laparoskopia?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Bo jeśli laparoskopię będziesz mieć robioną to TU znalazłam dla ciebie info o zabiegu i jak się do niego przygotować: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=479066&h ighlight=laparoskopia.Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Chyba link nie wszedł,więc jeszcze raz?: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=laparoskopia
.
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 20:19   #1032
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

co do listy - jestem za podziałem na starające i zafasolkowane. co do cyklu starań to nie jestem przekonana bo trzeba by to na bieżąco wpisywać i zgłaszać. Pozatym jakaś krótka ta lista, chyba nie wszystkie dziewczyny się zgłosiły
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:42   #1033
diablica_db
Raczkowanie
 
Avatar diablica_db
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez greyday Pokaż wiadomość
LISTA WTAJEMNICZONYCH UTWORZONA CZEKAM NA WIADOMOŚCI
ja bym była za tym żeby napisać w tej liście kto jest zafasolkowany a kto się stara i który cykl bo trochę się gubie tyle nas tu jest że chaos powstał w mojej głowie
diablica_db jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:13   #1034
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dzięki Lisku kliknęłam w listę w Twoim podpisie napracowałaś się http://malujemynazielono.xlx.pl/

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:41
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:31   #1035
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć dziewczynki
Mnie wciągnęły obowiązki rodzinne, domowe i do tego studia na dokładkę i nie miałam czasu nawet zaglądnąć do Was. Widzę, że już w międzyczasie lista powstała i bardzo dobrze

greyday, jak znajdę dłuższą chwilą, to ogarnę i podrzucę Ci listę dziewczyn, które się deklarowały, a nie zaglądały ostatnio. Choć może lepiej rzeczywiście, żeby na liście były aktywne wizażanki, które same się zgłoszą do Ciebie, bo jak będziemy wpisywać każdą, która napisze jednego posta i znika, to ta lista może być długa i mało aktualna Cóż, pomyślimy jeszcze...

Póki co na szybko Wam napiszę, że wg moich zapisków mamy:
36 oficjalnych staraczek
8 "prawie-staraczek"
(które mają zacząć starania w najbliższym czasie)
i 5 zafasolkowanych

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
ale synka chcę,nie dlatego,że mam już córkę ale chcę doświadczyć tej wielkiej niewiadomej jakim jest niewątpliwie wychowywanie chłopaka(za pierwszym razem bałam się tego,bo uważam,że córki są "łatwiejsze" do wychowywania )
kaskaderko, miałam podobne odczucie, że dziewczynkę łatwiej wychować i bałam się wychowywania chłopaka, ale moja mama mnie pocieszała, że przecież niezależnie od płci to będzie moje dziecko i dam radę (wie co mówi, bo mam brata). Póki co daję radę z Maksem, choć oczywiście jeszcze wieeele przed nami, ale wszelkie obawy zniknęły

Cytat:
Napisane przez marlenaf083 Pokaż wiadomość
Obiecałam że powtórzę teścik... Tż mnie męczył i dreczył, no i dla świętego spokoju zrobiłam... no i są... wyczekiwane... wręcz wyśnione... dwie kreseczki... jeszcze nie mogę dojść do siebie...
marlenko, gratulacjeeee!!!
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka

Edytowane przez kism
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:37
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 01:19   #1036
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Mnie wciągnęły obowiązki rodzinne, domowe i do tego studia na dokładkę i nie miałam czasu nawet zaglądnąć do Was. Widzę, że już w międzyczasie lista powstała i bardzo dobrze

greyday, jak znajdę dłuższą chwilą, to ogarnę i podrzucę Ci listę dziewczyn, które się deklarowały, a nie zaglądały ostatnio. Choć może lepiej rzeczywiście, żeby na liście były aktywne wizażanki, które same się zgłoszą do Ciebie, bo jak będziemy wpisywać każdą, która napisze jednego posta i znika, to ta lista może być długa i mało aktualna Cóż, pomyślimy jeszcze...

