...gdy on ma dziecko. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 19:59   #61
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Klasyka gatunku że się wyrażę - matka zostaje z dzieckiem, a on zaplaci jej dwie, trzy stówy na miesiąc, zobaczy się z nim aż 2h w tygodniu, a jego nowa partnerka stwierdzi, że dziecku niepotrzebne wyjazdy i rozpieszczanie...
A dodatkowo to są takie ogromne pieniądze te alimenty, że matka pewnie na ciuchy dla siebie wydaje i lepiej niech je wyda na wyjazd, bo inaczej się marnują
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:59   #62
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nigdy nie związałabym się z facetem, który własnemu dziecku poświęca 2 h tygodniowo.
A co ma zrobić? Decyzja sądu. Klamka zapadła. Nie żyje z byłą w zgodzie, żeby móc sobie w innych godzinach niż te przyznane na spotkania z dzieckiem - po niego przyjść, pobyć z nim itp. Jak można kogoś obwiniać za to, na co się nie ma najmniejszego wpływu? Ale tak - zły ojciec to jest :-/
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:01   #63
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

można wnieść sprawe o dłuże widzenia z dzieckiem...
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:03   #64
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A dodatkowo to są takie ogromne pieniądze te alimenty, że matka pewnie na ciuchy dla siebie wydaje i lepiej niech je wyda na wyjazd, bo inaczej się marnują
Baba jest strasznie pazerna, zażyczyła sobie ogromnej sumy alimentów, a poza tym ciągle wołała od mojego TŻ dodatkową kasę to na szalik, czapkę, rękawiczki dla małego, to na zabawki, to na lekarstwo, to po co płaci alimenty jak i tak na wszystko osobno ma dawać? Żenada.
Samo się nasuwa pytanie - co ona robi z tymi pieniędzmi?
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:04
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:07   #65
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
A co ma zrobić? Decyzja sądu. Klamka zapadła. Nie żyje z byłą w zgodzie, żeby móc sobie w innych godzinach niż te przyznane na spotkania z dzieckiem - po niego przyjść, pobyć z nim itp. Jak można kogoś obwiniać za to, na co się nie ma najmniejszego wpływu? Ale tak - zły ojciec to jest :-/
Wydaje mi się, że jakby ktoś się postarał i by mu zależało, to nawet z matką poza sądem dogadałby się. A jakby nie mógł, to walczyłby w sądzie do upadłego, by kontaktu z synem nie tracić. I na pewno on ma na to wpływ.
A wszystko sprowadza sie do trywialnego stwierdzenia... uważaj z kim uprawiasz seks a co za tym idzie(rzadko/czasami/często) robisz sobie dziecko... działa w obydwie strony między facetem a kobietą...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Baba jest strasznie pazerna, zażyczyła sobie ogromnej sumy alimentów, a poza tym ciągle wołała od mojego TŻ dodatkową kasę to na szalik, czapkę, rękawiczki dla małego, to na zabawki, to na lekarstwo, to po co płaci alimenty jak i tak na wszystko osobno ma dawać? Żenada.
Samo się nasuwa pytanie - co ona robi z tymi pieniędzmi?
Wiesz ile lekarstwa kosztują dla małego dziecka? Poprosiła go o dodatkowe pięniądze na ubranie zimowe... na LEKARSTWA...?

Nie wierzę w to co czytam.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:09   #66
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Baba jest strasznie pazerna, zażyczyła sobie ogromnej sumy alimentów, a poza tym ciągle wołała od mojego TŻ dodatkową kasę to na szalik, czapkę, rękawiczki dla małego, to na zabawki, to na lekarstwo, to po co płaci alimenty jak i tak na wszystko osobno ma dawać? Żenada.
Samo się nasuwa pytanie - co ona robi z tymi pieniędzmi?
Śpi na nich z pewnością
Uważaj, zeby nie przyszła do sądu ze wszytskimi rachunkami i żeby sie nie okazało, że tak jak mówisz będzie wszytsko pól na pól, bo jak faktycznie zaczniecie płacić pól na pól to zaczniesz zauważac spadek poziomu życia.
Mam dzieci i wiem ile kosztuje utrzymanie dziecka i ile to byłoby, gdyby trzeba to było podzielic na pół.