Póki co na szybko Wam napiszę, że wg moich zapisków mamy:
36 oficjalnych staraczek
8 "prawie-staraczek"
(które mają zacząć starania w najbliższym czasie)
i 5 zafasolkowanych



kaskaderko, miałam podobne odczucie, że dziewczynkę łatwiej wychować i bałam się wychowywania chłopaka, ale moja mama mnie pocieszała, że przecież niezależnie od płci to będzie moje dziecko i dam radę (wie co mówi, bo mam brata). Póki co daję radę z Maksem, choć oczywiście jeszcze wieeele przed nami, ale wszelkie obawy zniknęły


marlenko, gratulacjeeee!!!
: no i teraz pora na dziewczynkę której ci szybko żeby zakiełkowała,życzę

Zgadzam się,żeby na listę wpisywać dziewczyny tylko te,które się udzielają nawet rzadziej ale jednak(bo wiadomo,że nie każdego dnia ma się czas na wizaż)Martwie się jednak o założycielkę wątku-może coś się złego stało Generalnie normalnie powinno się napisać jeśli się zakłada taki wątek,że np.z powodów osobistych nie jestem w stanie poprowadzić dalej wątku ale trzymam za was kciuki. itp... a tak...
Jestem pod ogromnym wrażeniem listy jaką stworzyła lisek-łał!
Kurcze nie umiem zasnąć po przeczytaniu tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...oskopia&page=2 Dziewczyny piszą wzruszające opowieści w jaki sposób powiedziały swoim TŻ że zostaną tatusiami Polecam,bo nastraja b.pozytywnie i od samego czytania sama się czuje jakbym była w ciąży


---------- Dopisano o 03:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:40 ----------

Nie potrafię już o niczym innym myśleć i już zaczynam sobie wkręceć
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:25   #1037
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ja to chyba będę tylko podczytywać, bo nie mam czasu na pisanie w ciągu dnia, jutro lecę na badanie drożności, mam nadzieję, że nie będzie boleć za bardzo
Gospelka, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Mnie wciągnęły obowiązki rodzinne, domowe i do tego studia na dokładkę i nie miałam czasu nawet zaglądnąć do Was. Widzę, że już w międzyczasie lista powstała i bardzo dobrze

greyday, jak znajdę dłuższą chwilą, to ogarnę i podrzucę Ci listę dziewczyn, które się deklarowały, a nie zaglądały ostatnio. Choć może lepiej rzeczywiście, żeby na liście były aktywne wizażanki, które same się zgłoszą do Ciebie, bo jak będziemy wpisywać każdą, która napisze jednego posta i znika, to ta lista może być długa i mało aktualna Cóż, pomyślimy jeszcze...

Póki co na szybko Wam napiszę, że wg moich zapisków mamy:
36 oficjalnych staraczek
8 "prawie-staraczek" (które mają zacząć starania w najbliższym czasie)
i 5 zafasolkowanych



kaskaderko, miałam podobne odczucie, że dziewczynkę łatwiej wychować i bałam się wychowywania chłopaka, ale moja mama mnie pocieszała, że przecież niezależnie od płci to będzie moje dziecko i dam radę (wie co mówi, bo mam brata). Póki co daję radę z Maksem, choć oczywiście jeszcze wieeele przed nami, ale wszelkie obawy zniknęły



marlenko, gratulacjeeee!!!
Kism, no ja właśnie powinnam być na tej drugiej liscie, "prawie-staraczek" I też taką mogłybyśmy stworzyć, chyba że już wszystie dziewczyny z tej listy przeskoczyły już do oficjalnych staraczek

I moim zdaniem na liscie powinny być dziewczyny w miarę aktywne na watku, bo za chwilę bedziemy mieć listę długą na 5 km, i okaże się, że połowy nicków nawet nie kojarzymy ....
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:27   #1038
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

AgaMili i Kaskaderka nad tą listą napracowała się moja wizażowa koleżanka - Scio Także to nie jest moje dzieło Ale jej przekażę,że spodobała się lista