Uwierz Mikia w to co czytasz, bo to jest b. popularna postawa partnerek facetów z dziećmi. Nie wszytskich, żeby od razu nie podpaść, zaznaczam
I dlatego twierdzę, że wolę takie panie, które od razu mówia o tym, że nie chca faceta z dzieckiem a nie potem wyliczają co, jak i ile i że wyjazdy to zbytek.
I bardzo podziwiam te panie, które potrafią przyjac do wiadomosci, że ich partner jest ojcem cudzego dziecka i traktują je jak swoje.

__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:13
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:10   #67
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

że sie tak zapytam ile on płaci an swoje dziecko alimentów?
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:15   #68
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Znajomy mi przypadek. On tatuś od niedzieli, zarabiajacy przysłowiowego tysiaka, ona z dzieckiem u swoich rodziców ktorzy litościwe za rachunki i jedzenie nie kazali płacić, oraz za setki innych rzeczy...

Dziecko alergiczne, jedna wizyta w aptece kilkaset złotych czasami za maści. Ona ma rachunki, a on do niej z pyskiem, że to niemozliwe, i że sama sobie ta alergie wymysliła, żeby kasę od niego wyciągnąć!
Że za dużo pieluch kupuje (autentyk), że mogłaby tetrowe zamiast drogich pampersów, że dziecku za czesto ciuchy kupuje i niemożliwe, żeby tak szybko były za małe!

Ehh...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:15   #69
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jakby ktoś się postarał i by mu zależało, to nawet z matką poza sądem dogadałby się. A jakby nie mógł, to walczyłby w sądzie do upadłego, by kontaktu z synem nie tracić. I na pewno on ma na to wpływ.
A wszystko sprowadza sie do trywialnego stwierdzenia... uważaj z kim uprawiasz seks a co za tym idzie(rzadko/czasami/często) robisz sobie dziecko... działa w obydwie strony między facetem a kobietą...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Wiesz ile lekarstwa kosztują dla małego dziecka? Poprosiła go o dodatkowe pięniądze na ubranie zimowe... na LEKARSTWA...?

Nie wierzę w to co czytam.
Taaa na lekarstwa, nie miałabym nic przeciwko, gdyby dzieciak rzeczywiście był chory. TŻ był w przychodni i widział kartę małego. Nie odnotowano wizyty u jego lekarza od dawien dawna. Kiciara i tyle. Ciekawe na co jej ta kasa...
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:18   #70
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

To jak macie problem to niech pokaże rachunki, paragony. I zobaczysz, że jak szybko wyliczy sie ile kosztuje utrzymanie małego, to Twój TŻ będzie w trampkach w zimie chodził
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:20   #71
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

kochający swoje dziecko facet powinien sam sie zatroszczyć o swoje dziecko pomimo ze płaci alimenty (znając zycie płaci z maks 250 zł na miesiąc wow!) tak trudno zadzwonić i sie spytać
--słuchaj Zocha jestem w sklepie wiesz co widze fajny komplet zimowy na Krzysia podaj mi rozmiar bo wiesz ze sie gubie i chyba kupie albo ajk syncio am to może buty bym mógł kupić czy ksiązeczki....
ale lepiej dać 200 zł wyzwać nazwać matkę potem pazerną s...bo pzrecież on płaci
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:23   #72
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
kochający swoje dziecko facet powinien sam sie zatroszczyć o swoje dziecko pomimo ze płaci alimenty (znając zycie płaci z maks 250 zł na miesiąc wow!) tak trudno zadzwonić i sie spytać
--słuchaj Zocha jestem w sklepie wiesz co widze fajny komplet zimowy na Krzysia podaj mi rozmiar bo wiesz ze sie gubie i chyba kupie albo ajk syncio am to może buty bym mógł kupić czy ksiązeczki....
ale lepiej dać 200 zł wyzwać nazwać matkę potem pazerną s...bo pzrecież on płaci
Płaci 500 zł co moim zdaniem jest wystarczająca sumą. Ale jak wiadomo pazernemu zawsze mało, zawsze znajdą się dodatkowe nie cierpiące zwłoki wydatki, które trzeba pokryć. Które ON musi pokryć.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:23   #73
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

to ze dziecko jest chore nie znaczy ze zaraz ktoś leci do lekarza kobito na jakim ty swiecie zyjesz!
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:24   #74
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
to ze dziecko jest chore nie znaczy ze zaraz ktoś leci do lekarza kobito na jakim ty swiecie zyjesz!
Na takim w którym z chorym dzieckiem idzie się do lekarza i wtedy ewentualnie się dostaje recepty na te jakże drogie lekarstwa
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:24   #75
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Płaci 500 zł co moim zdaniem jest wystarczająca sumą. Ale jak wiadomo pazernemu zawsze mało, zawsze znajdą się dodatkowe nie cierpiące zwłoki wydatki, które trzeba pokryć. Które ON musi pokryć.
zajdziesz w ciąze urodzisz zaczniesz wychowywać i zobaczysz ze 500 to pikuś
pan pikuś
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:26   #76
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Posunę się dalej... moja koleżanka miała takiego tatusia. Gość stawał na głowie żeby dzieciom złotówki nie dać, a sam mieszkał w ładnym domu i jeździł dobrym autem. Na różne partnerki życiowe a jakże kasa była.

Dziewczyna na drugim roku dobrych studiów, a tu bach odzywa się tatuś, schorowany i samotny. I z takim tekstem... ojej, jak Ty się ładnie uczyłaś, pewnie teraz będziesz dużo zarabiać, to dobrze...

On ciągle na czarno pracował,żeby dochody ukryć, to teraz marną ma rentę...
A dziewczyna w potrzasku... i dużo osób jest w takiej sytuacji...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:27   #77
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
zajdziesz w ciąze urodzisz zaczniesz wychowywać i zobaczysz ze 500 to pikuś
pan pikuś
500 od ojca, 500 od matki i styknie na wszystko. Moje utrzymanie mniej kosztuje
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:28   #78
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
zajdziesz w ciąze urodzisz zaczniesz wychowywać i zobaczysz ze 500 to pikuś
pan pikuś
No tak.
Ale skoro utrzymanie dziecka kosztuje rodziców pół na pół, to daje w sumie 1000 złotych, co chyba nie jest aż taką małą kwotą?
Są całe rodziny, które się muszą za tysiaka utrzymać
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:30   #79
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia
. A jeśli chodzi o czas, który poświęca młodemu - to są 2 godziny w tygodniu (przyznane przez sąd), więc na długo go nie tracę. (...) Szczerze powiedziawszy ja nawet nie czuję, że on ma syna.
Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
O wyjazdach wyraziłam się w ten sposób, bo sama w dzieciństwie nigdy nigdzie nie wyjeżdżałam i żyje. Nie jest to podstawową kwestia jaką trzeba dziecku zapewnić. Rozpieszczać nie warto.
Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Baba jest strasznie pazerna, zażyczyła sobie ogromnej sumy alimentów, a poza tym ciągle wołała od mojego TŻ dodatkową kasę to na szalik, czapkę, rękawiczki dla małego, to na zabawki, to na lekarstwo, to po co płaci alimenty jak i tak na wszystko osobno ma dawać? Żenada.
Samo się nasuwa pytanie - co ona robi z tymi pieniędzmi?
Masakra.
Jeśli Twój mężczyzna ma takie podejście do WŁASNEGO dziecka, to gratuluję.
Ideał.
W końcu po co rozpieszczać, tracić więcej czasu niż trzeba (a, bo się porozumieć nie mogliśmy...), tudzież płacić za takie luksusy, jak zimowe ubrania czy lekarstwa.
Ciekawa jestem, ile wobec tego będzie w stanie poświęcić Waszemu dziecku, jeśli kiedyś postanowicie mieć takowe.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Taaa na lekarstwa, nie miałabym nic przeciwko, gdyby dzieciak rzeczywiście był chory. TŻ był w przychodni i widział kartę małego. Nie odnotowano wizyty u jego lekarza od dawien dawna. Kiciara i tyle. Ciekawe na co jej ta kasa...
Nie za każdym razem idziesz z dzieckiem do lekarza, taki Vibovit czy inne witaminy też czasem kupujesz. Np. jeśli widać, że coś małego może "pobierać".
Btw., wspaniały ojciec, który nawet sprawdza u lekarza, czy syn był chory, żeby za dużo nie zapłacić...