Jeszcze raz wszystkim życzę powodzenia.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:21   #1039
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

heja
no wiedze ze w końcu ktoś się zajął listą

Gospelka trzymam kciukasy

kurcze ciekawa jestem jak się spisz eten mikroskop owulacyjny, zdawaj relacje na bieżąco

ja siedzę w pracy wiec standard kurcze własnei sobie policzyłam ze baba durna z rejestracji zapisała mnie ni epo 3 tygodniach tylko po 4 do lekarki , bo ja byłam 16 lutego a ta mnie zapisała na 15 marca to jakby nie patrzeć 4 tygodnie a 3 tygodnie to powinno być 9
nie wiem czy się nie umówić gdzie indziej bo to strasznie długo ja oszaleje do tego czasu
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 09:40   #1040
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Hej
U mnie się znowu pogmatwało wszystko. Tata już jest w domu, nie jest źle, ale do pracy chyba już nie wróci. Wszyscy chcą wnuka, ale tera mój Tż coś nie jest za bardzo zdecydowany.
Nie będę nic robić na siłę, ale trochę przykro, miałam zacząć sobie temperaturę mierzyć, ale jak on nie wie czy to już czas na dzidziusia to chyba nie ma sensu, jeszcze by pomyślał, że się z jego zdaniem nie liczę i go próbuję wrobić
Od miesiąca siedzę w domu wiec pewnie martwi się o pieniądze. Jak jest u was? Wszystkie pracujecie, czy ktoś też ma taką sytuacje jak ja?
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:28   #1041
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Hej
U mnie się znowu pogmatwało wszystko. Tata już jest w domu, nie jest źle, ale do pracy chyba już nie wróci. Wszyscy chcą wnuka, ale tera mój Tż coś nie jest za bardzo zdecydowany.
Nie będę nic robić na siłę, ale trochę przykro, miałam zacząć sobie temperaturę mierzyć, ale jak on nie wie czy to już czas na dzidziusia to chyba nie ma sensu, jeszcze by pomyślał, że się z jego zdaniem nie liczę i go próbuję wrobić
Od miesiąca siedzę w domu wiec pewnie martwi się o pieniądze. Jak jest u was? Wszystkie pracujecie, czy ktoś też ma taką sytuacje jak ja?
Ja mam podobną sytuację z moim TŻ, ja też nie pracuje(choć na życie mam,bo mam oszczędności) i się martwi i oficjalnie mówi,że dzidziuś nie teraz...ale jak w ostatnim m-cu powiedziałam,że okres mi się zbytnio spóźnia,to mu się oczka zaświeciły i taki radosny przez kilka dni się zrobił aż do dnia gdy dostałam okres... Myślę,że on chce nawet już ale boi się i woli mówić,że jeszcze nie terazZa facetami nie nadążysz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja
no wiedze ze w końcu ktoś się zajął listą

Gospelka trzymam kciukasy

kurcze ciekawa jestem jak się spisz eten mikroskop owulacyjny, zdawaj relacje na bieżąco

ja siedzę w pracy wiec standard kurcze własnei sobie policzyłam ze baba durna z rejestracji zapisała mnie ni epo 3 tygodniach tylko po 4 do lekarki , bo ja byłam 16 lutego a ta mnie zapisała na 15 marca to jakby nie patrzeć 4 tygodnie a 3 tygodnie to powinno być 9
nie wiem czy się nie umówić gdzie indziej bo to strasznie długo ja oszaleje do tego czasu
Może nie miała wcześniej terminu ja też czekam już równy m-c na wizytę,którą mam wreszcie jutro Cierpliwości kochana ci życzę i trzymam kciuki
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:44   #1042
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

he he tylko wiesz ja po poronieniu wolałabym wizytę wcześniej żeby zobaczyć czy jest ok bo sie po prostu boje-w tym przypadku cierpliwością nie grzeszę i chyba umówię sie na wizyte w następnym tygodniu do innego gina zeby zobaczyć czy wszystko ok
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:46   #1043
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Ja mam podobną sytuację z moim TŻ, ja też nie pracuje(choć na życie mam,bo mam oszczędności) i się martwi i oficjalnie mówi,że dzidziuś nie teraz...ale jak w ostatnim m-cu powiedziałam,że okres mi się zbytnio spóźnia,to mu się oczka zaświeciły i taki radosny przez kilka dni się zrobił aż do dnia gdy dostałam okres... Myślę,że on chce nawet już ale boi się i woli mówić,że jeszcze nie terazZa facetami nie nadążysz
No i jak Twój Tż się zapatruje na twoje starania o dziecko?
Ostatnio też myślałam, że jestem w ciąży, miałam Tż o tym nie mówić póki nie będę pewna, ale wyszła sprawa z tatą i nie mogłam tego trzymać w sobie, stres był za duży. Powiedział, że nie mam się czym martwić, że on się zawsze z takiej nowiny ucieszy. Tyle, że jak okazało się, że to nie to i poruszyłam temat starań to już taki pewny nie był. Zwariować idzie.
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:16   #1044
marlenaf083
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witam wszystki dziewczynki... i te już zafasolkowane i też jeszcze się starające Chciałabym dopisać się oficjalnie do listy tych zafasolkowanych... Marlena - lat 27 - I cykl starań. Trzymam kciuki za Was
marlenaf083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:31   #1045
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
No i jak Twój Tż się zapatruje na twoje starania o dziecko?
Ostatnio też myślałam, że jestem w ciąży, miałam Tż o tym nie mówić póki nie będę pewna, ale wyszła sprawa z tatą i nie mogłam tego trzymać w sobie, stres był za duży. Powiedział, że nie mam się czym martwić, że on się zawsze z takiej nowiny ucieszy. Tyle, że jak okazało się, że to nie to i poruszyłam temat starań to już taki pewny nie był. Zwariować idzie.
Ja też się bałam mu powiedzieć o spóźniającym się okresie ale sam zapytał i wtedy zobaczyłam ten jego błysk w oku i uśmiech Więc już wiem,że będzie przeszczęśliwy jak się dwie kreseczki pokażą... ale niepewność gdzieś tak się tłucze w główce mojej Myślę,ze faceci się jednak boją i wolą jakby decyzję zostawić nam na wszelki wypadek,żeby nie było,że oni się zgodzili Jak myślisz dobrze mówię?



---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Witaj marlena
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:34   #1046
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
No i jak Twój Tż się zapatruje na twoje starania o dziecko?
Ostatnio też myślałam, że jestem w ciąży, miałam Tż o tym nie mówić póki nie będę pewna, ale wyszła sprawa z tatą i nie mogłam tego trzymać w sobie, stres był za duży. Powiedział, że nie mam się czym martwić, że on się zawsze z takiej nowiny ucieszy. Tyle, że jak okazało się, że to nie to i poruszyłam temat starań to już taki pewny nie był. Zwariować idzie.
Przyznam, facet dziwne stworzenie
Ja jak zaczelam temat dzidzi z moim Tż to on na poczatku mowil ze jeszcze za wczesnie mimo ze ma juz 28 lat
Az pewnego milego wieczorku sie nie zabezpieczyl a ja na to "przeciez mowiles ze jeszcze nie pora" a on na to "ale moze juz chce dzidzusia ?!" i wez tu zrozum faceta, a podobno to nas trudno zrozumiec .



A na razie naszym "maleństwem" nazywamy naszego pieska tego z awatara :p
Chociaż non stop wszyscy mowia ze mamy sobie zrobic malenstwo a nie psa traktujemy jak dziecko , bo to tylko zwierze . Wkurzajace !
__________________

Edytowane przez sandra1892
Czas edycji: 2011-02-23 o 11:37
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:37   #1047
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Ja też się bałam mu powiedzieć o spóźniającym się okresie ale sam zapytał i wtedy zobaczyłam ten jego błysk w oku i uśmiech Więc już wiem,że będzie przeszczęśliwy jak się dwie kreseczki pokażą... ale niepewność gdzieś tak się tłucze w główce mojej Myślę,ze faceci się jednak boją i wolą jakby decyzję zostawić nam na wszelki wypadek,żeby nie było,że oni się zgodzili Jak myślisz dobrze mówię?