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nigdy nie związałabym się z facetem, który własnemu dziecku poświęca 2 h tygodniowo. Bardzo dzieciakowi współczuję tatusia, a jeszcze bardziej podejścia, że nie będzie nigdzie jeździł, że nie będzie rozpieszczany itd.
Amen.

Ciekawe, ile on tych alimentów płaci, że z tego wystarcza na wszystkie potrzeby dziecka i awaryjne wypadki, typu choroba, a matka tylko chciwie chce więcej dla siebie?

Edit:
Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Płaci 500 zł co moim zdaniem jest wystarczająca sumą. Ale jak wiadomo pazernemu zawsze mało, zawsze znajdą się dodatkowe nie cierpiące zwłoki wydatki, które trzeba pokryć. Które ON musi pokryć.
No powinien, w końcu to jest, kurka wodna, jego dziecko.
Które powinno być osobą dla niego równie ważną jak Ty, jeśli nie ważniejszą. Bo, jakby nie było, Ty się bez jego pomocy utrzymasz, a dziecko nie bardzo.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:33
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:31   #80
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
500 od ojca, 500 od matki i styknie na wszystko. Moje utrzymanie mniej kosztuje
Czy Ty kiedykolwiek miałaś do czynienia z małym dzieckiem w otoczeniu? TAk od strony kuchni, czyli wydatków i czasu poświęconego?

1000 zł miesięcznie? Nie, nie styknie na wszystko. I forumowiczki się tu ze mną chyba zgodzą...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:32   #81
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

tak mniej kosztuje bo prawdopodobnie nie sikasz w pampersy nie jesz 3-4 mlek modyfikowanych w miesiącu kaszek nie rośniesz w zastraszającym tempie ze buty kupione dzis za tydzień już są za małe
możesz zjeśc byle co nawet gorący kubek czy zupkę amino dziecku tego nie podasz
matki pieniądze z 2 połowy prawdopodobnie idą na rachunki na czynsz na jedzenie bo ona żyć też musi....
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:34   #82
tobi84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk Okolice Katowic
Wiadomości: 53
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Normalnie wieje dyskryminacją w tym temacie :/
Bo on jest taki bo siaki bo daje tyle pieniędzy czy tyle a czy ojca dziecka można określić tylko po tym pieniądze są najważniejsze ja tego nie rozumiem......
Tak samo jak gadania że nie mogłabym związać się z facetem który ma zobowiązanie w postaci dziecka a co w tym jest złego ja nie mam takich uprzedzeń i owszem mógłbym zwiazać się z kobietą z dzieckiem ... że niby ma dziecko to jest gorsza boże chyba każdemu może nie wyjśc w życiu i od razu ma być skazany na wieczną samotność ..

Tak samo sprawa widzeń czy lepiej widzieć się z dzieckiem dwie godziny w tygodniu fakt może mało ale jednak jest : widać ze ojciec chce jednak nawiązać i zachowac kontakt z dzieckiem " to sa kwestie prawne i nie do ominięcia w niektórych przypadkach mamusie sa tak upierdliwe ze potrafią utrudnic kontakt z dzieckiem ... czy olać je i zostawić na pastwę losu i migać się od alimentów co w dzisiejszych czasach jest banalnie proste
Jeśli chodzi o same alimenty wiadoma sprawa chyba że w miarę potrzeb będą one większe o co z reguły stara się zawsze mamusia ... i na pewno się są to kwoty 250 zł bo jak to czytam to słabnę ....

Edytowane przez tobi84
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:36
tobi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:34   #83
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
matki pieniądze z 2 połowy prawdopodobnie idą na rachunki na czynsz na jedzenie bo ona żyć też musi....
Chwila, moment...
Ojciec też musi płacić czynsz, rachunki i coś jeść też musi
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:34   #84
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak.
Ale skoro utrzymanie dziecka kosztuje rodziców pół na pół, to daje w sumie 1000 złotych, co chyba nie jest aż taką małą kwotą?
Są całe rodziny, które się muszą za tysiaka utrzymać
Oczywiście Fresa, ale wszyscy zdają sobie sprawę że takich rodzinach jest w tym wpadku bardzo, ale to bardzo biednie, gdzie się żyje z dnia na dzień, tylko żeby przetrwać. Chorób się nie leczy, co najwyżej zalecza, edukacja na bardzo niskim poziomie...