---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Witaj marlena

No coś w tym jest.
Wczoraj w łóżku o tym rozmawialiśmy, najpierw powiedział, żebym sama zdecydowała a potem, że może jednak pracy poszukam najpierw.
Trochę się denerwuję bo jestem pracoholikiem. Ostatnią ciążę poroniłam, trochę przez hormony, a trochę przez stres w pracy. Nie dojadałam, potem wyszło, że mam anemię, postanowiłam to rzucić. Zresztą atmosfera w pracy też dużo dała mi w kość. Trochę się boję, że znowu trafię do takiej firmy i o dziecku nie będzie mowy, bo sytuacja się powtórzy, no a skoro teraz jestem w domu i się nie stresuję...
Faceci mają łatwiej, my musimy wszystko zaplanować.
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:49   #1048
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

TheFall przypomniałam sobie jak dawno temu planowaliśmy (z eks mężem) dzidzię,odstawiłam tabsy i szybko sią udało.Niestety tą ciążę poroniłam a mój mąż spanikował i powiedział,ze na razie nie chce mieć dzieci,bo myślał,że jest ale teraz wie,że nie jest na dziecko gotowy Jednak los chciał inaczej i pękła nam gumka w trzy m-ce po # w dniu mojej ow. Stało się to rano przed wyjściem do pracy i już po drodze do niej,podjęłam decyzję,że się zwalniam(za dużo w niej było stresów)Szefowa się zdziwiła moją decyzją zwłaszcza,że przecież nie miałam żadnego potwierdzenia tylko pewność.Teraz ta moja pewność ma prawie 17lat a jej ojciec cieszył się jak głupi(nie pamiętam tylko czy od początku ale chodził ze mną do szkoły rodzenia i był przy porodzie,potem ją kompał od początku i nawet przewijał) Więc ja bym się tam nie martwiła kochana tylko się starała o dzidzię zwłaszcza,że nie oszukujmy się- prawie cały ciężar wychowania spada i tak na nas
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:55   #1049
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Hej
U mnie się znowu pogmatwało wszystko. Tata już jest w domu, nie jest źle, ale do pracy chyba już nie wróci. Wszyscy chcą wnuka, ale tera mój Tż coś nie jest za bardzo zdecydowany.
Nie będę nic robić na siłę, ale trochę przykro, miałam zacząć sobie temperaturę mierzyć, ale jak on nie wie czy to już czas na dzidziusia to chyba nie ma sensu, jeszcze by pomyślał, że się z jego zdaniem nie liczę i go próbuję wrobić
Od miesiąca siedzę w domu wiec pewnie martwi się o pieniądze. Jak jest u was? Wszystkie pracujecie, czy ktoś też ma taką sytuacje jak ja?
Trochę trudna sytuacja, pogadaj z nim bo musi być pewien na 100%. Mój powiedział że myślał że nigdy nie będzie na 100% pewnien i że wszystkie dzieci są z wpadki (ale poźniej i tak się rodzice cieszą , jednak nikt sie nie decyduje świadomie...) a 2 miesiące temu już zmienił zdanie i powiedział że jest pewny na 10000% i bardzo tego chce. Moim zdaniem lepiej poczekać aż się zdecyduje.

Aa2 a może wbierz się na pierwszą wizytę prywatnie? Przynajmniej zobaczysz zarodka i będziesz pewna że jest dobrze umiejscowiony i wszystko jest ok. Ja bym nie dała rady tyle czekać

Witaj Marlena

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2011-02-23 o 11:58
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:55   #1050
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dziewczynki a jak rozwiązujecie sprawe alkoholu . Bo My teraz idziemy w sobote na zabawe karnawałową i wiadomo ze winko albo drinka by sie wypiło. Niby nie musze, ale boje sie sytuacji, ze bede sobie wkrecać i całe swoje zycie ustawie wokol staranek, a jak nie wyjdzie to bedzie załamka. Ale z kolei jakby okazało si ze jest dzidia to bede sie martwić, e była zabawa a ja pare drinków wypiłam i moze zaszkodzić
Chcieliśmy zeby samo wyszło, ze bedzie dzidzia, ze poprostu przestajemy sie zabezpieczac. Ale od momentu kiedy powiedzielismy to juz teraz- w tym miesiacu, to ja o niczym innym nie myśle

Ile ta psychika potrafi zdziałać
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.