Własnych dzieci jeszcze nie mam, ale w miare dobrze wiem ile kosztują... i czasami tysiak to naprawdę mało...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:35   #85
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Nie za każdym razem idziesz z dzieckiem do lekarza, taki Vibovit czy inne witaminy też czasem kupujesz. Np. jeśli widać, że coś małego może "pobierać".
Btw., wspaniały ojciec, który nawet sprawdza u lekarza, czy syn był chory, żeby za dużo nie zapłacić...
Aha to na vibovit trzeba wołać kilka stów od razu? Od kiedy witaminy bez recepty są takie drogie? Pffff... nie dziwne, że sprawdza, czy dziecko rzeczywiście chore, jak się ma taką krętaczkę próbująca wyłudzić kasę na każdym kroku.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:36   #86
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No tak.
Ale skoro utrzymanie dziecka kosztuje rodziców pół na pół, to daje w sumie 1000 złotych, co chyba nie jest aż taką małą kwotą?
Są całe rodziny, które się muszą za tysiaka utrzymać
tak wiem ze są rodziny które jakoś (jakoś to dobrze powiedziane)z 1000 żyją
chodziło mi raczej o podejście ojca --typu nie kupie dziecku czapki bo przecież płace!
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:38   #87
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Oczywiście Fresa, ale wszyscy zdają sobie sprawę że takich rodzinach jest w tym wpadku bardzo, ale to bardzo biednie, gdzie się żyje z dnia na dzień, tylko żeby przetrwać. Chorób się nie leczy, co najwyżej zalecza, edukacja na bardzo niskim poziomie...

Własnych dzieci jeszcze nie mam, ale w miare dobrze wiem ile kosztują... i czasami tysiak to naprawdę mało...
Ja to wszystko rozumiem, ale osobiście wydaje mi się, że 1000 złotych miesięcznie na dziecko to nie jest głodowa stawka

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
tak wiem ze są rodziny które jakoś (jakoś to dobrze powiedziane)z 1000 żyją
chodziło mi raczej o podejście ojca --typu nie kupie dziecku czapki bo przecież płace!
A to już inna para kaloszy
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:39   #88
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Chwila, moment...
Ojciec też musi płacić czynsz, rachunki i coś jeść też musi
Dokładnie, Poza tym ciągle spłaca ich mieszkanie, w którym teraz mieszka ona z kochankiem i ogromny telewizor znajdujący się w owym mieszkaniu, żeby dzieciak miał na czym bajkę obejrzeć.

Więc 500 zł to jednak nie wszystko.

__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...


Edytowane przez Mondzia
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:41
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:40   #89
tobi84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Śląsk Okolice Katowic
Wiadomości: 53
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
tak wiem ze są rodziny które jakoś (jakoś to dobrze powiedziane)z 1000 żyją
chodziło mi raczej o podejście ojca --typu nie kupie dziecku czapki bo przecież płace!
Jeśli ojciec daje 500 czy 600 zł alimentów ja uważam osobiście że wystarczająco dużo " sam też go nei zrobił matki nic nie zobowiązuje już "?? a czy kupi coś dziecku poza tym to już jego sprawa łatwo się wszystkim pisze ale niestety niektórym cieżej się żyje i nie każdego na to stać ...
Ja znam osobiście jedną rodzinę która potrafiła wyżyć w 3 osoby za 700 zł miesięcznie bo musiała ..
tobi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:41   #90
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ...gdy on ma dziecko.

Cytat:
Napisane przez Mondzia Pokaż wiadomość
Dokładnie, Poza tym ciągle spłaca ich mieszkanie, w którym teraz mieszka ona z kochankiem i ogromny telewizor znajdujący się w owym mieszkaniu, żeby dzieciak miał na czym bajkę obejrzeć

Jak to?!?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.